Пошук людей в інтернеті

Пошук людей в інтернеті Пошук людей в інтернеті Сьогодні в інтернеті можна знайти будь-яку інформацію - про останні досягнення і про історію створення технологічних чудес, про події в світі і про політичні баталії. Будь-яка пошукова система за частки секунди знайде вам масу інформації з питання, відшукає для вас будь-яку книгу, фільм або музичний кліп. Але коли мова заходить про пошук людей, в більшості випадків пошукові системи безсилі. Для того щоб знайти колишнього однокласника або товариша по службі, вам треба знати багато точної інформації про нього, і навіть соціальні мережі без точної прізвища та імені нездатні зробити нічого. Це упущення розробники спробували виправити, оголосивши про запуск нової пошукової системи, яка спрямована саме на пошук людей. Ark.com - так називається цей новий пошуковик - здатний знайти вам людини за тими даними, які ви знаєте. Це може бути, наприклад, вуз, в якому ви разом вчилися, або його інтереси, на грунті яких ви і познайомилися. Ark.

Опубліковано: 14/06/12 @ 08:58
Розділ Різне Читати далі...

Батьки неповнолітнього пред'явили позов до Facebook

Батьки неповнолітнього пред'явили позов до Facebook Батьки неповнолітнього пред'явили позов до Facebook Однією з найбільш популярних на сьогоднішній день соціальних мереж Facebook доведеться незабаром постати перед судом. Принаймні, саме на цьому наполягають батьки неповнолітнього користувача, який здійснив без відома батьків покупку на сторінках мережі. Питання про те, хто робить покупки в онлайн магазинах і на сторінках соціальних мереж, за великим рахунком, мало турбував власників цих ресурсів - вони надають свої послуги за фактом оплати, особливо не вникаючи в питання, хто саме цю оплату здійснив. Таким чином, будь-який бажаючий може придбати його цікавить товар на будь-якому з сайтів - і неважливо, чи йде мова про музику або фільми з ресурсу http ://igrotrec.ru/cat_itunes_store / або про вдосконалення в мережевій грі, які часто зустрічаються на сторінках соціальних мереж. Але така ситуація незабаром може змінитися, особливо якщо позов батьків буде задоволений.

Опубліковано: 14/06/12 @ 08:56
Розділ Різне Читати далі...

SoftTechnics - як вийти на ринок мобдева ?

Про те, як молодий компанії вийти на ринок мобдева, і з якими проблемами їй доведеться зіткнутися розповідають представники одеської SoftTechnics: Генріх Агаджанян - СЕО компанії, Олександр Волик - Head of Sales Department і Михайло лупів - Team Lead Game Development. - Розкажіть, як з'явилася компанія? Генріх Aгаджанян : Компанія була заснована в жовтні 2007 і до середини 2010 займалася виключно розробкою веб-проектів та драйверів. На той момент було 12 чоловік розробників і всього три постійних клієнта. Це був наш ODC, Offshore Development Center. В середині 2010 року ми взяли курс на мобільну розробку і в 2011 році SoftTechnics виріс до 38 осіб. Зараз нас уже 52 і ми продовжуємо активно розширюватися. Основний напрямок нашої діяльності - розробка програм та ігор для iOS, Android і Facebook. Другий напрямок - ODC. До кінця 2012 року ми плануємо зрости до 70 чоловік.

Опубліковано: 14/06/12 @ 08:21
Розділ Різне Читати далі...

ТОП -25 найбільших українських компаній- розробників. Травень- 2012

. top25-table {border: 1px solid # 333;}. top25-table thead th {padding-top: 5px; padding-bottom: 5px; background: # eeece0! important; border: 1px solid # 333! important ; text-align: center! important; vertical-align: middle! important; line-height: 1.3! important; font-size: 13px! important;}. top25-table tbody th {padding-top: 10px; text-align : left! important; vertical-align: middle! important; line-height: 1.3! important; font-size: 13px! important; border: none! important;}. top25-table tbody td {text-align: center! important ; color: # 333; font-size: 13px! important; vertical-align: middle! important;}. top25-table tbody tr: nth-child (2n +1) {background: # eeece0! important;}. top25- table. pos {color: green;}. top25-table. neg {color: red;}. top25-table. l {text-align: left! important;} За період з лютого по травень 2012 штат 25 найбільших компаній-розробників ПЗ в Україну виріс на 6,2%, що майже в півтора рази менше, ніж за попередній період.

Опубліковано: 13/06/12 @ 01:33
Розділ Різне Читати далі...

[ Оновлено ] ТОП -25 найбільших українських компаній- розробників. Травень- 2012

. top25-table {border: 1px solid # 333;}. top25-table thead th {padding-top: 5px; padding-bottom: 5px; background: # eeece0! important; border: 1px solid # 333! important ; text-align: center! important; vertical-align: middle! important; line-height: 1.3! important; font-size: 13px! important;}. top25-table tbody th {padding-top: 10px; text-align : left! important; vertical-align: middle! important; line-height: 1.3! important; font-size: 13px! important; border: none! important;}. top25-table tbody td {text-align: center! important ; color: # 333; font-size: 13px! important; vertical-align: middle! important;}. top25-table tbody tr: nth-child (2n +1) {background: # eeece0! important;}. top25- table. pos {color: green;}. top25-table. neg {color: red;}. top25-table. l {text-align: left! important;} [UPDATE] Матеріал був оновлений з урахуванням уточненої інформації, отриманої від компанії Infopulse.

Опубліковано: 13/06/12 @ 01:33
Розділ Різне Читати далі...

Букмекерські ставки: невдала спроба заробити на ЄВРО 2012

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Невдала, але ... але непогана. Я не азартна, проте дивитися ЄВРО і нічого не ставити - якийсь занадто ущербний варіант. Не дивитися його, втім, ще більш сумнівно, не дарма ж за тарілку НТВ + віддав тисяч 25 рублів. Так, загалом, вирішив - треба дивитися і ставити. Спочатку намалював собі за мету - окупити цю чортову тарілку. Ну так, для задоволення думки «живу за рахунок букмекера». Вирішив, що для такої мети цілком вистачить початкових 100 $. Так і вийшло. Розпишу по днях:
День перший. На балансі: 100 $ Поповнив рахунок букмекера на 100 $. У перший день грали: Росія - Чехія. Ставка 90 $ на перемогу Росії з коефіцієнтом 2.4. Ставив до матчу, ставка зіграла, 90 $ перетворилися в 216 $. Польща - Греція. Ставка 10 $ на рахунок 1:1 у перерві матчу, коли поляки вели 1:0 і у греків був вилучений один гравець. Коефіцієнт 8.5. По грі було видно, що греки тиснуть.

Опубліковано: 13/06/12 @ 12:07
Розділ Різне Читати далі...

Едуард Глущенко, Lohika Systems : «Зарплата - всього лише один з бонусів»

Про результати проекту Lohika Labs, "культурних" і "технічних" відмінностях між офісами компанії в Києві, Одесі та Львові, а також про те, чи можна компенсувати 5% податок інвестиціями в умови праці і розвиток співробітників, розповідає Едуард Глущенко, Director of Engineering в Lohika Systems. - Едуард, розкажіть про ключові моменти вашої кар'єри ... - Я закінчив мехмат Одеського Національного Університету та прийняв досить сміливе на той час рішення поїхати вчитися до Америки. Вступив на факультет математики в університет штату Айдахо. Провчився два роки і зрозумів, що математика - це добре, але бути вчителем математики з американською освітою - якось нерозумно. За ці два роки я зрозумів, що хочеться займатися більш прикладними речами, ніж математика, став йти більше в computer science, закінчив вуз і отримав відповідний диплом. Саме в цей час мій професор в Америці збирався засновувати свій стартап, писати нову мову програмування.

Опубліковано: 12/06/12 @ 08:05
Розділ Різне Читати далі...

захист інтересів

Защіта інтересов Захист інтересів Якщо ви або хтось із ваших близьких потрапив у складну ситуацію, в якій потрібна допомога адвоката, то знайти знаючої людини не складе великих труднощів. В інтернеті дуже багато адвокатських контор пропонують свої послуги. На сайті ви зможете знайти перелік спеціалізацій компанії, а також вартість послуг адвоката . Запорукою успіху в тій чи іншій справі є в першу чергу професіоналізм та практика адвоката. З кожним клієнтом вони працюють індивідуально, адже проблеми у всіх різні. Довіряючись адвокату, ви отримуєте не тільки гарантію на конфіденційність наданої вами інформації, а й своєчасну консультацію, а також впевненість у тому, що навіть саме заплутана справа може мати позитивний результат. Варто пам'ятати, що адвокатська діяльність не є підприємницькою. Адвокат виступає як незалежний порадник з правових справах, а також є захисником громадянина, або цілого підприємства, який звернувся за допомогою.

Опубліковано: 10/06/12 @ 09:33
Розділ Різне Читати далі...

мир USB

Мір USB Мир USB USB накопичувачі, а як зараз їх називають - флешки, активно витісняють всі інші носії інформації. Але ж у них, дійсно, багато переваг. Компактні і зручні у використанні, їх досить просто вставити USB накопичувач в комп'ютер, без будь-яких кабелів, скинути туди потрібну інформацію і все - можна брати всюди з собою. Вони не вимагають підзарядки, або установки драйверів, абсолютно безшумні. Купити USB флеш оптом чи вроздріб можна в будь-якому інтернет-магазині, що спеціалізується на їх продаж. Більш того, можна вибрати потрібні флешки по ряду параметрів: від обсягу пам'яті, до зовнішнього вигляду, який може вражати своїм різноманіттям. Є флешки у вигляді всіляких ягід, автомобілів, шоколаду, і багато іншого. Ну це для себе, а от для ділових людей більше підійдуть класичні флеш-накопичувачі. Але і тут свобода вибору: закруглені, або гострі кути, прозорі, або матові, колір, розмір ... Загалом, до чого душа лежить, вибирай - не хочу.

Опубліковано: 10/06/12 @ 09:32
Розділ Різне Читати далі...

Відпочинок в ОАЕ

Отдих в ОАЕ Відпочинок в ОАЕ Об'єднані Арабські Емірати. Міста одночасно схожі і різні. Столиця Абу-Дабі, де перебуває президент, чудовий Дубай - місто хмарочосів, який відрізняється своєю свободою і незалежністю, центр торгівлі. Місто Шарджа, який ще називають культурною столицею Арабських Еміратів. досить просто. В інтернеті сотні туроператорів пропонують усілякі вигідні путівки з перельотами, проживанням і екскурсіями. Адже і справді є на що там дивитися. Наприклад, Дубай - місто-курорт світового значення, що радує своїх гостей не тільки яскравим сонцем і прекрасними пляжами, але й приголомшливою архітектурою. Дубай відомий безліччю мечетей, одна з яких з 70-метровим мінаретом (Велика мечеть). Старовинні і сучасні вітряні башти, Дубайський музей історії в форте Аль-Фахіді ... І звичайно ж, відоме всім будівля міжнародного торгового центру, в якому знаходяться найбільші компанії світу. Також в ньому проходять найбільші світові виставки. Але самим улюбленим туристами районом є Джумейра.

Опубліковано: 10/06/12 @ 09:31
Розділ Різне Читати далі...

Полум'яніючі заходи Таїланду

полум'яніючої заходи Таїланду Пламенеющие заходи Таїланду До цього чудовому курорту складно залишитися байдужим. Бірюзове море, блакитне небо, білосніжний пісок, яскраві орхідеї ... Ці словосполучення пестять слух, а розглядаючи фотографії на сайтах туроператорів складно відірватися. Однак, складно уявити як насправді там добре, розглядаючи тільки картинки. Складно уявити, але не складно побачити в реальності. Сотні туроператорів пропонують путівки та проживання в цьому райському куточку. Дуже багато туристів поспішають туди в новорічні свята. Воно й зрозуміло: з холодної і сніжної зими, швидше хочеться опинитися в жаркому і сонячному Таїланді. Але якщо вам з якихось причин не вдалося відправитися туди на новий рік, то з березня по травень путівки продаються за досить невисокою ціною. Це пояснюється тим, що в цей час настає сильна спека. Якщо вас це не лякає, то ласкаво просимо! Дуже багато хто вибирає відпочинок в Таїланді в серпні .

Опубліковано: 10/06/12 @ 09:29
Розділ Різне Читати далі...

Переїзди : швидко і якісно

Переїзди: швидко і якісно Переїзди: швидко і якісно Пройшов той вік, коли для того, щоб перевезти меблі з квартири чи офісу, потрібно було шукати по знайомим, хто б допоміг. Зараз, знайти вантажників, машини, та й взагалі організувати весь переїзд в цілому, можна не виходячи з дому. Досить мати комп'ютер, підключений до інтернету. Ввести в пошуковій системі слово "переїзд" і знайдуться тисячі сайтів, що пропонують свої послуги в потрібному місті. А при запиті "" першими з'являться сайти, з досить прийнятною ціною. При офісному переїзді головне, щоб він пройшов у встановлений термін і з комфортом для переїжджають. Крім вантажників і машин, можна також зробити замовлення на збірку і установку меблів в новому офісі. Такий переїзд, коли замовляються машини, вантажники, складальники і установники меблів і оргтехніки в новому офісі, називається комплексним переїздом. В інтернеті можна підібрати зручний варіант переїзду, прийнятні за ціною і підстроюється під графік роботи офісу.

Опубліковано: 10/06/12 @ 09:28
Розділ Різне Читати далі...

Плагін опитування WP Social Polls - продовжуємо соціалізуватися

Не рідко, щоб щось реалізувати, впровадити або просто проаналізувати , нам потрібно знати думку людей. Для цього існують опитування. Для проведення таких опитувань у мережі інструментів предостатньо . Для нашого улюбленого wordpress , приміром , плагінів ну просто величезна кількість. І вони прекрасно виконують свою основну функцію. Після запуску плагіна соціальних голосувань WP Social Votes до мене прийшла ідея доповнити функціонал звичайного опитування. Так з'явився WP Social Polls .

Опубліковано: 08/06/12 @ 10:31
Розділ Різне Читати далі...

Навчання в Інтернеті

Учеба в Інтернете Навчання в Інтернеті В даний час Інтернет може надати будь-яку потрібну інформацію. Один запит в пошуковій системі дозволить відшукати безліч сайтів з необхідною інформацією. Таким чином, пошукова система виключає необхідність пошуку інформації у безлічі довідників. Особливо така властивість пошукових систем швидко видавати потрібну інформацію корисно для школярів і студентів, оскільки істотно заощаджує час при підготовці до відповіді на заняттях. Крім того, отримати інформацію школярам можна не тільки з тієї чи іншої дисципліни, а й визначитися з вибором вузу і спеціальності, але якої хотілося б навчатися. Достатньо написати в пошукову систему запит: «список державних університетів », як на одному з сайтів буде представлений повний список ВНЗ з посиланнями на їхні офіційні сайти. Дійсно, набагато зручніше ознайомитися зі всією необхідною інформацією про вуз в Інтернеті, ніж відвідувати кожен університет особисто.

Опубліковано: 08/06/12 @ 06:51
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : рейтинг українських вузів , Семиноженко про нові закони для IT, вікторина для любителів C , чому APL досі актуальне, ознаки хорошого програміста

Добрий день, шановні читачі. Глава Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко розповів про те, як будуть виконуватися нещодавно прийняті закони про підтримку IT-галузі. І ще одне інтерв'ю, але вже з людиною «по інший бік барикад» - Дмитром Лисицьким , одним із засновників GlobalLogic в Україну і комерційним директором групи компаній «1 +1». Ще один цікавий матеріал - рейтинг українських вузів , перше місце в якому зайняв київський Політех. Новини В Україну запустився новий інкубатор для стартапів Happy Farm; ентузіасти відкрили безкоштовну гарячу лінію з питань, пов'язаних з JavaScript. Практика Створюємо компілятор з використанням фреймфорка LLVM ; CSS Hat - платний інструмент для перетворення стилів шару в Photoshop в CSS3.

Опубліковано: 08/06/12 @ 06:14
Розділ Різне Читати далі...

3 липня, Київ - Семінар для тестувальніків програмного забезпечення « Black Tea Testing »

До вашої УВАГА пропонується безкоштовна Семінар для тестувальніків програмного забезпечення "Black Tea Testing". Подія відбудеться за підтрімкі КОМПАНІЇ Cogniance. Вечір буде побудованій з трьох коротких Доповідей на цікаві тими, пов'язані з Тестування. Цільова Аудиторія - будь-хто, хто цікавіться сферою інформаційніх технологій та Тестування Як її елементом. До вашої Увага буде представлено три Доповіді: Роман Перим (Head of QA, Cogniance) "Обслуговування клієнтів на прікладі ІТ-консультантів" (30 хв) "Цей виступ в першу чергу буде цікаво тим, хто тільки починає кар'єру сервіс-косультант. Ви зможете іншим поглядом подивитися на те, який рівень сервісу очікують від вас замовники і як вони розуміють якість сервісу взагалі. Також поділюся особистим досвідом уявлення боку замовника, що може зацікавити досвідчених фахівців, які готуються до переходу на цей рівень.

Опубліковано: 07/06/12 @ 09:27
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 36

Компанія Інфопульс планує побудувати найбільшу в Україну команду з розробки ПЗ - кілька сотень людей і шукає Scrum-майстрів/лідерів команди для побудови платформи «завтрашнього дня» щодо підтримки електронних транзакцій. Компанія USTAS Technologies шукає двох Senior Ruby on Rails розробників (обережно, в тексті вакансії пропала частина пробілів). Зарплата від 3500 $. Компанію Quickoffice на днях купив Google, цікаво, чи є актуальною тепер ця вакансія C + + програміста ? Компанія System Storage Software шукає системного Windows програміста (C + +) з досвідом розробки драйверів режиму ядра. Зарплата від 1500 $. Дніпропетровська компанія Мурка шукає в свою команду С + + розробника , який буде на С + + і фреймворку Cocos2D-x збирати клієнтську частину ігор одночасно під iOS і Android. Корпоративи 2 рази на рік і піца-паті кожну п'ятницю. Компанії Caspella потрібно некурящий Senior Developer для розробки RM/MES/ERP/Accounting систем. Зарплата 1500-2500 $.

Опубліковано: 07/06/12 @ 04:35
Розділ Різне Читати далі...

Оптимізація сайтів. Що це?

Оптимізація сайтів. Що це? Оптимізація сайтів. Що це?Зараз неодноразово можна почути про оптимізацію сайтів. Не знаєте що це таке? Все дуже просто. Оптимізація для пошукових систем - це цілий комплекс заходів, які вживають для підняттів сайту вгору з займаних ним позицій, підвищення ефективності, з якою сайт виконує свої функції. Вона спрямована на те, щоб як пошуковій системі, так і відвідувачеві було зручно використовувати web-ресурс. Як правило, чим вище знаходиться сайт в результатах пошукової системи, тим більша кількість користувачів його відвідає. Пошукове рух сайту в інтернеті можливо тільки за умови доопрацювання текстів, удосконалення навігації та шліфування html-коду. Давайте розглянемо детальніше, чому ж так важливо замовляти пошукову оптимізацію сайтів. Безліч статей написано про . Але саме відсутність «рекламного ефекту» є головною відмінністю професійної розкрутки сайту від дилетантської.

Опубліковано: 06/06/12 @ 09:36
Розділ Різне Читати далі...

Ювелірний інтернет - магазин « Русское золото»

Ювелірний інтернет-магазин« Русское золото » Ювелірний інтернет-магазин «Русское золото» Подібно магніту притягує людей чарівність виробів з золота. Наш ювелірний інтернет-магазин «Русское золото» - своєрідна скарбниця ювелірних шедеврів. Величезний вибір різноманітних прикрас та помірні ціни - одне з основних наших переваг. На нашому сайті наданий каталог прикрас, який, безсумнівно, зможуть задовольнити домагання найвимогливіших клієнтів. Гнучка система знижок, в свою чергу, теж нікого не залишить байдужим. Ми пропонуємо вам традиційні та оригінальні кільця, сережки та браслети із золота, також в асортименті найрізноманітніші прикраси для чоловіків. Всі вироби нашого ювелірного інтернет-магазину мають ряд однорідних якостей: прикраси з золота виготовлені як російськими, так і зарубіжними виробниками, співвідношення ціни і якості товарів оптимальне, дизайн сучасний, а виконання - чудове. У всіх виробів є гарантія: проба металу, ювелірна пломба, клеймо Пробірної палати і заводу-виробника, бирка заводу з точним зазначенням вставок.

Опубліковано: 06/06/12 @ 09:33
Розділ Різне Читати далі...

15 - 16 червня, Харків - RailsGirls в Харкові

На сайті railsgirls.com/kharkov посилання Apply now! Реєстрація закінчується 13 червня 2012 року. RailsGirls - міжнародне некомерційне рух RoR воркшопів, що почалося в 2010 у Гельсінкі. За цей час заходу проходили в Сінгапурі, Шанхаї, Талліні, Берліні, Кракові, Амстердамі. Найближчим часом плануються в Буенос Айресі, Парижі та Харкові! Чого очікувати? Подивися відео і фото з попередніх подій в Берліні , Сінгапурі , Талліні . Захід проходить в 2 етапи: 1. 15.06.2012 (п'ятниця) 18:00 - 20:00 - Installation party (встановлюємо необхідні компоненти на комп'ютери. Буде Help Corner, де проблеми установки будуть вирішуватися спільними зусиллями тренерів) 2. 16.06.2012 (субота) 10:00 - 15:30 - кілька презентацій по азам HTML, CSS. Перші спроби рубай на http://tryruby.org . Розробка свого першого додаток (по туторіали). Знову невеликі презентації. Вільний час.

Опубліковано: 06/06/12 @ 08:46
Розділ Різне Читати далі...