Поточний ПАММ портфель : 27838 $ . Прибуток за 4 місяці і 1 тиждень : +28315 $ .

Спонсор солодкого посту - webartex.ru
- Щомісячний дохід від 7000 руб з одного сайту У мене тут раз 20 в коментарях і поштах запитали , куди пропав мій щомісячний ПАММ звіт . Один дивний чол навіть озвучив думку , що там збитки. Він не врахував , що збитки це взагалі не про мене . Ну ОК , зараз все буде. Нагадаю , тут попередній звіт . І сьогодні я порахував , скільки набігло за 4 місяці + 1 тиждень жовтня. Дохід з реф. відрахувань : 25500 $ (ага , так от рівно )
Дохід з ПАММ рахунків: 2815 $ У сумі 28315 $ , це я відобразив у заголовку . Скріншот по ПАММ на 8 жовтня: Скріншот по ПАММ 2.0 на 8 жовтня: З ПАММ рахунків нічого не знімав. Розподіл доходу за рахунками : 6482 + 44 $ (TP )
5995 +326 $ ( Avas )
7031+124 $ ( sven )
7187+183 $ ( Вероніка )
7165+354 $ ( Вероніка )
18550+1784 $ ( sven 2.0) Трохи підвів тільки TP. Скріншот реф. балансу на 8 жовтня: Цей скриншот швидше формальність , оскільки звідти то як - раз знімав , в сумі 20000 $ .

Опубліковано: 08/10/13 @ 06:03
Розділ Різне Читати далі...

IPO відміняється: фонд Apax купує американську компанію GlobalLogic

Американська компанія GlobalLogic (якій належить GlobalLogic Ukraine ) і ODSA Topco Limited , компанія , фінансована фондом Apax Partners , оголосили про укладення остаточної угоди : GlobalLogic буде придбаний ODSA . Операцію планують завершити до кінця 2013 року. Умови угоди не розголошуються , GlobalLogic дану подію не коментує. З чуток , оцінка компанії могла перевищити $ 1 млрд. Ймовірно , акціонери порахували такий вихід ефективніше IPO. До придбання Apax , фінансування GlobalLogic було здійснено за рахунок , серед іншого , WestBridge Capital , New Atlantic Ventures ( NAV ) , New Enterprise Associates ( NEA ) і Sequoia Capital . Apax Partners - одна з провідних у світі приватна інвестиційна група з 30- річним досвідом. У минулому фонд фінансував такі компанії , як Tech & Telecom , Paradigm Ltd , Epicor Software Corporation , IGATE Corporation .

Опубліковано: 08/10/13 @ 02:53
Розділ Різне Читати далі...

20 жовтня, Одеса - Scalapocalypse в Lohika наближається!

Продовжуючи підтримувати проведення активностей для технічних фахівців в Одесі , запрошуючи всіх охочих дізнатися більше про Scala в одеський офіс компанії Lohika на одинадцяту зустріч ' Java Tech Talks ' . 20 жовтня в одеському офісі Lohika наші спікери разом з вами будуть боротися з труднощами освоєння нових мов з функціональними підходами на зустрічі ' val you = new Developer [ Any ] with ScalaKnowledge ' . Доповідачі: Alex Albul - Scala Zombie Team Leader @ Lohika Alexey Migutsky - Senior Scala Zombie @ Lohika Scalapocalypse ! Ми з'їмо ваш мозок в кращих традиціях американських зомбі- хорроров , попутно довівши, що Scala - це не страшно. Вимоги :
- наївність
- острах при вигляді прекрасного
- вміння читати англійські буковки
- смачний мозок Опціонально :
- членоподільна мова
- три вищі освіти
- парасольку Все інше буде як і раніше- нові технічні теми презентацій , цікаві питання для обговорень і приємна обстановка для отримання нових знань.

Опубліковано: 08/10/13 @ 02:38
Розділ Різне Читати далі...

16 жовтня, Одеса - Lego Specifications Game в Ciklum Одеса

16 жовтня одеський офіс компанії Ciklum запрошує всіх бажаючих взяти участь у захоплюючій і пізнавальному заході Lego Specifications Game , яку проведе IT гуру Одеси - Дмитро Міндра . Про тренінгу Час від часу ми стикаємося з такою ситуацією : замовник надсилає нам специфікацію коротку , але таку заплутану , що зовсім неясно , що нам потрібно отримати в результаті. Або ще краще - починає наполягати на якомусь конкретному рішенні , яке нелогічно і ніяк не вписується в поточний продукт. Чому замовник так чинить ? На нашому воркшоп ми будемо вчитися , по-перше , розганяти туман заплутаних специфікацій , а по-друге , допомагати замовнику знайти втрачений фокус і відновити приціл , ну і , звичайно ж , для моделювання процесу розробки ми будемо використовувати Лего. Так само , ми будемо розглядати систему для аналізу вимог і можна взяти з собою ноутбук , він стане в нагоді . Про тренера За 10 років розробки програмного забезпечення , Дмитро побував у різних проектах і різних ролях .

Опубліковано: 08/10/13 @ 02:02
Розділ Різне Читати далі...

30 жовтня, Київ - IT Halloween fest

Настав час без зайвого формалізму поговорити про багато речей : теорії та практиці , патернах і рекрутингу , Agile і податкової , дефолт і сирах . Загалом, про все , що розбурхує уми реального IT співтовариства. 1 квітня нескоро , так що краще часу не знайдеш. Ніякого прибутку організаторам , реклами компаній або курсів , явною або прихованою. Всього навсього peer to peer networking конкретних людей зі світу IT , бажаючих висловитися і обговорити нагальні питання оффлайн. Тролі , холіворщікі , переконані адепти своєї точки зору - вітаються. Реєстрація Dress - code :
Соотвествующий назві. Хумана , осмілилися у цей день віддати перевагу стиль casual , з деякою неохотою , але пропускаються . Mascot :
Людина - павук ( хтось у червоному светрі ) . Саме він зібрав самотніх людей в мережі , заразив їх бажанням спілкуватися один з одним не тільки онлайн і розчинився після цього в нікуди.

Опубліковано: 08/10/13 @ 12:07
Розділ Різне Читати далі...

Кілька найбільш провальних слоганів відомих брендів

Створення бренду - це завдання будь-якої поважаючої себе компанії. Напевно , помилково вважати , що брендом є будь-яка торгова марка, що випускає той чи інший товар . Все-таки бренд - це щось більше : це , перш за все , імідж компанії і хороша репутація , сформована завдяки якісній , відповідальною і добросовісної діяльності . Однак цю саму репутацію легко підірвати , завдавши іміджу компанію величезний збиток. Виною тому може послужити безліч факторів , у тому числі і неправильна маркетингова стратегія . Реклама , здавалося б , покликана сприяти просуванню іміджу компанії , формуванню та зміцненню бренду, проте історія знає чимало випадків , коли рекламні слогани , навпаки , ставали об'єктом скандалів і критики з боку суспільства та рекламні кампанії знаменитих світових брендів в підсумку виявлялися просто - напросто провальними .

Опубліковано: 08/10/13 @ 05:46
Розділ Різне Читати далі...

Робота в стартапі : мотивація і компенсація

Стартапи - дуже тонка матерія , і роблять їх такими 2 чинники : ставка на інновації та обмеженість ресурсів . Відповідно, і для програмістів рішення проміняти зрілу стабільну компанію на роботу в стартапі пов'язане з певними ризиками : раптом проект не вигорить ? Але , з іншого боку , де великі ризики - там великі можливості. Що ж мотивує девелоперів ставати співробітниками стартапів ? Це і обговоримо в даній статті . Мотивація: pros & cons для програміста Отже , стартап - це молода компанія (можливо , навіть не оформлена як юр. особа) , яка створює унікальний новаторський продукт , аналогів якого не було раніше. Виходячи з цього , що шукають розробники , вибираючи таку компанію як свого роботодавця , і з якими труднощами зіткнуться ? pros cons Професійне зростання
Роботу програміста , який потрапив у тільки що зародився проект , незалежно від займаної посади можна охарактеризувати прислів'ям « і швець , і жнець , і на дуді грець ».

Опубліковано: 07/10/13 @ 07:40
Розділ Різне Читати далі...

1 жовтня - 24 листопада - UA Web Challenge V

Реєстрація 1 - 20 жовтня. У жовтні -листопаді пройде п'ятий ювілейний всеукраїнський чемпіонат з веб-розробки UA Web Challenge V . Сотні програмістів з усіх регіонів України беруть участь у чемпіонаті. Чому ?
- Це - хороший шанс перевірити себе ,
- порівняти свій рівень ,
- познайомитися з талановитими колегами по цеху ,
- знайти нову роботу ,
- знайти нові можливості , - отримати пачку корисних знайомств Номінації
- frontend developer
- backend developer
- тестувальник
- web - дизайнер
- найкраща команда Судді
Кращі експерти галузі . Їх часто можна побачити серед спікерів різних заходів ІТ- тематики . Під час фіналу , у другий день , судді проводять майстер -класи «слідами » перевірених робіт . .

Опубліковано: 04/10/13 @ 08:36
Розділ Різне Читати далі...

15 жовтня, Одеса - Haskell : знайомство з екосистемою

Одеська група користувачів Haskell за підтримки компанії DataArtзапрошує всіх бажаючих дізнатися більше про функціональний мова Haskell і його екосистему. Про що поговоримо У новачків у Haskell , крім самої мови , часто виникають складнощі з екосистемою . Як встановити Haskell , як знайти і встановити потрібні пакунки де шукати документацію , і т.д. Ми спробуємо відповісти на ці питання. Також обговоримо, які бувають проблеми при складанні Haskell -пакетів , і як з ними боротися. І навчимося користуватися пісочницями ( sandboxes ) , які з'явилися в останній версії Cabal . Доповідач - Роман Чепляка . Agenda 18:30 - збір учасників 19:00 - доповідь 20:00 - неформальне спілкування Реєстрація Для участі у зустрічі необхідно зареєструватися .

Опубліковано: 04/10/13 @ 08:30
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: frog згортає розробку в Україні , порція рад стартаперам , як тримати тонус мозку

Добрий день , шановні читачі. Новини Американська компанія frog скорочує українські офіси. Подробиці поки не розголошуються. Розроблено мова програмування для опису ДНК . Російське Мінкомзв'язку пропонує оголосити великі російські IT -компанії стратегічними , щоб їх не скупили іноземці ... Керівництво компаній , зрозуміло, не в захваті. В Україні був закритий доступ до Єдиних та Державних реєстрів інформаційної мережі Міністерства юстиції. Міністерство юстиції пояснює перебої в роботі технічними неполадками . Київська міська адміністрація випустила додаток для мобільних пристроїв , призначене для відправки різних пропозицій і зауважень. Погляди Як досягти маскімально ясності розуму . Постав запитання Research Scientist at Facebook . Як загартовується аутсорсинг . Кілька порад , перевірених практикою від українського проекту Yalantis . Інтерв'ю Інтерв'ю з Андрієм Кузнєцовим , людиною, яка зробила значний внесок у розвиток ядра Linux.

Опубліковано: 04/10/13 @ 06:55
Розділ Різне Читати далі...

17 жовтня, Київ - AI- Club в Grammarly : Зустріч # 11

17 жовтня о офісі Grammarly відбудеться 11 -а зустріч AI -клубу. Цього разу будемо говорити про робототехніці . Перед гостями виступить Дмитро Дзюба. Тема його доповіді: « Програмуємо ходьбу гексапод за допомогою інверсної кінематики ». Ви зможете дізнатися про те , що таке інверсна кінематика , навіщо вона потрібна , як її швидко написати і використовувати на практиці для роботів ( багатоніжок , механічних рук та інших пристроїв з багатьма суглобами ) , а також що з цього виходить в реальності ( можна буде пограти з гексаподом !) . Ми плануємо короткий доповідь, і довге обговорення всього , пов'язаного з робототехнікою . Як звичайно , кількість місць обмежена , реєстрація за посиланням . Будь-які питання можна поставити за телефоном (067) 2598438 ( Ілона ) або за skype : ilona_demchenko .

Опубліковано: 03/10/13 @ 12:59
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 105

Prom.uaрозмістив дві вакансії - Junior Python Developer , $ 800-1500 і Middle Python Developer . У першої 711 переглядів і 18 відгуків, а у другої - 505 переглядів і всього 1 відгук. Компанії Cogniance потрібно Node.js Engineerз досвідом Full Stack розробки. Донецька компанія Binary Studio , в офісі якої нещодавно проводився ДОП Хакатон, шукає PHP/JS розробника. Дніпропетровської компанії Archer Software потрібно Senior DevOps Engineerз експертними знаннями Puppet і Ruby + Rails/Sinatra . У проекті понад 400 серверів. Мережа дата- центрів Селектел шукає в Санкт -Петербургу Cистемное адміністратора ( Linux ). Чай , кава , соки , цукерки , печиво , дівчатка в офісі. Харківська студія « Турум - бурум » , лідер ринку юзабіліті України , шукає UX- проектувальника. Microsoft Ukraine вимагається Delivery Project Managerз досвідом 10 + років . CyberVision запрошує на роботу Junior Java розробників. Бажаним, але не обов'язковий досвід розробки в J2SE , J2EE , J2ME .

Опубліковано: 03/10/13 @ 08:27
Розділ Різне Читати далі...

IT Weekend Ukraine & Ukrainian IT Awards - творимо майбутнє разом!

14 вересня у Києві Відбулася Міжнародна конференція IT Weekend Ukraine та Церемонія Нагородження Ukrainian IT Awards. Ініціатором та організатором є компанія SoftServe , яка всегда спріяє того , щоб ІТ- спеціалісти професійно Розвивайся . На IT Weekend Ukraine завітало прежде 600 учасников , что Було Дуже приємно . Родзинка конференции IT Weekend Ukraine стало поєднання українського стилю та прогресивного ІТ , что ї створі особливая атмосферу та задало настрій . На конференции виступа 30 спікерів , КОЖЕН з них - експерт та професіонал у своїй деле .

Опубліковано: 02/10/13 @ 09:53
Розділ Різне Читати далі...

Hacka - hacka - hackathon ! ДОП Хакатон в Донецьку 28-29 вересня 2013

Tретій за рахунком Хакатон в Донецьку приємно здивував кількістю зареєструвалися і прийшли на захід. У івент взяло участь більше 80 осіб з різних міст України : Донецьк, Київ , Одеса , Бердянськ , Краматорськ , Маріуполь , Дніпропетровськ , Кременчук. Почали за розкладом , познайомилися трохи , представили ідеї проектів і взялися за їх написання . На все про все було , як завжди , майже 24 години , за які було:
• реалізовано ідей - 14 ,
• випито чашок кави - більше 200 ,
• з'їдено порцій борщу та інших смакоти - 80 (на кожний захід ) ,
• подаровано футболок - 80 ,
• проспали годин - від 0 до 2-3 ,
• зроблено фотографій - більше 700 ,
• зіграно партій в настільний теніс , mortal combat , FIFA , мафію , кікер - дуууже багато. Протягом перших годин хлопці активно обговорювали свої проекти , мало відволікалися , було помітно повсюдне пожвавлення. Fun room , де був PS і кікер , наповнився тільки після вечері. Учасники трималися бодрячком весь вечір .

Опубліковано: 02/10/13 @ 07:10
Розділ Різне Читати далі...

12 жовтня, Харків - Сьома зустріч Kharkov AI Club

Всім привіт ! Запрошуємо всіх на сьому зустріч Kharkov AI Club , яка відбудеться в суботу 12 жовтня о 11 годині дня в харківському офісі компанії Ciklum . У плані зустрічі дві доповіді , жорстка ( якщо такі будуть ) , а також анонси кількох нових напрямків діяльності , якими ми хотіли б урізноманітнити життя клубу. Зокрема , ми плануємо старт спільного проходження курсу на Coursera в кінці жовтня для всіх бажаючих. Вивчати щось разом продуктивніше і веселіше :) Якщо у вас є якісь ідеї , як перевести роботу клубу в практично- прикладну сферу - ми будемо раді вас вислухати . Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом або підходите на зустрічі :) Отже , доповіді : 1) Машинне навчання . Kernel метод Доповідь буде присвячений розповіді про ядерні функціях ( kernel functions ) :
- що це таке ?
- що таке kernel trick ?
- які ядерні функції бувають і які варто використовувати Також будуть розглянуті методи регуляризації в ядерних функціях і алгоритм SVM .

Опубліковано: 01/10/13 @ 08:48
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Олександром Болбас , QC інженером SoftServe

125- й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Мова піде про QC , QA , міськвиконкомі , Миколаєві та Севастополі . У програмі: QC і QA Про во'IT'і Міськвиконком Бюрократія і QA Переїзд в Севастополь Scrum Книги у випуску : Тестування Дот Ком , або Посібник з жорстокому поводженню з багами в інтернет- стартапи - Роман Савін Пікнік на узбіччі - Аркадій і Борис Стругацькі Країна багряних хмар - Аркадій і Борис Стругацькі Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 01/10/13 @ 11:02
Розділ Різне Читати далі...

1 грудня - 1 березня - Коворкинг на Балі

Ви любите подорожі і теплі країни , можете і хотіти працювати віддалено ? Збирайте валізу ! Ми організували коворкінг професіоналів на острові Балі в Індонезії. Вас чекає приємна робоча обстановка далеко від холодної зими . Ми подбали про всі технічні питаннях ( віза , страховка , проживання , інтернет , корисна інформація про острів та інше). Ви можете поїхати одні або прихопити із собою родину . Деталі проживання : Всі учасники проекту будуть жити на віллі з п'ятьма спальнями , в яких розміщені одномісні та двомісні ліжка . Робочі місця будуть розташовані прямо на віллі. Учасникам проекту не треба буде витрачати час на дорогу до коворкінгу . Працювати можна на свіжому повітрі або в спеціально відведеному приміщенні на території вілли.

Опубліковано: 30/09/13 @ 09:12
Розділ Різне Читати далі...

Кузні кадрів : досвід в обмін на ...

Фото: Shutterstock Що потрібно Джуніору для повного щастя ? Звісно , компанія , яка прийме його , як є - без навичок і досвіду , давши тим самим можливість всьому навчитися , отримати практичні знання , «увійти» в IT . Відповідно, і на ринку можна виділити спеціальний клас роботодавців , у яких є свої мотиви масово набирати в свій штат вчорашніх (або навіть ще сьогоднішніх ) студентів. Саме їх і будемо називати « кузнями » кадрів . Виділимо найбільш характерні особливості цього класу компаній , що відрізняють їх від лідерів ринку ( які теж часто займаються навчанням Джун ) . перше, як вже було згадано вище, це легкий поріг входження для програмістів з нульовим досвідом роботи. Тут завжди відкрито безліч вакансій для новачків , і компанія готова витратити певний час , щоб самостійно навчити своїх співробітників специфіці професії , розташовуючи , таким чином , дешевою робочою силою. Друга характерна риса компаній- " кузень " кадрів полягає в специфіці умов роботи .

Опубліковано: 30/09/13 @ 08:31
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: пишемо « чіпляючий » текст вакансії , історія Lanyrd , PyCharm 3.0 , Guido і рекрутери

Пишемо « чіпляючий » текст вакансії для програміста . Всім , хто займається пошуком кадрів і особливо складанням та публікацією вакансій читати обов'язково . Новини Опублікований проміжний рейтинг українських стартапів від фонду GTF . Лідер - GoSave . Випускник «ХПІ » посів третє місцев найбільшому в Росії чемпіонаті зі спортивного програмування RCC 2013 . Databricks raises $ 14Mfrom Andreessen Horowitz , wants to take on MapReduce with Spark . Компанія Zingaya запустила VoxImplant - хмарну платформу для розробників комунікаційних сервісів і додатків. Elasticsearch випустив клієнти під Ruby , Python , PHP , Perl . JetBrains Delights the Python Community with a Free Edition of its Famous IDE , PyCharm 3.0. А ще WebStorm 7 вийшов . У Chaos Computer Club вийшло зламати Apple TouchID . Створена Minecraft - карта Великобританії . Різне Текстові редактори погано підходять сучасним програмістам . Maven is broken by design . Уроки , які отримав Swizec Teller за рік фрілансу .

Опубліковано: 27/09/13 @ 12:59
Розділ Різне Читати далі...

Telesens відкриває офіс у Ханої

Компанія Telesens International , розробник і постачальник ПЗ та ІТ-послуг зі штаб -квартирою в Лондоні і центром розробки в Україні , сьогодні, 27 вересня , відкриває офіс в Ханої. За словами СЕО компанії Едуарда Рубіна , рішення відкрити девелопмент -центр в Азії було прийнято ще 1 , 5 роки тому. « Ми активно працюємо на ринку пострадянських держав і давно придивляємося до ринку Південно-Східної Азії , - розповідає Е. Рубін . - Я відвідав Китай , Індію , придивляючись , де краще стартувати наш вихід на ринок. І вибрав В'єтнам . Це держава, в якій люди дуже добре ставляться до жителів колишнього Союзу , а також тут всі знають Харків , тому що наше місто є столицею європейської діаспори В'єтнаму » Як зазначено на сайті компанії , підприємство створюється з метою просування всієї лінійки власних продуктів на динамічному ринку в країнах даного регіону , а також для розробки нового програмного забезпечення. Компанія планує протягом року набрати в новий офіс близько ста осіб.

Опубліковано: 27/09/13 @ 11:21
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180