Йдемо звідси, щоб повернутися

[Про автора: Едуард Рубін — директор компанії Telesens. З листопада по грудень 2015 2016 обіймав посаду в. о. ректора ХНУРЕ, до цього був директором Харківського комп'ютерно-технологічного коледжу НТУ «ХПІ»] Рік моєї роботи на посаді керівника ХНУРЕ завершений. Завершено... звільненням з посади, яке послідувало після того, як вуз піднявся у рейтингу Webometrics з 152-го місця на 14-е, а в національному рейтингу — з 46-го на 13-тобто Після того, як ми на тлі вступної кампанії кризи» провели суперуспішну вступну кампанію, заповнивши всі бюджетні місця і в 1,5 рази збільшивши число контрактників. Після того, як вийшли на перше місце в Україні по прийому іноземних слухачів. Ні, це не крик про те, що кругом «зрада» і «всепропало». Коли я йшов у ХНУРЕ , то просто не уявляв собі масштабів лиха у вищій освіті. Тепер уявляю. І програної вважаю битву, але не війну.

Опубліковано: 26/12/16 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

QA Дайджест #24: Автотесты для гри League of Legends, поради по мобільному тестування, колекції відео доповідей

Мене звуть Максим, я працюю тестувальником ПЗ, з цікавістю стежу за подіями в світі тестування та IT. Найкорисніше збираю разом і з радістю ділюся з вами. Приємного читання! :) Новини З'явилося відео , яке виводить з ладу iPhone; Баг в Facebook ховав живих людей. Почитати Консоль розробника Google Chrome: десять неочевидних вигод ; Мисливець на жуків. Стаття про тестування програм , написана 15 років тому; Серія доповідей про мобільному тестуванні; Особливості тестування додатків на мобільних пристроях; Інструменти тестування додатків для мобільних пристроїв: огляд варіантів і можливостей ; Керівництво по зниженню кількості дефектів і іншого сміття у вашому продукті; Worldwide-біллінг Badoo очима QA ; «Аутсорсинг головного мозку» .

Опубліковано: 23/12/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

Мій шлях в iOS-розробку з нуля до працевлаштування на €600

Привіт, Днз! Мене звати Олег, і мені 29 років. 2 місяці тому я став розробником додатків для iOS, а ще я працюю фейсером (той самий чоловік, який іноді каже: «Вибачте, Вам відмовлено у відвідуванні...») в барі в кільці Арени. Сьогодні вирішив написати про свій досвід вивчення розробки на мові Objective-C самостійно за 5 місяців без курсів і менторів абсолютно безкоштовно, використовуючи матеріали в мережі. Текст буде цікавий початківцям розробникам або тим, чиє майбутнє ще туманно. Пошук інформації для тих, хто вибрав шлях розробника, проходив і проходить власними руками, і ви завжди працюєте на межі незнання необхідної інформації. Мій шлях з нуля до працевлаштування на €600 і перших робочих днів в компанії з Люксембургу з офісом в центрі Києва (виявляється, ми ті ще індуси) цілком під силу будь-кому.

Опубліковано: 22/12/16 @ 08:06
Розділ Різне Читати далі...

Переїзд в Нідерланди: мій досвід

Доброго дня, шановні доучани. Мене звати Дмитро, і сьогодні я розповім, як опинився в Нідерландах, про тутешній побут та особливості життя країни тюльпанів. Хоча ми з дружиною живемо у цій країні лише 8 місяців, та розповісти є про що. Не буду зупинятися на власному досвіді роботи за кордоном та моїх знаннях у сфері IT, оскільки не вони стали головним причиною переїзду в Нідерланди. Коротенько поділюсь нашим досвідом у переїзді до Роттердаму, пошуку житла, отриманні нових документів, вживаній мові, їжі та цінах. Переїзд До переїзду в Нідерланди ми проживали у Франції впродовж 5 років, що дозволив моїй дружині отримати громадянство і спростити наші майбутні переміщення по Європі. Наявність громадянства країни ЄС відкриває двері майже в будь-яку компанію Європи. Отже, коли моїй дружині запропонували роботу у Роттердамі, після нетривалих роздумів ми вирішили спробувати нову країну.

Опубліковано: 19/12/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

AI & ML дайджест #4: 16 трендів 2016 року

У випуску: генеративні моделі, OpenAI, Reinforcement Learning, чатботы, нові трюки для LSTM, еnd-to-end машинний переклад. Давайте згадаємо, що цікавого було в 2016 році: 1) Перемога в грі над чинним чемпіоном-людиною Чи Седолем Думаю, багато хто чув про ботів, які відмінно грають в шахи, покер та інші ігри. Багато хто так чи інакше прораховують усі можливі ходи суперника наперед, за рахунок чого і отримують перевагу над людиною. Гра го складна тим, що кількість ігрових комбінацій перевищує кількість атомів у Всесвіті. Так що знайти функцію для оптимального ходу в цій грі ой як непросто. Але у хлопців-творців AlphaGo вийшло апроксимувати цю функцію адекватним способом. Про результат ви вже знаєте. Прочитати детальніше можна за посиланнями: доступно про складне , опис архітектури , код . 2) Перенесення художнього стилю Напевно, багатьом вже встигли набриднути розмальовані фотографії в інтернеті, але алгоритми перенесення художнього стилю дійсно були дуже популярні в цьому році.

Опубліковано: 16/12/16 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Огляд ІТ-ринку праці: Івано-Франківськ

В Івано-Франківську в ІТ-галузі працює понад 1100 спеціалістів та приблизно 30 компаній. Тут існує ІТ-кластер , а цієї осені відкрився регіональний підрозділ 1991 Open Data Incubator . Зарплати програмістів у Франківську (медіани, травень-червень 2016):
— Junior — $600;
— Middle — $1400;
— Senior — $2500. Тут можна подивитися більш детальну статистику зарплат. Компанії Переважна більшість івано-франківських компаній займається аутсорсингом. Ми зібрали інформацію про найбільш відомих працедавцях міста: Компанія Робота в Івано-Франківську: проекти та технології Можливості для початківців SoftServe
Українська аутсорсингова компанія
(300 співробітників в Івано-Франківську/4600 в Україні) Компанія займається розробкою програмного забезпечення для клієнтів з США та Європи. Серед таких клієнтів є як і великі корпорації так і малі стартапи, які тільки починають свій бізнес.

Опубліковано: 15/12/16 @ 11:02
Розділ Різне Читати далі...

Огляд цікавих інструментів 4 ahrefs.com

Обзор 4 интересных инструментов ahrefs.com Дорогі друзі, я продовжую розповідати про тих сервісах і програмах, якими я користуюся в своїй роботі по просуванню сайтів. Сьогодні я хочу розповісти про 4 найцікавіших функції сервісу Ahrefs.com , які я використовую. Я вже робив огляд даного сервісу в 2012 році: Як вивчати сайти конкурентів за допомогою сервісу Ahrefs.com – відеоурок Всі ці роки я активно користуюсь цим сервісом на постійній основі. З моменту виходу першого огляду Ahrefs перетворився на комплексний сервіс по SEO аналітиці. На ньому з'явилося багато корисних функцій. Я хочу розповісти про найцікавіші, які особливо допомагають мені в роботі: Site Explorer (Аналіз посилань) Keywords Explorer (Аналіз ключових слів) Content Explorer (Аналіз контенту) Порівняння доменів (тут все і так зрозуміло ) Я записав 4 відео, щоб наочно показати кожен інструмент. Отже, запасаємося попкорном! Site Explorer (Аналіз посилань) Я вважаю цей інструмент кращим для вивчення зовнішніх посилань.

Опубліковано: 14/12/16 @ 09:36
Розділ Різне Читати далі...

IT-благодійність: огляд ініціатив, до яких можна приєднатися

Напередодні свят ми зібрали благодійні акції від фондів і IT-компаній, до яких можуть приєднатися всі бажаючі. IT-Mykolay (Київ) IT Миколай Київ разом із Благодійним фондом імені Св. Луки (Войно-Ясенецького) та «31 Червня » оголошують збір коштів для прибдання Системи нейромоніторингу з параінфрачервоною церебральною оксиметрією EQUANOX™, Model 7600 для Неонатального центру Охматдит. Вартісне Обладнання — $27 000. Але ж на кону життя та майбутнє малят. До акції вже приєдналися: Grammarly, Intectiсs, Lohika Kyiv, CocoaHeads, Frameworks Days, Dev Challenge, BuildStuff, ScrumGuides, MacPaw, Promo.ua, SirinSoftware LLC, Асоціація ІТ України, Data Science UA. Зібрано коштів станом на 14 грудня — 9 844,45 грн Як допомогти: — переказати гроші на рахунки Благодійного фонду «Св. Луки»;
— кнопочка Donate ;
— провести благочинну акцію у себе в офісі;
— підтримати сторінку у Фейсбуці ;
— розказати друзям та знайомим. Контакти: Катерина Шевцова, itmykolai.kyiv@gmail.

Опубліковано: 14/12/16 @ 08:07
Розділ Різне Читати далі...

DOU Проектор: Spark — новий погляд на пошту

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Ідея Мене звуть Денис Жаданов, я віце-президент з маркетингу в Readdle . У цій статті хочу розповісти про те, як нам вдалося створити нову модель роботи з поштою для мільйонів людей. Я не з чуток знаю, що таке починати ранок з пошти. І впевнений, тисячі людей мене зрозуміють. Абсолютно некерований і завалений сотнями листів ящик віднімає масу часу, особливо якщо мати справу з декількома акаунтами. Всі ці листи чекають своєї години, щоб потрапити в папку для особливо важливих або в корзину. Деякі з них удостоєні миттєвого відповіді. Безладна і незручна система, з якою доводилося миритися роками через брак нічого іншого, вимагала змін.

Опубліковано: 13/12/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

Засновник ELEKS Олексій Скрипник — про підсумки 2-х років в політиці

Олексій Скрипник — засновник ІТ-компанії ELEKS , з 2014 року — народний депутат, член «Об'єднання» Самопоміч«. Два роки тому Олексій опублікував на DOU колонку «Чому я йду в політику », де розповів про свої очікування. У інтерв'ю ми поговорили про те, чого вдалося і не вдалося досягти за цей час і чому зміни приходять набагато повільніше, ніж хотілося. — Олексію, 2 рокі того ви тільки починали кар'єр єру в політиці і розповіли DOU про свої очікування. Наскільки вони виправдалися, наскільки змінилися? Не виправдалися. Зараз я усвідомлюю якими наївними були мої очікування. Знаю багато хороших хлопців, які пішли в політику чи на державну службу, тому що почалася війна з Росією. Ми думали так: «я не можу піти на фронт, то, мабуть, тут я буду більш ефективним». Ми ж були ефективними в тому, що робили до політики, то чому не повторити ті саме, але у масштабах всієї країни? З цими думками та почуттями пішов на вибори і я.

Опубліковано: 12/12/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

Java дайджест #30: DevOps & Reactive

У випуску: як JVM оптимізує код; Javaslang 3.0; переїзд з Jenkins на Travis; відео з JavaOne. Посилання, на які краще таки натиснути (на думку автора), відзначені знаком (!) Щось на зразок новин <У цьому місяці нічого не відбулося>. Якщо я не прав напишіть в коментарях, що саме нового сталося. Почитати і подивитися і продовження . Про те як JVMоптимізує код. The Road to Javaslang 3.0 . Багато говорять про Javaslang, але от поки не видно, щоб хтось використовував на практиці. Якщо є такі люди серед читачів, розкажіть про ваш досвід. Коротка витримка про ValueType для тих, хто не стежить за мейлінг-листами і не читав минулі дайджести. What Future Java Might Look Like . Але поки не зрозуміло, не вийде у нас скаловский редьюс за операції множення. The Joy of Mustache: Server Side Templates for the JVM Server Side Rendering with Spring Boot and React . gRPC 101 for Spring Developers . DevOps Travis CI tutorial Java projects . Всі дружно переїжджаємо з Jenkinsна Travis.

Опубліковано: 09/12/16 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Python digest #10: Python 3.6 RC released, Django debates user tracking

У випуску: Випущено Python 3.6, Django планує збирати статистику з своїх користувачів через Google Analitycs і як завжди статті про data science :) Новини Intel® Distribution for Python пакет від Intel на базі Anaconda для високошвидкісних багатопотокових розрахунків. Обіцяють "out-of-the-box performance that is closer to native code speeds". Django debates user tracking Django планує збирати анонімну статистику з користувачів(розробників) за допомогою Google Analytics.Pull request вже існує, з досить таки цікавими коментарями. Нові релізи Python 2.7.13rc1 — баг фікси для 2.x гілки Python. Python 3.6.

Опубліковано: 09/12/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

Кулак богомола – моя схема просування сайтів. Частина 3

Кулак богомола – моя схема продвижения сайтов. Часть 3 Дорогі друзі, в ефірі третя частина моєї схеми просування сайтів, яку я назвав Кулак богомола. Першу і другу частини ви можете прочитати за цим посиланням: http://shakin.ru/seo/mantis-fist-part-1.html http://shakin.ru/seo/mantis-fist-part-2.html Сьогодні я розповім про кластеризації запитів і про зовнішній просуванні сайтів (посилальних факторах). Кластеризація Що таке кластеризація запитів? Це розподіл пошукових запитів по сторінках сайту. Часто для цього використовується аналіз топ пошукової видачі. Для чого потрібна кластеризація? Вона дозволяє створити правильну структуру сайту. Сама по собі структура не просуне сайт в топ, але завдяки їй сайт буде ефективніше просуватися. Якщо запитів трохи, наприклад, кілька десятків або сотень, то можна розподілити їх по сторінкам вручну. Наприклад, ми зібрали запити для просування сайту про квадрокоптерах. Далі їх потрібно розподілити по групах. При перегляді зібраних запитів будуть зустрічатися запити з одними і тими ж словами.

Опубліковано: 08/12/16 @ 08:22
Розділ Різне Читати далі...

Тест

.fusion-fullwidth-1 { padding-left: px !important; padding-right: px !important; } www.agapedesign.it
Придбати в магазині rewfsegw .

Опубліковано: 07/12/16 @ 01:56
Розділ Різне Читати далі...

DOU Books: 5 книжок, які радить Дмитро Скороход, автор iOS дайджесту

Від редакції: DOU Books — нова щомісячна рубрика, у кожному випуску якої запрошений автор буде радити спільноті 5 своїх улюблених книжок — тих, які найбільше на нього вплинули та можуть бути цікавими читачам-колегам. Якщо у Вас є бажання поділитись своїми улюбленими книгами, пишіть на editors@dou.ua [Дмитро Скороход — сертифікований BrainBench «Master in Objective-C 2.0» та «Master in Apple iOS 5 Development». Вже 2 роки веде iOS дайджест ] Сьогодні я хочу поділитися своїми улюбленими книжками від програмування та стартапів до соціальної психології та художньої літератури. Мартін Фаулер: «Рефакторинг . Покращення існуючого коду» Коли я працював у компанії «Software MacKiev», цю книгу нам, джуніорам, радив прочитати Сергій Майсак, керівник R&D та один з кращих програмістів компанії. Це книга про те, як зробити більш читабельним існуючий код, але одночасно вона навчає, як відразу писати такий код, який буде легко зрозуміти.

Опубліковано: 07/12/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

DOU Проектор: EcoСitizens — система, що попереджує екологічні катастрофи

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо прийняти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власного made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Ідея Привіт, я Олег Сидорук — студент 4 курсу факультету комп'ютерній комп'ютерних систем та автоматики ВНТУ, голова наукового товариства студентів та аспірантів університету. У шкільні роки захоплювався астрономією. Зараз працюю у сфері електронної демократії, займаюсь програмуванням мікроконтролерів, зокрема цікавлюсь створенням біомедичної техніки та екологічно-метричних датчіків. Мій товариш Максим — інженер, студент 4 курсу вінницького коледжу НУХТ, у вільний час займається програмуванням та тестуванням. Ми хочемо розповісти про наш винахід — систему екологічного моніторингу EcoСitizens .

Опубліковано: 06/12/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

Кращі IT-роботодавці 2016

В цьому році 13 617 IT-фахівця анонімно оцінили 853 компанії. За результатами їхнього голосування ми склали рейтинг кращих роботодавців України. Представляємо результати опитування станом на 5 грудня 2016 року. Майже щодня додаються нові відповіді, і в рейтингу відбуваються невеликі коливання. Актуальні результати ви завжди можете подивитися в зведеній таблиці . Також доступні результати минулого року ..b-companies-ranks .mr .b-companies-ranks .mr-h{min-width:0!important;} .b-companies-ranks .mr th,.b-companies-ranks .mr-h th{font-size:12px!important;padding-left:0!important;line-height:1.3;vertical-align:middle!important;overflow:hidden;text-overflow:ellipsis;}.b-companies-ranks .mr .cs, .b-companies-ranks mr-h .cs{text-indent:0!important;text-transform:none!important;letter-spacing:0!important;}.b-companies-ranks .mr td{color:#000!important;}.b-companies-ranks .mr{margin-top:0em!important;margin-bottom:2em!important;}.

Опубліковано: 05/12/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

Кейс: Просування сайту оптового постачальника электросветотехники

Клієнт «Сила Світла» — оптовий постачальник электросветотехники і світлового обладнання. Наше завдання Зростання цільового трафіку і висновок цільових для сфери бі-ту-бі запитів в топ 10.
Вихідні дані Початок просування: жовтень 2015
Регіон: Україна
Пріоритетна пошукова система: Гугл
Посилальна історія: 63 посилання
Трафік: ~300 чол./місяць
Особливість: бі-ту-бі, сезонність бізнесу
Домен: http://sila-sveta.com.ua Процес робіт Першим етапом початку робіт стало складання технічного завдання на внутрішню оптимізацію сайту. Ми знайшли і усунули всі поточні і потенційні проблеми, які могли призвести до часткового або повного дублювання контенту, проблем з індексацією сайту або низькому ранжирування.
Також на першому етапі оптимізатор провів першу ітерацію по збору семантичного ядра. До нього увійшли найбільш цікаві, з точки зору ведення бізнесу клієнтом групи: «світлодіодні панелі», «промислові світильники», «світлові технології» та інші.

Опубліковано: 05/12/16 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

iOS дайджест #13: Вивчаємо англійську мову та iOS development одночасно

Настає момент, коли програмісту потрібен рівень англійської, вищий за читання технічної документації. Спілкування з іноземним замовником або робота за кордоном вимагають навичок говоріння та сприйняття мови на слух. Щоб навчитися розуміти почуте, треба багато слухати мову. Я пропоную об'єднання єднати дві корисні справи, переглядаючи англомовні відео з розробки під iOS. Завдяки такій практиці з часом зникне проблема розуміння на слух іноземних колег та замовників. Для мотивації раджу подивитися відео «Чому латиші добре розмовляють англійською» . Безкоштовні курси для початківців Курси Стенфордського університету:
Developing iOS 9 Apps with Swift; Developing iOS 7 Apps for iPhone and iPad (Objective-C); iOS 9 Swift Development — курс для початківців. iOS Development with Swift — популярний курс від проекту The New Boston з понад 300 тисяч переглядів першого відео. На жаль, цей курс вже дещо застарів: використовується Xcode 6 та iOS 8.

Опубліковано: 02/12/16 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Підсумки Листопада, плани на Грудень 2016

В попередньому пості З точки А в точку Б — мета 50 т. р. в місяць з інтернету я писав, що на початку грудня зроблю загальну зведення по заробітках в інтернеті. Плюс розпишу більш докладно подальші плани. Давайте до справи. Поки пишу трохи сумбурно і не структуровано, просто те, що приходить в голову про що треба написати. Підсумки Листопада Сайт, який роблю в рамках марафону f-seo (в минулому пості більш детально при це розповідав): повністю опубліковано 10 статей. Трафік на 3 сайтах під закриту партнерку: 240 осіб (середня за добу по колонці «джерела трафіку» в Метриці; Реферальские Закрита партнерка: 493 дол gogetlinks.net — 1500 руб trustlink.ru — 855 руб seopult.ru — 413 руб За іншим, більш дрібним рефкам, накапало в сумі 500 руб Отже, за курсом 64 зароблено: 33470 руб (дохід зріс на 1500 руб, у порівнянні з жовтнем) Витрати: 5000 руб вкладені в контент для марафонського сайту. Як і рекомендували, використовую біржу копірайтингу TurboText .

Опубліковано: 02/12/16 @ 09:27
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180