Бесіда з Олегом Шайхатаровим , екс - бізнес - менеджером R & D підрозділу компанії Parallels

92-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . У програмі : - Про во'IT'і
- Перша робота
- Розвиток компанії
- 4 напрямки Parallels
- Мови програмування
- Менеджмент
- Занурення в бізнес клієнта Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Велике спасибі Mail.ru Group і особисто Любові Зайцевої за запрошення на Mail.ru Update і в Москву . Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет :
Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 12/02/13 @ 12:25
Розділ Різне Читати далі...

Створи новий образ квартири за допомогою інтернету

Створи новий образ квартири за допомогою інтернету Не всі знають, що інтернет може зіграти роль корисного помічника при проектуванні нового вигляду вашої квартири. Наприклад ви вирішили зробити капітальні ремонт і радикально змінити дизайн квартири. З чого ж треба починати це непросто справа? Кінчено ж з купівлі столу журнального Спочатку варто намалювати план своєї квартири. У мережі є сайти, де це можна зробити в режимі он-лайн. Ви вводите дані по довжині, ширині, загальним метражем і будуєте робочу модель. У такій програмі можна створювати як прості форми, так і складні, на випадок, якщо у Вас кімната має форму багатогранника. Отже, перший етап пройдено! Потім створюється робоча модель, на якій візуально можна розміщувати об'єкти. Тепер перейдемо до вибору фактури і кольору стін, підлоги і стелі. Ця робота займе буквально пару хвилин. Ви зможете швидко підібрати потрібний відтінок і подивитися чи все влаштовує.

Опубліковано: 11/02/13 @ 06:43
Розділ Різне Читати далі...

Способи заробітку за допомогою файлообмінників

Способи заробітку за допомогою файлообмінників У часи високих технологій заробіток в інтернеті стає все більш реальним для багатьох користувачів. Одним із найпростіших способів швидко заробити гроші є заробіток на файлообменніках.Прі допомоги файлових серверів можна закачати свої файли в мережу і кинути посилання для завантажування спочатку друзям, а потім і іншим користувачам інтернету. Щоб обслуговувати такі сервіси треба мати хороший протокол передачі даних і багато місця на жорстких дисках. Щоб їх утримувати, власники надають платні послуги тим, хто зберігає і качає файли з цих серверів. Друга можливість заробити в інтернеті - це GOLD-статус при скачуванні файлів. На файлообмінниках спочатку можна скачати необхідні файли безкоштовно, але на дуже низькій швидкості. Більшість користувачів не влаштовує даний варіант, і вони купують платну підписку.

Опубліковано: 11/02/13 @ 06:42
Розділ Різне Читати далі...

Еволюція мережі інтернет . Заробіток в інтернеті на Форексі .

Еволюція мережі інтернет Інтернет - це сучасний джерело інформації, що з'єднує безліч різних мереж. Інтернет є сучасним джерелом спілкування серед молоді, за допомогою таких сайтів як «facebook» чи «однокласники», а також всесвітнім пошуковим пристроєм за допомогою браузерів «google», «yandex» та інші. Ринкова торгівля в інтернет-ресурсах розвинулася до рівня валютного обміну. Серед безлічі торгових майданчиків в лідерах з'явилася біржа Forex, яка позбавлена ??державного контролю, що дозволяє користувачам біржі заробляти на курсі валют, покладаючись на власні розрахунки і ризики. Додаткові торгові платформи та сервери дають можливість трейдерам швидко розвиватися, а введення коштів на біржу робить торгівлю зручною. Проте всесвітньо популярна комп'ютерна мережа була створена всупереч звичним трендам і попиту. Її створення було зовсім в інших цілях. У 1969 році інтернет являв собою з'єднані комп'ютери, які становили єдину мережу без головного управління.

Опубліковано: 11/02/13 @ 06:28
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет , він же « Всесвітня павутина »

Інтернет, він же «Всесвітня павутина» Інтернет, він же «Всесвітня павутина» - це інформаційне глобальний простір. Сама історія виникнення цієї павутини незвичайна і іскрометна: всього лише через 10 років після свого виникнення вона дістала мільйони шанувальників, які активно користувалися інтернетом для роботи. Спочатку він служив тільки групам вчених і дослідників, але незабаром в цій групі з'явилися військові, а потім - і бізнесмени. Популярність інтернету почала зростати. Користувачам імпонувала швидкість передачі даних, дешева зв'язок, багато доступних і легких для розуміння програм, унікальні бази даних, можливість швидко виходити на зв'язок і т.д. Важливою складовою інтернет-простору є сайти. І сьогодні багатьох власників сайтів хвилюють питання: а як же їх просунути? Яка ціна просування сайту ? Хто за це візьметься? У нас є відповідь: netsend.ru/website-promotion-cost.

Опубліковано: 11/02/13 @ 09:39
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет - незамінний помічник ділової людини

Інтернет - незамінний помічник ділової людини У наш час інтернет став незамінною частиною життя. У ньому ми працюємо, відпочиваємо, спілкуємося або просто деколи «вбиваємо» час. Він незамінний тоді, коли потрібно щось швидко купити. Що ж можна там такого цікавого знайти? Та дуже багато всього. Наприклад ви можете замовити продукти на будинок або ліки. Також меблі або будь Гаджет. Ви можете так купити і «одягнути» свій телефон, наприклад для таких цілей прекрасно підійде . В інтернеті можна познайомитися з цікавими людьми, з якими надалі можна зустрітися вже «в живу» і спілкуватися. Можливо Ви зможете в Інтернеті зустріти свою другу половину, я наприклад знаю пару таких прикладів. Існує безліч сайтів для знайомств і ресурсів для спілкування. Для любителів спеціальних тематик створюються форуми, де можна зустріти однодумців. Для любителів просто поговорити є ICQ.

Опубліковано: 11/02/13 @ 09:37
Розділ Різне Читати далі...

Технічна підтримка виробників ПЗ : а як у них ?

Технічна підтримка виробників ПЗ: а як у них? Трохи дивно, але раніше це питання мене зовсім не цікавило. Мені не було діла до технічної підтримки виробників програмного забезпечення, поки не з'явився Smart Linker Pro . Я розумів, що перед покупцями є зобов'язання, які я просто зобов'язаний виконувати. Але зіткнувшись обличчям до обличчя з одним, м'яко кажучи, цікавим, але не дуже адекватним покупцем, питання надання або не надання технічної підтримки, залежно від ситуації, встав переді мною як ніколи. Я спокійно сприймаю питання про роботу плагіна і функціональних призначеннях тієї чи іншої опції, враховуючи, що докладної інструкції поки немає. Я з трепетом ставлюся до будь повідомленнями користувачів про виявлені помилки. Хоча таких повідомлень зовсім не багато, все ж від помилок не захищений жоден продукт, тим більше такий молодий, як Smart Linker Pro. А враховуючи, що у WordPress просто вражаючої кількість різних плагінів і тим - питання сумісності постає особливо гостро, адже передбачити все неможливо.

Опубліковано: 11/02/13 @ 04:57
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : нова можливість Jelastic , реліз MySQL 5.6

Добрий день, шановні читачі. НовиниGoogle Drive стає «інструментом» веб-розробки - з його допомогою можна ділитися HTML, CSS і JS-файлами. Аналітика Плюси і мінуси віддаленої роботи. Чи можливі B2B продажу без комісій продавцям? Інтерв'юJelastic представляє можливість хостингу для PHP-проектів - інтерв'ю з Дмитром Сотниковим. Теорія Відео лекцій всього курсу першої Школи розробки інтерфейсів Яндекса . Новий відеоканал для розробників від Facebook. Курс по візуалізації інформації . Нова книга по JavaScript - Secrets of the JavaScript Ninja . Практика Bower - пакетний менеджер для веб-розробки. «Сокращатель» для веб-адрес , що реагує на розмір адресного рядка браузера. Flight - новий js-фреймворк від Twitter. TODC Bootstrap - a Google-styled theme for Twitter Bootstrap. Let's Code: Test-Driven JavaScript . Онлайнові компілятори С . Nyan Cat RSpec Formatter . Нові версіїКомпанія Oracle анонсувала стабільний реліз MySQL 5.6 .

Опубліковано: 08/02/13 @ 10:57
Розділ Різне Читати далі...

Ваші улюблені можливості Mac OS ?

Тут трапився черговий суперечка на тему Mac OS vs. Windows. І я задумався, а що в першу чергу привертає в Mac OS після Windows, якщо замість релігійної війни зосередитися на реальних перевагах? Ось мій хіт-парад: 1. Типографіка. Алгоритм згладжування шрифтів в Mac OS настільки хороший, що я шукав і ставив спеціальну програму для Windows, «щоб було схоже». Та й набір стандартних шрифтів набагато краще. Чого вартий один лише моноширинний Monaco для написання коду. А про ретиніт і говорити нічого, хоча це вже не про ОС. 2. Термінал. Зручний рідний термінал з табами, нормальної підтримкою клавіатури і кліпбоарда, полегшує більшість завдань, пов'язаних з веб-розробкою. Якщо ваша цільова платформа - один з різновидів Unix, перехід на Mac OS помітно підвищує продуктивність і задоволення від повсякденної роботи. Спільнота розробників все більше використовує Mac, тому розробці інструментарію для цієї платформи приділяється більше уваги. Порівняйте роботу з Git в Windows і Mac. 3.

Опубліковано: 08/02/13 @ 12:15
Розділ Різне Читати далі...

Якщо ви хочете запустити стартап - робіть його самі або з перевіреними людьми

(Від редакції ДОУ: цей коментар народився в запалі обговорення на форумі і здався нам гідним окремого топіка) Я півтора роки бігав по всяких тусовках, шукав грошей, писав бізнес-плани, створював команди, отримував грамоти і звання «кращий стартап з усього цього жаху, який ми сьогодні послухали», тому вірте мені. Для того щоб запустити стартапи не програмістів потрібна як мінімум команда і/або інвестиції. Я, звичайно, можу бути неправий, поправте, але моя думка після чотирьох розвалених команд, що створення команди - справа дуже інтимне. Це навіть складніше побудови відносин з дівчиною. Бо від дівчини, у вас, як мінімум, є секс, а від стартапу крім головного болю, нічого не буде. Не можна ось так просто взяти © й дати оголошення і набрати людей. У кожного свої таргани, своє бачення подальшого розвитку, відношення до грошей, роботі, вільному часу, поняття порядності та залученості.

Опубліковано: 07/02/13 @ 01:58
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 71

PortaOne шукає Perl програміста для участі в розробці PortaSwitch - одного з наймасштабніших у світі проектів, де велика частина коду написана на Perl (майже мільйон рядків вихідного коду). Компанія ProgService , яка спеціалізується на розробці інструментів для інтернет реклами, шукає старшого Java розробника . Зарплата $ 3000-4000 +. OnApp шукає Ruby on Rails розробника у Львові. Beer Fridays. Мережа мовних шкіл і організатор канікул Sprachcaffe запрошує Web-програміста в новий офіс в Києві. Інтернаціональна команда. Компанія Softorino , яка створила програму, яка перетворює iPhone в флешку, шукає C # /. NET (WPF) розробника . Зарплата 16 000 грн. Компанія Hypnotic Response шукає старшого iOS розробника . Зарплата від $ 3000. Арт-мастер шукає аналітика-криптографа , знаючого базу вітчизняного законодавства у сфері захисту інформації.

Опубліковано: 07/02/13 @ 08:43
Розділ Різне Читати далі...

23 лютого, Дніпропетровськ - DneprPy # 1 - Great Python Web Framework Showdown

Наближається той хвилюючий мить, коли 23 лютого гостинний офіс Ciklum розкриє свої двері перед учасниками DneprPy # 1. Ми проведемо Great Python Web Framework Showdown, де на прикладі одного проекту учасники розкажуть про свій улюблений фреймворк: за команду Django гратимуть Андрій Ткаченко і Іван Колодяжний прапор Pyramid буде нести Микола Скрипник честь Flask буде захищати Для того, щоб всі присутні змогли об'єктивно порівняти фрейморкі, ми розбили процес створення повноцінного веб-додатки на кілька етапів: Налаштування оточення і підняття порожнього додатка. Перша сторінка c «Hello world!». Налаштування та робота з БД. і т. д. На кожному з етапів команди покажуть, як з цим завданням справляється їх фреймфорк. А ви зможете їх порівнювати і відразу ставити запитання. Робочі проекти доповідачів буду викладені на GitHub , щоб ви могли по тегам коммітов стежити за доповідями. Беріть ноути - згодяться.

Опубліковано: 06/02/13 @ 03:37
Розділ Різне Читати далі...

Бензогенератор - секрет комфорту на дачі

Бензогенератор - секрет комфорту на дачі Генератором називається автономне джерело електроенергії. У наші дні, коли абсолютна більшість благ цивілізації працює на електриці, а перебої з електроживленням в багатьох місцях не рідкісні, генератори стають все популярнішими. У побуті можна використовувати дизельні, газові та бензинові генератори . На російському ринку найбільшою кількістю моделей і брендів представлені дизельні та бензинові, причому другі є найбільш дешевими (хоча бензин, як відомо, дорожче дизельного палива). Для тривалого використання доцільно використовувати дизельний генератор, а бензиновий незамінний для заповнення коротких перебоїв в електропостачанні. Якщо ви хвилюєтеся з приводу рівня шуму - то конструктивні особливості бензогенератора дозволяють відчутно його знизити. Крім того, бензогенератори випускаються в портативних варіантах, що дозволяє використовувати їх, наприклад, в заміських поїздках і на дачі.

Опубліковано: 05/02/13 @ 09:09
Розділ Різне Читати далі...

91-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Бесіда з Сергієм Мартиновим , екс - керівником поштової служби Mail.ru

У програмі : Про во'IT'і Перші роботи Галузеві конференції в Москві Розвиток веб студії повного циклу Mail.ru Консультування Мови програмування Менеджмент Книги у випуску : Мова програмування С + + - Бьерн Страуструп Атлант розправив плечі - Айн Ренд Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Велике спасибі Mail.ru Group і особисто Любові Зайцевої за запрошення на Mail.ru Update . Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет :
Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 05/02/13 @ 03:34
Розділ Різне Читати далі...

Удар шершня - моя нова схема просування сайтів

Удар шершня-моя нова схема просування сайтов Дорогі друзі, я радий представити вам свою нову схему просування сайтів, яку я назвав "Удар шершня". Не дивуйтеся, всі свої схеми я називаю в стилі ударів кунг-фу (Укус Дракона , Поцілунок Павука, Кіготь тигра ), так як в молодості я хотів втекти в Шаолінь і стати майстром кунг-фу. Втекти я хотів не через те, що вдома мені було погано, а просто тому, що я хотів пригод. Зрештою, пригод я отримав море, можете почитати про них тут . З тих пір я регулярно треную всього один удар - вказівним пальцем правої руки. Він у мене якийсь кам'яний нечутливий до болю. Я його напружую, входжу в транс і можу, наприклад, пробити грудну клітку гопника більшість картонних коробок. Мрію зробити стійку на вказівному пальці, як один шаолінскій монах (відео про нього можна знайти в кінці цього поста ). Моя нова схема пройшла польові випробування і я її успішно застосовую для просування своїх і клієнтських сайтів.

Опубліковано: 05/02/13 @ 12:50
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент : 16000 $ в ПАММ рахунки . Частина 19 . Січень приніс 10658 $ .

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Це був симпатичний ПАММ-місяць, і там і сям рекорд: Доходи з реф. відрахувань виросли: 9349 $
Доходи з ПАММ рахунків виросли: 1309 $ Розподіл ПАММ доходу за рахунками: 501149 +608 $ (skalper)
18550 +496 (sven 2.0)
7165 +153 (Вероніка)
7187 +76 (Вероніка)
5995 -119 (Avas)
7031 +37 (sven)
6482 +57 (TP ) skalper в цьому місяці дуже порадував, а це означає одне - бігти від нього потрібно якомога швидше. А як можна швидше = до закінчення ТП 16-го числа. Скріншот реф. балансу на 1 лютого: Скріншот по ПАММ на 1 лютого: Скріншот по ПАММ 2.0 на 1 лютого: Будете вкладатися - вже не забувайте про мене .

Мені він подобається Знайшов виступ принца Максиміліана фон Габсбурга на з'їзді якихось дядечок під егідою FX-Trend. Не знаю хто такий цей чувак, але, чорт візьми, ось мені він вже подобається.

Опубліковано: 05/02/13 @ 11:21
Розділ Різне Читати далі...

ТОП25 , січень 2013: п'ятірка лідерів без змін

Представляємо оновлений ТОП25, рейтинг найбільших компаній-розробників за версією DOU.ua . Дані станом на кінець січня 2013, отримані шляхом опитування компаній-учасників. . Top25-table {border: 1px solid # 333; margin-top: 0! Important;}. Top25-table thead th,. Top25-table tfoot th {padding-top: 5px; padding-bottom: 5px; background: # eeece0! important; border: 1px solid # 333! important; text-align: center! important; vertical-align: middle! important; line-height: 1.3! important; font-size: 13px! important;}. top25-table tbody th {padding-top: 10px; text-align: left! important; vertical-align: middle! important; line-height: 1.3! important; font-size: 13px! important; border: none! important;}. top25 -table tbody td {text-align: center! important; color: # 333; font-size: 13px! important; vertical-align: middle! important;}. top25-table tbody tr: nth-child (2n +1) {background: # eeece0! important;}. top25-table. pos {color: green;}. top25-table. neg {color: red;}. top25-table.

Опубліковано: 05/02/13 @ 09:36
Розділ Різне Читати далі...

21 лютого, Київ - Ruby Meetup в Києві

Всем привет! :) Після тривалих свят ми знову плануємо організувати Ruby Meetup в Києві .
На цей раз зустріч проходитиме у форматі Lighting talk .

Опубліковано: 04/02/13 @ 10:15
Розділ Різне Читати далі...

21 лютого, Київ - IT - People PechaKucha vol.3

21 лютого в 19:00 пройде IT - People PechaKucha , де у неформальній обстановці можна буде послухати цікаві розповіді на різні теми так чи інакше пов'язані з людьми з ІТ . Що ж нас очікує ? У форматі PechaKucha 20 ? 20 виступлять : Аліменков Микола « Портрет професійного розробника » Губко Марія « Неможливе можливо .

Опубліковано: 03/02/13 @ 07:56
Розділ Різне Читати далі...

Зарплати розробників грудня 2012 : невелике, але зростання

Результати анонімного опитування користувачів DOU.ua , грудень 2012 - січня 2013 року. Було опрацьовано 4226 анкет, дані минулих опитувань: травня 2012 , грудня 2011 і Жовтень 2010 . Вихідні дані на github . Основні результати нижче, інтерактивна версія доступна на jobs.dou.ua/salaries / . Середні зарплати: Senior Java в топі Динаміка: Ruby, Python і Mobile найзатребуваніші Помітно підросли середні у ПМ-ів, Ruby/Rails розробників і Objective-C (mobile?). У C #/NET середні навіть просіли. Але ці цифри самі по собі нічого не значать, тому залежать від вибірки. Збільшилася частка Джуніор у вибірці - медіана впала. На середню міг вплинути зростанням кількості розробників у регіонах і введення в 2012 5% податку для ППшників, за яким працює практично весь аутсорсинг. Куди цікавіше подивитися на те, «наскільки виросла ваша зарплата за останні 12 місяців» (був і такий питання в анкеті). Розробників на мовах з фігурними скобочках більш-менш вистачає.

Опубліковано: 31/01/13 @ 10:41
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173