Дайджест цікавих вакансій № 33

Артур Міхно шукає в компанію Реактор схильних до перфекціонізму системного адміністратора і PHP програміста . Highload. Дніпропетровськ. Зарплата 10-15 тис. грн. (Stanfy ) шукає молодого і зухвалого дизайнера , який вміє працювати в команді. Зарплата від 1500 $. Компанії Kuadriga потрібно Lead QA Engineer . Досвід програмування буде плюсом. ДубльГІС запрошує студентів 4-5 курсів технічного ВНЗ взяти участь в конкурсі на позицію розробника-веселуна у веб-команду. Компанії GlobalLogic потрібно IT Director . Компанії Adecco Group Russia потрібно Country Manager в Україну. Зарплата від 6000 $ Харківська компанія Computer Logic Group , яка займається розробкою ПЗ для будівельної галузі України і Росії, шукає Delphi розробника . У компанію Ешко (Харків) потрібно програміст для підтримки і розробки системи адміністрування клієнтів. Інтернет-магазин Сокіл шукає дизайнера для ресайз і створення банерів, поліпшення сайту і розробки макетів для поліграфії. Зарплата 500 $.

Опубліковано: 17/05/12 @ 10:22
Розділ Різне Читати далі...

В Однокласниках з'явилася нова послуга відкладеного платежу

В Одноклассниках з'явилася нова послуга відкладеного платежу В Одноклассниках з'явилася нова послуга відкладеного платежу Проект Mail.Ru Group і соціальна мережа Одноклассники запустили нову послугу для ринку соціальних мереж - використання платних сервісів на даних ресурсах з відкладеним оплатою. Тепер кожен користувач може скористатися платними сервісами, а внести оплату за них у будь-який зручний час. Ця новина не може не порадувати завзятих любителів Однокласників. А ось порадувати власників фірм, в які надходить безліч дзвінків від клієнтів, зможе послуга віртуальний номер від UIS . З віртуальним номером ваші клієнти ніколи не почути короткі гудки в трубці, а ви будете залишатися завжди на зв'язку. речі на сьогоднішній день в Однокласниках існує близько 200 різних сервісів: від смайликів до відеодзвінків. З них лише 6 є платними: ігри, подарунки, оцінки «5 +», невидимка, смайли, закритий профіль.

Опубліковано: 17/05/12 @ 09:04
Розділ Різне Читати далі...

У Windows 8 компанією Microsoft будуть обрізані права стороннім браузерам

В Windows 8 компанією Microsoft будуть обрізані права стороннім браузерам У Windows 8 компанією Microsoft будуть обрізані права стороннім браузерам Зовсім недавно компанія Microsoft оголосила, що браузери які виробляються сторонніми виробниками, зокрема Chrome і Firefox, будуть мати кілька обмежений доступ до деяким інтерфейсам прикладного програмування при роботі з операційною системою Windows 8 з архітектурою ARM. речі, а чи знаєте ви, що найсучаснішим і інноваційним корпусом для вашого комп'ютера є . IN WIN Development Inc досить широко відома компанія розробник, яка одна з перших створила корпус формату ХТ для IBM-сумісних ПК. І через роки їй вдається продовжувати утримувати лідируючі позиції серед виробників корпусів для комп'ютерів. Так от, на х86 комп'ютерах з операційною системою Windows 8 існує 3 типи додатків. Класичні програми, які використовують win32 API для своєї роботи - відносяться до першого типу, до другого типу належать програми, що здійснюють свою роботу тільки в інтерфейсі Metro.

Опубліковано: 17/05/12 @ 09:01
Розділ Різне Читати далі...

Організаторській звіт про Ukrainian Web Challenge

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Одне з найбільшіх IT-змагання України - Ukrainian Web Challenge 2012 - пройшло 28-29 квітня. Захід проводівся раптом. Основна мета - об'єднати класний перспективних розробніків з кращих IT-компаніямі на ринку та Допомогти айтішнікам Отримати новий корисний Досвід. реєстрація чати з 1 березня Майже три тижні, абсолютними фаворитами стали номінації frontend та baсkend. Всеукраїнський Чемпіонат проходив у 2 тури: онлайн-етап (до 1000 учасніків); фінальна Частина у Кієві. У фінал ми відібралі (за допомога журі ) 71 учасника та 5 команд (команди могли складатіся максимум з трьох людей). Учасники фіналу представляли 21 місто України. При цьому у фінал Потрапивши 10 дівчат - більш Ніж 10% (!) Від Загальної кількості фіналістів. Перший день Отримання Завдання, шість годин рішень, welcome-party.

Опубліковано: 16/05/12 @ 10:51
Розділ Різне Читати далі...

Кредити готівкою через інтернет

Кредіти готівкою через інтернет Кредити готівкою через інтернет Європейська система інтернет-банкінгу значно відрізняється від російської, так як розвиток цієї послуги почалося за кордоном набагато раніше. На даний момент в Росії немає жодного банку, який цілком і повністю надавав би всі послуги тільки в інтернеті, а документи б підписувалися за допомогою електронного підпису. Максимальна надається послуга, це заявка на кредит готівкою , який можна отримати, наприклад, тут - http://1001credit .ru/credits/cash. Більшість систем інтернет-банкінгу за кордоном схожі по інтерфейсу на платіжні системи, що значно полегшує їх використання. При оформленні договору з банком (який, до речі, теж можна укласти в інтернет-банку, без відвідування офісу) клієнту відразу ж видається пароль та ім'я користувача від свого особистого кабінету на сайті, за допомогою якого він може здійснювати будь-які операції з усіма засобами на всіх своїх рахунках.

Опубліковано: 15/05/12 @ 02:34
Розділ Різне Читати далі...

Види інтернет з'єднання

Віди інтернет соедіненія Види інтернет з'єднання На даний момент є безліч способів передачі інтернет-сигналу: це і ADSL-модеми, які, правда, мало вже хто використовує, і виділена лінія оптоволокна, а також Wi-Fi роутери, які дозволяють позбутися від безлічі проводів по всій квартирі або офісу. Існують також мобільні засоби передачі сигналу: наприклад, модеми з стільниковими сім-картами, які забезпечують 3G або GPRS З'єднання, або ж інноваційні методи з'єднання, які надає компанія Yota. У тих місцях, куди сигнал доходить насилу, можна використовувати , для того щоб покращити та посилити якість сигналу. Придбати подібні антени можна, наприклад, на сайті http://www.yota-system.ru/. Завдяки тому, що інтернет доступний тепер буквально в будь-який, навіть найвіддаленішій точці, можна завжди залишатися на зв'язку. Це незрівнянне перевага, адже завдяки стабільному та постійному з'єднанню ви зможете завжди бути в контакті зі своїми близькими або ж дізнаватися останні новини.

Опубліковано: 15/05/12 @ 02:33
Розділ Різне Читати далі...

Переваги інтернету в сучасному житті

Переваги інтернету в сучасному житті Протягом останнього десятиліття інтернет став нашим повсякденним супутником. Багато хто з нас замовляють всілякі товари через інтернет, оплачують комунальні послуги та послуги зв'язку, і навіть купують продукти в інтернеті. Мало кого можна здивувати сьогодні покупкою авіаквитка через інтернет, проте така послуга як замовлення таксі по інтернету залишається все ще інноваційною. Якщо вам , наприклад, на сайті http://www.elittransfer.ru /. Завдяки такій послузі ви зможете заощадити свій час і гроші, не витрачаючи їх на пошуки таксі в самому аеропорту. Звичайно, дані послуги є дуже зручними, а особливо те, що надаються вони в режимі реального часу, тобто в інтернеті на даний момент можна буквально «купити слона». Як правило, якісні сервіси та інтернет-магазини не змусять вас довго чекати доставки або послуги, і ви отримаєте всю необхідну інформацію максимально швидко.

Опубліковано: 15/05/12 @ 02:32
Розділ Різне Читати далі...

Переваги професійної розробки сайтів

Переваги професійної розробки сайтів Переваги професійної розробки сайтів Точно також як театр починається з вішалки, будь-який інтернет-магазин починається з сайту. Це найважливіша частина роботи магазину, тому як перше враження покупець створить не за асортиментом товару, а по інтерфейсу сайту. Тому до потрібно підійти з усією можливою серйозністю, і краще всього доручити цю справу висококласним фахівцям, яких можна знайти, наприклад, тут - http://nti-systems.ru/. Наявність унікального, не шаблонного сайту покаже високий статус магазину майбутнім клієнтам. При цьому навігація сайту повинна бути зручною, а сам сайт повинен бути максимально легким, щоб полегшити процес роботи з ним. З цієї причини велика кількість флеш-анімації на таких сайтах не допустимо, адже безліч людей будуть заходити на нього не тільки за допомогою комп'ютера, але і з планшетних комп'ютерів або мобільних телефонів.

Опубліковано: 15/05/12 @ 02:30
Розділ Різне Читати далі...

Пошук інформації

Поіск інформаціі Пошук інформації Багато хто з нас щодня користуються різними пошуковими системами в пошуках цікавить нас інформації. Проте не багато хто з нас знають, який саме принцип індексування сайтів в пошукових системах. Наприклад, якщо ви шукаєте, припустимо, футболки для собак (які, до речі, ви можете знайти тут - http://dogs-fashion.ru/category/futbolki-i-maiki/), то кілька різних пошуковиків видадуть вам різну інформацію. Звичайно, повністю відрізнятися вона не буде, будуть відрізнятися лише кілька перших позицій. Як же отримати найбільш повну інформацію? Відповідь очевидна: треба всього лише спробувати пошукати в декількох пошукових системах відразу. Звичайно, це займе трохи більше часу, проте у разі якщо ви вибираєте яку-небудь річ, наприклад, техніку, звичайно, буде краще розглянути всі можливі варіанти. З незрозумілих причин багато хто, здавалося б, великі компанії з гарною репутацією економлять на просуванні своєї компанії в мережі Інтернет, і абсолютно даремно.

Опубліковано: 15/05/12 @ 02:26
Розділ Різне Читати далі...

важливість просування

Важность продвіженія Важливість просування За останнє десятиліття важливість інтернету в нашому повсякденному житті зростає. Хто з нас дивиться на градусник, перш ніж вийти з дому або ж дивиться в кінотеатрі афішу заздалегідь? Природно, деякі, так як більшість з нас вважають за краще просто відкрити браузер і подивитися потрібну інформацію там. Природно, у такому випадку важливий хороший інтернет. Проте часто виявляється так, що потрібна інформація знаходиться на четвертій чи п'ятій сторінці пошуковика, тому якщо раптом саме ви є власником сайту, на якому є важлива і правильна інформація, то вас зацікавить рейтинг хостинг-провайдерів , за допомогою якого ви зможете підібрати для себе оптимальний хостинг і замовити СЕО-просування, наприклад, тут - http://zapili.net/vps/. СЕО-просування це дійсно важливий фактор при розкручуванні сайту або фірми. Небагато людей будуть переривати всі сторінки, які видав пошуковик на запит, а швидше за все, виберуть щось із перших п'яти-десяти варіантів.

Опубліковано: 15/05/12 @ 02:25
Розділ Різне Читати далі...

Заробіток в інтернеті

Заработок в інтернете Заробіток в інтернеті На дані момент існує безліч можливостей заробляти гроші, не виходячи з дому, а просто сидячи за комп'ютером. Наприклад, можна заробляти за допомогою написання невеликих статей за невеликі ж гроші, або ж, якщо ви професійний гравець, ви можете грати в покер та інші ігри на гроші. Можна також грати і на онлайн біржах або в , наприклад, на сайті http://forex-mmcis. ru/whatisforex.html. Звичайно, це не всі методи, за допомогою яких можна заробляти в інтернеті. Не секрет, що в останні кілька років дуже популярними стали багатокористувацькі онлайн ігри. Вважається, що вони забирають дуже багато часу і грошей, однак, при наявності комп'ютера трохи могутніше звичайного і деякою кмітливості можна заробляти гроші і в грі, причому гроші, яких цілком вистачає на життя. Як правило, гравці, які вже переситилися самим ігровим процесом, і розвивати своїх персонажів далі не хочуть, починають продавати всілякі рідкісні ігрові цінності або ігрову валюту за реальні гроші.

Опубліковано: 15/05/12 @ 02:23
Розділ Різне Читати далі...

17 травня, Запоріжжя - Офіційне відкриття Представництва " Livestream LLC " в Україну

17 травня 2012 компанія Livestream LLС офіційно відкриє своє представництво в Україні. Офіс компанії знаходиться в сучасному бізнес-центрі Eco-Tower, розташованого за адресою м. Запоріжжя, пр. Леніна, 160 і займає 275 кв. м. на 14-му поверсі. У новому дослідницькому центрі з розробки програмного забезпечення компанія Livestream планує продовжити розробку своїх інноваційних продуктів спрямованих на організації захоплення, кодування і трансляції відео в Інтернет, зокрема таких продуктів як Livesrtream Producer (раніше Livestream Procaster) і мобільних додатків Livestream під iOS і Android платформи. Співробітникам представництва компанії в Україні забезпечені найкращі умови роботи: офіційне оформлення, сучасні робочі станції, креативне простір для ідей, соціальні пакети, курси з вивчення іноземних мов, участь у семінарах, конференція, тренінгах та багато іншого. Livestream є лідером на ринку трансляції заходів в прямому ефірі за допомогою мережі Інтернет.

Опубліковано: 15/05/12 @ 01:38
Розділ Різне Читати далі...

55-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з General Manager DataArt Михайлом Завілейського

У випуску поговоримо про гнучкі структури менеджменту, саморозвиток і життя і ринки праці в різних містах. В програмі: Про во'IT'і . Коріння mail.ru . MBA школа в Росії. Як вибираються міста для відкриття нових офісів. Відрядження та сімейне життя . Книги у випуску : Майстер Девід - Управління фірмою , яка надає професійні послуги . Нив Генрі - Організація як система. Принципи побудови стійкого бізнесу Едвардса Демінга .
Пряме посилання на файл . Подкаст на iTunes . Випуск записаний при підтримці IT -компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет: . Також дякуємо за організацію записи , компанію Waverley Software .

Опубліковано: 15/05/12 @ 12:25
Розділ Різне Читати далі...

Рейтинг мов програмування, 1H2012

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Короткий звіт: Java вийшла на перше місце, в розробку приходить покоління, не знало С + +, на радарі з'явився Apex. Рейтинг складений за результатами опитування, який проходив з 7 квітня по 5 травня 2012 року, в ньому взяли участь 2758 осіб (2472 з Україною). 41% з них брали участь у попередніх опитуваннях, а 59% - заповнювали форму вперше. Власне, дані Відразу видно, що в порівнянні з минулим разом різко зменшилася кількість тих, хто починав програмувати з С + +. Примітно, що у нового покоління C + + в освіті замінила не Java, як у всьому світі, а Pascal і Basic. І що відбувається зараз: (Тут зібрані відповіді читачів, які змогли виділити одну мову програмування як основний.) Разом, ми бачимо, що найбільше наша аудиторія пише на Java - 26% (9 місяців тому це був С # - 21%, без змін), а замикає п'ятірку мов першого ешелону, як і раніше Python (6%). На кордоні маргінальності - 1С з частотою використання близько 1%.

Опубліковано: 15/05/12 @ 10:06
Розділ Різне Читати далі...

TOP 10: ColdPlay

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Продовжуючи концепцію, розпочату цим постом . І якщо Bowie - персонаж більшою мірою історичний, ніж слушабельним, то Колдплею за кількістю прослуховувань впору змагатися навіть із співачкою Максим і Тіматі. Або, я навіть не знаю, що там нині слухає стадо Дурова? Ну, так чи інакше, Кріс Мартін зі своєю меланхолійність таки зумів дотягнутися навіть до російських мас. Так, до речі, до нас і не заїхавши. Вони ніколи не ходили навкруги. Перший повноцінний альбом, тихий, якщо хочете, кухонно-інтимний - і несподівано величезні тиражі, визнання, порівняння з Radiohead, часом навіть похвальні. Другий альбом, більш глобальний - знову величезні тиражі і друга порція овацій. Третій альбом (X & Y) - закиди в бік комерціалізації, а в цілому всі ті ж овації, саме в той час група таки стала масовою навіть в Росії. Четвертий альбом (Viva La Vida) - на мій смак було творчим піком команди.

Опубліковано: 13/05/12 @ 08:31
Розділ Різне Читати далі...

Економічний спосіб збільшення відвідування сайту за допомогою обміну новинами

Економічний спосіб збільшення відвідування сайту за допомогою обміну новинами Економічний спосіб збільшення відвідування сайту за допомогою обміну новинами Не рахуючи найпростіші й очевидні реклами в Мережі - контекстної та медійної, поліпшити відвідуваність сайту можна за допомогою новин. Враховується не тільки робота інформаційних агентств і ЗМІ, а й про елементарні тематичних ресурсах, де аналогічний контент буде приносити великий обсяг трафіку. Наприклад, можна запустити на роздачу тему: «Дитячий крем , як спосіб захисту ». На сьогоднішній день новини є вагомою, навіть більшою часткою матеріалу, який публікується в мережі контенту (про це говорять різні дослідження аналітиків). В основному, контент новин - це текстова інформація, яка іноді підкріплюється мультимедіа. Така інформація має дуже великий тираж, вона копіюється на інші сайти, включаючи санкції правовласника, але це можна зробити і без неї. Однак, у порівнянні з рекламними оголошеннями і товарними описами, розрізненими повідомленнями на форумах і гостьових книгах, такий матеріал краще сприймається.

Опубліковано: 13/05/12 @ 02:31
Розділ Різне Читати далі...

Німеччина представила автоматичну рукавичку -підсилювач

Німеччина представила автоматичну рукавичку-підсилювач Німеччина представила автоматичну рукавичку-підсилювач Буквально недавно Ганноверська промислова ярмарок представила роботизовану рукавичку, яка здатна підсилювати захоплення вдвічі. Схема, яка управляє пристроєм, з великою точністю фіксує зусилля і рухи пальців людини і застосовує нелінійні алгоритми для максимально чіткої настройки реагування автоматики. Газонокосарка стала дуже поширеним об'єктом у використанні, завдяки деяким подібних схем. Автоматичну рукавичку-підсилювач під назвою ExoHand спроектувала компанія Festo в Німеччині. Апарат застосовує дії зовнішнього силового скелета, до нього підведені тяги від маленьких пневматичних циліндрів, які працюють за рахунок зовнішнього джерела енергії. Крім того, що збільшується потужність кисті і знижується втома працівника. Ця експериментальна рукавичка може виконувати й інші завдання. В даному проекті передбачено і віддалений режим маніпуляції.

Опубліковано: 13/05/12 @ 02:29
Розділ Різне Читати далі...

Потужні магнітні бурі загрожують Землі через активну області на сонці

Потужні магнітні бурі загрожують Землі через активну області на сонце Потужні магнітні бурі загрожують Землі через активну області на сонці Величезна активна область, яка сформувалася на Сонце всього пару тижнів тому, незабаром буде перебувати на оной лінії з Землею. Це може привести до сильних рентгенівським спалахів в цій галузі. А це, в свою чергу, призведе до сильних магнітних бур на Землі, ці дані були отримані від Інституту прикладної геофізики (ІПГ) Росгідромету. Можливо, погіршиться самопочуття, подбайте заздалегідь про свій комфорт. На цьому сайті http://www.matras4you.ru/news/79 Ви зможете придбати зручні для себе матраци, призначені для розкладачок і диванів. «Рівень розвитку активної області та її нинішнє розташування на сонячному диску - вона знаходиться поруч з центральним меридіаном, і в майбутньому при обертанні Сонця, буде протягом тижня в" геоефективним "квадраті Землі, - змусить нас чекати великих сонячних спалахів, їх частина стане причиною подразнення магнітного поля Землі і викличе освіта потоків протонів ", - так стверджують вчені.

Опубліковано: 13/05/12 @ 02:28
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: міфи про COBOL , культ як схема організації колективу, як працюється в Valve , ринок IT -праці у 2011 році

Добрий день, шановні читачі. На DOU - ювілейний, сотий випуск Дайджеста тижня. Але перед тим, як приймати поздоровлення, варто привітати всіх, хто зазначав, з минулими травневими святами. У зв'язку з тими ж святами новин в індустрії не дуже багато. Варто відзначити об'ємне дослідження ринку праці в ІТ-сфері в 2011 році , підготовлене Luxoft Personnel і it.rabota.ua . Також пропоную почитати звіт про захід CloudFoundry Open Tour , яке пройшло в Києві наприкінці квітня. Новини ФБР прагне отримати можливість відстежувати обмін повідомленнями в Facebook, Skype та інших месенджерах; Mozilla буде примусово оновлювати Firefox 3.6 до версії 12. Практика AjaxML - набір функцій для мінімізації зусиль при роботі з Ajax; Fontello - інструмент для комбінування елементів з піктографічним шрифтів; jswiki - індекс JS-бібліотек і ресурсів.

Опубліковано: 11/05/12 @ 07:30
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент : 5000 $ в ПАММ рахунки. Частина 10 . Квітень приніс 3945 $.

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Черговий звіт затримався, тому що я чекав від Fx-Trend інфи за конкурсом. Дочекався. Але перш звіт: Доходи з реф. відрахувань зросли: 3872 $ (в березні 3552 $)
Доходи з ПАММ сильно впали: 73 $ (у березні 456 $) У плані доходів з ПАММ це найгірший результат за весь час. Причина - просідання відразу у декількох трейдерів в одну і ту ж тиждень, але все одно в підсумку за місяць вийшов плюс. І на тому спасибі. Якщо бути точніше, то всі мої трейдери крім Avas (5995) за період 15 квітня - 22 квітня показали збитки. Вже не знаю що там було з ринком в цей період. Напевно велика бо-бо. 7165 +43 $ (Вероніка)
7187 +15 $ (Вероніка)
5995 +74 $ (Avas)
7031 -13 $ (sven)
6482 -46 $ (TP) Скріншот по реф балансу на 1 травня (у квітні всі гроші знімав): Скріншот по ПАММ на 1 травня (нічого не знімав): Будете вкладатися - вже не забувайте про мене .

Опубліковано: 10/05/12 @ 01:36
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180