Тест

.fusion-fullwidth-1 { padding-left: px !important; padding-right: px !important; } www.agapedesign.it
Придбати в магазині rewfsegw .

Опубліковано: 07/12/16 @ 01:56
Розділ Різне Читати далі...

DOU Books: 5 книжок, які радить Дмитро Скороход, автор iOS дайджесту

Від редакції: DOU Books — нова щомісячна рубрика, у кожному випуску якої запрошений автор буде радити спільноті 5 своїх улюблених книжок — тих, які найбільше на нього вплинули та можуть бути цікавими читачам-колегам. Якщо у Вас є бажання поділитись своїми улюбленими книгами, пишіть на editors@dou.ua [Дмитро Скороход — сертифікований BrainBench «Master in Objective-C 2.0» та «Master in Apple iOS 5 Development». Вже 2 роки веде iOS дайджест ] Сьогодні я хочу поділитися своїми улюбленими книжками від програмування та стартапів до соціальної психології та художньої літератури. Мартін Фаулер: «Рефакторинг . Покращення існуючого коду» Коли я працював у компанії «Software MacKiev», цю книгу нам, джуніорам, радив прочитати Сергій Майсак, керівник R&D та один з кращих програмістів компанії. Це книга про те, як зробити більш читабельним існуючий код, але одночасно вона навчає, як відразу писати такий код, який буде легко зрозуміти.

Опубліковано: 07/12/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

DOU Проектор: EcoСitizens — система, що попереджує екологічні катастрофи

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо прийняти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власного made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Ідея Привіт, я Олег Сидорук — студент 4 курсу факультету комп'ютерній комп'ютерних систем та автоматики ВНТУ, голова наукового товариства студентів та аспірантів університету. У шкільні роки захоплювався астрономією. Зараз працюю у сфері електронної демократії, займаюсь програмуванням мікроконтролерів, зокрема цікавлюсь створенням біомедичної техніки та екологічно-метричних датчіків. Мій товариш Максим — інженер, студент 4 курсу вінницького коледжу НУХТ, у вільний час займається програмуванням та тестуванням. Ми хочемо розповісти про наш винахід — систему екологічного моніторингу EcoСitizens .

Опубліковано: 06/12/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

Кращі IT-роботодавці 2016

В цьому році 13 617 IT-фахівця анонімно оцінили 853 компанії. За результатами їхнього голосування ми склали рейтинг кращих роботодавців України. Представляємо результати опитування станом на 5 грудня 2016 року. Майже щодня додаються нові відповіді, і в рейтингу відбуваються невеликі коливання. Актуальні результати ви завжди можете подивитися в зведеній таблиці . Також доступні результати минулого року ..b-companies-ranks .mr .b-companies-ranks .mr-h{min-width:0!important;} .b-companies-ranks .mr th,.b-companies-ranks .mr-h th{font-size:12px!important;padding-left:0!important;line-height:1.3;vertical-align:middle!important;overflow:hidden;text-overflow:ellipsis;}.b-companies-ranks .mr .cs, .b-companies-ranks mr-h .cs{text-indent:0!important;text-transform:none!important;letter-spacing:0!important;}.b-companies-ranks .mr td{color:#000!important;}.b-companies-ranks .mr{margin-top:0em!important;margin-bottom:2em!important;}.

Опубліковано: 05/12/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

Кейс: Просування сайту оптового постачальника электросветотехники

Клієнт «Сила Світла» — оптовий постачальник электросветотехники і світлового обладнання. Наше завдання Зростання цільового трафіку і висновок цільових для сфери бі-ту-бі запитів в топ 10.
Вихідні дані Початок просування: жовтень 2015
Регіон: Україна
Пріоритетна пошукова система: Гугл
Посилальна історія: 63 посилання
Трафік: ~300 чол./місяць
Особливість: бі-ту-бі, сезонність бізнесу
Домен: http://sila-sveta.com.ua Процес робіт Першим етапом початку робіт стало складання технічного завдання на внутрішню оптимізацію сайту. Ми знайшли і усунули всі поточні і потенційні проблеми, які могли призвести до часткового або повного дублювання контенту, проблем з індексацією сайту або низькому ранжирування.
Також на першому етапі оптимізатор провів першу ітерацію по збору семантичного ядра. До нього увійшли найбільш цікаві, з точки зору ведення бізнесу клієнтом групи: «світлодіодні панелі», «промислові світильники», «світлові технології» та інші.

Опубліковано: 05/12/16 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

iOS дайджест #13: Вивчаємо англійську мову та iOS development одночасно

Настає момент, коли програмісту потрібен рівень англійської, вищий за читання технічної документації. Спілкування з іноземним замовником або робота за кордоном вимагають навичок говоріння та сприйняття мови на слух. Щоб навчитися розуміти почуте, треба багато слухати мову. Я пропоную об'єднання єднати дві корисні справи, переглядаючи англомовні відео з розробки під iOS. Завдяки такій практиці з часом зникне проблема розуміння на слух іноземних колег та замовників. Для мотивації раджу подивитися відео «Чому латиші добре розмовляють англійською» . Безкоштовні курси для початківців Курси Стенфордського університету:
Developing iOS 9 Apps with Swift; Developing iOS 7 Apps for iPhone and iPad (Objective-C); iOS 9 Swift Development — курс для початківців. iOS Development with Swift — популярний курс від проекту The New Boston з понад 300 тисяч переглядів першого відео. На жаль, цей курс вже дещо застарів: використовується Xcode 6 та iOS 8.

Опубліковано: 02/12/16 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Підсумки Листопада, плани на Грудень 2016

В попередньому пості З точки А в точку Б — мета 50 т. р. в місяць з інтернету я писав, що на початку грудня зроблю загальну зведення по заробітках в інтернеті. Плюс розпишу більш докладно подальші плани. Давайте до справи. Поки пишу трохи сумбурно і не структуровано, просто те, що приходить в голову про що треба написати. Підсумки Листопада Сайт, який роблю в рамках марафону f-seo (в минулому пості більш детально при це розповідав): повністю опубліковано 10 статей. Трафік на 3 сайтах під закриту партнерку: 240 осіб (середня за добу по колонці «джерела трафіку» в Метриці; Реферальские Закрита партнерка: 493 дол gogetlinks.net — 1500 руб trustlink.ru — 855 руб seopult.ru — 413 руб За іншим, більш дрібним рефкам, накапало в сумі 500 руб Отже, за курсом 64 зароблено: 33470 руб (дохід зріс на 1500 руб, у порівнянні з жовтнем) Витрати: 5000 руб вкладені в контент для марафонського сайту. Як і рекомендували, використовую біржу копірайтингу TurboText .

Опубліковано: 02/12/16 @ 09:27
Розділ Різне Читати далі...

Про відволікаючі фактори і комунальні офіси

[Від редакції: автор статті попросив зберегти його анонімність] Робочий день закінчився, ти відчуваєш себе втомленим , намагаєшся зрозуміти, а що ж ти за сьогодні зробив корисного, і... нічого в голову не приходить. При цьому весь день був чимось зайнятий, причому настільки, що не встиг одному передзвонити з приводу чогось термінового. І куди час поділося? Насправді нас постійно відволікає купа факторів, більшість з яких зовсім не помічаєш, поки метою не задашься або софтину-трекалку не поставиш. А потім так: «Вау, ну нічого ж собі!», коли дивишся на результати.

Опубліковано: 01/12/16 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Як стати front-end розробника

Як показує частота миготіння нових тем з питанням: «Порадьте, що вчити, щоб стати фронтенд девелопером?» на DOU (і не тільки), більшість юних (і не дуже) дарувань, які вирішили присвятити себе веб-розробки і дарувати світу гарні та корисні сайти, рішуче і категорично не вміють в пошук google. Ця стаття якраз покликана зупинити (або хоча б затримати) орди прагнуть заповнити інформаційний простір своїми одноманітними питаннями. IT — це світ дедлайнів, «потрібно зробити на вчора» і паленых нервів. Перші N років ти будеш регулярно стикатися з речами, яких ти не розумієш, які алогічні. З поточного моменту тобі доведеться засвоїти дуже багато нових речей і понять. І якщо ти до цього не готовий, то, мабуть, ти можеш далі не читати цю статтю. Я розіб'ю моє подальше оповідання на кілька частин, після кожної з яких ти зможеш оцінити, чи варта гра свічок і варто продовжувати. Отже, перейдемо до перерахування речей, які доведеться вивчити для початку.

Опубліковано: 30/11/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: IT-бардак, як перемогти індійських розробників, Guide to Remote Work

Нові версії RStudio 1.0 .NET Core 1.1 Rust 1.13 Ansible 2.2 CMake 3.7.0 Mercurial 4.0 Red Hat Enterprise Linux 7.3 Fedora 25 Visual Studio for Mac Інтерв'ю ІТ Персона. Юрій Антонюк, голова «EPAM Україна» . ІТ Персона. Віталій Нужний, керуючий директор Luxoft Східна Європа . ІТ Персона. Андрій Павлів — СЕО N-iX, голова Наглядової Ради Lviv IT Cluster . Ганна Косарєва: В ІТ-індустрії є безліч професій, де потрібні прикладні, гуманітарні чи фінансові знання . Женя Розінський: Як перемогти індійських розробників ? Інвестиції — божевільний ресурс, але не самоціль , — Олексій Шевченко, Grammarly. Олександр Данченко: Зараз у нас ІТ й телеком регулюють 4 міністерства і 18 департаментів. Це бардак . Howto The Ultimate Guide to Remote Work . How to encrypt your entire life in less than an hour. Handling errors in a non-geek interface . Алгоритм читання книг з програмування . Enlight — Learn to Code by Building Projects. Григорій Бакунов: Можна програмувати без інтернету .

Опубліковано: 25/11/16 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Чому я не використовую реляційні СУБД

«Rather than making my app easy to deploy, i'll just do a bunch of gnarly shit in Docker»Some CEO Якщо ви стартап і початківець бізнес, то одна з перших завдань, яке буде стояти перед вами, — викотити на вчора хоч що-небудь. Так як ~90% стартапів вмирають в перший же рік (цифра 90% різна в залежності від типу дослідження і джерела), ця вимога є досить розумним і очевидним. Потрібно якомога швидше перевірити гіпотези, зрозуміти, чи потрібен ваш продукт хоч кому-небудь і спробувати підписати перших клієнтів вже хоча б на стадії MVP, загалом продати хоч що-небудь. В умовах постійного поспіху і постійно мінливих вимог немає ніякого сенсу проектувати круте і гнучке ядро. Ця інвестиція ніколи не окупиться, крім випадку, коли це ядро є самим продуктом.

Опубліковано: 24/11/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

Не тупі, лей на Маулклик (wap-click)

Сидів з пацанами на кухні.
Нічого не віщувало.
Ми пили, співали й чекали. Пили принципово дешевий алкоголь, співали забуті речі з «45» і чекали все тих же змін. Все було по-звичайному безглуздо. І тут самий п'яний з нас, його звуть Гарік, раптом заволав, що втомився чекати... Повірте мені, в програму це не входило. Гарік у п'яному маренні ніс щось про шейв, про давно нероб овнеров партнерок . І я почав розуміти обривки його фраз. Це було болючою темою, кожен отриманий Гаріком долар вганяв його ще більший трагізм. Гарік відчував, що чогось-то він недоотримує. Я зрозумів його тяги, я усвідомив його позбавлення і вирішив змінити його життя. Так з'явився Маулклик – 1Click, WAP клік і все таке. Партнерка, яка гарна хлопчикам платить непристойно добре. І на відміну від інших овнеров, я готовий віддати партнерам останній шматок хліба або останню жменю гречки. Або навіть трохи більше.

Опубліковано: 24/11/16 @ 03:32
Розділ Різне Читати далі...

DOU Ревізор в Lucky Labs: «Триповерхова лабораторія ігор» + ВІДЕО

В цей раз DOU Ревізор побував у центральному київському офісі Lucky Labs на вул. Краківська, 3. Компанія понад 12 років займається розробкою ігор. У Lucky Labs є 3 офісу в Києві, а також офіси в Одесі, Москві та на Мальті. Всього в компанії працює близько 600 фахівців, велика частина з них знаходиться у Києві (приблизно 500 чоловік). У центральному київському офісі працює 170 працівників, близько 150 з них — технічні фахівці. В окрузі і поблизу Центральний київський офіс Lucky Labs — це окремо розташована триповерхова будівля за адресою вул. Краківська, 3, що в 5-ти хвилинах ходьби від метро «Дарниця». Розташування, звичайно, спірне. З лівого берега добиратися дуже зручно, а от з правого потрібно буде їхати в середньому 40 хвилин на метро. В окрузі метро «Дарниця» є достатня кількість закладів громадського харчування. Тут можна недорого пообідати в «Пузата Хата», ТЦ DOMA center — зайти в італійське кафе «Рукола». Також за адресою вул.

Опубліковано: 23/11/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

Як я переїхав працювати до Франції

Всім привіт! Мене звати Андрій, і ось вже більше року я працюю в Парижі в компанії Criteo . За цей рік було багато цікавого, але про все по порядку. До переїзду я працював програмістом с++ З 2006 року в Києві. На початку 2015 мені прийшло пропозицію пройти співбесіду в компанію Criteo. Компанія якраз активно поповнювала штат, і вони знайшли мене на Linkedin, там і запропонували спробувати пройти інтерв'ю. Після першого інтерв'ю по скайпу мене запросили на інсайт в Париж. Це було в лютому 2015. Як ви могли здогадатися, співбесіда пройшла успішно, і мені надійшла пропозиція роботи. Сталося це буквально через пару днів. Потім була дуже довга процедура збору й оформлення документів та отримання віз для мене і моєї сім'ї (дружини і дочки, якій зараз 4 роки). І ось, 27 вересня 2015 року ми вивантажилися з літака неподалік від Парижа і вирушили в нашу тимчасову квартиру.

Опубліковано: 22/11/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

Ринок праці 2016: 100 тис. програмістів, бум ІТ-шкіл, надлишок PM

Ми починаємо підбивати підсумки 2016 року на ДОУ. Подивимося, як виглядає ринок праці в цьому році і як він змінився в порівнянні з минулим роком . Зростання ринку Кожен рік ми намагаємося оцінити кількість зайнятих у галузі людей, використовуючи дані опитувань на ДОУ. За даними травневого зарплатного опитування , 17,6% опитаних працює в компаніях «від 1 000 співробітників». З нашого липневого рейтингу ТОП-25 сюди потрапляє 7 компаній (від EPAM Systems до Infopulse), в яких у сумі зайнято 17 590 технічних фахівців. Таким чином в 2016 році в галузі працює 17 590/17,6% = 99 940 фахівців. Сюди входять не тільки програмісти, але і QA, менеджери проектів і т. д. Рік тому за цією ж формулою ми нарахували в Україні 89 300 працюючих в ІТ, тобто за 2016 індустрія виросла на 12%. Найбільшим роботодавцем залишається EPAM Systems. Майже половина всіх зайнятих в ІТ-галузі живуть і працюють у Києві. Компанії З початку 2016 року 1 599 компаній опублікували свої вакансії на DOU.

Опубліковано: 21/11/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

Front-Еnd дайджест #19: Yarn, Node v7 і Fiber

У випуску: Progressive web app на React.js з Едді Османі, матеріали по ELM, WebAssembly, MobX і Vue.js 2, а також конференції React Next, Reactive Conf, GraphQL Summit, Chrome Dev Summit та інші. How to build a Functional JavaScript (картинка кликабельна):
Почитати Підбірка статей за Жовтень: Web Development , JavaScript , Angular 2.0 , React.JS , Node.JS Алгоритм читання книг з програмування . Оптимізація шрифтів . Simple Style Sheets — прості таблиці стилів. What's The Deal With The Samsung Internet Browser? — про Chromium браузери на Android. The SVG 'path' Syntax: An Illustrated Guide — SVG під мікроскопом. Recursive SVG Designs — Part 1 , 2 — більше рекурсії. A Redesign with CSS Shapes — рефакторинг border-radius на CSS фігури. Can we stop bad-mouthing CSS in developer talks, please? — чим CSS може нас здивувати. How CSS pseudo-classes work, explained with code and lots of diagrams .

Опубліковано: 18/11/16 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

DOU Проектор: «Навпростець» — додаток для пошуку найближчої вбиральні

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо прийняти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власного made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на valentina@dou.ua . Ідея Всім привіт. Моє ім'я Іван Фіцик, я Android розробник в компанії Together Networks. Хочу вам розказати про свій проект, який приречений на успіх. «Навпростець» — це мобільний додаток, що вирішує одну з найсерйозніших, наймасовіших, найбуденніших проблем людства, а саме — пошук туалету. Думаю, кожен з цим стикався в незнайомому місці, кожен страждав, кожен тратив безцінні хвилини на пошук в Google, на орієнтування по вуличним знаків чи на перепитування перехожих. Досить. Ідея проекту зародилася, коли я дізнався про конкурс міських сервісів App4Cities і прочитавши умови цього конкурсу. Обов'язково. Умовою було використання хоча б одного набору даних з сайту організаторів .

Опубліковано: 15/11/16 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Вчитель інформатики Максим Довгих — про внутрішню кухню шкільного ІТ-освіти

Максим Довгих з 2015 року працює вчителем інформатики та програмування в дніпровській школі № 28 та на волонтерських засадах виступає ментором в декількох ІТ-проектах. В інтерв'ю Максим розповів DOU про те, що його мотивує бути вчителем, як зараз виглядає ІТ-освіта в середній школі і що можна поліпшити своїми силами. — Максиме, яка у вас освіта? Де працювали до школи? Закінчив ДНУ — мехмат (гідроаеродинаміка, прикладна математика) і педагогічний факультет (математика, інформатика). Починав працювати в науці, займався математичним моделюванням для металургії. Була така ланцюжок: фізична модель —> математична модель —> чисельні методи —> код, пізніше — на Borland З++, і все робив один чоловік. Ми працювали вчотирьох — кожен над своїм завданням. Працював в КБ двигунів для АН-124. З 3-го курсу працював у спеціалізованій інформатичної гімназії, вів інформатику у 10-го і 11-го класів. Було дуже здорово, хоч я і був не набагато старше своїх учнів.

Опубліковано: 14/11/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

Поради для стартаперів від татка

Коментар замість введення: останні 8 років я працюю зі стартапами, створюю з нуля команди, проекти, бізнеси в сфері високих технологій. Тому зараз я працюю над проектом askpapir.com , в якому є 100% власником, інвестором, партнером, ко-фаундером і фаундером, CEO та радою директорів. Більшість звернень до стартаперам пишуться з зверненням до читача як до дебілові, а міфи, які транслюються нескінченною низкою «гуру» як релігійна доктрина, давно не мотивують на те, щоб підтримати людину зробити наступний крок, але створюють внутрішній конфлікт для тих, хто дійсно шукає відповіді. Якщо б ця була ініціатива натхненних клоунів-одинаків, що приносять дари тубільцям, то, напевно, це не дуже впливало б на ринок. Але міфи старанно постять інкубатори, інвестори, які причетні ментори, і всі разом формують стійкий набір брехливих правил, за якими починають працювати зі своєю аудиторією. Образ стартаперів инфантилизирован до неможливості.

Опубліковано: 10/11/16 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Реактивні програми на Java з Akka

Я працюю програмістом вже більше 13 років: займаюся високонавантаженими і розподіленими системами, розглядаю і оцінюю різні підходи і рішення. В даний момент я виділяю два типи систем, які визначають підсумковий стек технологій, з яким варто мати справу:
— системи, які постачають дані кінцевим користувачам;
— системи, призначені для обчислень. Третім типом може бути система, яка виконує обидві функції. Однак такі системи зазвичай будуються з підсистем, які належать до першим двом типам. Я хочу поділитися з вами інформацією про Akka і моделі акторів. Якщо ви вже використовуєте Akka у своїх проектах, я вірю, ви вже знаєте все те, про що я буду говорити тут. Якщо ж ви чули про Akka і не впевнені, чи підходить вам цей інструмент, я поділюся з вами достатньою інформацією для того, щоб ви змогли визначитися. Багатопоточність і масштабування З розвитком технологій розвивається і модель програмування.

Опубліковано: 09/11/16 @ 10:46
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173