WebCamp 2011 - кращий варіант маївки для web-розробників

30 квітня - 1 травня в Одесі пройде друга спеціалізована конференція WebCamp 2011 , на якій обговорюватимуться питання управління web-проектами, юзабіліті та інтернет-маркетингу. Ця конференція не схожа на всі інші, так як проходить у форматі баркемпу , тобто організовується самими учасниками і більше нагадує спілкування в клубі за інтересами, ніж на офіційний захід (дивіться мій фотозвіт з WebCamp 2010 ). У перший день конференції можна послухати цікаві доповіді від NetPeak , Турум-Бурума та інших компаній і приватних фахівців, задати питання, поспілкуватися з цікавими людьми і вирішити ділові питання. Другий день конференції пройде у вигляді маївки біля моря на території місцевого скеледрому (можна буде під наглядом інструктора залізти на скелю):

Змагання скелелазів на WebCamp 2010

...

Опубліковано: 12/04/11 @ 12:55
Розділ Різне Читати далі...

Особливості платіжної системи Z-Payment

Особливості платіжної системи Z-Payment Утворилася платіжна система Z-Payment ще в 2003 році. Засновником, керуючим системою, стало ТОВ «Транзактор», який, у відповідності з усіма правилами, зареєстрував систему в Росії. Z-Payment є платіжною системою , яка інтегрує різноманітні типи оплати в один загальний алгоритм. Зараз Z-Payment для своїх клієнтів пропонує гнучку і надійну можливість здійснювати on-line платежі, що дозволяє просто проводити оплату послуг за допомогою Інтернету, які надає той чи інший сервіс, магазин. Завдяки даній платіжній системі можна здійснювати грошові перекази електронних валют. У деяких випадках вона використовується для оплати різних ігор, часто з її допомогою проводяться перекази на рахунок користувачів системи, отримується електронна валюта і багато іншого. Найчастіше нею користуються власники інтернет-магазинів, сервісів на платній основі. Загалом, система Z-Payment доступна для будь-якого інтернет-користувача.

Опубліковано: 12/04/11 @ 07:35
Розділ Різне Читати далі...

29 - 30 жовтня 2010 - Microsoft PDC in Ukraine, Харків

29 жовтня 2010 в Харкові пройде Українська конференція професійних розробників на платформі. NET (PDC 2010) З 1991 року PDC був епіцентром найбільших анонсів Microsoft платформи. Цього року захід не буде винятком. Професійні розробники та архітектори зберуться в Харкові в жовтні цього року, щоб почути з перших рук від експертів Microsoft про наступне покоління технологій Microsoft для розробки додатків майбутнього. PDC це не тільки якісні матеріали та цікаві доповіді - це також можливість для вас отримати практичний доступ до новітніх технологій і задати питання професійним експертам. Якщо ви розробник, архітектор або технологічний лідер, який бере участь у прийнятті рішень вибору стратегічної технології для вашої компанії, Ви не можете дозволити собі пропустити це колосальне захід.

Опубліковано: 10/04/11 @ 09:00
Розділ Різне Читати далі...

29 - 30 жовтня 2010 - Вебінар «VMware vSphere 4 - віртуалізація IT-інфраструктури»

Компанії Softline, VMware і Veeam запрошують вас 29 жовтня 2010 о 10:00 за московським часом прийняти участь у безкоштовному вебінарі: «VMware vSphere 4 - віртуалізація IT-інфраструктури», присвяченому питанням оптимізації IT-інфраструктури. До участі запрошуються технічні директори та керівники IT-департаментів, IT-спеціалісти, системні адміністратори, технічні фахівці. На вебінарі буде представлений огляд технологій VMware у світлі актуальних для замовників завдань, які вони вирішують: * Прискорення повернення інвестицій за рахунок більш ефективного використання IT-ресурсів.
* Зниження сукупної вартості володіння IT-інфраструктури.
* Динамічний розподіл обчислювальних ресурсів відповідно до вимог бізнесу.
* Збільшення гнучкості та надійності інформаційної екосистеми компанії. * Забезпечення швидкого створення розгалуженої мережі філій.

Опубліковано: 10/04/11 @ 09:00
Розділ Різне Читати далі...

29 - 30 жовтня 2010 - Тренінг "Використання техніки Mind Maps", Київ

Mind Maps - це передова техніка прийняття рішень , спектр застосування якої надзвичайно широкий. Вам потрібно прийняти складне рішення в умовах дефіциту інформації? Оригінально оформити презентацію? Підготувати доповідь? Розробити план на наступний тиждень ? Законспектувати книгу? Організувати мозковий штурм ? - Метод ефективний при вирішенні всіх цих завдань. Суть методу полягає у застосуванні структурування інформації , візуалізації об'єктів і понять , побудові асоціативних зв'язків. Основне завдання тренінгу - навчити слухачів використання методу для вирішення широкого кола професійних завдань ; завдань особистісного зростання; побутових завдань , що виникають у повсякденному житті. Тренінг є загальноосвітнім і розрахований на широке коло слухачів від рядових розробників до бізнесменів та управлінців. E - mail : education-kiev@luxoft.

Опубліковано: 10/04/11 @ 09:00
Розділ Різне Читати далі...

30 - 31 жовтня 2010 - Sales-клуб вихідного дня на тему комунікацій, Харків

Організатор - Sales-клуб вихідного дня, клуб «общателей» з клієнтами, Харків Запрошуємо Вас 30.10.2010 (СБ) на Sales клуб вихідного дня на тему «Комунікації: 4 драми спілкування (спотворення інформації) і техніки регуляції емоційної напруги» Комунікації в нашій роботі і житті займає важливе місце. На жаль, іноді ми стикаємося із спотвореннями: • почутого • розуміння • виконання ... Це можна назвати «драмами спілкування»: - Він мене слухає, не чує, як я можу давати йому завдання? - Я чую, що ви говорите, але не розумію, про що ви? - Ах, якби це було так просто зробити ... я розумію те, про що ви говорите, але як це зробити?! Ніяк не збагну ... - Розумієш, він як собака. Знає, вміє, але не може це розповісти Ці драми можна подолати за допомогою комунікативних умінь. І техніки, які ми будемо розглядати на наступній зустрічі Sales-клубу, техніки регуляції емоційної напруги. Їх близько 10, і все ж вони дуже прості. Потренуємося ... Як і домовилися, буде ще більше ігор, завдань, практики.

Опубліковано: 10/04/11 @ 09:00
Розділ Різне Читати далі...

Які технології в 2011 році нас чекають?

Компанією Gartner були опубліковані ключові технології, які будуть використовуватися в 2011 році. Мобільний сфера: за прогнозами Gartner, вже у 2012 році на всій планеті будуть користуватися 1.2 мільярда осіб мобільними пристроями з мультимедійними можливостями. Відео: популярність формату зростає дуже швидко, тому є ймовірність того, що для передачі контенту, відео вийде в число лідерів. Флеш-пам'ять: планується використовувати Флеш-пам'ять в споживчих пристроях, тому що при мініатюрних розмірах, даний вид пам'яті має безліч можливостей для застосування. Соціальна аналітика: сьогодні ні кого не здивуєш соціальними мережами. У майбутньому планується проводити якісний аналіз аудиторії. Аналітика нового покоління: кошти які вже сьогодні використовуються в повсякденно життя, дозволяють піднятися аналітиці на новий рівень.

Опубліковано: 09/04/11 @ 03:01
Розділ Різне Читати далі...

Скрипт перегляду в новому інтерфейсі Twitter'а

Наприкінці вересня мені нарешті став доступний новий інтерфейс Твіттера. Треба сказати, що я переглянув безліч твіттер-клієнтів, але не один мене так і не влаштував, тому я завжди користувався і продовжую користуватися веб-інтерфейсом "чірікалкі". А новий інтерфейс тільки підтвердив мою позицію - він мені настільки сильно припав до душі, що я тепер просто впевнений, що вже не знайду програму, яка по дизайну і зручності замінить мені веб-інтерфейс Твіттера. Тим більше, що я тепер посадив його в окрему "стислу" вкладку свого браузера (що дозволяє зробити використовуваний мною скін), і Твіттер тепер завжди відкритий і в той же час не заважає. Гаразд, це було невеликий відступ. Тепер до суті. Раніше я викладав громадськості свій jQuery-скрипт для перегляду твітів . Даним постом, відповідно, ділюся таким же скриптом до нового інтерфейсу.

Опубліковано: 08/04/11 @ 12:03
Розділ Різне Читати далі...

Як утримати відвідувача на сайті

При створенні сайту хочеться не тільки залучати відвідувачів, а й утримати їх. Для цього необхідно належним чином організувати свій ресурс. При створенні проекту, слід звернути увагу на елементи сайту, які не подобаються відвідувачам. - Сайти з музичним супроводом. Зазвичай користувачі мережі за комп'ютером слухають музику і при заході на подібний сайт переривають композиції, які звучать у навушниках або колонках. Насамперед в такій ситуації хочеться усунути перешкоду, закривши сторінку Вашого ресурсу. - Спливаючі вікна. Рекомендується уникати подібного виду реклами для серйозних проектів, тому що спливаючі вікна псують імідж і дизайн ресурсу. - Анімовані сайти. Різноманітність стрибали і миготливих картинок відволікають відвідувачів і часто дратують зір. - Нововведення при створенні сайтів. Існують принципи оформлення сторінок. Відвідувачі звертають увагу на зручність в користуванні сайтом, а не вишукування і побудова дизайну. - Велика кількість тексту.

Опубліковано: 06/04/11 @ 06:03
Розділ Різне Читати далі...

Конференція Optimization.com.ua - Жодне питання не залишиться без відповіді

Восени 2010 року в місті Харкові, у виставковому комплексі «Радмір Експохол» зберуться з усіх міст України власники інтернет-проектів, фахівці по пошуковому просуванню і інтернет-маркетингу, щоб обговорити поточний стан ринку і визначити нові напрями і перспективи. Приводом стала II Щорічна конференція з пошукової оптимізації і просування сайтів в мережі Інтернет - Optimization.com.ua - 2010. Організатором конференції виступила компанія Промод , яка за 6 років своєї роботи зарекомендувала себе як професійний гравець ринку інтернет- послуг і активний організатор тематичних подій.

Конференція «Пошукова оптимізація і просування сайтів в мережі Інтернет » пройде 15-16 жовтня 2010 року в Харкові.

Опубліковано: 06/04/11 @ 03:02
Розділ Різне Читати далі...

Virtual Private Server

VPS - послуга, в рамках якої користувачеві надається в оренду віртуальний виділений сервер. Технічна реалізація VPS грунтується на поділі ресурсів фізичного сервера на ряд віртуальних серверів. У плані управління операційною системою VPS схожа на фізичний виділений сервер. Зокрема, ви отримуєте: root-доступ до сервера, власні IP-адреси, порти, правила фільтрації трафіку і таблиці маршрутизації.    Відмінність VPS від стандартного віртуального хостингу - в гарантії ресурсів, доступних встановленим сайтам. У віртуального сервера завжди є гарантований мінімум потужностей, не змінний від навантаження на інші сайти на фізичному сервері. Додатково до цього виділений сервер windows може використовувати більше ресурсів, якщо вони не затребувані в даний момент іншими VPS.   Владец windows VPS отримує повний root-доступ до теки та ресурсів віртуального сервера, маючи можливість встановлювати на нього будь-яке програмне забезпечення, засоби розробки або програми-демони.

Опубліковано: 06/04/11 @ 12:02
Розділ Різне Читати далі...

Форум інтернет-діячів (IForum) 2011

Вже другий рік 1 квітня я пропускаю традиційну одеську гуморину тому, що в цей день у Києві проходить Всеукраїнський форум інтернет-діячів (# iforum). У цьому році на # iforum людей було в рази півтора більше, ніж у минулому (згідно з даними організаторів - 3500 осіб). Конференція проходила в чотири паралельні потоки, пересуватися між ними в натовпі було складно - встигнути за 10 хвилин переміститися з одного залу в інший і зайняти місце ближче до перших рядів було практично нереально. Ситуація ускладнювалася ще й тим, що в програмі не було заплановано ніяких кава-брейків і перерв і, що б потрапити на початок доповіді в іншому залі, потрібно було пропустити кінець доповіді в тому залі, де ти сидиш. Я вирішила спростити собі життя, і майже весь день просиділа в потоці "Інтернет-бізнес", де говорили про стартапи, інвестиції в інтернет-проекти і помилки початківців бізнесменів. Програма була насиченою і цікавою.

Опубліковано: 03/04/11 @ 08:26
Розділ Різне Читати далі...

Просування сайту - семантичне ядро

Підбір ключових фраз (складання семантичного ядра сайту) є одним з найбільш важливих етапів у просуванні сайту. Суть в тому, що необхідно зібрати групу запитів, як прямих входжень, так і розбавлених словоформами і виразами які максимально точно підходять вам. На цьому етапі потрібно чітко розуміти яка майбутня аудиторія сайту, який просувається. Необхідно представити себе потенційним користувачем і уявити що б він шукав і що хотів би побачити.             Наприклад розглянемо сайт з продажу металевих дверей, отже найбільш ймовірними запитами будуть "металеві двері", "вхідні металеві двері" і схожі скажімо з заміною слова "металеві" "на залізні, сталеві".

Опубліковано: 01/04/11 @ 05:18
Розділ Різне Читати далі...

WinAutomation - автоматизація процесів

Багато хто вже знає і користуються такими продуктами як ZennoPoster та Human Emulator , але не всі чули про ще один хороший продукт автоматизації як WinAutomation . У кожного з них є свої плюси і мінуси. Інакше кажучи, свій набір функцій який зручно і оптимально використовувати під кожні певні завдання. Якщо порівнювати перші два, то варто виділити те, що будь-яка задача реалізується тільки з під коробки, а коробка як правило прив'язана до жележу. Особливістю ж WinAutomation є те, що написаний алгоритм певних завдань далі Компілім в exe'шнік який можна використовувати на будь-який win машині не маючи тієї самої коробки.

Опубліковано: 31/03/11 @ 06:12
Розділ Різне Читати далі...

Палю тему. Гугл профілі.

Всі подробиці палити звичайно ж не стану. Під які цілі це можна використовувати, вирішуйте самі. Зроблено це було помилково адмінів Гугла, скоріше саме так, бо навіщо палити такі бази.
Значить багато говорити не буду, буду говорити мало. Google => 1
site: gstatic.com/s2/sitemaps / Що ми бачимо, бачимо ми вже готові бази гугл профілів. 1
2
3
4
5
6
7
8
9
http://www.google.com/profiles/118211648611575396494
http://www.google.com/profiles/109179909521286158723
http://www.google.com/profiles/116296519385262740335
http://www.google.com/profiles/106571368858735466105
http://www.google.com/profiles/110063791708326695348
http://www.google.com/profiles/108163432553202142496
http://www.google.com/profiles/102810303301560055661
http://www.google.com/profiles/106048210352973819833
http://www.google.com/profiles/114215460376352634568 Ви напевно сіпнулися відразу писати парсер під цю справу.

Опубліковано: 31/03/11 @ 09:02
Розділ Різне Читати далі...

Простий приклад клоакинга по Реферрер

Простий і примітивний скрипт клоаки по Реферрер. Якщо прийшов з Гугла, отримай віагру, інакше хом пага. 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25 26
$ referer = getenv ("HTTP_REFERER");

$ Tapps_referer = "http://www.google.com";

//Перевіряємо, чи є Реферрер
    if (isset ($ tapps_referer) & & $ tapps_referer !="")     {

        if ($ i = strpos ($ referer ,"?"))         {
            $ Referer = substr ($ referer, 0, $ i);
        }
        if ($ tapps_referer! = $ referer)

        {

header ("Location: www.site.com");
//Якщо прийшов не з Реферрер гугла, отримай хом пагу
        }
                         else
                         {
header ("Location: viagra.php");
//Якщо прийшов із гугла, отримай viagra.

Опубліковано: 30/03/11 @ 05:22
Розділ Різне Читати далі...

Вийшов Zend Framework 1.10.7

Вийшов Zend Framework 1.10.7. Список змін можна побачити в changelog . Виправлено близько 60-ти багів. Якщо ви використовуєте Zend_Service_Twitter, переконайтесь що ви оновилися до версії 1.10.6 або 1.10.7. Детальніше в оригіналі статті На кінець вересня запланований реліз 1.11.0. Він буде містити Виправлення серії 1.10, оновлення перекладів для валідаторів, і новий функціонал. ZF команда зараз активно працює над гілкою 2.0 і наближається до першого рубежу (milestone). Планується виконати наступні завдання:
Видалення всіх викликів require_once Рефакторинг тестового оточення для використання вбудованих в PHPUnit можливостей Перехід на неймспейси PHP 5.3 Слідкуйте за оновленнями!
Завантажити реліз можна тут .

Опубліковано: 29/03/11 @ 05:20
Розділ Різне Читати далі...

Як заощадити на ноутбуці 25%

Dock-14.png Останнім часом нас постійно намагаються заманити великими знижками з сумнівними умовами. Особливо неприємно потрапляти на скандинавські аукціони, в яких вам дають аж 98% знижки на новий iPhone 4:) Наш же партнер, магазин Ютінет.ру пропонує вам зрозумілий і простий спосіб заощадити на покупці ноутбука та отримати знижку 25% від звичайної вартості комп'ютера.
Все, що потрібно зробити - це час від часу заходити на сайт інтернет-магазину електроніки Ютінет.ру , на якому щоденно викидають 10 лептопів з величезною знижкою. Все, що вам потрібно зробити, це зайти в уловлене час на головну сторінку інтернет-магазину і швидко ухвалити рішення про покупку, а також негайно оформити перші замовлення. Головне - це зробити замовлення на сайті прямо на головній сторінці. Подібна пропозиція щоденно буде з'являтися на сторінках магазину до 31 грудня 2010 року.

Опубліковано: 26/03/11 @ 05:24
Розділ Різне Читати далі...

Знімаємо вершки з підписок на кіно

Чекав, чекав підписок на платники, пов'язаних з темою закачування кіно, ось і дочекався. Дуже порадувала новина, що на Kinobrothers.com ввели саме такий формат оплати. Чесно кажучи, звичайні смс вже втомили, так як не дають того божевільного конверта, який був раніше. Тепер справи повинні налагодитися, так як підписки на мою думку - це оптимальний формат для таких платників. Адже тут не потрібно завантажити що-то одне і забути, як це буває, наприклад, з дієтами. Тут важливий саме постійний доступ до контенту, який і забезпечується системою з ребілламі. Перший тест підписок на Kinobrothers.com дав мені дуже хороший конверт. З цільового трафив виходило іноді в районі 1:25, подивимося тепер, як буде ребіллітся. Зараз обов'язково попрацюю ще й з дорамі, яких на кінотему можна наробити скільки завгодно. А головне - немає проблем з ключевіков. Майже всі назви фільмів - це низкочастотники, що за мінімальної оптимізації просто вистрибнуть у видачу. Аналогічно і з контекстною рекламою.

Опубліковано: 26/03/11 @ 01:36
Розділ Різне Читати далі...

Определяйка або визнач-ка:)

Определяйка Давно я в руки не брав якоїсь справді корисний софт з тих пір, як мені попалися yazzle, semonitor, allsubmitter і якісь дрібні програми-помогалкі:) Зараз довелося за пару років відчути, що є жінки в російських селищахще люди, які готові створювати дійсно нормальний і корисний софт! Отже, представляю вашій увазі - ОПРЕДЕЛЯЙКА ! Дивна назва, але чому воно таке є здогадки, бо з її допомогою можна визначити все, що душі завгодно причому масово! Як я розумію, в цьому і весь толк програми.

Опубліковано: 25/03/11 @ 01:32
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180