Виробництво фарбувальних камер своїми руками .

Виробництво фарбувальних камер своїми руками. Інтернет пропонує чимало варіантів організації свого бізнесу. Одним з таких досить простих і добре оплачуваних варіантів є виробництво фарбувальної камери своїми руками. Далеко не в кожному автосервісі є фарбувальна камера, так як це не дешеве задоволення - вона коштує від 18 тисяч євро і більше. Хоча принцип роботи фарбувальної камери досить простий - створення припливно-витяжної вентиляції. Особливість роботи вентилятора в тому, що, нагнітаючи повітря, він його жене через нагрівальні тени.

Опубліковано: 05/04/13 @ 01:02
Розділ Різне Читати далі...

Види клавіатур для комп'ютерів

Види клавіатур для комп'ютерів Клавіатура - важлива складова будь-якого комп'ютера, основне її призначення - вводити інформацію в комп'ютер, або друкувати. На даний час клавіатури виробляє величезну кількість компаній в усьому світі. Практично любою клавіатури від різних виробників ви можете знайти в інтернет-магазині міста Єкатеринбурга «сотмаркет» (http://www.sotmarket.ru/category/klaviatury.html ). Види і різноманітність клавіатур викликає захоплення. По тому, для якого пристрою клавіатура призначена, вона бувають комп'ютерна, для ноутбука, нетбука. Відмінними властивостями клавіатури є розмір, набір клавіш, їх висота, розташування, а також присутність додаткових керуючих клавіш. Клавіатура може бути доповнена різними мультимедійними елементами, такими, як колесо прокручування, вбудований джостік, набір клавіш, що управляють музикою, кнопки, що дозволяють швидко відкрити програму. Деякі клавіатури оснащені підсвічуванням або навіть екраном.

Опубліковано: 05/04/13 @ 01:01
Розділ Різне Читати далі...

Обробний центр nuova bulleri brevetti як запорука успіху підприємства на роки вперед

Оброблювальний центр nuova bulleri brevetti як запорука успіху підприємства на роки вперед Будь-який бізнес вимагає серйозного підходу і використання тільки якісного обладнання і сучасних технологій, так, якщо ви маєте справу з деревообробкою, варто спробувати в роботі обробний центр nuova bulleri brevetti , який поєднує в собі масу приємних і корисних якостей. Цей центр має три інтерпольованої осі, що дозволяє йому якісно обробляти деревину. Всі робочі поверхні пройшли процедуру штучного старіння. Професіоналам не потрібно пояснювати, наскільки це добре, адже за таких умов під час роботи верстат гарантовано не утворює на поверхнях колов, тріщин і яких деформацій. Якщо ви віддаєте перевагу використовувати в роботі якісний інструмент і кваліфікованих робітників, то прекрасно розумієте, що початкові вкладення окупляться через пару років сторицею, і ви станете власником прекрасно працює фірми, яка виробляє якісний товар.

Опубліковано: 04/04/13 @ 11:25
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 79

Sigma Ukraine шукає Middle і Senior Java розробника в Одесі. USA working hours . Компанії NXC International в Одесі потрібен Junior BIG DATA Engineer (Hadoop, SoLR, NOSQL). Skype знову шукає співробітників в Києві . 25 квітня в Києві відбудеться Skype Career Day , зустріч з інженерами компанії, де потенційні кандидати можуть спробувати свої сили і стати частиною команди Skype. Компанії Thomson Reuters потрібно Data Onboarding/Scripting Specialist . Стартап «VideoRiver», агрегатор якісного короткого пізнавального відео-контенту, що цікавлять користувача тематиці, шукає керівника (лідера команди) . Минулорічний переможець Garage48 - команда motify.me - шукає собі в команду інтерна : Стартап року Workle шукає в Харкові ASP.NET розробника . Гнучкий графік роботи, відсутність зайвої бюрократії і контролю. продуктових компанії Jooble потрібен посидющий укладач скриптів в IT-відділ (інтерн). Ви підходите, якщо вам зрозуміла більша частина абревіатур: HTML, XML, SQL, IP адреси, хости.

Опубліковано: 04/04/13 @ 08:29
Розділ Різне Читати далі...

Аксесуари для стільникових телефонів

Аксесуари для стільникових телефонів Мобільний телефон - це невід'ємна частина нашого життя, адже він так спрощує процес спілкування. Як тільки у людини з'являється стільниковий телефон, йому відразу потрібні будуть аксесуари для телефону. Аксесуари для стільникових оптом не кожному по кишені, а ось купити кілька аксесуарів ми можемо все. Найбільшою популярністю користуються так звані іміджеві аксесуари, такі як чохли і брелки, невеликі сумочки, які тримаються на поясі, і в яких носиться телефон разом із зарядним пристроєм. Чохли можуть бути пошиті вручну, можуть бути пов'язані, прикрашені бісером і різними вишивками. Чохли, зроблені вручну, радують багатьох власників мобільних телефонів. У перелік аксесуарів для стільникового телефону входить і зарядний пристрій. Без зарядного пристрою телефон довго працювати не буде. Тому для того, щоб його купити, треба піти в спеціалізований магазин чи на ринок в контейнер.

Опубліковано: 03/04/13 @ 01:06
Розділ Різне Читати далі...

Комп'ютери та їх ремонт

Комп'ютери та їх ремонт Всі ми любимо сидіти в інтернеті, і всі займаємося чимось на комп'ютері. У когось є стаціонарний комп'ютер, у когось є ноутбук. Але вся ця техніка періодично потребує лагодження. буває різний. Так, якщо вам треба відремонтувати ноутбук, то можна виконати такі роботи, як ремонт матриці, її відновлення, чистку ноутбука, можна встановити програмне забезпечення, зробити модернізацію ноутбука. У ноутбука можна замінити несправні компоненти, видалити віруси, налаштувати інтернет. Якщо ви хочете ремонтувати комп'ютери, то вам може знадобитися налаштування BIOS, ремонт відеокарти, вам може знадобитися підключити периферійний пристрій, таке як принтер, ксерокс або сканер. Можливо, знадобиться відремонтувати материнську плату вашого комп'ютера, а можна ще зібрати комп'ютер з комплектуючих замовника. Часто потрібна модернізація комп'ютера.

Опубліковано: 03/04/13 @ 01:04
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Кирилом Тимофєєвим , Ruby архітектором з DataArt

99-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Поговоримо про Ruby , поребрик , калашников і все таке . У програмі : - Про во'IT'і
- Аспірантура і наука
- Ruby
- Титули та плашечкі
- виступ Книги у випуску : - Т. С. Еліот . Поезія і драма
- Why's Poignant Guide To Ruby Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет :
Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 02/04/13 @ 12:40
Розділ Різне Читати далі...

Оголошення Яндекс.Директ з картинками : CTR ? ? ?

Яндекс таки зробив це . Тепер до оголошень контекстної реклами Яндекс.Директ можна додати картинки , що , на думку багатьох , має знизити ціну кліка ( на щастя рекламодавця ) , але в теж час збільшить заробіток вебмастера , тому як кількість кліків явно має збільшитися ( CTR тобто ) . Додавання картинки до оголошення виглядає ось так ( клікабельні ) : Офіційно крутитися оголошення з картинками на сайтах-партнерах РМЯ почали з 28 березня . Але , зважаючи на те , що скористалися моментом не всі рекламодавці ( багато і фавікони то не використовують для залучення уваги ) , то побачити щось подібне поки вкрай важко .

Опубліковано: 01/04/13 @ 07:32
Розділ Різне Читати далі...

Розділ " Знайомства " на ДОУ

Нарешті можу розповісти про проект , над яким ми працювали останні три місяці . ДОУ вже давно не просто сайт про роботу , про новини індустрії або програмуванні . Ми - соціальна майданчик , де люди спілкуються , сперечаються , знайомляться нарешті . Сервіс Знайомства - логічний розвиток нашого сайту . Програмісти в більшості своїй інтроверти , воліючи спілкуватися з компілятором , а не знайомитися з дівчатами . Але любові і визнання хочеться так само, як і нормальним людям . При цьому програмісти добре заробляють , молоді , а з шкідливих звичок - тільки зеркалка і сплави по Дніпру . 23- х річний сеньйор - програміст - ідеальний кандидат для серйозних стосунків .

Опубліковано: 01/04/13 @ 07:25
Розділ Різне Читати далі...

Правила при виборі офісних меблів .

Правила при виборі офісних меблів. Офіс - це діловий центр і обличчя компанії. То як він виглядає, може багато розповісти про господаря та його ставлення до справи. По суті, офісний інтер'єр-це така собі візуальна візитка компанії. Приходячи на зустріч, партнери або клієнти, який дизайн і якість меблів у приміщенні. Важливо це і для співробітників, адже вони тут проводять щодня. Якщо одним із принципів вашого бізнесу, є створення хорошої думки у оточуючих про вас, то слід придбати сучасну меблі для офісу . При виборі, якою слід звертати увагу на деякі важливі деталі. І так, пройдемося по елементах. Перше-це, звичайно ж, надійна і стійка до впливів навколишнього середовища меблі. Адже її планується використовувати кожен день, а отже вона повинна витримувати навантаження. Перевагу слід віддавати матеріалам хорошої якості. Заощадивши раз, незабаром доведеться здобувати нову, а це ж знову витрати. Звичайно, хороша офісні меблі стоїть далеко не дешево, особливо в меблевих «бутіках».

Опубліковано: 29/03/13 @ 01:36
Розділ Різне Читати далі...

Ccleaner - краща програма для видалення комп'ютерного " ??сміття " .

Ccleaner - краща програма для видалення комп'ютерного "сміття". Користувачі комп'ютера часто зустрічаються з такою проблемою, як нестача місця на локальних дисках. Часто це пов'язано із засміченням системи різними непотрібними файлами або тими, щоб були використані. Для вирішення цієї проблеми було створено ефективне програмне засіб - . Основною функцією програми є видалення непотрібних або невикористаних файлів, чищення жорсткого диска, а також виправлення помилок в реєстрі операційної системи. На даний момент за приблизною статистикою користувачами Ccleaner є більше мільйона чоловік. Застосовуючи програму, ви не тільки збільшите місце на комп'ютері, але і зробите його більш продуктивним і швидким у виконанні завдань. Вона також чистить реєстри від невірних записів шляхів. Важливим критерієм роботи клінера є, то що без вашого відома він нічого не видалити і робить декілька запитів, перш ніж файл зникне з пам'яті назавжди. Корисною функцією є резервне копіювання.

Опубліковано: 29/03/13 @ 01:35
Розділ Різне Читати далі...

Реклама в мережі : який спосіб вибрати?

Реклама в мережі: який спосіб вибрати? З кожним днем ??в мережі Інтернет з'являтися тисячі і навіть мільйони сайтів. І кожному більш-менш пристойному проекту потрібні відвідувачі. Як же їх привернути? Одним з найпоширеніших способів реклами є в пошукових системах, а також контекстна реклама. Що ж все-таки краще і ефективніше? Перш за все, свою увагу варто звернути увагу на вартість послуг. Ціни різняться в залежності від конкурентності напрямку, в якому представлений сайт. Найбільш дорогими вважаються такі тематики, як автомобілі, нерухомість, будівництво. Вартість одного кліка від двохсот до шестисот. Для некомерційних сайтів просування обходиться дешевше, але від того вони і не приносять в більшості випадків дохід. Все ж для вибору своєї стратегії маркетингу слід оцінити всі позитивні та негативні сторони просування в пошукових системах і контекстної реклами. Розглянемо більш детально контекстну рекламу. Відвідувачів ви отримаєте досить швидко.

Опубліковано: 29/03/13 @ 01:32
Розділ Різне Читати далі...

Реклама в мережі : який засіб вибрати ?

Реклама в мережі: який спосіб вибрати? З кожним днем ??в мережі Інтернет з'являтися тисячі і навіть мільйони сайтів. І кожному більш-менш пристойному проекту потрібні відвідувачі. Як же їх привернути? Одним з найпоширеніших способів реклами є в пошукових системах, а також контекстна реклама. Що ж все-таки краще і ефективніше? Перш за все, свою увагу варто звернути увагу на вартість послуг. Ціни різняться в залежності від конкурентності напрямку, в якому представлений сайт. Найбільш дорогими вважаються такі тематики, як автомобілі, нерухомість, будівництво. Вартість одного кліка від двохсот до шестисот. Для некомерційних сайтів просування обходиться дешевше, але від того вони і не приносять в більшості випадків дохід. Все ж для вибору своєї стратегії маркетингу слід оцінити всі позитивні і негативні сторони просування в пошукових системах і контекстної реклами. Розглянемо більш детально контекстну рекламу. Відвідувачів ви отримаєте досить швидко.

Опубліковано: 29/03/13 @ 01:32
Розділ Різне Читати далі...

26 - 28 квітня, Київ - Garage48 Kiev 2013

Garage48 - це 48-годинне подія для стартаперів, девелоперів, маркетеров і дизайнерів. Його мета, довести, що бізнес - це не тільки гроші, але і позитивний настрій, і творча команда однодумців. Це уїк-енд інтенсивної розробки і втілення в життя нових, унікальних ідей, мекка реалізації багатьох проектів.
Garage48 починається 26 квітня, в п'ятницю о 15.00, в офісі Microsoft, де всі учасники збираються разом у великому залі і пітчат попередньо подані ідеї (від 30 до 40 проектів). Інформація про кожній ідеї буде доступна для всіх учасників Garage48, таким чином слухачі виберуть свого фаворита і приєднуватися до вподобаної команді. Як правило, після добору ідей залишається близько 12-15 проектів, над якими працюватимуть автори і нові учасники наступні 48 годин. Реєстрація early bird tickets можлива до 12 квітня Організатори Garage48 забезпечують учасників їжею і напоями протягом всіх вихідних. Місце проведення івенту відкрито 24/7.

Опубліковано: 28/03/13 @ 10:17
Розділ Різне Читати далі...

Данська компанія Ciklum купує датську компанію Kuadriga ; для українських співробітників змін не очікується

За нашими даними, Ciklum ось-ось оголосить про покупку компанії Kuadriga . Компанія Kuadriga - це Сіклум в мініатюрі (85 співробітників vs 2000). Обидві компанії засновані датчанами, обидві компанії працюють по моделі аутстаффінгу. Склад акціонерів двох компаній трохи змінився в результаті покупки, але навряд чи щось зміниться в житті співробітників. З'явився шанс переїхати в новий офіс . Цікаво, що Квадрига знаходиться на 5-му місці в нашому рейтингу компаній з 96 балами. Ciklum , який перемагав кілька років в конкурсі Best Employer, зараз на 4-му місці з 88 балами. Ще пара-трійка таких покупок і є шанс повернути собі перше місце! З офіційного прес-релізу: Сiklum придбав 100% акцій Kuadriga Очікується, що в найближчому майбутньому співробітники Kuadriga перейдуть в Ciklum. При цьому вони продовжать роботу на своїх поточних проектах і на поточних замовників. Адміністрація Kuadriga також стане частиною команди Ciklum.

Опубліковано: 28/03/13 @ 09:34
Розділ Різне Читати далі...

Як заробити на Сотмаркете

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Ні, насправді Сотмаркет не розкидайте грошима, швидше він їх копітко вважає. А цей бонус Сотмаркет проводить одразу у всіх CPA мережах (їх розплодилося десятка два, що, до речі, до кращого). Суть така. Реєструйтеся в CPA мережі, скажімо, Admitad або GdeSlon . Підключайтеся до Оффер Сотмаркета. І починайте відправляти на нього трафік. Призові місця: 100 замовлень виконаних - 7500 рублів 300 замовлень виконаних - 25 000 рублів 500 замовлень виконаних - 45 000 рублів 1000 замовлень виконаних - 100 000 рублів 1500 замовлень виконаних - 200 000 рублів Виходить, що це не конкурс, а саме бонуси, так як ніхто ні з ким не змагається. Як тільки вебмайстер досягає 100 замовлень - він отримує бонус 7500 р. Чим далі, тим більше. Бонуси сумуються, проте кожен новий рівень починається з нуля, тобто зробивши 3400 виконаних замовлень, ви можете заробити 377к р на акції.

Опубліковано: 26/03/13 @ 02:25
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет - головний ринок послуг і пропозицій

Інтернет - головний ринок послуг і пропозицій Сьогодні інтернет ставати головною ареною за пропозицією і пошуку товарів і послуг. Для того, що б розповісти про себе інтернет спільноті, достатньо просто розмістити рекламу. Це дієвий спосіб яскраво, швидко і в короткі терміни заявити про себе. Запорукою вдалого рекламного оголошення є грамотне написання рекламного тексту, правильний підбір слів, лаконічно виражають сферу ваших послуг і пропозицій, а так само вдала позиція розміщення. Усім цим вимоги з легкістю відповідає контекстна реклама в інтернеті. Головне довірити складання рекламного пропозиції професіоналам, таким як Cyber ??Capital, вони можуть запропонувати на контекстну рекламу ціни найвигідніші в інтернеті .. Це максимум ефективності з мінімум витрат, тому що оплата проводитися тільки за кліки, а грамотне редагування ставок оплати дозволяє цілеспрямовано використовувати ваші кошти та економити їх.

Опубліковано: 26/03/13 @ 11:15
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Артемом Марченко , Head of Mobile Development в Thinglink

98-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Мова піде про продуктову розробку, роботу і навчання у Фінляндії, також ми поговоримо про батарейки. В програмі: Про во'IT'і Перша робота, із зарплатою не в батарейках Освіта в Фінляндії Шлях до Nokia Agile Product manager Стівен Елоп Продавець альтернатив Фінські стартапи Книги у випуску: Tuned In: Uncover the Extraordinary Opportunities That Lead to Business Breakthroughs - Craig Stull, Phil Myers, David Meerman Scott вальсуючи з ведмедем: управління ризиками в проектах з розробки програмного забезпечення - Том Демарко, Тімоті Лістер Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT-компанії AltexSoft. Адреса компанії в мережі Інтернет: www.altexsoft.com
Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 26/03/13 @ 10:57
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет і його значимість у сучасному світі .

Інтернет і його значимість у сучасному світі. Інтернет не так вже давно увійшов в наше життя, але темпи його розвитку, погодьтеся, були приголомшливими. Що ж таке інтернет на сьогоднішній день? Багато людей вам з легкістю дадуть відповідь, що це початок епохи електронної комерції. Починаючи своє існування, інтернет був нічим іншим, як засобом поширення інформації, і тільки потім почалася робота зі створення величезної кількості програм, операційних систем, браузерів ... Загалом, список можна продовжувати досить довго, але цілком зрозуміло стає те, що ці програми були спрямовані на максимальне використання перспектив і можливостей нового інформаційного середовища. Проте через, здавалося б, такий короткий проміжок часу, інформаційна складова мережі почала здавати позиції. Використання мережі інтернет в комерційній діяльності підприємств - ось новий аспект, який диктує свої умови на просторах глобальної павутини.

Опубліковано: 25/03/13 @ 08:18
Розділ Різне Читати далі...

6 квітня, Одеса - Hadoop Event в Lohika ( в рамках Java Tech Talks # 9)

6 квітня з 12:00 до 18:00 запрошуємо вас на Hadoop Event в Lohika (який пройде в рамках Java Tech Talks # 9 ). Реєстрація на зустріч Hadoop Event проведуть троє прекрасних фахівців:
Іван Соболєв (Java Team Lead at Lohika), Ігор Вахромєєв (Java Tech Lead at Lohika) і Єгор Сігарєв (Java Tech Lead at Lohika). Що ми будемо робити на зустрічі:
? Поговоримо про концепцію MapReduce
? Обговоримо архітектуру Hadoop
? Весело проведемо час, встановлюючи і настроюючи його (або її?) ? Доведемо до розуму простеньку задачку засобами Hadoop
? Поділимося корисними фокусами, що роблять життя легше, а споживані ресурси - менше Кілька слів про Hadoop Event в Lohika від хлопців: Ковток Hadoop Відома нам всесвіт розширюється з кожним днем. Компанії збирають і пробують аналізувати все більша кількість даних, якими завалені їх сховища. У цей складний час все більше цінується надія нації, Інженери з аналізу даних, нечисленні герої, що проливають світло на гори інформації.

Опубліковано: 24/03/13 @ 12:02
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180