простий шлях

Як ви вже, напевно, знаєте, оцінкам часу, які дають розробники, вірити не можна. Якщо ви ще про це не знаєте, то скоро, на жаль, дізнаєтеся. Втім, якщо оцінку буде робити не програміст, а, скажімо, менеджер проекту, то вона теж буде невірною. Чому так відбувається? Тут є безліч пояснень (включаючи «світ несправедливий і ми всі помремо»). Я розповім про один з них. Воно не те щоб повністю пояснює проблему, скоріше, є одним з факторів. Цей фактор я для себе називаю «простий шлях». Простий шлях означає, що програміст (менеджер і так далі) розраховує на те, що все буде просто. Він (або вона, іноді навіть воно) буде працювати цілеспрямовано, ні на що не відволікаючись, ніяких проблем виду «торкнув в одному місці - завалилося в іншому» не буде, буде все добре і красиво. Насправді, так не буде, звичайно. І ще (як ніби цього мало) простий шлях означає, що реалізований буде найпряміший сценарій.

Опубліковано: 26/01/12 @ 10:09
Розділ Різне Читати далі...

Результати експерименту з конкурсного набору на роботу студентів і молодих фахівців

Нещодавно ми в Codeminders проводили експеримент з конкурсного набору молодих фахівців (інтернів) і, як обіцяв, хочу поділитися результатами. Нагадаю, що ми шукали кандидатів на 3 вакансії: Junior Web Developer Junior Research Developer Junior Unix Developer Учасникам було запропоновано виконати невелике тестове завдання . Для виконання завдання було виділено достатньо часу - близько місяця, хоча завдання були підібрані так, щоб їх можна було виконати приблизно за 1-3 дні. Досвідчений фахівець, швидше за все, не захоче витрачати стільки свого особистого часу на одного потенційного роботодавця, але ми розсудили, що молоді фахівці, які хочуть отримати свою першу роботу, знайдуть можливим докласти трохи більше зусиль. Ми виявилися праві. Нам прислали 12 заявок - з них 8 на посаду Research Developer і 4 на Web Developer. Один з кандидатів претендував на обидві ці позиції. На позицію Unix Developer не надіслали жодної.

Опубліковано: 25/01/12 @ 08:42
Розділ Різне Читати далі...

40-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з QA Team Lead і Configuration Manager'ом з Groupon , Дмитром Коваленко

США Значення школи в США Перекладач між бізнесом і програмістами Значення диплома при пошуку роботи в США Перша робота в IT Відмінності між програмістами і QA Хто такий « Configuration Manager » Про роботу в стартапи взагалі і в Groupon зокрема Як впровадити QA Вартість життя в Чикаго і Сан - Франциско Еміграція і адаптація Одруження та діти в США З ким і чому працюють компанії США Книги у випуску : The Pragmatic Programmer : From Journeyman to Master Programming Ruby : The Pragmatic Programmers ' Guide, Second Edition

Опубліковано: 24/01/12 @ 01:07
Розділ Різне Читати далі...

EPAM розраховує отримати в ході IPO не менш $ 118 млн

Компанія EPAM Systems анонсувала початок публічного розміщення акцій на Нью - Йоркській фондовій біржі. Згідно офіційною заявою , EPAM планує продати 7400000 акцій за початковою ціною $ 16-18 за цінний папір. Згідно з планом розміщення, сама компанія продасть близько 1,5 млн акцій, а решта 6 млн будуть продані акціонерами. Таким чином , загальна сума , залучена в ході IPO , складе від $ 118 млн; близько $ 24 млн з них отримає безпосередньо компанія. У разі перевищення пропозиції попитом EPAM Systems надасть гарантів розміщення опціон ще на 1,11 млн акцій на 30 днів. Нагадаємо , компанія EPAM Systems подала заявку на розміщення ще в червні . У плані розміщення була вказана сума близько $ 100 млн.

Опубліковано: 24/01/12 @ 11:47
Розділ Різне Читати далі...

Освіта в Мережі : короткий довідник

Назви на кшталт Стенфорд, Берклі, Єль, Массачусетський технологічний знайомі більшості сучасних представників технічних професій, а випускники цих навчальних закладів крім якісної освіти отримують «+20 до харизми» тільки за престиж вузу. За таким безкоштовним додатком доведеться їхати в США, а ось освіта за стандартами вузів-лідерів можна частково отримати вже зараз. Все популярнішими в світі стає навчання онлайн, і це не дивно, адже воно не вимагає значних фінансових витрат, дозволяє самостійно організовувати свій час і використовувати тільки необхідний вам в даний момент матеріал. Крім того, зрозуміло, доступ до онлайн-курсів можна отримати з будь-якої точки світу, не виходячи з дому. Інформацію - в маси Рух Open Education Resoures (OER) придбало всесвітній масштаб в 2001 році, коли Массачусетський технологічний інститут (MIT) запустив проект OpenCourseWare (OCW), відкривши вільний доступ до своїх освітніх курсів.

Опубліковано: 24/01/12 @ 07:55
Розділ Різне Читати далі...

Андрій Павлів , N- iX : «Питання еміграції останнім часом піднімається все частіше»

Львівська N-iX починала як стартап, а виросла в середню аутсорсингову компанію, а в 2012 році планує відкриття офісу в Києві. Про історію компанії, стартапи, шукачів-стрибунців, нові податки і посилення еміграційних настроїв в інтерв'ю ДОУ розповідає Managing Partner, co-founder N-iX Андрій Павлів. - Розкажіть про компанію, історію створення, яка її спеціалізація зараз? - Компанія N-iX створена в 2002 році. Вона була створена як стартап, з ідеєю розробки свого продукту, який би дозволяв користувачам продуктів компанії Novell працювати під Лінукс. Засновників у компанії троє - двоє з Україною, один з Німеччини. Ми «загорілися» ідеєю і почали розробляти продукти. За півроку створили два прототипи, Novell зацікавилася і купила їх, а в 2003 році ми підписали контракт на подальшу розробку цих продуктів. Спочатку компанія називалася Novellix, але у Novell були претензії на використання їх назви в імені нашої компанії і ми поміняли його на N-iX.

Опубліковано: 23/01/12 @ 10:58
Розділ Різне Читати далі...

Решта в 80-их

Спонсор солодкого посту - - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
восьмидесятих - дивовижний час для комерційної попси. Тоді вона була діамантом, абсолютним. Ви, звичайно, знаєте про Мадонну, Прінса і Джексона, який Майкл - це головні символи тієї епохи. Але сьогодні пост присвячений не їм, а тим, хто знайшов основну популярність в 80х і ... незабаром був призабутий. Сьогодні мова про тих, кого в 90х і 00х згадували рідко і малопомітно. Підбірка знову ж моя.
Втім, трохи і про них Припустимо про Мадонну такого не скажеш. Вона була однаково успішна в 80х, 90х і 00х. Прямо як U2. Справедливості заради треба сказати, що класних пісень за 80ті в неї зовсім мало, але проти цифр, то пак продажів, не попреш. Медж співачка медійна, пробивна і динамічна. Прямо як мумія в пригоди Павлика. Це означає, що якщо завтра доведеться нагадувати про себе дуетом з Бібером, то вона це зробить.

Опубліковано: 22/01/12 @ 08:40
Розділ Різне Читати далі...

GlobalLogic відкриває безкоштовні курси з C / C + + у Львівській політехніці

GlobalLogic оголосила про набір студентів на безкоштовні підготовчі курси за мовами програмування С/С + + . Курси проходитимуть на базі Інституту комп'ютерних наук та інформаційних технологій університету «Львівська політехніка». Заняття пройдуть у два етапи: базовий теоретично-практичний курс і практичний з щотижневими перевірками фахівцями GlobalLogic. Тривалість кожного етапу - один місяць. Як повідомив тренінг-координатор компанії Андрій Дворчін, на першому етапі студенти прослухають курс лекцій, практична частина буде у вигляді домашніх завдань і лабораторних робіт. На другому етапі кожен студент буде вести власний проект. «Це будуть маленькі, легкі, але реальні проекти», - розповів Андрій Дворчін. Викладати буде доктор НУ «Львівська політехніка» Дмитро Пелешко. Проект поки пілотний, очікується, що на першому етапі будуть брати участь 15 студентів, на другому - близько 10.

Опубліковано: 20/01/12 @ 02:24
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: новий рейтинг TIOBE , « епічною ачівменти » в Visual Studio , румунські стартапи та аутсорсинг в Угорщині , переклади з HR -ського на англійську

Добрий день, шановні читачі. Поки законопроект № 8267, що передбачає тимчасовий пільговий режим оподаткування для IT-компані, повільно рухається у бік другого читання, «Європейська Бізнес Асоціація» уже пропонує новий, постійний закон з ще більш низькими ставками податків. (Ось тут - невелике обговорення з автором статті.) І про російську IT-індустрії: в «Хакер» вийшло дуже цікаве інтерв'ю з творцем веб-півночі NGINX Ігорем Сисоєва. Новини TIOBE опублікувала рейтинг мов програмування за підсумками 2011 року; нове в області безпеки платежів - банківська карта з динамічним номером Samsung планує об'єднати платформи Bada і Tizen бейджи і «ачівменти» в Visual Studio JBoss представила Hibernate 4.0 Twitter купив румунський стартап Summify; глобальний запуск IPv6 відбудеться 6 червня. Практика Медіазапроси через CSS в JavaScript (частина I , частина II ); тривимірний редизайн на прикладі одного сайту.

Опубліковано: 20/01/12 @ 10:40
Розділ Різне Читати далі...

21 - 22 квітня, Київ - 11- а Міжнародна конференція в галузі забезпечення якості ПЗ « Software Quality Assurance Days »

Столицею якості програмного забезпечення в квітні 2012 року стане Київ. Аналітичне агентство Gartner вже кілька років поспіль включає Україна в ТОП-30 країн, програмні продукти яких користуються попитом по всьому світу. А за даними Datamonitor, з 10 провідних програмістських компаній Центральної та Східної Європи 7 є або повністю українськими, або мають в Україну центри компетенції. Традиційно висока якість програмної продукції грунтується на високій кваліфікації ІТ фахівців і зрілості ІТ співтовариства. Невід'ємною частиною життя цієї спільноти є конференції в області якості ПЗ. І ми зараз анонсуємо наймасштабніше в Центральній і Східній Європі подія: 21-22 квітня 2012 року в Києві пройде 11-я Міжнародна конференція в галузі забезпечення якості ПЗ «Software Quality Assurance Days » Цього разу конференція завдяки об'єднанню з конференцією ELT Ukraine (Expert Level Testing Conference) пройде за активного сприяння міжнародної асоціації ISTQB .

Опубліковано: 19/01/12 @ 06:58
Розділ Різне Читати далі...

Відео від IT -компаній: fail - парад

облетіли російськомовний сегмент Інтернету «вірусне», як модно зараз говорити, відео від співробітників львівського представництва EPAM Systems підказало нам очевидну ідею. На сьогоднішній день в Мережі набралося досить багато подібних роликів, які збирають сотні суперечливих відгуків, а значить, потрібно зібрати їх в одному місці і зберегти для вдячних нащадків. Я не взяв на себе сміливість оцінювати якість відео і визначати кращі і гірші ролики. Тим більше, що деякі з них складно порівнювати: наприклад, створюючи музичні кліпи, компанії зазвичай обирають один з двох зол - порушують права авторів композицій або використовують власні вокально-інструментальні та поетичні ресурси. І невідомо, яка з цих зол - менше. Ще один штампований fail, що зустрічається майже в усіх подібних «домашніх відео», - нещадна експлуатація зовнішніх даних співробітниць. Отже, добірка «креативних» відеороликів від IT-компаній в алфавітному порядку.

Опубліковано: 19/01/12 @ 01:27
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 16

Олександр Соловйов DevOps'a . Дуже молодий проект, є простір для маневру. Поточний стек технологій - це Erlang/OTP, CoffeeScript, MongoDB, Node.js і Python. В Ужгороді, прекрасному місці для байкерів, шукають senior. NET розробника , зарплата від 2000 у.о. Компанія «БІФІТ » запрошує на роботу в Дніпропетровськ junior Java програміста . Проект - система електронного банкінгу. Запорізька компанія IdeaFX надає можливість перекваліфікації програмістів С + +/С #/Delphi і т . д. в iOS розробників . Львівська компанія N-iX шукає старшого Windows Phone 7 розробника для канадської компанії компанії OpenText. У Перший медіа холдинг потрібно web-developer (програміст + дизайнер + верстальщик + менеджер баз даних) для розробки сайтів та впровадження інновацій в існуючі проекти. Промінвестбанку потрібен системний архітектор . У компанію Київстар потрібно інженер-програміст (SQL, Delphi або С ++) .

Опубліковано: 19/01/12 @ 11:09
Розділ Різне Читати далі...

« Сигма України » розширює офіс в Одесі

Компанія «Сигма України » змінила офіс в Одесі і планує розширити представництво з 30 до 50 -70 співробітників до кінця 2012 року. Як розповіла PR менеджер «Сигма України» Анастасія Кладова, нове приміщення знаходиться офісному центрі на проспекті Шевченка і може вмістити до 70 співробітників. «У нас амбітні плани щодо подальшого розвитку" Південного офісу ", і ми плануємо досягти ряду важливих цілей в 2012. Одна з них - це вирости до 50 або навіть 70 чоловік », - заявив генеральний директор Сигма України Володимир Бек. Нове одеське приміщення «Сигма України» займає два поверхи офісного будинку і має окремий вхід. Внутрішній простір складається з окремих кабінетів, кухні, тренажерного залу, кімнат для нарад і відпочинку. «У найближчих планах - розвиток мобільного напряму, і набір спеціалістів у цій галузі. Також у нас ведеться ряд перспективних проектів з використанням. Net, Java Enterprise, Flash і ряду інших, але фахівці з цих напрямів нам дуже потрібні практично постійно.

Опубліковано: 18/01/12 @ 06:03
Розділ Різне Читати далі...

Тім Браун, Maxymiser : « Україні - вже далеко не ринок дешевої праці »

Не так давно на TechCrunch з'явилася новина про те , що проект Maxymiser (система поліпшення продуктивності сайтів) отримав ні багато ні мало $ 12 млн інвестицій від американських інвестиційних фондів. Власне, актуальною нам ця новина здалася тому, що R & D-підрозділ компанії розташовано саме в Україну, в Дніпропетровську. Під час свого візиту в український офіс, Тім Браун (Tim Brown), виконавчий директор компанії, дав DOU невелике інтерв'ю і розповів про перспективи американських вкладень для українського ринку. Тім Браун (Tim Brown), CEO Maxymiser - Розкажіть трохи про історію компанії. Коли і чому було прийнято рішення відкрити представництво в Україну? - Maxymiser спочатку був частиною холдингу IDE Group в Україну. Проект стартував на початку 2006, перша його версія була представлена ??ринку на виставці Internet World, що проходила у вересні 2006 року в лондонській Олімпії. З моменту заснування вся наша розробка велася в Дніпропетровську.

Опубліковано: 18/01/12 @ 02:42
Розділ Різне Читати далі...

майбутнє освіти

Давно збирався написати колонку на тему того, як Khan Academy, Stanford online classes, MITx та інші нові ідеї змінять наші підходи до університетського і шкільної освіти. На щастя, за мене це зробили і набагато краще, ніж це зробив би я. Всім читати: Will we need teachers or algorithms . Коли з'явився Інтернет, це призвело до появи нових ринків і трансформації існуючих. Найбільший ритейлер - це Амазон, наприклад. Секрет в leverage - зміни в технологіях дозволили робити деякі речі на порядки швидше, простіше, дешевше, і це, врешті-решт, все змінило. На черзі освіту. Там мало що змінилося з моменту його винаходу під час індустріальної революції. У повній відповідності з Innovator's Dilemma , существущая система освіти не зацікавлена ??в потрясіннях і глобальні зміни, тільки в «косметичних» поліпшеннях. При цьому попит з боку споживачів (батьків і студентів) зростає з прискоренням, адже в сучасному суспільстві все складніше домогтися успіху без доброї освіти.

Опубліковано: 18/01/12 @ 09:07
Розділ Різне Читати далі...

Як заробити на англомовному сайті - Amazon.com

Как заробити на англомовному сайті-Amazon.com Дорогі друзі, сьогодні я розповім про те, як заробити на англомовному сайті за допомогою партнерської програми Amazon.com. Photo: Felipe Skroski/wikimedia Учора ввечері мені прийшло бачення так захотілося про це написати, що я відклав усі справи і з палаючими очима клацали на клавіші до першої години ночі (хоча вставати мені о 6:30). Прокинувся сьогодні, як зомбі, але не шкодую - у мене вже практично готовий пост про монетизацію англомовного сайту! Вас чекають 40 скріншотів і захоплююча подорож у світ капіталізму і доларів! Зараз подшліфую його, оптимізують скріншоти, і, дивись, через пару годин опублікую (так, у мене завжди підготовка поста до публікації займає багато часу). Спочатку невеликий відступ. Данило Мауле проводить безпрецедентний ПАММ конкурс з призовим фондом в $ 30000. Конкурс стартує 5 лютого і триватиме по 5 травня. Amazon.com - найбільший в світі інтернет-магазин, який пропонує 34 категорії товарів (книги, музику, електроніку, спортивні товари, одяг і т.д.).

Опубліковано: 18/01/12 @ 08:28
Розділ Різне Читати далі...

Нове на ДОУ: анкета для оцінки компаній

Ми запускаємо міні-анкету компанії, яка дозволяє оцінювати сильні і слабкі сторони компаній. Як це працює У профіль кожної компанії на ДОУ вбудовується міні-анкета з 10 питань. Колишні і нинішні співробітники компанії можуть проголосувати по кожному з пунктів анкети, віддавши голос «за» чи «проти». Дані голосування використовується на ДОП, щоб дати більше інформації про компанію. Питання міні-анкети Список і формулювання питань засновані на нашому досвіді з Best Employer. Приклад анкети можна побачити в профілі будь-якої компанії, наприклад GlobalLogic . Кожне питання вимагає простої відповіді так/ні, плюс можна залишити пояснюючий коментар. Ми вирішили не використовувати складнішу шкалу тому була мета зробити анкету максимально простою і зрозумілою. Як проголосувати Оцінювати компанію можуть тільки нинішні або колишні її працівники, для цього потрібно прив'язати свій LinkedIn-аккаунт. Ми використовуємо LinkedIn-профіль, щоб перевірити чи працювали ви в цій конкретній компанії.

Опубліковано: 17/01/12 @ 05:04
Розділ Різне Читати далі...

Андрій Хаврюченко , 42 Coffee Cups : «Головне завдання для підприємця тут - стати частинкою Долини »

Останнім часом ми брали інтерв'ю переважно у представників великих і відомих компаній. Однак не ними єдиними живе ринок розробки - заробляти гроші улюбленою справою можна, залишаючись при цьому незалежним від корпорацій. Андрій Хаврюченко, засновник проекту 42 Coffee Cups ділиться своїм досвідом створення розподіленої команди і розповідає про те, як зарекомендувати себе на світовому ринку. Андрій Хаврюченко, засновник 42 Coffee Cups (Фото Олександри Палеева ) - Розкажіть трохи про себе і про свій нинішній проект. - Я займався розробкою стільки, скільки пам'ятаю, ще в школі в середині 80-х ходив з батьком на кібфак, писав програми на великих ЄС-івських «шафах», був такий наш аналог IBM 360. C 91-го року займаюся цим за гроші, з 98-го - фріланс, і з тих пір в корпоративних структурах/компаніях я пропрацював в сумі десь з рік, не більше. Ймовірно, це і є найбільший «стартап», який у мене є на сьогодні.

Опубліковано: 17/01/12 @ 02:35
Розділ Різне Читати далі...

Сучасна інформаційна економіка

Для успішного ведення комерційної діяльності в інтернет-середовищі безмірно важливо вірно усвідомлювати існуючу реальність і розумно оцінювати перспективи її розвитку. У даній статті зроблена спроба подати якісне визначення сучасної інформаційної економіці, стало бути: Офіційне визначення (Глосарій): - це економічна система, в якій велика частка ВВП забезпечується діяльністю з виробництва, обробки, зберігання і розповсюдження інформації і знань. Отже, що економіка Індії (Малазії, Тайланда), в якій виготовлення та експорт ПЗ - основа господарства - теж інформаційна? Безперечно, що в даному трактуванні визначення не дає нічого для якісної характеристики економіки та реально Інформаційна економіка прирівнюється до сектору інформаційних технологій і в прикладі з Індією лише відображає глобальну спеціалізацію національної економіки.

Опубліковано: 17/01/12 @ 12:43
Розділ Різне Читати далі...

39-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з Senior Sales Євгеном Ковалик

Вітаємо всіх з минулими святами. Ми повертаємося в робочий режим. Освіта Перший IT проект Міжнародний маркетолог в CDD Спочатку потрібно вміти робити « тупняк » Кордон між продажами , маркетингом і PR Sales кар'єра Seniority в сфері маркетингу та sales'а Час для ігор Game producer у великій компанії Перехід в стартап Власний бізнес Книга у випуску : Економікс . Принципи , проблеми і політика. К. Р. Макконнелл , С. Л. Брю Випуск записаний за підтримки IT компанії AltexSoft . Адресу компанії в мережі Інтернет: AltexSoft - кращий вибір в кар'єрі програміста.

Опубліковано: 17/01/12 @ 07:34
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180