нереальна реальність

Нереальна реальність Нереальна реальність Інтернет дозволив людям мати те, про що вони не могли навіть мріяти ще якихось 30 років тому. Здійснювати віртуальні екскурсії по цікавлять, і отримувати всіляку інформацію - це далеко не всі можливості, якими володіє користувач глобальної мережі сьогодні. Крім усього іншого, за допомогою інтернету на сьогоднішній день здійснюється основна торгівля, націлена на онлайнову аудиторію. Наприклад, інтернет магазин зварювального обладнання дозволяє з комфортом вибрати цікавить агрегат, дізнавшись попередньо про нього всі нюанси і технічні характеристики. Даний спосіб придбання продукції вигідний не тільки значною економією часу і сил, але також має свої плюси і переваги, що стосуються матеріальної сторони, оскільки часто продукція в таких магазинах коштує значно менше, ніж в офлайнових (звичайних) магазинах. Крім того, при пошуку конкретного типу товару у покупця інтернет магазину завжди є шанс знайти навіть самий рідко поставляється в офлайнові магазини товар.

Опубліковано: 15/06/12 @ 08:57
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : міліція відрегулює Інтернет, відеорепортаж з Garage48 в Києві, код- ревью Doom3 , матриця знань програміста , податок на IE7

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Добрий день, шановні читачі. Почнемо сьогоднішній випуск Дайджеста тижня з українських новин. Глава МВС звернувся до Кабміну з ініціативою «відрегулювати Інтернет», що в даному випадку, судячи з усього, означає «дати міліції більше можливостей щодо закриття сайтів». Ще одна новина, побічно стосується IT-галузі: з наступного року податкова інспекція планує ввести загальне декларування доходів громадян , що за прогнозами збільшить збори втричі. На завершення розділу - відеорепортаж з Garage48 в Києві: Новини Названо розробники-переможці 2012 Apple Design Awards; інтернет-магазин Kogan ввів податок на використання Internet Explorer 7 . Практика Alloy - новий фреймворк для платформи Titanium; EditorConfig - рішення для збереження стилів і оформлення коду в різних редакторах і IDE; PiP - Python в PHP .

Опубліковано: 15/06/12 @ 05:53
Розділ Різне Читати далі...

Юридична помічник

Юридична помічник В даний час без допомоги юристів дуже складно, а буває й неможливо, тримати в рамках закону свій бізнес. Саме тому так необхідна їхня професійна допомога. Однак далеко не всі організації містять у своєму штаті юристів, тому абонентське юридичне обслуговування є в сучасному світі дуже затребуваним. Від багатьох труднощів звільнить вас Укладення договору з юридичною фірмою. Юристи, візьмуть на себе повне юридичне обслуговування госпдіяльності Вашої фірми. Крім цього, такий договір допоможе зменшити Ваші витрати. Отже, чим же цікаво абонентське юридичне обслуговування ? Ви позбудетеся від рутини, довіривши професіоналам такі послуги, як представництво в суді, роботу з документацією, послуги детектива, і багато іншого. В екстреному випадку Ви зможете отримати консультацію юриста по зацікавила Вас, і прийняти правильне рішення, виходячи з отриманих звітів. Рішення, яке знизить всі можливі ризики і допоможе позбутися від проблем в бізнесі.

Опубліковано: 14/06/12 @ 11:05
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет продажі активно впроваджуються в життя людей

Інтернет продажі активно впроваджуються в життя людей Ринок інтернет продажів росте з кожним днем. Багато людей вже зрозуміли переваги такого способу купівлі товарів і активно ним користуються. Молоді мами, зайняті весь день з малюком, не маючи можливості сходити в магазин, замовляють через інтернет продукти, дитяче харчування і підгузники, студенти купують підручники та одяг, офісні працівники замовляють канцелярські приналежності або необхідні для роботи комп'ютерні програми, наприклад, її в інтернеті стала на сьогоднішній день самим популярним способом придбання якісної програми. Найбільша кількість інтернет продажів сьогодні виробляється в Китаї. Ця країна і в майбутньому, за прогнозами фахівців, буде лідирувати в списку країн, чиї жителі активно користуються всесвітньою павутиною для покупки необхідних їм товарів та послуг.

Опубліковано: 14/06/12 @ 09:00
Розділ Різне Читати далі...

Пошук людей в інтернеті

Пошук людей в інтернеті Пошук людей в інтернеті Сьогодні в інтернеті можна знайти будь-яку інформацію - про останні досягнення і про історію створення технологічних чудес, про події в світі і про політичні баталії. Будь-яка пошукова система за частки секунди знайде вам масу інформації з питання, відшукає для вас будь-яку книгу, фільм або музичний кліп. Але коли мова заходить про пошук людей, в більшості випадків пошукові системи безсилі. Для того щоб знайти колишнього однокласника або товариша по службі, вам треба знати багато точної інформації про нього, і навіть соціальні мережі без точної прізвища та імені нездатні зробити нічого. Це упущення розробники спробували виправити, оголосивши про запуск нової пошукової системи, яка спрямована саме на пошук людей. Ark.com - так називається цей новий пошуковик - здатний знайти вам людини за тими даними, які ви знаєте. Це може бути, наприклад, вуз, в якому ви разом вчилися, або його інтереси, на грунті яких ви і познайомилися. Ark.

Опубліковано: 14/06/12 @ 08:58
Розділ Різне Читати далі...

Батьки неповнолітнього пред'явили позов до Facebook

Батьки неповнолітнього пред'явили позов до Facebook Батьки неповнолітнього пред'явили позов до Facebook Однією з найбільш популярних на сьогоднішній день соціальних мереж Facebook доведеться незабаром постати перед судом. Принаймні, саме на цьому наполягають батьки неповнолітнього користувача, який здійснив без відома батьків покупку на сторінках мережі. Питання про те, хто робить покупки в онлайн магазинах і на сторінках соціальних мереж, за великим рахунком, мало турбував власників цих ресурсів - вони надають свої послуги за фактом оплати, особливо не вникаючи в питання, хто саме цю оплату здійснив. Таким чином, будь-який бажаючий може придбати його цікавить товар на будь-якому з сайтів - і неважливо, чи йде мова про музику або фільми з ресурсу http ://igrotrec.ru/cat_itunes_store / або про вдосконалення в мережевій грі, які часто зустрічаються на сторінках соціальних мереж. Але така ситуація незабаром може змінитися, особливо якщо позов батьків буде задоволений.

Опубліковано: 14/06/12 @ 08:56
Розділ Різне Читати далі...

SoftTechnics - як вийти на ринок мобдева ?

Про те, як молодий компанії вийти на ринок мобдева, і з якими проблемами їй доведеться зіткнутися розповідають представники одеської SoftTechnics: Генріх Агаджанян - СЕО компанії, Олександр Волик - Head of Sales Department і Михайло лупів - Team Lead Game Development. - Розкажіть, як з'явилася компанія? Генріх Aгаджанян : Компанія була заснована в жовтні 2007 і до середини 2010 займалася виключно розробкою веб-проектів та драйверів. На той момент було 12 чоловік розробників і всього три постійних клієнта. Це був наш ODC, Offshore Development Center. В середині 2010 року ми взяли курс на мобільну розробку і в 2011 році SoftTechnics виріс до 38 осіб. Зараз нас уже 52 і ми продовжуємо активно розширюватися. Основний напрямок нашої діяльності - розробка програм та ігор для iOS, Android і Facebook. Другий напрямок - ODC. До кінця 2012 року ми плануємо зрости до 70 чоловік.

Опубліковано: 14/06/12 @ 08:21
Розділ Різне Читати далі...

ТОП -25 найбільших українських компаній- розробників. Травень- 2012

. top25-table {border: 1px solid # 333;}. top25-table thead th {padding-top: 5px; padding-bottom: 5px; background: # eeece0! important; border: 1px solid # 333! important ; text-align: center! important; vertical-align: middle! important; line-height: 1.3! important; font-size: 13px! important;}. top25-table tbody th {padding-top: 10px; text-align : left! important; vertical-align: middle! important; line-height: 1.3! important; font-size: 13px! important; border: none! important;}. top25-table tbody td {text-align: center! important ; color: # 333; font-size: 13px! important; vertical-align: middle! important;}. top25-table tbody tr: nth-child (2n +1) {background: # eeece0! important;}. top25- table. pos {color: green;}. top25-table. neg {color: red;}. top25-table. l {text-align: left! important;} За період з лютого по травень 2012 штат 25 найбільших компаній-розробників ПЗ в Україну виріс на 6,2%, що майже в півтора рази менше, ніж за попередній період.

Опубліковано: 13/06/12 @ 01:33
Розділ Різне Читати далі...

[ Оновлено ] ТОП -25 найбільших українських компаній- розробників. Травень- 2012

. top25-table {border: 1px solid # 333;}. top25-table thead th {padding-top: 5px; padding-bottom: 5px; background: # eeece0! important; border: 1px solid # 333! important ; text-align: center! important; vertical-align: middle! important; line-height: 1.3! important; font-size: 13px! important;}. top25-table tbody th {padding-top: 10px; text-align : left! important; vertical-align: middle! important; line-height: 1.3! important; font-size: 13px! important; border: none! important;}. top25-table tbody td {text-align: center! important ; color: # 333; font-size: 13px! important; vertical-align: middle! important;}. top25-table tbody tr: nth-child (2n +1) {background: # eeece0! important;}. top25- table. pos {color: green;}. top25-table. neg {color: red;}. top25-table. l {text-align: left! important;} [UPDATE] Матеріал був оновлений з урахуванням уточненої інформації, отриманої від компанії Infopulse.

Опубліковано: 13/06/12 @ 01:33
Розділ Різне Читати далі...

Букмекерські ставки: невдала спроба заробити на ЄВРО 2012

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Невдала, але ... але непогана. Я не азартна, проте дивитися ЄВРО і нічого не ставити - якийсь занадто ущербний варіант. Не дивитися його, втім, ще більш сумнівно, не дарма ж за тарілку НТВ + віддав тисяч 25 рублів. Так, загалом, вирішив - треба дивитися і ставити. Спочатку намалював собі за мету - окупити цю чортову тарілку. Ну так, для задоволення думки «живу за рахунок букмекера». Вирішив, що для такої мети цілком вистачить початкових 100 $. Так і вийшло. Розпишу по днях:
День перший. На балансі: 100 $ Поповнив рахунок букмекера на 100 $. У перший день грали: Росія - Чехія. Ставка 90 $ на перемогу Росії з коефіцієнтом 2.4. Ставив до матчу, ставка зіграла, 90 $ перетворилися в 216 $. Польща - Греція. Ставка 10 $ на рахунок 1:1 у перерві матчу, коли поляки вели 1:0 і у греків був вилучений один гравець. Коефіцієнт 8.5. По грі було видно, що греки тиснуть.

Опубліковано: 13/06/12 @ 12:07
Розділ Різне Читати далі...

Едуард Глущенко, Lohika Systems : «Зарплата - всього лише один з бонусів»

Про результати проекту Lohika Labs, "культурних" і "технічних" відмінностях між офісами компанії в Києві, Одесі та Львові, а також про те, чи можна компенсувати 5% податок інвестиціями в умови праці і розвиток співробітників, розповідає Едуард Глущенко, Director of Engineering в Lohika Systems. - Едуард, розкажіть про ключові моменти вашої кар'єри ... - Я закінчив мехмат Одеського Національного Університету та прийняв досить сміливе на той час рішення поїхати вчитися до Америки. Вступив на факультет математики в університет штату Айдахо. Провчився два роки і зрозумів, що математика - це добре, але бути вчителем математики з американською освітою - якось нерозумно. За ці два роки я зрозумів, що хочеться займатися більш прикладними речами, ніж математика, став йти більше в computer science, закінчив вуз і отримав відповідний диплом. Саме в цей час мій професор в Америці збирався засновувати свій стартап, писати нову мову програмування.

Опубліковано: 12/06/12 @ 08:05
Розділ Різне Читати далі...

захист інтересів

Защіта інтересов Захист інтересів Якщо ви або хтось із ваших близьких потрапив у складну ситуацію, в якій потрібна допомога адвоката, то знайти знаючої людини не складе великих труднощів. В інтернеті дуже багато адвокатських контор пропонують свої послуги. На сайті ви зможете знайти перелік спеціалізацій компанії, а також вартість послуг адвоката . Запорукою успіху в тій чи іншій справі є в першу чергу професіоналізм та практика адвоката. З кожним клієнтом вони працюють індивідуально, адже проблеми у всіх різні. Довіряючись адвокату, ви отримуєте не тільки гарантію на конфіденційність наданої вами інформації, а й своєчасну консультацію, а також впевненість у тому, що навіть саме заплутана справа може мати позитивний результат. Варто пам'ятати, що адвокатська діяльність не є підприємницькою. Адвокат виступає як незалежний порадник з правових справах, а також є захисником громадянина, або цілого підприємства, який звернувся за допомогою.

Опубліковано: 10/06/12 @ 09:33
Розділ Різне Читати далі...

мир USB

Мір USB Мир USB USB накопичувачі, а як зараз їх називають - флешки, активно витісняють всі інші носії інформації. Але ж у них, дійсно, багато переваг. Компактні і зручні у використанні, їх досить просто вставити USB накопичувач в комп'ютер, без будь-яких кабелів, скинути туди потрібну інформацію і все - можна брати всюди з собою. Вони не вимагають підзарядки, або установки драйверів, абсолютно безшумні. Купити USB флеш оптом чи вроздріб можна в будь-якому інтернет-магазині, що спеціалізується на їх продаж. Більш того, можна вибрати потрібні флешки по ряду параметрів: від обсягу пам'яті, до зовнішнього вигляду, який може вражати своїм різноманіттям. Є флешки у вигляді всіляких ягід, автомобілів, шоколаду, і багато іншого. Ну це для себе, а от для ділових людей більше підійдуть класичні флеш-накопичувачі. Але і тут свобода вибору: закруглені, або гострі кути, прозорі, або матові, колір, розмір ... Загалом, до чого душа лежить, вибирай - не хочу.

Опубліковано: 10/06/12 @ 09:32
Розділ Різне Читати далі...

Відпочинок в ОАЕ

Отдих в ОАЕ Відпочинок в ОАЕ Об'єднані Арабські Емірати. Міста одночасно схожі і різні. Столиця Абу-Дабі, де перебуває президент, чудовий Дубай - місто хмарочосів, який відрізняється своєю свободою і незалежністю, центр торгівлі. Місто Шарджа, який ще називають культурною столицею Арабських Еміратів. досить просто. В інтернеті сотні туроператорів пропонують усілякі вигідні путівки з перельотами, проживанням і екскурсіями. Адже і справді є на що там дивитися. Наприклад, Дубай - місто-курорт світового значення, що радує своїх гостей не тільки яскравим сонцем і прекрасними пляжами, але й приголомшливою архітектурою. Дубай відомий безліччю мечетей, одна з яких з 70-метровим мінаретом (Велика мечеть). Старовинні і сучасні вітряні башти, Дубайський музей історії в форте Аль-Фахіді ... І звичайно ж, відоме всім будівля міжнародного торгового центру, в якому знаходяться найбільші компанії світу. Також в ньому проходять найбільші світові виставки. Але самим улюбленим туристами районом є Джумейра.

Опубліковано: 10/06/12 @ 09:31
Розділ Різне Читати далі...

Полум'яніючі заходи Таїланду

полум'яніючої заходи Таїланду Пламенеющие заходи Таїланду До цього чудовому курорту складно залишитися байдужим. Бірюзове море, блакитне небо, білосніжний пісок, яскраві орхідеї ... Ці словосполучення пестять слух, а розглядаючи фотографії на сайтах туроператорів складно відірватися. Однак, складно уявити як насправді там добре, розглядаючи тільки картинки. Складно уявити, але не складно побачити в реальності. Сотні туроператорів пропонують путівки та проживання в цьому райському куточку. Дуже багато туристів поспішають туди в новорічні свята. Воно й зрозуміло: з холодної і сніжної зими, швидше хочеться опинитися в жаркому і сонячному Таїланді. Але якщо вам з якихось причин не вдалося відправитися туди на новий рік, то з березня по травень путівки продаються за досить невисокою ціною. Це пояснюється тим, що в цей час настає сильна спека. Якщо вас це не лякає, то ласкаво просимо! Дуже багато хто вибирає відпочинок в Таїланді в серпні .

Опубліковано: 10/06/12 @ 09:29
Розділ Різне Читати далі...

Переїзди : швидко і якісно

Переїзди: швидко і якісно Переїзди: швидко і якісно Пройшов той вік, коли для того, щоб перевезти меблі з квартири чи офісу, потрібно було шукати по знайомим, хто б допоміг. Зараз, знайти вантажників, машини, та й взагалі організувати весь переїзд в цілому, можна не виходячи з дому. Досить мати комп'ютер, підключений до інтернету. Ввести в пошуковій системі слово "переїзд" і знайдуться тисячі сайтів, що пропонують свої послуги в потрібному місті. А при запиті "" першими з'являться сайти, з досить прийнятною ціною. При офісному переїзді головне, щоб він пройшов у встановлений термін і з комфортом для переїжджають. Крім вантажників і машин, можна також зробити замовлення на збірку і установку меблів в новому офісі. Такий переїзд, коли замовляються машини, вантажники, складальники і установники меблів і оргтехніки в новому офісі, називається комплексним переїздом. В інтернеті можна підібрати зручний варіант переїзду, прийнятні за ціною і підстроюється під графік роботи офісу.

Опубліковано: 10/06/12 @ 09:28
Розділ Різне Читати далі...

Плагін опитування WP Social Polls - продовжуємо соціалізуватися

Не рідко, щоб щось реалізувати, впровадити або просто проаналізувати , нам потрібно знати думку людей. Для цього існують опитування. Для проведення таких опитувань у мережі інструментів предостатньо . Для нашого улюбленого wordpress , приміром , плагінів ну просто величезна кількість. І вони прекрасно виконують свою основну функцію. Після запуску плагіна соціальних голосувань WP Social Votes до мене прийшла ідея доповнити функціонал звичайного опитування. Так з'явився WP Social Polls .

Опубліковано: 08/06/12 @ 10:31
Розділ Різне Читати далі...

Навчання в Інтернеті

Учеба в Інтернете Навчання в Інтернеті В даний час Інтернет може надати будь-яку потрібну інформацію. Один запит в пошуковій системі дозволить відшукати безліч сайтів з необхідною інформацією. Таким чином, пошукова система виключає необхідність пошуку інформації у безлічі довідників. Особливо така властивість пошукових систем швидко видавати потрібну інформацію корисно для школярів і студентів, оскільки істотно заощаджує час при підготовці до відповіді на заняттях. Крім того, отримати інформацію школярам можна не тільки з тієї чи іншої дисципліни, а й визначитися з вибором вузу і спеціальності, але якої хотілося б навчатися. Достатньо написати в пошукову систему запит: «список державних університетів », як на одному з сайтів буде представлений повний список ВНЗ з посиланнями на їхні офіційні сайти. Дійсно, набагато зручніше ознайомитися зі всією необхідною інформацією про вуз в Інтернеті, ніж відвідувати кожен університет особисто.

Опубліковано: 08/06/12 @ 06:51
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : рейтинг українських вузів , Семиноженко про нові закони для IT, вікторина для любителів C , чому APL досі актуальне, ознаки хорошого програміста

Добрий день, шановні читачі. Глава Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко розповів про те, як будуть виконуватися нещодавно прийняті закони про підтримку IT-галузі. І ще одне інтерв'ю, але вже з людиною «по інший бік барикад» - Дмитром Лисицьким , одним із засновників GlobalLogic в Україну і комерційним директором групи компаній «1 +1». Ще один цікавий матеріал - рейтинг українських вузів , перше місце в якому зайняв київський Політех. Новини В Україну запустився новий інкубатор для стартапів Happy Farm; ентузіасти відкрили безкоштовну гарячу лінію з питань, пов'язаних з JavaScript. Практика Створюємо компілятор з використанням фреймфорка LLVM ; CSS Hat - платний інструмент для перетворення стилів шару в Photoshop в CSS3.

Опубліковано: 08/06/12 @ 06:14
Розділ Різне Читати далі...

3 липня, Київ - Семінар для тестувальніків програмного забезпечення « Black Tea Testing »

До вашої УВАГА пропонується безкоштовна Семінар для тестувальніків програмного забезпечення "Black Tea Testing". Подія відбудеться за підтрімкі КОМПАНІЇ Cogniance. Вечір буде побудованій з трьох коротких Доповідей на цікаві тими, пов'язані з Тестування. Цільова Аудиторія - будь-хто, хто цікавіться сферою інформаційніх технологій та Тестування Як її елементом. До вашої Увага буде представлено три Доповіді: Роман Перим (Head of QA, Cogniance) "Обслуговування клієнтів на прікладі ІТ-консультантів" (30 хв) "Цей виступ в першу чергу буде цікаво тим, хто тільки починає кар'єру сервіс-косультант. Ви зможете іншим поглядом подивитися на те, який рівень сервісу очікують від вас замовники і як вони розуміють якість сервісу взагалі. Також поділюся особистим досвідом уявлення боку замовника, що може зацікавити досвідчених фахівців, які готуються до переходу на цей рівень.

Опубліковано: 07/06/12 @ 09:27
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179