А Ви знаєте, хто придумав інтернет ?

Творець World Wide Web - Сер Тім Бернерс-Лі Сьогодні користування мережею стало буденною справою. Вийти в інтернет іноді простіше, ніж встати з дивана, щоб включити телевізор тому, що пульт знову кудись зник. Та що там, багато хто вже і телевізор не дивляться, адже в мережі є все необхідне, ну хіба що не годують ... поки що. Але хто ж придумав те, чим ми користуємося щодня, щогодини? Ви знаєте? Я до цього моменту навіть не уявляв. А придумав інтернет Сер Тімоті Джон Бернерс-Лі. Саме він той самий винахідник Всесвітньої павутини і автор безлічі інших найбільших розробок у цій області. Тімоті Джон Бернерс-Лі народився 8 червня 1955 року в Лондоні, в не зовсім звичайній родині. Його батьками були математики Конвей Бернерс-Лі та Мері Лі Вудс, які вели дослідження в області створення одного з перших комп'ютерів - Manchester Mark I.

Опубліковано: 02/08/12 @ 12:19
Розділ Різне Читати далі...

А Ви знаєте , хто придумав інтернет ?

Творець World Wide Web - Сер Тім Бернерс-Лі Сьогодні користування мережею стало буденною справою. Вийти в інтернет інший раз простіше, ніж встати з дивана, щоб включити телевізор тому, що пульт знову кудись зник. Та що там, багато хто вже й телевізор не дивляться, адже в мережі є все необхідне, ну хіба що не годують ... поки. Але хто ж придумав те, чим ми користуємося щодня, щогодини? Ви знаєте? Я до цього моменту навіть не уявляв. А придумав інтернет Сер Тімоті Джон Бернерс-Лі. Саме він той самий винахідник Всесвітньої павутини і автор безлічі інших найбільших розробок у цій галузі. Тімоті Джон Бернерс-Лі народився 8 червня 1955 року в Лондоні, в не зовсім звичайній родині. Його батьками були математики Конвей Бернерс-Лі і Мері Лі Вудс, які вели дослідження в області створення одного з перших комп'ютерів - Manchester Mark I. Треба сказати, що і сам час схиляло до різного роду технологічних проривів в області IT-технологій: за кілька років до цього Ванневаром Бушем (вчений із США) був запропонований так званий гіпертекст.

Опубліковано: 02/08/12 @ 12:19
Розділ Різне Читати далі...

« Інфопульс » відкрила офіс у Чернігові

Компанія «Інфопульс Україна» відкрила офіс у Чернігові за адресою вул. Шевченка, 46. У планах компанії - співпраця з Чернігівським державним університетом та розширення штату. «Поки в офісі працює лише двоє людей, залучених в один з проектів" Інфопульс "в області хмарних технологій. Надалі планується збільшення чисельності співробітників в Чернігові », - повідомили ДОУ в прес-службі компанії. «Сьогодні чернігівська команда ще невелика, але ми плануємо значне розширення штату. Співробітники нового підрозділу вже беруть участь в розробці інноваційного рішення, що пропонує лінійку продуктів для хмарного зберігання даних », - говорить генеральний директор« Інфопульс »Олексій Сігов. За словами представників компанії, розширення офісу залежить від розвитку нинішнього проекту і від перспектив розміщення у Чернігові інших проектів.

Опубліковано: 31/07/12 @ 12:59
Розділ Різне Читати далі...

65- й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з Java Senior Олексієм Васильєвим

У випуску піде мова про кар'єрний горизонтальний зростання Java спеціаліста та роботу на « Дом 2 ». В програмі: Про во'IT'і Великі і маленькі компанії Дом 2 Чехарда компаній Робота в рідній для себе компанії Читайте фантастику )
Подкаст на iTunes Пряме посилання на файл Випуск записаний при підтримці IT -компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет: www.altexsoft.com . Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 31/07/12 @ 10:26
Розділ Різне Читати далі...

Янукович підписав зміни до Податкового кодексу про пільги для ІТ в « урізаному » варіанті

У понеділок, 30 липня Президент України Віктор Янукович підписав закон 5091-VI про внесення змін до Податкового кодексу щодо особливостей оподаткування ІТ (законопроект № 9744). Про це повідомляє прес-служба Президента. Однак у підписаному законі не передбачено зниження ставок прибуткового податку та єдиного соцвноса. Розробники проекту - представники галузі - готують пакет поправок до закону і сподіваються, то Верховна Рада розгляне їх у вересні після канікул. "У такому вигляді цей закон нікому не потрібен. Будемо готувати проект поправок, щоб повернути в нього все те, що прибрали: прибутковий податок, єдиний соціальний внесок. Те, що зараз є в проекті, - звільнення від ПДВ, зниження податку на прибуток, - мало кого цікавить ", - розповів у коментарі ДОУ глава Ради з конкурентоспроможності індустрії інформаційно-комунікаційних технологій Ігор Лисицький. Другий законопроект № 8267 доопрацьовується і, по даними Юрлігі , швидше за все, буде прийнятий у вересні.

Опубліковано: 31/07/12 @ 09:10
Розділ Різне Читати далі...

«Книга знань» закрита ? !

« Книга знань »закрита?! «Книга знань» закрита?! Інтернет сколихнула новина про те, що російськомовний сегмент найпопулярнішою електронної енциклопедії закрився. Таке рішення прийняло керівництво проекту в знак протесту щодо прийняття Державною Думою Росії законопроекту «Про інформацію». Головна сторінка Вікіпедії повідомляла користувачам про те, що поправки в закон введуть цензуру на весь рунет, при чому, рішення по цензурі зможе приймати не тільки суд, але і особливий орган, який і стане «головним редактором» російського інтернету. Згідно з поправками до закону, повинен буде бути створений «чорний список», в який будуть потрапляти неугодні сайти. Причому, якщо спочатку поправка позиціонувалася як захід боротьби з педофілією і антисоціальними сайтами, то за фактом навіть якщо в позитивних попадеться якесь ключове слово, його можуть закрити (поки є можливість, http://v-lux.com/ можна відвідати за цим посиланням).

Опубліковано: 29/07/12 @ 09:19
Розділ Різне Читати далі...

Вболіваєш ? Twitter в допомогу!

Хворієш? Twitter в помощь! Хворієш? Twitter в допомогу!Оригінальне рішення відстеження вірусних захворювань запропонували американські медики. Для виявлення захворювання та прогнозу розповсюдження хвороби можна використовувати Twitter. Ця соціальна мережа вже була використана під час пандемії «свинячого» грипу. На основі даних з мережі вчені з Рочестерського університету створили модель і спрогнозували розширення вірусу. Завдяки повсюдному поширенню мобільних пристроїв (підібрати що-небудь для себе можна на http://mobiround.ru/catalog/c1627/ ) та їх інтернетифікації вчені могли отримувати дані в режимі реального часу, а не чекати збору статистики, що в умовах епідемії не так-то й просто. За словами дослідників, їх розробка може робити індивідуальний прогноз перебігу хвороби ще за тиждень до появи симптомів. Модель була представлена ??на технічній виставці в Канаді. Вона працює за допомогою штучного інтелекту.

Опубліковано: 29/07/12 @ 09:18
Розділ Різне Читати далі...

26 серпня, Одеса - Турнір з пляжного футболу « IT Кубок з пляжного футболу , Одеса 2012 »

Увага! Увага! Розшукуються IT-фахівці, які не тільки відмінно програмують, тестують, працюють в команди і пр, але і люблять грати в пляжний футбол. Прохання звернути увагу! У зв'язку з тим, що на турнір з пляжного футболу в Одесу планують приїхати і команди з інших міст України, а часу на підготовку залишилося не так багато, проведення турніру переноситься на 26 серпня. У розпал літнього сезону ми запрошуємо Вас весело і приємно провести час на Першому турнірі «IT кубок з пляжного футболу, Одеса 2012». Турнір пройде в рамках «Спортивної української IT Ліги» за ініціативи компанії Lohika Systems в Одесі. 26 серпня у пляжному комплексі «Копакабана» (14-а станція Великого Фонтану) в режимі нон-стоп буде проведена серія матчів, за заздалегідь узгодженою програмою. «IT кубок з пляжного футболу, Одеса 2012" є відкритим турніром, в якому візьмуть участь команди (по 5 осіб) від різних IT компаній.

Опубліковано: 23/07/12 @ 02:40
Розділ Різне Читати далі...

Використовуємо внутрішні резерви сайту з головою і з ... WP Smart Linker

Один з ефективних способів збільшити відвідуваність сайту Після появи плагіна перелінковки WP Smart Linker у користувачів виникло не мало питань. "Навіщо він? А чи потрібен? А що туди писати? У чому моє життєве призначення? "і т.д. Навіщо він і потрібен, думаю кожен вирішить для себе сам. А от що туди писати, та так щоб з позитивним ефектом, я зараз підкажу. Почнемо з визначення ключових слів і фраз, які ми будемо використовувати при перелинковке сторінок. Для цієї мети нам потрібна програма KeyCollector. Ця програма має дуже потужним функціоналом і в господарствіріч просто незамінна, власне тому вона платна, адже як відомо - за все хороше треба платити. Я не буду описувати всі можливості цієї програми, не про те пост. Я опишу лише конкретні дії щодо отримання ключевіков, які абсолютно точно зіграють важливу роль при трафікового просуванні сайту, тобто допоможуть підвищити відвідуваність сайту . Чому я в цьому так упевнений? Все просто.

Опубліковано: 18/07/12 @ 12:11
Розділ Різне Читати далі...

4 серпня, Київ - IQLab Java Fusion

4 серпня на базі свого освітнього проекту IQLab компанія SysIQ в черговий раз проведе Fusion -тренінг - на цей раз мова піде про Java - розробці. Програма презентацій , підготовлена ??фахівцями SysIQ , обіцяє зробити Java Fusion смачним і корисним, а рецепти - застосовними на практиці. Внутрішня структура віртуальної машини HotSpot , Java дженерики, фреймворк для мультиагентних систем, огляд і можливості Apache SOLR , освоєння Java ByteCode , фронтенд - сервери і nginx , анотації в Java - це ще неповний список тем тренінгу. Захід орієнтований на досвідчених Java - розробників, але в принципі буде цікаво всім, хто пов'язаний з програмуванням . Участь у тренінгу безкоштовна, кількість місць обмежена - реєструйтеся скоріше на Теми і спікери Java Fusion iqlab.org.

Опубліковано: 17/07/12 @ 11:36
Розділ Різне Читати далі...

Акція від Profit - Partner : Виграй Apple iPad в липні !

Акція від Profit-Partner: Виграй Apple iPad в липні ! Сьогоднішній ранок починався за звичним мені сценарієм. Не буду розповідати всіх подробиць мого підйому і всіх ранкових процедур, а відразу перейдемо до перевірки пошти. Так, перше що я роблю, коли запускаю свій ноутбук - це вивчення свіжої пошти. Пробігшись очима по списку відразу прилипаю до листа від відправника "Profit-Partner Support". Я не буду переповідати те, що вже було написано кілька разів, але іншими словами, розповідаючи про ЦОП Профіт-Партнер, його переваги перед іншими ЦОП та переваги заробітку на контекстної реклами в цілому. Якщо ви не знаєте що це таке, якщо не відчули на собі, то просто почніть зі статті "Один з найнадійніших і регулярних джерел доходу ". Сьогодні я просто хочу сказати, що зволікати ніяк не можна! Якщо Яндекс.Директ займає не останнє місце у вашому списку можливих способів заробітку на сайті, то зараз саме час зробити перший крок до цього.

Опубліковано: 12/07/12 @ 12:24
Розділ Різне Читати далі...

Акція від Profit- Partner : Виграй Apple iPad в липні !

Акція від Profit-Partner: Виграй Apple iPad в липні ! Сьогоднішній ранок починався за звичним мені сценарієм. Не буду розповідати всіх подробиць мого підйому і всіх ранкових процедур, а відразу перейдемо до перевірки пошти. Так, перше що я роблю, коли запускаю свій ноутбук - це вивчення свіжої пошти. Пробігшись очима за списком відразу прилипає до листа від відправника "Profit-Partner Support". Я не буду переповідати те, що вже було написано кілька разів, але іншими словами, розповідаючи про ЦОП Профіт-Партнер, його переваги перед іншими ЦОП і перевагах заробітку на контекстній рекламі в цілому. Якщо ви не знаєте що це таке, якщо не відчули на собі, то просто почніть зі статті "Один з найнадійніших і регулярних джерел доходу ". Сьогодні я просто хочу сказати, що зволікати ніяк не можна! Якщо Яндекс.Директ займає не останнє місце у вашому списку можливих способів заробітку на сайті, то зараз саме час зробити перший крок до цього.

Опубліковано: 12/07/12 @ 12:24
Розділ Різне Читати далі...

17 липня, Київ - Speakers ' Corner : " OSGI in banking environment " by Fulco Houkes

В Сіклум ми продовжуємо радувати всіх зустрічами із запрошеними професіоналами міжнародного рівня в різних областях в рамках серії заходів Speakers ' Corner . На цей раз в Києві зберуться фахівці обговорити можливості OSGi ( Open Services Gateway Initiative ) - специфікація динамічної плагінів ( модульної ) шини для створення багатофункціональних Java десктоп -додатків і ентерпрайзних систем. Наш гість з Женеви , Java фахівець з 15- річним досвідом Fulco Houkes розповість про використання OSGI для банківської інфраструктури . Увага ! Доповідь та обговорення будуть проходити англійською мовою без перекладу! Теми до обговорення : • Banking challenges
• An elegant solution : OSGI
• What is OSGI ? • OSGI best practices & pitfalls Про доповідача : Fulco Houkes закінчив Швейцарський Інститут технічних наук ( EPFL ) , починав кар'єру Java розробника в компанії Xo3 . Уже більше 4 років є архітектором Java рішень в Банку EFG Bank .

Опубліковано: 10/07/12 @ 05:14
Розділ Різне Читати далі...

Міратех спільно зі швейцарською SEC створила СП в Цюріху

Компанія Міратех спільно з SEC Switzerland AG створила спільне підприємство Miratech AG в Цюріху. Про це повідомив директор зі зв'язків з громадськістю компанії Міратех Кирило Балалін . «Компанії створюють нове спільне підприємство Miratech AG , яке буде займатися бізнесом Міратех в Швейцарії. Інформація щодо призначення керівництва Miratech AG буде опублікована окремо. Власне ж Міратех і SEC залишаються незалежними » , - розповів ДОУ Кирило Балалін . Компанія заснована 4 липня. Частини в Miratech AG компанія не розкриває, лише уточнює, що саме Міратех є основним акціонером нової компанії. Відкриттю локального офісу передували переговори зі швейцарськими партнерами та консультації з урядом кантону Гларус . « Експансія Міратех до Швейцарії є природним кроком - цей ринок має стратегічне значення для компанії. Перший контракт з швейцарським замовником був підписаний в 1989 році, 23 роки тому » , - сказано в прес - релізі Міратех .

Опубліковано: 10/07/12 @ 09:02
Розділ Різне Читати далі...

Рунет кишить трояном

Рунет кишить трояном Рунет кишить трояном В Рунет активно хлинула всяка нечисть - трояни, філінг та інше. До такого повороту ситуації Рунет зовсім не був готовий ... Компанією Positive Technologie був проведений аудит сайтів найбільших компаній. Positive Technologie жахнулася ... 123 інтернет - порталу, що належать державному і фінансового сектору, були протестовані на ступінь захисту. Майже на всіх цих сайтах виявлені проблеми з захищеністю. В середньому, по 15 вразливостей доводиться на кожен цей сайт, дві третини містили уразливості на критичній позначці. Близько 13 сайтів були благополучно зламані. тестовані були не «бідні» сайти, що змушені рахувати кожну копійку! Кого або що тоді звинувачувати в цьому? Коряві руки адмінів? Економію, коли наймають другокурсників зробити сайт «на дозвіллі»? Або розділ вступників грошей? Тоді актуальним буде оголошення: продам Тайвек . Купуйте Тайвек, укутайте свої комп'ютери щільніше.

Опубліковано: 09/07/12 @ 09:01
Розділ Різне Читати далі...

Ігри сьогодні : грати чи ні ?

Ігри сьогодні: грати чи ні? Ігри сьогодні: грати чи ні? Грати в комп'ютерні ігри чи ні? Існує чимало суперечливих думок з цього питання. Противники кажуть про зіпсоване зір. Але це питання для нинішнього покоління самий звичайний. Навіть якщо дивитися на стіну 5:00 поспіль, зору це буде не на користь. Питання друге: ігри травмують психіку, особливо, при гучному звуковому супроводі. Але і це питання вирішуємо! Ігри повинні відповідати кожному віку. А гучний або різкий звук допоможуть знизити беруші . Найпопулярніші сьогодні - онлайн ігри. Статистика визначає десь близько сотні мільйонів грають по всій земній кулі. Діти, граючись, стрімко набувають друзів по всьому світу. Два короля онлайн світу - "World of Warcraft" і "World of Tanks". Це фантазійний світ, детально розроблений і опрацьований. А соціальна взаємодія гравців? Хіба це не практика спілкування? Гра на закордонних серверах прекрасно практикує іноземну мову.

Опубліковано: 09/07/12 @ 08:59
Розділ Різне Читати далі...

автопричіп

Автопріцеп Автопричіп Toyota відзначає виріс на 33% обсяг продажів своїх автомобілів у Росії. Прес - служба японського автогіганта Toyota повідомляє, що за останні півроку зростання рівня продажів в Росії виріс на 33%. Всього за цей період було продано 76 809 машин цієї марки. Найпопулярніша модель - це Toyota Corolla, їх було продано 17 421; на другому місці - Toyota Camry - цих автомашин продано 16 810; третє місце зайняла марка Тoyota RAV4 - продано 13894 автомобілів. Істотна динаміка зростання продажів в Росії торкнулася і моделей Hilux і Highlander, відзначає статистичний відділ концерну. Компанія повідомляє також, що з початку 2012 року вдалося реалізувати 239 мінівенів преміум-класу Toyota Alphard. Збільшився обсяг продажів автомобілів Lexus. З гібридних автомобілів найпопулярнішими у росіян стали позашляховик RX 450h і хетчбек CT 200h. Позашляховик - це дуже підходяща машина для російських доріг. А якщо таку машину доповнює , то їй немає ціни.

Опубліковано: 09/07/12 @ 04:19
Розділ Різне Читати далі...

Сирія обстріляла Ліван, є загиблі

Сирія обстріляла Ліван, є загиблі Сирія обстріляла Ліван, є загиблі В результаті перестрілки між прикордонниками Сирії та Лівану було вбито люди. З боку Сирії були випущені ракети, які розірвалися в горах. Там був розташований табір для сирійських біженців. В результаті загинули дві дитини з цього табору. А в Ель - Хіш, близько приймального пункту для біженців в результаті обстрілу постраждала ще одна жінка. Також постраждали два населених пункти, в одному з яких снаряд зруйнував будівлю мечеті. За словами, президента Лівану, це є грубим порушенням міжнародних правових норм. Хоча, офіційної заяви з цього приводу від ліванської влади ще не надійшло. Цікаві факти на цю тему: у п'ятницю керівник Лівану заявив засобам масової інформації, що баз повстанських угруповань на території Лівану немає. Всі переміщення в прикордонній місцевості суворо відстежуються. Створення п'яти повстанських баз, іменованих Сирійської Вільної Армією президент заперечує, заявивши, що ця інформація недостовірна.

Опубліковано: 09/07/12 @ 04:17
Розділ Різне Читати далі...

Історія Яндекса

Історія Яндекса Історія Яндекса У 1990 році в компанії «Аркадія» почалася історія Яндекс. У 1993 «Аркадія» увійшла в компанію CompTek. Програмні технології істотно удосконалювалися. У 1993 році спільно з Інститутом Проблем Передачі Інформації при РАН був створений пошук з урахуванням морфології російської мови. Тепер в запиті можна було використовувати будь-які форми слова. Це був час, коли інтернет тільки починався в Росії. Влітку 1996 року розробники пошукової системи зрозуміли, що створення самої пошукової системи перспективніше, ніж створення на цій базі пошуку прикладних продуктів. Так народився в Інтернеті Яндекс. У 1996 році, на виставці Netcom компанія ComTek представила перші продукти Яндекс - серії: Яndex.Site-пошук по своєму сайту; Яndex.Dict-розширення запиту; трохи пізніше з'явився Яndex.CD-пошук документів або, простіше кажучи, віртуальна служба доставки . У 1997 році Пошукова система Яндекс була офіційно представлена.

Опубліковано: 09/07/12 @ 04:16
Розділ Різне Читати далі...

Новини інтернету. Коротко про різне

Новости інтернету. Коротко про різне Новини інтернету. Коротко про різне • У Росії створюється єдиний портал бюджетної системи країни. Вся інформація в ньому буде доступна в режимі реального часу. Також на цьому порталі буде збиратися вся інформація про те, куди і як витрачаються державні гроші Росії і вся інформація про бюджетополучателей. • У Нижньому Новгороді відкривається перший у Росії інтернет - магазин «М-відео» - найбільшої європейської мережі електроніки та побутової техніки. • Інтернет буквально підірвала новина про те. що у Філіпа Кіркорова народилася друга дитина - син. • Керівництво компанії Samsung вимушено представила передчасно свій новий смартфон Galaxy Chat через витік інформації. Подробиці тут . • Жителі Волгограда - хлопець і дівчина-загинули в Геленджику від удару струмом. По дорозі в готель, під час сильного дощу, вони помітили чоловіка, який не міг встати: злива прибивав його до землі. Хлопці кинулися на допомогу, але обірвався від зливи електрокабель впав прямо на них.

Опубліковано: 09/07/12 @ 04:14
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180