Інтернет контролює користувачів - жесть!

Пошуковики і соціалки стежать за нами ? Думаю тут можна довго дискутувати з цього приводу , але ось відео посилання на яке мені скинули в скайп , змушує замислитися. Чи безпечно користуватися інтернетом? Чи варто видаляти інформацію , яка вже і так збережена ? Я коли то вже думав про такий результат подій , навіть як то за пивом дискутували про це з колегами. Важко коментувати те , що розповідають в аналітичній програмі Беграунд . Дуже рекомендую до перегляду , хоча неприємний осад і залишається , а вплинути на нього немає ніякої можливості. Можливо - це вже й баян , але написати про нього захотілося. Якщо у кого є що сказати - прошу в коментарі. Просто нічого мені додати після переглянутого відео , а тому перейду до розміщення постових. П.С. При просуванні обов'язково повинна бути грамотна внутрішня оптимізація сайту , чим краще оптимізувати сайт , тим менше зовнішніх факторів необхідно .

Опубліковано: 12/05/11 @ 08:52
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест тижня, 14 січня

Доброго ранку, шановні читачі. Період «з першого по тринадцятий» залишився позаду, вітаю всіх з останнім наступившим святом - Новим роком за юліанським календарем. Не скажу, що сьогоднішній Дайджест вийшов особливо святковим, але сподіваюся, що ви знайдете в ньому щось корисне і/або цікаве для себе. Найгучнішою новиною минулого тижня став відмову Google від підтримки відеокодека H.264 в Chrome - через кілька місяців браузер працюватиме тільки з WebM (VP8) and Ogg Theora. Сама компанія, як і слід було очікувати, пояснює свої дії прагненням до відкритості у стандартах і платформах. Практика Великий каталог емуляторів і симуляторів мобільних операційних систем; слідом за Drupal 7 представлена CMS Joomla 1.6.0 Apache Software Foundation представила оновлення розподіленої бази даних Cassandra 0.7 анонсований порт OpenJDK на Mac OS X з'явився черговий Java Specification Request (JSR 334) .

Опубліковано: 10/05/11 @ 04:49
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент - вплив унікальності контенту на позиції в Яндексі

Іноді все ще доводиться читати на форумах, що унікальність контенту має другорядне значення і отримувати листи з проханням розібратися, чому впав сайт, з позначкою, що контент "унікальний АЖ на 60%". Насправді значення унікальності контенту не варто применшувати . Якщо раніше за неунік в Яндексі можна було відразу отримати АГС, то останнім часом все частіше зустрічаю ситуації, коли за неоригінальні статті на сайті він може просто сильно опуститися без втрати сторінок в індексі. Розповім нашу ситуацію. Є сайт клієнта (домену 6 років), який просувається рівно по 200 запитам (СЧ, НЧ, ВЧ - все є), запити рівномірно розкидані по різних сторінок (близько 15). Коли сайт надійшов до нас, ми перевірили всі сторінки на унікальність (не тільки просуває - все), переписали всі неоригінальні тексти і почали просування.

Опубліковано: 10/05/11 @ 11:02
Розділ Різне Читати далі...

Профіт Шоу випуск V: Єгор Анчишкин, програміст-підприємець

Єгор Анчишкин - інженер-програміст за освітою, серійний підприємець за родом занять. Був зі-засновником і CTO компанії Viewdle , розробника унікальної технології індексації відео. Зараз робить проект kabanchi.com , «інтернет-рішення» під ключ для продуктового рітейлу.

Опубліковано: 10/05/11 @ 08:09
Розділ Різне Читати далі...

Влада динамічного контенту

дінаміческій текст Ну що, продовжимо розбирати SEO трюки? Нещодавно в коментарях до одному з минулих постів такий собі Василь підкинув цікавий приклад. Отже, ocreditax.ru, друге місце за «кредит в ощадбанку». Сайт не новий, та й запит не дуже конкурентний, але справа не в цьому. Ресурс представляє з себе збірку адрес Ощадбанку, контент якого змінюється при кожному оновленні. В індексі 953 сторінки, 916 з яких це адреси, 15 основні розділи і 9 новин. І на всіх цих сторінках внизу є текст: Прикол в тому, що текст при кожному оновленні змінюється. Зайдіть на http://ocreditax.ru/p-fizcredit.html і пообновляйте. Тобто, велика частина контенту ресурсу постійно стриб-скік. Тексти, мабуть, розмножені. Якщо в Яндексі зробити пошук по сайту, вводячи цитати з тексту, наприклад: «всі залучені фінансові кошти, а також додаткові ресурси, розміщуються в кредити» «це є наслідком участі банку у федеральній програмі з підтримки підприємств виробників сільськогосподарської продукції» Те знаходиться максимум три дублі.

Опубліковано: 08/05/11 @ 10:20
Розділ Різне Читати далі...

Чи не СЕО єдиним!

Бензовос ЗІС - 5В Ось і пройшли Новорічні Свята (точніше вони ще тривають), треба втягуватися в роботу, а як щось зовсім не хочеться. Хочеться чогось такого собі, я для себе таке знайшов - моделювання. Пам'ятається в Радянські часи в кожному будинку де жили чоловіки, юнаки, хлопчики були присутні моделі (це цю годину до цього слова хочеться додати ТОП або ФОТО, а тоді це були пластикові збірні моделі (не гумові)). Зараз все по іншому - моделей (збірних) днем з вогнем не знайдеш, я он коли то це чудо з Москви тягав, потім правда з'явилися магазини, та й інтернет теж допоміг ... Загалом було в мене захоплення (хобі так сказати) моделі збирати, років так 8-10 тому. І на збирав я тоді від підлозі сотні до сотні модельок. Були в основному військова техніка ВВВ при чому тільки радянська, і кораблі (особливо любив вітрильники). Але захоплення минуло й залишилося на шафі пара-трійка не зібраних моделей (деякі навіть не розпаковані).

Опубліковано: 07/05/11 @ 04:57
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест тижня, 7 січня

Добрий день, шановні читачі.
Вітаю вас з минулими і поточними святами. Новорічні канікули підходять до кінця, і сьогодні можна починати готуватися до робочих буднів з першим у 2011 році випуском «Дайджесту тижня».
Через брак вітчизняних новин, факт відсутності яких мене аніскільки не дивує, пропоную почати з прогнозів на прийдешній рік. Їх дуже багато - відоме своїми попередніми справдженим передбаченнями агентство JWT представило добірку з 100 важливих тенденцій року, що наступив, TechCrunch обмежився списком із семи технологій ; на закуску - три очевидні тренда в програмному забезпеченні на 2011 р.
Практика Офіційно представлена сьома версія CMS Drupal відбувся попередній реліз Mono for Android фреймворк Lift оновився до версії 2.2 .

Опубліковано: 05/05/11 @ 01:37
Розділ Різне Читати далі...

Як прискорити сайт за 3 хвилини - відеоурок

Дорогі друзі , пропоную вашій увазі свій новий відеоурок про те , як прискорити сайт за три хвилини . Знайшов ще один свій пост з цієї теми : Кращі сервіси та плагіни для аналізу швидкості завантаження сайту . Швидкість роботи сайту дуже важлива не тільки для зручності відвідувачів , але і для пошукового просування - за інших рівних умов вище будуть позиції у того сайту , який швидше завантажується . Описана схема оптимізації застосовна до будь-яких сайтів на будь-яких движках , а також на статичному HTML . Примітка - відеоурок краще дивитися в повноекранному режимі як 720 ( HD ) . Відеоурок складається з двох частин . Перша присвячена оптимізації зображень , друга - оптимізації файлів стилів CSS . Обов'язково зберігайте копії всіх файлів , які оптимізуєте , це дозволить легко повернутися до оригінальних файлів у випадку , якщо результати оптимізації вас не влаштують. Після оптимізації раджу перевірити відображення вашого сайту в різних браузерах.

Опубліковано: 05/05/11 @ 09:34
Розділ Різне Читати далі...

Ставимо цілі на 2011 рік

Думаю всі вже відійшли від святкування Нового Року, а значить прийшов час поставити цілі на новий 2011 рік. І хоча пріоритети і стан втечение року можуть мінятися, я виділив для себе ряд основних. 1) Дуже сподіваюся але те, що в середині січня я зможу представити вам свій найбільший проект. Саме на нього я покладав надії в 2010, але через низку труднощів проект був на час заморожений. Зараз все начебто нормалізувалося і роботи над ним йдуть повним ходом. 2) Реалізую одну з ідей для просування 1 єдиного проекту. Завдяки чому зможу економити на закупівлі посилань та піднятті ТІЦ. Але для реалізації даної теми мені потрібно неабияк попрацювати, хоча головне - це змусити себе зробити перший крок. 3) Обов'язково випущу власний курс по дизайну сайтів і техдізайну, куди зберу весь свій досвід, додам безліч корисних уроків і тд. Щоб після проходження курсу, ви змогли досконало володіти графічіскімі редакторами і робити красиву графіку.

Опубліковано: 03/05/11 @ 06:39
Розділ Різне Читати далі...

У розробки жіноче обличчя

Дівчина-програміст - як морська свинка: і не морська, і не свинка.
Дурний сексистський анекдот Давно і міцно в умах мільйонів сидить стереотип: програмування - професія для брутальних і суворих мачо, що вимагає нехілой роботи мозку. Напевно, років сорок тому так воно і було. Але сучасність все більше наштовхує на думку, що розробка ПЗ - більш ніж відповідна професія для представниць жіночої статі. Будучи дівчиною, яка починала свою кар'єру в девелопменті, поділюся думками і спостереженнями, які я зібрала за кілька років. Я постараюся розкрити причини, по яких до цих пір в девелопменті мало дівчат, і пояснити, чому дівчата підходять для розробки. Сподіваюся, що легке перебільшення в моїх аргументах не призведе до закидання мене гнилими помідорами, а навпаки, хтось впізнає себе і зайвий раз посміється. Отже, чому до цих пір так мало дівчат йде в розробку ПЗ, саме в девелопмент? Проблема перша. Упередження.

Опубліковано: 02/05/11 @ 02:42
Розділ Різне Читати далі...

Голота на вигадку хитра

Каменний квітка для Йоги Зюлей Зараз я розповім, як зробити сяючий кам'яна квітка, на зразок того, що я сьогодні створив для своєї дівчини. Виглядати він може приблизно так:    Хочете теж порукодельнічать? Тоді за мною, в клуб крою та шиття саморобців ...  Вступ  Але ж насправді обмеження здорово стимулюють мозкову діяльність! От були б у мене гроші, я б купив якісь кльові подарунки і все, довелося б лише задурити з вибором конкретних штуковин. А ось коли грошей немає, все ускладнюється:)  Гроші - всього лише ресурс, можна навести багато інших прикладів. Наприклад, читаючи книгу Ніла Форда Продуктивний програміст я дізнався про те, як викручувалися розробники всесвітньо відомої гри Pac-Man в умовах жорстких обмежень пам'яті допотопних комп'ютерів. Не полінуйтеся - вивчіть питання, здивуєтеся простоті і геніальності рішення.  Ну а подарунки я не перший раз роблю самостійно, до цього ось 14 лютого теж придумав одну чортівню .

Опубліковано: 30/04/11 @ 04:51
Розділ Різне Читати далі...

ТОП-10 внутрішніх чинників ранжирування сайту

Якщо вивчати всі мануали по і ранжирування сайту, цілком можна загубитися в різноманітті рекомендацій щодо поліпшення внутрішньої структури. Без сумніву, таких чинників сотні, і тому при конкретній роботі з оптимізації важливо виділити ті головні чинники, без яких якісне просування просто не відбудеться. Опитавши 26 експертів російського SEO-ринку, проект ТопЕксперт склав «SEO-альманах 2010», в якому детально представляє рейтинг значимості внутрішніх і зовнішніх факторів оптимізації. Треба відзначити, що цей рейтинг складено на основі пошукових алгоритмів Яндекса, однак, для українського ринку ці дані також актуальні, оскільки просування в Яндексі йде, як правило, нарівні з Google. Зупинимося на головних із них: Наявність ключового слова в Title сторінки до цих пір залишається головним фактором ранжирування.

Опубліковано: 29/04/11 @ 04:10
Розділ Різне Читати далі...

Dosimple - масовий аддурл і чекер позицій

Кожен власник сайтів знає наскільки важлива індексація пошуковими системами. Адже саме через кількість сторінок в індексі, залежить кількість унікальних відвідувачів і сума кровно зароблених в сапі або трастлінке. У сьогоднішньому пості, я б хотів представити вам новий сервіс - Dosimple . Dosimple - це універсальний сервіс для масового додавання посилань у пошукові системи, а також сервіс для перевірки позицій вашого сайту за певними запитам. У даний момент сервіс може додавати посилання тільки в Яндекс, проте розробники мають намір додати і інші пошукові системи. Вартість додавання 1 посилання в Аддурлку Яндекса коштує всього 10 копійок, за цю ціну система сама визначить капчу і замаскує ваші запити різними проксі. Що стосується перевірки позицій, то тут все ще приємніше - ціна за перевірку 1 пошукового запиту в одній ПС складе 5 копійок. Кому буде корисний даний сервіс? У першу чергу, людям які займаються створенням сателітів і ДОРОВ'Я.

Опубліковано: 28/04/11 @ 11:03
Розділ Різне Читати далі...

Маркетинг по селянськи

Маркетинг по селянськи У моїй рідній селі приблизно з десяток магазинів, два з них належать моїм батькам. Напередодні свят, якщо хто не в курсі, Новий рік і Різдво "на носі", батенько просить поради, щоб таке зробити, для залучення людей, відповідно грошей в наш магазин. Новорічні знижки? 1 +1 = 3? Взяв продуктів на 1000 рублів, отримай червоні трусіля в подарунок? Який маркетинговий хід можна застосувати в селі?
..... Джерело: | Коментарі - 2 |  Мітки: PR , PR акція , маркетинг
Схожі записи   «Однокласники» та mail.

Опубліковано: 27/04/11 @ 11:05
Розділ Різне Читати далі...

Хитрий натовпу (Гра-9)

Прімерно так це виглядати Ігра-9 Одного разу на Хабре розповідали про забавний експеримент вгадування 2/3 середнього . А мені зараз прийшла ідея, не провести чи таку гру, призовий фонд якої набирають самі гравці?  Потрібно всього лише зробити ставку на число від 1 до 9, і якщо на це число буде менше всього ставок - призовий фонд ділиться між тими, хто поставив на це число.  А ще краще ці 9 чисел візуалізувати:    Два невирішених питання   Коли зупинитися? Потрібен обмежувач або за сумою, або після закінчення терміну, або ... або як? Скажімо, $ 100 призового фонду, або добу. Не знаю як краще.   Що робити, якщо буде декілька чисел з однаковою мінімальною сумою ставок? Як варіант - можна продовжувати гру за обмеження до тих пір, поки не залишиться одне число з мінімальною кількістю ставок.   Хоча ні, є ще третє важливе питання: ви б зробили ставку? Пограємо? :) Я серйозно, відпишіться в коментарях, якщо готові взяти участь у такій грі. Якщо буде хоча б 30-40 чоловік, тоді вже варто зробити іграшку.

Опубліковано: 26/04/11 @ 04:10
Розділ Різне Читати далі...

Ще 25 корисних Linux команд

Переклад:
Автор: Isaiah Третя частина команд Linux, якими б варто було користуватися. Ось тут: Частина 1 та Частина 2 . Моніторинг прогресу виконання команди pv access.log | gzip>access.log.gz Pipe viewer утиліта для моніторингу прогресу даних що проходять через конвеєр. Вона може бути вставлена в будь-якій конвеєр між двома процесами для одержання візуального відображення того, як швидко дані проходять через нього, і як довго це відбувається, скільки даних залишилося для обробки і як скоро це завершиться. Джерело: http://www.catonmat.net/blog/unix-utilities-pipe-viewer/ (прим. hb: я публікував переклад тут ) Графічне дерево директорій ls-R | grep ": $" | sed-e 's /:$//'-e' s /[^-][^ /] * //--/ g '-e' s/^// '-e' s /-/|/' Виводить графічне дерево директорій починаючи з поточної Видалити всі файли в директорії які не відповідають заданим розширень rm! (*. foo | *. bar | *. baz) Видаляє всі файли в директорії, які НЕ потрапляють під шаблон *. foo, *. bar або *.

Опубліковано: 25/04/11 @ 06:38
Розділ Різне Читати далі...

Історія зміни тІЦ - як дізнатися

Історія зміни тИЦ-як узнать Дуже часто власники сайтів накручують ТІЦ своїх проектів і після першого вдалого апа біжать швидше продавати сайт за набагато більші гроші, ніж вони цього варті. Неуважний покупець набуває сайт, додає його в sape (скільки можна заробити на sape ) і починає заробляти гроші. Здавалося б, все відмінно. Але минає кілька апів ТІЦ і пузомерка, від якої дуже сильно залежать доходи в біржах посилань відвалюється. У результаті проект, окупити який планувалося через 5-6 місяців, окупати доведеться кілька років, якщо він до цього не випаде з індексу що, швидше за все, і станеться. Як правило, визначити накрутку ТІЦ домену можна з історії його зміни. Припустимо, у сайту був ТІЦ 0 ->ТІЦ10 ->ТІЦ50, або ТІЦ0 ->ТІЦ40 і людина, яка його продає каже, що ТІЦ природний. Дивимося вік сайту і дивимося що за сайт.

Опубліковано: 24/04/11 @ 06:41
Розділ Різне Читати далі...

25 команд Linux

Переклад: 25 Best Linux Commands
Автор: Isaiah Цією статтею починається перекладної цикл постів від Isaiah. Не знаю де цей хлопець назбирав весь цей купу команд, але більшість з них я не знав, і багато взяв на замітку. Думаю тим із вас, хто займається адмініструванням у Linux, буде що почерпнути для себе цікавого і допоможе зіграти свій корисний момент у роботі. Принаймні для себе, я часто заглядаю у свої старі записи і знаю напевно де можна заповнити прогалини у забутих рішеннях або підглянути раніше ще непріменяемие, але дозрілі на даний момент. sshfs name @ server:/path/to/folder/path/to/mount/point Монтування папки/файлової системи через SSH
Встановіть SSHFS звідси http://fuse.sourceforge.net/sshfs.html
Дозволяє монтувати папку в захищеному каналі вашої мережі. !!: gs/foo/bar Запустити попередню команду замінивши foo на bar скрізь, де зустрічається foo
Корисно застосовувати для запуску дуже довгою команди, де необхідно замінити аргументи.

Опубліковано: 24/04/11 @ 04:08
Розділ Різне Читати далі...

Стрес-розминка, або поради копірайтерам для організації роботи в режимі «аврал»

У кожної творчої особистості, скромно себе іменує копірайтером, є свої творчі злети і застої. Гірше, коли в розпал роботи (читайте - чергового робочого завалу) у вас поетична млість, і писати про осмосу, системи crm або ж каналізаційних насосах зовсім немає натхнення. Що ж, в кожній, навіть самій творчій роботі, є свої будні. Так, у акторів - репетиції, дикторів телебачення - мовні техніки, а у копірайтера - тренувальні тексти. Я назвала їх так умовно. Насправді, ніяких чернеток і пробних варіантів - текст зобов'язаний бути грамотним і стилістично оформленим. Клієнт повинен залишитися задоволеним (або ж переконайте, що саме цей текст підвищить рівень продажів !). Отже, ми визначили завдання: як екстремально швидко організувати себе на роботу . Тепер спробуємо знайти рішення. Я пропоную кілька дієвих порад з особистого копірайтерського досвіду. Більше того, і в інших сферах застосування цих рад приносили свої плоди. Абстрагуйтеся! Підіть «у себе». Самоуглубітесь.

Опубліковано: 24/04/11 @ 08:31
Розділ Різне Читати далі...

Урок по створенню новорічної ілюстрації

Сьогодні я б хотів розповісти вам про те, як я створював новорічну ілюстрацію для конкурсу від Сосновського і заодно показати вам, що зробити красиву картинку в Photoshop дуже легко. Але перед тим як ми почнемо, хотів би сказати пару слів про спонсорів даного конкурсу: Unisender.com - досить якісний сервіс email розсилки з допомогою якого ви завжди зможете тримати своїх читачів у курсі найсвіжіших новин. А з помощбю програми Twidium ви без проблем зможете використовувати фолловінг потрібних для вас цілях. До речі, робити ми будемо, ось таку новорічну картинку: Для цього нам знадобиться яскравий і гарний знімок, логотип Сергія, Photoshop, трохи терпіння і прямі руки)) Створюємо новий проект і вставляємо в нього знайдений нами фон. Або будемо працювати прямо на готовій фотографії. Додаємо на нього потрібний нам логотип, в нашому випадку це ялинка Сосновського. Застосовуємо до ялини обведення (Stroke) з настройками як показано на скріншоті.

Опубліковано: 22/04/11 @ 11:03
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179