Дайджест цікавих вакансій № 45

Opera Software шукає старшого веб-розробника в одеську команду Opera Mobile Store. Компанія Інтелект-Сервіс запрошує взяти участь в конкурсі на вакансію «програміст ASP.Net ». Заробітна плата: від 16000 грн. Надається безвідсотковий кредит на житло - 100-150 тис. у.о. Компанії CapableBits потрібно lead Web/PHP developer в Одесі для розробки mission critical сервісу. Зарплата 20000 грн. Онлайн бухгалтерія iFin шукає дизайнера користувальницьких інтерфейсів . Молодий стартап EPublicana , мета якого - розробка сервісу зі створення та дистрибуції інтерактивних книг для планшетних пристроїв, шукає front-end JavaScript розробника . Львівська компанія Mita-Teknik шукає Embedded розробника (C, C + +), який розбирається в архітектурі сучасних RISC мікропроцесорів. Компанія Вібро-Щит шукає провідного інженера-електронника, програміста С, С + + . Зарплата від 12 000 грн. Інститут прикладних проблем фізики і біофізики НАН України шукає інженера-фізика (лазерні системи). Зарплата 2500 грн.

Опубліковано: 09/08/12 @ 10:40
Розділ Різне Читати далі...

телефони Nokia

Телефони Nokia Телефони Nokia Телефони Nokia є одними з найбільш популярних серед користувачів мобільного зв'язку. Кожен другий, напевно, використовував мобільний телефон від Nokia хоча б раз в житті, і переконався в якості цих телефонів. В основному, відгуки про продукцію Nokia позитивні, але все ж деякі моделі розчаровували покупців в перші ж дні використання, що викликало у них бажання віднести в сервіс центр Nokia на доопрацювання або ж взагалі повернути назад в магазин. Однак, часто такі винятки лише підтверджують правило, і телефони Nokia як і раніше залишаються в перших рядках списку популярних телефонів. А тим, кому все-таки довелося скористатися сервіс центром Nokia , могли переконатися, що ремонт був проведений найкращим чином. Деталі для ремонту мобільних телефонів Nokia є оригінальними і завозяться в достатній кількості, щоб забезпечити якісну роботу апаратів як можна більшої кількості користувачів.

Опубліковано: 08/08/12 @ 09:47
Розділ Різне Читати далі...

Я шукаю тебе

Я шукаю тебя Я шукаю тебе Інтернет - місце парадоксу, в якому люди одночасно безликі аноніми, що приховують свою особистість за ніками замість імен та аватарками замість фотографій. При цьому на кожну людину в інтернеті є досьє, можна відстежити переміщення, покупки, інтереси, політичні та релігійні погляди. Навіть найпотаємніше сьогодні не загадка. Припустимо, вам необхідно знайти якогось людини. Як це зробити? Почнемо з самого простого, пошук в соціальних мережах. Практично у кожної людини є акаунт в якій-небудь (а іноді і в декількох) соціальної мережі. В них пошук необхідного людини максимально полегшений, адже, по суті, соціальні мережі саме для цього і створювалися, щоб за певними критеріями можна було знайти цікавить людини. І критеріїв пошуку тут маса, від паспортних даних (ім'я та прізвище) до назви готелю, в якому він відпочивав десять років тому.

Опубліковано: 08/08/12 @ 09:46
Розділ Різне Читати далі...

SoftServe відкрила другий офіс у Дніпропетровську

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Компанія SoftServe відкрила другий офіс у Дніпропетровську. Новий офіс розташований у бізнес-центрі Atrium на проспекті Карла Маркса. "У другому офісі ми реалізували свою давню ідею, відкривши конференц-зал, де проводяться найрізноманітніші семінари, конференції та майстер-класи, а у вільний від роботи час ми збираємося там подивитися фільм, футбольний матч або пограти в настільні ігри" , - розповіла ДОУ Сабіна Крупко, HR Marketing Specialist компанії SoftServe в Дніпропетровську. На момент відкриття другого офісу туди переїхала частина команди, яка працює в чинному офісі. "За час його існування ми розширили штат. На сьогоднішній день в другому офісі працює понад 100 осіб ", - додала Сабіна. У компанії відзначають велику значимість дніпропетровської філії. "Дніпропетровськ має величезний потенціал в ІТ галузі.

Опубліковано: 08/08/12 @ 05:49
Розділ Різне Читати далі...

Замовити, не виходячи з дому

Замовити, не виходячи з дому Не так давно, для того, щоб придбати якусь ексклюзивну річ потрібний великий запас терпіння і часу. Далеко не у всіх містах можна було купити абсолютно все, чого так хотілося. Якщо з екранів телевізорів говорилося про яку-небудь модною новинку, вона тут же з'являлася в столичних магазинах. Що ж стосується жителів невеликих міст, то їм про цю новинку доводилося тільки мріяти. Звичайно, можна було відправитися в столицю за сподобалася річчю або попросити знайомих переслати поштою, але така можливість була не у всіх. Все так і залишилося б у подібному становищі, якби не з'явився Інтернет. Після повсюдного поширення мережі Інтернет, ніхто і не здогадувався про те, що дана мережа надасть стільки унікальних можливостей. Крім пошуку будь цікавить і спілкування з жителями будь-якого міста чи країни, стала доступна можливість замовлення будь-якої речі. Спочатку до такої ідеї більшість людей ставилося скептично.

Опубліковано: 07/08/12 @ 10:44
Розділ Різне Читати далі...

Замовити , не виходячи з дому

Замовити, не виходячи з дому Не так давно, для того, щоб придбати яку-небудь ексклюзивну річ потрібна великий запас терпіння і часу. Далеко не у всіх містах можна було купити абсолютно все, чого так хотілося. Якщо з екранів телевізорів говорилося про яку-небудь модною новинці, вона тут же з'являлася в столичних магазинах. Що ж стосується жителів невеликих міст, то їм про цю новинку доводилося тільки мріяти. Звичайно, можна було відправитися в столицю за вподобаною річчю або попросити знайомих переслати поштою, але така можливість була не у всіх. Все так і залишилося б у подібному становищі, якби не з'явився Інтернет. Після повсюдного поширення мережі Інтернет, ніхто й не здогадувався про те, що дана мережа надасть стільки унікальних можливостей. Крім пошуку будь-інформації і спілкування з жителями будь-якого міста чи країни, стала доступна можливість замовлення будь-якої речі. Спочатку до такої ідеї більшість людей відносилося скептично.

Опубліковано: 07/08/12 @ 10:44
Розділ Різне Читати далі...

66-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з Юрієм Русакова , фахівцем з DB

У випуску піде мова про специфіку роботи з реляційними базами даних та побудова кар'єри в цій сфері IT. В програмі: Про во'IT'і Специфіка реляційних баз даних SQL діалекти Сертифікація розробників Для чого потрібна міграція баз даних Як стати асом DB розробки Про співбесіди Частина історії DB Best Книги у випуску : Біблія Коран
Подкаст на iTunes Пряме посилання на файл Випуск записаний при підтримці IT -компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет: www.altexsoft.com . Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 07/08/12 @ 11:42
Розділ Різне Читати далі...

Грейди : оцифровка програмістів. Американські гірки для HR

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Один німецький філософ винайшов максиму der mensch ist, was er isst , тобто що людина є те, що він їсть. У попередніх статтях циклу (Частина I , Частина II , Додаток 1: Перфотабліци Хея , Додаток 2: Російська рулетка ) розглядалися системи класифікації вимог до працівників, побудовані експертами на базі свого емпіричного досвіду. Проте в світі існує одна система, творці якої порахували, що посада є те, що вона «їсть», тобто які ресурси у вигляді вимог до вмінь, виконуваним завданням вона «споживає» саме на практиці і саме в поточний період. Очевидно, що якщо взяти лише дві однакових посади в двох софтверних компаніях, то скоріше за все "є" вони будуть по-різному, іноді суттєво по-різному. А вже якщо порівняти їх через пару років, то це можуть бути зовсім різні «дієти».

Опубліковано: 07/08/12 @ 05:51
Розділ Різне Читати далі...

На ДОУ знову працюють відгуки про компанії

Трохи історії. У грудні 2011 року ми закрили відгуки про компанії на ДОУ. Основа причина - наша переконаність в тому, що вони перестали виконувати свою функцію фільтру і перетворилися в «кийок». Наприкінці січня ми запустили міні-анкету компаній , але, звичайно, це не повноцінна заміна звичайним відгуками. І про це наші користувачі не втомлювалися говорити останні півроку. :) Сьогодні ми запустили нові старі відгуки в тестовому режимі. Правила прості. Відгуки знаходяться на вкладці «Відгуки» в профілі компанії на jobs.dou.ua . Це ті ж текстові коментарі, але для того, щоб додати коментар/відгук, потрібно мати підтверджений аккаунт на ДОУ. Для цього звичайно досить прив'язати свій аккаунт в LinkedIn або Facebook. За відгуки можна голосувати, найпопулярніші видно в першу чергу. Мені здається, природний фільтр у вигляді не-анонімності позбавить ДОУ від явного трешу і дасть можливість залучити компанії до діалогу з користувачами.

Опубліковано: 06/08/12 @ 04:51
Розділ Різне Читати далі...

Інтереси користувачів Інтернету еволюціонують

Інтереси користувачів Інтернету еволюціонують Інтереси користувачів Інтернету еволюціонують Інтернет по праву названий одним з найбільш значущих сотворений рук людини за минуле тисячоліття. І навіть не дивлячись на свій дитячий по історичним критеріям вік, мережа Інтернет вже встигла сконцентрувати навколо себе користувачів в третина всього населення нашої планети. Обсяг даних, накопичених у Світовій Мережі, виражається тисячами терабайтів. А якщо врахувати й те, що Інтернет практично кожну секунду знаходиться в процесі еволюції і розвитку то скоро ця цифра стане набагато більше. Разом з Глобальною мережею еволюціонують і самі безпосередні користувачі, і воно хочуть дивитися . Можна спробувати визначити тенденцію змін інтересів відвідувачів різних веб-ресурсів з самого початку запуску найпершого сервера і по теперішній день. У свої перші роки існування про Інтернет знали небагато, лише пару мільйонів людей. І мережу ще не була Глобальної.

Опубліковано: 05/08/12 @ 08:17
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент : 5000 $ в ПАММ рахунки. Частина 13. Липень приніс 5851 $.

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. З цим своїм кейсом я злегка відволікся від ПАММ, а там тим часом Вероніка таки показала невдалий тиждень, але - за підсумком за місяць - все одно вийшов такий-сякий плюсик. І тут може спрацювати логіка, що невдалі тижня в найближчий місяць не передбачаються. Доходи з реф. відрахувань зросли: 5630 $ (в червні 5003 $)
Доходи з ПАММ впали: 221 $ (в червні 357 $) 7165 +41 $ (Вероніка)
7187 +3 $ (Вероніка)
5995 +78 $ (Avas)
7031 +60 $ (sven)
6482 +39 $ (TP) Скріншот по реф балансу на 1 серпня: Скріншот по ПАММ на 4 серпня (забув зробити 1-го): Ось виглядають тижня у одного з двох рахунків Вероніки : Бачите, невдалі тижня трапляються не частіше разу в 10-11 тижнів? Все, що нам залишається - вірити в це створення: Адже, якщо не їй, то кому? Задумайтесь. Будете вкладатися - вже не забувайте про мене .

Опубліковано: 04/08/12 @ 06:42
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент : 5000 $ в ПАММ рахунки . Частина 13 . Липень приніс 5851 $ .

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. З цим своїм кейсом я злегка відволікся від ПАММ, а там тим часом Вероніка таки показала невдалий тиждень, але - за підсумком за місяць - все одно вийшов такий-сякий плюсик. І тут може спрацювати логіка, що невдалі тижні в найближчий місяць не передбачаються. Доходи з реф. відрахувань виросли: 5630 $ (в червні 5003 $)
Доходи з ПАММ впали: 221 $ (в червні 357 $) 7165 +41 $ (Вероніка)
7187 +3 $ (Вероніка)
5995 +78 $ (Avas)
7031 +60 $ (sven)
6482 +39 $ (TP) Скріншот по реф балансу на 1 серпня: Скріншот по ПАММ на 4 серпня (забув зробити 1-го): Ось виглядають тижні в одного з двох рахунків Вероніки : Бачите, невдалі тижні трапляються не частіше разу на 10-11 тижнів? Все, що нам залишається - вірити в це створення: Адже, якщо не їй, то кому? Задумайтеся. Будете вкладатися - вже не забувайте про мене .

Опубліковано: 04/08/12 @ 06:42
Розділ Різне Читати далі...

25 - 26 серпня, Львів - ДОУ хакатони - Львів !

Ми провели 10 ДОУ хакатони: 2 в Києві , в Одесі , у Львові , 2 в Харкові , 2 в Дніпропетровську , в Донецьку . Ювілейний, 10-й ДОУ хакатони пройшов в Одесі . Чекайте нас у Львові! Місто Львів завжди привертав до себе своєю старовиною і самобутністю. Море туристів з фотокамерами, як правило, не дуже заважають насолодитися атмосферою міста. Класна архітектура старого міста завжди навіває приємні спогади про минулий хакатони і до Львова хочеться повертатися знову і знову. А тим, хто там ще не був - треба обов'язково побувати, тим більше для цього є чудовий привід! Захід пройде з 13:30 25.08 до 16:00 26.08 Правила заходи відомі всім і кожному, але про всяк випадок давайте повторимо: У вас є 24 години. За цей час вам необхідно написати працюючу до фіналу заходи програму або хак. Після цього ви повинні презентувати готовий проект всім присутнім самостійно або за командою. Мова і технологію ви вибираєте самі. Веб, десктоп або mobile.

Опубліковано: 04/08/12 @ 05:18
Розділ Різне Читати далі...

27 - 28 вересня , Київ - Sociality Rocks !

Sociality Rocks! (Соціальність рулить!) - Перша і єдина на сьогоднішній день профільна конференція по іграх на соціальних платформах (Facebook, Вконтакте, Мой Мир, Одноклассники etc) у східній Європі, що збирає найчисленнішу рунетовського аудиторію розробників. Конференція проходить двічі на рік: у Києві та Москві. Три попередні конференції зібрали понад 1500 учасників з більш ніж 300 компаній - професійні і початківці розробники, платформи, інвестори, рекламні агентства і просто «наглядачі в сторону соушіала як бізнесу». У програмі майбутнього заходу традиційно: - 2 дні доповідей та дискусійних панелей з трендсеттер соціального та мобільного ринків - 5 секцій:
«Тренди й прогнози розвитку соц.індустріі»,
«Історії створення успішних соц.

Опубліковано: 03/08/12 @ 03:34
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет як засіб комунікації

Інтернет як засіб комунікації Інтернет як засіб комунікації Сучасні види та способи зв'язку значно розширюють можливості людини, підвищуючи ефективність праці та заощаджуючи час за рахунок швидкості і мобільності інтернет з'єднання. До речі, для перевірки інтернету ping відмінно підійде. Висока швидкість інтернет з'єднання забезпечує безперебійну комунікацію і це позитивно позначається на робочому процесі, на якості виконуваних робіт, оскільки в цьому випадку не доводиться відволікатися на сторонні проблеми. І це запорука успішних результатів, досягнень. Адже завдяки якісному інтернет з'єднанню кожному співробітнику вдається виконати високий обсяг робіт при пошуку потрібної інформації або розсилці документації. Сьогодні інтернет впливає практично на всі сфери діяльності людини, сприяючи підвищенню ефективності виконуваних процесів. Це стосується і реклами, і переговорів з партнерами з інших країн, і інших важливих моментів, які стають вирішальними на певному етапі того чи іншого проекту.

Опубліковано: 03/08/12 @ 11:13
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет : що, де, почому

Інтернет: що, де, почім Інтернет: що, де, почім Не секрет, що сьогодні не складає труднощів в лічені секунди отримати всю необхідну інформацію для кожного користувача інтернету. Особливо це важливо, коли потенційний покупець спантеличений пошуком конкретного продукту, від певного виробника. Або ж проводить аналіз ринку з метою зупинити свій вибір на певному варіанті. Російські токарно-гвинторізні верстати , приміром, мають досить непоганий попит у вітчизняних підприємств, головним чином, завдяки їх адаптації і доступною вартості. Ці фактори важливі при покупці партії шуканого товару. Маючи такий широкий вибір продукції, який надає нам інтернет, завжди можна без особливих зусиль знайти саме той товар, який буде відповідати всім критеріям і характеристикам, що пред'являються до нього покупцем. Провівши навіть самий поверхневий аналіз співвідношення ціни і якості за допомогою інтернету, будь-який покупець зможе для себе зробити певні висновки і визначитися з місцем здійснення покупки товару, що цікавить.

Опубліковано: 03/08/12 @ 11:12
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет - двигун торгівлі

Інтернет - двигун торгівлі Інтернет - двигун торгівлі Сьогодні практично неможливо зустріти компанію або підприємство, яке б не рекламувало свою діяльність, послуги, продукцію за допомогою інтернету. І це не данина моді, але реальний погляд на потенційну (і часто взаємну) вигоду від подібного співробітництва. Зважаючи чого розробка інтернет-магазинів сьогодні стала досить популярним видом бізнесу, причому дуже затребуваним з боку масового клієнта. Якщо придивитися до можливостей, які відкриває інтернет перед користувачами, він може послужити для примноження знань, здійснення відкриттів, обміну досвідом і думками, спілкування і багатьом іншим речам, які важливі для кожного члена суспільства. Без спілкування у людини виникає дискомфорт, і інтернет сьогодні дарує чудову можливість мати спілкування з дорогими людьми, навіть якщо поблизу немає електромережі. Інтернет хороший ще й тим, що, перебуваючи в будь-якому куточку землі, людина завжди з допомогою супутника зможе вийти на зв'язок зі своїми близькими.

Опубліковано: 03/08/12 @ 11:11
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : безкоштовні книги, Scalatron , баг на $ 400M , чому новий закон не допоможе IT - бізнесу , " Blue Card "

Добрий день, шановні читачі. Безкоштовні книги Вийшов оновлений варіант книги "PHP, JavaScript, JQuery, CSS, HTML, MySQL, ООП. Короткий збірник можливих питань і відповідей на співбесіді ". Нова книга від видавництва O'Reilly: The Past , Present, and Future of JavaScript (доступна в ePub, Mobi і PDF форматах). Книга Testing with CoffeeScript . Learn you some Erlang for gread good - посібник для початківців. Велика колекція посилань на безкоштовні Microsoft eBooks: частина 1 , частина 2 . Подбрка безкоштовних книг по JavaScript. Кнут опублікував A (very incomplete) draft of section 7.2.2.2: Satisfiability (TAOCP Volume 4). Освіта Scalatron - гра, за допомогою якої можна вивчати мову Scala. Перенавчання людей на Java-програмістів. Школа розробки інтерфейсів від Яндекса. Початок навчання - 15 вересня. Програмування Як правильно почати робити Django- проект .

Опубліковано: 03/08/12 @ 10:13
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 44

Яків Файн шукає віддаленого старшого Flex розробника . Проект - автоматизація роботи страхових агентів в США. Зарплата $ 3500, погодинна ставка. Компанія Centeon Software, що займається розробкою Document & Business Process Automation рішень шукає . NET тімліда . Зарплата 30000 грн. IT Лабораторія Geex Lab запрошує на роботу старшого Java розробника , готового нести відповідальність за власні рішення. Зарплата 18000 грн. Позитивна атмосфера стартапу. Перспектива трудової еміграції. Компанія Мірітек у зв'язку зі стартом нових проектів шукає PHP програміста . Зарплата 15000 грн. Стартап компанії A-Tease при бізнес-акселераторі EastLabs потрібно Canvas розробник . Зарплата 12000 грн. Група EastOne шукає в Дніпропетровську програміста для впровадження ERP-системи. Вітається досвід роботи в банківському секторі. Зарплата до 12000 грн.

Опубліковано: 02/08/12 @ 12:16
Розділ Різне Читати далі...

Система мобільної торгівлі і збору даних « PalmOrder »

Система мобільної торгівлі і збору даних« PalmOrder » Система мобільної торгівлі і збору даних «PalmOrder» Товари повсякденного попиту в сучасному світі вимагають обов'язкового просування. Для того, щоб останнє було успішним, необхідна продуктивна робота добре навчених висококваліфікованих торгових представників. Проте останнім часом додалася ще одна умова - постачання торгового агента ІТ-інструментарієм новітнього покоління. , комунікатори, планшети, Windows Mobile телефони здійснюється завдяки платформі PalmOrder. Вона зручна у використанні в тих випадках, коли пускати в справу персональний комп'ютер нераціонально або неможливо. Це стосується, наприклад, роботи офіціанта, автоматизації збору замовлень, інвентаризації складу і так далі. Таким чином, платформа PalmOrder допомагає розширити автоматизацію різних областей господарської діяльності. Система дозволяє економити практично половину робочого часу, уникати помилок, ймовірність яких дуже висока при використанні паперових документів.

Опубліковано: 02/08/12 @ 12:15
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180