Дайджест тижня, 11 листопада

Добрий день, шановні читачі. Починаємо черговий Дайджест тижня з подій, що мають відношення до вітчизняної ІТ-індустрії. Асоціація IT Україні організувала представництво українських компаній в Гамбурзі, Німеччина. Його головним завданням стане пошук потенційних замовників для українських розробників. На AIN вийшло цікаве інтерв'ю з Катериною Костерєвої з компанії Terrasoft , розробка якої, BPMonline , нещодавно перемогла на конкурсі CRM Idol. Крім того, за нашими даними, сьогодні виповнюється 11 років від дня заснування компанії Telesens . Команда DOU вітає всіх співробітників компанії та бажає подальших успіхів, цікавих завдань і процвітання! Новини Ентузіасти з MIT портувала (і оновили) Unix v6 на архітектуру x86 , назвавши вийшла ОС Xv6; Oracle представила Solaris 11 , «першу ОС в хмарі»; шістьом естонцям і одному російському загрожують неіллюзорние терміни у США за кіберзлочини.

Опубліковано: 11/11/11 @ 07:20
Розділ Різне Читати далі...

Звіт про ДОУ Хакатон в Дніпропетровську

Вже не дуже раннім (принаймні, для нас) суботнім ранком Дніпропетровськ зустрів приїжджих хакатонщіков досить теплою і приємною погодою. Прогнози попереджали про похолодання, але, мабуть, Дух ДОУ Хакатона був занадто сильний, щоб дозволити якийсь там погоду затьмарити цей день. :) Перш за все варто відзначити, що Дніпропетровськ - відмінне місто. Принаймні, у порівнянні з Одесою він чистіше, люди здалися мені привітніше, а рух на дорогах взагалі порадувало своєю неквапливістю. Навіть водії маршруток були налаштовані доброзичливо, що мене трохи вразило. Невелика екскурсія по місту, і мій мозок як-то всупереч моїм же бажанням почав проводити паралелі з Києвом. Втім, цілком можливо, що самі жителі міста ставляться до нього трохи інакше, а мене тішило більше передчуття самого дійства, яке мало розпочатися всього через пару годин і триватиме цілу добу. Підійшовши до офісу компанії Magento , люб'язно дала притулок цілу юрбу програмістів на всі вихідні, ми побачили відразу кілька речей.

Опубліковано: 10/11/11 @ 08:34
Розділ Різне Читати далі...

16 - 18 грудня, Київ - DOU STARTUP MIXER

Тут будуть створюватися проекти з нуля! З усіма складовими і всіма застереженнями! Ви зможете стати учасником і творцем нового працюючого проекту! Мета DOU STARTUP MIXER - це навчання підприємців-початківців правилами стартап-бізнесу. Тут буде відбуватися відбір перспективних ідей і, допомогу в їх запуску. Тільки на міксері - пошук потенційних партнерів для спільних проектів, та й просто цінні знайомства. На DOU STARTUP MIXER будуть присутні ментори, які допоможуть вам розібратися в багатьох питаннях: Антон Рудич, X-Tend Developement Group, Turne.com.ua , IZUM.ua , в минулому Rabota.com.ua (проданий полякам в 2005) Єгор Анчишкин, Zakaz.ua , Viewdle.com (в минулому) Олексій Орапа, Youscan.ru , в минулому директор з розвитку Яндекс.Україна Brad Hoover, CEO of Grammarly, ex VC at General Catalyst Partner (Boston) Богдан Купич, віце-президент з розвитку бізнесу KM Core Ми хочемо перезнайомити і перемішати якомога більше людей, які можуть створити нові класні проекти.

Опубліковано: 09/11/11 @ 06:57
Розділ Різне Читати далі...

16 — 18 декабря, Киев — DOU STARTUP MIXER

Тут будуть створюватися проекти з нуля! З усіма складовими і всіма застереженнями! Ви зможете стати учасником і творцем нового працюючого проекту! DOU STARTUP MIXER - це навчання підприємців-початківців правилами стартап-бізнесу. Тут буде відбуватися відбір перспективних ідей і, допомогу в їх запуску. Тільки на міксері - пошук потенційних партнерів для спільних проектів, та й просто цінні знайомства. Вам будуть допомагати ментори з числа вже відбулися підприємців та журі з професійних інвесторів. Ми хочемо перезнайомити і перемішати якомога більше людей, які можуть створити нові класні проекти. На Міксери ми покажемо, що у наших українських команд є великий потенціал для створення продуктів і бізнесів. У стартапі особливо важливі люди:) Кожен повинен виконувати свою роль і займати певний пост. Але в реальному житті все не так, і все це знають: пара-трійка людей роблять все і за всіх. На Міксери будуть всі можливості побудувати свою команду і знайти свою ідею і свій product/market fit.

Опубліковано: 09/11/11 @ 06:57
Розділ Різне Читати далі...

Best Employer 2011: Vox Populi, частина I

Глас сучасного розробника або тестувальника може звучати так: "Будь проклята регресія!", або так: "Oracle - це просто біда", або навіть так: "Компанії не потрібні керівники". Якщо ж аргументів не залишається, завжди можна використовувати просту і невигадливу формулювання: "Вони дурні". © TheGrossUncle Після підбиття основних підсумків конкурсу Best Employer 2011 та короткого перепочинку ми починаємо публікувати додаткову інформацію, якої так цікавилися багато читачів. У цій статті - загальні враження від анкет співробітників ІТ-компаній (свого роду розширена версія "ТОП-5 скарг програмістів "), а також обрані коментарі. Анкета конкурсу була побудована у вигляді списку тверджень, до кожного з яких опитуваний висловлював ступінь своєї згоди - від "повністю згоден" до "зовсім не згоден". Крім того, до кожної відповіді можна було додати текстовий коментар, чим і користувалися багато учасників анкетування. Попередження: у тексті міститься ненормативна лексика в невеликих кількостях.

Опубліковано: 08/11/11 @ 01:12
Розділ Різне Читати далі...

31-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Бесіда з Павлом ободом, CEO компанії "Sloboda studio"

Волонтерство Як заразитися IT аутсорс та продакт девеломент Рецепт зростання чисельності компанії до 100 чоловік за 1 рік Власний бізнес Тренінги та тренерство Патріотизм Карта мрій Випуск записаний за підтримки IT компанії AltexSoft . Адресу компанії в мережі Інтернет: AltexSoft - кращий вибір в кар'єрі програміста.

Опубліковано: 08/11/11 @ 10:20
Розділ Різне Читати далі...

23 листопада - KharkivPy

Перша зустріч харківського Python Community Kharkiv.Py відбудеться 23- го листопада. Чай/кава/печеньки (потрібне підкреслити ) навряд чи будуть на першій зустрічі, зате буде багато спілкування та цікаві доповіді. 1. « Django - Інструкція із застосування» , Іван Колодяжний, blog.e0ne.info . Спеціально для тих, хто не потрапив на це доповідь на PyCon UA ??2011, розповім про те , як можна використовувати Django (всього існує 2 способи :)). 2. « GAE плюси/мінуси/підводні камені» , Єгор Назаркін , nimnull.blogspot.com . Деякі тези доповіді:
- GAE - що під капотом ? З чимось доведеться розлучитися
- Трохи про квоти, чи як засунути жирафа в холодильник?
- Викрасти за 60 секунд? Backends , якщо час тисне .
- Зберігаємо дані. Datastore . Ми вміємо асинхронно !
- Послуги, батарейки в комплекті є.
- Нам потрібні ваші настройки.
- Моніторинг , управління. - Що день прийдешній нам готує ? 3. Ігор Новіков , творець векторного opensource редактора sk1 Project .

Опубліковано: 07/11/11 @ 07:39
Розділ Різне Читати далі...

Починаючи роботу з Qt і Embedded FireBird

Вступ Ця стаття представляє опис перших кроків по установці Qt, Visual Studio і FireBird. Вона може бути корисною тим, хто тільки починає працювати з базою даних FireBird Embedded за допомогою Qt провайдера. Також ця стаття може стати в нагоді розробникам, які тільки починають працювати з Qt. На момент написання мною цієї статті розглянутий тут питання було погано документований, і саме тому я сподіваюся, що представлений матеріал може бути дійсно корисним. У даній статті ми розглянемо такі питання: Інсталяція Qt SDK, його настройка і інтеграція в Visual Studio. Збірка IBase плагіна. Програмне створення бази даних і встановлення зв'язку з нею. Робота з ім'ям користувача і паролем для бази даних. Ми розглянемо прості запити до бази даних, а також виклик збережених процедур.

Опубліковано: 07/11/11 @ 02:51
Розділ Різне Читати далі...

8 листопада, Київ - Семінар Денис Довгополий «Networking»

Бізнес - інкубатор GrowthUP запрошує вас відвідати семінар «Networking » від гуру нетворкінгу Денис Довгополий . Денис розповість як знайомитися, як потім підтримувати зв'язок і наскільки це важливо для підприємця і стартапу. Якщо докладніше , то будуть порушені наступні моменти : 1. Чому важливий нетворкінг в технологічному бізнесі? Перші кастомери і зв'язок з інвесторами. 2. Оффлайн та нетворкінг . Куди потрібно ходити і для чого. 3. Користь. Всі знайомства варто розділяти на три категорії виходячи з користі яку хтось комусь приносить. 4. Трекінг . Для чого слідкувати за професійним життям тих, з ким знайомі. 5. Робота з Нетворк . Як правильно писати листи. 6. Інструменти . Використання доступних рішень Зареєструватися можна на сторінці заходи .

Опубліковано: 07/11/11 @ 01:27
Розділ Різне Читати далі...

Інтерв'ю - Іван Абраменко, творець відеоуроків по Drupal та автор сайту site-made.ru

Інтерв'ю - Іван Абраменко, творець відеоуроків по Drupal та автор сайту site-made . ru Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru - Іван Абраменко, веб-розробник, творець чудових безкоштовних відеоуроків по створенню сайтів на движку Drupal. На своєму сайті site-made.ru Іван ділиться досвідом і напрацюваннями по CMS Друпал. Вчора я випадково знайшов відеоуроки Івана на відеосервісі Youtube, коли шукав там відео для десертів в кінці постів. Відеоуроки мені так сподобалися (все докладно і зрозуміло), що я відразу додав їх у свої Google Дані і вирішив взяти в Івана інтерв'ю. Він люб'язно погодився і оперативно відповів на мої запитання, за що велике йому спасибі. До речі, ось відеоканал Івана наYoutube - SiteMadeRu . Отже, зустрічайте - Іван Абраменко! Привіт, Іване! Розкажи, будь ласка, про себе. Де навчався, яка в тебе спеціальність, ким зараз працюєш? Як погода в Омську? Мене звуть Іван, мені 22 роки. Я закінчив Омський технічний університет рік тому, за спеціальністю прикладна інформатика в економіці.

Опубліковано: 07/11/11 @ 07:37
Розділ Різне Читати далі...

16 листопада, Київ - DOU HR Cafe # 1

16 листопада ми проводимо наше перше DOU HR Cafe . Це новий формат для ДНЗ, захід спеціально розраховане на HR і менеджмент компаній- розробників. Мета - обмін досвідом з колегами по ринку , можливість дізнатися щось нове і знайти нових знайомих. Темою першого HR Cafe буде обговорення результатів конкурсу Best Employer 2011, який DOU.ua провів у вересні- жовтні. Компанії- переможці конкурсу розкажуть про те, яким чином вони мотивують і роблять щасливими програмістів. Максим Іщенко , керівник проекту DOU.ua , поділиться статистикою і аналізом даних анкетування та оцінками настроїв на ринку праці в цілому. 14:30 - 15:00 реєстрація
15:00 доповідь № 1. Максим Іщенко, DOU.ua
15:30 доповідь № 2. Михайло Завілейського , DataArt (СПб , Росія )
16:00 - 16:30 кава брейк
16:30 доповідь № 3. Наталія Клименко, Zfort Group (Харків ) 17:30-19:00 фуршет Участь у DOU HR Cafe платне. З питань оплати звертайтеся будь ласка до Ольги .

Опубліковано: 04/11/11 @ 12:40
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест тижня, 3 листопада

Добрий день, шановні читачі. Минулий тиждень не приніс скільки-небудь значущих новин для вітчизняному IT-індустрії. Зате в мережі з'явився непоганий огляд відомого законопроекту № 8521 про зміни у спрощеній системі оподаткування. Крім того, в «Комерсанті» було опубліковано інтерв'ю з Павлом Башмакова , директором компанії Stanfy, яка стала одним з переможців нашого рейтингу Best Employer 2011 . Новини Представлений GitHub Enterprise , що дозволяє всі принади GitHub на власному сервері за $ 5 тис. за кожні 20 користувачів на рік; випущений R 2.14.0 Vim відсвяткував 20-річчя Amazon пропонує сервіс оповіщення про стан хмарних серверів по SMS ще один ювілей: проекту Eclipse виповнилося 10 років опубліковано 19-й номер журналу про функціональне програмуванні The Monad.Reader вийшов у світ jQuery 1.7 .

Опубліковано: 04/11/11 @ 07:02
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест тижня, 4 листопада

Добрий день, шановні читачі. Минулий тиждень не приніс скільки-небудь значущих новин для вітчизняному IT-індустрії. Зате в мережі з'явився непоганий огляд відомого законопроекту № 8521 про зміни у спрощеній системі оподаткування. Крім того, в «Комерсанті» було опубліковано інтерв'ю з Павлом Башмакова , директором компанії Stanfy, яка стала одним з переможців нашого рейтингу Best Employer 2011 . Новини Представлений GitHub Enterprise , що дозволяє всі принади GitHub на власному сервері за $ 5 тис. за кожні 20 користувачів на рік; випущений R 2.14.0 Vim відсвяткував 20-річчя ще один ювілей: проекту Eclipse виповнилося 10 років опубліковано 19-й номер журналу про функціональне програмуванні The Monad.Reader вийшов у світ jQuery 1.7 .

Опубліковано: 04/11/11 @ 07:02
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 5

Вадим Войтюк шукає Android-розробника для Іспано-Британської компанії Taphi SA Працювати доведеться над end-user додатками соціальної спрямованості. Грошей пропонують зі старту 2000 EUR. Компанія Adstream запрошує фахівців на позицію «Java/Scala Developer ». Обіцяють, що нудно у них не буде. Компанії Envion Software у Харкові потрібно спеціаліст в області аналізу і обробки мови зі знанням статистики, ТВ і ЦГЗ. «Мелексіс-України », розробник мікроелектроніки для автопромисловості, шукає інженерів-конструкторів для цифрового та аналогового дизайну мікросхем. В київський офіс Tatem Games потрібно програміст на iOS c бажанням створювати цікаві ігрові проекти для платформ iPhone, iPad and iPod Touch. Венчурна компанія TA Venture (співзасновником якої є Вікторія Тігіпко) запрошує PHP-програмістів для роботи над стартапами. Бізнес-інкубатор GrowthUp у зв'язку з планованим розширенням діяльності в область івентів та контент-проектів набирає 5-10 інтернів зі студентів старшокурсників .

Опубліковано: 03/11/11 @ 01:42
Розділ Різне Читати далі...

Вступаємо в Школу Аналізу Даних, частина I

Останнім часом українське IT-співтовариство часто обговорює проблеми деградуючого освіти в Україні та Росії: вузи вже випускають не програмістів-кіборгів, які будь-який проект прораховують за день і старанно приймаються його реалізовувати, а в кращому випадку кодерів-самоучок, які на задніх рядах аудиторії замість прослуховування лекцій про старовинні лампові приймачі читають книжки з мов програмування. Так, цих людей можна привітати - вони самі намагаються якось вчитися, щоб в майбутньому знайти собі роботу, але часто відсутність методичності і чітко поставленого процесу навчання не дозволяють самоучкам конкурувати з програмістами «старої закалки». До таких особистостей відношуся і я. © Topher Graham Університетську лаву я в основному використовував для вивчення різних мов програмування, вивчив багато, отримав досвід, працюючи програмістом по найму і на своїх проектах, але відчуваю, що в голові все одно одна каша, яку терміново необхідно приводити в якийсь структурований вид.

Опубліковано: 03/11/11 @ 11:13
Розділ Різне Читати далі...

IDCEE 2011: Перспективи інвестицій в український ІТ-ринок

«День інвестора» проводиться лише вдруге, але вже входить в першу п'ятірку провідних європейських тематичних конференцій. Цього року захід відвідало близько 2000 учасників, що представляють 34 країни. У ролі доповідачів конференції виступили представники інвестиційних фондів та ІТ-компаній, у тому числі Естер Дайсон (EDventure Holdings), Алекс Бейкер (BlackBerry Partners Fund), Штефан Гленцер (White Bear Yard), Флоріан Швайцер (b-to-v Partners AG) , Девід Вороквір (Mangrove Capital Partners), Рената Ахунова (Сколково), Олександр Галицький (Almaz Capital Partners) і багато інших. © IDCEE Доповіді та панельні обговорення йшли одні за одним і були дуже пізнавальними не стільки з точки зору корисної інформації для інвесторів і підприємців - вони добре відбивали настрої і ставлення як тих, так і інших до актуальних проблем бізнесу.

Опубліковано: 02/11/11 @ 08:27
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент: 5000 $ в ПАММ рахунки. Частина 4. Жовтень приніс 2785 $.

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Ну, загальна тенденція - дохід з рефералів сильно виріс, дохід з ПАММ трохи впав. Уявіть собі, я вже одягнув костюм інвестора, зробив собі інвест-відбілювання зубів, відрепетирував перед дзеркалом фірмову посмішку інвестора, вивчив кілька риторичних інвест-фраз про нелегке життя, сходив в клуб інвесторів, а в результаті все одно виявилося, що краще мені сидіти вдома і строчити пости. Нагадаю, у вересні на партнерці вдалося заробити 746 $. У жовтні на партнерці вийшло в рази три більше ... 2383 $ . От не знаю, пощастило мені так на один місяць або дійсно тепер зможу харчуватися не тільки гречкою. При чому видно, що за моєю реф. посилання інвестують деякі куди більше, ніж власне я. У деяких дійшло до п'ятизначних сум в доларах. Але все одно народ стрьомний (з MaulTalk).

Опубліковано: 02/11/11 @ 08:03
Розділ Різне Читати далі...

Эксперимент: 5000$ в ПАММ счета. Часть 4. Октябрь принес 2785$.

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Ну, загальна тенденція - дохід з рефералів сильно виріс, дохід з ПАММ трохи впав. Уявіть собі, я вже одягнув костюм інвестора, зробив собі інвест-відбілювання зубів, відрепетирував перед дзеркалом фірмову посмішку інвестора, вивчив кілька риторичних інвест-фраз про нелегке життя, сходив в клуб інвесторів, а в результаті все одно виявилося, що краще мені сидіти вдома і строчити пости. Нагадаю, у вересні на партнерці вдалося заробити 746 $. У жовтні на партнерці вийшло в рази три більше ... 2383 $ . От не знаю, пощастило мені так на один місяць або дійсно тепер зможу харчуватися не тільки гречкою. При чому видно, що за моєю реф. посилання інвестують деякі куди більше, ніж власне я. У деяких дійшло до п'ятизначних сум в доларах. Але все одно народ стрьомний (з MaulTalk).

Опубліковано: 02/11/11 @ 08:03
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент : 5000 $ в ПАММ рахунки. Частина 4. Жовтень приніс 2785 $.

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Ну, загальна тенденція - дохід з рефералів сильно виріс, дохід з ПАММ трохи впав. Уявіть собі, я вже одягнув костюм інвестора, зробив собі інвест-відбілювання зубів, відрепетирував перед дзеркалом фірмову посмішку інвестора, вивчив кілька риторичних інвест-фраз про нелегке життя, сходив в клуб інвесторів, а в результаті все одно виявилося, що краще мені сидіти вдома і строчити пости. Нагадаю, у вересні на партнерці вдалося заробити 746 $. У жовтні на партнерці вийшло в рази три більше ... 2383 $ . От не знаю, пощастило мені так на один місяць або дійсно тепер зможу харчуватися не тільки гречкою. При чому видно, що за моєю реф. посилання інвестують деякі куди більше, ніж власне я. У деяких дійшло до п'ятизначних сум в доларах. Але все одно народ стрьомний (з MaulTalk).

Опубліковано: 02/11/11 @ 08:03
Розділ Різне Читати далі...

Про видачу без ПФ

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Пам'ятаю, коли ще Вебеффектор запустив перевірку наявності поганих ПФ (користувацьких факторів) - я до них звертався з питанням, мовляв, пацани, як запит то видозмінює для виявлення поганих ПФ у сайту. Але вони, ясна річ, мовчали як морожені краби в холодильнику. Тоді я спробував банально пробивати кеш, але мені здалося, що це взагалі не має ніякого сенсу. Ну, хіба мало яку темряву фільтрів і надбудов він там прибирає крім ПФ. Сьогодні бачу, що сервіс Сеоліб запустив перевірку видачі без впливу ПФ: http://www.seolib.ru/controls/positions/factors/ (це, до речі, не реклама, без поняття наскільки в іншому корисний сервіс, але в Твіттері часто скаржаться, що позиції він знімає дуже ліниво). Перевірив деякі запити їм, от по «форекс» (обрізав скріншот): Після цього вирішив перевірити, яким запитом досягається видача без ПФ.

Опубліковано: 01/11/11 @ 04:12
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180