Як українські IT- компанії відзначили Новий рік 2015

, через складну ситуацію в країні багато компаній не проводили корпоративи і витратили гроші на благодійність . Наприклад, EPAM Systems за рахунок зекономлених коштів допомогли Охмадит, пораненим в госпіталях і переселенцям , Edvantis Software відправили гроші в АТО , softengi віддали всі гроші на безпілотник . Відмовився від святкування і ISD . Деякі компанії (наприклад, ELEKS , globalLogic , SoftServe , Materialise і nravo ) вирішили поєднати приємне з корисним і організували благодійні акції прямо на корпоративах . Сподіваємося, що через рік у нас будуть всі приводи зустріти Новий рік в більш веселій атмосфері , а поки запрошуємо подивитися, як же відзначили свята українські ІТ- роботодавці. Akvelon Great British Party була присвячена шостому Дню народження компанії і пройшла у витонченому британському стилі . Зібравшись в 5 o'clock , справжні леді та джентльмени грали в гольф, обмінювалися люб'язностями , мірялися килтами і бородами , хвалилися казанками і метеликами .

Опубліковано: 06/01/15 @ 08:13
Розділ Різне Читати далі...

Як пережити випробувальний термін

Психологічний стан початківця програміста на випробувальному терміні схоже на настрої студента - першокурсника , який ще не здав жодної сесії і більше всього на світі боїться вилетіти з універу . Вид Нубус студентікус (лат. - Noobus studenticus - прим.ред.)добре помітний по витріщеними очиськами і звичкою переміщатися зграйками - їм здається, що так безпечніше. Після першої сесії виявляється, що вижити можна . На другому курсі з'являється віра в себе, яка міцніє з кожним роком аж до самого випуску. Подібні метаморфози відбуваються і в рядах початківців програмістів : перший випробувальний термін - найбільш хвилюючий . Коли людина досягає певного професійного рівня ( aka високий програміст ), такі питання хвилюють його куди менше. У нього все досить передбачувано : в'їжджаєш в проект, починаєш потихеньку робити таски - і навіть сам момент успішного завершення випробувального терміну проходить майже непомітно.

Опубліковано: 05/01/15 @ 07:58
Розділ Різне Читати далі...

12 січня, Київ - Курс " Автоматизоване тестування . Selenium WebDriver "

Трохи про курс « Автоматизоване тестування . Selenium WebDriver . ».
Тривалість 5 тижнів ( 30 годин , по 2 години 3 рази на тиждень - понеділок, середа, п'ятниця, з 19:00 до 21:00). Вартість курсу 5100 грн . , За весь курс . Оплата можлива як 100% так і частинами (50% + 50% ) у перший день занять. Заняття проходять в групах до 10 осіб, в комфортних залах , обладнаних комп'ютерами, проектором і доступом в Інтернет в аудиторіях НТУУ КПІ ( Київський Політехнічний Інститут ) , по вул. Політехнічній 37, корпус 18. На даному курсі ви дізнаєтеся, що таке автоматизація тестування, як її застосовують в сучасних методах ведення проектів і попрацюєте з автоматизацією реальних веб додатків, використовуючи Selenium WebDriver . А також , придбаєте навички в програмуванні, необхідні для написання автоматичних тестів. Вимоги до учнів :Досвід мануального тестування реальних проектів . Мінімальне уявлення про те, що таке програмування . Бажання розвиватися і робити свою роботу більш ефективно.

Опубліковано: 03/01/15 @ 02:39
Розділ Різне Читати далі...

Java дайджест # 9

Java дайджест # 9 Посилання , на які краще таки натиснути (на думку автора) , відзначені знаком ( !) Щось на зразок новин Light - Weight JSON API дропнулі з JDK 9 . Є думка, що Jigsaw може поламати IDE . І більше інформації про зміни, пов'язані з JDK 9 , що відбулися за останні місяці. Вийшов Android Studio 1.0 на базі платформи IntelliJ IDEA . І всім Android- розробникам рекомендують переходити на неї . JetBrains випустила Xodus - мегакруто ( за їх словами ) вбудовану БД. Оновила TeamCity до версії 9.0 ( якщо хто не знає , то це найкращий CI- сервер) . І Upsource - тул для рев'ю коду. Відразу ж трохи отрути : він не працює з svn : externals , і моя ненавидіти їхня за це. Вийшов Spring Boot 1.2.0 . Якщо комусь нема чим зайнятися і є бажання познайомитися зі Spring Boot , можете взяти участь в конкурсі . Вийшли Hibernate Search 5.0.0.Final і Hibernate OGM 4.1 Final (як я зрозумів, це перший реліз ) .

Опубліковано: 02/01/15 @ 10:46
Розділ Різне Читати далі...

SQL Server дайджест # 1: Пол Рендалл на зустрічі KSUUG , подарунок від SQLSkills , апдейт Azure SQL Database

Усім привіт . Продовжуємо серію дайджестів по темі SQL Server. Книги Microsoft SQL Server 2012 Internals : Моя улюблена серія книг по SQL Server. На даний момент книга по SQL Server 2012 остання в серії, її і рекомендую брати. Дуже глибоко розбираються принципи роботи ядра запитів , реляційного движка та інших елементів SQL Server. Читати потрібно з перепочинками , по чуть -чуть, без фанатизму : ) Microsoft SQL Server 2012 T- SQL Fundamentals : Книга Іцка Бен - Гана , головною експертизою якого є мова запитів T- SQL. Детально і без зайвої складності розбираються особливості його роботи, ефективні та неефективні конструкції, які застосовуються для вирішення завдань. Одна з моїх улюблених книг. Pro SQL Server Internals : Одна з найновіших книг по SQL Server на ринку. Якраз зараз її читаю, і поки мені подобається. У травні 2015 автор - Дмитро Короткевич - планує приїхати з США на конференцію SQLSaturday .

Опубліковано: 02/01/15 @ 07:58
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Дмитром Єфименко, Branch Office Director'ом в Unitecsys

187 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про якість, менеджменті і кораблях. Вітаємо всіх з наступаючими святами , бажаємо успіху і щастя . Я обрахувався з випусками , тому подкаст йде на зимові канікули до 20 -го січня після цього випуску . У програмі: Про во'IT'і
Перші роботи Великі компанії Робочі відносини і робота Менеджмент та інженерія Робота з банківським пластиком Про тестування і якість Публічність Книги у випуску : Domain - Driven Design : Tackling Complexity in the Heart of Software - Eric Evans Ben- Gurion - Michael Bar - Zohar Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua .
Випуск записаний за підтримки IT -компаній AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання, що стосуються подкасту, адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 30/12/14 @ 11:05
Розділ Різне Читати далі...

Припиніть стояти в чергах ! Кілька слів про каву в айтішной офісі

Нещодавно дізнався, що в одному тільки київському офісі GlobalLogic щорічно споживається близько 7 тонн кави. В середньому 55 г ароматних зерен перетворюються на літр напою, що відповідає обсягу в 127 тис літрів за рік! Так, ми п'ємо багато кави. Особисто мені це допомагає працювати краще. Але разом з бадьорить напоєм витрачається і час, який ми простоюємо біля кава- машини. Поки інші роблять каву, ви стоїте в черзі. Поки інші набирають молоко, ви стоїте в черзі. Поки інші наповнюють автомат водою або чистять його , ви стоїте в черзі. Або автомат водою наповнюєте ви : ) У середньому робити те чи інше доводиться кожні 20-30 чашок , але підходячи до автомата , ніколи не знаєш, « пощастить » тобі на цей раз :) Ну, і не будеш же щоразу чекати прибиральницю, щоб вона напоїла машину водою? Упевнений, багато хто з вас стикаються з цією проблемою щодня. І неважливо, скільки коштує хвилина вашого часу. Неважливо, хто і як це час вважає .

Опубліковано: 30/12/14 @ 08:01
Розділ Різне Читати далі...

7 лютого, Київ - Майстер-клас "Розробка поштового клієнта на MarionetteJS від ать до ять"

Лектор:Денис Кузін Marionette.js є однією з бібліотек, яка, використовуючи всю гнучкість Backbone.js , створює начерк архітектури і реалізує основу для написання великих і розширюваних Javascript додатки . У ході майстер- класу ми випробуємо всі тонкощі розробки на MarionetteJS поштового клієнта , розглянемо основні компоненти і будемо їх розширювати у власних цілях. План майстер-класу
1 . Основи BackboneJS
2 . Основи MarionetteJS
3 . Подієва модель
4 . Чому немає сенсу в тестуванні
5 . Робота з моделями і колекціями
6 . Реалізація Біндінга в'юшок
7 . Розуміння порядку ініціалізації
8 . Збірка проекту
9 . Бекенд на .

Опубліковано: 29/12/14 @ 01:50
Розділ Різне Читати далі...

Тестувальник із зони АТО : поки одні бігають від повісток, інші бігають під кулями

Повернення групи на базу після перестрілки .
Донецька область , листопад 2014. Тема війни не виходить з моєї голови. Кожен день я живу без чіткої відповіді на питання «чому я не там » і « роблю я достатньо, щоб більше наших хлопців повернулися живими ». Питання про те, як відкосити від призову , збуджують в мені блювотний рефлекс. Жируючі мажори , які намагаються НЕ бачити війни , прикриваючись дешевими відмазками « війни немає , її придумали ЗМІ » та « а що ми можемо зробити», викликають у мені більше люті, ніж навіть бойовики - ватники . Я думав, що поїду з одним воювати, але злякався і пописую тепер статейки , попиваючи чайок . Бесіда з людиною, яка не побоявся війни і не спокусився чайком . Де працюєш ? - Офіційно числюся на позиції QA, але час від часу виконую ролі product owner'a і operation manager'a . Як ти ставишся до України ? - Я ніколи не був патріотом до подій Майдану. Хотів звалити з цієї загниваючій країни, яка була 22 роки в лайні .

Опубліковано: 29/12/14 @ 11:20
Розділ Різне Читати далі...

21 - 22 лютого, Київ - ДОУ хакатони : Революція

ДОУ хакатони возвращается - Тільки тепер ще крутішій , швидше та сільнішій , чем раніше . Цього разу ДОУ хакатони організовується силами волонтерів - ентузіастів , Які твердо вірішілі сделать его Найкращий в Україні . ДОУ хакатони - це Подія для тихий, в кого є Ідеї , Які чекають на реалізацію , та скілі , Які чекають на прокачку . Хакатон - це можлівість дізнатіся Щось нове та Поділитися своим досвідом з іншімі . Ну і врешті - решт , хакатони - це ідеальний способ з користи провести годину . ДОУ хакатони залішає вільний вибір тематики , технології та мови програмування . У ДОУ Хакатона тепер є свій сайт - hack.dou.ua , на якому можна найти всю необхідну інформацію . Підпісуйтесь , щоб отрімуваті останні новини про хакатони . Участь у ДОУ хакатони залішається безкоштовна , разом Із їжею та футболками для учасників . Кава и печиво - в необмеженій кількості . Правила ДОУ Хакатона :
У вас є 24 години .

Опубліковано: 29/12/14 @ 10:06
Розділ Різне Читати далі...

IT in Ukraine : підсумки 2014 , перспективи 2015

via Shutterstock . минає, був непростим для української економіки - Майдан, Крим, АТО і безконтрольне падіння гривні в тій чи іншій мірі уповільнили розвиток всіх її галузей, IТ- індустрія не виявилася винятком. Однак, незважаючи на складну ситуацію, були в 2014 -му і позитивні тенденції. Ми вирішили підвести підсумки і окреслити перспективи , і тому попросили провідних учасників українського IT-ринку відповісти на 2 питання: 1) Як ви оцінюєте 2014 для українського IT-ринку ? Які ключові події відбулися в індустрії? 2) Які перспективи розвитку IT в 2015 ? Чого можна очікувати? Роман Хміль , директор Фонду BrainBasket 1) Если аналізуваті нашу індустрію зсередини країни , то здається , что вона " у шоколаді " . Справді , у порівнянні з іншімі секторами Економіки , де спостерігається різкій спад та повномасштабна криза , ІТ індустрія у гривневому еквіваленті виросла на 120 %, доходи Інженерів - програмістів подвоїлісь , а професія стала одною з самих перспективних в стране .

Опубліковано: 29/12/14 @ 07:59
Розділ Різне Читати далі...

17 січня - 1 лютого, Київ - Експрес- курс " Тестування ПЗ "

Освітній проект Soft Training Clubпропонує унікальну методику навчання, яка дозволяє людям не IT- спеціальностей потрапити в IT- компанії України . Експрес- курс « Тестування програмного забезпечення »стартує 17 січня. Інструктор Георгій Гулев- один з кращих тренерів України . Крім курсу тестування програма включає IT online - курси від провідних світових університетів , а також унікальну методику навчанняосновам програмування. При реєстрації до Нового Року- ви зможете почати проходити онлайн курси Cразу . Для запису на курс необхідно пройти безкоштовне Skype- співбесіду. Детальна інформація та реєстрація Контакти:
Наталія
+38 (063) 772 89 70
QA - testing @ soft-training.

Опубліковано: 26/12/14 @ 04:43
Розділ Різне Читати далі...

.NET Digest # 2: новий ReSharper 9 , налагодження дочірніх процесів , " захищений " C #

Усім привіт, перед вами нова добірка матеріалів про те , що цікавого , на мій погляд , відбувалося в світі розробки на платформі .NET в грудні. Сподіваюся, кожен знайде для себе щось корисне в ній. Всім гарного настрою ! Інструменти Вийшов ReSharper 9 з безліччю цікавих штук, таких як підтримка регулярних виразів , редактор макета файлів, діаграма залежності типів . Так само суттєво покращена продуктивність . Детальніше про новий фічах можна подивитися в записи вебінару . Дуже порадувало , що тепер всі продукти JetBrains об'єднані під однією ліцензією ReSharper Ultimate . Особисто я давно хотів використовувати dotTrace і dotMemory , але ціна кусалася . Для таких , як я , хто не знав, що dotPeek можна використовувати як PDB -сервер для налагодження сторонніх бібліотек - ось інструкція . По безлічі запитів Майкрософт випустила розширення для налагодження дочірніх процесів в Visual Studio .

Опубліковано: 26/12/14 @ 11:26
Розділ Різне Читати далі...

IT Євротур 18 : Гоа , Індія

Ось уже й готовий наш вісімнадцятий випуск проекту «IT Євротур » ( позачергової ), в якому ми вирушили зимувати в Гоа , Індія. Там ми поспілкувалися з Сергієм Тарадаевим , подорожуючим IT'шники з Харкова. Чекаємо ваших відгуків та коментарів до цього випуску . ШтатГоа , Індія Площа3702 км2 Населення1457723 ( 26-е місце)
Місто існує зневідомо В світіШтат на південному заході Індії , найменший серед штатів за площею і один з останніх за населеності . Колишня португальська колонія в Індії. Столиця - Панаджі . Найбільше місто - Васко -да- Гама.

Опубліковано: 25/12/14 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавіх Вакансій № 168

Компанії Daxx потрібен Machine learning/pattern recognition developer у Дніпропетровську чи Харькове . Ostware Services шукає у Львові Java Enterprise developer/team leader ' а , Який відчуває , что Вже состоялся як програміст и хочет зосередітісь на менеджерськіх функціях . Харківська компанія AppDragon шукає iPhone - розробника , бажано з досвідом роботи в true SCRUM команді . Зарплата $ 2000-2500 . JYSK запрошує на роботу в Києві Drupal developer ' a для роботи над сайту компанії у 18 -ти странах . Компанії Playtestix , яка займається Тестування ігор , потрібен польовий рекрутер . Платять від 30 до 100 грн за шкірних наведених людину . Eugene Maksymenko все ще шукає Android - програмістів , готових за невеликі плату розробляті систему керування боєм . Компанія Ukrainian Gears , что розробляє и виготовляє Унікальні механічні 3D- пазли з фанери , шукає дизайнера . Зарплата 5000 грн. Харківміськгаз запрошує на роботу MSSQL - розробника . Зарплата 2400 грн.

Опубліковано: 25/12/14 @ 07:38
Розділ Різне Читати далі...

22 січня, Київ - Тенденції ринку IT. Як правильно вибрати свій шлях розвитку в IT сфері і забезпечити майбутнє

Наша планета , здається, стала обертатися швидше , підвищуючи динаміку змін в абсолютно всіх сферах, але на ринку IT прискорення настільки блискавично, що встигнути за ним під силу хіба що флеш із DC Universe . Семінар корисний як для людей , які вже давно і щільно займаються IT, так і для тих, хто тільки б хотів спробувати себе в цій галузі. Наші спікери будуть говорити про те, що актуально і гостро , ділитися секретами й техніками, які обов'язково принесуть свої плоди, а саме: Андрій Грудій- директор з проектів представництва американської аутсорсингової компанії GNS ( Global Network Solutions ) розповість про останні тенденції IT ринку України . Пояснить, чому збільшення кількості замовлень з країн, де сонце заходить пізніше, ніж у нас, дуже впливає на перспективи розвитку наших IT компаній. Підкаже , який напрямок найближчим часом стане популярним хештегом і підірве інтернет . Розповість , які технології на даний момент найбільш затребувані . Звичайно ж, поговорить і про гроші.

Опубліковано: 25/12/14 @ 07:07
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Олександром Долгарьова , CTO Media Sapiens

186 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про фрілансі , своїй справі та архітектурі. Вітаємо всіх з наступаючими святами , бажаємо успіху і щастя . Подкаст йде на зимові канікули до 13 -го січня. У програмі: Про во'IT'і Мат . статистика Досвід великих компаній Своя студія Архітектор СТО Девелопмент і управління Го і бізнес IT бутик Книги у випуску : Lean from the Trenches : Managing Large - Scale Projects with Kanban - Henrik Kniberg The Form of the Book : Essays on the Morality of Good Design - Jan Tschichold Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компаній AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання, що стосуються подкасту, адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 23/12/14 @ 11:40
Розділ Різне Читати далі...

27 грудня, Київ - Курс " Java Start "

27 грудня початок курсу Java Start . Курс « Java Start » призначений для тих, хто тільки починає навчання програмуванню.
Після закінчення курсу Ви будете знати синтаксис мови Java, навчитеся працювати з примітивними типами даних, рядками, масивами, циклами і навчитеся створювати прості програми . Поспішайте записатися на наші курси до Нового року за старою ціною - після НГ підвищення цін ! Програма (8 занять ): ? Введення в Java. J2SE , J2EE , Android .
? Установка JDK . Середовище розробки Eclipse/IntelliJ IDEA .
? Компіляція і запуск додатків.
? Примітивні типи даних.
? Робота з змінними і операторами.
? Додаток « Калькулятор ».
? Масиви . Індексна арифметика.
? Робота з рядками .
? Методи класів і параметри .
? Оператори умовного переходу і цикли .
? Робота з датою і часом .
? Побітові операції.
? Налагодження програм .
? Багато практики на заняттях .
? Багато цікавих домашніх завдань .

Опубліковано: 22/12/14 @ 12:58
Розділ Різне Читати далі...

Що далі, програміст?

Сліпці , які хочуть в IT
Скільки піднімається тим - як стати тестувальником , як стати Джунь, як пройти співбесіду на позицію сеньйора , як виїхати програмістом за бугор . Це все, звичайно, дуже круто , але я щось не пригадаю тим «як стати лікарем » або « як стати адвокатом» . Так склалося, що всі і так знають , як стати лікарем - представником однієї з найскладніших професій в світі, але от як бути з менш вимогливими професіями QA і розробника - людям неясно , ось вони і запитують ради в інтернеті . Якщо людина не знає, як стати лікарем або юристом , то що він взагалі може розуміти в цій професії? Я б відразу запідозрив щось неладне , підійди до мене на вулиці пацан з питанням :
- Дядя , а як їздити на машині з мигалками ?
- Синку, ти , напевно, хочеш стати поліцейським ?
- Не знаю , я хочу їздити на крутій машині вау- вау- вау .

Опубліковано: 22/12/14 @ 07:31
Розділ Різне Читати далі...

16 січня, Одеса - Перша зустріч групи користувачів Unity в Одесі

Відразу після свят, а саме 16 січня 2015 пройде зустріч групи користувачів Unity в Одесі за адресою вул. Леха Качинського 7, 6 поверх, офіс компанії Сіклум . Темами цієї зустрічі будуть можливості Unity 5, а також побудова штучного інтелекту. У програмі дві доповіді : Іван Долгушин ( Appturn ) - «Підходи до реалізації ІІ в іграх »
Короткий огляд і порівняльна характеристика популярних підходів до створення ігрових ІІ : кінцеві автомати , дерева прийняття рішень , нейронні мережі і т .буд . Вибір відповідного рішення, hardcode vs. softcode та інші особливості реалізації . Микола Трусов ( Unity Technologies ) - « Lightmapping and new standard shader in Unity 5.0 »
У Unity 5.0 було внесено досить багато змін в галузі графіки . У цій доповіді розглядаються зміни , пов'язані із заміною системи lightmapping Beast на Enlighten , її нові можливості та особливості використання.
Також буде розглянуто новий шейдер , використовуваний за замовчуванням для всіх об'єктів .

Опубліковано: 19/12/14 @ 10:02
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180