SECL Group скорочує офіс в Криму : «Там неможливо працювати »

Компанія SECL Group вирішила скоротити кримський офіс , повідомляє ain.ua. Працівникам пропонують переведення в інші офіси ( у Львів чи Київ). За словами CEO компанії Микити Семенова , це рішення пов'язане з анексією Криму. У Сімферополі у компанії був основний офіс розробки на 25 осіб , але його сильно скоротили. Про роботу в Криму Микита відгукується так : «Там неможливо працювати ». За його словами , ринок онлайн -маркетингу , SEO , веб -розробки в регіоні сильно просів з часу анексії . У SECL Group та її колег по ринку з тих пір практично не було замовлень , хоча до відомих подій місцевий ринок розвивався добре. «Складна економічна ситуація. Проукраїнські фахівці масово виїжджають з регіону , проросійські залишаються , сидять без роботи і чекають змін на краще » , - розповідає Семенов. Серед основних економічних проблем регіону , про які розповів Микита - робота кримських банків .

Опубліковано: 11/06/14 @ 10:44
Розділ Різне Читати далі...

Що мотивує інженера

Палаючі очі програмістів , азартний рефакторінг , комміти наввипередки і питання « Що б ще покрити тестами ? » - це не казка. Так буває . Постановка проблеми Як мотивувати розробників ? Син київських емігрантів психолог Абрахам Маслоу склав цілу піраміду потреб людини. Відповідно до його теорії , коли задоволені основні фізіологічні потреби ( їжа , сон і дах ) , людина починає відчувати потребу в прийнятті та повазі. Не дивно , що в ієрархії цінностей програмістів на першому місці стоїть визнання , а не дохід - з яким, як відомо , у них все в порядку. Чи не звідси коріння такого феномена як Open Source ? Сервер , на якому крутиться цей сайт , мова, на якій написаний цей сайт , його база даних і движок - все це безкоштовно доступний праця сотень ентузіастів. Важко собі уявити вчителя або юриста , який буде до червоних очей сидіти біля монітора , щоб з гордістю викотити свій шедевр у вільний доступ вдячному людству.

Опубліковано: 10/06/14 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

18 червня, Київ - Releases are Evil . Як перестати боятися релізів і почати жити : Continuous Deployment

Continuous deployment - це agile практика розробки і запуску коду в production розробниками відразу після того як завдання реалізована . Це прискорює отримання фідбек , спрощує запуск і робить розробників і менеджмент щасливішими. Smartling перейшов на continuous deployment 3 роки тому. Ми розповімо як ми довели development team до нервових тиків і судом 2 -х тижневими релізами , а потім перейшли на continuous deployment , і зажили по новому. Також ви дізнаєтеся про проблеми, з якими зіткнулися на шляху , їх рішеннями , і тим як « продати» цей підхід у себе в компанії. Про Continuous deployment вам розкажуть : Андрій Аксельрод , Smartling , Founder & CTO
Андрій почав програмувати на С в 17 років читаючи Керніган і Рітчі і користуючись IBM XT . Поступово перейшов на архітектуру і розробку високонавантажених систем використовуючи Java , працюючи з такими клієнтами як JPMorgan Chase , United States Gold Association , Columbia Law School .

Опубліковано: 08/06/14 @ 01:11
Розділ Різне Читати далі...

Frontend дайджест # 2

Почитати Як перетворити svg в зручний інструмент (ради по доступності СВГ ) 135 слайдів, чому варто ще більше уваги приділити svg Using Firebase with ReactJS - про те , як подружити firbase з reactjs і писати реактивний фронтенд без бекенда чекліст з оптимізації JS - для тих , кому кожна мілісекунда на рахунку Введення в IndexedDB Aльтернатівний погляд на використання фреймворків CSS - the good parts - написання «правильного» ( на погляд автора) CSS, багато спірних моментів , але ознайомитися все ж варто Кріс Коер демонструє небезпека зупинки event propagation Багато прикладів використання Object.observe Cтатья « Чому використання атрибута async може нашкодити » Бібліотеки Fb - flo - утиліта від фейсбука , для девелопменту , без перезавантаження сторінки Socket.IO 1.0 - бібліотека , для realtime обміну даними Filtrex - бібліотека , яка дозволяє користувачеві вводити власні вислови anijs.github.

Опубліковано: 06/06/14 @ 10:33
Розділ Різне Читати далі...

IT- фахівці масово покидають Донецьк

via Shutterstock . За час конфлікту на Донбасі з Донецька виїхало понад 1000 програмістів - це близько чверті співробітників IT -галузі міста , повідомляє liga.net. Більшість великих IT- компаній регіону перевезли співробітників в Київ , Львів , Ужгород і країни ближнього зарубіжжя. Фахівці , які не змогли або не захотіли їхати з Донецька , перейшли на віддалений режим роботи. За даними огляду на ДОУ , на початку року в Донецьку працювало 3000 -4000 програмістів. Всього в Україні , за оцінками учасників ринку , їх близько 100 000. Експорт IT- послуг приніс нашій країні минулого року близько $ 2 млрд , тобто внесок донецьких програмістів у ВРП міста становив від $ 60 до 80 млн. Однією з перших вивіз своїх співробітників Ciklum , 60 донецьких співробітників якого були розподілені між іншими містами Україна ще місяць тому. Програмістам була надана можливість вибрати будь-яке місто в Україні , в якому присутня компанія : всі міста- мільйонники , плюс Львів та Вінниця .

Опубліковано: 06/06/14 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

14 червня, Львів - Конференція " All about 3D technologies "

Тривалість: 4 рік.
Прідбаті квитки 3D технології - ще один тренд сьогодення . Принтери 3D роблять виклик Виробництво і дають можлівість кожному самостійно створюваті товар , при тому Повністю пристосовуватися его до потреб користувача . Це великий переломні позбав в технологічній Галузі , а й у економіці . Технології 3D друку и сканування відкрівають Багато можливіть як для розробніків так и для програмістів та дізайнерів . Про Тенденції розвітку ціх технологій , як самому сделать 3D принтер та як заробіті на цьом гроші поговоримо на Конференції : All about 3D technologies . Окрім того , ві зможете Побачити принтер и сканер у работе . Вибір МОДЕЛІ для друку проводітіметься на сторінці події у фейсбуці . Слідкуйте за оновленням . Наші спікері :
- Олег Кириченко , директор студії 3D друку - 3dprinting.kiev .

Опубліковано: 05/06/14 @ 08:38
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 139

Компанії Codemindersпотрібно Machine Learning Software Engineer . StrikeAd шукає старшого Java/Scala програмістадля роботи в Кракові. Компанії Dynamo Development потрібна Groovy/Java програмістдля створення соцмережі всередині Facebook. 22Ventures шукає GoLang -розробника для highload -проекту . Компанія Virtuace шукає COBOL -розробника. Можлива дистанційна робота . Innovecs шукає бізнес- аналітика :
Стартап Preply шукає Full- stack ( Django + Backbone ) розробника. Зарплата менше ринку і частка в зворотній пропорції. Порталу Finance.ua потрібна менеджер проектуc глибоким розумінням функціонування інтернет-ринку України . Львівська міська рада запрошує на роботу начальника управлінняз досвідом реалізації не менше трьох IT -проектів. Посольству США в Києві потрібно Computer Management Specialist . Дедлайн подачі резюме - сьогодні в 18:00 .

Опубліковано: 05/06/14 @ 12:21
Розділ Різне Читати далі...

Айтішники , навіщо вам потрібен банк?

via Shutterstock . У продовження проведеного в травні проекту ми запрошуємо вас прийняти участь в онлайн анкетуванні. Мета - вивчити вимоги , очікування і переваги айтішників по відношенню до банків і банківських продуктах . Анонімність ! - ми не беремо НІЯКИХ персональних даних , крім імейлу . Імейл потрібен і буде використаний виключно в цілях розіграшу призів.
- ДОУ не бачить і не побачить дані по кожному окремому інтерв'ю ( анкеті ) так як анкета та дані та результати фізично зберігаються на хостингу професійної , міжнародної дослідницької компанії , яка дотримується міжнародний кодекс дослідників ESOMAR . Тривалість . - близько 30 хвилин.
- можна заповнювати частинами , в декілька підходів.
- заповнити анкету можна до 09.06.14 включно « Підозрілий опитування .

Опубліковано: 05/06/14 @ 08:30
Розділ Різне Читати далі...

Верховна Рада розглядає питання про зниження податків і стимуляції R & D компаній

via Shutterstock . Сьогодні Верховна Рада розглядає у першому читанні два законопроекти , що стосуються IT- галузі: «Про зміни до податкового кодексу » і « Про технопарки ». Як пише у своєму fb Роман Хміль , COO Ciklum , ці закони розроблялися і просувалися кілька років у рамках ІТ асоціацій EBA і IT Ukraine . Як ви пам'ятаєте , минулої осені був прийнятий закон, який знижує податок на прибуток ІТ компаній з 19 % до 5 % , а також відміняв ПДВ при операціях усередині країни. Але ключовими для індустрії є Єдиний Соціальний Внесок ( 37.7 %) та прибутковий фізичних осіб ПДФО ( 15 % -30 %) , тобто , по суті , податки на фонд оплати праці . Також ми хочемо стимулювати зростання в Україні R & D і продуктового сегмента , створюючи високу додану вартість . В результаті , в Раду було внесено два законопроекти : - законопроект 2063 -д «Про зміни до податкового кодексу » , який покликаний знизити ставки податків на фонд заробітної плати до , приблизно , 5 % ОСВ + 5 % ПДФО .

Опубліковано: 05/06/14 @ 06:41
Розділ Різне Читати далі...

Як пробитися на ринок мобільних ігор в 2014 -му

via Shutterstock . Світ змінився. Я відчуваю це у воді , відчуваю в землі , відчуваю в повітрі. Багато чого з того , що було , пішло , і не залишилося тих , хто пам'ятає про це.
- Галадріель , Lord of The Rings Складно , але все ще можливо. Цей текст є квінтесенцією свіжого досвіду , отриманого при розробці та запуску нашої мобільної гри Elements : Epic Heroes . Замість опису самого процесу розробки, що мені порядком набрид за останній рік , без зайвої романтики я сконцентруюся на практичних радах , які дав би будь-якому геймдев - стартапу або ж студії , яка все ще шукає себе , припустимо , як потенційний інвестор. Ринок мобільних ігор - це вже не « блакитний океан » , а червоне криваве місиво , і легких грошей тут вже немає і не буде. Я дійшов до тієї стадії , коли , будучи зайнятим у розробці більше п'яти років і маючи за плечима успіх студії , я почав придивлятися до чатах , знайомствам і всяким гібридам бульдогів з носорогами .

Опубліковано: 04/06/14 @ 06:46
Розділ Різне Читати далі...

5 червня, Київ - Червнева зустріч Kyiv SQL Server User Group

Запрошуємо вас на червневу зустріч Kyiv SQL Server User Group . На зустрічі , традиційно буде два цікавих доповіді . У першій доповіді мова піде про оптимізації завантаження даних в SSIS . У другій доповіді буде розказано про ефективних і неефективних варіантах рішення типових задач і про типові помилки , які можна здійснити при розробці. Доповідь № 1 : SSIS - Підвищення продуктивності обробки потоків даних
SSIS пакет при виконанні з'їдає багато ресурсів?
Або дуже довго виконується?
Тоді заходьте на доповідь , присвячений оптимізації обробки потоків даних !
Тут Ви дізнаєтеся , як визначати розмір буфера , встановлювати число потоків виконання і багато іншого. Доповідач: Максим Гарнець
SQL/BI Developer at The Frayman Group
Досвід розробки додатків і баз даних понад 5 -х років.
Захоплюється процесами інтеграції даних , оптимізацією запитів.
Вирішити складне завдання - справа честі ! Доповідь № 2 : Effective T - SQL.

Опубліковано: 04/06/14 @ 02:15
Розділ Різне Читати далі...

Три українські аутсорсингові IT- компанії потрапили до ТОП- 5 висхідних зірок

IAOP , міжнародна асоціація професіоналів аутсорсингу , опублікувала рейтинг кращих у світі постачальників послуг аутсорсингу The Global Outsourcing 100за 2014 рік. У список потрапили відразу 6 працюючих в Україні компаній, з яких 3 компанії увійшли до п'ятірки кращих. Intetics , Miratechі Softengi зайняли 3 , 4 і 5 місця відповідно в категорії Нові зірки . У категорії Лідер були відзначені Luxoft , SoftServeі EPAM ( 18 , 26 і 51 місця). Фінальний рейтинг складається з 75 кращих компаній в категорії Лідер і 25 кращих компаній в категорії Висхідна зірка. Такий критерій оцінки гарантує , що представники малого та середнього бізнесу мають рівні шанси на потрапляння в ТОП з уже визнаними гігантами ринку . У рейтингу компанії ранжовані за розміром , який визначається числом річного доходу та кількістю персоналу . Категорії оцінюються окремо .

Опубліковано: 03/06/14 @ 12:31
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Романом Хміль, COO Ciklum ( фінальна частина)

Див також першу і другийчастини. У подкасті піде мова про інвестиції , майбутньому IT в Україні і родині. Просимо вибачення за якість запису , писали в похідних умовах. У програмі: Інвестування та ігри Майбутнє компаній до 100 осіб Ciklum і Львів IT освіту в Україні Публічність Енергія Сім'я і робота Книги у випуску : Життя на повній потужності! Управління енергією - ключ до високої ефективності , здоров'я і щастя - Джим Лоер , Тоні Шварц Вихідні весь тиждень - Рікардо Семлер Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 03/06/14 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

Тестуємо функціонал під різних IP

Привіт усім! Сьогодні я хочу поділиться однієї з можливістю тестування функціоналу веб додатку з під різних IP адрес. Так як в топіку багато букв (і навіть картинки є!) , Вирішила я зробити зміст з навігацією. Зміст Передмова Формулювання завдання Пошуки і фрагменти рішень Від теорії до практики Технічна комплектація рішення Налаштування оточення для роботи з додатком Запуск програми Література Передмова Кілька тижнів тому до мене в скайп постукав один таємничий незнайомець, і запитав мене ради , яким способом можна перевірити з боку користувача інтерфейсу те, що користувач після 3 -х спроб введення неправильного пароля був заблокованийпо IP на 5 хвилин. До цього я не зустрічала подібних завдань , і мені здалося цікавим в цьому трохи розібратися. Результатом своєї роботи я і хочу поділитися.

Опубліковано: 01/06/14 @ 01:58
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : тренди 2014 року, XSS game , Regex Crossword , картинка Яроша

Триває зарплатний опитування , вже зібрано понад 3400 анкет. Новини У Харкові затримано 10 IT- фахівців , що створили понад 80 порносайтів. Будівництво Bionic Hill призупинено - місто не підвів до технопарку дорогу. Компанія Game Insight переносить штаб -квартиру з Москви в Литву . Запущено сайт SupportUkraine.us Нові версії Socket.IO 1.0 MooTools 1.5 Jekyll 2.0.0 Groovy 2.3 . NET Framework 4.5.2 Perl 5.20 ASP.NET vNext Тренди GitHub language trends and the fragmenting landscape . Java Tools and Technologies Landscape for 2014 . 2014 Developer Salary Survey | Dr . Dobb's . KPCB Internet trends 2014 . Інтерв'ю Леонід Норд , 17 -річний винахідник з Миколаєва : Моя рука -маніпулятор піднімає предмети вагою до ста грамів « . Онор Ганді : Paymentwall прибутковий з другого місяця роботи . Роман Хміль : Чому експортери ? Howto Як правильно працювати ночами . Як знаходити час для своїх проектів. 10 Secrets to Becoming a Great Remote Developer .

Опубліковано: 30/05/14 @ 11:59
Розділ Різне Читати далі...

IT Євротур : MacPaw ( пілотний випуск )

Я починаю новий проект «IT Євротур » - відеоподкаст про життя IT'шники в Європі. Всі ми стали свідками волевиявлення українського народу щодо євроінтеграції в листопаді 2013 року. І в цьому русі брали активну участь IT фахівці. Не всі IT'шники знають , як живуть і працюють їхні колеги в Європі , чим відрізняється життя і робота в одній європейській країні від іншої , які є типи IT компаній в Європі і які є відмінності між ними. Ми плануємо автостопом проїхати по Європі і поспілкуватися з IT фахівцями в різних куточках Європи. Ми - це Михайло Марченко , Ганна Камоніна і всі, хто захоче з нами поспілкуватися. Ми зробимо ряд відеорепортажів , які розкриють особливості життя та роботи IT'шника в Європі. Хтось завдяки проекту знайде для себе відповідь , яке майбутнє може бути у України , переосмислить свої ідеї про переїзд до Європи , куди і навіщо переїжджати або ж відмовитися від думки про еміграцію.

Опубліковано: 30/05/14 @ 08:59
Розділ Різне Читати далі...

Intersog і SoftTechnics оголошують про злиття компаній

Intersog, американський розробник веб -і мобільних рішень об'єднується з українською компанією SoftTechnics . Мета злиття - збільшити внутрішню технічну базу і кількість клієнтів із США і Європи. Найближчим часом компанії мають намір створити виділені команди для крупного fashion retail з Німеччини (розробка mobile commerce app ), кількох ігрових студій (мобільні , браузерні ігри , розробка і 2D/3D дизайн ) і стартапів з Чикаго та Німеччини. Для місцевого IT -ринку в Одесі дане об'єднання компаній спричинить створення нових робочих місць і освітніх ініціатив у сфері виготовлення ігр та мобільного розробки . За словами Ігоря Федулова , генерального директора Intersog , ця угода - початок реалізації плану зі стратегічного розвитку Intersog через злиття і поглинання .

Опубліковано: 30/05/14 @ 06:34
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 138

Компанії SocialTalentsдля переробки з нуля прототипу стартапу ( linkedin для абітурієнтів для ринку США ) на нові технології потрібно ASP.NET MVC/Angular розробник. Зарплата від $ 3500. Ainstainer Software Development Teams шукає в Харкові JavaScript/Node.js розробників(PHP або RoR програмісти , бажаючі вивчити Node.js теж підійдуть ) для німецького стартапа в сфері хмарних технологій . Зарплата до $ 3000 . Cupid plc шукає в Дніпропетровську старшого QA- фахівця. Матеріальна допомога при народженні дитини - 5000 грн , матеріальна допомога при проведенні операцій - 1000 грн , 13-а зарплата для співробітників пропрацювали в компанії рік і більше. Компанія eFarmer , яка займається розробкою мобільної системи управління фермерським господарством , шукає старшого iOS -розробникав Одесі. Зарплата $ 2500-3500 . Ярослав Бірзул шукає PHP -розробника в Startask. Тижневику Новий Час потрібна PHP -програмістдля розробки і підтримки сайту .

Опубліковано: 29/05/14 @ 09:01
Розділ Різне Читати далі...

21 - 24 липня , Одеса - V конференція веб- розробників WebCamp 2014

Запрошуємо всіх взяти участь у V професійної конференції веб- розробників « WebCamp 2014 » , яка пройде з 21 по 24 липня в рамках Odessa Innovation Week . В рамках WebCamp 2014 пройдуть наступні заходи: 21 липня. WebCamp : Designers Day ?
Перший день буде присвячений технологіям розробки інтерфейсів додатків і веб -сайтів , будуть розглянуті сучасні тенденції в дизайні і нові віяння в рекламі. 21 липня. WebCamp : Internet MarketingDay
Захід пройде в два потоки : «Інструменти» і «Кейси ». У потоці «Інструменти» будуть підняті питання , як ефективніше працювати з різними інструментами та веб -сервісами , корисними інтернет- маркетологу . Потік «Кейси » присвячується практичним прикладам і цікавим стратегіям просування. 22 липня. WebCamp : Mobile Day ?
День , присвячений питанням розробки мобільних додатків і сервісів , розвитку мобільних пристроїв і програмних платформ для них. Основні потоки : « iOS » , « Android » , « Windows Phone та інші ОС ». 23 липня.

Опубліковано: 28/05/14 @ 01:03
Розділ Різне Читати далі...

21 - 24 липня, Одеса - V конференція веб- розробників WebCamp 2014

Запрошуємо всіх взяти участь у V професійної конференції веб- розробників « WebCamp 2014 » , яка пройде з 21 по 24 липня в рамках Odessa Innovation Week . В рамках WebCamp 2014 пройдуть наступні заходи: 21 липня. WebCamp : Designers Day ?
Перший день буде присвячений технологіям розробки інтерфейсів додатків і веб -сайтів , будуть розглянуті сучасні тенденції в дизайні і нові віяння в рекламі. 21 липня. WebCamp : Internet MarketingDay
Захід пройде в два потоки : «Інструменти» і «Кейси ». У потоці «Інструменти» будуть підняті питання , як ефективніше працювати з різними інструментами та веб -сервісами , корисними інтернет- маркетологу . Потік «Кейси » присвячується практичним прикладам і цікавим стратегіям просування. 22 липня. WebCamp : Mobile Day ?
День , присвячений питанням розробки мобільних додатків і сервісів , розвитку мобільних пристроїв і програмних платформ для них. Основні потоки : « iOS » , « Android » , « Windows Phone та інші ОС ». 23 липня.

Опубліковано: 28/05/14 @ 01:03
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180