У ЄС чекають дефіцит 900 тис. IT- фахівців

Про це пише The NY Times, посилаючись на звіти Європейської комісії. Справа в тому , що кількість IT- вакансій зростає набагато швидше , ніж кількість потенційних співробітників. Проблема ускладнюється тим , що , за словами роботодавців , якість освіти випускників профільних вузів не відповідає належному рівню , і щоб зайняти відкриту позицію в компанії , вони змушені проходити додаткове навчання . Те ж саме стосується і професіоналів з ??інших областей , які побажали поміняти кваліфікацію на користь IT. Так , за даними Європейської комісії , до 2015 року в ЄС ризикують залишитися незайнятими 900000 вакансій в IT сфері , в той час як кількість випускників - комп'ютерників з року в рік тримається в районі 100 000. На думку Регіни Моран , виконавчого директора компанії Fujitsu в Ірландії , коріння цієї проблеми для всіх країн Євросоюзу ростуть з банкрутств доткомів на початку 2000 -х, у зв'язку з чим технічні університети втратили свою привабливість для абітурієнтів.

Опубліковано: 08/01/14 @ 07:59
Розділ Різне Читати далі...

30 січня, Київ - Макс Іщенко про ринок IT

ІТ -індустрія України зросла за 10 років з кількох тисяч « ??квартирних » компаній до 50 тис. фахівців , з крутими офісами , виходами на IPO , своїми мемамі і ком'юніті . Я зроблю огляд розвитку ІТ -індустрії за 10 років - як вона виглядає зараз , як сюди потрапити і навіщо , - говорить Максим Що обговоримо : - Огляд українського ринку ІТ для фахівців
- Скільки заробляють програмісти
- Як знайти першу роботу в ІТ
- Які компанії «хороші» , які не надто
- Навчання Лектор: Макс Іщенко - Творець DOU.ua , найбільшого українського співтовариства програмістів (понад 50 тис. учасників); творець djinni.co - анонімного пошуку роботи для розробників . Працює в ІТ з 2000 року. Блог : Вартість : за тарифами закладу (перша година 36грн , з другого по 18грн .

Опубліковано: 07/01/14 @ 08:33
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 118

Компанії ProjectPivot у зв'язку з раптово збільшилися інвестиції потрібно Ruby on Rails Developer , Лев Толстой від програмування з тризначним IQ. Стартап Soho.net шукає старшого Frontend програмістадля розробки сторінок зі складною клієнтської логікою. Обіцяють зарплату від $ 4000. Jelastic шукає в Житомирі Java -розробника. Зарплата 16 000 грн. Донецької компанії R - IDEAS потрібен Junior Ruby on Rails розробник. Fluent English буде плюсом. Wargaming.net шукає Development Director'ав Харкові і в Києві Харківської компанії CodeTiburon для проекту GeoComplyпотрібно Senior QA Engineer . ISTQB буде плюсом. В молоду дружну команду Jooble потрібен божевільний математик, який захоплений магією чисел , для якого тисячі чисел наповнюються сенсом , і можливістю витягти закономірності . Маріупольська компанія Укртех -ІНФО шукає менеджера проектів з хорошою дикцією . Зарплата 2600 грн. Компанії Воля потрібна фахівець з налаштування Wi -Fiв телефонному режимі.

Опубліковано: 02/01/14 @ 08:35
Розділ Різне Читати далі...

Залікові відео від IT -компаній 2013

Грудень - місяць підбиття підсумків , і IT- світ - не виняток. Час обговорення кращих роботодавців - 2013 і скарг на нихвже пройшло , час заглянути у внутрішнє життя компаній на фото новорічних корпоративів ще не настало . Зате відео , зняті ними протягом року , доступні на YouTube завжди . Деякі з них дійсно оригінальні , деякі ... Втім , дивіться самі. Ciklum Kiev Harlem Shake
Summer White/Wet Party
DataArt суперсерйозно ролик з архіважливими питаннями
EPAM People
New Year Party по- українськи
GlobalLogic Миколаїв : High Technologies Office з Сегвея і роликами
Поезія в стилі JavaDay
Grammarly Whimsy Lab performing Results
Infopulse Робочі будні офісу у Вінниці
Intellias Serving All Needs
На Форумі ДОУ було обговорення цього ролика , і один з колишніх співробітників компанії розповів , «як все було насправді» .

Опубліковано: 30/12/13 @ 08:29
Розділ Різне Читати далі...

28 лютого - 1 березня, Київ - Selenium Camp 2014

Щорічна конференція з автоматизації тестування з Selenium/WebDriver знову запрошує учасників до Києва наприкінці зими . 28 лютого - 1 березня пройдуть основні дні конференції , в рамках яких заплановано понад 20 доповідей від творців інструментів і бібліотек , практиків тестування із застосуванням Selenium/WebDriver , досвідчених тестувальників і розробників . Цього року конференція Selenium Camp буде проводитися 4-ий раз . Торік конференція зібрала більше 300 осіб і вперше пройшла у дводенному форматі . Тепер цей формат узятий в якості стандарту. Насамперед, хочеться сказати про важливу зміну - сайт конференції тепер буде офіційно вестися англійською мовою. При цьому доповіді будуть як російською так і англійською ( інформація про мову вказується для кожної доповіді в програмі) . Це важливо насамперед для залучення іноземних доповідачів та доступності інформації для іноземних учасників . Програма вже публікується на сайті , в січні планується викласти фінальну версію.

Опубліковано: 27/12/13 @ 07:42
Розділ Різне Читати далі...

18 січня, Одеса - Happу New Front -End ! Про фронтенді по- новому!

У 2014 році компанія RootUA Media запускає новий освітній проект GeeksLab . У рамках проекту проводитимуться вузькоспеціалізовані майстер -класи , семінари , різні зустрічі і конференції . До складу проекту GeeksLab увійшли такі заходи: FOSS Sea , WebCamp , Odessa Innovation Week , Startup Weekend Odessa , Odessa StartUP Coffee і IT Tech Meeting (минулого FOSS Fest і FOSS Meeting ) . Перелік заходів проекту GeeksLab поповнить конференція : « Happу New Front -End ! Про фронтенді по- новому! » Вона пройде 18 січня в Одесі на базі Коворкінгового простору HUB Odessa . У рамках конференції будуть підняті теми сучасної верстки , розробки фронтенда на чистому JavaScript , а також використання різних CSS і JavaScrpt фреймворків для побудови фронтенда веб -проектів. JavaScript , HTML5 , CSS3 , SASS AngularJS , Backbone.JS , Ext JS , jQuery , Flat UI , Bootstrap та багато іншого - у практичному застосуванні. Свою участь у конференції вже підтвердили: Юрій Артюх ( akella.org.

Опубліковано: 27/12/13 @ 07:40
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 117

Компанія Provectus IT, у якої 1 - е місце в рейтингу компаній (категорія « 200 ... 800 фахівців» ) шукає в Одесі старшого iOS розробника . Тому, хто візьме оффер до 14 січня бонус - iPhone 5S . CallsFreeCalls , міжнародний стартап, що надає безкоштовні послуги міжнародного голосового і текстової зв'язку шукає Senior architect програміста( iOS/Android). Два інженерних дні на місяць , можливість отримати відсоток акцій в компанії. Одеська продуктова компанія Nektony шукає C + +/Android розробника. Зарплата $ 800-1500 . 40 годин на тиждень , з можливою понаднормової зайнятістю . Компанії Paymentwall потрібна Fraud & Risk Analyst, бажано зі знанням PHP/MySQL. Державному підприємству « Інформаційно-ресурсний центр » потрібен Oracle DBAдля адміністрування баз даних єдиних державних реєстрів . Зарплата $ 2000-2300 . Компанії Magento потрібна DevOps. Одна з обов'язків - « Demonstrate total ownership of a product from inception to end of life ».

Опубліковано: 26/12/13 @ 08:29
Розділ Різне Читати далі...

1 - 28 лютого - Переїжджаємо на казковий острів Балі в коворкінг для ІТ- фахівців

Як давно ви хотіли кинути все , упакувати валізу і виїхати в іншу країну? Як часто хотіли проміняти холодний , сльотавий , сірий зимовий місто на таємничі джунглі ? Але як все організувати ? Як залишити роботу на тривалий термін ? А якщо там буде нудно? Геть сумніви і страхи ! Ми вирішили всі питання і все організували за вас. Всього лише 20 годин відокремлюють вас від казкового раю на острові Балі. А робота? Беріть її з собою! Як показує досвід першого коворкінгу проекту Trip & Work , це не так складно , як здається. Одні з його учасників програмісти Андрій Березін та Олексій Поволоцький , які працюють на аутсорсингову компанію , вже домовилися з керівництвом про зміну робочого офісу в зимовому Києві на гамак під пекучим балійскім сонцем. Це можете зробити і ви! Крім чадного місця для життя , роботи і відпочинку , ми пропонуємо вам стати частиною відмінною команди професіоналів. Де: острів Балі , Індонезія
Коли : 01.02.2014 - 28.02.

Опубліковано: 25/12/13 @ 06:09
Розділ Різне Читати далі...

Як жити в хмарі без адмінів : хмарно з проясненнями

via Shutterstock . Історія мого знайомства з « хмарами» почалася приблизно три роки тому. Моя компанія займається розробкою « коробкового » ПЗ , і єдиним сервісом , який вимагав адміністрування , був наш власний сайт. Він розміщувався на виділеному сервері в одному з датацентрів . Сайт працював і не доставляв особливого клопоту рівно до тих пір , поки одного разу в сервері не " помер» RAID -контролер , поховавши разом з собою і файлову систему. Не таке вже й страшна подія , якби не низка вкрай неприємних збігів . По-перше , не виявилося працюючого резервного контролера. По-друге , сталося це 5 -го січня - в самий розпал новорічних канікул , коли все навколо знають слова «олів'є» і «шампанське» , але щиро дивуються , коли заводиш мову про « колокейшн » , « датацентр » , « сервер» і т.п. Залишити сайт неробочим на кілька днів я не міг , тому продовжував шукати варіанти швидкого відновлення.

Опубліковано: 18/12/13 @ 08:59
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Віталієм Гончаруком , CEO Augmented Pixels

136 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». Поговорили про бізнес і доповненої реальності. У програмі: Про во'IT'і Освіта Життя поза IT IT та бізнес Social Catcher Консалтинг Доповнена реальність Команда Augmented Pixels Книги у випуску : Біблія Танах Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 17/12/13 @ 11:59
Розділ Різне Читати далі...

Кар'єра в IT: посаду Project Manager

via Shutterstock . Представляємо вашій увазі третій матеріал із серії «Кар'єра в IT » , в кожному випуску якої ми розглядаємо одну з посад у сфері розробки ПЗ. Дана частина циклу присвячена позиції Project Manager (дві попередні статті розповідали про посади Team Lead і Software Architect ) . Project Manager - це фахівець , чиїм головним завданням є управління проектом в цілому : проектування і розстановка пріоритетів , планування виконання завдань , контроль , комунікації , а також оперативне вирішення проблем. PM - нетехнічних посаду , але більшість українських PM'ов в IT - це колишні розробники або тестувальники . Так , за пошуковим запитом « Project Manager » (у галузях « інформаційні технології» , «розробка ПО » та «Інтернет - технології» ) пошукова база LinkedIn знаходить 2905 осіб, з них 1467 ( 51 %) - колишні технічні фахівці : 1182 в минулому працювали « software engineer » або « developer » і 285 - « tester » або « QA ».

Опубліковано: 16/12/13 @ 08:38
Розділ Різне Читати далі...

Організаторський звіт про перший конференції з Python в Одесі - OdessaPy

Напевно , багатьом ІТ- фахівцям відомо співтовариство Ukrainian Python User Groups , створене як майданчик для спілкування на теми, що стосуються розробки додатків на Python. Кілька місяців тому компанія Lohika поспілкувалася з його засновниками і , натхненна та сповнена ентузіазму , вирішила виступити співорганізатором першої конференції для Python - фахівців в Одесі. 7 грудня 2013 в одеському офісі Lohika відбулася зустріч « OdessaPy » . Захід пройшов у рамках конференцій CityPy і зібрало гостей з різних куточків України , а також з Росії і Молдавії - всього більше 75 чоловік. Програма була досить насиченою і висвітлювала різні аспекти програмування на Python.

Опубліковано: 16/12/13 @ 07:26
Розділ Різне Читати далі...

Як відстежити ефективність рекламної кампанії?

Після проведення чергової рекламної кампанії ми часто задаємося питаннями : наскільки була ефективна реклама ? Який ресурс дав більше відвідувачів ? Який вид реклами виявився найбільш дієвим ? Щоб отримати відповіді на ці питання , варто подбати заздалегідь про подальше після рекламної кампанії аналізі . Це можна буде зробити за допомогою спеціальних міток в посиланнях , відомих як UTM мітки . Незважаючи на очевидні плюси використання UTM -міток , за допомогою яких можна отримати повну картину про джерела платного трафіку , часто виникають складнощі з тим , як їх правильно додавати. Давайте спробуємо розібрати UTM мітку на частини.

Опубліковано: 13/12/13 @ 06:53
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 115

PulsarFourшукає PHP/Magento розробника . Зарплата до $ 2750 . Компанії Coppertino Inc . , яка розробила vOX Music Playerпотрібно Creative Marketing Director . Зарплата $ 1000-2000 . Стартап Advice Wallet , який оцінюється в $ 2 млншукає молодого та креативного Python тімліда. стартапів Sapiens потрібна NLP Researcher. Розглянуть кандидатуру студента 3 + курсу . Зарплата 16000 грн , опціон в компанії ( 0.5% -1.0 %). Стартап Animatron шукає у Львові досвідченого Java UI розробника, бажано з gamedev - бекграундом . Зарплата 24 000 грн. Телеканалу TVi потрібна PHP -програмістз високим рівнем самоорганізації. Omnigon Communications шукає UI/UX дизайнера, здатного добре говорити англійською як по скайпу , так і по телефону. Львівської компанії КОМАРХ потрібен Junior Project Manager, готового до частих закордонних відрядженнях . Знанням польської мови вітається .

Опубліковано: 12/12/13 @ 09:04
Розділ Різне Читати далі...

17 грудня , Київ - Конференція «IT освіту і IT індустрія : синергія та перспективи розвитку»

Асоціація ІТ України запрошує Вас взяти участь у роботі « Конференції ІТ освіту та ІТ індустрія» : синергія та перспективи розвитку " , організованій Асоціацією за підтримки Міністерства освіти і науки України . Ключові питання для обговорення на Конференції - як розвиватиметься ІТ освіту в Україні ? Як компанії практично можуть взаємодіяти з ВУЗами ? Як перетворити систему вищої ІТ освіти в джерело якісних кадрів для ІТ галузі ? Доповідачі конференції - керівники ключових ІТ ВНЗ країни та провідні експерти ІТ компаній в галузі підготовки молодих фахівців - поділяться стратегічним баченням розвитку ІТ освіти і практиками роботи в галузі. Учасники заходу з боку ВНЗ - декани та зав. кафедрами по ІТ спеціальностями з усієї України. Конференція - прекрасний спосіб не тільки скорегувати стратегію роботи компанії з урахуванням аспекту підготовки розробників , а й встановити контакти з керівниками , відповідальними за підготовку ІТ фахівців у ВНЗ .

Опубліковано: 11/12/13 @ 11:11
Розділ Різне Читати далі...

16 грудня , Київ - Lua . Огляд мови та її можливостей

Компанія Ciklum з продовжує ряд відкритих заходів під назвою Speakers ' Corner на яких , за короткий час можна дізнатися масу корисної інформації та поспілкуватися з однодумцями в неформальній обстановці. Цього разу 16 -го грудня ми запрошуємо всіх бажаючих розширити свої гоізонти і поринути у світ Lua , отримати короткий огляд і дізнатися про його можливості . Проливати промінь світла на Lua і відкривати нові горизонти буде Володимир Безобюк ( Senior Linux Developer , IntroPro ) . Захід буде розділено на 2 частини: теоритических і приклади на практиці. 1 . Коротко про історію мови 2 . Вибір - за і проти.
а ) Переваги ; для яких завдань підходить
б) Недоліки ; для яких завдань мало підходить
в) співтовариство 3 . Огляд мови
а ) імперативність
б) функціональність
в) метапрограмування
г) embedding ( Хоббіт: подорож за Сішние Коди , або Туди і Зворотно )
д) ООП а ) краса в простоті
б) продуктивність 4 .

Опубліковано: 11/12/13 @ 11:10
Розділ Різне Читати далі...

Кращі компанії 2013 за версією ДОУ

. b - companies - ranks . mr , . b - companies - ranks . mr - h { min - width : 0 ! important ;} . b - companies - ranks . mr th , . b - companies - ranks . mr - h . mr . cs , . b - companies - ranks mr - h . mr td { color : # 000 ! important ;} . b - companies - ranks . mr { margin - top : 0em ! important ; margin - bottom : 2em ! important ;} . pivot Представляємо вашій увазі підсумки рейтингу компаній , складеного на основі анонімного опитування співробітників. На сьогоднішній день зібрано вже більше 42 тисяч активних оцінок 461 компанії від майже 6 тисяч співробітників. Нагадаємо , що цього року ми запустили нову версію рейтингу з використанням шкали Лайкерта. В цьому огляді ми розглянемо ТОП 5 лідерів у кожній з 4 « вагових категорій», лідерів по кожній з шкал голосування, а також регіональних лідерів - найкращі компанії Києва , Львова , Одеси , Харкова , Донецька та Дніпропетровська. Це результати станом на сьогодні , 11 грудня.

Опубліковано: 11/12/13 @ 09:21
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Іллею Павличенко , Agile Coach компанії Luxoft

135 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». Мова піде про Agile , Flash і трансформації компаній. У програмі: Про во'IT'і Flash і Flex Scrum і Agile Кооперація з західними спільнотами Трансформація великих компаній Unusual Concepts Agile coach Відпочинок і розслаблення Сертифікації Гейміфікація Книги у випуску : Innovate or Die : A Personal Perspective on the Art of Innovation - Dr. Jack V. Matson Management 3.0: Leading Agile Developers , Developing Agile Leaders - Jurgen Appelo Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 10/12/13 @ 11:03
Розділ Різне Читати далі...

30 січня - 2 лютого, Київ - Курс " MongoDB - ДБ для швидкої розробки "

Сьогоднішні реалії такі , що необхідно якомога швидше і легше робити зміни в додатку. MongoDB полегшує це завдання за рахунок своїх особливостей. Але незважаючи на те , що дана база даних дуже проста у використанні , питань у процесі роботи виникає чимало. Ми готові відповісти на всі Ваші запитання! Сергій Туленцев - тренер з Москви , який здійснив перший великий Деплой MongoDB в Росії - поділиться з Вами своїми знаннями . Всього за три дні Ви дізнаєтеся про можливості агрегації , мовах запитів , індексах , записах в базу та багато іншого . І все це , буде , звичайно ж , супроводжуватися практичними завданнями .

Опубліковано: 10/12/13 @ 10:02
Розділ Різне Читати далі...

Поточний ПАММ портфель : 29825 $ . Прибуток за 2 місяці: +20073 $ .

Спонсор посту - Teasernet.com
- актуальна тизерна мережу Ліричний відступ . Пам'ятаю , в 2012 році в одному з ПАММ звітів мені хтось розповів про Bitcoin , ось цей коментар: Просунуті пацани заробляють на курсі bitcoin . Це така нова інтернет валюта. Курс постійно змінюється. Ось наприклад в листопаді за один bitcoin давали 2-4 долари а зараз 11 . Хто купив у листопаді - нехуйово наварили . Наберіть в Гуглі bitcoin там купа посилань цікавих . Я тоді подумав , що за херню несе цей чол ?
Яка валюта , який курс , що за хрень в головах у людей? ! ? Зараз цей чол мене вже не читає , бо вважає ніщебродом . З тих пір курс Bitcoin піднявся до 1000 $ , правда , потім впав до 600 $, а потім знову піднявся до 850 $, але це не важливо. Багато в будь-якому випадку вийшли в дикому профіті . Вкладати зараз , очікуючи зростання на +100 % ? Це вже не дуже багато , а так , для довідки , вартість золота 1230 $ .

Опубліковано: 09/12/13 @ 01:22
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180