Успішні кейси просування в Яндексі . Частина 9 . Авто - дорвей , прийнятий в РМЯ

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Мій інформатор порадував новою кров'ю. І мало того, що ця кров дуже добре збирає трафік з Яндекса, так вона ще й прийнята в РМЯ. Чорт візьми, все це починає нагадувати double penetration. Милуйтеся і вчіться: http://www.portmotors.ru сайту 7 місяців, домену 10 місяців на добу близько 10000 хостів, з них 80% Яндекс весь контент копіпаст з генерувати вставками При всьому при цьому, беки у цього сайту з ... інших дорвеїв. І, як я вже говорив, воно прийнято в РМЯ, мабуть модераторам глибоко покласти копіпаст Чи контент. Так що, крадемо і вбиваємо - нам дозволили. Подивіться з яким ухилом там контент. З ухилом на майбутні і місцями не дуже-то існуючі марки авто. Типу такого: Що таке Audi A5 2013?
Воно взагалі існує?
Не знаю, але його точно вже починають вводити.
Ягуар XKR 2013, Cadillac CTS 2013, Мерседес CL 2013 і т.д.

Опубліковано: 22/01/13 @ 08:36
Розділ Різне Читати далі...

23 січня, Київ - # MongoUA - перша зустріч спільноти розробників MongoDB в Україні

23 січня 2013 року буде створено першу в Україні MongoDB User Group. Ми хочемо, щоб більше людей вивчили і полюбили більш гнучку, масштабовану, документо-орієнтовану СУБД «MongoDB». Навіщо це потрібно? Ми створимо теплу і лампову обстановку для задушевних технічних бесід, кожен раз будуть нові обличчя як серед доповідачів, так і серед учасників, будемо готувати дійсно цікаві презентації по MongoDB. Одним словом, регулярні заходи, на які витрачати час можна і потрібно. Перша зустріч організована за підтримки внутрішнього рух по вільному обміну знаннями Ciklum Practice Leaders, але це тільки початок. Що цього разу? Перша зустріч задасть хороший тон стилю заходів MongoDB User Group. 18:30 - 19:20 CRUD операції в MongoDB, Гавриленко Олександр, Playtech
Доповідь присвячено базовим операціям з документами в MongoDB. Відмінна можливість познайомитися з MongoDB.

Опубліковано: 21/01/13 @ 09:54
Розділ Різне Читати далі...

Поїхали !

Друзі , тестування плагіна Smart Linker Pro , охочими одними з перших випробувати його в справі , завершено . Ми переходимо у фазу продажів без обмежень . І вже зараз Ви можете придбати WP Smart Linker Pro . А власне в цьому пості я хочу висвітлити результати цього тестування : у кого пішло , у кого не пішло і т.д. А також трохи розповім про плани його розвитку , і чому Вам таки варто ним скористатися .

Опубліковано: 18/01/13 @ 02:37
Розділ Різне Читати далі...

Курси з робототехніки знайшли спонсорів завдяки ДОУ

Трапляється, що статті на ДОУ мають досить цікаве продовження. Опубліковане кілька місяців тому інтерв'ю з викладачем робототехніки з київської 145-ї школи , звичайно, не принесло Антону світову популярність, тим не менш допомогло трохи «популяризуватися»: спочатку на зв'язок з ним вийшла співробітниця Luxoft, що зацікавилася пропозицією для власної дитини і запропонувала створити гурток на базі компанії, надавши безкоштовне приміщення. Потім, знову ж по непрямій наводкою ДОП, на Антона звернуло увагу керівництво київської філії «кроку» і теж зробило пропозицію про співпрацю - вони в свою чергу спонсорують покупку декількох комплектів Lego-роботів.
За словами Антона, гурток при школі поки що залишається основним і найбільш численним. Він функціонує по вихідним, що зручно для більшості батьків. По вівторках з 17:00 проводяться заняття в розважальному центрі «Дивосвіт» на Оболоні, орієнтовно в п'ятницю в той же час - в київському« кроці » , поруч з м. Печерська.

Опубліковано: 17/01/13 @ 12:43
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 68

Тим, кому цікава тема H1B зарплат , варто звернути увагу на Amazon.com Software Developer Hiring Event in Kiev . Alterplay шукає гуру OSX розробки для роботи над корпоративними додатками. Зарплата від 2500 $. Програма компенсації 50/50 на спортивні заходи і купівлю Apple техніки. У команду інтернет-гіпермаркету електроніки Ютінет.ру потрібно розробник на мові Scala (досвідчений Java-розробник з інтересом до Scala теж підійде). Перші 2 місяці необхідно буде жити і працювати з командою в Москві, після занурення в проект робоче місце буде переведено до Львова. Зарплата від 1500 $. Компанії Remit потрібен Java Team Lead у Львові. Як тільки команда з 3-4 чоловік збереться, вона відправляється на 2-3 тижні в Штати, щоб вникнути в роботу в тісній співпраці з американськими колегами. Проект - мультимедійне рішення, яке дозволяє робити мозкові штурми командам, які сидять сьогодні в різних містах. Львівська компанія N-iX запрошує .

Опубліковано: 17/01/13 @ 08:43
Розділ Різне Читати далі...

Європейські компанії не використовують можливості інтернету при веденні бізнесу .

Європейські компанії не використовують можливості інтернету при веденні бізнесу. Сьогодні дуже складно уявити собі життя без інтернету. З його допомогою ми спілкуємося, шукаємо потрібну інформацію, продаємо і купуємо товари. А особливістю інтернету є те, що для того щоб виконувати всі ці дії, не потрібно ніяких особливих спеціальних знань. Вам не треба бути просунутим знавцем комп'ютерної техніки, щоб купити за допомогою інтернету автомобіль Шевроле , і не потрібно володіти великими знаннями про комп'ютерні програми для того, щоб спілкуватися в соціальній мережі - все гранично просто і доступно практично кожній людині. Тим більше дивним здається факт, опублікований маркетинговою компанією Email-Brokers. Виявляється, багато європейських компаній (у тому числі і великі) не можуть в повній мірі скористатися всіма перевагами, які дає інтернет для бізнесу.

Опубліковано: 16/01/13 @ 02:49
Розділ Різне Читати далі...

26 січня, Харків - Kharkov AI Club # 4

Четверта зустріч харківського клубу ШІ, на цей раз темою буде штучний інтелект в іграх. З доповідей ви дізнаєтеся, як розробляється реальний ШІ для шутерів, як обчислюються шляхи для руху в іграх і багато іншого. Якщо ви - розробник ігор, цікавитеся ШІ, любите грати в ігри або вам просто цікаві ці теми, то ця зустріч саме для вас! Доповіді та доповідачі: 1) «ШІ для персонажів онлайн шутера Survarium», Дмитро Ясенів. з березня 2012 року працює провідним програмістом в компанії Vostok Games над онлайн шутер Survarium. До цього 10 років працював в компанії GSC Game World над проектами серії STALKER Доповідь присвячено створенню штучних персонажів в шутерах на прикладі гри Survarium і дає поняття про те, як створити сучасних штучних персонажів для подібних ігор з нуля.

Опубліковано: 15/01/13 @ 10:09
Розділ Різне Читати далі...

Кращі роботодавці 2012 по версії ДОУ

. b-companies-ranks. mr,. b-companies-ranks. mr-h {min-width: 0! important;}. b-companies-ranks. mr th,. b-companies-ranks. mr -h th {font-size: 12px! important; padding-left: 0! important;}. b-companies-ranks. mr. cs,. b-companies-ranks mr-h. cs {text-indent: 10px! important;}. b-companies-ranks. mr td {color: # 000! important;}. b-companies-ranks. mr {margin-top: 1em! important; margin-bottom: 2em! important;} П'ятірка кращих компаній у різних категоріях, за оцінками співробітників. Повна версія з актуальними даними завжди доступна на офіційній сторінці рейтингу компаній ДОУ . Нагадаємо, що новий рейтинг замінив конкурс ДОУ Best Employer , а проміжні результати були в жовтні . Категорія «800 + співробітників» Компанії Загальний бал Проф.

Опубліковано: 15/01/13 @ 08:39
Розділ Різне Читати далі...

Що таке Attrition і чому це важливо для вашої компанії

Коли я вперше зіткнувся з цим терміном , мені стало цікаво дізнатися про його походження. Розуміючи, що IT-галузь відносно молода, я спробував знайти коріння цього терміна в інших галузях людської діяльності. Першим, хто використав термін War of Attrition (війна на виснаження), був китайський генерал, стратег і філософ Сунь-Цзи. Дослівно визначення - «Війна на виснаження»звучить як різновид стратегії, в якій воюючі сторони намагаються виграти війну, вимотуючи свого ворога за рахунок безперервних втрат в особовому складі і матеріальних засобах. Ви запитаєте, яке відношення має військова термінологія до IT? Причина проста. Якщо зараз запитати будь-якого військового стратега про те, наскільки прийнятною можна вважати «Війну на виснаження» в умовах сучасних бойових дій, то він розсміється вам в очі і скаже, що ця стратегія застаріла і що зараз перемагає той, хто має технічне, технологічне та тактичне перевагу.

Опубліковано: 14/01/13 @ 01:39
Розділ Різне Читати далі...

Верстка красивих тегів для сайту + бонус

Чудовий дизайнер Orman Clark одного разу представив своїм читачам дуже красивий дизайн хмари тегів , який я використовував на моєму сайті WPhacks.name . Розповім, як зверстати такі теги для вашого сайту. Для початку необхідно приготувати свідомо довге зображення тега, яке з упевненістю підійде для тегів різної довжини.

Опубліковано: 11/01/13 @ 12:26
Розділ Різне Читати далі...

87-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Бесіда з Олексієм Иванкин , co - founder'ом 908

У подкасті піде мова про красу програмування , створення продуктів і технологічне підприємництво . У програмі : Про во'IT'і . Перші гроші . Програмування . Початок 908. 20% - е проекти . Klumba.ua . Різні ролі в команді . Agile . Продуктова розробка та аутсорсинг . Книги у випуску : Таємничий острів - Жюль Верн . Rework . Бізнес без забобонів - Джейсон Фрайд , Девід Хайнемайер Хенссон . Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет : .
Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 10/01/13 @ 10:52
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 67

Знайомі Олексія Колупаєва затівають в Берліні стартап і шукають СТО (Web/mobile) . З Blau Karte зараз питання з візою дуже вирішуване. Повз Дмитра Астапова . Лондон, багато грошей, допомога з візою. Компанії B2B Soft потрібен досвідчений Delivery Manager з хорошими soft skills. Інвестиційна компанія Dragon Capital шукає C #/C + + розробника . AI, haskel, erlang будуть плюсом. Проект kupikupon.ru формує команду Ruby on Rails розробників і запрошує рубістов різного рівня . Заробітна плата від 2500 $. eMagCreator шукає у Львові старшого PHP програміста , знайомого з Amazon Web Services і вміє адмініструвати Linux. Зарплата 1500-2500 + EUR. Eggmen Group шукає PHP програмістів , здатних вирішувати завдання елегантно і творчо, що не бояться лізти в чужий код і вміють писати хороший свій. Зарплата 17 000 грн. Стартап GetGoing шукає старшого Python інженера . Поки офіс у Києві не відкрився, робота віддалена, спілкування через Skype (з відео). Зарплата 28 000 грн.

Опубліковано: 10/01/13 @ 08:50
Розділ Різне Читати далі...

Magento закриває регіональні офіси і перевозить розробників в Київ

Компанія Magento , розробники однойменної eCommerce платформи на PHP, закривають свої офіси розробки в Донецьку і Дніпропетровську . Розробникам пропонується переїзд до Києва, на відмінних умовах, для інших - щедре «вихідна допомога». Офіційний коментар Євгена Шевченка, генерального директора українського офісу: Компанія Magento для поліпшення своїх внутрішніх процесів прийняла рішення закрити Донецький і Дніпропетровський офіси компанії та централізувати всю розробку в київському офісі, який буде повноцінно функціонувати і частково розшириться вже найближчим часом за рахунок наших хлопців з регіонів. Інвестиції в дизайн нашого нового київського офісу розраховані на розширення компанії в майбутньому, так як ми створюємо новий об'єднаний центр для розвитку в Києві, який буде основним двигуном стратегічних цінностей нашого бізнесу.

Опубліковано: 08/01/13 @ 12:18
Розділ Різне Читати далі...

Про безкоштовних і платних конференціях

[Від редакції: - автор сайтів wp7rocks.com і msug.vn.ua . В даний момент є керівником DevRain Solutions. Кандидат технічних наук з інформаційних технологій, автор публікацій на багатьох технічних порталах, спікер і активний член технічного співтовариства.] На форумі ДОУ обговорювали якість локальних заходів. Був навіть рада не ходити на платні івенти взагалі. За 5 років я організував і провів кілька десятків заходів (в основному, безкоштовних) і ще в сотні, напевно, взяв участь. Думаю, цього достатньо, щоб розмірковувати на цю тему. Ви ніколи не знаєте, скільки людей прийде При організації безкоштовного заходу дуже складно вгадати яке реальна кількість зареєстрованих учасників «дійде» до місця проведення. Цьому можуть завадити погана погода, самопочуття, причини в стилі «ой, вибач, мені терміново потрібно винести ялинку в липні» і банальне людське «впадло». Коефіцієнт дійшли, в кращому випадку, 60%, в гіршому - 30-40% (в останній час цей показник має негативну тенденцію).

Опубліковано: 08/01/13 @ 08:39
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент : 16000 $ в ПАММ рахунки . Частина 18 . Грудень приніс 8880 $ .

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Якби не skalper, то з ПАММ рахунків у цьому місяці вийшло б 942 $, але він вдруге поспіль мені малину зіпсував. Зараз skalper близький до зливу, однак багато інвесторів не виводять залишився, сподіваючись вийти без мінуса, я в тому числі. Ну, а з реф. відрахувань в цьому місяці явний рекорд. Доходи з реф. відрахувань виросли: 8371 $
Доходи з ПАММ рахунків виросли: 509 $ Розподіл ПАММ доходу за рахунками: 6482 -12 $ (TP)
7031 +53 $ (sven)
5995 +59 $ (Avas)
7187 +65 $ (Вероніка)
7165 +129 $ (Вероніка)
18550 +648 $ (sven 2.0) 501149 -433 $ (skalper) Скріншот реф. балансу на 1 січня: Скріншот по ПАММ на 1 січня: Скріншот по ПАММ 2.0 на 1 січня: Будете вкладатися - вже не забувайте про мене .

Хто? Так, до речі, ще одне. Після цього поста в William Hill хтось грошей залив через мене і ... ну да, злив.

Опубліковано: 04/01/13 @ 05:18
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : трохи аналітики , розмови про майбутнє аутсорсингу , пам'ятка опенсорсеру

Добрий день, шановні читачі. Новини
Скандал - на компанію Avanade подали в суд за неякісну розробку. Аналітика
Прогноз IT-трендів на наступний рік . Найпопулярніші мови 2012 року - інфографіка . Аутсорсинг поступово вимирає ? Інтерв'ю
Про державу і аутсорсити з Оксаною Борисенко :
Теорія
Перетворення за допомогою CSS3 проти GSAP - що швидше . Як розвивався YouTube . І знову про JDK 8 . Що необхідно пам'ятати, починаючи open-source проект . Нові версії
середу розробки Genera БД Apache Cassandra 1.2.0 - noSQL база даних у вигляді асоціативного масиву для зберігання величезних об'ємів даних. Для підняття настрою
Portal на калькуляторі:
Нагадаю, що ви можете підказати, які посилання варто додати в наступний Дайджест, за допомогою букмарклет , розширення для Google Chrome або просто поштою . У підготовці випуску брали участь: Андрій Дегелер , Сергій Волошин , Ігор Кононученко , Макс Іщенко , Руслан Шевченко , Сергій Маляров , Павло Обід .

Опубліковано: 04/01/13 @ 11:10
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 66

Компанії SkilaMederi у Львові потрібно Analyst/Python programmer зі знанням однієї їх наступної областей : Data Mining, Machine Learning, Network Diffusion Models, Social Networks. Компанії Persha Studia для роботи над величезним ком'юніті-порталом потрібен Lead/Techexpert Python Developer зі знанням Django, MySQL, RabbitMQ. Харківська компанія Anvil Eight розшукує ініціативних, мотивованих на роботу хлопців для навчання (Python, Django) і подальшого працевлаштування. Навчання - безкоштовне, успішним студентам - стипендія. Компанії Інноваційні Рішення потрібно Analyst (математик) з досвідом написання наукових робіт для збору, обробки даних та складання тренінгів та інших навчальних програм. Компанія LocalSpecific шукає провідного розробника додатків під iOS з хорошими навичками спілкування. Зарплата від $ 3000. У львівський офіс компанії ELEKS потрібно Account Manager , який розуміє як працює компанія-розробник ПЗ.

Опубліковано: 03/01/13 @ 09:03
Розділ Різне Читати далі...

Canonical обіцяє Ubuntu на телефоні до кінця 2013 року

Canonical анонсувала версію Ubuntu з touch - інтерфейсом . Перші телефони на базі цієї ОС обіцяють до кінця року . Або початку 2014. Ключова відмінність - " unified OS experience " . Елегантним рухом руки телефон перетворюється в робочу станцію : That full desktop is included in every high - end Ubuntu phone , and the phone can be managed just like an Ubuntu desktop or server , using standard Ubuntu management tools . Ubuntu націлена на ринки, що розвиваються і enterprise . І на виробників Android - телефонів : Being an open OS , Ubuntu is more likely to appeal to manufacturers that are already shipping Android phones than Windows Як щодо додатків для нової ОС ? HTML5 наше все : Unique Web app system lets you quickly adapt any Web property for installation as an app on the phone , running independently of the browser , with its own icon and access to system services . Це не допомогло Palm webOS , але часи змінюються .

Опубліковано: 03/01/13 @ 07:35
Розділ Різне Читати далі...

Київський AI - клуб Grammarly : 300 відвідувачів в 2012 році

У 2012 році ми вирішили , що в Києві не вистачає живого спільноти розробників, займаються або цікавляться не тільки технологіями, але і темою прикладних досліджень - в області, що має зразкову назву Штучний інтелект. Для цього почали регулярно проводити оффлайн-зустрічі, які назвали AI-клуб. Хочу підвести його невеликі підсумки за рік. Не рахуючи першої зустрічі-знайомства, ми провели 4 заходи з повноцінними виступами, питаннями-відповідями і спілкуванням. Відеозаписи виступів в кількості 7 штук викладені на нашому каналі YouTube: Серед них і розповідь про нейронних мережах Дмитра Дзюби, який давно займається стала популярною останнім часом темою глибокого навчання, і веселе виступ Дмитра Січінава про можливості самого великого корпусу російської мови , і поки що перший виступ англійською на нашому клубі від Jordi Carrera Ventura з нашої компанії. Загалом, на зустрічах побувало більше 300 унікальних відвідувачів.

Опубліковано: 02/01/13 @ 01:13
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест приколів 2012

. b-typo img {max-width: 100%;} За традицією - добірка посилань, картинок і роликів для підняття настрою, опублікованих у випусках нашого дайджесту в році, що минає. Судячи з кількості - рік видався дуже навіть веселеньким. Будемо сподіватися, що наступний буде не гірше :) Посилання Сумна історія про розробку ПО від 8-річної дівчинки Саллі . доповідь Wat від Гері Бернардта (Gary Bernhardt) . поданням фільмів у вигляді коду . «Скріншоти безвиході ». список ідей написів на хакерських візитках . поповнювати збірку картинок для підняття настрою: «Чому Нікола Тесла був одним з найвидатніших гиків всіх часів ». як спочатку виглядали заголовні сторінки популярних сайтів . Підбірка жартів про дві проблеми. GIF-ки з тваринами , що зображують Git-команди. «енергонезалежності рішення ». Серія коміксів про програмістів на 9GAG. добірка поз програміста . Історія про те, як можна отримати авторські права на файл з трьома порожніми рядками .

Опубліковано: 31/12/12 @ 08:42
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165