19 липня, Київ - Зустріч "Cross - Platform mobile development technology Overview , comparison and practical examples "

Для тих хто не планує відправиться в літню відпустку і цікавиться кроссплатформенной розробкою ми підготували чудовий привід зібратися однодумцям в затишному Ciklum Sky Point. У п'ятницю ввечері, 19 липня запрошуємо Вас на зустріч, присвячену крос-платформної розробки: «Cross-Platform mobile development technology Overview, comparison and practical examples» . Кроссплатформенная розробка-це міф чи реальність? На нашій зустрічі Ви зможете ознайомитися з оглядом інструментарію мобільного крос-платформної розробки: Appcelerator, Phonegap, Xamarin, Marmelade та ін За 3 години наші експерти з Києва та Дніпропетровська приведуть порівняльну характеристику і приклади за різними технологіями. Кому це буде цікаво: мобільні та fronted розробники, фахівці цікавляться крос-платформної мобільного розробкою.

Опубліковано: 08/07/13 @ 08:19
Розділ Різне Читати далі...

Історичний меморандум « про ненапад» : порятунок чи консервація ринку ІТ ?

[Від редакції: Едуард Рубін - директор Харківського комп'ютерно-технологічного коледжу, доцент НТУ «ХПІ», голова наглядової ради компанії Telesens Int.] Не так давно в одному з постів на форумі ДОП я пообіцяв присвятити окрему колонку наслідків тієї історії, яка сталася 8 років тому. На жаль, зі статтею «до дати» не встиг. І все ж ... подія, трапилося 15 квітня 2005 року в Харкові, зробило настільки сильний вплив на ринок і настільки по-різному досі сприймається його учасниками, що цілком заслуговує ретроспективного аналізу. Пишаюся тим, що свого часу доклав руку до підписання документа, хоча і прозвучало тоді на мою адресу і на адресу моїх колег багато критики, часом навіть досить ворожою. Тим, хто не в курсі, нагадаю: у квітні 2005 року був підписаний меморандум про принципи кадрової політики Асоціації «ІТ України». Згідно з цим документом 15 компаній домовилися не переманювати один у одного фахівців. Т. е.

Опубліковано: 08/07/13 @ 07:51
Розділ Різне Читати далі...

3 серпня, Київ - kiev :: fprog

Нарешті ми зібралися і вирішили влаштувати наступний ( напевно , вже четвертий) kiev :: fprog 3 серпня ! Доповіді ( розклад буде мінятися) 11:00 - 11:40
Elixir
12:00 - 12:40
Erlang PaaS
13:00 - 13:40
Сhannel concurrency with Go/Clojure/Erlang
14:00 - 14:40
Erlang on Xen
Максим Харченко 15:00 - 15:40
Як реалізувати Go в Scala
Вся додаткова інформація за івенту є на сайті і в твіттері за . Якщо ви палко бажаєте виступити - пишіть мені .

Опубліковано: 05/07/13 @ 09:22
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент : робота в дикому офісі на березі моря під відкритим небом

Хочу поділитися з вами своїми враженнями від роботи в диких умовах. Минуло всього 4 дні, з тих пір, як ми працюємо в бухті Ласпі в Криму, але таке враження, що ми тут вже пару тижнів. Підготовка до роботи в дикому офісі на березі моря почалася місяць тому. Всі ми звикли працювати в приміщеннях. Це вельми комфортно і зручно, коли за вікном погана погода. Але влітку нам хочеться на природу, зануритися в прохолодну воду річки або моря, прийняти трохи тепла від сонця і з'їсти чогось смачного. Ми, три IT-шника, вирішили провести експеримент: створити влітку міні-офіс своєї мрії! Без стін, поруч з морем, в лісі і з відмінним видом для натхнення! Вибір припав на Ласпі. Так як електрики в заповідній зоні немає, ми з собою взяли сонячні батареї і все необхідне для зарядки наших ноутбуків. У кожного з нас є свій проект, який ми розвиваємо, а у мене та Ігоря ще є дистанційна робота.

Опубліковано: 04/07/13 @ 06:29
Розділ Різне Читати далі...

30 липня , Одеса - Перший боулінг -турнір ' IT Strike 2013 ' , Одеса

Літній сезон спортивних заходів для ІТ-компаній порадує новим турніром-це будуть командні змагання з боулінгу! 30 липня в 18:30 компанія Lohika виступить організатором Першого боулінг-турніру серед ІТ-спеціалістів Одеси 'IT Strike 2013 '. Ви із задоволенням граєте в боулінг з друзями на вихідних, і з колегами на тімбілдігах? Або ви - поки ще початківець гравець у цю захоплюючу гру? Приєднуйтесь, в будь-якому випадку Вам сподобається! Трохи про правила 'IT Strike 2013':
Для участі в турнірі кожній компанії необхідно зареєструвати команду з 6 чоловік. Реєстраційний внесок від команди становить 600 грн. Посилання на реєстрацію команд . На кожній доріжці збереться збірна команда гравців, до якої входитимуть співробітники з різних компаній. За однаковий проміжок часу учасники будуть намагатися заробити максимальну кількість очок :) Наприкінці турніру, за підсумками рейтингової таблиці, ми дізнаємося назви команд-переможців! А також імена 3-х найвлучніших гравців.

Опубліковано: 04/07/13 @ 12:10
Розділ Різне Читати далі...

Портрет українського IT-фахівця

Короткі висновки з проведеного дослідженню . Судячи з кількості заповнених анкет (близько 1800), спільноті дуже цікаво, хто ж такий цей IT фахівець. Більшість IT спеціалістів (73%) сконцентровані в містах-мільйонниках, що прямо пов'язано з розташуванням профільних вузів. Більш детально було розглянуто Київ. З детальними даними можна ознайомитися у звіті, який додається до інфографіці. У 90% випадків IT спеціаліст - це чоловік у віці від 22 до 34 років. До проведення дослідження існувало припущення, що 70% фахівців не мають сім'ї. Як виявилося, 53% перебувають у шлюбі, але при цьому у 74% немає дітей. Даний факт можна пов'язати з невирішеністю питання забезпеченості власним житлом. Так, стало зрозуміло, що з 1800 респондентів 58% не мають власного житла. Важливо врахувати, що 90% учасників опитування працюють в компаніях на постійній основі. Тільки 10% учасників опитування готові брати кредит на житло у банку. 15% респондентів готові скористатися розстрочкою від забудовника.

Опубліковано: 04/07/13 @ 11:13
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 92

Дніпропетровська компанія rollApp , яка нещодавно отримала $ 1M інвестицій , шукає досвідчених Python , JavaScript і веб-розробників . Можливо, комусь буде цікава можливість попрацювати в одній команді з Бьярном Страустрапом . У компанію Xobotech , яка займається розробкою і супроводом b2b послуг для міжнародних букмекерських операторів, потрібно керівник групи математиків-програмістів і . NET тімліда . Зарплата $ 4000-5000. Допускається до 50% часу працювати віддалено. Компанія Terrasoft , центр розробки якої нещодавно переїхав у новий офіс - спеціально побудоване семиповерхова будівля площею 6000 кв.м., шукає . NET програміста . Можливість реалізовувати свої ідеї (проекти) в рамках 10% робочого часу. Grammarly візьме на роботу досвідченого системного адміністратора Linux/DevOps інженера . Позиція передбачає реагування на систему моніторингу 24 ? 7. В одеському офісі Яндекса відкрилися 2 вакансії для розробників інтерфейсів (Яндекс.Маркета і Яндекс.Метрики).

Опубліковано: 04/07/13 @ 07:50
Розділ Різне Читати далі...

Чому продуктові компанії важливі для аутсорсеров

[Від редакції: Ігор Скоков - Senior Engineering Manager в компанії EPAM. Практик ІТ-менеджменту з досвідом роботи в різних компаніях - як продуктових, так і аутсорсингових, орієнтованих як на внутрішній ринок, так і на зовнішній.] Так, саме так. Продуктові компанії важливі.
Якось у запалі суперечок про те, хто краще (слон або кит), і про те, хто виграє в конкурентній боротьбі за розумні голови (продукти або аутсорсинг), забувається значима обставина, пов'язане з забезпеченістю галузі робітниками ресурсами. Багато моїх замовники сильно дивувалися, коли проект довгий час не міг набрати відповідну команду, коли позиції не зачинялися тижнями і місяцями. Як так? Адже в Україні дійсно багато технічних вузів, щороку випускають не один десяток тисяч фахівців, потенційно придатних працювати програмістами. При цьому конкурентів в інших галузях (на кшталт процвітаючого інжинірингу в авіації, автомобілебудуванні або, на худий кінець, в споживчій електроніці) явно не спостерігається.

Опубліковано: 03/07/13 @ 09:56
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Василем Гротовим , Drupal developer'ом

112- й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Обережно , особливо веселий і легкий подкаст ! У випуску піде мова про Львів , Омську і Drupal. У програмі: Про во'IT'і Омське IT Переїзд до Львова Досягнення Книги у випуску : Сторонній - Альбер Камю How to Travel the World on $ 50 a Day : Travel Cheaper , Longer , Smarter - Matt Kepnes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 02/07/13 @ 10:55
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 91

Стартап kartinka . net (реклама на фотографіях) шукає Ruby-розробника, кофаундера і СТО в одній особі. Обіцяють зарплату і частку в проекті. Компанії Genuitec потрібно віддалений Sr Java Eclipse Plugin Developer . Обіцяють stock plan. Львівська компанія N-iX шукає C + + або Java програміста , якого цікавить Machine Learning/Natural Language Processing. The Frayman Group шукає Junior/Middle. NET програміста для роботи над проектом, пов'язаним із захистом інформації. Node.js-роботодавці в Києві на Джину. Crytek Ukraine шукає молодшого системного адміністратора для свого gaming network-а. Компанія Укрприборсервіс шукає Embedded розробника , який знає GCC tool chain, що вміє організувати новий проект з нуля і по потребі підхопити розробку існуючих проектів. Кондитерська корпорація ROSHEN шукає дизайнера упаковки з хорошим художнім смаком. Англійська мова - Intermediate. Вінницька обласна філармонія шукає веб-дизайнера для створення нового сайту.

Опубліковано: 27/06/13 @ 09:23
Розділ Різне Читати далі...

Microsoft випускає мишки з кнопкою Windows.

Microsoft випускає мишки з кнопкою Windows. За відомостями The Windows Blog, не так давно Компанія Microsoft представила громадськості дві новинки в області периферійних пристроїв - бездротові комп'ютерні миші: Sculpt Mobile Mouse і Sculpt Comfort Mouse. Новизна даних маніпуляторів полягає в тому, виробники встановили на самому корпусі миші клавішу з логотипом Windows. Призначення такої клавіші виконувати ту ж саму мету, що і клавіша Windows на клавіатурі. В ОС Windows 7 і її попередницях вона відкриває меню «Пуск», в ОС Windows 8 вона допомагає легко переключитися між двома інтерфейсами. Компанія Аpple, так само радує новинками своїх шанувальників. Телефон apple ipad відрізняється якістю, практичністю, зручністю в експлуатації. Ціна на такі гаджети варіюється залежно від їх технічних і експлуатаційних характеристик. Купити телефон Аpple ipad можна як у спеціалізованих магазинах, так і через інтернет, відвідавши спеціальний сайт.

Опубліковано: 25/06/13 @ 11:26
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Максимом Гринівим , незалежним розробником ігор

111- й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Мова піде мова про стартапи , студентах , іграх та Львові. У програмі: Contre Jour Про во'IT'і Участь у стартапи Перша гра - клон Свої ігри Zynga Ідеї для ігор Книги у випуску : Маленький принц - Антуан де Сент -Екзюпері Чайка Джонатан Лівінгстон - Річард Бах Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 25/06/13 @ 10:40
Розділ Різне Читати далі...

6 липня - Онлайн -конференція для . NET- розробників DEV Labs 2013

DEV Labs - конференція для розробників програмного забезпечення: програмістів , архітекторів , адміністраторів баз даних і всіх , хто створює , управляє і впроваджує інформаційні системи . Чергова онлайн конференція серії DEV Labs відбудеться в суботу - 6 липня 2013 року і буде присвячена. NET розробці . Мета заходу - поділитися досвідом вирішення нетривіальних завдань і почути думку колег по цеху. Основний акцент - практичні знання , отримані під час роботи над реальними проектами . Доповіді : - Безперервне тестування за допомогою Mighty Moose ;
- Діагностика найбільш часто зустрічаються проблем ;
- Тонкощі асинхронного програмування/Async Clinic ;
- REST - ful або REST - like ? У чому різниця , і чому це важливо ;
- DSL для ефективного юніт тестування. NET додатків. Подробиці і реєстрація :
www.soft-labs.

Опубліковано: 25/06/13 @ 08:17
Розділ Різне Читати далі...

Йдемо на шопінг в Інтернет

Йдемо на шопінг в Інтернет Інтернет дав нам багато унікальних можливостей, одна з яких - це можливість замовляти різні товари з-за кордону. Тільки в Інтернеті ми можемо знайти відмінні та якісні товари, будь то одяг або меблі для дому, за подібною ціною. До того ж це можуть бути світові, шановні та зарекомендували бренди, які ви зможете придбати за ціною в два або три рази меншою, ніж у магазинах. Причому це буде ціна навіть з урахуванням доставки. Наприклад, срібні кільця від Fashion Mirror набагато вигідніше і зручніше замовляти через Інтернет. Хоча б тому, що там завжди представлена ??повна колекція, практично завжди всі види кілець є в наявності, вам не потрібно буде чекати надходження потрібної вам моделі в магазин. Досить просто точно знати розмір кільця, і можна сміливо замовляти. В останні роки практично всі Інтернет-магазини значно полегшили умови оплати та доставки, що зробило процес шопінгу приємним, легким і позитивним.

Опубліковано: 24/06/13 @ 11:46
Розділ Різне Читати далі...

Купуємо будинок в Ніцці , перебуваючи в Підмосков'ї

Купуємо будинок в Ніцці, перебуваючи в Підмосков'ї Завдяки Інтернету ми можемо сьогодні те, що ще пару десятків років тому було просто неможливо уявити. Ми купуємо і продаємо через Інтернет, використовуємо його для постійного спілкування, для знайомств, в роботі він необхідний як повітря, а ще ми вибираємо нерухомість, дачні та садові ділянки, причому зараз кожен цілком може подивитися і дізнатися, скільки коштуватиме будиночок в Ніцці. Для цього досить набрати в пошуковику фразу «елітна нерухомість Франції c фото », і вам відразу вискочать десятки пропозицій, більш і менш вигідних. Повне і докладне опис, ціни, докладні фотографії, опис місцерозташування, пам'яток і цікавих закладів, розташованих поблизу. Одним словом, дуже повний опис, яке раніше вам міг дати тільки ріелтор при особистій зустрічі.

Опубліковано: 24/06/13 @ 11:45
Розділ Різне Читати далі...

4 липня, Київ - AppClub { build , monetize } # 7 Kyiv Summer Edition

Ми не планували робити захід в липні, але завдяки відгуками і листами учасників ми вирішили провести ще одну зустріч AppClub {build , monetize} під умовною назвою Summer Edition. Що нас чекає на цей раз: Кейси продуктової мобільного розробки.Інвестиційні для ринку України. Lessons learned Досвід продуктових розробок компанії Stanfy на прикладі додатків «UA Today», «Вино і Їжа», «Worki». Ідеї, підходи, помилки, статистика, результати. Спікер:
Любомир Остапів, фінансовий директор/product owner в Stanfy. Бакалавр економічних наук і МБА від Могилянки. Паралельно з роботою в Stanfy консультує підприємців та стартапи з питань управлінських фінансів і метрик. Інформація про Stanfy:
Stanfy is mobile UI/UX design and development team that loves doing great things for iOS and Android, help startups and companies create successful mobile applications that are attractive, innovative, and provide the best user experience .

Опубліковано: 24/06/13 @ 08:30
Розділ Різне Читати далі...

Перевірка тексту на помилки в on - line режимі

Перевірка тексту на помилки в on-line режимі Практично кожна людина в даний час при роботі має справу з комп'ютерною технікою. Більшість професій так чи інакше пов'язані з написанням різних текстів, при цьому неприпустимо вчинення граматичних помилок для уникнення втрати репутації грамотного фахівця. Особливо ця тема актуальна для людей, робота яких безпосередньо полягає у складанні текстів різної спрямованості. Наприклад, рерайтери і копірайтери потребують того, щоб в найкоротший час обробити готовий матеріал, зробивши його придатним для публікації. У цій справі дуже корисним виявиться використання сайтів на подобу http://tutext.ru/dlja-novichkov/stati/146-proverka-teksta-na-oshibki.html, одна з функцій якого - Перевірка тексту на помилки . Сторінка містить багато інформації, яка буде корисна до прочитання як для початківця рерайтера, так і для професіонала зі значним досвідом. Тут докладно розповідається про те, які послуги надають таку послугу, як перевірка тексту на помилки .

Опубліковано: 24/06/13 @ 12:12
Розділ Різне Читати далі...

Чи потрібен свій сайт санаторію ?

Чи потрібен свій сайт санаторію? Інтернет сьогодні цілком може бути включений у список зручностей, без яких сучасна людина не мислить свого життя. За допомогою інтернету не тільки знаходять потрібну інформацію, спілкуються, слухають музику або дивляться фільми, інтернет допомагає робити багато речей, не виходячи з дому - працювати, відвідувати магазини і навіть знаходити місця для відпочинку. Адже зовсім не обов'язково опитувати родичів і знайомих про те, що являє собою той чи інший курорт, той чи інший санаторій - треба просто знайти сайт цього санаторію в інтернеті і почитати інформацію і відгуки про нього.

Опубліковано: 22/06/13 @ 06:48
Розділ Різне Читати далі...

Вибір «правильного » браузера .

Вибір «правильного» браузера. Як свідчать цифри статистики, щодня кожен з нас проводить в мережі Інтернет близько півтори години. Треба сказати, що це дуже усереднена цифра - хтось заходить в інтернет лише для того, щоб перевірити свою пошту (і таких людей абсолютна меншість), а хтось відвідує інтернет для того, щоб спілкуватися, працювати, слухати музику, дивитися кіно (і ці люди становлять більшість користувачів інтернету). А якщо так, то дуже важливо зрозуміти, який браузер краще використовувати для того, щоб відвідування інтернету приносило тільки позитивні емоції, щоб не довелося відчувати роздратування від поганої роботи браузера. З усіма характеристиками найвідоміших інтернет браузерів можна познайомитися на сайті user-life.ru . Саме тут розміщений порівняльний огляд найвідоміших і популярних інтернет браузерів - Mozilla Firefox, Google Chrome і Internet Explorer.

Опубліковано: 22/06/13 @ 06:48
Розділ Різне Читати далі...

Ще трохи захисту сайту не завадить :)

Захищаємо адмінку сайту за допомогою. htaccess Обіцяв анонсувати через пару днів після посту про 20-і креативних робочих місцях оновлення для Smart Linker, але поки доведеться почекати, є деякі проблеми (. Не будемо зациклюватися на цьому, як стабілізуємо - буде пост. А сьогодні я хотів би поділитися з Вами історією про одне моєму сервері, на якому кілька сайтів відчували себе не дуже затишно, адже хтось посилено робив підбір паролів до адмінок сайтів з різних IP і це неймовірно сильно грузило сервер (80 - 100%, замість 5-15% звичайних). Благо, сайти мої розміщені на FastVPS , а це може означати лише одне - мене не залишать з цією бідою один на один, як бувало у інших хостинг-провайдерів. Зізнаюся, рішення проблеми виявилося досить простим, ймовірно тому воно не прийшло до мене відразу, мабуть я шукав рішення поскладніше). Отже, хлопці з підтримки, а саме Денис Ватолин і Кирило Ковальов, підказали мені закрити доступ до сторінок авторизації для всіх IP, крім довірених за допомогою. htaccess. Сказано - зроблено.

Опубліковано: 21/06/13 @ 03:24
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179