Купівля автомобіля через інтернет .

Купівля автомобіля через інтернет. На сьогоднішній день інтернет є незамінним помічником для кожної людини. Він, вірніше, його можливості допомагають нам значно заощадити наш час. Адже за допомогою нього можна не виходячи з дому робити покупки, працювати, спілкуватися з друзями та близькими і ще багато чого. Так, як стало відомо з прес-релізу японської компанія Subaru, з кінця серпня 2012 приймаються заявки на покупку автомобілів Subaru BRZ і Forester tS через інтернет. Російським автолюбителям компанія запропонувала 60 спортивних автомобілів Subaru BRZ і 99 позашляховиків Forester обмеженої серії tS. Це дасть можливість майбутнім покупцям заощадити час на походи по дилерським центрам. Те ж саме можна сказати і про покупку пральної машини. Придбати пральні машини в Мінську або в якомусь іншому місті через інтернет в наш час не представляє особливої ??праці. Існує безліч різних сайтів, де можна отримати детальну інформацію про цікавій моделі, ціною, способі доставки і т.д.

Опубліковано: 09/04/13 @ 03:57
Розділ Різне Читати далі...

100-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Нам 2 роки

Ви з нами вже 2 роки і 100 випусків. Ми запустили сайт нашого проекту itcareer.com.ua , де вже доступна текстова версія цього випуску і будуть викладатися текстівки наступних випусків ( для любителів почитати), а з часом і всіх попередніх. Як завжди в ювілейних випусках говоримо про себе і про себе, нічого серйозного ;) У програмі: новини проекту; про во'IT'і Ольги Давидової; роль не IT людей в IT галузі; Сергій Кудряшов; недорослих IT; розвиток; вплив подкасту на наше життя. Книги у випуску: Instant: The Story of Polaroid - Christopher Bonanos Чорний лебідь. Під знаком непередбачуваності - Нассім Ніколас Талеб Жерсть - Сашко Ушкалов БЖД - Сашко Ушкалов Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія, доступна на itcareer.com.ua Випуск записаний за підтримки IT-компанії AltexSoft. Адреса компанії в мережі Інтернет: www.altexsoft.com
Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 09/04/13 @ 11:48
Розділ Різне Читати далі...

Красноярський край

Красноярський край Місто Краснодар завжди був культурним центром, який привертав увагу туристів. Громадська діяльність в місті не вщухає ніколи, і тут завжди проводяться чемпіонати, фестивалі, концерти. Кабардинка краснодарський край в цьому квітні дає своїм гостям можливість взяти участь у фестивалі латиноамериканських танців. У великому Будинку культури на головній вулиці гості зможуть побачити виконання таких танців, як ча-ча-ча, самба, румба, джайв у виконанні кращих хореографічних ансамблів. Але справжню популярність в цьому році має Сочинська миля здоров'я. Це захід, розрахований на залучення широких мас населення до здорового способу життя. Так, по вихідних організовуються забіги на тисячу шістсот кілометрів для всіх бажаючих. Також проводяться велозаезди. Керують забігами і велозаездамі професійні тренери, стежать за їх проведенням професійні лікарі. Одночасно в Сочі і в Краснодарському краї посилилися заходи по охороні міста і краю від злочинності і непрошених гостей.

Опубліковано: 08/04/13 @ 05:11
Розділ Різне Читати далі...

Дві сторони інтернету

Дві сторони інтернету Інтернет увійшов у наше життя. Будь-яка інформація, відповідь на будь-яке питання: все, що душі завгодно можна знайти в інтернеті. Як і купити. Від коробки сірників до катера або навіть акцій небудь глобальної корпорації. Можна подивитися на інформаційних і пізнавальних сайтах, коли народився Наполеон Бонапарт, і що таке Палетопакувальник . Зв'язатися з друзями та родичами живуть на іншому кінці планети Земля. І тепер вже не тільки за допомогою повідомлень. Тепер у нас є відео дзвінки. А вже розваг в інтернеті не злічити. Різні ігри, соціальні мережі, для любителів азарту є інтернет казино і букмекерські контори. Все для вашої радості. Але не будемо забувати, що в інтернеті повно шахраїв, які будуть різними шляхами виманювати ваші гроші з електронних гаманців. Будьте пильні. Не допускайте нікого і не кажіть нікому паролі та логіни своїх облікових записів, ні під яким приводом. Також стежте, щоб ваш антивірус був зі свіжими базами та активної ліцензією.

Опубліковано: 08/04/13 @ 05:09
Розділ Різне Читати далі...

18 квітня, Київ - Шоста зустріч AI - клубу

18 квітня 2013 в офісі Grammarly відбудеться шоста зустріч AI - клубу . Перший день народження клубу відзначимо розмовою про розпізнавання мовлення . Перед гостями виступить Микола Сажок , кандидат технічних наук , старший почнемо співробітник Міжнародного науково - навчального центру інформаційних технологій та систем НАН та МОН України . Він розповість про реалізацію методів і алгоритмів розпізнавання злитого мовлення на основі композиції слів з ??акустичних генеративних моделей фонем . Базова експериментальна система розпізнавання злитої ( в тому числі спонтанної ) промови в реальному временемі дозволяє оперувати словником до ста тисяч слів і дає можливість набирати текст під диктовку . Кількість учасників обмежена 50 людьми , поспішайте реєструватися .

Опубліковано: 08/04/13 @ 01:24
Розділ Різне Читати далі...

Інтерв'ю з анонімним 23-річним тім лідом

Як відомо, користувачам ДОУ давно не дає спокою факт зростаючої кількості «23-річних сеньйорів». На цю тему створені величезні топіки, розвиваються дискусії на десятки і сотні повідомлень. Де ж підступ? Як ці хлопці б'ють всі рекорди і домагаються успіху в такому ранньому віці? Що ж, сьогодні ми вас здивуємо інтерв'ю з анонімним тім лідом, якому якраз ні багато ні мало - рівно 23 роки. - З чого починалася твоя кар'єра? Чому ти вирішив стати девелопером? - Моя кар'єра почалася з невеликої аутсорсингової компанії, куди мене та кількох моїх однокурсників привів наш викладач з програмування. Це було в квітні 2008 року, я тоді навчався на першому курсі університету. Спочатку ми планували організувати щось на кшталт «гуртка програмістів», де у вільний від навчання час могли б займатися власними ідеями. Але незабаром надійшла пропозиція попрацювати на реальному проекті, і ми, звичайно ж, погодилися. Так все і почалося. А чому девелопер? ..

Опубліковано: 08/04/13 @ 07:20
Розділ Різне Читати далі...

Навіть знаки парковки простіше замовити через Інтернет

Навіть знаки парковки простіше замовити через Інтернет Інтернет - справа тонка, з цим не посперечаєшся. Так і сучасні системи огорожі, і дорожні знаки. Що й казати, в сучасному світі доводиться непросто, тому дуже важливо, щоб всі системи працювали на ура. Це стосується як звичайних знаків на дорогах, так і систем безпеки в Інтернеті. З чого ж почнемо? Наприклад, компанія «БестМаш» сама виробляє, виготовляє та встановлює дорожні знаки будь характеристики. Здорово, чи не так? Можна замовити один і той же дорожній знак прямо в мережі Інтернет, після чого компанія все зробить сама, а вам залишиться тільки оплатити замовлення і порадіти відмінному його виконанню. Отже, в мережі Інтернет сьогодні можна не тільки почитати новини і поспілкуватися з друзями, але і повноцінно замовити послугу і простежити її виконання, адже навіть замовлені вами паркувальні бар'єри таким чином будуть виготовлені вчасно і з відповідною якістю виконання.

Опубліковано: 06/04/13 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Правильний вибір комплектуючих для шаф - купе

Правильний вибір комплектуючих для шаф-купе Сучасний російський ринок меблів пропонує велику різноманітність шаф купе. Сьогодні можна спокійно вибирати між класичними та незвичайними моделей, а також вибирати будь . Навіть якщо серед жоден з готових варіантів вам не сподобається, можна замовити шафу-купе за індивідуальним проектом. Проте частіше буває навпаки - існуючий вибір є таким великим, що покупець губиться і не знає, що вибрати. Практично однакові зовні моделі іноді досить сильно розрізняються по вартості. Причина цього може полягати в тому, що при виготовленні виробники використовували різні комплектуючі. На підсумкову ціну меблів завжди впливають кілька факторів. До них відносяться декорування фасаду різними матеріалами, елементи розсувної системи, «внутрішня» фурнітура. При виборі декоративних матеріалів можна сміливо покластися на свій смак.

Опубліковано: 06/04/13 @ 10:59
Розділ Різне Читати далі...

25 квітня, Дніпропетровськ - IT PechaKuchaNight vol.5 Dnepropetrovsk

PechaKuchaNight - це частина міжнародного руху вечірок, форумів, конференцій, яке народилося в Японії і об'єднує на даний момент 623 міста світу. Сьогодні PechaKuchaNights - це форуми, де будь-яку творчу або наукову роботу можна уявити легко й захоплююче, унікальна можливість для спілкування у форматі thinking & drinking, новий для України спосіб просування ідей та проектів у неформальній обстановці. Чергова неформальна і приємна зустріч IT PechaKuchaNight vol.5 проходить в Дніпропетровську, де ITівние люди збираються разом, щоб поділитися своїми ідеями, роботами, думками, враженнями і, насправді, чим завгодно, у форматі PechaKucha 20 ? 20. На цей раз спікери виступлять з історіями про створення власних компаній, з історіями зсередини своїх професій, з новими ідеями про ... Отже, PechaKucha - це особливий формат презентації, який дозволяє розповісти про ідеї, проекти та експериментах максимально коротко, яскраво і дохідливо.

Опубліковано: 05/04/13 @ 01:23
Розділ Різне Читати далі...

Виробництво фарбувальних камер своїми руками .

Виробництво фарбувальних камер своїми руками. Інтернет пропонує чимало варіантів організації свого бізнесу. Одним з таких досить простих і добре оплачуваних варіантів є виробництво фарбувальної камери своїми руками. Далеко не в кожному автосервісі є фарбувальна камера, так як це не дешеве задоволення - вона коштує від 18 тисяч євро і більше. Хоча принцип роботи фарбувальної камери досить простий - створення припливно-витяжної вентиляції. Особливість роботи вентилятора в тому, що, нагнітаючи повітря, він його жене через нагрівальні тени.

Опубліковано: 05/04/13 @ 01:02
Розділ Різне Читати далі...

Види клавіатур для комп'ютерів

Види клавіатур для комп'ютерів Клавіатура - важлива складова будь-якого комп'ютера, основне її призначення - вводити інформацію в комп'ютер, або друкувати. На даний час клавіатури виробляє величезну кількість компаній в усьому світі. Практично любою клавіатури від різних виробників ви можете знайти в інтернет-магазині міста Єкатеринбурга «сотмаркет» (http://www.sotmarket.ru/category/klaviatury.html ). Види і різноманітність клавіатур викликає захоплення. По тому, для якого пристрою клавіатура призначена, вона бувають комп'ютерна, для ноутбука, нетбука. Відмінними властивостями клавіатури є розмір, набір клавіш, їх висота, розташування, а також присутність додаткових керуючих клавіш. Клавіатура може бути доповнена різними мультимедійними елементами, такими, як колесо прокручування, вбудований джостік, набір клавіш, що управляють музикою, кнопки, що дозволяють швидко відкрити програму. Деякі клавіатури оснащені підсвічуванням або навіть екраном.

Опубліковано: 05/04/13 @ 01:01
Розділ Різне Читати далі...

Обробний центр nuova bulleri brevetti як запорука успіху підприємства на роки вперед

Оброблювальний центр nuova bulleri brevetti як запорука успіху підприємства на роки вперед Будь-який бізнес вимагає серйозного підходу і використання тільки якісного обладнання і сучасних технологій, так, якщо ви маєте справу з деревообробкою, варто спробувати в роботі обробний центр nuova bulleri brevetti , який поєднує в собі масу приємних і корисних якостей. Цей центр має три інтерпольованої осі, що дозволяє йому якісно обробляти деревину. Всі робочі поверхні пройшли процедуру штучного старіння. Професіоналам не потрібно пояснювати, наскільки це добре, адже за таких умов під час роботи верстат гарантовано не утворює на поверхнях колов, тріщин і яких деформацій. Якщо ви віддаєте перевагу використовувати в роботі якісний інструмент і кваліфікованих робітників, то прекрасно розумієте, що початкові вкладення окупляться через пару років сторицею, і ви станете власником прекрасно працює фірми, яка виробляє якісний товар.

Опубліковано: 04/04/13 @ 11:25
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 79

Sigma Ukraine шукає Middle і Senior Java розробника в Одесі. USA working hours . Компанії NXC International в Одесі потрібен Junior BIG DATA Engineer (Hadoop, SoLR, NOSQL). Skype знову шукає співробітників в Києві . 25 квітня в Києві відбудеться Skype Career Day , зустріч з інженерами компанії, де потенційні кандидати можуть спробувати свої сили і стати частиною команди Skype. Компанії Thomson Reuters потрібно Data Onboarding/Scripting Specialist . Стартап «VideoRiver», агрегатор якісного короткого пізнавального відео-контенту, що цікавлять користувача тематиці, шукає керівника (лідера команди) . Минулорічний переможець Garage48 - команда motify.me - шукає собі в команду інтерна : Стартап року Workle шукає в Харкові ASP.NET розробника . Гнучкий графік роботи, відсутність зайвої бюрократії і контролю. продуктових компанії Jooble потрібен посидющий укладач скриптів в IT-відділ (інтерн). Ви підходите, якщо вам зрозуміла більша частина абревіатур: HTML, XML, SQL, IP адреси, хости.

Опубліковано: 04/04/13 @ 08:29
Розділ Різне Читати далі...

Аксесуари для стільникових телефонів

Аксесуари для стільникових телефонів Мобільний телефон - це невід'ємна частина нашого життя, адже він так спрощує процес спілкування. Як тільки у людини з'являється стільниковий телефон, йому відразу потрібні будуть аксесуари для телефону. Аксесуари для стільникових оптом не кожному по кишені, а ось купити кілька аксесуарів ми можемо все. Найбільшою популярністю користуються так звані іміджеві аксесуари, такі як чохли і брелки, невеликі сумочки, які тримаються на поясі, і в яких носиться телефон разом із зарядним пристроєм. Чохли можуть бути пошиті вручну, можуть бути пов'язані, прикрашені бісером і різними вишивками. Чохли, зроблені вручну, радують багатьох власників мобільних телефонів. У перелік аксесуарів для стільникового телефону входить і зарядний пристрій. Без зарядного пристрою телефон довго працювати не буде. Тому для того, щоб його купити, треба піти в спеціалізований магазин чи на ринок в контейнер.

Опубліковано: 03/04/13 @ 01:06
Розділ Різне Читати далі...

Комп'ютери та їх ремонт

Комп'ютери та їх ремонт Всі ми любимо сидіти в інтернеті, і всі займаємося чимось на комп'ютері. У когось є стаціонарний комп'ютер, у когось є ноутбук. Але вся ця техніка періодично потребує лагодження. буває різний. Так, якщо вам треба відремонтувати ноутбук, то можна виконати такі роботи, як ремонт матриці, її відновлення, чистку ноутбука, можна встановити програмне забезпечення, зробити модернізацію ноутбука. У ноутбука можна замінити несправні компоненти, видалити віруси, налаштувати інтернет. Якщо ви хочете ремонтувати комп'ютери, то вам може знадобитися налаштування BIOS, ремонт відеокарти, вам може знадобитися підключити периферійний пристрій, таке як принтер, ксерокс або сканер. Можливо, знадобиться відремонтувати материнську плату вашого комп'ютера, а можна ще зібрати комп'ютер з комплектуючих замовника. Часто потрібна модернізація комп'ютера.

Опубліковано: 03/04/13 @ 01:04
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Кирилом Тимофєєвим , Ruby архітектором з DataArt

99-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Поговоримо про Ruby , поребрик , калашников і все таке . У програмі : - Про во'IT'і
- Аспірантура і наука
- Ruby
- Титули та плашечкі
- виступ Книги у випуску : - Т. С. Еліот . Поезія і драма
- Why's Poignant Guide To Ruby Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет :
Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 02/04/13 @ 12:40
Розділ Різне Читати далі...

Оголошення Яндекс.Директ з картинками : CTR ? ? ?

Яндекс таки зробив це . Тепер до оголошень контекстної реклами Яндекс.Директ можна додати картинки , що , на думку багатьох , має знизити ціну кліка ( на щастя рекламодавця ) , але в теж час збільшить заробіток вебмастера , тому як кількість кліків явно має збільшитися ( CTR тобто ) . Додавання картинки до оголошення виглядає ось так ( клікабельні ) : Офіційно крутитися оголошення з картинками на сайтах-партнерах РМЯ почали з 28 березня . Але , зважаючи на те , що скористалися моментом не всі рекламодавці ( багато і фавікони то не використовують для залучення уваги ) , то побачити щось подібне поки вкрай важко .

Опубліковано: 01/04/13 @ 07:32
Розділ Різне Читати далі...

Розділ " Знайомства " на ДОУ

Нарешті можу розповісти про проект , над яким ми працювали останні три місяці . ДОУ вже давно не просто сайт про роботу , про новини індустрії або програмуванні . Ми - соціальна майданчик , де люди спілкуються , сперечаються , знайомляться нарешті . Сервіс Знайомства - логічний розвиток нашого сайту . Програмісти в більшості своїй інтроверти , воліючи спілкуватися з компілятором , а не знайомитися з дівчатами . Але любові і визнання хочеться так само, як і нормальним людям . При цьому програмісти добре заробляють , молоді , а з шкідливих звичок - тільки зеркалка і сплави по Дніпру . 23- х річний сеньйор - програміст - ідеальний кандидат для серйозних стосунків .

Опубліковано: 01/04/13 @ 07:25
Розділ Різне Читати далі...

Правила при виборі офісних меблів .

Правила при виборі офісних меблів. Офіс - це діловий центр і обличчя компанії. То як він виглядає, може багато розповісти про господаря та його ставлення до справи. По суті, офісний інтер'єр-це така собі візуальна візитка компанії. Приходячи на зустріч, партнери або клієнти, який дизайн і якість меблів у приміщенні. Важливо це і для співробітників, адже вони тут проводять щодня. Якщо одним із принципів вашого бізнесу, є створення хорошої думки у оточуючих про вас, то слід придбати сучасну меблі для офісу . При виборі, якою слід звертати увагу на деякі важливі деталі. І так, пройдемося по елементах. Перше-це, звичайно ж, надійна і стійка до впливів навколишнього середовища меблі. Адже її планується використовувати кожен день, а отже вона повинна витримувати навантаження. Перевагу слід віддавати матеріалам хорошої якості. Заощадивши раз, незабаром доведеться здобувати нову, а це ж знову витрати. Звичайно, хороша офісні меблі стоїть далеко не дешево, особливо в меблевих «бутіках».

Опубліковано: 29/03/13 @ 01:36
Розділ Різне Читати далі...

Ccleaner - краща програма для видалення комп'ютерного " ??сміття " .

Ccleaner - краща програма для видалення комп'ютерного "сміття". Користувачі комп'ютера часто зустрічаються з такою проблемою, як нестача місця на локальних дисках. Часто це пов'язано із засміченням системи різними непотрібними файлами або тими, щоб були використані. Для вирішення цієї проблеми було створено ефективне програмне засіб - . Основною функцією програми є видалення непотрібних або невикористаних файлів, чищення жорсткого диска, а також виправлення помилок в реєстрі операційної системи. На даний момент за приблизною статистикою користувачами Ccleaner є більше мільйона чоловік. Застосовуючи програму, ви не тільки збільшите місце на комп'ютері, але і зробите його більш продуктивним і швидким у виконанні завдань. Вона також чистить реєстри від невірних записів шляхів. Важливим критерієм роботи клінера є, то що без вашого відома він нічого не видалити і робить декілька запитів, перш ніж файл зникне з пам'яті назавжди. Корисною функцією є резервне копіювання.

Опубліковано: 29/03/13 @ 01:35
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178