22 вересня, Київ - Курс " English for QA Engineers "

Запрошуємо на курс « English for QA Engineers » . Перше заняття ми проводимо безкоштовно .

Опубліковано: 18/09/14 @ 07:38
Розділ Різне Читати далі...

IT Євротур 6 : MeinFernbus (Берлін , Німеччина )

Ось вже і готовий шостий випуск проекту «IT Євротур » з Берліна , Німеччина . Ми відвідали офіс компанії MeinFernbus і поспілкувалися з СТО компанії Олексієм Колупаєвим . Словосполучення - паразит цього випуску - «і все таке». Чекаємо ваших відгуків і коментарів ! Місто Берлін , Німеччина Площа 891,85 км2 Населення 3,4 млн Місто існує з 1280 В світі Другий за населенням (після Лондона ) і п'ятий за площею місто Євросоюзу. Розташування міста Складається з 16 земель у складі ФРН. Розташований на берегах річок Шпрее і Хафель .

Опубліковано: 18/09/14 @ 09:59
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 154

EPAM Systems шукає старшого C ++ програміста для роботи в Китаї. Компанії Delphi LLC потрібен Senior Research Software Engineer , якому належить розробляти алгоритми для мобільних камер нового типу. Компанія Секур для розробки пристроїв для розумного будинку потрібно провідний embedded - програміст . МАУП запрошує на роботу викладача веб - програмування , бажано бажано кандидата/доктора технічних наук . Компанії Binary Studio потрібен старший SQL - розробник . Проект - монолітна система з купою непотрібної функціональності , яку потрібно видалити . Сумська компанія MindK запрошує студентів 3-5 курсів на тримісячну PHP/JS інтернатуру . Інформаційно - обчислювальний центр міністерства соціальної політики запрошує на роботу інженера - програміста . Зарплата 5000 грн . Одеська компанія BoxPay Solutions шукає IT - фахівця для установки ПЗ і введення в експлуатацію терміналів самообслуговування . Зарплата 3000 грн . Робота в цеху .

Опубліковано: 18/09/14 @ 07:06
Розділ Різне Читати далі...

8 - 30 вересня - Intel® RealSense ™ App Challenge 2014

Web Challenge запрошує Вас взяти участь у Конкурсі з призовим фондом 1 000 000 $ .
Реалізуйте свою ідею , розробіть додаток и перемагайте !
Тільки уявіть Які возможности відкріються перед Вами . Що нужно сделать в Першу Черга : Зареєструватіся Згенеруваті ідею и податі через свой ??аккаунт. Ві зможете додаваті декілька різніх . На Першому етапі необхідна Ліше ідея , розробка ПОЧИНАЄТЬСЯ потім . Если Ві пройдете у фінал . Підтримка украинцев Лише Українські учасники мают можлівість дере в мире Побачити наживо нову камеру , якові доставляти з головного штабу Intel. Всі Українські фіналісті запрошуються на закритий ІВЕНТ для того , щоб наживо познайомитися з технологією и разом попрацюваті над Додатками у форматі хакатона . Хто є потенційнім учасником ? розробник , что цікавляться ДОПОВНЕННЯ реальністю , іграми , відкрітімі інноваціямі , Perceptual Computing , 3d дизайном , розробка мобільніх ! застосування будут в захваті від Intel RealSense Challenge .

Опубліковано: 17/09/14 @ 01:34
Розділ Різне Читати далі...

А ти виступив на конференції ?

via Shutterstock . Mне доводилося виступати на багатьох технічних конференціях в різних країнах світу . Зокрема , вже три роки поспіль із задоволенням приїжджаю до Києва і виступаю перед великою аудиторією учасників конференції JEEConf . А в цьому році і перед студентами КПІ довелося виступати . У цій статті я хочу поділитися своїм досвідом публічних виступів ( public speaking ) на ІТ - конференціях . Але , перш , ніж говорити про те ЯК виступати , я хотів би поговорити про НАВІЩО виступати . Навіщо люди виступають За винятком невеликої групи людей , які відчувають непереборне бажання поділитися знаннями з усім світом , люди виступають для піару. Молодий професіонал робить собі ім'я виступаючи на конференціях . Фрілансери сподіваються виступами залучити нових замовників . Посилання на відео доповіді допоможе виділити ваше резюме за інших рівних . Службовці продуктової компанії піарять продукт роботодавця . В непродуктовою фірмі виступи допоможуть у просуванні по службі .

Опубліковано: 17/09/14 @ 01:00
Розділ Різне Читати далі...

23 вересня, Харків - Ciklum Speakers ' Corner « Типи архітектури на iOS проектах. Опис і порівняння »

Компанія Ciklum рада запросити всіх бажаючих на Speakers ' Corner , який відбудеться 23 вересня в 18:30 в харківському офісі . Speakers ' Corner - це унікальний формат заходу , спікером якого може стати кожен з вас і поділитися своїм досвідом , знаннями , навичками з однодумцями. Тут ви можете розповісти не тільки про свої напрацювання та інноваційних відкриттях в професійній сфері , але також повідати про найголовніші Інсайт і мейнстрімом , що відбуваються поза IT сфери. На цей раз Speakers ' Corner буде проведений нашим чудовим співробітником Олексієм Демедецкім , Senior iOS Developer ( Ciklum Project Office ) під час которго у всіх учасників буде можливість взяти участь в презентації « типах архітектури на iOS проектах. Опис і порівняння » . Також на порядку вечора:
1 . Визначення архітектури в iOS проектах.
2 . Метрики архітектури.
3 . Типові рішення .
4 . Особливості вибору.

Опубліковано: 17/09/14 @ 11:59
Розділ Різне Читати далі...

Контакт з чиновниками

via Shutterstock . Ймовірно , практично все сказане про перший державному хакатоні здалося вам негативним . Але я завжди повторюю правило: « Тільки негативні відгуки мають цінність » . Якісна зворотній зв'язок виникає тільки тоді , коли щось робиться , а клієнт небайдужий і хотів би бачити краще . Найцінніші клієнти - ті , хто говорить , що у вас погано. Завдяки їм можна мінятися на краще. Чиновники зробили захід з дивними правилами . Виклали крихітний обмежений API , над яким деякі вже готові позлорадствовать під пиво в барі . Журналісти задавали питання , що демонструють викривлену систему цінностей і відсутність інтересу до події . А ми - гасконці на білому коні в пальто , і все в білому? Пропоную все ж подивитися , що було помічено крім того , що було в попередній статті . Люди з папірцями У нас в будинку живе жінка , яку ми обрали головною по під'їзду . Завдяки їй наша квартплата - найнижча в місті для тих послуг та якості обслуговування , які ми отримуємо .

Опубліковано: 17/09/14 @ 11:06
Розділ Різне Читати далі...

Як IT -галузь допомагає українській армії

via Shutterstock . Ми вирішили з'ясувати , як українські IT - компанії та окремі активісти - айтішники надають допомогу військовим і постраждалим в зоні АТО . Про свою діяльність DOU розповіли 22 компанії , ще кілька - згадали , що допомагають , але не хочуть це афішувати . Компанії Win Interactive підтримує армію від імені керівництва , і спільними силами щомісяця збирає більше 70 тисяч грн . Також співробітники приносять необхідні речі , продукти , медикаменти , запитувані на потреби потерпілих. Компанія допомагає з обладнанням Вінницькому військкомат і Госпіталю ВВС (спільно з компаніями Playtika і Delphi закупили медичні апарати на загальну суму близько 130 тис . грн ) . Для батальйону «Вінниця » закуплений 30 індивідуальних аптечок на суму 15 000 грн . Мобілізованого синові однієї зі співробітниць надано допомогу в купівлі захисного спорядження ( бронежилета , каски , розвантажувальних систем ) загальною вартістю 19 147 грн .

Опубліковано: 17/09/14 @ 06:12
Розділ Різне Читати далі...

23 вересня - Онлайн -курс " Менеджмент в IT компаніях "

18 вересня 2014 відбудеться перше безкоштовне заняття курсу « Менеджмент в IT компаніях » . Наш курс особливий. Ми не будемо розглядати теорію про методологиях розробки і рутину загальноприйнятих менеджментскіх функцій. Ми будемо вчитися бути менеджерами своєї кар'єри . Ми будемо вчитися створювати команду своєї мрії , де плідно і комфортно працюється і досвідченим синьорам і початківцям джуньерам . Цей курс розроблено на основі власного досвіду нашого викладача - успішного менеджера , який поділиться з вами своїми , перевіреними в справі підходами та інструментами , які приносять приголомшливі результати в процесі управління командами і взаємодії з замовниками . Теми , які будуть розглянуті:
- Лідер - це позиція або набір якостей?
- Ієрархія в компаніях і глибокий сенс цього .
- Типові шаблони поведінки людей. - Ділова переписка.
- Налаштування процесів , оцінка результатів .
- Бізнес комунікації , вирішення конфліктів .
- Грамотне мотивування команди.

Опубліковано: 16/09/14 @ 05:21
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Дмитром Миндру , Software Development Engineer in Test в Unity

172 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм » . В подкасті піде мова про Microsoft , .NET , Unity і Одесу . В програмі: Про во'IT'і Знайомство з Microsoft Бути в тренді технологій TDD для HR'ов Як довго ми працюємо в одній компанії Менеджмент vs розробка Право на помилку Робота в Microsoft з Одеси Перехід в Unity Прелесть коворкинга Робота в розподіленої команді Культура роботи в Unity Публічні виступи Книги у випуску : xUnit Test Patterns : Refactoring Test Code - Gerard Meszaros Code Complete : A Practical Handbook of Software Construction - Steve McConnell Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . 25 жовтня в Харкові відбудеться перша міжнародна конференція про практику застосування технологій машинного навчання , інтелектуального аналізу даних і робототехніки . Для слухачів подкасту знижка 5 % з промо - кодом « itcareer » .

Опубліковано: 16/09/14 @ 10:03
Розділ Різне Читати далі...

ДержХак 2014 + Х = eGoverment . Пошук змінної

6-7 вересня в Києві пройшов перший державний хакатон України - " ДержХак - 2014 " . Місцем проведення було обрано конференц - зал стадіону " Олімпійський " . Організовували цей захід хлопці з ДП " Інформаційно - ресурсний центр " , які займаються держреєстру . Вони заявили про призовий фонд у розмірі 898560 грн + призи від спонсорів , якими виступили Google , Microsoft , Cisco , Oracle та інші , представники яких були також менторами . На відкритті виступав міністр юстиції і ще пара важливий дядьком . На хакатон ми пішли втрьох : я ( Женя ) і мої товариші Максим та Андрій . Ми з Максимом вчимося на 4м курсі факультету прикладної математики в КПІ , Андрій - старший науковий співробітник Інституту кібернетики ім. Глушкова НАН України . Задача хакатона була розбита на 2 напрямки:
1 . Інформаційна безпека ( обійти захист пошуку в єдиному держреєстрі ) .
2 . Створення нових сервісів з використанням наданого API. API надавало пошук за єдиним держреєстру юр . і фіз .

Опубліковано: 16/09/14 @ 06:33
Розділ Різне Читати далі...

4 жовтня, Львів - SCRUM тренінг у Львові

Ми оголошуємо набір на одноденний тренінг , присвячений основам SCRUM . Тренінг пройде у Львові. В ході тренінгу ви : Дізнаєтеся основи і філософію гнучких методів розробки Agile Навчіться планувати SCRUM проекти Дізнаєтеся , які ролі є в SCRUM , а так же хто за що відповідає: ScrumMaster , Product Owner , SCRUM команда Отримайте розуміння того , як працюють SCRUM - інструменти Зможете застосувати отримані знання та навички SCRUM у себе в проекті! Загальна інформація: Дата : 04.10.2014 ( субота ) Місце : м.Львів, Україна Тривалість: 8:00 Документ про закінчення: Електронний сертифікат Кому це може бути цікаво : Проектні менеджери Тім - лідери SCRUM -майстри Розробники , тестувальники , дизайнери Бізнес аналітики Мета заходу : Вивчити основи SCRUM процесу , через його практичне застосування , включаючи планування , оцінку і запуск планованого або існуючого проекту по SCRUM методології . Тренінг буде корисний новачкам SCRUM .

Опубліковано: 15/09/14 @ 07:31
Розділ Різне Читати далі...

18 жовтня, Київ - Майстер - клас Олега Зінченка "Краш - курс по Symfony2 "

Введення в Symfony2 . Менше теорії , більше коду . Приклади швидкого вирішення класичних задач . Наприкінці майстер - класу у вас буде працююче , повністю закінчене , додаток! Вам буде корисний цей майстер - клас , якщо ви впевнена програміст middle - рівня , добре орієнтується в PHP і ООП , але ще не знайомий з фреймворками . Або використовує один- два з них і бажаючий розширити свої знання - Ви зможете порівняти зручність Сімфоні2 з з уже знайомими бібліотеками . Програма майстер - класу 1 . Вступ
2 . Базові поняття Symfony2
3 . PHP Компоненти як основа
4 . Структура фреймворка
5 . Бандли - будівельні блоки
6 . Структура бандла
7 . Dependency Injection
8 . Система Event'ов і Event Dispatcher
9 . Робота з формами
10 . Шаблони і Twig
11 . Persistence і Doctrine або « а як же база даних? »
12 . Security - наше все
13 . i18n переклад статичного і дінамічексого контенту
14 .

Опубліковано: 15/09/14 @ 10:20
Розділ Різне Читати далі...

Сувора бюрократична реальність , або як ми прийняли участь в першому державному хакатоні

via Shutterstock . Хочу поділитися своїми враженнями і думками про те , як ми невеликою командою вирішили в першому Держ - хакатон , що пройшов 6-7 вересня в Києві. Ми - це команда проекту EUSign.org у складі трьох осіб . Наш проект надає API для використання ЕЦП державного стандарту . Все почалося « for fun » , але оскільки цей fun почав підтримуватися живим інтересом з боку різних людей , ми вирішили розвивати проект далі . А це рано чи пізно мало на увазі контакт з представниками державної влади. З боку « Інформаційно - ресурсного центру» , підпорядкованого Мін'юсту України , недавно був запущений публічний API до реєстру юридичних та фізичних осіб . І на честь запуску вони організували подію « Держ - Хак 2014 » . Нам це подія здалося шансом зустрічі двох всесвітів - нашої , крипто - задротов , і суворою бюрократичної реальності . Тому ми купили квитки і виїхали з Одеси , Львова і Дніпропетровська. Вирішили перевірити , чи можливий діалог.

Опубліковано: 15/09/14 @ 06:29
Розділ Різне Читати далі...

Про Мюнхені

via Shutterstock.Всем привіт , 1 червня 2013 я з дружиною переїхав до Мюнхена. Чесно зізнатися ніколи не хотів покидати рідний Київ , але на жаль за деякими нещасливим обставинам нам таки довелося виїхати до Німеччини , так як у мед. персоналу тут є більше апаратури і можуть більш ефективніше допомогти . Тобто причина переїзду ми мали не фінансова ( і мені якщо чесно після півтора року життя тут фраза « виїхав до Німеччини що б розбагатіти » здається смішною ) , а соц безпеку. І так , останнім часом мене часто запитують як воно жити тут , вирішив зібрати всі свої трактати воєдино в одну статтю , сподіваюся , хтось знайде в ній щось корисне для себе . Стаття побита по тематичним топіка . Про те як я 1 червня 2013 переїхав до Мюнхена : Вперше в житті купив квиток в один кінець Київ - Мюнхен і полетів. Полетів з велосипедом і похідним рюкзаком на 60 літрів . До цього в Мюнхені бував всього один раз , пару місяців до переїзду , на співбесіді .

Опубліковано: 13/09/14 @ 03:03
Розділ Різне Читати далі...

16 вересня, Київ - Курс "Основи бізнес аналізу "

Запрошуємо на курс «Основи бізнес аналізу». Перше заняття ми проводимо безкоштовно . На ньому ви зможете ближче познайомитися з викладачем , тренінговим центром , технологіями викладу матеріалу , задати всі запитання ! Наш курс для вас : Якщо ви хочете спробувати себе в ролі бізнес - аналітика або застосувати ці знання як тестувальник , розробник або менеджер проектів ; Якщо ви хочете зрозуміти , з чого потрібно починати бізнес - аналітику і куди рухатися далі ; Якщо ви тестувальник або розробник , який спілкується з замовником безпосередньо; Якщо ви хочете за місяць отримати багаж знань, необхідний успішному бізнес - аналітику на старті ; Якщо у вас є питання, що і коли робити бізнес - аналітику і головне хто ця людина і навіщо він потрібен на проекті; Якщо ви хочете дізнатися що таке вимоги в контексті бізнесу і як з ними правильно працювати ; Якщо ви хочете дізнатися що є запорукою успіху в розробці програмного забезпечення.

Опубліковано: 12/09/14 @ 12:05
Розділ Різне Читати далі...

16 вересня, Київ - Курс «Основи бізнес аналізу»

Запрошуємо на курс «Основи бізнес аналізу». Перше заняття ми проводимо безкоштовно . На ньому ви зможете ближче познайомитися з викладачем , тренінговим центром , технологіями викладу матеріалу , задати всі запитання ! Наш курс для вас : Якщо ви хочете спробувати себе в ролі бізнес - аналітика або застосувати ці знання як тестувальник , розробник або менеджер проектів ; Якщо ви хочете зрозуміти , з чого потрібно починати бізнес - аналітику і куди рухатися далі ; Якщо ви тестувальник або розробник , який спілкується з замовником безпосередньо; Якщо ви хочете за місяць отримати багаж знань, необхідний успішному бізнес - аналітику на старті ; Якщо у вас є питання, що і коли робити бізнес - аналітику і головне хто ця людина і навіщо він потрібен на проекті; Якщо ви хочете дізнатися що таке вимоги в контексті бізнесу і як з ними правильно працювати ; Якщо ви хочете дізнатися що є запорукою успіху в розробці програмного забезпечення.

Опубліковано: 12/09/14 @ 12:05
Розділ Різне Читати далі...

IT Євротур 5 : Coworking StokWerk (Відень , Австрія )

Під час поїздки в Відня ми зробили невеликий епізод про один віденських коворкінг , але тільки зараз закінчили з його обробкою . Чекаємо ваших відгуків і коментарів до цього випуску .

Опубліковано: 11/09/14 @ 11:16
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 153

Компанії Betlab вимагається Senior Front - End Developer , крутий Angular'іст . Зарплата до $ 3500 . Компанії Shopit потрібен Senior C ++ Developer ( Image Analysis ) . Зарплата 40000 грн . Можливий переїзд в Vxj? . Intersog шукає Go - програміста , бажано зі знанням С/С ++ і математики . PulsarFour запрошує на роботу молодшого Project manager'а з досвідом роботи 3 + років. Netpeak відкриває в Одесі освітній центр і набирає на безкоштовне навчання стажистів в відділ веб - програмування . Курс стартує 13 жовтня і триватиме 2 місяці. Компанії Eastern Peak Software вимагається в Харкові Flash - розробник для проекту з підготовки школярів до здачі тестування і іспитів . 1 + 1 медіа шукає веб - дизайнера для сайту " Ukraine Today " . Навчальний Центр Luxoft шукає менеджера навчальних проектів c досвід підтримки і розвитку дистанційного навчання. Українському Католицькому Університету вимагається у Львові Chief information officer .

Опубліковано: 11/09/14 @ 06:38
Розділ Різне Читати далі...

18 вересня, Одеса - Семінар " Keep calm and test with LoadRunner "

Всім привіт ! : ) Існує думка що перфоманс тестування - це нудно , важко і вимагає величезного досвіду. На цьому семінарі ми спробуємо розвіяти ці міфи і легенди . Перфоманс тестування може бути захоплюючим і простим якщо ви використовуєте LoadRunner : ) Сей чудовий майстер клас призначається для QA фахівців усіх категорій і мастей бажаючих прокачати свої Скіл в області перфоманс тестування і заодно познайомитися з продуктом , що задає галузеві стандарти в цій області . Пройде це дійство 18 вересня о 19:00 в нашому офісі на Дальницької 46 . P.S . всі бажаючі - приносите свою оргтехніку з встановленим LoadRunner . Буде весело ! З метою максимальної ефективності майстер класу кількість учасників
буде обмежено ( 30 осіб). Линка на реєстрацію :
P.S . 2 Завантажити LoadRunner можна , наприклад , звідси :
P.S .

Опубліковано: 10/09/14 @ 09:21
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180