Знайти за пару кліків

Знайти за пару кліків Як відомо, в Інтернеті можна знайти практично все і будь-який, навіть самий, здавалося б, дурний запит не залишиться без відповіді. За допомогою пошукової системи можна знайти який-небудь матеріал для подальшої роботи з ним або просто отримати відомості, про які ви раніше не знали. Саме тому велика кількість людей використовує Інтернет для того, щоб отримати відповідь на питання і не бути викритим у незнанні чогось. Особливо поширені анекдоти про блондинок, які через брак знань та обмеженого кругозору часто потрапляють у безглузді ситуації внаслідок чого і стають об'єктом глузувань. Так як бути типовою «блондинці», бажаючої, наприклад, придбати для себе ноутбук, але абсолютно в них не розбирається? Найпростіше - це вибрати ноутбук за зовнішнім виглядом. Але такий спосіб буде логічний, якщо ноутбук планується використовувати як «аксесуара». У всіх же інших випадках підходити до вибору ноутбука варто більш ретельно.

Опубліковано: 21/09/12 @ 10:57
Розділ Різне Читати далі...

Дистанційне навчання

Дистанційне навчання Буває так, що крім шкільної програми необхідно вивчати будь-які предмети більш поглиблено. Часто це відбувається через те, що дитині не підходить методика викладання, обрана вчителем, і йому ніяк не вдається засвоїти потрібні відомості. В окремих випадках причиною не засвоєння матеріалу шкільної програми є часті пропуски занять. Крім того, у дитини може просто виникнути бажання вивчати поглиблено вподобаний йому предмет. У будь-якому випадку, без додаткових занять не обійтися. Оскільки Інтернет на даний момент розвинений настільки, що знайти там що-небудь не складе особливих труднощів, то і викладача, який зможе додатково займатися з дитиною, знайти не складно. Це може бути будь-який сайт оголошень, знайдений за допомогою пошукової системи або сайт, призначений для дистанційного навчання. У разі дистанційного навчання не буде приходити до вас додому і відвідувати його теж не доведеться. Зв'язуватися з викладачем буде потрібно через Skype.

Опубліковано: 21/09/12 @ 10:56
Розділ Різне Читати далі...

А все потрібне вам привезуть

А все потрібне вам привезуть Жодне виробництво не може існувати саме по собі. Завжди потрібно отримати щось для виготовлення того-то, і це того-то потім віддати комусь. Ось і вся схема практично будь-якого виробництва. Звичайно, насправді все складніше, але не набагато. Якщо виробництво велике, або виготовляється складний виріб із застосуванням багатьох комплектуючих, завжди може виникнути ще одна можливість для надання додаткових послуг і бізнесу. Так і у виробництві пластикових вікон. Виготовлення якісних пластикових вікон вимагає численних якісних комплектуючих. І якщо доводиться забезпечувати своє виробництво, то чому б не надати допомогу й іншим. І якщо потрібні для виробництва доводчики gu , то чому б і не запропонувати і іншим хорошим людям добротний, якісний товар. І не тільки такий товар. У виробництві використовується безліч комплектуючих для виготовлення вікон, і цілком можливо, що десь немає саме таких. Ось і можна запропонувати щось зі своїх запасів.

Опубліковано: 21/09/12 @ 10:52
Розділ Різне Читати далі...

Будемо говорити на одній мові

Будемо говорити на одній мові На сучасному етапі розвитку техніки вся процедура розробки нового виробу, будь то автомобіль, електронний блок або найпростіший кронштейн виконується з використанням комп'ютером. І відповідного програмного забезпечення. Систем автоматизованого проектування існує безліч, від широко відомого АвтоКад і Пікаділі, до маловідомих програм інших виробників, що виконують схожі роботи. І в кожної з них використовується свій формат зберігання та обробки даних. І тут виникає проблема обміну даними між різними програмами. Креслення, розроблені в одній програмі, часто не сприймаються іншою програмою. Для вирішення цього завдання і створений формат dxf . Він був розроблений як універсальний формат для можливості використання креслень іншими користувача на іншому обладнанні. Вірніше, він був створений фірмою Autodesk для того, щоб креслення з AutoCad могли бути завантажені іншими програмами. А потім став використовуватися і іншими виробниками програмного забезпечення.

Опубліковано: 21/09/12 @ 10:48
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : зарплати київських Java - програмістів ростуть , нові можливості iOS6 , історія ІТ в Україні ab ovo

Добрий день, шановні читачі. Новини Згідно дослідженням рекрутингового порталу Superjob.ua середня зарплата Java-програміста в Києві виросла в півтора рази , а Java-junior може розраховувати на стартову зарплату в 7 тис. грн. Зміни в iOS6 з точки зору розробників - короткий дайджест і повний розбір« по кісточках » . Нові версії J2ObjC - новий транслятор з Java на Objective-C з відкритим кодом. sh 1.03 - Python-інтерфейс, що дозволяє звертатися до програм, як до функцій. Чергова версія мови програмування Kotlin . Інтерв'ю Колишні співробітники Sun Чен Фішбайн (Chen Fishbein) і Шай Алмог (Shai Almog) розробляють універсальний Java SDK , що дозволяє створювати додатки під більшість існуючих мобільних платформ, включаючи Android, iOS, Blackberry і Windows Phone. Практика На допомогу веб-дизайнеру - CSS Font Stack . Нові можливості ECMAScript Harmony допомогою Node.js. Теорія Корисне посібник з Data Journalism . Уроки Scala від розробників Twitter.

Опубліковано: 21/09/12 @ 09:35
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 51

Компанія CQG починає набір студентів, майбутніх розробників ПЗ, на програму навчання . Навчання безкоштовне та триває 3 місяці. Заняття проходять у робочі дні з 17:00 до 19:00 в офісі компанії на Подолі. Заявки на участь приймаються до 30 вересня. Американський фотобанк depositphotos.com запрошує на роботу Java програміста з хорошими знаннями Spring та досвідом розробки багатопотокових Java додатків. Зарплата $ 3500. Кращий український SaaS стартап шукає С #. NET розробника . У YouScan ви одними з перших на ринку навчитеся працювати з хмарою Windows Azure і big data з соціальних медіа! Кидайте сумовитий аутсорс і приходьте працювати в по-справжньому цікавий проект, яким не соромно похвалитися перед знайомими. Arman Darini як і рік тому шукає в компанію Official Human старшого Flash розробника багатомільйонні ігор на Фейсбуці. Зарплата $ 2200-3200 + profit sharing. Це унікальна можливість стати частиною мега успіху. Команда пошукової системи по нерухомості www.lun.

Опубліковано: 20/09/12 @ 08:40
Розділ Різне Читати далі...

ТОП -25 найбільших українських компаній - розробників . Серпень- 2012

. top25-table {border: 1px solid # 333;}. top25-table thead th {padding-top: 5px; padding-bottom: 5px; background: # eeece0! important; border: 1px solid # 333! important ; text-align: center! important; vertical-align: middle! important; line-height: 1.3! important; font-size: 13px! important;}. top25-table tbody th {padding-top: 10px; text-align : left! important; vertical-align: middle! important; line-height: 1.3! important; font-size: 13px! important; border: none! important;}. top25-table tbody td {text-align: center! important ; color: # 333; font-size: 13px! important; vertical-align: middle! important;}. top25-table tbody tr: nth-child (2n +1) {background: # eeece0! important;}. top25- table. pos {color: green;}. top25-table. neg {color: red;}. top25-table. l {text-align: left! important;} Цей рейтинг в якійсь мірі можна назвати підсумковим - перший список ТОП-25 ми опублікували рівно рік тому, хоча справжні підсумки минулого року ми підіб'ємо вже після зимових свят.

Опубліковано: 19/09/12 @ 10:53
Розділ Різне Читати далі...

Можливості вконтакте , або Чи можна завжди бути на зв'язку ?

Можливості вконтакте, або Чи можна завжди бути на зв'язку? Соціальна мережа вконтакте досить швидко після своєї появи стала найпопулярнішою соціальною мережею у молоді. І відбувається це багато в чому завдяки тому, що ця мережа надає величезну кількість можливостей займатися цікавими справами, не відриваючись від спілкування зі своїми друзями. Опитування, проведене серед користувачів вконтакте, показав, що абсолютна більшість користувачів воліють вконтакте іншим соціальним мережам через можливість дивитися онлайн фільми та серіали у відмінній якості, завантажувати улюблену музику і грати в цікаві ігри. А існування плагінів для користувачів вконтакте робить роботу з цією соціальною мережею ще більш зручною. Наприклад, користувач, зареєстрований у соціальній мережі, може вибрати плагін вконтакте для firefox , один з багатьох існуючих, і без проблем завантажувати музику або фільми, знаходити аудіозаписи улюблених виконавців або відеоролики і відправити друзям посилання на вподобаний сайт.

Опубліковано: 19/09/12 @ 04:19
Розділ Різне Читати далі...

22 вересня, Одеса - TDD Coderetreat

Добрий день, Ви вже чули щось про coderetreat? Із задоволенням анонсуємо відкриття реєстрації на довгоочікувана подія для. Net фахівців-виключно практичну зустріч TDD Coderetreat в компанії Lohika Systems . TDD Coderetreat пройде 22 вересня в Одесі. Захід вестимуть Сергій Калинець , Олександр Білецький і Дмитро Міндра . Взяти участь зможуть усі бажаючі, які мають хоча б базовими навиками програмування на C #. Цілий день ми проведемо програмуючи в своє задоволення, самостійно або об'єднані в пари. На TDD Coderetreat у всіх учасників буде можливість познайомитися і попрацювати з фрейморкамі для модульного тестування xUnit і nUnit. До 11:00 чекаємо всіх учасників на ранкову каву. 11:30 -12:30 Введення. TDD і модульне тестування. Потім у нас запланований 15 хв кава-брейк 12:45 - 13:45 Практика
В 13:45 учасники зможуть перерватися на піца-перерва (30хв)
14:15 - 15:15 практика
15:15 - 15:30 кава-брейк
15:30 - 16:30 практика.

Опубліковано: 18/09/12 @ 05:11
Розділ Різне Читати далі...

6 жовтня, Одеса - RACE IT при ініціативі Lohika Systems

Всім велолюбителів присвячується ! У чудесну осінню пору компанія Lohika Systems вирішила об'єднати друзів із знайомих з різних IT - компаній для проведення велогонки . 6 жовтня в Одесі за ініціативи нашої компанії пройде велогонка RACE IT 2012 . Вас чекає приємне спортивна подія , видовищна гонка . Детальна інформація про подію - в Положенні змагань . Всі учасники зможуть покуштувати напої і печеньки на ПітСтоп :) Чекаємо Вас у парку ім . Ленінського Комсомолу за адресою : вул . Мельницька, 32б до 10:00 на реєстрацію . Змагання розпочнуться о 11:00 . Вступний внесок учасника змагань складає 30грн , Ви зможете передати його на попередній зустрічі учасників ( дату та час оголосимо після реєстрації ) . Прохання пройти обов'язкову реєстрацію . Запрошуємо всіх пересісти з офісних крісел на велосипеди і стати учасником RACE IT 2012.

Опубліковано: 18/09/12 @ 04:42
Розділ Різне Читати далі...

29 вересня, Дніпропетровськ - . NET Суботник у Дніпропетровську

Довгоочікуваний . NET Суботник у Дніпропетровську пройде 29 вересня. В черговий раз компанія Сіклум збирає всіх шанувальників та майстрів популярної технології на гарячу дискусію . Доповідачі з Дніпропетровська та Києва запропонують теми , які зацікавлять фахівців самого різного рівня і не дадуть нудьгувати досвідченим розробникам . Після кожної доповіді , як завжди , дискусія та обговорення теми . Список доповідей : 1. Windows 8: Build Application with JavaScript - Євген Жарков
2. RailwayJS : node on rails - Дмитро Овчаренко
3. Release management with NuGet/Chocolatey/JIRA - Ярослав Сергєєв
4. Entity Framework 5 new features - Олександр Короткий 5. MongoDb in . NET - Ярослав Їли . Участь безкоштовно за умови обов'язкової реєстрації : http://bit.ly/TIBWOQ Хеш- тег заходу в твіттері # CiklumNET Суботник пройде за традицією в офісі компанії Сіклум в Дніпропетровську . Кожен зареєстрований учасник отримає не пізніше 28.

Опубліковано: 18/09/12 @ 04:18
Розділ Різне Читати далі...

72-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Бесіда з Оленою Тимофєєвої , Senior iOS developer

У подкасті піде мова про долю дівчини програміста і особливості розробки під мобільні платформи . У програмі : Про во'IT'і . Знайомство з мобільними платформами . Про пісочницю iOS . Горизонтальна і вертикальна кар'єра . Життя мобільних проектів . Продуктова розробка . Книги у випуску : Objective - C Recipes : A Problem - Solution Approach - Matthew Campell . iOS 5 Recipes : A Problem - Solution Approach - Shawn Grimes , Colin Francis .
Пряме посилання на файл Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет : . Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 18/09/12 @ 01:00
Розділ Різне Читати далі...

* woman.ru

Спонсор солодкого посту - - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Ви, вже напевно, заходили на Woman.ru. Складно не наткнутися на нього у видачі. Так, з вигляду, це жовтуватий і обліплений менюшками портал з закосом під глянець, але місцями він зроблений дуже розумно. І саме розумне, що вони придумали - це форум без реєстрації , який розташований в папці/forum/(не піддомен) всередині стандартного дизайну. Ви скажете «ну що такого?», А я думаю, що зважитися на таке було в чомусь геніально. Чому?
перше , активність за рахунок відсутності реєстрації вони підвищили в рази. Може бути, у раз 5-10. Там обговорюють, в основному, речі а-ля: «мені змінюють, що робити»
«Моєму онукові 3 роки, але ... мій це онук»
«Боже, він на мені не жениться, як змусити» Реєструватися через пошту або ВК акк для обговорення таких речей для більшості проблема, та й ліниво.

Опубліковано: 17/09/12 @ 11:12
Розділ Різне Читати далі...

Головні ознаки продає інтернет-магазину

Головні ознаки продає інтернет-магазину Інтернет-магазин, що забезпечує великий обсяг продажів, повинен володіти добре продуманою структурою. Причому структуру ресурсу слід остаточно затвердити ще на такій ранній стадії, як розробка інтернет -магазину . Всі успішні інтернет-магазини мають ряд загальних ознак, до яких слід прагнути при створенні власного сайту. Інтернет-магазин не стане продающим без зручного і простого каталогу товарів. Навігацію по каталогу слід організувати таким чином, щоб пошук цікавить клієнта товару був максимально простий. Для цього можна використовувати різні види меню: деревоподібне, що випадає, каталог у вигляді посилань. Головне, щоб меню допомагало покупцеві відшукати товар, а не заплутувало його. Описи товарів в ефективному інтернет-магазині відрізняються максимальною повнотою і достовірністю. Вони обов'язково супроводжуються якісними фотографіями, вигідно підкреслюють характеристики і властивості товару.

Опубліковано: 17/09/12 @ 06:42
Розділ Різне Читати далі...

Магазин побутової техніки

Магазин побутової техніки Оскільки наш магазин є офіційним постачальником побутової техніки від головних світових виробників, тут ви знайдете тільки високоякісний товар при досить низьких цінах. Якщо ви бажаєте придбати кращу техніку для кухні, не виходячи зі свого будинку, то кращим варіантом є адже рясніє безліччю магазинів з різними ціновими категоріями, і обхід їх у пошуках необхідного предмета може зайняти величезну кількість часу і вимотати будь-якого покупця. На сайті інтернет магазину можна задати параметри пошуку і шукати щось максимально відповідне вимогам. Консультанти онлайн ввічливо допоможуть при яких-небудь утрудненнях з вибором. Доставка товару відбувається швидко і якісно як по Москві, так і по регіонах Росії. Електричні та газові плити, в широкому асортименті представлені в нашому магазині, є найважливішим елементів в кухонному обладнанні.

Опубліковано: 17/09/12 @ 06:41
Розділ Різне Читати далі...

Vite.me , або дружелюбне додаток

Vite.me, або дружелюбне додаток Новітнє свежевипущенной додаток Vite.me - це нове слово в середовищі додатків для файлообміну. Це багатоплатформовий рішення робить простим доступ до файлів з ноутбуків, електронних книг, iPhone, інших телефонів, планшетів. Крім того, передавати можна файли, які зберігаються на інших ресурсах, у будь-який час, так що цей додаток універсально. Звичайно, кращі мультфільми дивитися онлайн з його допомогою не можна, але можна поділитися ними з ким завгодно, а для перегляду існують і інші можливості. Vite.me - це не просте додаток, воно дозволяє значно спростити процес знайомства. На вечірці, якомусь заході або в транспорті можна легко і просто обмінятися контактами, натиснувши кнопку, причому не має значення, наскільки близько ви один до одного знаходитеся - на відстані Vite.me діє точно так само. Діє це таким чином.

Опубліковано: 17/09/12 @ 06:40
Розділ Різне Читати далі...

А скажіть хлопці , що у вас є ?

А скажіть хлопці, що у вас є? Положення на ринку товарів таке, що просто життєво необхідно знати поточний стан справ. Ситуація постійно змінюється, змінюються ціни, необхідно знати, як це відіб'ється на становищі фірми? І той, хто буде володіти інформацією про дійсний стан справ на ринку, отримає конкурентну перевагу. Тут важливі будь-які відомості, не тільки поточні ціни. Скільки у конкурентів товару, які знижки він може запропонувати покупцеві, в які терміни зможе виконати свої зобов'язання з поставки товарів? Моніторинг цін конкурентів, або якщо називати речі своїми іменами конкурентна розвідка , справа не проста. У сферу інтересів може бути залучена велика номенклатура товарів, і для того, щоб відстежувати всі зміни, потрібно не просто виділити для цієї роботи кваліфікованого фахівця, а може бути створювати спеціалізований підрозділ. Причому тут доведеться проводити не просто цінове порівняння товарів, але здійснювати і технічний аналіз виробів.

Опубліковано: 17/09/12 @ 06:37
Розділ Різне Читати далі...

Нові " розумні " 3D телевізори Samsung

Нові "розумні" 3D телевізори Samsung Телевізори Samsung Smart TV являють собою телевізори нового покоління, це просто знахідка для справжніх кіноманів! Глядач отримує чудове тривимірне зображення, занурюється в повноту об'ємного звучання. Широкий, надзвичайно тонкий плазмовий екран і вбудована система «Смарт Хаб» роблять перегляд ТБ ще більше затягують і ефект занурення - ще реальніше. Крім того такий телевізор - це не просто засіб для перегляду кіно і телепередач, це ще апарат з безліччю корисних додаткових функцій, дозволяє переглядати інші цифрові пристрої і їх вміст. - Нові плазмові телевізори Samsung Smart TV мають безліч переваг перед більш старими моделями. Система «Смарт Наб» дозволяє з чималим зручністю переглядати веб-сторінки прямо з телевізора, який має інтерактивні додатки і вбудований оглядач. А інтернет-магазин Samsung Apps своєму розпорядженні іншими спеціальними додатками, які можуть чудово доповнити і збагатити і спочатку приємну функціональність телевізора.

Опубліковано: 17/09/12 @ 06:36
Розділ Різне Читати далі...

Чому вам потрібно встановити у себе в будинку супутникову антену ?

Чому вам потрібно встановити у себе в будинку супутникову антену? Вже заведено, що по ефірному або кабельному телебаченню ви можете проглядати тільки ті канали, які віддає перевагу більшість. Але ніколи не варто забувати і про те, що кожній людині притаманні свої погляди та інтереси. І тільки лише з цієї причини супутникове ТБ - це саме той варіант, який дозволить вам переглядати саме ті канали, які цікавлять саме вас. Супутникову антену можливо встановити практично в будь-якому випадку - чи біля вікна, або на даху. Деякі встановлюють її на кілька супутників відразу. Так що якщо вам необхідна більш детальна інформація - сміливо тисніть на посилання . супутниковий ресивер. Що це таке? Це основна частина комплекту, призначеного для перегляду супутникового Т V. Від того, якому супутникового ресівера Ви віддасте перевагу, безпосередньо залежать можливості вашої супутникової антени.

Опубліковано: 17/09/12 @ 06:35
Розділ Різне Читати далі...

Дзвінки по телевізору - як це можливо ?

Дзвінки по телевізору - як це можливо? Інтернет сьогодні став практично частиною життя кожного з нас. І мало хто з сучасних жителів цивілізованих країн може уявити собі життя без інтернету. А розробники різних додатків прагнуть ще більше зміцнити цей зв'язок, зробити так, щоб користування інтернетом стало більш простим і не змушувало задуматися про те, як саме можна застосувати ту чи іншу програму. Ось, наприклад, улюблений усіма нами Skype. Про те, що з його допомогою можна зателефонувати друзям і знайомим, які знаходяться в інших містах і країнах, з комп'ютера, знає кожен. А уявіть собі, що тепер можна організувати відеозв'язок за допомогою Skype, не включаючи комп'ютер, а просто розташувавшись перед телевізором. Правда, для цього потрібно особливий телевізор, купити який можна в інтернет магазині http:// avking.ru/958_3_toshiba - з вбудованим додатком Skype. Крім того, вам знадобиться спеціальна веб-камера, яка встановлюється на телевізор.

Опубліковано: 17/09/12 @ 06:34
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161