18 травня , Одеса - . NET Суботник в Одесі

Спекотні дні в Одесі не стануть перешкодою для вільного обміну знаннями та досвідом. NET програмістами, але є чудовою приманкою для доповідачів та учасників з усіх регіонів! У суботу 18 травня Офіс Сіклум відкриває двері для всіх фахівців, які побажали подарувати цей день своєї експертизі в. NET Захід буде насиченим: почнеться з трансляції конференції ITBarnch і продовжиться 4 доповідями від провідних професіоналів і іменитих авторів з усієї країни. Програма буде насиченою, приєднуйтесь! Програма: 10:00 Збір гостей. Перегляд перших доповідей ITBranch . 12:00 Євген Жарков - "Основи Roslyn - Complier As a Service" Євген добре знайомий. NET публіці по всій Україні. Нехай динозаврів він і не зустрічав - але він успішно пише код і реалізує найскладніший функціонал вже більше 6 років. Любить. NET у всіх його проявах, використовує ASP.NET, WPF, Silverlight, Kinect, Windows Store/Phone і звичайно ж JavaScript у всіх його проявах. Носить статуc Silverlight MVP.

Опубліковано: 07/05/13 @ 01:00
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Романом Вілявіним , Vice CEO Promodo

104-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Поговорили про юриспруденцію, онлайн-маркентінг, партнерство, бізнес і SEO-оптимізацію. У програмі: Про во'IT'і Розвиток онлайн маркетингу Шлях до Vice CEO Як стати SEO оптимізатором Не ставтеся до людей з висока Партнерство в бізнесі Книги у випуску: Обдурені випадковістю. Про приховану ролі шансу в бізнесі і в житті - Нассім Талеб Ідеальний керівник. Чому їм не можна стати і що з цього випливає - Іцхак Калдерон Адізес Флеш-плеєр:
Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT-компанії AltexSoft. Адреса компанії в мережі Інтернет: www.altexsoft.com
Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 07/05/13 @ 11:52
Розділ Різне Читати далі...

Smart Linker працює вже 3 тижні , а ефекту 0

Тема посту - це скорочений варіант повідомлення від одного користувача Smart Linker , яке я нещодавно отримав. Користувач звернувся за допомогою , просив пояснити йому , що не так. Чому Smart Linker не так ефективний у нього , як я показав на своїх графіках . Після невеликого аналізу все встало на свої місця. Сподіваюся цей пост закриє деякі питання , які можливо назрівали і у Вас .

Опубліковано: 05/05/13 @ 09:00
Розділ Різне Читати далі...

Переваги та недоліки лазерних принтерів

Переваги та недоліки лазерних принтерів Мало знайти в інтернеті потрібну інформацію - її ще потрібно буває роздрукувати. Сучасні технології дозволяють робити це максимально зручно і швидко. Поступово відходять у минуле струменеві принтери - на їх місце приходять лазерні. Чому ж їх все частіше віддають перевагу для роботи в офісі і вдома? Лазерний принтер відрізняється економічністю в порівнянні зі своїм струменевим побратимом. Їх картриджі витрачаються набагато повільніше, що дозволяє значно збільшити час між змінами картриджа. Однак знайти підходящий картридж для лазерного принтера буває непросто (великий вибір, як правило, в інтернет-магазинах - навіть картридж с9721а там легко знайти). Крім того, заправити картридж самостійно, якщо ви не фахівець, у вас навряд чи вийде - доведеться звертатися в спеціалізовану фірму і платити гроші. Але в цілому це невелика плата за виключно якісну і чіткий друк, якої відрізняються лазерні принтери.

Опубліковано: 03/05/13 @ 03:40
Розділ Різне Читати далі...

Квартири в Анапі - відпустку з комфортом

Квартири в Анапі - відпустку з комфортом Курорти Краснодарського краю як і раніше популярні серед відпочиваючих. Ось тільки жити в готелях російського півдня наш народ не любить, оскільки бачить хорошу можливість заощадити на житло. Тому люди завчасно окупують інтернет - вишукують приватників, що пропонують задешево квартири в Анапі, наводять довідки через знайомих ... Ось, до речі, про Анапу - тут як раз-таки є величезний вибір житла, пропонованого приватниками. Цей асортимент задовольнить самих вибагливих мандрівників - можна зняти квартиру в самому місті або в передмістях, майже на березі моря або в центрі, повністю облаштовану або має тільки найнеобхідніше. Природно, можна підібрати цінову категорію, площа квартири і господарів, з якими приємно спілкуватися. У місті величезна кількість інформаційних видань, в тому числі і на просторах інтернету - проте багато відпочиваючі, раз зупинившись біля якихось господарів, надалі їздять до них щороку, заздалегідь бронюючи квартиру.

Опубліковано: 03/05/13 @ 03:40
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: бум балканського ІТ , про Сколково і слов'янському гостинність

Добрий день, шановні читачі. Новини Luxoft поглинає компанію Freedom OSS . Як представника компанії Intel прибулого з візитом в Сколково «взяли» місцеві правоохоронні органи ... Аналітика Від хакерів до експертів з безпеки - балканський ІТ- сектор зростає . Чи потрібні IT-гастарбайтери в США? опенсорс не може жити на одних пожертвування . Поглядипрограмістські: Події 7 мая, Львів
OH, MOBILE! S1E4. # TECH Memory Analysis and Management Fundamentals - 4-та зустріч Уютненько, мобільного співтовариства міста Львова. Нагадаю, що ви можете підказати, які посилання варто додати в наступний Дайджест, за допомогою букмарклета , розширення для Google Chrome або просто поштою . У підготовці випуску брали участь: Андрій Дегелер , Сергій Волошин , Руслан Шевченко , Макс Іщенко , Максим Ємельянов .

Опубліковано: 03/05/13 @ 07:58
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 83

Компанії Lohika Systems в Одесі потрібен Java RnD Lead . Досвід використання noSQL БД буде плюсом. 1-10 січня - оплачувані вихідні. Materialise для проекту Mimics, пов'язаного з обробкою CT/MRI зображень, запрошує C + + розробника . Компанія Мортехпром, що займається розробкою інноваційних рішень у сфері розробки родовищ корисних копалин, шукає старшого С/С + + програміста , готового розробляти інноваційні рішення в сфері апаратного управління. Рекламна агенція Zavarka Team шукає PHP програміста , бажано з Сімферополя. В IT-відділ інтернет-магазину «Нотус » потрібен PHP програміст , має досвід роботи з MongoDB і Redis. Стартап soho.net , що працює в області агрегації контенту та управління соціальними контактами, шукає старшого JavaScript розробника . Зарплата 28000 грн. Melexis запрошує студентів-електронників 2-5 курсу на Traineeship program . Студія Анатолія Попеля пропонує початківцям дизайнерам оплачувану двомісячне стажування в липні-серпні.

Опубліковано: 02/05/13 @ 09:10
Розділ Різне Читати далі...

Як створити популярний сайт .

Як створити популярний сайт. Щодня інтернет поповнюється великою кількістю різних сайтів. Основна мета створення сайтів це отримання прибутку. Тому основне завдання веб майстрів різними способами домогтися отримання максимального доходу з ресурсу. Інтернет та інтернет технології постійно розвиваються, таким чином, ми отримуємо нові програми, змінюються алгоритми пошукових систем, з'являються нові способи заробітку і т.д. Відповідно і створення сайтів, як галузь інтернету, так само не стоїть на місці, і ті методи і способи його створення, які були актуальні сьогодні, вже завтра вважаються застарілими. Тим не менш, створення сайтів на сьогоднішній день є досить прибутковим бізнесом. Щоб займатися цією справою, необхідно мати певні навички, знання в спеціальних областях, досвід і багато іншого. Тому для багатьох є професією в цьому випадку не виняток, тим більше що, в принципі, місто і країна в даному випадку не мають значення.

Опубліковано: 30/04/13 @ 01:43
Розділ Різне Читати далі...

Можливості реклами в мережі Інтернет

Можливості реклами в мережі Інтернет Всякая послуга або продукція тепер супроводжується відповідною рекламою, яка є свого роду посередником, сполучною ланкою між тим, хто надає послугу або виробляє продукцію, і тим, хто є покупцем або клієнтом. Щоб це посередництво вдалося, рекламна компанія повинна вибудовуватися грамотно, вона повинна бути доречною і неодмінно якісної, інакше вона не викликає особливої ??довіри. Звичайно, про такі послуги як обмін приватизованих квартир терміново люди дізнаються і без реклами, і за цим звертаються до таких компаній як «Центр угод з нерухомістю», які надають допомогу в продажі, обміні, купівлі квартир, в тому числі і в терміновому викупі, звільняючому власника квартири від нескінченних показів нерухомості потенційним покупцям. Реклама в інтернеті - це широке поле діяльності, тому як можливості тут куди більш великі, ніж у багатьох інших місцях. Тут дуже легко вийти на потрібну аудиторію, оскільки інтернетом користуються всі.

Опубліковано: 30/04/13 @ 01:41
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Олександром Тівельковим , провідним Java- розробником Mirantis

103-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Поговорили про Москву, штучний інтелект, стрибки з парашутом, паркет і Open Source. У програмі: Про во'IT'і Робота на ФСБ 1С та паркет Наука Робота з командою Сімейний бізнес Подорожі Книги у випуску: Буддист-паломник у святинь Тибету - Гомбожаб Цебековіч Цибіков ПК для чайників - Ден Гукин Design Patterns - Erich Gamma, Richard Helm, Ralph Johnson, John Vlissides Рефакторинг. Поліпшення існуючого коду - Мартін Фаулер Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT-компанії AltexSoft. Адреса компанії в мережі Інтернет: www.altexsoft.com
Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 30/04/13 @ 12:00
Розділ Різне Читати далі...

Learn by doing

Всім привіт, мене звати Володимир Воробйов, я Ruby розробник і один з організаторів RubyGarage . Надихнувшись статтею Ігоря Томича, я теж вирішив поділитися нашим досвідом навчання IT фахівців. Хто ми є і що ми робимо Ми команда Ruby/Rails розробників, називаємося ми RubyGarage . Ми розробляємо web та mobile програми для наших клієнтів. Своїх продуктів поки немає, але дуже хочеться, почали робити кроки в цьому напрямку. Також, ми зробили тримісячний навчальний Ruby/Rails курс для всіх бажаючих навчитися програмувати в цій технології. На даний момент курс безкоштовний і саме про курсі я хотів би розповісти. Мета цієї статті - поділитися своїм досвідом, отримати зворотній зв'язок від людей хто робить подібні речі, знайти людей яким це цікаво і об'єднати наші зусилля Трохи історичної хроніки Все почалося у вересні 2011 року. Саме тоді зародилася ідея створити перші безкоштовні курси з Ruby/Rails. Проходили вони на базі компанії Ciklum, за що їм величезне спасибі.

Опубліковано: 30/04/13 @ 10:18
Розділ Різне Читати далі...

Зарплатні війни українського аутсорсингу

На ДОП чергове зарплатна загострення. Спочатку Антон Карпенко написав , що «українське ІТ приречене» тому що розробники «майже без досвіду »хочуть $ 3k зарплати. Потім додав Павло Обод, запропонувавши аутсорсерам об'єднуватися для «управління» ринком праці. © the.leafmaker У мене дві новини, хороша і погана. Хороша новина в тому, що «некерований зростання зарплат» це проблема виключно аутсорсингу як галузі. Аутсорсинг, як будь-який сервісний бізнес, живе на (відносно) невеликій маржі - висока конкуренція, складна диференціація. Це означає неможливість «перекладати» це зростання на споживача послуг (замовника) і природний «стеля зарплат», як різниця «ціна ресурсу для клієнта» - «собівартість ресурсу». Рятує те, що дефіцит технічних фахівців глобальний і клієнти змушені брати дорожчаючий ресурс т.к. інші регіони теж дорожчають. У продуктовій розробці немає стелі по зарплатах. Запитайте Макса Гриніва . Або Білла Гейтса.

Опубліковано: 26/04/13 @ 11:09
Розділ Різне Читати далі...

Як створити папку при активації плагіна

Якщо ви пишете свій плагін, і для його роботи необхідна окрема папка, її можна створити в wp-content/uploads/за допомогою нескладної функції, яка буде викликана при активації вашого плагіна:
function myplugin_activate () {       $ Upload = wp_upload_dir ();     $ Upload_dir = $ upload ['basedir'];     $ Upload_dir = $ upload_dir. '/ Mypluginfiles';     if (! is_dir ($ upload_dir)) {        mkdir ($ upload_dir, 0700);     } } register_activation_hook (__ FILE__, 'myplugin_activate'); Цей код успішно скопійований з сайту WpMayor , мені він колись буде корисний. У коментарях також рекомендується використовувати замість: mkdir ($ upload_dir, 0700); Ось таку конструкцію: require_once (ABSPATH. 'wp-admin/includes/class-wp-filesystem-base . php '); require_once (ABSPATH. 'wp-admin/includes/class-wp-filesystem-direct.

Опубліковано: 26/04/13 @ 05:09
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 82

RubyGarage шукає в Дніпропетровську старшого JavaScript розробника . Зарплата $ 3000-4000. Компанії Teradek , яка збирається відкрити офіс в Україні, потрібно віддалений Node.js програміст для розробки API сервісів. Зарплата $ 2200-2700. Компанія Epom , що розробляє рекламну платформу, шукає старшого Java розробника . High-load distributed application with more than 20000 requests per second. MTI шукає дизайнера-верстальника . Корпоративний мобільний зв'язок, можливість оздоровлення в санаторіях Криму і Карпат. Вертикально інтегрованої міжнародної компанії Інтерпайп потрібно провідний системний адміністратор в Днепропетровcке. Конкурентна базова винагорода, об'єктивна змінна частина винагороди. Cети будівельних супермаркетів «Нова Лінія» потрібен директор ІТ c успішним досвідом впровадження ERP-систем . Texty.org.ua шукають програміста-фанатика даних . Український гідрометеоцентр шукає комунікабельного помічника системного адміністратора . Зарплата до 1700 грн.

Опубліковано: 25/04/13 @ 10:58
Розділ Різне Читати далі...

Продаю postPR.ru

Дуже шкода , але я відчуваю , що приділяю цьому сервісу недостатньо уваги , якого він насправді коштує . Тому прийняв нелегке рішення про продаж postPR.ru . Таким чином я зможу викроїти більше часу на smart - linker.ru , який вважаю своїм основним проектом , а новий господар зможе приділити достатньо часу для postPR.ru і таки дати йому те , що не зміг я . Всю необхідну і докладну інформацію про сайт можна вивчити в telderi , в якому і був запущений аукціон. Встановлюючи ціну виходив з консультації з адміністрацією telderi , які проаналізували приблизну вартість сайтів з такими характеристиками на основі статистики реальних продажів . Середня вартість таких сайтів становить 94000 рублів. Але , враховуючи потенційно високий дохід у сайту , вважають , що його цінник може бути вище. Буду дуже радий конструктивним пропозиціям , рекомендаціям і думкам .

Опубліковано: 25/04/13 @ 12:54
Розділ Різне Читати далі...

Як привернути увагу клієнта в мережі Інтернет

Як привернути увагу клієнта в мережі Інтернет Інтернет став частиною нашого життя, такий же, як радіо і телебачення, автомобілі та метро, ??театри і кіно. Що і говорити, практично всі сучасні городяни більшу частину свого вільного часу проводять перед комп'ютером, а комп'ютер без підключення до Інтернету зараз просто не має сенсу, його навіть не включатимуть. Отже, Інтернет завоював наші уми і вільний час. А це означає, що і маркетинг з рекламою дуже швидко переключилися на новий винахід людства. Вже давно в Інтернеті гуляє багато реклами самої різної форми. Це і банерна реклама, і рекламні статті, і всілякі акції та голосування. Останнім часом стала дуже популярною вірусна реклама ролики , які містять у собі нібито простий репортаж з місця подій, але при цьому в ролику акцентовано увагу на офісі певної компанії, або використовується продукт певної марки. Це новий спосіб реклами продукції.

Опубліковано: 24/04/13 @ 01:48
Розділ Різне Читати далі...

Як зробити сайт популярним і відвідуваним

Як зробити сайт популярним і відвідуваним Майже кожна компанія зараз має сайт в Інтернеті. І кожна компанія хоче, щоб цей сайт приносив постійно нових клієнтів і партнерів, сам по собі був рекламою компанії та її продукції. Але для цього потрібно звертатися в компанії і до фахівців, які займаються такою послугою, як . Якщо ви зможете максимально добре просунути сайт, він буде випадати одним з перших в пошукових запитах, і, таким чином, всі ті, хто шукають щось в мережі Інтернет, будуть автоматично дзвонить вашої компанії і просити певний товар чи послугу. Все, здавалося б, просто. Однак просування займає багато часу і сил. А ті запити, які є самими високочастотними, вже практично зайняті, бронювання компаніями, і прорватися там в число перших, видаються пошуковою системою, практично неможливо. І справа навіть не в грошах, а в технологіях пошуковиків, які не завжди можна переконати просто великою сумою грошей. Взагалі ж, мережа Інтернет дуже рухлива і непередбачувана.

Опубліковано: 24/04/13 @ 01:47
Розділ Різне Читати далі...

Все найкраще для здоров'я і довголіття вашого комп'ютера

Все краще для здоров'я і довголіття вашого комп'ютера Інтернет - універсальний засіб для того, щоб щось дізнатися, щось знайти, з кимось зв'язатися. Ми користуємося ним щодня і навіть не замислюємося про те, що всього якихось десять років тому це було дивиною і ми якимось чином жили без цієї всесвітньої павутини. Отже ... Сьогодні кожен з нас регулярно користується Інтернетом і по роботі, і в особистих цілях. Іноді нам потрібно допомоги фахівців, адже деякий послуги можуть надати тільки ті, хто розбираються в Інтернеті від і до. Наприклад, це такі речі, які розміщені на сайті Погодьтеся, ремонтувати комп'ютер самому. Навіть якщо ви точно знаєте, що за поломка сталася і приблизно знаєте, як її усунути, досить ризиковано. Адже можна просто видалити з комп'ютера частина даних. А про те, що, швидше за все, зіб'ються основні налаштування програм, виходу в Інтернет і багато іншого, не варто й згадувати.

Опубліковано: 24/04/13 @ 01:46
Розділ Різне Читати далі...

Ваша робоча конячка знову в строю

Ваша робоча конячка знову в строю Техніка нерідко ламається і вимагає уваги професіоналів. Не є винятком і комп'ютери і ноутбуки, якими ми постійно користуємося. І це не дивно, адже ми насправді користуємося цими предметами постійно, в будь-який час дня і ночі, постійно сидимо в Інтернеті, щось шукаємо, щось замовляємо, відправляємо листи. Листуємося по асьці і скайпу. При цьому дуже часто нам в голову не приходить, що комп'ютер або ноутбук весь цей час знаходяться в робочому стані, а, значить, за ними потрібно стежити. Ну зізнайтеся, адже практично кожен з нас не оновлює вчасно всі програми, які встановлені на комп'ютері. А особливо небезпечно е то у випадку з антивірусними програмами. Втім, останні просто не встановлені дуже на багатьох комп'ютерах. Просто тому, що забули, вирішили заощадити, часу не вистачило. І всі ці недоліки призводять до того, що комп'ютер починає погано працювати, зависати, працювати дуже повільно.

Опубліковано: 24/04/13 @ 01:45
Розділ Різне Читати далі...

Правильно підібрані параметри - і ваш сайт в ТОП - 10

Правильно підібрані параметри - і ваш сайт в ТОП-10 Розкрутка сайтів ... Таку важливу і корисну на сьогодні послугу сьогодні пропонує безліч компаній. Але завжди краще, щоб розкручуванням сайту займалася місцева компанія, в офіс якої ви зможете приїхати і все пояснити, так би мовити, на пальцях. Наприклад, - послуга дуже затребувана, її пропонують багато компаній. Навіщо ж знаходити в Інтернеті компанію, офіс якої знаходиться в Москві, навіть якщо ви зможете заощадити невелику суму. Завжди зручніше працювати в тому випадку, коли партнер знаходиться поруч, ви можете без зусиль з ним зустрітися і все пояснити, а не писати один одному нескінченно довгі листи. Взагалі, Інтернет дуже рухлива і гнучка структура. Тут немає одних, чітко описаних правил, за якими сайт висувається в десятку. Правила ранжирування сайтів постійно змінюються, вони рухливі і можуть змінюватися буквально раз на місяць.

Опубліковано: 24/04/13 @ 01:44
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180