30 січня, Київ - Agile Pizza # 18

Запрошуємо на першу в 2014 -му році ( а за номером - вісімнадцяту ) зустріч спільноти гнучкої розробки , в Києві. У програмі: Зазвичай наша програма включає 1-2 «домашні заготовки» від SCRUMguides . Цього разу основні піца- інгридієнти - це : - Сережа Прохоренко в гостях з доповіддю про «мертвих зонах » та « пляшкове горлечко » потоку вимог , і специфіці їх комунікації в розподілених проектах. - Наташа Треніна продовжує демонструвати продуктові техніки на простих прикладах : на цей раз ми побудуємо Карту Історій Користувача .. по типовому ранку учасників. У фазі активної підготовки AgileBaseCamp ми вирішили ще раз подарувати учасникам AgilePizza можливість виграти квиток або знижку на конференцію. А якщо у нас залишиться час і «порох » для організованих дискусій - ми дістанемо з беклога нерозібраних тим , на вибір: - дисципліноване освоєння навичок ;
- онлайн- курси та альтернативні способи навчання;
- scrum - ban і інші модифікації скрам .

Опубліковано: 17/01/14 @ 09:55
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: що станеться з ІТ в Україні , тренди прийдешнього року , мудрість відомих програмістів

Добрий день , шановні читачі. Новини Google купить американський стартап Nest Labs , що спеціалізується на виробництві термостатів для житлових будинків і офісних приміщень за $ 3,2 млрд. Американець потрапив за грати через відісланого своєї колишньої запрошення в Google+ . « Міратех » створить підрозділ у Вінниці . Мові Tcl - 25 років . Інтерв'ю Як працює DataArt . Михайло Завілейський , генеральний директор . Аналітика На злобу дня : втрати IT- експорту можуть досягти $ 11 млрд у разі відмови від Євроінтеграції. Скільки коштує розробка комп'ютерної гри . Думки Чорна Рада : думки провідних діячів уанету про прийняте одіозному законопроекті. Технічні тренди прийдешнього року . А ось ще один прогноз , цього разу - про те , що буде актуально в розробці. Чергові міркування на тему опен- Спейсі. Картинка , занадто серйозна для розділу гумору. Нехай повисить тут ...

Опубліковано: 17/01/14 @ 08:12
Розділ Різне Читати далі...

Кілька найцікавіших подій 2013

Новорічні свята закінчилися , а значить прийшов час повертатися до роботи. Насправді до роботи повернутися пора було вже давно , лежати на дивані 9 діб достатньо обтяжлива заняття і я , наприклад , всівся за комп'ютер вже 2 січня. А Ви ? Сьогодні , нехай з невеликим запізненням , я хотів би згадати кілька найцікавіших подій минулого 2013 року. Якщо щось упустив , чекаємо вашого коментаря. І не напружуйтеся сильно , це всього лише події 2013 року, а ось у що вони виллються в 2014 ... подивимося Подія 1 : Сьогодні безкоштовно скачав з торрента , а завтра Батьківщину продаси Росія завжди славилася необдуманими законопроектами , але в цей раз зачепила за саме живе - Інтернет. До виходу заборони на скачування з Мережі безкоштовного контенту , вибачте піратського контенту , простори павутини для росіян були більш -менш вільні. Тепер же , будьте ніби як люб'язні , дотримуйтесь авторські права їх володарів , причому в самому збоченому сенсі.

Опубліковано: 16/01/14 @ 01:48
Розділ Різне Читати далі...

Шлях розумного егоїста , або практична філософія в роботі

via Shutterstock . Не можна не визнати той факт , що тема овертаймів і ставлення до роботи в цілому є однією з найбільш обговорюваних на DOU . Кожен співробітник рано чи пізно стикається з питанням про те , чи повинен він працювати понаднормово і якщо так , то в яких межах ? За яким тарифом повинні оплачуватися переробки і що робити , якщо їх занадто багато? Чи виправдане змінювати місце роботи через б?льшей зарплати , і якщо так , то яка різниця в зарплаті є достатнім аргументом ? Чи повинен співробітник ставитися до проекту як до свого ? Спробуємо розібратися в цьому питанні , обравши в якості інструмента дослідження філософську концепцію розумного егоїзму. Що таке розумний егоїзм і чому він нам підходить ? Згідно Вікіпедії , розумний егоїзм полягає в умінні людини вирішувати свої проблеми, не обмежуючи при цьому прав і свобод інших членів соціуму.

Опубліковано: 16/01/14 @ 01:24
Розділ Різне Читати далі...

21 - 23 лютого, Київ - Kyiv Startup Weekend : ladies ideas

У Києві 21-23 лютого відбудеться в Україні 1 -й Startup Weekend Ladies Ideas ! Startup Weekend - це глобальний захід , що проводиться в понад 200 країнах по всьому світу , завдання якого є допомогти початківцям підприємцям знайти команду однодумців і створити бізнес всього за 54 години! Особливістю Startup Weekend для дівчат в тому , що всі Пітч та презентації повинні бути зроблені прекрасною половиною стартап суспільства (або як мінімум з їх участю) на наступні теми: - Fashion - Beauty - Health - Kids - Food - Education План заходу: п'ятницю : знайомство і короткі презентації ( Пітч ) ідей учасників ( 1 хвилина). У Пітч ви повинні відповісти на наступні питання: 1 . Хто ви ? ( компетенції автора)
2 . Яку проблему хочете вирішити ?
3 . Як збираєтеся її вирішити?
4 .

Опубліковано: 16/01/14 @ 10:43
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 120

EPAM Systemsшукає Lead Java -розробника . Є можливість « to be promoted to Project Managers & Team Leaders as well as relocate to other offices of EPAM around the world ». Компанії Samsung R & D Institute Ukraine потрібна Cryptanalyst, бажано автор наукових статей з криптографії . AstraFit , сервіс , який допомагає людям вибрати правильний розмір одягу онлайн , шукає PHP - тімліда. Зарплата від $ 2500. Велика торгова інтернет -майданчик Topmall потребує PHP Ninja розробника, якому подобається DI Symfony2 . Сервіс бронювання авіаквитків , готелів і авто Bravoavia запрошує на роботу молодшого Product manager'а. Displify , стартап , який займається монетизацією зображень за допомогою їх аналізу та підбору релевантної реклами , шукає JavaScript/RoR розробника . Онлайн - конструктор мобільних додатків Makeapper.com шукає PHP -розробника. Зарплата від 20К грн + опціон на частку проекту .

Опубліковано: 16/01/14 @ 08:26
Розділ Різне Читати далі...

17 лютого, Київ - APL Days in Simcorp

Dear all , From 17th of February , 2014 SimCorp Ukraine starts an Introduction/Educational Course for the students and specialists who consider their future in software development . The course includes 8 lectures devoted to APL language * that will be held twice a week in SimCorp Ukraine office . During the course you will get a chance to learn :
• The essential core and basis of APL
• How to use APL in practical cases * To explore more about APL , please , follow the link www.tryapl.com High performers will get a chance to be offered a part/full time job in a subsidiary of the international Danish company - SimCorp Ukraine .

Опубліковано: 15/01/14 @ 01:13
Розділ Різне Читати далі...

19 - 21 лютого, Київ - Майстер -класи з тестування від Олексія Баранцева

Luxoft Training запрошує на майстер -класи з тестування від Олексія Баранцева (Москва) , які пройдуть з 19 по 21 лютого в Києві. Олексій - відомий тренер і консультант в області тестування програмного забезпечення , постійний доповідач конференцій QA спрямованості , тестувальник і керівник команд з 20 річним стажем роботи в проектах. Крім того Олексій читає лекції з тестування та управління якістю ПЗ в ГУ ВШЕ м. Москви.

Опубліковано: 15/01/14 @ 10:39
Розділ Різне Читати далі...

Кар'єра в IT: посаду CTO

via Shutterstock . Перед вами четверта стаття з циклу «Кар'єра в IT » , присвячена опису посади технічного директора , або CTO . Попередні матеріали розповідали про позиції Team Lead , software Architectі Project Manager. CTO ( Chief technology officer )- один з керівників компанії , що відповідає за розробку нових сервісів або продуктів , а також за оптимізацію продуктивності виробництва : управління процесами розробки в проектних командах , навчання і підвищення кваліфікації співробітників , впровадження і підтримка різних процесів всередині компанії. За даними ДОУ , середньому українському технічному директору 30 років , він має 7,5 років досвіду роботи і отримує $ 3500. Завдання та обов'язки Як і всі топ- менеджери , CTO відповідає за компанію в цілому , а не за якийсь її продукт або сервіс .

Опубліковано: 15/01/14 @ 08:27
Розділ Різне Читати далі...

25 січня, Харків - Kharkiv AI Club # 8 : Нейронні мережі і розпізнавання осіб

Восьма зустріч харківського клубу ІІ , яка відбудеться в суботу 25 січня о 11 годині дня в харківському офісі компанії Ciklum . У плані зустрічі дві доповіді і жорстка ( якщо такі будуть ) . На цій зустрічі буде дві доповіді : 1 ) Нейронні мережі : сучасний підхід Доповідь розповідає про те , що трапилося з нейросетями з часів персептрона , актуальні підходи до їх побудови та навчанню і межі їх застосовності . Доповідач: Бодянський Євген Володимирович , доктор технічних наук , професор кафедри штучного інтелекту ХНУРЕ. 2 ) Розпізнавання осіб з використанням OpenCV У доповіді буде розглянуто основні завдання які виникають при розпізнаванні осіб у відео потоці , межі застосування, умови працездатності методів рішення. Відкриті джерела даних для навчання і тестування , а також невеликі приклади з використанням OpenCV . Доповідач: Бабій Андрій , програміст , працює в сфері геоінформаційних систем та дистанційного зондування .

Опубліковано: 13/01/14 @ 08:28
Розділ Різне Читати далі...

Саботажники в наших рядах. Обчислити і знешкодити

via Shutterstock . Легко досягати цілей , коли знаєш і бачиш , на що витрачаються всі зусилля. Будь то виробнича або особиста мета . З невидимими перешкодами справлятися складніше. Вони непомітні , але можуть віднімати безліч сил і часу. Один із прихованих пожирачів розумової енергії - пасивно - агресивне (ПА ) поведінка . Причому пасивний агресор отруює життя не лише собі , а й оточуючим , з якими взаємодіє. Пасивна агресія - суміш з пасивної поведінки , коли людина зовсім не цінує свої потреби , і агресивного , при якому навпаки - бажання і почуття інших ніяк не враховуються. Це захисний механізм у людей , яким не комфортно відкрито виражати свої потреби і негативні емоції. Він дуже зручний , оскільки дозволяє отримати бажане і одночасно залишитися хорошим для інших. Якби пасивний агресор міг поглянути на диспетчер задач , запущених в його голові , то з подивом виявив би там невідоме додаток, який від'їдає багато пам'яті і процесорного часу , але нічого не виробляє.

Опубліковано: 13/01/14 @ 07:52
Розділ Різне Читати далі...

20 - 24 січня, Київ - EPAM Hiring Week

Ти - визнаний фахівець у своєму напрямку ? Хочеш взяти участь у цікавому проекті і співпрацювати з провідними світовими компаніями? Мрієш отримати досвід роботи за кордоном ? Поспішай - EPAM шукає професіоналів ! Нам потрібні : Java Developers JavaScript Developers HTML/CSS Developers ( JS knowledge ) Ми пропонуємо : абсолютно нове cutting - edge напрямок у рамках проекту одного з найбільших інвестиційних банків гідну зарплату , відмінні умови праці та соцпакет можливість релокації на 1,5-2 роки в один із зарубіжних офісів компанії після півтора років роботи в компанії Бажані навички : досвід роботи від 2 -х років в одному з наступних напрямків : Java , JavaScript , HTML/CSS хороше знання англійської мови ( письмової та розмовної ) досвід роботи з Hibernate і Spring для Java- розробників хороші знання JS для HTML/CSS розробників Що необхідно зробити : Заповнити реєстраційну анкетуі мати можливість відвідати інтерв'ю в період з 20 по 25 січня в зручний час.

Опубліковано: 10/01/14 @ 05:33
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: фотомодель -програміст , правила дзен- кодинга , трохи про security

Добрый день, уважаемые читатели. Новости Google вступает в автомобильный альянс  — к концу 2014 ждите машин с Android/ Интервью Разрыв шаблона — интервью с фотомоделью-программистом . А здесь — её профиль на stackoverflow . Valve и ее денежная машина : интервью с Гейбом Ньюэллом
Аналитика Рейтинг популярности языков прошедшего года. Результаты 22 чемпионата по написанию запутанного кода на языке Си.
Scaling Mercurial at Facebook. Безопасность 23-Year-Old X11 Server Security Vulnerability Google — дыра в безопасности? Как работают хакеры Агенства Национальной безопасности И еще о АНБ — как шпионские технологии стимулируют развитие суперкомпьютеров . Как взломать SD-карту Мнения Десять правил дзен-программиста Как бы выглядел мир в 2014 по мнению Айзека Азимова . Бодишоп или прямой консалтинг  — о трудностях самоопределения.

Опубліковано: 10/01/14 @ 08:26
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: фотомодель-программист, правила дзен-кодинга, немного о security

Добрий день , шановні читачі. Новини Google вступає в автомобільний альянс- до кінця 2014 чекайте машин з Android. Інтерв'ю Розрив шаблону - інтерв'ю з фотомоделлю - програмістом . А тут - її профіль на stackoverflow . Valve і її грошова машина : інтерв'ю з Гейб Ньюелл
Аналітика Рейтинг популярності мов минулого року. Результати 22 чемпіонату з написання заплутаного коду на мові Сі.
Scaling Mercurial at Facebook . Безпека 23 - Year- Old X11 Server Security Vulnerability Google - діра в безпеці? Як працюють хакери Агенства Національної безпеки І ще про АНБ - як шпигунські технології стимулюють розвиток суперкомп'ютерів. Як зламати SD - карту Думки Десять правил дзен- програміста Як би виглядав світ в 2014 на думку Айзека Азімова. Бодішоп або прямої консалтинг - про труднощі самовизначення .

Опубліковано: 10/01/14 @ 08:26
Розділ Різне Читати далі...

16 січня, Харків - TechTalk by Dev - Pro.net # 7

TechTalk від ведучих. NET розробників в Kharkiv Palace . Про що поговоримо ? Доповідь № 1
Тема: Використання технології Microsoft Office Add - ins в . NET Framework
В даний час великим плюсом для програм обліку та аналізу даних є можливість експортувати або передавати свої звіти в загальноприйняті офісні програми , такі як пакет Microsoft Office і Acrobat Reader. . NET Framework надає зручну можливість інтеграції своїх додатків з низкою програм Microsoft Office. Ми розглянемо інтеграцію додатків з Microsoft Word , Excel і PowerPoint , а також невеликий аналіз продуктивності при передачі даних
Спікер : Ярослав Єфименко , Senior Software Engineer , SweetSoft Доповідь № 2
Тема: Розробка Web API на MONO з використанням фреймворку ServiceStack
У доповіді будуть обговорені особливості розробки Web API на MONO з використанням фреймворку для розробки WEB сервісів ServiceStack .

Опубліковано: 10/01/14 @ 07:25
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 119

Руслан Шевченко, Head of R & D в GoSave , шукає інтернів, яким цікаво буде займатися аналізом і оптимізацією поведінкових даних. Артем Тритяк шукає собі в команду в Одесі. Стек : CoffeeScript , Backbone , Chaplin , Require.js . Компанії Vega Capital Management потрібна Lead Back - end Engineerз хорошим знанням C + + . Зарплата $ 3000-5000 . « вже не стартап » Shop - in -Box , який планує через 3 роки отримати 10 % всіх трейд -маркетингових транзакцій в СНД , шукає крутого СЕО . PortaOne шукає технічних письменниківдля створення користувальницької документації до PortaSwitch . Регулярні корпоративні заходи , виїзні сесії за кордоном ( Єгипет , Чехія , Таїланд , і т.д.). Запорізька компанія bMuse запрошує на роботу початківців iOS програмістів. Період перекваліфікації/навчання - оплачується. Навчальний центр ІТ - фахівців ПриватБанку відкриваєновий набір на безкоштовні курси « розроблювач»(м. Дніпропетровськ). Початок занять - лютий. Реєстрація .

Опубліковано: 09/01/14 @ 09:15
Розділ Різне Читати далі...

21 січня, Київ - AI- Club в Grammarly : Практичні питання інтелектуальної робототехніки

Новий сезон в AI- клубі ми почнемо з розмови на всіма улюблену тему робототехніки . Перед гостями виступить Ольга Миколаївна Сухоручкіна , старший науковий співробітник Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій та систем НАН та МОН України . Тема її доповіді: «Практичні питання інтелектуальної робототехніки » . В її рамках будуть розглянуті основні завдання і проблеми практичної реалізації сучасних роботів з інтелектуальними можливостями і продемонстрований сеанс реального віддаленого спілкування з прототипом сервісного мобільного робота ERIC . Реєстрація Будь-які додаткові питання можна задати за телефоном 0672598438 ( Ілона ) або по skype : ilona_demchenko .

Опубліковано: 09/01/14 @ 07:26
Розділ Різне Читати далі...

У ЄС чекають дефіцит 900 тис. IT- фахівців

Про це пише The NY Times, посилаючись на звіти Європейської комісії. Справа в тому , що кількість IT- вакансій зростає набагато швидше , ніж кількість потенційних співробітників. Проблема ускладнюється тим , що , за словами роботодавців , якість освіти випускників профільних вузів не відповідає належному рівню , і щоб зайняти відкриту позицію в компанії , вони змушені проходити додаткове навчання . Те ж саме стосується і професіоналів з ??інших областей , які побажали поміняти кваліфікацію на користь IT. Так , за даними Європейської комісії , до 2015 року в ЄС ризикують залишитися незайнятими 900000 вакансій в IT сфері , в той час як кількість випускників - комп'ютерників з року в рік тримається в районі 100 000. На думку Регіни Моран , виконавчого директора компанії Fujitsu в Ірландії , коріння цієї проблеми для всіх країн Євросоюзу ростуть з банкрутств доткомів на початку 2000 -х, у зв'язку з чим технічні університети втратили свою привабливість для абітурієнтів.

Опубліковано: 08/01/14 @ 07:59
Розділ Різне Читати далі...

30 січня, Київ - Макс Іщенко про ринок IT

ІТ -індустрія України зросла за 10 років з кількох тисяч « ??квартирних » компаній до 50 тис. фахівців , з крутими офісами , виходами на IPO , своїми мемамі і ком'юніті . Я зроблю огляд розвитку ІТ -індустрії за 10 років - як вона виглядає зараз , як сюди потрапити і навіщо , - говорить Максим Що обговоримо : - Огляд українського ринку ІТ для фахівців
- Скільки заробляють програмісти
- Як знайти першу роботу в ІТ
- Які компанії «хороші» , які не надто
- Навчання Лектор: Макс Іщенко - Творець DOU.ua , найбільшого українського співтовариства програмістів (понад 50 тис. учасників); творець djinni.co - анонімного пошуку роботи для розробників . Працює в ІТ з 2000 року. Блог : Вартість : за тарифами закладу (перша година 36грн , з другого по 18грн .

Опубліковано: 07/01/14 @ 08:33
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 118

Компанії ProjectPivot у зв'язку з раптово збільшилися інвестиції потрібно Ruby on Rails Developer , Лев Толстой від програмування з тризначним IQ. Стартап Soho.net шукає старшого Frontend програмістадля розробки сторінок зі складною клієнтської логікою. Обіцяють зарплату від $ 4000. Jelastic шукає в Житомирі Java -розробника. Зарплата 16 000 грн. Донецької компанії R - IDEAS потрібен Junior Ruby on Rails розробник. Fluent English буде плюсом. Wargaming.net шукає Development Director'ав Харкові і в Києві Харківської компанії CodeTiburon для проекту GeoComplyпотрібно Senior QA Engineer . ISTQB буде плюсом. В молоду дружну команду Jooble потрібен божевільний математик, який захоплений магією чисел , для якого тисячі чисел наповнюються сенсом , і можливістю витягти закономірності . Маріупольська компанія Укртех -ІНФО шукає менеджера проектів з хорошою дикцією . Зарплата 2600 грн. Компанії Воля потрібна фахівець з налаштування Wi -Fiв телефонному режимі.

Опубліковано: 02/01/14 @ 08:35
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164