3 дієвих способу внутрішньої перелінковки сайту

Автоматична перелінковка сайту на wordpress без плагінів Після публікації плагіна соціальних голосувань WP Social Votes у деяких користувачів виникли проблеми з розміщенням і виведенням самого голосування. Воно виводилося не під статтею, як хотілося б багатьом, а після блоку схожих записів. Це пов'язано з використанням різних плагінів, які отримували пріоритет перед плагіном голосування. Думаю в наступній версії ми спробуємо це виправити. Додамо функцію, за допомогою якої голосування можна буде виводити безпосередньо в пості. А поки можна скористатися тим методом, який ми розглянемо в цій статті. Це висновок схожих або випадкових записів без використання плагіна . Насправді я давненько планував цей пост, та все якось відкладав, а тут якраз привід. Розповідати про необхідність виведення таких записів сенсу немає, Ви все чудово розумієте міць перелінковки. Звичайно, висновок в кінці запису блоку посилань це не найкращий варіант перелінковки, але таки корисний, дуже навіть корисний.

Опубліковано: 17/04/12 @ 11:52
Розділ Різне Читати далі...

Креш -тест резюме , випуск № 10 : рекомендації Інни Скочко

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} У десятому випуску креш-тесту резюме - експерт-рекрутер Інна Скочко, Senior HR Manager в Infopulse Ukraine. Нагадаємо, що якщо ви хочете отримати коментарі та рекомендації щодо покращення вашого власного резюме, ви можете надіслати його за адресою crashtestcv@dou.ua. Резюме № 1 На жаль, дане резюме не містить повної інформації. Зокрема, відсутня детальний опис основних обов'язків на згаданих місцях роботи. Описані досягнення дадуть розуміння того, в яких проектах брав участь автор резюме, але, виходячи з наданої інформації, не зрозумілий особистий внесок кандидата в успішну реалізацію цих завдань. Рекомендації: Вказати інформацію про знання англійської мови. Забрати інформацію розділу identity. Яким чином проводилася оцінка? Ця інформація зайва. Рано чи пізно Вас попросять переробити резюме в більш звичному word форматі, так як в такому вигляді резюме не може бути показано замовнику.

Опубліковано: 17/04/12 @ 11:04
Розділ Різне Читати далі...

21 квітня, Київ - Київ Java Saturday

Серед свят і міні-канікул, на численні прохання і після оглушливого успіху минулих Java заходів, компанія Сіклум запрошує на черговий Java суботник всіх розробників. 21 квітня вже багатьом добре відомий в Києві зал заходів Ciklum SkyPoint відкривається для всіх небайдужих до Java, і як завжди порадує цікавими доповідями, приємними закусками і напоями, що доповнює спілкування з однодумцями, і звичайно ж відмінним видом на місто в приємній атмосфері затишку. Програма доповідей: Спеціальний гість заходу Крістофер Марш (Christopher Marsh) поділиться бізнес-досвідом в рамках доповіді «Twenty start-ups a year without going crazy» . (Увага! Доповідь буде проводитися англійською мовою без перекладу). Крістофер є Технічним Архітектором креативного агентства з інтерактивного маркетингу, працює з командами дизайнерів і розробників в рамках реалізації готових рішень для різних бізнес-задач.

Опубліковано: 16/04/12 @ 06:16
Розділ Різне Читати далі...

Власники мобільних пристроїв читають з їх допомогою новини

Власники мобільних пристроїв читають з їх допомогою новини Дослідження показали, що більшість власників мобільних пристроїв з можливістю виходу в інтернет дивляться новинні сайти не тільки зі звичайного комп'ютера, але й зі своїх смартфонів і планшетів. З точки зору компаній, що прагнуть розповісти про себе і своєї продукції без залучення рекламних банерів якомога більшій кількості потенційних клієнтів - це просто чудова новина. Як показали опитування інтернет користувачів, реклама в інтернеті вже порядком набридла, а деяких людей дратує настільки, що вони навіть не дивляться сайти, перевантажені рекламними оголошеннями. А ось новинні стрічки багато читають кожен день для того щоб бути в курсі подій в країні і в світі подій. І новини компаній, в яких просто і доступно викладається позиція компанії з тих чи інших питань, піднімають до неї інтерес і спонукають користувачів перейти на сайт цієї компанії.

Опубліковано: 16/04/12 @ 09:06
Розділ Різне Читати далі...

Програміст засуджений за сайт про кіно

Програміст засуджений за сайт про кіно Програміст засуджений за сайт про кіно У Німеччині на чималий термін засудили молодого програміста за масове порушення авторських прав. Німецька преса не надає імені молодої людини, але відомо, що двадцятидев'ятирічний житель Лейпцига був одним із творців і адміністраторів кінопорталу kino.to. Йому загрожувало близько п'яти років в'язниці, але термін був знижений до сорока шести місяців (три роки і десять місяців), так як програміст вирішив співпрацювати з поліцією, але термін і так залишається чималим, так що провести новорічні канікули у Фінляндії йому не світять ще довго. Трохи раніше були засуджені ще чотири людини, причетних до цього сайту, а також вісім чоловік тільки чекають рішення суду. Усім загрожує близько п'яти років тюремного ув'язнення. У команді всього двадцять шість осіб, і заарештовані були тринадцять - рівно половина з них. Kino.to представляв собою величезний збірник посилань як на безкоштовне скачування фільмів, так і на перегляди кіно і серіалів у режимі он-лайн.

Опубліковано: 16/04/12 @ 09:01
Розділ Різне Читати далі...

Марина Мельник, Exigen Services - про Scrum, Distributed Scrum і Agile

Бесіда з Мариною Мельник, керівником Agile Center of Excellence компанії Exigen Services про базові особливості застосування гнучкої методології Distributed Scrum. - Марина, для тих, хто не зовсім в темі, розкажіть трохи про історію Agile і про Scrum-підході. - Agile Manifesto, «» був випущений в лютому 2001 року в штаті Юта, США. Причиною його появи стало бажання розробників знайти альтернативу «важким» практикам розробки програмного забезпечення, обтяженим тоннами документації. Саме таким був «метод водоспаду», прийнятий стандартом розробки в ті роки. Гнучкі методики розробки використовувалися і раніше, але на зустрічі в Юті вони вперше були формалізовані і почали активно впроваджуватися в широкій середовищі розробників. У своїй роботі ми використовуємо Scrum і XP - дві основні методики гнучкого підходу до розробки. Екстремальне програмування приділяє більше увагу інженерної стороні розвитку продукту, це системний підхід.

Опубліковано: 16/04/12 @ 08:47
Розділ Різне Читати далі...

Заробіток за допомогою власного сайту

Заробіток за допомогою власного сайту Заробіток за допомогою власного сайту З появою мережі Інтернет в Росії віртуальний світ поглинув багатьох з нас. Дехто вже не уявляє життя без нього. Перегляд фільмів, обмін новинами, ігри, можливість отримання нових знань - все це стало дуже природним, звичним і доступним. Створення власних сайтів стало модним напрямком в останні роки. Хтось робить це для поширення власних поглядів та ідей. Творчо налаштовані люди діляться досвідом з відвідувачами їх сайтів. У любителів он-лайн ігор з'явилася можливість . Бізнес в інтернеті? Теж реально. Існує кілька способів заробітку в мережі, наприклад, за допомогою створення свого сайту. Ви запитаєте як? Ось кілька бізнес - секретів. Розміщення реклами на вашому сайті може приносити непоганий прибуток. Кількість зароблених вами грошей залежить від кількості відвідувачів вашого сайту. Таким чином, потрібно вирішувати відразу кілька завдань. По-перше, пошук рекламодавців, які погодяться розмітити у вас свою рекламу і заплатять вам за це.

Опубліковано: 15/04/12 @ 09:47
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет заважає соціалізації підлітків

Інтернет заважає соціалізації підлітків Інтернет заважає соціалізації підлітків Психологи Данії б'ють тривогу - на їхню думку, інтернет заважає сучасним дітям і підліткам правильно соціалізуватися. У Данії було проведено дослідження серед користувачів інтернету у віці до 15 років. І результати цього дослідження показали цифри, які повалили психологів у справжній жах. Як з'ясувалося, сучасні підлітки з кожним днем ??все менше часу проводять в живому спілкуванні один з одним, віддаючи перевагу «розмовляти» з допомогою інтернету. У порівнянні з аналогічним дослідженням, поведеним 10 років тому, рівень «живого» спілкування впав практично в два рази, що не може не викликати тривогу. Така прихильність підлітків до комп'ютерного спілкування змінила навіть взаємини і багато моделей поведінки, які існують в підлітковому середовищі.

Опубліковано: 14/04/12 @ 01:40
Розділ Різне Читати далі...

Китайці вважають за краще робити покупки за допомогою інтернету

Китайці вважають за краще робити покупки за допомогою інтернету Китайці вважають за краще робити покупки за допомогою інтернету За даними досліджень, проведених компанією The Boston Consulting Group, до 2015 року Китай стане лідером по онлайн-покупок в світі. Про це говорять ті цифри, які вдалося дізнатися сьогодні, і ті тенденції, які спостерігаються в країні. Так, наприклад, на сьогоднішній день покупки за допомогою інтернету робить уже близько 200 мільйонів користувачів - ця цифра вже перевищує прогнозовану кількість онлайн-покупців в США до 2015 року. Про те, що ці цифри будуть тільки рости, говорить і те, що за допомогою інтернету покупки здійснюють не тільки дорослі люди, а й юні користувачі інтернету, причому, вони проводять в інтернет магазинах навіть більше часу, ніж їх більш старші «соратники». А звичка, як відомо, залишається звичкою на все життя. Дослідження також з'ясувало, що за допомогою інтернету жителі Китаю купують практично все - від техніки і одягу до продуктів харчування.

Опубліковано: 14/04/12 @ 01:38
Розділ Різне Читати далі...

Іран очолив список ворогів інтернету

Іран очолив список ворогів інтернету Ірану очолив список ворогів інтернету Організація «Репортери без кордонів» продовжує виявляти ворогів інтернету. І в її рейтингу найбільш вороже налаштованих до всесвітньої павутини режимів на цей раз перше місце зайняв Іран. «Репортери без кордонів» давно стежать за ситуацією в цій країні і вже не в перший раз виявляють стурбованість тим, що в Ірані порушується свобода інтернету. Як відомо, всесвітня павутина складно піддається цензурі - саме тут будь-яка людина може висловити свою думку з будь-якого питання. Влада Ірану заявляють, що ця риса прямо пов'язана зі шпигунською діяльністю, тому старанно забороняють всі ресурси, де в статтях чи обговореннях проскакує хоч найменший натяк на питання, що стосуються державної безпеки та розвитку технологій і окремих галузей промисловості в країні. Одним із завдань, які ставить зараз уряд Ірану, стало створення власного інтернету, який буде існувати абсолютно автономно від всесвітньої мережі.

Опубліковано: 14/04/12 @ 01:37
Розділ Різне Читати далі...

Робота в інтернеті

Работа в інтернете Робота в інтернеті Інтернет все частіше використовується не тільки, як можливість розважитися або знайти цікаву інформацію. Останнім часом інтернет розглядається і як прекрасне місце для заробітку. На можливості інтернету в цьому плані звертають увагу не тільки веб-майстри, а й люди, для яких створення або дизайн сайту - це просто слова, і вони не уявляють, що треба для цього робити. Але в цьому-то й полягає основна краса інтернету - тут може знайти для себе роботу кожен, незалежно від віку, професії або захоплень. Інтернет як можливість заробити використовують фахівці з it аутсорсингу в Москві і в інших містах нашої країни, лінгвісти, юристи, музиканти - кожен зможе знайти тут свою нішу. При цьому заробіток в інтернеті може практично нічим не відрізнятися від звичайної роботи, якщо все зробити правильно. Так, наприклад, сьогодні абсолютна більшість фрілансерів намагається не афішувати джерело і суму своїх доходів.

Опубліковано: 14/04/12 @ 01:36
Розділ Різне Читати далі...

Інтерв'ю з Юрієм Артюхом : Smartme - організація майстер -класів

C Юрою @ akella Артюхом ми розмовляли ще в самому першому випуску «Людей в ІТ» , півтора роки тому. Тоді він згадав про створений ним проекті Smartme - організації технічних майстер-класів для розробників. Для наших широт явище не зовсім ординарне - зазвичай подібними заходами займаються великі компанії, зрозуміло, не без персональної вигоди, як мінімум у підготовці фахівців свого напряму. Тут же все виникло фактично на голому ентузіазмі, зусиллями двох людей, а програми майстер-класів спрямовані на досить широку аудиторію. Ця ініціатива, на наш погляд, більш ніж гідна уваги. Юра Артюх - засновник і один з активних доповідачів Smartme - Розкажи про історію створення проекту. - Ми давно організовували конференцію UA Web, ще в 2007-2008 роках. Вона вийшло досить пафосною, і ми з Женею Некозом вирішили організувати щось менш масштабне, влаштувати кілька маленьких майстер-класів. І для цього створили компанію Smartme.

Опубліковано: 13/04/12 @ 09:19
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : ще більше пільг для IT , С обійшов Java, як масштабував Instagram , нововведення в Qt 5

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Добрий день, шановні читачі. Триває підготовка до другого читання законопроектів про податкові пільги для українських IT-компаній: Госінформнаукі раптово запропонувало зробити їх ще більш радикальними, знизивши ставку податку на прибуток до 5% з підвищенням її до 16% кожні три роки. Законопроекти можуть бути прийняті вже до кінця квітня. Крім того, цього тижня стало відомо про дві цікаві можливості для учасників українського IT-спільноти. По-перше, Google запустила програму грантів для жінок , що працюють в IT або отримують відповідну освіту, для відвідування профільних конференцій. По-друге, в наступну суботу, 21 квітня в Києві компанія Facebook буде проводити перший European Hackathon . Взяти участь в ньому можуть тільки студенти. До слова про вищу освіту, охочі подискутувати про його необхідності можуть взяти участь у великому опитуванні на Хабре .

Опубліковано: 13/04/12 @ 06:51
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 28

До групи розробки інструментів системного тестування компанії Яндекс потрібно розробник на Python для підтримки та розвитку інфраструктурних програм. Компанія WebRiders шукає близької за духом Django-розробника для посилення своєї команди. Intellias шукає C/C + + розробника у Львові. Welcome bonus - велосипед! Компанія Visonic , яка займається розробкою систем безпеки, шукає C + + розробника . Allegro Group Ukraine потрібно Databases analyst з хорошими знаннями Excel і розумінням web технологій. Компанії Intersog потрібно HTML5/JavaScript/Facebook розробник в Одесі. Відеоресурс Ukrnet.tv шукає HTML/JavaScript кодера . Зарплата 8000 грн. Можлива дистанційна робота. швидкорослому сервісу стокової фотографії Depositphotos потрібно Front End розробник, вміє професійно верстати під популярні браузери і Internet Explorer 8 +. Maxima Group шукає PHP розробника у Дніпропетровську. Зарплата 17000 грн.

Опубліковано: 12/04/12 @ 01:45
Розділ Різне Читати далі...

Освіта в IT, або Істина десь поруч

Матеріал підготували Марія Дзюбина і Олександр Краковецький . Питання навчання ІТ-спеціалістів - питання насущний . ІТ-компанії скаржаться на погано навчених випускників університетів, випускники з червоними дипломами - на складність отримання першого досвіду, а університети вважають, що ростити аутсорсеров повинні самі ІТ-компанії. Хто ж правий у цій ситуації? Федір Решетников, «Знову двійка»
А що компанії? Компанії зараз переживають дефіцит кадрів, але в той же час різкого сплеску активності в галузі навчання не відбувається. Чому? Компаніям потрібні «готові» кадри, а ростити їх немає часу, адже замовнику, як правило, потрібно було зробити на вчора ... (Зроблю поправку, що, незважаючи на великі запевнення компаній, їм не потрібно багато «сеньйорів», «архітекторів» і «Лідов», а, як правило, потрібні «мідл», тому якщо ви вперлися в умовний «стеля», то доведеться або міняти сферу діяльності, або погоджуватися на менш швидке зростання компенсації та інших благ.

Опубліковано: 12/04/12 @ 12:21
Розділ Різне Читати далі...

Правова підтримка підприємницької діяльності та бізнесу

Правова підтримка підприємницької діяльності та бізнесу Правова підтримка підприємницької діяльності та бізнесу Успішне ведення бізнесу передбачає здійснення будь-якого виду діяльності в правовому полі. Починаючи з процесу реєстрації компанії або індивідуального підприємця, вся подальша фінансово-господарська діяльність, документообіг, кадровий облік, бухгалтерський і податковий облік повинні грунтуватися на законодавчих актах, що регулюють даний вид діяльності. В процесі розвитку бізнесу можуть виникати проблеми, які потребують юридично обгрунтованого рішення, і навіть необхідність відстоювати інтереси компанії в арбітражному суді. Не всі компанії можуть дозволити собі мати штатного юриста або залучати до вирішення проблем консалтингову юридичну фірму. Саме тому для правової підтримки в щоденній діяльності як великі компанії, так і представники середнього та малого бізнесу використовують електронні довідково-правові системи (СПС). На ринку СПС присутні різні системи - «Консультант Плюс», «Гарант», «Головбух», «Референт».

Опубліковано: 12/04/12 @ 11:48
Розділ Різне Читати далі...

Більшість людей використовують Інтернет для розваг

Більшість людей використовують Інтернет для розваг Більшість людей використовують Інтернет для розваг Згідно з новим дослідженням більше половини людей в світі використовують Інтернет для пошуку інформації, що стосується розваг і хобі. Інтернет-опитування більш ніж 19000 дорослих людей в світі, проведений в таких країнах, як США, Аргентина, Японія, Швеція, Індія і Росія показав, що 57% користуються всесвітньою павутиною для того щоб знайти інформацію, що стосується їх хобі та інших інтересів, 43% для того щоб завантажити музику і 34% для того щоб подивитися фільми. Також великим попитом користуються програми, які допомагають грати в ігри і конвертувати файли, так, наприклад, близько 50% людей відповіли, що вони скористалися можливістю daemon tools скачать . Між тим, дані опитувань в різних країнах істотно відрізняються. Так, якщо в Туреччині інтернет використовують для розваг і хобі 72%, то в Саудівській Аравії - тільки 24%.

Опубліковано: 12/04/12 @ 10:49
Розділ Різне Читати далі...

Мешканці нового житлового комплексу в Лівані здадуть проби ДНК своїх домашніх тварин

Мешканці нового житлового комплексу в Лівані здадуть проби ДНК своїх домашніх тварин Мешканці нового житлового комплексу в Лівані здадуть проби ДНК своїх домашніх тварин Керівництво нового житлового комплексу в Лівані попросило господарів домашніх тварин здати зразки ДГК своїх вихованців. Як заявила глава керівництва житлового комплексу Деббі Вайолет, це допоможе визначити, хто з господарів не прибирає за своїми домашніми тваринами після прогулянки. Вона сказала, що, де б вона не жила раніше, скрізь натикалася на повне нехтування чистотою прибудинкової території, яке виявляють власники собак і кішок, а це, за її словами, не менш важливо, ніж прибирання квартир або під'їздів. Вона на власні кошти закупила лабораторні проби, які допомагають взяти у домашніх тварин зразки ДНК. Причому, зробити це можна досить просто - достатньо провести тампоном за щокою собаки чи кішки. Всі зібрані зразки вона планує здати в місцеву лабораторію, а також хоче укласти з нею договір про проведення порівняння.

Опубліковано: 12/04/12 @ 10:46
Розділ Різне Читати далі...

Немає єдності в комісії по реконструкції Лондона

Немає єдності в комісії по реконструкції Лондона Немає єдності в комісії по реконструкції Лондона Члени комісії з ремонту та реконструкції історичної частини Лондона ніяк не можуть прийти до згоди, коли мова йде про матеріали, які необхідно для цього використовувати . Коли мова йде про реконструкцію старих будинків, основна вимога, яка при цьому висувається - це незмінність зовнішнього вигляду старовинних будинків. Адже всі ці будівлі є історичною цінністю, і саме вони визначають той вигляд міста, заради якого сюди приїжджає щороку величезну кількість туристів. Особливо гостро питання про реконструкцію встав напередодні Олімпіади, яка відбудеться у Лондоні влітку цього року. Як заявив голова комісії з реконструкції, спортсмени і туристи з різних країн, які приїдуть до Лондона, мають свої уявлення про те, як повинен виглядати місто. І уявлення ці, в більшості своїй, почерпнуті з книг, енциклопедій і туристичних довідників. І змінювати ці уявлення, розчаровуючи гостей міста, ні в якому разі не можна.

Опубліковано: 12/04/12 @ 10:44
Розділ Різне Читати далі...

Організаторський звіт про EPAM Open Day , присвяченому E - commerce

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Open Day, якого так чекали, відбувся. У Харкові 8 квітня в IT-caf? зібралися фахівці різних напрямків з метою отримати від організаторів івенту інформацію, знання та досвід у роботі з e-commerce. Вітанням відкривала захід HR-менеджер харківської філії EPAM Systems Ірина Марушкіна, після чого пішов першу доповідь. На двох його розділили Юрій Ващенко і Святослав Яровий. Вони розповіли про проблеми проектів для електронної комерції: Ця доповідь виявився корисним для тих, хто не стикався з e-commerce раніше. Далі спікери передали слово своєму колезі Олексію Тимченко, який розповів про типові завдання та проблеми, вирішення яких пропонує e-commerce - платформа від Oracle. На завершення другої доповіді з аудиторією зав'язалася жвава дискусія. Після її закінчення Олексій розповів: «Коли я погодився взяти участь в якості доповідача, я керувався передусім бажанням відкрити цей новий для себе світ своїм колегам і" товаришам по цеху ".

Опубліковано: 12/04/12 @ 08:27
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151