Статуси в Facebook

Статуси в Facebook Два роки тому соціальна мережа Facebook тільки починала свій розвиток, і тоді статус у цій мережі не значив дуже багато. Зараз же, у міру розвитку мережі, багато що означають статуси зі змістом . Facebook спочатку служив системою спілкування для студентів Гарвардського університету. Потім були введені статуси, тобто, ті відомості, які кожен користувач мережі Facebook хоче сказати про себе. Формат такого послання нескладний, воно виглядає як ф рази «Данні сьогодні робить те-то і те-то (відчуває себе так-то)». Наприклад, статуси могли бути такими: «Данні їсть піцу», «Данні дивиться кіно». Паралельно з мережею Facebook почала розвиватися інша паралельна мережа - Twitter. Але, на відміну від Facebook, користувачі Twitter не були зобов'язані писати про себе і своїх почуттях в третій особі, і у них було більше можливостей для самовираження.

Опубліковано: 21/05/13 @ 03:36
Розділ Різне Читати далі...

Хочеш стати лідером в інтернеті ? Читай !

Хочеш стати лідером в інтернеті? Читай! Сьогодні саме інтернет став глобальним найпотужнішим простором, в якому народжуються, розвиваються, живуть нові люди, нові ідеї, нові проекти. Можливо, що й ти, читач цієї статті, маєш плани на світову павутину знань і бізнесу, що розвивається? Тоді радимо продовжити ознайомлення з цим текстом. Отже, ти вирішив зайнятися просуванням ресурсів в інтернеті, але не знаєш, з чого почати? По-перше, тобі просто необхідні знання того, як дати адекватну оцінку витратам на просування по ключових і семантичному ядру. По-друге, до витрат на підйом сайту включається безліч параметрів, такі як тематика і кількість запитів. Поговоримо саме про останньому. Спочатку правильно скласти семантичне ядро ??запитів: скористайся загальнодоступними сервісами для оцінки і підбору ключів до ресурсу. Буде чудово, якщо ти зможеш знайти . З нею просування сайту стане приємним і не настільки складною справою, як здається на перший погляд.

Опубліковано: 21/05/13 @ 03:33
Розділ Різне Читати далі...

Що таке « контент » сайту , його роль і значення

Що таке «контент» сайту, його роль і значення Існує думка про те, що розкручування сайту - захід типово «посилальне». Спробуємо з'ясувати, яке значення в має наповнення їх текстом. Написання продають текстів високої якості, одночасно їх оптимізуючи, - це майстерність, яка заохочується непоганими позиціями в пошукових системах. Під контентом сайту (по-англійськи «content» - «зміст») розуміється текстова інформація, яка викладається на веб-сторінці. Часи, коли наші з вами співвітчизники вважалися однією з найбільш читаючих націй у світі, давно пішли в минуле. Але це зовсім не означає, що достатньо лише добре проілюструвати ваші сайти, на них все ж повинен бути розміщений якісний текст. Тоді просування сайтів вгору в рейтингу пошукових систем піде швидше, що забезпечить продажу ваших продуктів. Фахівці називають хороший текст «продають», і це природно, адже веб-сторінки зазвичай виконують функції не довідкові, а рекламні. А реклама - це те, що стимулює продажі.

Опубліковано: 20/05/13 @ 07:39
Розділ Різне Читати далі...

Чому Інтернет не замінить конвертів

Чому Інтернет не замінить конвертів Всім давно відомо, що Інтернет - це засіб обміну будь-якою інформацією, обміну досвідом і величезне сховище знань. Технічно, Інтернет - це мільярди комп'ютерів, зв'язаних між собою за допомогою кабелів в єдину Мережу. Мільярди користувачів на різних континентах з'єднані проводами в єдине ціле. Ще відносно недавно для безлічі функцій, які сьогодні з легкістю виконує Інтернет, ми використовували тільки - наприклад, для ведення службової та особистого листування, для оформлення документації, діловодства, для верстки друкованих видань, і багато іншого. У наші дні листи відправляються через Інтернет - це набагато швидше, в Інтернеті люди читають книги і пресу, і навіть до архівних матеріалів, що зберігаються сьогодні не у великих картонних скоросшивателях, а на жорстких дисках, відкритий доступ через Інтернет.

Опубліковано: 20/05/13 @ 07:38
Розділ Різне Читати далі...

Подарунок на день весілля.

Подарунок на день весілля. Весілля - це день, який повний романтики та найбільш незабутніх моментів в житті чоловіка і жінки. У цей день утворення нової сім'ї двоє люблячих один одного людей з'єднуються в єдине ціле. Тому питання, що подарувати на день весілля, щоб навіть через рік весілля подарунки приносили радість обом подружжю, завжди були і залишаються трепетними і хвилюючими моментом. В якості подарунка молодій сім'ї підійдуть речі, корисні для їх совестной життя в майбутньому. Вирішити цю непросту задачу допомогти у виборі оригінального і незабутнього подарунка на весілля допоможе наш інтернет-магазин. Одним з незвичайних і одночасно популярним подарунком у день весілля останнім часом є так званий «букет» з цукерок, який прикрасить стіл молодят і стане об'єктом обговорення гостей. Цей солодкий «букет» радуватиме довгий час і принесе лише тільки позитивні емоції. У день весілля чудовим подарунком стане і картина, при написанні якої використовуються кристали Swarovski.

Опубліковано: 20/05/13 @ 07:31
Розділ Різне Читати далі...

Чудовий подарунок - картина

Чудовий подарунок - картина Картина є оригінальним і в теж час універсальним подарунком у святковий день для близьких людей і друзям. Вона може бути виконана як по традиційній техніці, так і з застосуванням кристалів Сваровськи. Компанія "Океан Подарунків" виробляє такі картини, тому може запропонувати вам вибрати готову роботу або виконати картину на замовлення, враховуючи ваші побажання і вимоги. При виборі картини сваровски , які вже розміщені на сайті, є можливість доповнити її пам'ятним написом, також виконану кристалами Сваровськи. Технологія виготовлення картин починається з вибору поверхні, на яку будуть закріплені кристали. Це повинна бути рівна і тверда поверхня. Для цих цілей використовуються скло або дзеркало. Якщо при виготовленні картини використовується скло, то в доповненні до кристалів використовуються масляні фарби для додання їй додаткової насиченості кольором. При цьому фарбу необхідно наносити на внутрішню сторону скла, щоб не забруднити кристали.

Опубліковано: 20/05/13 @ 07:25
Розділ Різне Читати далі...

Здійснюємо покупки в Інтернеті.

здійснювати покупки в Інтернеті. Важко заперечити той факт, що всесвітня павутина з кожним роком все входить в наше повсякденне життя. Спочатку Інтернет використовувався переважно для швидкого обміну інформацією, спілкування та розваг. Але сучасного користувача вже давно не здивувати тим, що, не виходячи з будинку або офісу, і навіть перебуваючи у дорозі, можна в лічені хвилини оплатити комунальні послуги, замовити квитки в кіно або театр, купити АІС , і навіть знайти роботу. Погодьтеся, в умовах насиченого життєвого ритму і щільного графіка мешканців мегаполісу з його нескінченними пробками, питання економії часу стоїть досить гостро. Тому цілком логічно, що все більше користувачів віддають перевагу здійснювати покупки або замовляти послуги усього в кілька кліків. Любителі онлайн-шопінгу по всьому світу вже давно оцінили найширший асортимент і можливість значно заощадити, здійснюючи покупки за кордоном.

Опубліковано: 20/05/13 @ 04:44
Розділ Різне Читати далі...

Як залучити користувачів на новий сайт .

Як залучити користувачів на новий сайт. Сучасний керівник прекрасно обізнаний про те, що для створення позитивного іміджу на ринку, не обійтися без «віртуального представництва» - веб-сайту компанії в мережі Інтернет. Насправді, створити сайт - справа нехитра. Набагато складніше залучити користувачів. Звичайно, можна залучити фахівця з розкручування, але якщо бюджет обмежений, то доведеться займатися цим питанням самостійно. Для початку, зайдіть на будь-який популярний seo форум і почитайте розділи для новачків. Там ви знайдете чимало корисних порад «для чайників», а також зможете отримати дружню консультацію від професіоналів. Не бійтеся задавати питання, адже навіть просунуті гуру теж колись починали з нуля. Але не варто відразу налаштовуватися на швидкий результат і думати, що новий сайт з нульовим показником індексу цитування, буде миттєво відображатися в числі перших позицій популярних пошукових систем.

Опубліковано: 20/05/13 @ 04:42
Розділ Різне Читати далі...

30 травня , Київ - Ruby Meetup в Києві

Всім привіт!
Як і в попередній раз, ми знову вибрали Lighting talks замість звичайних доповідей. А обговоримо ми наступне: 1. "Як створити якісний продукт, а не просто програмний код - побудова робочого процесу з замовником та командою".
@ Володимир Воробйов повідає про:
- На що ще звертається увага крім написання якісного коду
- Як вирішуються завдання клієнтів
- Чому наші клієнти завжди повертаються до нас. 2. "Як перейти на нову версію і залишитися з користувачами і міцним здоров'ям"
@ Денис Ягофаров розповість нам, про те як:
- Перейшли з v1 на v2 у великого клієнта
- Зробили це непомітно для користувачів цього клієнта
- Мігрували дані між старою і новою системою
І безлічі грабель, на які наступили і від яких ухилилися :) 3. "Українське Ruby співтовариство - реалії та перспективи"
@ Артем Сичов розкриє наступні теми:
- посадив дерево, вирости джуніка
- hackerschool.com
- хто пише open source в Україні 4.

Опубліковано: 20/05/13 @ 11:20
Розділ Різне Читати далі...

Що цікаво здобувачам : Лінч сайтів найбільших українських компаній- аутсорсеров

Є тільки один шанс справити хороше перше враження. І хоч як крути, а в нашому все більш віртуальному світі в цьому нам допомагає в першу чергу те, що доступно онлайн - «як гугл покаже». Ця стаття являє собою експертну оцінку того, наскільки добре великі українські аутсорс-компанії (топ 6 на ДОП ) намагаються справити враження на своїх майбутніх співробітників через корпоративні веб-сайти. Отже, нижче розібрані: EPAM Systems Luxoft SoftServe GlobalLogic Ciklum InfoPulse Якщо зовсім сухо Для оцінки веб-сайтів були обрані 12 критеріїв (див. нижче). По кожному з них сайт отримав оцінку від 0 до 1 (де 0 - погано, 0.5 - средненько, 1 - добре). Далі на підставі онлайн-опитування про важливість надання інформації безпосередньо для шукачів оцінки були помножені на ваговий коефіцієнт. Для краси результати нормалізовані (у форматі N з 10, рейтинг вище 6 - це добре, 8 і вище - відмінно).

Опубліковано: 20/05/13 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

Джек Дорсі - історія одного успіху

Засновник Twitter - Джек Дорсі Якщо я правильно підрахував, то сьогодні, друзі мої, неофіційний день твіттера, відомий також, як . Свято можна сказати народний, тому як випадає на 140 день в році в знак обмеження в 140 символів на публікацію заміток в тому самому Twitter'е. У зв'язку з цією подією я вирішив сьогодні опублікувати пост про засновника Twitter - Джека Дорсі (Jack Dorsey). Здавалося б, він усього лише хотів знати, чим займаються його друзі. Саме з такого простого бажання і виник великий бізнес, один з найуспішніших проектів в усьому сучасному світі - Twitter. Його засновник, Джек Дорсі і донині говорить про те, що головною його метою було спілкування з друзями, а ніяк не мільярди шанувальників і шалені гонорари. Джек Дорсі: дитинство і юнацтво Джек народився в досить звичайною і нічим не примітною сім'ї в листопаді 1976 року в Сент-Луїсі (штат Міссурі, США).

Опубліковано: 20/05/13 @ 06:23
Розділ Різне Читати далі...

Скільки заробляють партнерські шопи футболок ?

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. * продовжу серію постів про те, скільки заробляють на партнерках в різних нішах - до цього у мене був порно-туб і дипломна прокладка . Багато хто не знає, але за допомогою VseMayki.ru можна створити свій цілком собі повноцінний шоп . Я маю на увазі, з кошиком. При цьому, по моєму, навіть намагатися пробиватися за запитами типу «футболки» або «прикольні футболки» сенсу особливого немає. Причина проста - краще бути вгорі топа з НК-СК запитам, ніж мучиться на яких-небудь там восьмих-дев'ятих позиціях по ВК. перше, так простіше, швидше і в чомусь навіть безпечніше. друге, є велика категорія покупців, які здійснюють імпульсні покупки і ці імпульсні покупки дістаються в основному тим, хто на першому місці. Більше того, в e-commerce різниця між першим і другим місцем у топі часом величезна, - strange, but true.

Опубліковано: 17/05/13 @ 05:26
Розділ Різне Читати далі...

Чи легко знайти в інтернеті інформацію про те , як змінити технічні умови виробництва?

Чи легко знайти в інтернеті інформацію про те, як змінити технічні умови виробництва? Як відомо, при пошуку потрібної інформації користувачі інтернету найчастіше звертаються до різних пошукових систем. Немає сенсу говорити про те, яка система краще - як правило, людина вводить свій запит не в тій системі, яку вважають найбільш «просунутої» фахівці, а в тій, яка особисто йому самому здається більш зручною. Зрозуміло, що абсолютна більшість власників комерційних сайтів зацікавлене у збільшенні кількості відвідувачів і звертає особливу увагу на просування свого сайту в пошуковій системі. А це не завжди приносить позитивні результати для тих, хто хоче знайти певну інформацію.

Опубліковано: 16/05/13 @ 02:27
Розділ Різне Читати далі...

Оптимізація і просування сайтів.

Оптимізація і просування сайтів. Сьогодні можливості Інтернету не мають кордонів. З його допомогою, ми оплачуємо послуги, замовляємо їжу додому, купуємо одяг, квитки на літак або поїзд, спілкуємося в соцмережах, шукаємо і знаходимо корисну інформацію та багато іншого, не виходячи з дому і не витрачаючи на це свій час. Для цього достатньо знайти сайт, який надає ту чи іншу послугу або надає необхідну інформацію і всі проблеми вирішені. Однак при цьому часто доводиться стикатися з проблемами, пов'язаними з пошуком потрібного сайту. Буває, що перш ніж знайти те, що потрібно необхідно «перерити» весь Інтернет. Щоб боротися з такого роду проблемами розробники сайтів трудяться над їх оптимізацією (просуванням). Будь розробник сайту знає, що мало створити сайт. Адже яким би він не був унікальним, корисним і прекрасним, найголовніше, щоб він був відвідуваним, оскільки саме від відвідуваності сайту залежить дохід його власника.

Опубліковано: 16/05/13 @ 02:26
Розділ Різне Читати далі...

Індійський масштаб

[Від редакції: Едуард Рубін - директор Харківського комп'ютерно-технологічного коледжу, доцент НТУ «ХПІ», голова наглядової ради компанії Telesens Int.] Коли на форумі DOU опублікували мою статтю «Заздрість» , яка вийшла нещодавно в «Економічній правді», на гілці відразу з'явилося безліч коментарів . Тому я вирішив у своїй колонці доповнити розповідь про поїздку до Індії фактами, які, безсумнівно, будуть цікаві саме професійному співтовариству. Це те, що залишилося ніби «за кадром» статті в «ЕП», яка була більше орієнтована на «макро» питання, пов'язані з проблемами державної політики та законодавства у сфері ІТ. Тут же я поділюся кількома враженнями, які, по-перше, дадуть більш детальне уявлення про те, що відбувається в індійській ІТ-індустрії, по-друге, рельєфніше позначать розмах тамтешніх подій, щоб нам було з чим порівняти власне становище справ . Враження перше.

Опубліковано: 16/05/13 @ 09:18
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 85

Компанії Ez Texting потрібно провідний Linux/Unix системний адміністратор . Зарплата $ 3500-5000. Hackathon days (з кожного спринту виділяється день для роботи над своїми проектами). Денис Попов (Head of Engineering at GoSave) шукає Java-архітектора для стартапу з Долини. Компанії Obreey Products потрібен IT Product Manager . Magento шукає товариську Delivery manager'а з великим Agile-досвідом. SDL Tridion Development Lab запрошує на роботу молодшого QA (Trainee) . Ця вакансія отримала понад 20 відгуків за пару днів. Інтернет-холдингу X-tend Group потрібно Growth hacker , здатний стерти межу між маркетингом і продуктом. Мережа супермаркетів побутової техніки та електроніки «Comfy» шукає програміста-аналітика баз даних . Компанії Дайгоро потрібен відданий веб-дизайнер/HTML-верстальщик , що володіє нездатністю зв'язати слова: «гроші» , «багато» і «хочу» в одну фразу. Зарплата від 700 до 1000 EUR.

Опубліковано: 16/05/13 @ 07:25
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Євгеном Голандія, засновником DataArt

105-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Поговорили про Нью-Йорк, програмування, продажу і менеджмент. У програмі: Про во'IT'і Інтернет Крах доткомів DataArt Робота зі стартапами Майбутнє IT IT в різних містах Книги у випуску: Егоїстичний ген - Річард Докінз Лекції Іцхака Адізеса Flash-плеєр: Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT-компанії .

Опубліковано: 14/05/13 @ 10:05
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 84

Компанії CQG потрібно Autotest Engineer . Можливість дізнатися все про біржову торгівлю та суміжних областях. Смачні та корисні обіди від шеф-кухаря. Компанії Iterios для розробки системи автоматизації туристичного бізнесу потрібно старший PHP програміст . Зарплата від $ 2500. Молода компанія IQ Friends шукає кофаундера на посаду COO . Сервіс (веб та мобільний) для західних туристів guidestock.com шукає старшого Front-End розробника . Компанія OWOX запрошує до співпраці Junior Front-end розробника . Для студентів останніх курсів можлива часткова зайнятість. Внедренческий центр по продуктах 1С компанії ABBYY Україна запрошує студентів 3-5 курсів на проходження літньої практики . Дитячий міжнародний журнал "Пізнайко " шукає адміністратора-програміста , бажано знайомого з дитячою тематикою. Зарплата від 4000 грн.

Опубліковано: 09/05/13 @ 07:32
Розділ Різне Читати далі...

8 червня, Львів - Lviv Python Community Meet - up - LvivPy # 2

Python спільнота во Львове розвівається , на прайси з'являється все більша кількість проектів , тому ми НЕ зупіняємось и Пропонуємо вам вновь зустрітісь , Обговорити ОСТАННІ НОВИНИ прайси , почерпнути Нові знання , ідеї та просто поспілкуватісь за пивом . Цього разу среди доповідачів : Володимир Гоцик - Python Developer at GetGoing , Inc. PyCon Ukraine Organizer .
Доповідь : « Advanced Postgres patterns with Python and Django ORM ». Василь Діжак - Python/Django Developer at Django Stars .
Доповідь : « Small intro to Python packaging ». Роман Семірук - Python Developer at Prom.ua
Доповідь : « Поиск ? Sphinx ! ». Ігор Давиденко - Lead Python Developer at GetGoing , Inc.
Доповідь : « Навіщо я написав свій клон Google Reader і як я це зробив ? » Список доповідачів та тими доповідей будут доповнюватісь . Для участі , обов'язкова реєстрація за ПОСИЛАННЯ goo.

Опубліковано: 08/05/13 @ 09:09
Розділ Різне Читати далі...

18 травня , Вінниця - iOS Суботник у Вінниці

Відмінна новина для розробників мобільних додатку у Вінниці!
18 травня відбудеться iOS суботник компанії Сіклум для всіх бажаючих! Суботники Сіклум, присвячені тим чи іншим стека технологій або платформам проходять по всій Україні та за її межами вже кілька років. Ці заходи об'єднують фахівців для обміну знаннями ідеями та професійного нетворкінгу в тому числі між містами. І на цей раз у нас кілька цікавих доповідачів, які поділяться своїм досвідом з учасниками: 1) Володимир Кирилов, технічний архітектор, Universal Mind (Київ), хакер.
Тема: iOS Toolchain Я планую зробити екскурсію в світ компіляції і збірки iOS проектів, і Ви з'ясуєте, чому проекти просто збираються на Вашому макбуки, але потрібно кілька годин, щоб зібрати їх на CI. Я також розповім, як робити збірку без використання XCode.

Опубліковано: 07/05/13 @ 01:32
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180