DOU Проектор: Spark — новий погляд на пошту

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Ідея Мене звуть Денис Жаданов, я віце-президент з маркетингу в Readdle . У цій статті хочу розповісти про те, як нам вдалося створити нову модель роботи з поштою для мільйонів людей. Я не з чуток знаю, що таке починати ранок з пошти. І впевнений, тисячі людей мене зрозуміють. Абсолютно некерований і завалений сотнями листів ящик віднімає масу часу, особливо якщо мати справу з декількома акаунтами. Всі ці листи чекають своєї години, щоб потрапити в папку для особливо важливих або в корзину. Деякі з них удостоєні миттєвого відповіді. Безладна і незручна система, з якою доводилося миритися роками через брак нічого іншого, вимагала змін.

Опубліковано: 13/12/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

Засновник ELEKS Олексій Скрипник — про підсумки 2-х років в політиці

Олексій Скрипник — засновник ІТ-компанії ELEKS , з 2014 року — народний депутат, член «Об'єднання» Самопоміч«. Два роки тому Олексій опублікував на DOU колонку «Чому я йду в політику », де розповів про свої очікування. У інтерв'ю ми поговорили про те, чого вдалося і не вдалося досягти за цей час і чому зміни приходять набагато повільніше, ніж хотілося. — Олексію, 2 рокі того ви тільки починали кар'єр єру в політиці і розповіли DOU про свої очікування. Наскільки вони виправдалися, наскільки змінилися? Не виправдалися. Зараз я усвідомлюю якими наївними були мої очікування. Знаю багато хороших хлопців, які пішли в політику чи на державну службу, тому що почалася війна з Росією. Ми думали так: «я не можу піти на фронт, то, мабуть, тут я буду більш ефективним». Ми ж були ефективними в тому, що робили до політики, то чому не повторити ті саме, але у масштабах всієї країни? З цими думками та почуттями пішов на вибори і я.

Опубліковано: 12/12/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

Java дайджест #30: DevOps & Reactive

У випуску: як JVM оптимізує код; Javaslang 3.0; переїзд з Jenkins на Travis; відео з JavaOne. Посилання, на які краще таки натиснути (на думку автора), відзначені знаком (!) Щось на зразок новин <У цьому місяці нічого не відбулося>. Якщо я не прав напишіть в коментарях, що саме нового сталося. Почитати і подивитися і продовження . Про те як JVMоптимізує код. The Road to Javaslang 3.0 . Багато говорять про Javaslang, але от поки не видно, щоб хтось використовував на практиці. Якщо є такі люди серед читачів, розкажіть про ваш досвід. Коротка витримка про ValueType для тих, хто не стежить за мейлінг-листами і не читав минулі дайджести. What Future Java Might Look Like . Але поки не зрозуміло, не вийде у нас скаловский редьюс за операції множення. The Joy of Mustache: Server Side Templates for the JVM Server Side Rendering with Spring Boot and React . gRPC 101 for Spring Developers . DevOps Travis CI tutorial Java projects . Всі дружно переїжджаємо з Jenkinsна Travis.

Опубліковано: 09/12/16 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Python digest #10: Python 3.6 RC released, Django debates user tracking

У випуску: Випущено Python 3.6, Django планує збирати статистику з своїх користувачів через Google Analitycs і як завжди статті про data science :) Новини Intel® Distribution for Python пакет від Intel на базі Anaconda для високошвидкісних багатопотокових розрахунків. Обіцяють "out-of-the-box performance that is closer to native code speeds". Django debates user tracking Django планує збирати анонімну статистику з користувачів(розробників) за допомогою Google Analytics.Pull request вже існує, з досить таки цікавими коментарями. Нові релізи Python 2.7.13rc1 — баг фікси для 2.x гілки Python. Python 3.6.

Опубліковано: 09/12/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

Кулак богомола – моя схема просування сайтів. Частина 3

Кулак богомола – моя схема продвижения сайтов. Часть 3 Дорогі друзі, в ефірі третя частина моєї схеми просування сайтів, яку я назвав Кулак богомола. Першу і другу частини ви можете прочитати за цим посиланням: http://shakin.ru/seo/mantis-fist-part-1.html http://shakin.ru/seo/mantis-fist-part-2.html Сьогодні я розповім про кластеризації запитів і про зовнішній просуванні сайтів (посилальних факторах). Кластеризація Що таке кластеризація запитів? Це розподіл пошукових запитів по сторінках сайту. Часто для цього використовується аналіз топ пошукової видачі. Для чого потрібна кластеризація? Вона дозволяє створити правильну структуру сайту. Сама по собі структура не просуне сайт в топ, але завдяки їй сайт буде ефективніше просуватися. Якщо запитів трохи, наприклад, кілька десятків або сотень, то можна розподілити їх по сторінкам вручну. Наприклад, ми зібрали запити для просування сайту про квадрокоптерах. Далі їх потрібно розподілити по групах. При перегляді зібраних запитів будуть зустрічатися запити з одними і тими ж словами.

Опубліковано: 08/12/16 @ 08:22
Розділ Різне Читати далі...

Тест

.fusion-fullwidth-1 { padding-left: px !important; padding-right: px !important; } www.agapedesign.it
Придбати в магазині rewfsegw .

Опубліковано: 07/12/16 @ 01:56
Розділ Різне Читати далі...

DOU Books: 5 книжок, які радить Дмитро Скороход, автор iOS дайджесту

Від редакції: DOU Books — нова щомісячна рубрика, у кожному випуску якої запрошений автор буде радити спільноті 5 своїх улюблених книжок — тих, які найбільше на нього вплинули та можуть бути цікавими читачам-колегам. Якщо у Вас є бажання поділитись своїми улюбленими книгами, пишіть на editors@dou.ua [Дмитро Скороход — сертифікований BrainBench «Master in Objective-C 2.0» та «Master in Apple iOS 5 Development». Вже 2 роки веде iOS дайджест ] Сьогодні я хочу поділитися своїми улюбленими книжками від програмування та стартапів до соціальної психології та художньої літератури. Мартін Фаулер: «Рефакторинг . Покращення існуючого коду» Коли я працював у компанії «Software MacKiev», цю книгу нам, джуніорам, радив прочитати Сергій Майсак, керівник R&D та один з кращих програмістів компанії. Це книга про те, як зробити більш читабельним існуючий код, але одночасно вона навчає, як відразу писати такий код, який буде легко зрозуміти.

Опубліковано: 07/12/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

DOU Проектор: EcoСitizens — система, що попереджує екологічні катастрофи

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо прийняти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власного made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Ідея Привіт, я Олег Сидорук — студент 4 курсу факультету комп'ютерній комп'ютерних систем та автоматики ВНТУ, голова наукового товариства студентів та аспірантів університету. У шкільні роки захоплювався астрономією. Зараз працюю у сфері електронної демократії, займаюсь програмуванням мікроконтролерів, зокрема цікавлюсь створенням біомедичної техніки та екологічно-метричних датчіків. Мій товариш Максим — інженер, студент 4 курсу вінницького коледжу НУХТ, у вільний час займається програмуванням та тестуванням. Ми хочемо розповісти про наш винахід — систему екологічного моніторингу EcoСitizens .

Опубліковано: 06/12/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

Кращі IT-роботодавці 2016

В цьому році 13 617 IT-фахівця анонімно оцінили 853 компанії. За результатами їхнього голосування ми склали рейтинг кращих роботодавців України. Представляємо результати опитування станом на 5 грудня 2016 року. Майже щодня додаються нові відповіді, і в рейтингу відбуваються невеликі коливання. Актуальні результати ви завжди можете подивитися в зведеній таблиці . Також доступні результати минулого року ..b-companies-ranks .mr .b-companies-ranks .mr-h{min-width:0!important;} .b-companies-ranks .mr th,.b-companies-ranks .mr-h th{font-size:12px!important;padding-left:0!important;line-height:1.3;vertical-align:middle!important;overflow:hidden;text-overflow:ellipsis;}.b-companies-ranks .mr .cs, .b-companies-ranks mr-h .cs{text-indent:0!important;text-transform:none!important;letter-spacing:0!important;}.b-companies-ranks .mr td{color:#000!important;}.b-companies-ranks .mr{margin-top:0em!important;margin-bottom:2em!important;}.

Опубліковано: 05/12/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

Кейс: Просування сайту оптового постачальника электросветотехники

Клієнт «Сила Світла» — оптовий постачальник электросветотехники і світлового обладнання. Наше завдання Зростання цільового трафіку і висновок цільових для сфери бі-ту-бі запитів в топ 10.
Вихідні дані Початок просування: жовтень 2015
Регіон: Україна
Пріоритетна пошукова система: Гугл
Посилальна історія: 63 посилання
Трафік: ~300 чол./місяць
Особливість: бі-ту-бі, сезонність бізнесу
Домен: http://sila-sveta.com.ua Процес робіт Першим етапом початку робіт стало складання технічного завдання на внутрішню оптимізацію сайту. Ми знайшли і усунули всі поточні і потенційні проблеми, які могли призвести до часткового або повного дублювання контенту, проблем з індексацією сайту або низькому ранжирування.
Також на першому етапі оптимізатор провів першу ітерацію по збору семантичного ядра. До нього увійшли найбільш цікаві, з точки зору ведення бізнесу клієнтом групи: «світлодіодні панелі», «промислові світильники», «світлові технології» та інші.

Опубліковано: 05/12/16 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

iOS дайджест #13: Вивчаємо англійську мову та iOS development одночасно

Настає момент, коли програмісту потрібен рівень англійської, вищий за читання технічної документації. Спілкування з іноземним замовником або робота за кордоном вимагають навичок говоріння та сприйняття мови на слух. Щоб навчитися розуміти почуте, треба багато слухати мову. Я пропоную об'єднання єднати дві корисні справи, переглядаючи англомовні відео з розробки під iOS. Завдяки такій практиці з часом зникне проблема розуміння на слух іноземних колег та замовників. Для мотивації раджу подивитися відео «Чому латиші добре розмовляють англійською» . Безкоштовні курси для початківців Курси Стенфордського університету:
Developing iOS 9 Apps with Swift; Developing iOS 7 Apps for iPhone and iPad (Objective-C); iOS 9 Swift Development — курс для початківців. iOS Development with Swift — популярний курс від проекту The New Boston з понад 300 тисяч переглядів першого відео. На жаль, цей курс вже дещо застарів: використовується Xcode 6 та iOS 8.

Опубліковано: 02/12/16 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Підсумки Листопада, плани на Грудень 2016

В попередньому пості З точки А в точку Б — мета 50 т. р. в місяць з інтернету я писав, що на початку грудня зроблю загальну зведення по заробітках в інтернеті. Плюс розпишу більш докладно подальші плани. Давайте до справи. Поки пишу трохи сумбурно і не структуровано, просто те, що приходить в голову про що треба написати. Підсумки Листопада Сайт, який роблю в рамках марафону f-seo (в минулому пості більш детально при це розповідав): повністю опубліковано 10 статей. Трафік на 3 сайтах під закриту партнерку: 240 осіб (середня за добу по колонці «джерела трафіку» в Метриці; Реферальские Закрита партнерка: 493 дол gogetlinks.net — 1500 руб trustlink.ru — 855 руб seopult.ru — 413 руб За іншим, більш дрібним рефкам, накапало в сумі 500 руб Отже, за курсом 64 зароблено: 33470 руб (дохід зріс на 1500 руб, у порівнянні з жовтнем) Витрати: 5000 руб вкладені в контент для марафонського сайту. Як і рекомендували, використовую біржу копірайтингу TurboText .

Опубліковано: 02/12/16 @ 09:27
Розділ Різне Читати далі...

Про відволікаючі фактори і комунальні офіси

[Від редакції: автор статті попросив зберегти його анонімність] Робочий день закінчився, ти відчуваєш себе втомленим , намагаєшся зрозуміти, а що ж ти за сьогодні зробив корисного, і... нічого в голову не приходить. При цьому весь день був чимось зайнятий, причому настільки, що не встиг одному передзвонити з приводу чогось термінового. І куди час поділося? Насправді нас постійно відволікає купа факторів, більшість з яких зовсім не помічаєш, поки метою не задашься або софтину-трекалку не поставиш. А потім так: «Вау, ну нічого ж собі!», коли дивишся на результати.

Опубліковано: 01/12/16 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Як стати front-end розробника

Як показує частота миготіння нових тем з питанням: «Порадьте, що вчити, щоб стати фронтенд девелопером?» на DOU (і не тільки), більшість юних (і не дуже) дарувань, які вирішили присвятити себе веб-розробки і дарувати світу гарні та корисні сайти, рішуче і категорично не вміють в пошук google. Ця стаття якраз покликана зупинити (або хоча б затримати) орди прагнуть заповнити інформаційний простір своїми одноманітними питаннями. IT — це світ дедлайнів, «потрібно зробити на вчора» і паленых нервів. Перші N років ти будеш регулярно стикатися з речами, яких ти не розумієш, які алогічні. З поточного моменту тобі доведеться засвоїти дуже багато нових речей і понять. І якщо ти до цього не готовий, то, мабуть, ти можеш далі не читати цю статтю. Я розіб'ю моє подальше оповідання на кілька частин, після кожної з яких ти зможеш оцінити, чи варта гра свічок і варто продовжувати. Отже, перейдемо до перерахування речей, які доведеться вивчити для початку.

Опубліковано: 30/11/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: IT-бардак, як перемогти індійських розробників, Guide to Remote Work

Нові версії RStudio 1.0 .NET Core 1.1 Rust 1.13 Ansible 2.2 CMake 3.7.0 Mercurial 4.0 Red Hat Enterprise Linux 7.3 Fedora 25 Visual Studio for Mac Інтерв'ю ІТ Персона. Юрій Антонюк, голова «EPAM Україна» . ІТ Персона. Віталій Нужний, керуючий директор Luxoft Східна Європа . ІТ Персона. Андрій Павлів — СЕО N-iX, голова Наглядової Ради Lviv IT Cluster . Ганна Косарєва: В ІТ-індустрії є безліч професій, де потрібні прикладні, гуманітарні чи фінансові знання . Женя Розінський: Як перемогти індійських розробників ? Інвестиції — божевільний ресурс, але не самоціль , — Олексій Шевченко, Grammarly. Олександр Данченко: Зараз у нас ІТ й телеком регулюють 4 міністерства і 18 департаментів. Це бардак . Howto The Ultimate Guide to Remote Work . How to encrypt your entire life in less than an hour. Handling errors in a non-geek interface . Алгоритм читання книг з програмування . Enlight — Learn to Code by Building Projects. Григорій Бакунов: Можна програмувати без інтернету .

Опубліковано: 25/11/16 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Чому я не використовую реляційні СУБД

«Rather than making my app easy to deploy, i'll just do a bunch of gnarly shit in Docker»Some CEO Якщо ви стартап і початківець бізнес, то одна з перших завдань, яке буде стояти перед вами, — викотити на вчора хоч що-небудь. Так як ~90% стартапів вмирають в перший же рік (цифра 90% різна в залежності від типу дослідження і джерела), ця вимога є досить розумним і очевидним. Потрібно якомога швидше перевірити гіпотези, зрозуміти, чи потрібен ваш продукт хоч кому-небудь і спробувати підписати перших клієнтів вже хоча б на стадії MVP, загалом продати хоч що-небудь. В умовах постійного поспіху і постійно мінливих вимог немає ніякого сенсу проектувати круте і гнучке ядро. Ця інвестиція ніколи не окупиться, крім випадку, коли це ядро є самим продуктом.

Опубліковано: 24/11/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

Не тупі, лей на Маулклик (wap-click)

Сидів з пацанами на кухні.
Нічого не віщувало.
Ми пили, співали й чекали. Пили принципово дешевий алкоголь, співали забуті речі з «45» і чекали все тих же змін. Все було по-звичайному безглуздо. І тут самий п'яний з нас, його звуть Гарік, раптом заволав, що втомився чекати... Повірте мені, в програму це не входило. Гарік у п'яному маренні ніс щось про шейв, про давно нероб овнеров партнерок . І я почав розуміти обривки його фраз. Це було болючою темою, кожен отриманий Гаріком долар вганяв його ще більший трагізм. Гарік відчував, що чогось-то він недоотримує. Я зрозумів його тяги, я усвідомив його позбавлення і вирішив змінити його життя. Так з'явився Маулклик – 1Click, WAP клік і все таке. Партнерка, яка гарна хлопчикам платить непристойно добре. І на відміну від інших овнеров, я готовий віддати партнерам останній шматок хліба або останню жменю гречки. Або навіть трохи більше.

Опубліковано: 24/11/16 @ 03:32
Розділ Різне Читати далі...

DOU Ревізор в Lucky Labs: «Триповерхова лабораторія ігор» + ВІДЕО

В цей раз DOU Ревізор побував у центральному київському офісі Lucky Labs на вул. Краківська, 3. Компанія понад 12 років займається розробкою ігор. У Lucky Labs є 3 офісу в Києві, а також офіси в Одесі, Москві та на Мальті. Всього в компанії працює близько 600 фахівців, велика частина з них знаходиться у Києві (приблизно 500 чоловік). У центральному київському офісі працює 170 працівників, близько 150 з них — технічні фахівці. В окрузі і поблизу Центральний київський офіс Lucky Labs — це окремо розташована триповерхова будівля за адресою вул. Краківська, 3, що в 5-ти хвилинах ходьби від метро «Дарниця». Розташування, звичайно, спірне. З лівого берега добиратися дуже зручно, а от з правого потрібно буде їхати в середньому 40 хвилин на метро. В окрузі метро «Дарниця» є достатня кількість закладів громадського харчування. Тут можна недорого пообідати в «Пузата Хата», ТЦ DOMA center — зайти в італійське кафе «Рукола». Також за адресою вул.

Опубліковано: 23/11/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

Як я переїхав працювати до Франції

Всім привіт! Мене звати Андрій, і ось вже більше року я працюю в Парижі в компанії Criteo . За цей рік було багато цікавого, але про все по порядку. До переїзду я працював програмістом с++ З 2006 року в Києві. На початку 2015 мені прийшло пропозицію пройти співбесіду в компанію Criteo. Компанія якраз активно поповнювала штат, і вони знайшли мене на Linkedin, там і запропонували спробувати пройти інтерв'ю. Після першого інтерв'ю по скайпу мене запросили на інсайт в Париж. Це було в лютому 2015. Як ви могли здогадатися, співбесіда пройшла успішно, і мені надійшла пропозиція роботи. Сталося це буквально через пару днів. Потім була дуже довга процедура збору й оформлення документів та отримання віз для мене і моєї сім'ї (дружини і дочки, якій зараз 4 роки). І ось, 27 вересня 2015 року ми вивантажилися з літака неподалік від Парижа і вирушили в нашу тимчасову квартиру.

Опубліковано: 22/11/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

Ринок праці 2016: 100 тис. програмістів, бум ІТ-шкіл, надлишок PM

Ми починаємо підбивати підсумки 2016 року на ДОУ. Подивимося, як виглядає ринок праці в цьому році і як він змінився в порівнянні з минулим роком . Зростання ринку Кожен рік ми намагаємося оцінити кількість зайнятих у галузі людей, використовуючи дані опитувань на ДОУ. За даними травневого зарплатного опитування , 17,6% опитаних працює в компаніях «від 1 000 співробітників». З нашого липневого рейтингу ТОП-25 сюди потрапляє 7 компаній (від EPAM Systems до Infopulse), в яких у сумі зайнято 17 590 технічних фахівців. Таким чином в 2016 році в галузі працює 17 590/17,6% = 99 940 фахівців. Сюди входять не тільки програмісти, але і QA, менеджери проектів і т. д. Рік тому за цією ж формулою ми нарахували в Україні 89 300 працюючих в ІТ, тобто за 2016 індустрія виросла на 12%. Найбільшим роботодавцем залишається EPAM Systems. Майже половина всіх зайнятих в ІТ-галузі живуть і працюють у Києві. Компанії З початку 2016 року 1 599 компаній опублікували свої вакансії на DOU.

Опубліковано: 21/11/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171