Технологічні тренди 2016: перспективні напрямки розробки

Всім нам напевно цікаво зазирнути в майбутнє. І справа навіть не в цікавості: якщо дізнатися, що буде затребуване на ринку завтра, то можна прокачати свої навички й уміння в цьому напрямку вже сьогодні. Думка, звичайно, очевидна, але як знати, у що інвестувати зусилля? Напевно, найкраще тенденції майбутнього відчуваються на великих технологічних виставках. В цьому році я відвідав багато подібних заходів різного масштабу, але особливо показовими, на мій погляд, були дві виставки: Consumer Electronics Show (CES) в Лас-Вегасі з аудиторією в 160 тис. чоловік, а також більш спеціалізована Embedded World в Нюрнберзі, яка зібрала близько 30 тис. відвідувачів. Яскрава і гучна виставка CES, орієнтована на широке коло споживачів, дуже відрізняється від аскетичною Embedded World, де бізнесмени і розробники говорять мовою технологій. Але разом вони дають зрозуміти, які напрями будуть на піку популярності в найближчі пару років.

Опубліковано: 10/08/16 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

22 серпня — 2 вересня, Київ — Курс «Шаблони проектування» в CyberBionic Systematics зі знижкою 20%

Літо підходить до кінця і навчальний центр СyberBionic Systematics пропонує останні літні знижки! Ви можете пройти навчання за курсом «Шаблони проектування » зі знижкою 20% ! Початок курсу в понеділок 22 серпня в 19:00. Курс триває 2 тижні, 10 занять по 2 години щодня по буднях. Курс Шаблони проектування буде корисний для початківців програмістів, і тих, хто вже має досвід розробки додатків на мові C#. Проектувальники і архітектори, які хочуть навчитися швидко і ефективно вирішувати складні завдання проектування з використанням C#, також знайдуть цей курс корисним. Під час курсу Ви розглянете кожен з існуючих шаблонів класичної класифікації на 10 уроках:
Урок 1. Введення в шаблони проектування. Породжують шаблони (Creational Patterns). Шаблон Абстрактна фабрика (Abstract Factory).
Урок 2. Шаблон Будівельник (Builder). Шаблон Фабричний метод (Factory Method). Шаблони Прототип і Одинак (Prototype & Singleton).
Урок 3. Структурні шаблони (Structural patterns).

Опубліковано: 09/08/16 @ 04:34
Розділ Різне Читати далі...

15 серпня, Київ — Курси для FrontЕnd розробників в CyberBionic Systematics

15 серпня 2016 року в CyberBionic Systematics почнуться курси для Frontend — як для новачків, так і для спеціалістів, які вже мають певні знання і досвід веб-розробки.
Ви можете пройти навчання по всій спеціальності або вибрати окремі курси, які відповідають Вашому рівню підготовки:
? HTML, CSS (2 тижня, 8 занять)
? JavaScript Базовий (2 тиждень, 7 занять)
? Twitter Bootstrap (1 тиждень, 4 заняття)
? JavaScript Advanced (2 тижня, 10 занять)
? JavaScript Шаблони (1 тиждень, 5 занять)
? HTML5, CSS3 (2 тижня, 10 занять)
? jQuery (2 тижня, 10 занять)
? Angular JS (2 тижня, 9 занять)
? SEO Fundamentals (1 тиждень, 5 занять) Купуючи три і більше курсу за фахом, Ви отримуєте знижку 15% . З докладним описом кожного курсу, програмою і sync Ви можете ознайомитися в Каталозі . За будь-якого курсу Ви можете відвідати двох-годинне пробне заняття . Курси CyberBionic Systematics відповідають найвищим вимогам IT компаній до розробників.

Опубліковано: 08/08/16 @ 11:36
Розділ Різне Читати далі...

17 серпня, Київ — Знижка 40% на курс "Мова програмування Java. Частина 1. Основи"

Якщо Ви мрієте працювати в сучасному IT-компанії і отримувати більшу заробітну плату, навчитися вирішувати складні робочі завдання і не знаєте з чого почати, то Вам точно до нас! Запрошуємо до Brain Academy на курс «Мова програмування Java. Частина 1. Основи». Тільки зараз знижка 40% на курс! На кого розрахований цей курс? На тих, хто дуже хоче отримати комплексні знання, спробувати себе у розробці реальних проектів і при цьому стати затребуваним фахівцем з високим рівнем доходу на IT-ринку! Як проходять заняття? Наші сертифіковані інструктори (практикуючі фахівці провідних IT-компаній) крім теоретичних знань занурюють студентів у світ реальних і цікавих проектів. На кожному занятті ми робимо зрізи знань і розбираємо ваші помилки. У всіх студентів є доступ до бази навчальних матеріалів англійською мовою 24 години на добу.

Опубліковано: 05/08/16 @ 11:35
Розділ Різне Читати далі...

18 серпня, Київ — Живий майстер-клас з БЕМ від творців BEMup: Митап за БЕМ

18 серпня в Київ приїжджають творці БЕМ.
Збираємо всіх кльових хлопців на БЭМап. Що буде? — Ви дізнаєтеся найсвіжіші новини, секрети і тренди веб-розробки в Яндексі та співтоваристві БЕМ.
— Куди рухається команда БЕМ і що відбувається в співтоваристві.
— Як використовувати всю міць БЕМ складання на gulp замість bem-tools або ENB?
— Як організувати серверну частину при роботі з БЕМ для отримання по-справжньому гнучкого і реиспользуемого фронтенда?
— Отримаєте відповіді на усі свої питання. Хочемо розділити зустріч на дві частини: у першій частині будемо розповідати переважно ми самі, а другу хочемо присвятити вільному спілкуванню. В рамках першої частини ми розповімо про останні новини зі світу БЕМ. Про те, що ще навіть не вийшло у вигляді стабільних релізів, але вже цілком працює. А також, поділимося планами на найближче майбутнє — ви дізнаєтеся куди рухається команда БЕМ і що відбувається в співтоваристві.

Опубліковано: 04/08/16 @ 12:01
Розділ Різне Читати далі...

Technology :: The best laptop

Smartphone application development has taken many changes to the cellular devices. It has just revolutionized the way functioned earlier. With more and more people involving with app development, more sophistication and advancement is achieved. Perhaps the easy means of creating newly discovered apps has created it more adaptable within the software development scenario. All mobile phones including iPhones and андроїди have largely ventured into content management after realizing its positive impact on new age business. Iphone content management has produced a more clear presence inside the app development scenario mainly because of the versatility in world development and its steady advancement inside the area of recent technology. The issue is to get the privilege application developer for seek the assignment. This is not troublesome but surely you have to be aware at the same time.

Опубліковано: 04/08/16 @ 12:00
Розділ Різне Читати далі...

Як оцінити себе як професіонала. Думка PM'а

via Shutterstock. Привіт, DOU! Мене звати Олександр, я — ПМ. Так склалося, що за родом своєї діяльності я не тільки керую проектами, але і виступаю таким кар'єрним порадником для молодих (і не дуже) розробників. Зараз я працюю в компанії, яка працює з JavaScript у всіх інкарнаціях. Типовий JS-розробник для мене — це молодий чоловік, хлопець або дівчина, часто студент, з мінімальним комерційним досвідом. Природно, мова про тих, хто тільки-тільки «увійшов в айті». Перші півроку в команді — це тема для окремої розмови. Насторожений погляд, патологічна боязнь напороти косяків, а головне — постійно виникають питання нетехнічного характеру, які і поставити-то нікому. У цій статті не буде «срібної кулі» — кожен повинен пройти свою дорогу самостійно. Але я спробую озвучити, можливо, найскладніше питання, що виникає в голові у кожного: «Скільки я стою як професіонал?» Читаючи форуми і просиджуючи в «болталках», я так і не знайшов на нього тлумачного відповіді.

Опубліковано: 03/08/16 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

Овертайми: причини з боку замовника та ціна

[Про автора: Володимир Желєзняк — 17 років у галузі, програмував, менеджерил, директорував, мав свій бізнес. Провів і пройшов купу співбесід. Співавтор проекту «Психологія в IT ». Овертаймит рідко]. xxx: Прийшов в понеділок на роботу і в гуртку виявив ще вологий пакетик чаю. Попередньо охренев, згадав, що орав обидва вихідних.© баш У моїй практиці була ситуація: прийшов на співбесіду кандидат, ніби все добре, все толково розповідає, але... Коли слухає питання — явно втрачає нитку десь на третьому реченні. Дивиться кудись убік, перепитує... Що таке? «Не виспався», каже. Причина пошуку нової роботи — на старій вже три місяці працює без вихідних мінімум по 12 годин в день. TLDR: не переробляйте самі і не змушуйте інших. Звучить як порада від кэпа? Причому рада, якій складно слідувати? Тоді давайте подивимося, що, чому і як призводить до овертаймам. Буде багато байок, поглядів на ситуацію з різних сторін і скільки чітких рекомендацій.

Опубліковано: 01/08/16 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

10 вересня — 8 жовтня, Львів — Семінар «Підготовка до іспиту PMP®»

Мета семінару-практикуму від зареєстрованого постачальника навчання PMI — підготувати слухачів до успішного проходження сертифікаційного іспиту в PMI з першої спроби. Програма семінару включає 4 дні очного навчання (10, 17, 24 вересня, 8 жовтня 2016 р.) і самостійну відпрацювання навички правильно відповідати на питання іспиту з допомогою онлайнового тренажера. Семінар актуалізовано згідно з останніми змінами іспиту PMP®. По закінченні видається визнається PMI сертифікат про обов'язкове навчання з управління проектами. На семінарі розглядаються питання з десяти областей знань стандарту PMBOK® Guide Fifth Edition . Крім цього, слухачі розбирають завдання (кейси) з практики управління проектами, аналогічні ситуаційним завданням іспиту, а також аспекти етики і професійної поведінки менеджера проекту, що включаються до питання іспиту. В процесі навчання слухачам подається і пояснюється математичний апарат, необхідний для вирішення розрахункових завдань на іспиті.

Опубліковано: 29/07/16 @ 08:03
Розділ Різне Читати далі...

.NET дайджест #12: .NET Core user secrets, Reactive Trader Cloud, Continuous testing з NCunch

.NET Підводний камінь при використанні await методу, повертає Task<Task<T>>. .NET Core офіційно підтримується RedHat . .NET Core roadmap . Про реліз .NET Core і корисні посилання. ASP.NET Як зберігати приватні налаштування .NET Core і як організувати роботу з ними в команді . Налаштування TypeScript для ASP.NET Core проекту. DDD, CQRS, MS Вирішення проблем з concurrency в CQRS системах. Як валідувати команди . Як оновлювати події , не зламавши систему. Reactive Trader Cloud приклад реалізації трейдерської платформи з використання Event Sourcing, микроверсисов, .NET Core. Исходники . Найскладніша частина микросервисов — дані . Переваги використання ES і CQRS . Але насправді не все так гладко. Про боротьбу зі складністю всередині DDD . Різне Відео про внутрішню кухню Docker на Windows . Думка про те, що всі нові мови і фрейморки — це марна трата часу і непрофесіоналізм . Continuous testing з NCunch . Реліз Aurelia 1.0 .

Опубліковано: 29/07/16 @ 10:27
Розділ Різне Читати далі...

DOU Labs: як в Ciklum розробляли розумний IoT офіс

У рубриці DOU Labs ми запрошуємо IT-компанії ділитись досвідом власних цікавих розробок та внутрішніх технологічних ініціатив. Питання і заявки на участь надсилайте на valentina@dou.ua . Останні кілька років весь технологічний світ божеволіє від слів інтернет промов (IoT), більший ажіотаж, мабуть, спостерігається лише навколо Data Science. Що ж таке тієї інтернет промов? Інтернет промов являє собою систему взаємопов'язаних обчислювальних пристроїв, механічних і цифрових машин, предметів, тварин або людей, які забезпечені унікальними ідентифікаторами і можливістю передачі даних по мережі, не вимагаючи взаємодії від людини до людини або від людини до комп'ютера. Кожна велика компанія зараз має щось для IoT. Компанія Intel випускає Edison та Quark, Amazon — Amazon IoT, Google — Brillo, Apple — HomeKit. Цей перелік можливо продовжувати до нескінченності. Ми в R&D відділі компанії Ciklum вирішили не відставати від «модних тенденцій» та розробили свою платформу для IoT (4IoT).

Опубліковано: 28/07/16 @ 10:25
Розділ Різне Читати далі...

1 серпня, Київ — Літній інтенсив "Автоматизоване тестування" з нуля і не тільки

Станьте QA Automation Engineer до кінця літа! Навчальний центр SkillUp* запрошує пройти кращий курс QA Automation — Basic & Advanced Levels, після закінчення якого ви освоїте автоматизоване тестування, а також ази програмування ООП, як наслідок, відкриєте для себе кар'єрний шлях QA Automation Engineer, де зможете стати більш затребуваним фахівцем!
*Кілька фактів про учбовий центр SkillUp:
? успішно навчаємо тестування з 2012 року;
? більше 92% наших випускників успішно працевлаштувалися в IT-компанії з Ім'ям;
? у нас працюють кращі практикуючі фахівці з Epam, Ciklum, GlobalLogic...
? ми регулярно проводимо корпоративне навчання в IT-компаніях 5 НЕЗАПЕРЕЧНИХ ПЕРЕВАГ АВТОМАТИЗАЦІЇ • за автоматизацією майбутнє — будьте на крок попереду;
• рівень зп в рази вище ніж у мануальних тестувальників;
• можливість працювати з більш складними і цікавими проектами;
• кар'єрне зростання;
• затребуваність на ринку праці.

Опубліковано: 26/07/16 @ 03:11
Розділ Різне Читати далі...

20 серпня, Київ — Spring IoC, MVC, AOP, JTA тренінг-інтенсив для початківців

Два найсильніших Java тренера України проведедут тренінг по Spring frameworks:Spring IoC, MVC, AOP, JTA, JdbcTemplate, TestСуммарный досвід комерційної розробки на Java у тренерів більше 25 років. Немчинский Сергій : 15 років на Java. Team Lead в IntroPro. Автор безкоштовного відео навчального порталу «Байки про Java» . Понад 14.000 передплатників youtube каналу. Власник навчального проекту FoxmindeEd (раніше директор компанії по розробці SmarteRama ). Соколов Дмитро : 10 років на Java. Lead Java Developer, тренер Luxoft Training Center . Автор освітнього порталу для розробників Java BecomeJavaSenior . Власник IT компанії по розробці Java Fifty Thousand . Тренера брали участь у більш ніж 30-ти комерційних проектах . У кожного досвід викладання Java більше 3-х років, в тому числі в Luxoft Training Center. Сотні отчитанных тренінгових годин досвідченим і початківцям Java-розробників. Десятки годин записаного безкоштовного відео на youtube .

Опубліковано: 23/07/16 @ 02:26
Розділ Різне Читати далі...

15 серпня, Одеса — Курс KIT Overview

Хочеш працювати у IT-сфері, але не знаєш, з чого почати? Читаєш оглядові статті з технологіями, але тобі все одно складно визначитися, яка мова програмування вивчати? Тобі потрібна порада від практикуючих розробників, які починали з нуля і доросли до гуру?
Запишись на курс KIT_Overview і ти знайдеш відповіді на питання, пов'язані з IT. Програма KIT OVERVIEW : 1. Knowledge Map для IT-спеціаліста
2. Quality Assurance
3. Java Development
4. Web Development
5. PHP Development
6. Mobile Development
7. English4IT
8. HR-session Як ми навчаємо: Тривалість: 8 занять
Формат: 1,5-годинні лекції + Q&A сесії: відповіді на питання, що цікавлять вас, пов'язані з IT
Інтенсивність: 2 лекції в тиждень по 2 години
Вартість курсу: 1250 грн за весь курс
Старт курсу: 15 серпня
Після проходження курсу точно будеш знати, яке IT-напрям найбільше по душі і які технології необхідно вивчити, щоб отримати роботу своєї мрії.

Опубліковано: 22/07/16 @ 02:06
Розділ Різне Читати далі...

1 серпня, Київ — Відкрито набір на курс по IP-телефонії Asterisk

IT Education Center оголошує черговий набір на курс по IP-телефонії Asterisk. Оволодій навичками адміністрування сучасної цифрової АТС!
Старт навчання найближчих груп — 01.08.16 Програма курсу: 1. Введення Т 1.1 Знайомство з asterisk. Історія. Термінологія. Гілки версій
Т 1.2 Основні компоненти. VirtualBox. Установка ОС Linux
Д 1.1 Встановити VirtualBox на свій ноут-бук
Т 1.3 Базова установка Asterisk з пакетів, консоль Asterisk
Т 1.4 Базова установка з исходников
П 1.1 Базова установка Asterisk
Т 1.5 Логгирование Asterisk
Т 1.6 Основні команди консолі Asterisk
П 1.2 Робота з консоллю Asterisk, логгирование
Е 1.1 Іспит після 1 розділу 2. Настройка SIP Т 2.1 Створення користувачів телефонії, шаблони користувачів
Т 2.2 Обладнання для IP-телефонії, Voip-шлюз, GSM-шлюз, Sip-клієнт
Т 2.3 Sip Trunks, підключення міських номерів
Д 2.1 Закріпити отримані знання, підготуватися до Практики
П 2.

Опубліковано: 21/07/16 @ 02:15
Розділ Різне Читати далі...

30 липня, Київ — Старт курсу «Базовий модуль тестування» в QALight

Привіт, друзі! 30-го липня у QALight стартує курс «Базовий модуль тестування».
Зареєструватися на курс можна заповнивши форму .
Тестування програмного забезпечення — це самий простий і швидкий спосіб увійти в IT, а «Базовий модуль» в QALight допоможе опанувати фах тестувальника навіть тим людям, які не мають освіти або досвіду роботи в IT сфері.
Тривалість курсу: 6 місяців (132 години). У програму «Базового Модуля» входить 6 курсів. Вже після 4-го місяця занять ви зможете починати шукати роботу на позицію Junior QA. Програма «Базового Модуля» • Курс Тестування З навчить вас використовувати сучасні інструменти і методології, що застосовуються в тестуванні продукту в українських і міжнародних компаніях.
• Курс Практичний SQL — дозволяє тестувати програми на більш глибокому рівні. Це не тільки перевірка взаємодії користувача і додатки, але і перевірка логіки і алгоритмів роботи продукту на рівні взаємодії з сховищем інформації.

Опубліковано: 20/07/16 @ 07:56
Розділ Різне Читати далі...

Що таке PSoC

Коротко розповім що таке PSoC, оскільки в Україні про продукцію Cypress відомо не багато. Можливо після цієї тими хтось захоче використати ці мікросхеми в своїх розробках. PSoC (Programmable System-on-Chip) — це програмована система на кристалі, тобто електронна схема, яка виконує функції певного пристрою і розміщена в одному корпусі мікросхеми. Розробник має можливість самостійно створювати функціонал який йому потрібний. В даний час існує 4 серії PSoC: PSoC 1, 3, 4, 5PL, більш детально можна ознайомитись на офіційному сайті . У цій статті буде описана серія PSoC 4. На відміну від класичних мікроконтроллерів (AVR, PIC, STM32...) PSoC не має фіксованої периферії (UART, I2C, SPI, DMA....), розробник сам вирішує який функціонал буде мати запрограмований чіп. Іншими словами якщо потрібний тільки UART та ADC, пристрій буде мати тільки ці два блоки.

Опубліковано: 15/07/16 @ 05:23
Розділ Різне Читати далі...

Зарплати українських розробників — травень-червень 2016

Возраст З 30 травня по 30 червня 2016 року ми проводили черговий анонімний зарплатний опитування, в якому взяли участь більш як 7000 осіб. Вихідні дані в CSV доступні на GitHub . Всі зарплати вказані в доларах США (за курсом міжбанку), чистими (після сплати податків). Для оцінки зарплати у вибірках використовується медіана . Статті з результатами минулих опитувань тут ..b-typo .collapsed{display:block;height:80px;}.is_mobile .b-typo img.collapsed, .is_tablet .b-typo img.collapsed{height:80px!important;margin:0!important;}@media screen and (max-width: 620px){.img-wrap{margin:0 -10px 0 -15px;}.widget-wrap{margin-left:0!important;padding-left:0!important;overflow:visible!important;}.widget-wrap iframe{height:630px!important;margin-left:0!important;}} Портрет учасників опитування 15,1% жінок, 84.9% чоловіків. Частка жінок з кожним роком збільшується:
См. також наше дослідження про гендерні стереотипи в українському ІТ .

Опубліковано: 14/07/16 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

Контроль якості в Open Source: досвід проекту CRIU

CRIU (Checkpoint and Restore In Userspace) — це проект по розробці інструментарію для ОС Linux, який дозволяє зберегти стан процесу або групи процесів у файли на диску і пізніше відновити його, в тому числі після перезавантаження системи або на іншому сервері без розриву вже встановлених мережевих з'єднань. Один з основних сценаріїв використання CRIU — це жива міграція контейнерів між серверами, але їм застосування проекту не обмежується . У 2012 році, коли Ендрю Мортон прийняв першу серію патчів для ядра Linux з метою підтримки C/R (Checkpoint/Restore) у просторі користувача, ідея реалізувати таку функціональність все ще виглядала божевільною. А через чотири роки проект CRIU отримав визнання і все більше викликає інтерес до себе. До цього спроби реалізувати C/R-Linux вже неодноразово робилися (DMTCP, BLCR, OpenVZ, CKPT тощо), але всі вони, на жаль, не увінчалися успіхом. У той час як CRIU став життєздатним проектом.

Опубліковано: 11/07/16 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

18 липня, Київ — Тренінг «Основи психології для HR-менеджерів»

Старт набору на тренінг: 18 липня 2016 р.
Для кого: HR-фахівці, які бажають підвищити свій професійний рівень, які бажають отримати знання з загальної психології, пізнати себе. ПРОГРАМА КУРСУ Тема 1. Формування знань з загальної психології. Роль психологічних знань в роботі НR.
Вплив розвитку психічних процесів у роботі персоналу.
Особливості професійного сприйняття і уваги.
Дослідження властивостей уваги (стійкість, об'єм, концентрація, розподіл, переключення). Тема 2. Пізнавальні процеси особистості. Види, процеси пам'яті, розвиток пам'яті.
Визначення домінуючого виду пам'яті, обсягу короткострокової пам'яті.
Особливості професійного мислення,
Прийоми розвитку креативності. Тема 3. Індивідуально-психологічні особливості особистості та їх вплив на ефективність діяльності. 3.1. Основи темпераменту. Визначення темпераменту по Айзенку.
3.2. Структура характеру.
3.3. Акцентуації як найбільш яскраво виражені риси характеру. Тема 4.

Опубліковано: 08/07/16 @ 01:41
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180