МОН оголосило , як збирається реформувати IT -освіта

У планах уряду створення профільних ліцеїв, установа іменних стипендій для кращих студентів, закупівля ліцензійного ПЗ для вузів, обов'язкові стажування для викладачів. Кабмін підготував пакет пропозицій для реформування освіти в сфері ІТ. Більшість з них планується реалізувати до кінця 2013 року. У реформі Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України (МОН) має керуватися розпорядженням Кабміну "Про затвердження плану заходів щодо забезпечення розвитку освіти у сфері інформаційних технологій на період до 2013 року", а також рішенням за підсумками наради у прем'єр-міністра України Миколи Азарова, яке відбулося в лютому поточного року. Частина заходів планується реалізувати за підтримки компаній, частина - за кошти держбюджету. Школярі Розглядається варіант введення сертифіката Українського центру зовнішнього тестування з предмету інформатика, як профільного для вступу на IТ-спеціальності.

Опубліковано: 11/09/12 @ 11:18
Розділ Різне Читати далі...

І тебе вилікують , і мене вилікують

І тебе вилікують, і мене вилікують Інтернет не тільки благо, але може бути і тяжким тягарем. З'явилося навіть таке поняття як інтернет-залежність - нав'язливе бажання підключитися до інтернету і хвороблива нездатність вчасно відключитися. Поки, незважаючи на широке обговорення цього питання, статус психічного розладу йому ще не присуджений. І медична довідка для університету вам буде благополучно видана в будь-якому випадку. Звідки береться ця залежність? Від пристрасті до інформації. Для людини інформація має величезне значення, а комп'ютер та інтернет дають людині можливість майже безмежного користування практично будь-якою інформацією. Широке поширення комп'ютерів і мережі тільки посилило таку потребу. На думку психіатрів, така залежність схожа з надмірним захопленням азартними іграми. Офіційно медицина поки що не визнає інтернет-залежність психічним захворюванням. Але за даними різних досліджень, інтернет-залежними на сьогодні є 10% користувачів.

Опубліковано: 11/09/12 @ 10:58
Розділ Різне Читати далі...

Андрій Бойчук , CS Ltd . : « Якість фахівців на ринку праці сьогодні сильно деградувало »

Згідно всіма статистичними викладеннями, співтовариство розробників програмного забезпечення в Україні виміряти в десятках тисяч чоловік і постійно зростає. З ростом спільноти ростуть і компанії, придумуючи нові і нові ходи, щоб звернути на себе увагу потенційних співробітників. Однак, як показала практика, все ще можна знайти компанію розміром більше 300 чоловік, які не розпещені увагою читачів і журналістів профільних ресурсів. Однією з таких компаній виявилася харківська CS Ltd. , яка навіть не потрапляла до рейтингу ТОП- 25 до серпня 2012 року. Створена шістьма підприємцями (тоді слово «стартапери» ще не ввійшло в моду) в 1997 р., CS Ltd. займається розробкою ПЗ для банків і фінансових установ. При цьому частка співробітників, що працюють в компанії (читай: на одному проекті) більше 10 років, становить близько 7%, що, загалом, досить немало.

Опубліковано: 10/09/12 @ 05:55
Розділ Різне Читати далі...

Зарплата - вона і в Інтернеті зарплата

Зарплата - вона і в Інтернеті зарплата Питання «як заробити гроші в Інтернеті » актуальний як ніколи. Хтось шукає легких шляхів до великих грошей, хтось працює, як і в повсякденному житті, хтось переучується згідно з новими вимогами часу. Але це не настільки важливо, так як всіх цих людей об'єднує одна мета - заробіток в Інтернеті. Сторінки Інтернету «напхані» обіцянками заробітку в розмірі від 50 до 400 доларів в онлайн - казино, застосовуючи різні системи подвоєння ставок, хтось критикує піраміду МММ, вирощування полуниці, називаючи «лохотронами», і пропонує свій варіант заробітку - вирощування віртуальних дерев в саду, розваги на Ігрунов, читання листів, серфінг, виконання завдань і багато що інше. Охочих заробляти в Інтернеті збільшується з кожним днем. Контингент віртуальної робочої сили поповнюється за рахунок: студентів, яким вічно не вистачає засобів; школярів, які бажають фінансової незалежності від батьків; молодими мамами, яких влаштовує гнучкий графік роботи.

Опубліковано: 10/09/12 @ 02:26
Розділ Різне Читати далі...

Відео в соціальних мережах

Відео в соціальних мережах До повсюдного поширення Інтернету більшість людей шукало цікаві для себе передачі по телевізору. Але оскільки передачі та фільми показують у певний час, то їх перегляд є зручним не для всіх. Тому з появою Інтернету і його розвитком, користувачі почали знаходити цікаве для себе саме там. Це дійсно набагато зручніше, тому що не викликає необхідності чекати трансляції улюбленого фільму або телепередачі, а дозволяє подивитися їх у будь-який час. Розвиток соціальних мереж ще більше розширило можливості користувачів. Пошук відеозаписів там набагато більш зручний і упорядкований. Крім того, відеозапису схожої тематики найчастіше зібрані в одну спільноту, де знайти їх не складе особливих труднощів. Стали поширюватися і відео, зняті самостійно. є досить дорогою процедурою, тому йдеться про зйомку відео на телефон або веб-камеру.

Опубліковано: 08/09/12 @ 10:55
Розділ Різне Читати далі...

Як заробляють за допомогою партнерських програм ?

Як заробляють за допомогою партнерських програм? У Мережі представлено безліч інтернет-магазинів та інших організацій, що надають клієнтам товари або послуги. Всі вони ведуть конкурентну боротьбу за користувачів. У цій боротьбі народився новий спосіб залучення відвідувачів на сайти - партнерські програми. Суть «партнерок» полягає в тому, що рекламодавець платить веб-майстрам за перенаправлення відвідувачів з їх сайтів на свій ресурс. Про партнерські програми багато досвідчених веб-майстри говорять, що це найбільш дієвий спосіб заробітку в інтернеті. Організатор партнерської програми може платити веб-майстрам за певну кількість кліків, реєстрацій або продажів. Крім того, оплата може вироблятися за час і за покази. Під кліками маються на увазі переходи користувачів з партнерського сайту на сайт рекламодавця. Зазвичай вартість одного кліка дорівнює кільком центам. Цей вид партнерських програм підходить сайтам з гарним трафіком.

Опубліковано: 08/09/12 @ 10:53
Розділ Різне Читати далі...

Пошукова система Яндекс виступила в суді в якості відповідача

Пошукова система Яндекс виступила в суді в якості відповідача Нещодавно відбулося засідання суду, відповідачем по якому виступала ... пошукова система Яндекс. В суд на популярний пошуковик подав журналіст з Ульяновська, який стверджує, що слоган Яндекса «Знайдеться все» є зразком недобросовісної реклами і зажадав від Яндекса компенсації в 10 мільйонів рублів - саме в таку суму оцінив він свої моральні страждання. Як вказав у своїй заяві журналіст, Яндекс при видачі результатів пошуку вказує далеко не всю наявну в мережі інформацію і видає тільки певні сайти. Так, наприклад, при пошуку в Яндексі можна без зусиль знайти інформацію, що стосується такого телепроекту, як , або сайти великих компаній. А ось декількох сторінок зі свого сайту журналіст не знайшов, як не старався. А це, на його думку, обмежує конституційні права користувачів пошукової системи.

Опубліковано: 08/09/12 @ 10:52
Розділ Різне Читати далі...

29 - 30 вересня , Донецьк - ДОУ хакатони - Донецьк !

Ми провели 11 ДОП хакатони: два в Києві , два в Одесі , два під Львові , два в Харкові , два в Дніпропетровську , і тільки один в Донецьку . У всіх городахз ми побували двічі, залишився тільки Донецьк! Тут хакатони брали тепліше всього. Дуже допомагали донецькі хлопці Паша Резніков і Саша Литовченко. Зібралася відмінна тусовка в академії КРОК. Сподіваємося, що цього разу буде так само тепло і привітно :) Захід пройде з 13:30 29.09 до 16:00 30.09 Правила заходи відомі всім і кожному, але на всяк випадок давайте повторимо: У вас є 24 години. За цей час вам необхідно написати працюючу до фіналу заходи програму або хак. Після цього ви повинні презентувати готовий проект усім присутнім самостійно або з командою. Мова і технологію ви вибираєте самі. Веб, десктоп або mobile. Найголовніше - щоб було цікаво! Таймінг: 13:30 - Збір команд.
14:00 - 14:30 Старт хакатони. Півгодини на анонс ідей своїх проектів та пошук команди для тих, хто поки «не визначився».

Опубліковано: 08/09/12 @ 10:27
Розділ Різне Читати далі...

12 вересня, Одеса - Visual Studio Community Night @ Lohika Systems

Компанія Lohika Systemsзапрошує до себе в гості в одеський офіс, де в рамках. Net Day @ Lohika Systems пройде перша осіння зустріч спільноти - Visual Studio Community Night . Чим ми будемо займатися? Чекаємо Вас до 18:30. На початку зустрічі у формі презентації та дискусій ми зможемо поговорити про основну функціональності Visual Studio 2012. В 19:30, після перерви з смачною піцою й напоями, почнеться перегляд онлайн трансляції з Редмонда, присвяченій запуску Visual Studio 2012. У Програмі офіційної трансляції Keynotes speakers: · Visual Studio 2012 - Modern app development S. Somasegar · Building modern apps with Visual Studio 2012 Jason Zander · Managing the modern app lifecycle with Visual Studio 2012 Brian Harry Panel discussion: The new normal - Development in today's organizations (moderated by Jeffrey Hammond) Яскравою дискусією, блоком Q & A ми зможемо підбити підсумки Visual Studio Community Night і розіграти подарунки.

Опубліковано: 07/09/12 @ 09:09
Розділ Різне Читати далі...

Ми в дзеркалі майбутнього , або DataArt на IT Jam

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} DataArt усвідомлено намагається витрачати рекламні бюджети на добрі справи. Ну, намагаємося приносити користь або задоволення цільової аудиторії. Тому пропозиції компанії Ciklum, часто практикує аналогічний підхід, знаходять у наших серцях щирий відгук. А вже IT Jam, особливо в його новому форматі, здався відмінним варіантом для спонсорування та соорганізаторства. Далі були невеликі труднощі. DataArt - компанія хороша, але щира, і тому до святкування звершень і розчуленню перспективами не дуже схильна. Шукали варіанти, як вписатися в тему про успіхи і «бачення», і, як водиться, принести користь і розважити колег. В результаті можливість для виступу вирішили використовувати під розповідь про те, як можна про майбутнє думати різними способами. Три обличчя майбутнього - це: Майбутнє як справжнє - подовжуємо тренди в нескінченність. Це найпростіше, і якщо не мати інерції і схильність до медитації, то може навіть дарувати щастя.

Опубліковано: 07/09/12 @ 12:01
Розділ Різне Читати далі...

IT - компанії не поспішають подавати заявки на пільговий режим оподаткування

За три тижні після оголошення списку необхідних документів у Державну податкову службу все ще не надходили заявки від IT-компаній, що бажають працювати на пільговому податковому режимі. Про це ДОУ повідомили в департаменті оподаткування юридичних осіб ДПС України. "За оперативними даними, заявки поки не надходять", - сказано в повідомленні. Податкова припускає, що компанії поки знаходяться у стадії підготовки документів і тому ще не подавали свої заявки. "На думку органів ДПС, зараз платники-претенденти (IT-компанії - ред.) ведуть підготовчу роботу, в тому числі в частині детального вивчення положень цього закону, складання довільної форми заяви та підбору документів. Також платники-претенденти сподіваються, що найближчим часом Мінфін за погодженням з Держнауки затвердить форму реєстраційної заяви та інші документи, необхідність затвердження яких передбачено законом № 5091 ", - зазначено в повідомленні ДПС.

Опубліковано: 07/09/12 @ 09:42
Розділ Різне Читати далі...

ХНУРЕ за допомогою « Міратех » відкрив нову лабораторію на базі кафедри інформатики

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Харківський Національний Університет Радіоелектроніки відкрив нову лабораторію на базі кафедри інформатики. Про це повідомляє прес-служба компанії «Міратех », за рахунок якої був обладнаний новий навчальний клас. Аудиторія на 40 слухачів оснащена 15 комп'ютерами на базі процесорів Intel, об'єднаними в локальну мережа, а також сучасними засобами навчання: проектором, доступом в Інтернет через Wi-Fi, сервером на базі процесора Core i5 для розробки і реалізації проектів з використанням технологій віртуалізації, хмарних обчислень і багатопоточності. В аудиторії передбачається проводити лекційні, лабораторні та практичні заняття для студентів всіх курсів. У класі будуть проводити заняття з таких дисциплін: теорія і технологія програмування, системи управління базами даних, операційні системи та програмне забезпечення операційних систем, управління проектами, програмування на Java.

Опубліковано: 07/09/12 @ 08:10
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 49

Одеській компанії BeLight Software потрібно програміст C + + (Win 8 Metro Style) для портування ряду успішних продуктів з Mac OS X. Zfort Group шукає в Харкові Front End розробника для Windows8 додатків , яка вміє писати код на чистому JS. Компанії GlobalLogic потрібен Windows CE Developer в Харкові з досвідом С + + і C # програмування. Укрпошта шукає С # програміста зі знанням баз даних знання баз даних Informix і Oracle. Зарплата 8000 грн. квиткові агентства «Карабас » потрібно успішний і комунікабельний ASP.NET/jQuery програміст . Зарплата $ 1500. Altium шукає ведучого Delphi/C + + програміста для розробки CAD програм. Зарплата від $ 3000. Компанії 3Shape Ukraine потрібно Testing Engineer для ось такого проекту . Компанія Willowcode шукає Python програміста . Проект - Enterprise Content Management система для європейського замовника. Зарплата $ 2000-2500. Донецької компанії DonInfoTech потрібен Python/Django розробник . Знання ActionScript/Flex буде плюсом. Зарплата 15 000 грн.

Опубліковано: 06/09/12 @ 01:14
Розділ Різне Читати далі...

І що ж все-таки на наступному рівні ? Організаторський звіт про IT Jam 2012

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Чи замислювалися ви, чого ви чекаєте від того чи іншого заходу, і чи готові ви зробити свій внесок у його результат? Що для вас більш цінно при відвідуванні конференції: кілька прослуханих доповідей або десятки нових цікавих контактів та знайомств? А може, кілька хороших ідей і потенційна команда для їх втілення? Враховуючи світові тренди, організатори IT Jam вирішили реалізувати мотто IT Jam «Meet and Mix!» У форматі нетворкінг-заходи, при безпосередньому залученні учасників і цікавих і надихаючих доповідачів. У минулу суботу діти пішли на шкільні лінійки, а більше трьох тисяч IT-фахівців зібралися в НСК «Олімпійський» на п'ятий IT Jam, перше у своєму роді нетворкінг-IT-захід країни. Лейтмотивом цього дня стало питання «What's on the next level?» . У пошуку відповіді на нього можна було відвідати 3 основні майданчики: 1.

Опубліковано: 06/09/12 @ 06:01
Розділ Різне Читати далі...

70-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Бесіда з CIO TeamDev Дмитром Соловйовим

У випуску піде мова про специфіку роботи системного адміністратора та управління ними . У програмі : Про во'IT'і Роль IT в бізнесі Сіньеріті у системних адміністраторів Спеціалізації системних адміністраторів Пошук системних адміністраторів Робота в провайдері
Пряме посилання на файл Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет : . Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 04/09/12 @ 11:13
Розділ Різне Читати далі...

Профіт - Шоу XXVII : Peter Sunde , The Pirate Bay

Петер Сунде ( Peter Sunde Kolmisoppi ) - один із засновників легендарного торрент-трекера The Pirate Bay і сервісу Flattr , активіст і стартаперів . У цьому випуску Профіт - Шоу мова піде про піратство, проектах Петера , а також політиці і навіть вегетаріанство. 0:25 Norwegian means " troll "
2:22 Pirate Bay is a community , it has never been a business
3:30 I'd call myself a socialist
4:20 What do you actually do now ?
7:40 The first big pirates were essentially the Hollywood studios
8:30 Hollywood has to go
10:10 Iron Sky the movie and crowdfunding
13:30 Flattr is ...
14:45 Record companies would have to pay us to listen to their music
16:15 Garage48 and Startup Weekend
18:20 On politics
20:45 Painful things you learn
22:30 Pirate Bay story 23:40 Vegetarian thing На нові випуски Профіт - Шоу можна підписатися на YouTube , ВКонтакте і Facebook . Аудіоверсія шоу .

Опубліковано: 03/09/12 @ 01:27
Розділ Різне Читати далі...

8 вересня, Львів - Workshop ' Spring by Example '

З радістю Запрошуємо вас на Workshop ' Spring by Example ' від Олексія Резчикова . Кількість учасніків обмежен , тому ЯКЩО вам Цікаво взяти участь у Події , просимо заповніті Цю реєстраційну форму . Після Перегляд вашої форми , мі надішлемо Додатковий аркуш -підтвердження вам на електронну адресу . Расписание : IoC using Spring
? Building xml contexts
? Bean scopes & lifecycles
? Constructor vs Setter injection
? Property placeholders
? p & c and util name spaces
? Annotaton context
? Using component scan
? AOP usage ? Spring AOP vs AspectJ Persistence with Spring
? Building DAO
? Embedded Datasources
? JDBC vs ORM DAO'sR
? Integration testing with Spring ? @ Transactional & transactions with Spring Spring MVC
? Application context
? Dispatcher Servlet and it's context
? Controllers and mappings
? Implementing CRUD logic ? Using Spring for UI tests Це не залишкова ПЕРЕЛІК тем.

Опубліковано: 31/08/12 @ 05:40
Розділ Різне Читати далі...

Не стріляйте в музиканта , він грає як уміє

Не стріляйте в музиканта, він грає як уміє Інтернет багатогранний. З його допомогою можна вирішувати найрізноманітніші проблеми, що виникають у повсякденному житті. Звичні нам і листування, і чат, і замовлення квитків. І все це засновано на обміні даних комп'ютерів між собою. Для обміну використовується стандартний протокол обміну даних. Протокол обміну даних - це певні правила обміну між головним пристроєм на лінії зв'язку і додатковим. Це не випадковий, а добре продуманий алгоритм, що дозволяє організувати і стандартизувати як апаратну, так і програмну частину пристрою. Завдяки такому протоколом і здійснюється зв'язок, як між різними пристроями, так і між клієнтом і сайтом, наприклад, Розбиратися в тому, як все працює, звичайно, можна, але для того, щоб користуватися результатами такої роботи це взагалі-то не обов'язково. За великим рахунком і цього не треба. Весь процес настільки продуманий, що його просто не помічаєш.

Опубліковано: 31/08/12 @ 03:49
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : Forbes і euronews про український аутсорсингу , кампуси майбутнього , Effective Scala російською , Java 0day

Добрий день, шановні читачі. Слідом за FT про український IT аутсорсингу написав Forbes і зняв сюжет euronews . Поки на ДОУ йде обговорення офісних містечок, Слон вибрав п'ять головних проектів кампусів майбутнього . Новини 28 серпня 2012 помер John Hunter , творець matplotlib Twitter підписували до Linux Foundation Китайський "розробник" вкрав ігровий движок Impact і продає його за півціни . Теорія Переклад Effective Scala на російську Erlang, мову з майбутнього? - презентація від Damien Katz; Інтерв'ю з Чарльзом Уезереллом , автором книги " Етюди для програмістів "; 20 дискусійних суджень про програмування + продовження Чи повинні розробники нести відповідальність за те, що їх код має уразливості? Як управляти співробітником, у якого погані комунікаційні навички . Освіта Кращий рада з програмування від Андрія Александреску; Чи потрібен сисадміну англійську? Навчання в Європі і США як альтернатива дорогому, але неякісному української освіти.

Опубліковано: 31/08/12 @ 10:49
Розділ Різне Читати далі...

Які якості потрібні senior - розробнику , або Як заробляти на 1000 доларів більше ?

Мені вже досить давно захотілося написати статтю-роздум про те, що робить розробника сеньйором і дозволяє йому рости в професійному плані. І ось я створив док і почав це робити. Стаття ця буде думкою людини, яка в IT приблизно три роки і приблизно рік з них іменується сеньйором, тобто я якраз попадаю під визначення 23-річного сеньйора, яке не так давно активно обговорювалося. Сподіваюся, що комусь будуть цікаві мої думки за рахунок того, що я не якийсь мега-проджект менеджер, відповідальний за роботу 50 чоловік, і в той же час не безініціативний розробник, який ось уже три роки як мідл , і його все влаштовує. Мені здається, що я бачу процес приблизно з тією ж боку, що і потенційна аудиторія, і це дозволить мені достатньо зрозуміло донести свої думки. Не обійдеться і без згадки тих, хто якось мене надихав. =) Це Денис Циплаков з семінаром про те, які якості потрібні senior-розробнику, і Сергій Бережний зі своїми тренінгами.

Опубліковано: 31/08/12 @ 09:42
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180