Звіт про посиденьках AT.Info № 10 «Об'єктно-орієнтований підхід при автоматизації веб-додатків»

«Кругла» за рахунком зустріч автоматизаторів, майданчиком для якої цього разу став офіс SysIQ , пройшла під девізом оптимізації та полегшення підтримки автоматизованих тестів для веб-додатків. Учасники вчилися будувати фреймворки з використанням Java, Selenium і WebDriver, виділяли Java-класи сторінок і тестів, «визуализируя» у коді автотестування конкретні сторінки з певним функціоналом. «Об'єктно-орієнтований підхід перетворює код автотеста в легку для розуміння та обслуговування структуру. Застосовуючи Page Object Pattern, ми отримуємо відображення реальних сторінок сайту у формі Java-класів з усіма елементами, які на них присутні, будь то посилання, кнопки або чек-бокси, а також функції, емулюють дії користувача: клік по посиланню меню, введення логіна , введення пароля і так далі », - говорячи про інтуїтивно зручною природі об'єктно-орієнтованого підходу, Олексій Зволінський (SysIQ) спирався на актуальний особистий досвід.

Опубліковано: 21/11/11 @ 06:47
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 7

Олександр Соловйов все ще шукає до себе в команду з трьох чоловік JavaScript-програміста , зарплата від $ 2500, Backbone.js, CoffeeScript;. Єгору Анчишкіна для розробки платформи для супермаркетів, які відкривають онлайнові канали продажів потрібен Front-end Engineer . Робота дуже сильно відрізняється від аутсорсингу, - набагато більше часу приділяється турботі про продукт, користувача, зручності, ніж «прямолінійним кодування». Serena Software , технологічний лідер в області програм для управління процесом розробки ПЗ, шукає C + + розробника . Компанії GlobalLogic потрібно Ruby On Rails Developer у Львові. Підходять і Python, Java,. NET програмісти, які вирішили поміняти спеціалізацію. Для розробки інноваційного медіа сервісу для мобільних платформ, Україно-Бельгійської компанії Intellect Technologies потрібен програміст ActionScript 3.0 . У Луганському офісі міжнародної компанії iLogos потрібно HTML5-розробник для створення інтерактивних Flash/HTML5-пріложеній.

Опубліковано: 17/11/11 @ 12:19
Розділ Різне Читати далі...

Організаторський звіт про конференцію RubyC 2011

attendees 5-6 листопада 2011 пройшла конференція RubyC, про яку ми вже неодноразово згадували . Це було одне з найбільш значущих подій для рубай-спільноти цього року, оскільки зібрало разом не тільки висококласних доповідачів з різних куточків земної кулі, але і близько 200 відвідувачів з 5 країн: Росії, Білорусі, Латвії, США та Україною. Організатори висловлюють подяку спонсорам конференції, компаніям Helios Technologies і Hostpro, з якими було приємно співпрацювати, і всім партнерам, без яких конференція не була б такою масштабною. Як же проходила конференція RubyC? З раннього ранку в лобі готелю «Турист» почали підтягуватися приїхали гості. Реєстрація в конференц-залі почалася за розкладом о 9 ранку, і охочі могли скуштувати ранкової кави в ресторані на 2-му поверсі. О 10 ранку почався перший доповідь гостя з Росії Олексія Найдена, який розповів про те, які ще існують легковагі рішення для Рубі, крім Rails.

Опубліковано: 16/11/11 @ 08:47
Розділ Різне Читати далі...

3 грудня, Київ - MageConf

3 грудня 2011 в Києві пройде щорічна конференція з PHP і Magento - MageConf , яка збере кращих PHP і Magento -розробників не тільки з Україною, а й усього світу. На конференції буде організовано 2 потоку - Magento і PHP. Очікувана кількість учасників - 400 осіб. Секція PHP збере цікаві доповіді від кращих PHP-розробників, які розкажуть з власного досвіду, як можна серйозно писати на несерйозне мовою; про сервіс-орієнтованої архітектури, інтеграції, інсталяціях, розширення та багато, багато чого іншого. Потік Magento на MageConf 2011 буде присвячений новітнім продуктам Magento - SaaS (Magento Go), PaaS, Magento Connect і M-commerce з Magento. Крім того, на конференції виступить архітектор Magento, який розповість про те, чого варто очікувати від Magento 2 Девелопери, і які нові можливості і функціонал вони отримають. Також на конференції виступлять представники X. Commerce, які розкажуть про нову платформу, інтеграції Magento в неї і нові можливості для розробників з X. Commerce.

Опубліковано: 14/11/11 @ 08:18
Розділ Різне Читати далі...

Best Employer 2011: Vox Populi, частина II

Зустрічайте продовження збірки коментарів з анкет учасників конкурсу Best Employer 2011 . У завершальній частині співробітники провідних ІТ-компаній висловлюються на тему зростання зарплат, соціальних пакетів, смаку кави та печива, а також засуджують опен-спейс і прибиральниць. «Моя зарплата на рівні ринкової або навіть вище» Основна озвучена проблема : більшість коментуючих вважають свою зарплату трохи нижче ринкової. Верстальник, згоден із застереженнями: «Зарплати багато не буває;): D» Technical Lead, згоден із застереженнями: «Ринок нам не указ, тому хочеться більше ...» «Мій професійний ріст безпосередньо впливає на мою зарплату в компанії» Основна озвучена проблема : переважна більшість коментаторів вважає, що професійне зростання або зовсім не впливає на зарплату, або впливає дуже слабо. Software Engineer, зовсім не згоден: «Зарплата жодним чином не залежить від зростання. Якщо в компанії "Криза", хоч рости, хоч не рости - крім як шантажем догляду зарплату не підняти.

Опубліковано: 14/11/11 @ 07:25
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест тижня, 11 листопада

Добрий день, шановні читачі. Починаємо черговий Дайджест тижня з подій, що мають відношення до вітчизняної ІТ-індустрії. Асоціація IT Україні організувала представництво українських компаній в Гамбурзі, Німеччина. Його головним завданням стане пошук потенційних замовників для українських розробників. На AIN вийшло цікаве інтерв'ю з Катериною Костерєвої з компанії Terrasoft , розробка якої, BPMonline , нещодавно перемогла на конкурсі CRM Idol. Крім того, за нашими даними, сьогодні виповнюється 11 років від дня заснування компанії Telesens . Команда DOU вітає всіх співробітників компанії та бажає подальших успіхів, цікавих завдань і процвітання! Новини Ентузіасти з MIT портувала (і оновили) Unix v6 на архітектуру x86 , назвавши вийшла ОС Xv6; Oracle представила Solaris 11 , «першу ОС в хмарі»; шістьом естонцям і одному російському загрожують неіллюзорние терміни у США за кіберзлочини.

Опубліковано: 11/11/11 @ 07:20
Розділ Різне Читати далі...

Звіт про ДОУ Хакатон в Дніпропетровську

Вже не дуже раннім (принаймні, для нас) суботнім ранком Дніпропетровськ зустрів приїжджих хакатонщіков досить теплою і приємною погодою. Прогнози попереджали про похолодання, але, мабуть, Дух ДОУ Хакатона був занадто сильний, щоб дозволити якийсь там погоду затьмарити цей день. :) Перш за все варто відзначити, що Дніпропетровськ - відмінне місто. Принаймні, у порівнянні з Одесою він чистіше, люди здалися мені привітніше, а рух на дорогах взагалі порадувало своєю неквапливістю. Навіть водії маршруток були налаштовані доброзичливо, що мене трохи вразило. Невелика екскурсія по місту, і мій мозок як-то всупереч моїм же бажанням почав проводити паралелі з Києвом. Втім, цілком можливо, що самі жителі міста ставляться до нього трохи інакше, а мене тішило більше передчуття самого дійства, яке мало розпочатися всього через пару годин і триватиме цілу добу. Підійшовши до офісу компанії Magento , люб'язно дала притулок цілу юрбу програмістів на всі вихідні, ми побачили відразу кілька речей.

Опубліковано: 10/11/11 @ 08:34
Розділ Різне Читати далі...

16 - 18 грудня, Київ - DOU STARTUP MIXER

Тут будуть створюватися проекти з нуля! З усіма складовими і всіма застереженнями! Ви зможете стати учасником і творцем нового працюючого проекту! Мета DOU STARTUP MIXER - це навчання підприємців-початківців правилами стартап-бізнесу. Тут буде відбуватися відбір перспективних ідей і, допомогу в їх запуску. Тільки на міксері - пошук потенційних партнерів для спільних проектів, та й просто цінні знайомства. На DOU STARTUP MIXER будуть присутні ментори, які допоможуть вам розібратися в багатьох питаннях: Антон Рудич, X-Tend Developement Group, Turne.com.ua , IZUM.ua , в минулому Rabota.com.ua (проданий полякам в 2005) Єгор Анчишкин, Zakaz.ua , Viewdle.com (в минулому) Олексій Орапа, Youscan.ru , в минулому директор з розвитку Яндекс.Україна Brad Hoover, CEO of Grammarly, ex VC at General Catalyst Partner (Boston) Богдан Купич, віце-президент з розвитку бізнесу KM Core Ми хочемо перезнайомити і перемішати якомога більше людей, які можуть створити нові класні проекти.

Опубліковано: 09/11/11 @ 06:57
Розділ Різне Читати далі...

16 — 18 декабря, Киев — DOU STARTUP MIXER

Тут будуть створюватися проекти з нуля! З усіма складовими і всіма застереженнями! Ви зможете стати учасником і творцем нового працюючого проекту! DOU STARTUP MIXER - це навчання підприємців-початківців правилами стартап-бізнесу. Тут буде відбуватися відбір перспективних ідей і, допомогу в їх запуску. Тільки на міксері - пошук потенційних партнерів для спільних проектів, та й просто цінні знайомства. Вам будуть допомагати ментори з числа вже відбулися підприємців та журі з професійних інвесторів. Ми хочемо перезнайомити і перемішати якомога більше людей, які можуть створити нові класні проекти. На Міксери ми покажемо, що у наших українських команд є великий потенціал для створення продуктів і бізнесів. У стартапі особливо важливі люди:) Кожен повинен виконувати свою роль і займати певний пост. Але в реальному житті все не так, і все це знають: пара-трійка людей роблять все і за всіх. На Міксери будуть всі можливості побудувати свою команду і знайти свою ідею і свій product/market fit.

Опубліковано: 09/11/11 @ 06:57
Розділ Різне Читати далі...

Best Employer 2011: Vox Populi, частина I

Глас сучасного розробника або тестувальника може звучати так: "Будь проклята регресія!", або так: "Oracle - це просто біда", або навіть так: "Компанії не потрібні керівники". Якщо ж аргументів не залишається, завжди можна використовувати просту і невигадливу формулювання: "Вони дурні". © TheGrossUncle Після підбиття основних підсумків конкурсу Best Employer 2011 та короткого перепочинку ми починаємо публікувати додаткову інформацію, якої так цікавилися багато читачів. У цій статті - загальні враження від анкет співробітників ІТ-компаній (свого роду розширена версія "ТОП-5 скарг програмістів "), а також обрані коментарі. Анкета конкурсу була побудована у вигляді списку тверджень, до кожного з яких опитуваний висловлював ступінь своєї згоди - від "повністю згоден" до "зовсім не згоден". Крім того, до кожної відповіді можна було додати текстовий коментар, чим і користувалися багато учасників анкетування. Попередження: у тексті міститься ненормативна лексика в невеликих кількостях.

Опубліковано: 08/11/11 @ 01:12
Розділ Різне Читати далі...

31-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Бесіда з Павлом ободом, CEO компанії "Sloboda studio"

Волонтерство Як заразитися IT аутсорс та продакт девеломент Рецепт зростання чисельності компанії до 100 чоловік за 1 рік Власний бізнес Тренінги та тренерство Патріотизм Карта мрій Випуск записаний за підтримки IT компанії AltexSoft . Адресу компанії в мережі Інтернет: AltexSoft - кращий вибір в кар'єрі програміста.

Опубліковано: 08/11/11 @ 10:20
Розділ Різне Читати далі...

23 листопада - KharkivPy

Перша зустріч харківського Python Community Kharkiv.Py відбудеться 23- го листопада. Чай/кава/печеньки (потрібне підкреслити ) навряд чи будуть на першій зустрічі, зате буде багато спілкування та цікаві доповіді. 1. « Django - Інструкція із застосування» , Іван Колодяжний, blog.e0ne.info . Спеціально для тих, хто не потрапив на це доповідь на PyCon UA ??2011, розповім про те , як можна використовувати Django (всього існує 2 способи :)). 2. « GAE плюси/мінуси/підводні камені» , Єгор Назаркін , nimnull.blogspot.com . Деякі тези доповіді:
- GAE - що під капотом ? З чимось доведеться розлучитися
- Трохи про квоти, чи як засунути жирафа в холодильник?
- Викрасти за 60 секунд? Backends , якщо час тисне .
- Зберігаємо дані. Datastore . Ми вміємо асинхронно !
- Послуги, батарейки в комплекті є.
- Нам потрібні ваші настройки.
- Моніторинг , управління. - Що день прийдешній нам готує ? 3. Ігор Новіков , творець векторного opensource редактора sk1 Project .

Опубліковано: 07/11/11 @ 07:39
Розділ Різне Читати далі...

Починаючи роботу з Qt і Embedded FireBird

Вступ Ця стаття представляє опис перших кроків по установці Qt, Visual Studio і FireBird. Вона може бути корисною тим, хто тільки починає працювати з базою даних FireBird Embedded за допомогою Qt провайдера. Також ця стаття може стати в нагоді розробникам, які тільки починають працювати з Qt. На момент написання мною цієї статті розглянутий тут питання було погано документований, і саме тому я сподіваюся, що представлений матеріал може бути дійсно корисним. У даній статті ми розглянемо такі питання: Інсталяція Qt SDK, його настройка і інтеграція в Visual Studio. Збірка IBase плагіна. Програмне створення бази даних і встановлення зв'язку з нею. Робота з ім'ям користувача і паролем для бази даних. Ми розглянемо прості запити до бази даних, а також виклик збережених процедур.

Опубліковано: 07/11/11 @ 02:51
Розділ Різне Читати далі...

8 листопада, Київ - Семінар Денис Довгополий «Networking»

Бізнес - інкубатор GrowthUP запрошує вас відвідати семінар «Networking » від гуру нетворкінгу Денис Довгополий . Денис розповість як знайомитися, як потім підтримувати зв'язок і наскільки це важливо для підприємця і стартапу. Якщо докладніше , то будуть порушені наступні моменти : 1. Чому важливий нетворкінг в технологічному бізнесі? Перші кастомери і зв'язок з інвесторами. 2. Оффлайн та нетворкінг . Куди потрібно ходити і для чого. 3. Користь. Всі знайомства варто розділяти на три категорії виходячи з користі яку хтось комусь приносить. 4. Трекінг . Для чого слідкувати за професійним життям тих, з ким знайомі. 5. Робота з Нетворк . Як правильно писати листи. 6. Інструменти . Використання доступних рішень Зареєструватися можна на сторінці заходи .

Опубліковано: 07/11/11 @ 01:27
Розділ Різне Читати далі...

Інтерв'ю - Іван Абраменко, творець відеоуроків по Drupal та автор сайту site-made.ru

Інтерв'ю - Іван Абраменко, творець відеоуроків по Drupal та автор сайту site-made . ru Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru - Іван Абраменко, веб-розробник, творець чудових безкоштовних відеоуроків по створенню сайтів на движку Drupal. На своєму сайті site-made.ru Іван ділиться досвідом і напрацюваннями по CMS Друпал. Вчора я випадково знайшов відеоуроки Івана на відеосервісі Youtube, коли шукав там відео для десертів в кінці постів. Відеоуроки мені так сподобалися (все докладно і зрозуміло), що я відразу додав їх у свої Google Дані і вирішив взяти в Івана інтерв'ю. Він люб'язно погодився і оперативно відповів на мої запитання, за що велике йому спасибі. До речі, ось відеоканал Івана наYoutube - SiteMadeRu . Отже, зустрічайте - Іван Абраменко! Привіт, Іване! Розкажи, будь ласка, про себе. Де навчався, яка в тебе спеціальність, ким зараз працюєш? Як погода в Омську? Мене звуть Іван, мені 22 роки. Я закінчив Омський технічний університет рік тому, за спеціальністю прикладна інформатика в економіці.

Опубліковано: 07/11/11 @ 07:37
Розділ Різне Читати далі...

16 листопада, Київ - DOU HR Cafe # 1

16 листопада ми проводимо наше перше DOU HR Cafe . Це новий формат для ДНЗ, захід спеціально розраховане на HR і менеджмент компаній- розробників. Мета - обмін досвідом з колегами по ринку , можливість дізнатися щось нове і знайти нових знайомих. Темою першого HR Cafe буде обговорення результатів конкурсу Best Employer 2011, який DOU.ua провів у вересні- жовтні. Компанії- переможці конкурсу розкажуть про те, яким чином вони мотивують і роблять щасливими програмістів. Максим Іщенко , керівник проекту DOU.ua , поділиться статистикою і аналізом даних анкетування та оцінками настроїв на ринку праці в цілому. 14:30 - 15:00 реєстрація
15:00 доповідь № 1. Максим Іщенко, DOU.ua
15:30 доповідь № 2. Михайло Завілейського , DataArt (СПб , Росія )
16:00 - 16:30 кава брейк
16:30 доповідь № 3. Наталія Клименко, Zfort Group (Харків ) 17:30-19:00 фуршет Участь у DOU HR Cafe платне. З питань оплати звертайтеся будь ласка до Ольги .

Опубліковано: 04/11/11 @ 12:40
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест тижня, 3 листопада

Добрий день, шановні читачі. Минулий тиждень не приніс скільки-небудь значущих новин для вітчизняному IT-індустрії. Зате в мережі з'явився непоганий огляд відомого законопроекту № 8521 про зміни у спрощеній системі оподаткування. Крім того, в «Комерсанті» було опубліковано інтерв'ю з Павлом Башмакова , директором компанії Stanfy, яка стала одним з переможців нашого рейтингу Best Employer 2011 . Новини Представлений GitHub Enterprise , що дозволяє всі принади GitHub на власному сервері за $ 5 тис. за кожні 20 користувачів на рік; випущений R 2.14.0 Vim відсвяткував 20-річчя Amazon пропонує сервіс оповіщення про стан хмарних серверів по SMS ще один ювілей: проекту Eclipse виповнилося 10 років опубліковано 19-й номер журналу про функціональне програмуванні The Monad.Reader вийшов у світ jQuery 1.7 .

Опубліковано: 04/11/11 @ 07:02
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест тижня, 4 листопада

Добрий день, шановні читачі. Минулий тиждень не приніс скільки-небудь значущих новин для вітчизняному IT-індустрії. Зате в мережі з'явився непоганий огляд відомого законопроекту № 8521 про зміни у спрощеній системі оподаткування. Крім того, в «Комерсанті» було опубліковано інтерв'ю з Павлом Башмакова , директором компанії Stanfy, яка стала одним з переможців нашого рейтингу Best Employer 2011 . Новини Представлений GitHub Enterprise , що дозволяє всі принади GitHub на власному сервері за $ 5 тис. за кожні 20 користувачів на рік; випущений R 2.14.0 Vim відсвяткував 20-річчя ще один ювілей: проекту Eclipse виповнилося 10 років опубліковано 19-й номер журналу про функціональне програмуванні The Monad.Reader вийшов у світ jQuery 1.7 .

Опубліковано: 04/11/11 @ 07:02
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 5

Вадим Войтюк шукає Android-розробника для Іспано-Британської компанії Taphi SA Працювати доведеться над end-user додатками соціальної спрямованості. Грошей пропонують зі старту 2000 EUR. Компанія Adstream запрошує фахівців на позицію «Java/Scala Developer ». Обіцяють, що нудно у них не буде. Компанії Envion Software у Харкові потрібно спеціаліст в області аналізу і обробки мови зі знанням статистики, ТВ і ЦГЗ. «Мелексіс-України », розробник мікроелектроніки для автопромисловості, шукає інженерів-конструкторів для цифрового та аналогового дизайну мікросхем. В київський офіс Tatem Games потрібно програміст на iOS c бажанням створювати цікаві ігрові проекти для платформ iPhone, iPad and iPod Touch. Венчурна компанія TA Venture (співзасновником якої є Вікторія Тігіпко) запрошує PHP-програмістів для роботи над стартапами. Бізнес-інкубатор GrowthUp у зв'язку з планованим розширенням діяльності в область івентів та контент-проектів набирає 5-10 інтернів зі студентів старшокурсників .

Опубліковано: 03/11/11 @ 01:42
Розділ Різне Читати далі...

Вступаємо в Школу Аналізу Даних, частина I

Останнім часом українське IT-співтовариство часто обговорює проблеми деградуючого освіти в Україні та Росії: вузи вже випускають не програмістів-кіборгів, які будь-який проект прораховують за день і старанно приймаються його реалізовувати, а в кращому випадку кодерів-самоучок, які на задніх рядах аудиторії замість прослуховування лекцій про старовинні лампові приймачі читають книжки з мов програмування. Так, цих людей можна привітати - вони самі намагаються якось вчитися, щоб в майбутньому знайти собі роботу, але часто відсутність методичності і чітко поставленого процесу навчання не дозволяють самоучкам конкурувати з програмістами «старої закалки». До таких особистостей відношуся і я. © Topher Graham Університетську лаву я в основному використовував для вивчення різних мов програмування, вивчив багато, отримав досвід, працюючи програмістом по найму і на своїх проектах, але відчуваю, що в голові все одно одна каша, яку терміново необхідно приводити в якийсь структурований вид.

Опубліковано: 03/11/11 @ 11:13
Розділ Різне Читати далі...