Scalapocalypse в Lohika таки відбувся або як ми провели одинадцяту зустріч Java Tech Talks

Ми витримали невелику паузу в кілька місяців після першої наймасштабнішою Java- конференції в південному регіоні Java Breeze , підготувалися і допомогли нашим колегам організувати черговий захід . 20 жовтня одеському офісі Lohika пройшла одинадцята зустріч Odessa Professionals Java Forum - ' val you = new Developer [ Any ] with ScalaKnowledge ' , на якій всі бажаючі змогли дізнатися більше про новий і ваблячий мові програмування - Scala. Подія зібрала ні багато ні мало - більше 90 учасників. Всі з захватом слухали і обговорювали піднімаються спікерами теми до самого вечора, не перериваючись навіть під час кава- брейків . Вибухнув просто таки Scalapocalypse ! Ще раз дякуємо наших доповідачів Олександра Албул та Олексія Мігутского і з задоволенням ділимося з вами їх відгуками про ' val you = new Developer [ Any ] with ScalaKnowledge ' . Олександр Албул :
Мене завжди цікавили JVM мови . Деякі з них я активно використовував , зокрема Groovy .

Опубліковано: 24/10/13 @ 11:50
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 108

Cтартап Brantoпотрібен в Дніпропетровську 9- й дан UI/UX моб. дизайну на продукт рівня??. Зарплата від $ 2000. Компанія Augmented Pixels шукає в Одесі iOS game -розробника. Наявність «живих» акаунтів на GitHub , Sourceforge , StackOverflow буде плюсом. Зарплата від $ 3000. Олексій Федоров ( d?collet? ) WordPress -розробника. Робота в новому коворкінг Часопис . Зарплата 16 000 грн. Дніпропетровська студія Psyho шукає PHP -програмістадля розробки як власних проектів ( lineless.com , 42magnets.com, roomigator.com ) , так і сайтів і сервісів на замовлення . Компанії ELEKS потрібно у Львові Math Analystз хорошим знанням статистики . Оператор системи електронних грошей MoneXy шукає технічного письменника/аналітика. Київський вітамінний завод пропонує взяти участь у конкурсі на посаду програміста С #.

Опубліковано: 24/10/13 @ 08:03
Розділ Різне Читати далі...

Про що кодят програмісти : 5 креативних ідей

Одним з незаперечних факторів , що мотивують людей до роботи , є відчуття своєї причетності до створення чогось нового. Так і більшість девелоперів визнають , що незрівняне професійне задоволення приносить розробка такого проекту , в якому фахівець своєму розпорядженні простором для творчості , сам усвідомлює цінність результату і має можливість «помацати» кінцевий продукт. Про що ж цікаво писати українським програмістам ? У даному огляді представлена ??п'ятірка проектів , ідеї яких втілюють новаторський підхід до звичних речей . Ці стартапи були учасниками конференції IDCEE ( пройшла у Києві 10-11 жовтня). Отже: 1) Ecois.me
« Заощаджуй гроші , зберігаючи природу » Продукти стартапу - платформа і система датчиків , які дозволяють онлайн відстежувати найважливіші параметри квартири: температуру , споживання води та електроенергії .

Опубліковано: 23/10/13 @ 08:39
Розділ Різне Читати далі...

9 листопада, Донецьк - Донецький Лямбда- клуб - Листопадового зустріч

Дмитро Кірієнко , Олексій Осипенко - « JavaScript Звільнений » Світ заснований на змінюваному стані. Ми живемо в часі і думаємо в часі , і найрізноманітніші події прилітають звідки не візьмись , і теж в часі. Як організувати додаток , для якого ці події є введенням - тобто , будь-яке інтерактивне додаток? А якщо хочеться не мати змінюваного стану , мати чисті функції і працювати якомога декларативно ? На ці запитання відповідає функціонально - реактивне програмування ( functional reactive programming ) . Ми постараюся розповісти про такий підхід . Ми розробимо примітиви і інкрементальних побудуємо алгебру ( в гіршому випадку просто придумаємо інтерфейс бібліотеки ) для організації взаємодії додатку з безладом в реальному світі. Такий підхід дозволить тримати логіку програми в чистих функціях і декларативно пов'язувати зовнішні події з необхідним нам висновком.

Опубліковано: 22/10/13 @ 11:22
Розділ Різне Читати далі...

29 жовтня, Одеса - HR - besedka # 14 з Максом Іщенко

Запрошуємо всіх IT -HR і рекрутерів , а також менеджерів ІТ -компаній та всіх небайдужих до IT -індустрії на зустріч з Максом Іщенко ! Ми поговоримо про :
- поточної ситуації в галузі , про її тренди та перспективи Developers vs Recruiters - в чому корінь зла?
- про проекти DOU , Djinni , Джинн дейтинг і їх можливостях для комунікацій з розробниками ;
- про українських ІТ -компаніях , їх проблеми та успіхи ;
- про лідерів думок і експертах українського ІТ-ринку ;
- поставимо діагноз українській стартап екосистемі ;
- і звичайно , про українських розробниках : хто він , середньозважений український програміст у вакуумі , чим він живе , цікавиться і чого хоче.

Опубліковано: 22/10/13 @ 10:26
Розділ Різне Читати далі...

22 - 23 листопада , Харків - Outsource People Conference 2013 : бізнес на аутсорсингу

22-23 листопада 2013, в Харкові (конференц- комплекс Sun Сity Premium) відбудеться конференція аутсорсингу і неаршорінга Outsource people 2013 . На ці два дні тут зберуться представники найбільш швидкозростаючою сфери Східної Європи з Білорусії, Польщі , України , а також спікери з США , Великобританії і Європейського союзу. Конференція складається з двох незалежних днів . Перший день розрахований на співробітників аутсорсинг компаній зі сфери маркетинг і продажі , фрілансерів , директорів невеликих компаній. Провідні фахівці IT галузі розкриють свої карти і секрети успішних багатотисячних продажів , оригінальних маркетингових ходів і виблискуючі шляху сходження на Олімп фрілансу і старту своєї компанії. Другий день розрахований на більш зубастих учасників. На тих , хто вже досяг результатів на ниві IT аутсорсингу і планує подальше зростання .

Опубліковано: 21/10/13 @ 08:48
Розділ Різне Читати далі...

Релокацію по Україні : тенденції та пропозиції

колічество мігрантов via Shutterstock . В Україні сітка офісів IT -компаній побудована дуже нерівномірно : згідно з даними бази DOU , в Києві є представництва у 805 роботодавців , у Харкові їх удвічі менше - 406 , у Дніпропетровську 96 , у Львові 55 , у Запоріжжі та Сімферополі по 24 , а в Ужгороді - всього 5 . У цій статті поговоримо про тенденції релокації всередині України , а також про те , що пропонує ринок переїжджають фахівцям . Скільки людей переїжджають ? Своєю статистикою про релокації поділилися 26 українських компаній. Так як вибірка мала, говорити про точні цифри не будемо, однак з даних можна зробити висновок , що з кожним роком кількість мігрантів збільшується (дані 2011 прийняті за 100 %): Однак деякі роботодавці відзначають зворотні показники . «У нас зараз в порівнянні з попередніми роками кількість релокацій значно поменшало , - розповідає Наталя Зуб , Head of HR and Recruitment компанії Innovecs . - Програмісти вже не так охоче переїжджають з регіонів до столиці.

Опубліковано: 21/10/13 @ 08:24
Розділ Різне Читати далі...

30 жовтня - Webinar with Shai Almog

Початок: 4pm CET
Місце : online event
Тривалість - 2 години Luxoft Technology Series ( LTS ) - це заходи online формату для фахівців у галузі інформаційних технологій , які прагнуть до постійного професійного розвитку . За цінності інформації , представленої на вебінарах , вони аналогічні кращим IT конференціям світу , з тією лише різницею , що участь у них абсолютно безкоштовно. Кількість учасників у вебінарах не обмежена. Серія безкоштовних IT вебінарів розпочнеться 30 жовтня 2013 . Перший вебінар , який запланований на 30 жовтня , проводитиме Шай Альмог ( Shai Almog ) , генеральний директор і співзасновник компанії Codename One , яка дозволяє Java розробникам створювати мобільні додатки для будь-яких пристроїв. Шай Альмог докладно розповість учасникам про крос - платформної розробці мобільних додатків з упором на Java , а також про принцип роботи цих технологій.

Опубліковано: 20/10/13 @ 08:36
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: як не треба писати код , що таке стек , лікнеп з NoSQL і мобільних мереж

Добрий день , шановні читачі. Новини Facebook почав використовувати D в розробці. Погляди Порція шкідливих порад - як розробляти програми , які неможливо підтримувати . Аналітика Короткий довідник за українськими стартапам . Черговий зарплатний віджет - американські стартапи . Євген Сисоєв , AVentures Capital : Як на сьогодні виглядає українська IT - всесвіт. Гаджети У США почнуть продавати набори для перетворення тарганів у кіборгів . Теорія NoSQL . І ніяких «революцій » - « з чим їдять » нереляційні бази даних Що таке стек і де він застосовується Секрети мобільних мереж . Практика Презентація з ефективній роботі з пам'яттю в Java . зламувати маршрутизатор D- Link - бекдор в офіційній прошивці . Як правильно розділяти блоки при верстці HTML - сторінок . Нові версії Readable Lisp version 1.0.0 - « підсолоджений » Лісп .

Опубліковано: 18/10/13 @ 07:41
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 107

Львівська компанія Intelliasшукає старшого Java розробника . Welcome бонус - п'ятиденний поїздка в Монте -Карло. Компанія Латера , яка розробляє білінг «Гідра» , шукає старшого Ruby on Rails програміста. Зарплата $ 2800-3000 . Компанія Livatek шукає Java/Scala розробниказі знанням Play- фреймворку . Проект - e - learning платформа для музики . Компанії 3Shape Ukraine (зараз у неї 3 -е місце в рейтингу компаній« 81 ... 200 співробітників» ) потрібно Algorithms Developer. StudioVision шукає молодшого iOS -розробника. Володіння Java буде плюсом. Зарплата від $ 1000. Netpeak шукає прискіпливого математика - аналітикав Одесі. На результатах роботи цього співробітника буде побудована діяльність цілого відділу . Перевага буде віддаватися аспірантам . Компанія Dwalin Smith шукає Front - end розробника. Проект - складний движок онлайн- бронювань на ринку туризму . Зарплата $ 400-1200 . Харківська компанія Grid Dynamics запрошує на роботу Java- інтернівз intermediate -англійським .

Опубліковано: 17/10/13 @ 08:01
Розділ Різне Читати далі...

17 жовтня, Київ - Speakers ' Corner : " Програмування мікроконтролерів в домашніх умовах і про життя в Дубліні "

Завтра , 17 жовтня Ciklum Київ запрошує всіх бажаючих відвідати відкритий Speakers ' Corner на тему «Програмування мікроконтролерів в домашніх умовах і про життя в Дубліні » , підготовлений Володимиром Пузановим , який в даний час є співробітником Google (Дублін ) . Ще кілька років тому тільки ледачий iOS розробник не чув про Володимира @ farcaller і не дізнався багато корисного від по істині гуру iOS розробки. Зараз Вова є розробником прикладного ПЗ , системним адміністратором . Спеціалізується на Linux та інших близько - FOSS технологіях. Його основна діяльність пов'язана з дизайном інтерфейсів , низькорівневими драйверами і веб -технологіями. Вже завтра на зустрічі Володимир розповість про життя на зеленому острові , віскі , красивих ІТ- шних офісах і , найголовніше , про програмування мікроконтролерів в домашніх умовах , усіляких ARM -ах і Atmega -ах , і розумних будинках. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією : goo.

Опубліковано: 16/10/13 @ 11:28
Розділ Різне Читати далі...

2 листопада, Одеса - . Net Day

Не пропустіть найцікавіше технічне подія року, що минає для всіх українських . Net- розробників - ' . Net Day ' в Одесі. 2 листопада в одеському офісі компанії Lohika зберуться талановиті доповідачі та активні учасники з різних українських міст , щоб поговорити про технології Microsoft . Ви зможете прослухати презентації від фахівців з Одеси , Львова , Києва , Кременчука та Харкова , а під час тривалих кава- брейків і захоплюючого afterparty - задати свої питання , поділитися особистими напрацюваннями і спостереженнями , і навіть посперечатися. Це буде цілий день, присвячений платформі. Net ! Реєстрацію можна пройти безкоштовно , кількість місць обмежена. Програма : 1) ' Gamification ' by Dima Maleev
Mobility Solution Manager at SoftServe ( Lvov ) , Leader of Lviv . Net Community 2 ) ' Pipeline . TPL Dataflow . Usage examples 'by Alexey Kursov
. Net Developer at Lohika ( Odessa ) 3 ) ' RabbitMQ ' by Anton Minashkin
C # і ASP .

Опубліковано: 15/10/13 @ 05:45
Розділ Різне Читати далі...

16 жовтня - 4 листопада, Київ - MTV EXIT оголошує конкурс ідей IT- проектів Challenge Slavery

MTV EXIT закликає молодь взяти участь у конкурсі креативних технологічних ідей , які можуть допомогти в боротьбі з торгівлею людьми в Україні . Ідеї приймаються організаторами на сайті конкурсу Challenge Slavery починаючи з сьогоднішнього дня і по 4 листопада 2013 включно. Всі подані на конкурс ідеї будуть розміщені у відкритому доступі на сайті Challenge Slavery . Фіналісти конкурсу будуть визначені голосуванням відвідувачів сайту , а також експертним журі конкурсу , у складі якого також представники Facebook. Кожна ідея - фіналіст протягом 48 годин буде доопрацьовуватися її автором разом з командою девелоперів на Хакатона, який відбудеться 16-17 листопада в Києві . Автори 3 найкращих реалізованих на Хакатона ідей отримають цінні призи - Apple iMac , Macbook Air і iPad . Конкурс Challenge Slavery є частиною масштабної кампанії MTV Exit в Україні .

Опубліковано: 14/10/13 @ 04:23
Розділ Різне Читати далі...

Amazon Hired : перші враження

Amazon вже тричі приїжджав до України за нашими фахівцями , і як мінімум кілька десятків людей встигло виїхати до них , отримавши офери . Після весняного івенту цього року поїхав і я. Збираючись їхати сюди , я намагався знайти в інтернеті якусь виразну інформацію про те, який Амазон зсередини. Не знайшов , може погано шукав. Як би там не було, зараз неділю , живу я поки на роботі , вийти і без зайвих проблем повернутися назад в будівлю можливості немає , тому спробую відповісти на ті питання , які мене цікавили до приїзду в сюди . Сподіваюся комусь теж буде цікаво. Дуже багато написано про життя в США , тому просто напишу конкретно про Амазон , тому , в який потрапляють наші програмісти в пошуках великого программерскую майбутнього. Отже , в США я рівно 8 днів , я тут перший раз , як і перший раз на розвиненому заході ( закордонний паспорт отримав у 25 років , не складно здогадатися з яких причин ) .

Опубліковано: 14/10/13 @ 09:47
Розділ Різне Читати далі...

Як же здорово отримувати такі листи :)

ОГОЛОШЕННЯ : Топ бази AllSubmitter : самостійне , ефективне просування . Потрібно безкоштовно і самостійно просувати в інтернеті сайт або товари , послуги? І при цьому так, щоб не побоюватися бана і бачити результат? Поки нічого краще цього комплекту інструментів не придумано. Обов'язково подивися і використовуй ! Додайте в такому ж блоці своє оголошення Я про лист, який прийшов на мій email близько 2 - х тижнів тому. Лист просто шикарне. Воно складається з декількох пропозицій , тобто зовсім невелике за обсягом , але таке важливе , таке надихаюче для мене. Це як отримувати перші коментарі або вперше прозвучав звук падаючих монет в WebMoney. Цитую: « Здравствуйте Сергій . Я займаюся програмуванням , весь час займався самоосвітою , але останнім часом лінь наздогнала мене і я перестав навчатися , цей період затягнувся на 6 місяців. І ось блукаючи просторами інтернету натрапив на ваш сайт , зустрів пост про книгу : "REWORK : бізнес без забобонів " . Моє життя перекинулася назад.

Опубліковано: 14/10/13 @ 07:06
Розділ Різне Читати далі...

Велосипедостроєнія : старі нові ідеї , про які варто знати

Нижче - конспект мого виступу на OSDN - 2013, який може представляти інтерес для розробників ПЗ. Поштовхом до доповіді став виступ на конференції одного колеги , а точніше , моє обурення , викликане ним . Доповідач наводив міркування однієї зі сторін відомого дискурсу двацатілетней давності , як само собою зрозумілі істини. Звучало це дуже блідо , головним чином тому , що людина як би проплив повз Атлантиди і нічого не помітив. А там були маніфести , зламані списи , оригінальні і незвичайні ідеї і всякі дивні діви. Очевидність мейнстріму - це скоріше постапріорная ілюзія. Що б це проілюструвати , візьмемо щось просте - наприклад , базові конструкції мов програмування , і подивимося на альтернативні підходи , які з якихось причин так і не стали мейнстрімом , але увійшли до золотого фонду технік розробки.

Опубліковано: 11/10/13 @ 11:42
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: купівля GlobalLogic , українець - легенда IBM , наші фрілансери на oDesk

Добрий день , шановні читачі. Нагадуємо , що на DOU стартувала оновлена ??версія рейтингу компаній . Пропонуємо вам приділити хвилину , щоб відповісти на кілька питань про вашу компанію . Новини GlobalLogic придбаний американським фондом Apax Partners . Офіційний прес -реліз на сайті компанії. Думки експертів. Погляди Як розробляти великі продукти - Слава Ахмечет , RethinkDB . 5 ідей для пошуку розробників в свій стартап . Соціальні мережі вбивають веб ? Десятка мов програмування , які доводять розробників до шаленства . А ось і протилежна думка - для кожної мови завжди можна знайти кілька добрих слів ;) Інтерв'ю «Я не закликаю будувати диктатуру » - інтерв'ю з Євгеном Касперського на lenta.ru Любомир Романків - українець , який винайшов жорсткий диск. Аналітика Українські фрілансери заробили близько $ 8 млн за другий квартал 2013 року . Продукцію Apple в Китаї скоро нікому буде збирати . Гаджети Мікроплеер Split - навушники , які ніколи не заплутаються .

Опубліковано: 11/10/13 @ 07:04
Розділ Різне Читати далі...

22 жовтня, Київ - DevOps - Club в Grammarly # 1

Цього разу Grammarly запрошує в гості всіх , хто цікавиться темами DevOps .
22 жовтня відбудеться перша зустріч DevOps - Club. На ній поговоримо про системи управління конфігураціями. Виступлять : Олексій Васильєв , Railsware
Тема доповіді: « працюємо з AWS OpsWorks »
Олексій обьяснит , що це таке , як почати працювати , як робити настроювання . Тема буде дуже тісно стикатися з Chef Solo . Всеволод Поляков , Grammarly
Тема доповіді: « Ansible : Деплой , управління і доставка» .
Всеволод розповість про те , що можна зробити , як це зробити , основні принципи і чому так легко полюбити ansible . Реєстрація на зустріч. З будь-якими питаннями з приводу зустрічі можна звернутися за телефоном 0672598438 ( Ілона ) або за skype : Ilona_demchenko .

Опубліковано: 10/10/13 @ 09:43
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 106

Sergey Kirillovшукає собі в щедро профінансований проект одного- двох full - stack розробників ( всередині проекту Python , Werkzeug , Jinja2 , PostgreSQL , Solr , ExtJS ) , які вміють робити працюючі продукти а не писати код . Зарплата $ 2- 5K . Компанії Teradek потрібні Node.jsрозробникив Одесі. Зарплата $ 3000-3500 . Про поточну архітектурі проекту: goo.gl/iaP2Jv . Харківська компанія X1 Group шукає JavaScript- супергероя:
Компанії AgileEngine потрібно в Харкові Scientist/Data Analyst, має досвід роботи з терабайтними або петабайтного обсягами даних . Дніпропетровської компанії БІФІТ потрібно математик -програмістз хорошими теоретичними знаннями Java. Завдання в основному пов'язані з криптографією . Харківська компанія AppliKey Solutions запрошує студентів на посаду iPhone developer trainee. SysGears в Дніпропетровську відкриває програму стажування( 1 місяць) з можливістю подальшого працевлаштування на вакансію Java программист- стажер .

Опубліковано: 10/10/13 @ 08:33
Розділ Різне Читати далі...

Рейтинг компаній 2013

Трохи більше року тому ми анонсувалирейтинг компаній на jobs.dou.ua . Сьогодні представляємо нову версію рейтингу і запрошуємо взяти в ньому участь . Рейтинг безкоштовний і відкритий для всіх компаній. Ми пропонуємо відповісти на сім тверджень про компанію: Робота в компанії сприяє моєму професійному зростанню . Компанія забезпечує комфортні умови праці . У моєму проекті грамотний менеджмент . Компанія забезпечує хороший компенсаційний пакет. Моя робота отримує визнання з боку компанії . У компанії налагоджена комунікація між керівництвом та працівниками. У компанії доброзичлива атмосфера. Варіанти відповідей : Повністю згоден Згоден В принципі згоден Немає певної думки Не зовсім згоден Не згоден Зовсім не згоден Чотири останні варіанти відповіді можна супроводити коментарем «Що не влаштовує ? Чи можна це виправити ? ». Текст цього коментаря (без зазначення автора) може бути видно адміністраторам компанії.

Опубліковано: 09/10/13 @ 08:38
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180