4 червня, Дніпропетровськ - PechaKuchaNight vol.6 IT

Повний зал, божевільний драйв на кофебрейках, уважна тиша під час вступу спікерів - все це ознаки відмінного затребуваного івенту. Формат PechaKucha 20 ? 20 завойовує місто! Ми отримуємо величезне задоволення від створення події, від спільної роботи з партнерами, зі спікерами, з друзями формату, і скоро в ефірі PechaKuchaNight Dnepropetrovsk vol.6 IT Спікери: власники і топи IT-компаній і стартапів 1. Михайло Кашкін | Mikhail Kashkin, сonsultant, Google
2. Володимир Воробйов | Volodymyr Vorobiov, Ruby developer, CEO, RubyGarage
3. Максим Іцковіч | Maxim Itskovich, owner, Mobindustry
4. Роман Бабич | Roman Babich, MP, SMD consulting
5. Максим Михальчук | Maxym Mykhalchuk, technical consultant, Ciklum
6. Віктор Сергієнко | Victor Sergienko, principal network architect, Itrezzo
7. Дмитро Маленко | Dmitriy Malenko, CTO, rollApp
8. Юрій Лозинський | Yuriy Lozinsky, delivery director, Exigen
9. Сергій Шегеда | Sergey Shegeda, director, LevelUP
10.

Опубліковано: 31/05/13 @ 11:42
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 87

Микола Павлов шукає в Харкові iOS хакера в свій стартап Biomech (система відслідковування рухів для спортсменів). Обов'язково вільне читання наукових статей англійською. Компенсація: зарплата + stock option. У харківську компанію INSART потрібно Java програміст для роботи над стартапом за мотивами one-time passwords, OTP tokens. TubeMogul шукає старшого PHP-розробника , знання Node, Backbone, Angular або Ember буде плюсом. Компанія Luxoft , яка нещодавно подала заявку на IPO , шукає Java і. Net розробників , які хочуть переїхати до Польщі. Повна компенсацію авіаквитків, початкових витрат на житло, перевіз рухомого майна та багажу. Допомога в отриманні візи. 9-12 вересня команда Amazon Web Services знову приїде в Київ шукати розробників, готових переїхати до Канади. Схожий захід вже проводилося в березні . Науково-виробниче підприємство Аеротехніка шукає C + + програміста , що вміє розробляти багатопотокові real-time додатки. Зарплата 14 000 грн.

Опубліковано: 30/05/13 @ 08:55
Розділ Різне Читати далі...

Як відкрити інтернет магазин .

Як відкрити інтернет магазин. Сьогодні все більш і більш популярними стають покупки за допомогою інтернет-магазинів. І це зрозуміло, адже купуючи товари та послуги таким чином можна значно заощадити час, якого в наші дні інколи дуже бракує. У результаті постійно зростаючого попиту на даний вид послуг, створюються все нові інтернет-магазини. Тим більше що створити такий магазин, якщо ви впевнений користувач ПК та інтернету, не представляє особливої ??праці. Існує два варіанти для організації подібного бізнесу: можна створити свій інтернет-магазин, а можна завантажити готовий. Для того щоб він почав працювати на власника, досить налаштувати скрипт магазину. Власники інтернет-магазинів мають ряд переваг перед власниками звичайних торгових підприємств і магазинів, оскільки мають можливість користуватися різними благами інтернету. Звичайно ж, жоден магазин, будь він віртуальним чи реальним не обходиться без реклами, оскільки саме вона допомагає поширити необхідну інформацію про товар.

Опубліковано: 29/05/13 @ 04:55
Розділ Різне Читати далі...

В Єгипті під час медового місяця помер білорус

Турист з білоруського міста Орші, 25-річний Олексій Колтунов помер у , де він відпочивав разом з дружиною під час медового місяця. Він відчув нездужання після вечері у місцевому ресторані і через два дні помер. У вдови не було грошей, щоб перевезти тіло в Білорусь. Страхова компанія відмовилася оплачувати транспортування загиблого білоруса. Гроші друзі подружжя збирали всім світом і зібрали суму, достатню для доставки тіла в Мінськ. Але з Мінська загиблого білоруса потрібно ще перевезти в Оршу. Відпочинок молодих подружжя, які одружилися в лютому, в місті Таба був запланований на десять днів, але тривала всього добу, повідомляє ОНТ. Вечеря в ресторані при готелі «Аквамарин Сан Флауер Резорт» 23 травня було останнім для Олексія Колтунова. За словами дружини, чоловік у цей день замовляв рибу. Вже вранці він відчув себе погано, а ввечері втратив свідомість. Приїхав лікар сказали, що це акліматизація і порадив відпочити.

Опубліковано: 29/05/13 @ 11:57
Розділ Різне Читати далі...

Як чудеса стають нормою

VPS-хостинг економить ваші гроші Інтернет став звичною частиною нашого життя і звичайним інструментом роботи безлічі людей. Поширення мережі Інтернету призвело суспільство до значних змін в їх повсякденному житті. Навіть ті люди, робота яких не пов'язана з щоденним проведенням часу в Інтернеті, користуються багатьма можливостями, які він надає: сьогодні за допомогою Інтернету кожна людина здатна з легкістю робити те, про що пару десятиліть тому не можна було й мріяти. Наприклад, бувалий мисливець без особливих зусиль може придбати, скажімо, такий прилад як тепловізійний монокуляр , просто використовуючи Інтернет, де можна знайти детальну інформацію про цей апарат, довідатися про ціни на нього і вибрати магазин, де він продається.

Опубліковано: 28/05/13 @ 09:14
Розділ Різне Читати далі...

Система відеоспостереження і безпеку.

Система відеоспостереження і безпеку. У сучасному світі все більшу увагу виявляється систем безпеки, все більший розвиток одержують сучасні системи відеоспостереження та контролю. Наприклад раніше залишаючи свій автомобіль на парковці не завжди власник міг бути впевнений у його збереження, зараз ця ситуація більш зрозуміла і постійно удосконалюються системи саме спостереження і забезпечення безпеки прийнятої на зберігання власності. Повну інформацію можна отримати на сайті www.sky-trade.net , де роз'яснена повністю технологія відеоспостереження, організація всієї систем з використанням локальних мереж або Інтернету. Сучасна система, встановлена ??на стоянці, дозволяє не тільки забезпечувати збереження вашого автомобіля, зокрема, попереджати викрадення, незначні пошкодження вашого автомобіля іншим учасником руху, які раніше могли залишатися безкарними, безпеку навіть самого автовласника і т.д.

Опубліковано: 28/05/13 @ 05:45
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Романом Рибальченко , ефективним інтернет- маркетологом

107- й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Мова піде про маркетинг , інтернет , SEO та скляна стеля . У програмі: Про во'IT'і Розвиток інтернет маркетингу в Україні сеошник - пірати Як працює SEO Проекти , які добре вчать SEO студія Тренінги та консалтинг Підприємництво Відпочинок Книги у випуску : Маркетинг на 100 %. Ремікс. Як стати хорошим менеджером з маркетингу - Ігор Манн Важко бути богом - Аркадій і Борис Стругацькі Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 28/05/13 @ 10:21
Розділ Різне Читати далі...

10 - 14 червня, Київ - Міжнародна конференція Із програмного забезпечення SE 2013

З 10 по 14 червня в Киеве Відбудеться міжнародна конференція Із програмного забезпечення - SE 2013. Конференція проводитиметься за ПІДТРИМКИ Software Engineering Club (Kyiv) на базі национального авіаційного УНІВЕРСИТЕТУ. ІВЕНТ для ІТ-спеціалістів та студентов тріватіме 5 днів, КОЖЕН з якіх буде відповідаті певній сфере технологий:
- Web-Development & Marketing -10 червня
- Mobile/Desktop/DataBases - 11 червня
- Career/Management - 12 червня
- Discovery & Technology - 13 червня 5-й день (14 червня) - Free Entertainment Day - віїзній та розуміє под собою РОЗВАЖАЛЬНИЙ програму для активних учасников конференции, хто презентував свой стартап чг Доповідь. SE 2013 - чудовий доказ того, что Зібрання блискучії спікерів та здібніх студентов в одному місці в неформальній атмосфері можливе.

Опубліковано: 27/05/13 @ 10:16
Розділ Різне Читати далі...

Джинн дейтинг . організаторський звіт

Як знайти хороших розробників? Як знайти цікавий проект? Ми спробували зробити для програмістів справжнісінький дейтинг, і ось що вийшло. 23 травня Джинн зібрав у київському креативно просторі «Часопис» 13 компаній і 55 розробників. Компанії презентували свої проекти та розповідали, кого шукають, розробники - слухали і, звичайно ж, ставили питання. Після презентацій учасники у вільному режимі знайомилися, спілкувалися 1 на 1 або маленькими групками, міняли співрозмовників. Особливість Джинн дейтинг - в тому, що тут немає HRов і рекрутерів. Представниками компаній були тільки ті, хто шукав людей до себе в проект, а також Техдиректор та інші ФАУНДЕР (можете самі оцінити список ). Такий формат дає можливість «з перших рук» дізнатися, чим займається компанія, які технології використовує, і що конкретно доведеться робити в тому чи іншому проекті. Хлопці активно запитували про печеньки, розташуванні офісів, і ще багато про різне. Питання вечора: «А 1С програмістів ви шукаєте?» .

Опубліковано: 27/05/13 @ 07:55
Розділ Різне Читати далі...

Соціальні мережі - зло чи спосіб зберегти друзів?

Соціальні мережі - зло чи спосіб зберегти друзів? Інтернет сьогодні став явищем, повз якого не може пройти жоден чоловік - так чи інакше кожен з нас користується інтернетом, спілкується, шукає інформацію або заробляє з його допомогою гроші. До речі, що стосується останнього, то сьогодні існує чимало сайтів, які допомагають побачити спосіб заробітку в інтернеті. Наприклад, одним з таких сайтів є http://www.kotox.ru/money/ . Саме тут можна познайомитися з самими різними способами отримувати дохід, не виходячи з дому, просто сидячи перед комп'ютером. Але, мабуть, найбільшим успіхом в інтернеті користуються різні соціальні мережі - тобто, портали, що дають людям можливість спілкуватися. Правда, багато психологів сьогодні стверджують, що соціальні мережі - це найбільше зло інтернету, що вони сприяють тому, що люди перестають спілкуватися «в реалі», в результаті чого у них виникає безліч психологічних проблем.

Опубліковано: 25/05/13 @ 07:19
Розділ Різне Читати далі...

Соціальні мережі для дітей.

Соціальні мережі для дітей. Різні соціальні мережі вже досить міцно стали частиною життя більшості людей, що мають доступ до інтернету. При цьому соціальні мережі, створюючись, як засіб спілкування, давно «переросли» свої функції, і сьогодні можуть принести користь не лише конкретній людині, але й цілому бізнесу. Наприклад, з їх допомогою можна легко знайти виконавця в тому випадку, якщо потрібно розробка фірмового логотипу компанії або якась оригінальна бізнес-ідея. Для цього в різних соціальних мережах створюються спільноти, де професіонали пропонують свої послуги. Перевагою такого підходу до виконання бізнес завдань є те, що в цьому випадку можна отримати дійсно нестандартне, а значить, і привертає загальну увагу рішення. Говорячи про соціальні мережі, варто звернути увагу і на те, що вони притягують не тільки дорослих людей, але і дітей. Звичайно, більшість соціальних мереж мають обмеження за віком - наприклад, в мережі Facebook не зможе зареєструватися користувач молодше 13 років.

Опубліковано: 25/05/13 @ 07:18
Розділ Різне Читати далі...

Онлайн -магазини - майбутнє комерції .

Онлайн-магазини - майбутнє комерції. Сучасні інтернет-технології дозволяють нам значно економити наш час. Це дуже важливо, оскільки в наші дні з нашим темпом життя, часу нам часом катастрофічно не вистачає. І, якщо раніше ми використовували інтернет, в основному, для отримання будь-якої інформації або розваг, то сьогодні покупка різних товарів і оплата послуг, не виходячи з дому, стає все більш поширеною. Більше того, на думку фахівців, зовсім скоро саме купівля товарів і оплата послуг будуть основними операціями, що здійснюються в інтернеті. Підтвердженням цьому може служити той факт, що вже зараз обсяг товарообігу в інтернеті не поступається аналогічним обсягами традиційної торгівлі. І це зрозуміло, адже набагато простіше і комфортніше вибирати небудь товар або оплачувати послуги, сидячи у м'якому кріслі, ніж бігати по магазинах і шукати все це «наживо».

Опубліковано: 25/05/13 @ 07:17
Розділ Різне Читати далі...

31 травня, Мінськ - MobileOptimized - конференція розробників мобільних додатків і ігор в Мінську

Портал dev.by і компанія Wargaming організовують конференцію розробників мобільних додатків MobileOptimized 2013 , яка вже втретє збере мобільних гиків Білорусі і всього СНД в столиці синьоокою. MobileOptimized в цьому році: доповіді в декілька потоків від провідних експертів СНД, поглиблені майстер-класи, ком'юніті-споти з власною програмою від розробників для розробників, смачний італійську каву, зали Будинку Москви в самому серці міста, пивна афтерпаті. Теми цього року: мобільна розробка, мобільні ігри, iPhone, Android, Windows Phone, 3D-графіка, Unity, розробка ігор, мобільна верстка, управління проектами, маркетинг і просування в сторах, автоматизація тестування мобільних додатків, сервіси та стартапи, особливості ІТ-бізнесу в мобільній сфері, огляд світових конференцій, досвід розробки провідних компаній. Програма на сайті: mo.dev.by/Program.

Опубліковано: 24/05/13 @ 01:10
Розділ Різне Читати далі...

Найважливіше в інтернет -магазині

Найважливіше в інтернет-магазині Інтернет-користувачі зі стажем хоч раз здійснювали покупки, не виходячи з дому, вірніше, не встаючи з-за столу. Реалії такі, що з кожним днем ??все більше людей отримують вихід у всесвітню мережу, так що кількість потенційних покупців тільки збільшується. Головні переваги покупок товарів і послуг по інтернету - це зручність і економія часу. Не потрібно ходити по місту в пошуках бажаної речі, не потрібно стояти в чергах. Підприємці так само користуються благами онлайн-торгівлі - вони не витрачаються на торгові приміщення і на штат працівників, не мають конфліктів з усілякими муніципальними службами. Серце інтернет-магазину - перелік його продукції. Відвідавши сайт, користувачі проводять більшу частину часу, розглядаючи каталог товарів. Цей розділ сайту повинен бути гранично інформативним і зрозумілим користувачеві. Професійні розробники сайтів створять інтернет магазин за короткий час з набором усіх важливих функцій .

Опубліковано: 23/05/13 @ 11:37
Розділ Різне Читати далі...

Хочете працювати вдома? А точно зможете ?

Хочете працювати вдома? А точно зможете? Багатьох з нас дратує суворий графік роботи, не радує той факт, що є у тебе справи в даний момент чи ні їх, ти не можеш просто встати і піти. Ось таке отсіжіваніе восьмигодинного робочого дня вбиває в багатьох з нас бажання працювати і креативити. Адже набагато цікавіше, якщо у вас є конкретне завдання і конкретні терміни виконання, і тоді нікого не цікавить, коли ви робите роботу, головне, щоб все було здано в строк. Завдяки такому підходу ви зможете розумно розпоряджатися своїм вільним часом і мати більше часу на те поняття, яке називається вільним життям. Цілком підходящим варіантом для тих, кому набридло таке от офісне рабство, стане . Ви просто отримуєте завдання, виконуєте його і здаєте замовнику, все інше час можете робити що завгодно. Однак не завжди такий спосіб роботи так вже й хороший. Надто вже багато всього будинку відволікає від виконання завдання.

Опубліковано: 23/05/13 @ 11:36
Розділ Різне Читати далі...

Навчання як рух вперед - http://tritec-education.ru/

Навчання як рух вперед - http://tritec-education.ru/ Інтернет - основа життя сучасної людини, практично все крутиться навколо нього, як робота і навчання, так і проведення дозвілля. Ми шукаємо, на який фільм сходити, в якому ресторані пообідати, яку книгу почитати саме в Інтернеті, так що впоратися без нього, напевно, буде дуже і дуже складно. Не оминув стороною Інтернет і всі освітні питання і програми. Як багато всіляких технік і програм, які пропонують вивчення самих різних дисциплін просто через Інтернет, без навчальної аудиторії і викладача, що стоїть прямо у вас за спиною. Причому вчити таким чином можна все, що завгодно. Від іноземних мов до бухгалтерського обліку. Наприклад, на сайті http://tritec-education.ru/ викладено більше десятка освітніх програм самих різних спрямувань. Там же є і список тих курсів, які ви можете пройти заочно і традиційно, скласти іспити і отримати нову професію або спеціалізацію.

Опубліковано: 23/05/13 @ 11:34
Розділ Різне Читати далі...

Як можна заробити в інтернеті .

Як можна заробити в інтернеті. З розвитком інтернет технологій кількість людей, які відвідують мережу, постійно збільшується. Разом з цим все більше і більше стає актуальною тема заробітку в інтернеті. Існує багато різних, протилежних думок з цього приводу. Деякі вважають, що заробити в інтернет можна і, якщо намагатися, то дуже непогано, інші вважають, що в більшості випадків роботу в інтернеті пропонують шахраї. Як же бути? Насправді в інтернеті заробляти можна, але перш ніж почати слід знати, які існують способи заробітку, особливо це актуально для новачків. Для початку слід знати, що є робота з вкладеннями і без таких. До заробіткам без вкладень можна віднести: заробіток на статтях - копірайтинг, робота фрілансером, заробіток на кліках і т.д. До речі, якщо ви вирішите заробляти шляхом продажу чого або у власному магазині або в торговому центрі, вам будуть потрібні tritix системи для того, щоб ефективно піднести потенційним покупцям ваш товар.

Опубліковано: 23/05/13 @ 06:40
Розділ Різне Читати далі...

Правила пошуку інформації в Інтернеті

Правила пошуку інформації в Інтернеті Інтернет дає можливість отримати практично будь-яку інформацію і, часом, відшукати необхідну вам в океані веб-сторінок буває достатньо важко вирішуваною завданням. Виникає питання про правильне формування запиту та введення в пошукове поле того словосполучення, як наприклад, якщо ви шукаєте контекстну рекламу України , яке надасть вам найбільш швидкий і оптимальний вибір з безлічі сторінок, виданих пошукачем. Часом ми навіть можемо зіткнутися з фразою "0 документів за Вашим запитом" або "документів за Вашим запитом не знайдено". Спробуємо зрозуміти і освоїти деяку кількість правил інформаційного пошуку. У випадку, якщо ви отримуєте занадто велика кількість відповідей на свій запит, нереальна кількість посилань, його потрібно уточнити, ускладнити, і, навпаки, у разі відсутності результатів, відсутність точної відповідності, запит необхідно спростити. Правда, ці правила не завжди працюють.

Опубліковано: 23/05/13 @ 06:35
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет і « зона комфорту» : як забезпечити себе високошвидкісним виділеним доступом в Мережу.

Інтернет і «зона комфорту»: як забезпечити себе високошвидкісним виділеним доступом в Мережу. Інтернет міцно увійшов у наше життя, завоювавши популярність серед 50 млн. користувачів всього за якихось 5 років. Багато в чому це відбулося завдяки широкому спектру наданих їм послуг (це і навчання, і розваги, і спілкування, і інші соціальні функції різної спрямованості). Свобода у виборі інформації і можливість цю інформацію отримати стала однією з причин, по якій сучасна людина часто перестає відчувати себе комфортно, якщо раптом виявляється ізольований від доступу в Мережу. Ось чому багатьох цікавлять питання стабільності і якості надаваних послуг. До речі, завдяки інтернету безліч людей можуть заробляти гроші не виходячи з дому. Для цього потрібно створити інтернет-магазин, потім буде потрібна розкрутка вашого інтернет магазину і чекати потік замовлень. Запорука успіху у вирішенні даних питань - звернення до лідерів сегменту.

Опубліковано: 23/05/13 @ 06:34
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет: відправний пункт до успішного бізнесу

Інтернет: відправний пункт до успішного бізнесу Ах, великий і могутній інтернет! Скільки таємниць зберігаєш ти в своєму просторі! А скількох ти вже поневолив ... Напевно ви, шановні читачі, теж хочете дізнатися, як стати володарем інтернету? Зараз ми вам розповімо. Рейтинг. Це слово сьогодні прижилося у всіх сферах життєдіяльності людини. Не оминуло воно і інтернет. На найпопулярніших сайтах ведеться підрахунок переглядів та голосів, які звичайні користувачі безоплатно дарують особистостям, бажаючим просунути свій контент. А що робити, якщо, начебто, продукт ви пропонуєте непоганий, але якось не попадається він на очі мільйонної аудиторії? Зараз вже ні в кого не залишає сумніву те, що кращий спосіб прославитися в інтернеті - це розкрутка переглядів Ютуб . Ще б, адже про такій величезній кількості користувачів більшість аналогічних сайтів може тільки лише мріяти! Відмінний спосіб заявити про себе, просунути бізнес, знайти клієнтів - це і є та можливість, яку дарує великий портал.

Опубліковано: 23/05/13 @ 06:31
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179