IT Євротур 25 : Baker Hughes ( Делфт , Нідерланди)

Ось уже й готовий наш двадцять п'ятого випуск проекту «IT Євротур», в якому ми дісталися до одного з міст Нідерландів, Делфта. Ми відвідали офіс компанії Baker Hughes і будинок одного з девелоперів, що працюють в цій компанії. Чекаємо ваших відгуків та коментарів до цього випуску. Екскурсія по дому Розмова про побут Екскурсія по офісу Розмова про роботу Повний випуск Місто Делфт, Голландія Площа 24,08 км2 Населення 96168 Місто існує з 1246 В світі місто і громада в Нідерландах , в провінції Південна Голландія , на півдорозі між Роттердамом і Гаагою .

Опубліковано: 19/03/15 @ 11:40
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавіх Вакансій № 178

Стартап Newzmate , Який Нещодавно получил $ 300 тис. інвестіцій для розвитку свого сервісу Traqli , шукає Node.js розробника . Одеській Компанії AB Soft для розробки цифрових біноклів потрібен Embedded Developer. Львівській Компанії Edvantis Software потрібен Image Processing Scientist , бажано кандидат наук. Харківській Компанії Mirantis потрібен Haskell/Python developer . Компанії Moonion потрібен в Одессе адекватно PHP-програміст . Чи не перфекціоніст, а оптімаліст. Ciklum запрошує на роботу в Днепропетровске GUI C ++ інтерна . Компанії ProFIX потрібен молодший IT-аналітик . Готові Розглянуто випускників без досвіду роботи. Samsung шукає Dutch , Danish, Lithuanian , Slovenian , Irish , Urdu и Vietnamese лінгвістів. Український фармацевтичний інститут якості запрошує на роботу системного адміністратора . Комп'ютерів в офісі 15, БФП - 4. Донецький національний університет шукає у Вінниці стресостійкого веб-дизайнера . Приватбанку у Львові потрібен поліграфолог .

Опубліковано: 19/03/15 @ 07:41
Розділ Різне Читати далі...

Шкідливі поради : як вижити в IТ -компанії

Якщо на роботі доводиться виживати, це якась неправильна робота. Але буває так, що опиняєшся не на своєму місці. Або на своєму, але завчасно. Те HR'и самі спокушають командирськими лампасами, то спрацьовує дух конкуренції, і вже не хочеться відставати від 23-річних сеньйорів, то раптом криза починає щучіть так, що погоджуєшся на будь-яку роботу, навіть якщо атмосфера там ні до біса і процеси налагоджені кепсько. Аби вижити. Але де наша не пропадала! Відразу уточню, що мова не йде про випробувальний термін. Там є свої особливості , які не завжди застосовні до режиму звичайної роботи, тому говорити будемо про проміжок «після вдалого завершення випробувального терміну». У виживанні на роботі є два основних вектора: професійний і соціальний. Тобто вектор молодцяі другана. Обидва параметра взаємодоповнюють один одного: чим більше людина професійний, тим більше він може дозволити собі бути асоціальним.

Опубліковано: 18/03/15 @ 11:34
Розділ Різне Читати далі...

6 квітня, Київ - Курс « Java: від новачка до професіонала»

Цей курс для тебе, якщо ти: - хочеш в короткі терміни освоїти нову перспективну професію і заробляти хороші гроші;
- бажаєш навчитися сучасним технологіям і можливостям даної мови;
- потребуєш підвищенні свого рівня кваліфікації;
- плануєш отримати досвід участі в реальному проекті. Трохи статистики: - 25% необхідної теорії і 75% практики;
- Тривалість курсу I рівень = 1 місяць;
- 40 ак.ч = 20 пар по 90 хв .;
- Заняття 3 рази на тиждень ;
- 1 заняття 2 години;
- У групі до 8 чоловік;
- У кожному класі 12 сучасних комп'ютерів і 1 проектор. Програма навчання: Вартість I рівня: 1250 грн.
Детальна інформація у нас на сайті: it.maup.com.

Опубліковано: 17/03/15 @ 03:14
Розділ Різне Читати далі...

25 березня, Київ - Майстер-клас від зіркового Agile - гуру Тома Гілбі : Lean Quality Assurance

Існує безліч способів забезпечення кращої якості продуктів за менший час. Але не завжди тестировщики відповідальні за доставку цієї якості. Це скоріше відповідальність CIO, CTO, QAmanager-ів. 25 березня 2015 відбудеться майстер-клас Lean Quality Assurance ! Один з найдосвідченіших agile тренерів Том Гілбі, використовуючи практичні приклади, розповість про ефективні QA методах та їх використання в проектах. Майстер-клас буде цікавий CIO, CTO і QA фахівцям, які хочуть в короткі терміни і без вкладень поліпшити якість розроблюваного продукту.
Весь заробіток класу Том віддасть на благодійні потреби (допомога біженцям, жертвам військових дій, і т.д.), докладні звіти будуть опубліковані. Записатися можна тут .

Опубліковано: 17/03/15 @ 01:20
Розділ Різне Читати далі...

30 - 31 травня, Київ - RubyC - 2015 - третя конференція з Ruby і Ruby on Rails

30-31 травня 2015 компанія Svitla Systems проводить третю конференцію з Ruby і Ruby on Rails Запрошуємо розробників всіх рівнів на одну з найяскравіших київський Ruby конференцій - RubyC-2015 . Вас чекає два дні присвячених останніх новин, трендам і кращим проектам на Ruby. Ви з користю проведете вихідні, наберетеся нових ідей і познайомитеся з кращими західними доповідачами. До нас вже пакують валізи RubyHero-2014 Ara.t.howard (США), Julian Cheal (Великобританія), Lourens Naud? (Португалія), Bozhidar Batsov (Болгарія), і що особливо приємно Ben Lovell (Великобританія), який виступав на RubyС торік . Список ще далеко неповний, тому якщо хочете приєднатися до команди спікерів - заповнюйте форму на сайті конференції rubyc.eu/#speakers . Організатор, Svitla Systems, висловлює особливу вдячність компанії Soft Serve .

Опубліковано: 17/03/15 @ 11:25
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Олександром Калашниковим , Senior Java / Android developer'ом

195-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». У подкасті піде мова про Java, англійська мова та Сеньорита. У програмі: Senior в 26 років Про во'IT'і Вибір компанії в невеликому місті Виплати зарплати Російський Ерамов Сезонна зміна робіт Англійська мова Навчання Специфіка Android Шведська мова Корпоративні подорожі Книги у випуску: Чоловіки з Марса, жінки з Венери - Грей Джон Після трьох уже пізно - Ибука Масару Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua .
Випуск записаний за підтримки IT-компанії AltexSoft .
Дякуємо за допомогу в запису подкасту сервісу QuickBlox.com . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм» від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової. Всі питання, що стосуються подкасту, адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 17/03/15 @ 11:03
Розділ Різне Читати далі...

19 березня, Київ - Весняний день відкритих дверей в Softengi Training Center !

З приходом весни нам всім хочеться мінятися! Змінювати свій образ, міняти зачіску, міняти настрій ... А ми пропонуємо вам змінити своє життя раз і назавжди! Приходьте до нас на День відкритих дверей і дізнайтеся, як усього за кілька місяців, стати фахівцем з тестування!
Ми чекаємо вас! Зареєструватися Чи готові ділитися секретами тестування і відповідати на всі запитання! На дні відкритих дверей в Softengi Training Center ви можете:
- Детально ознайомитися з програмою курсу;
- Поспілкуватися з випускникам курсів, які вже працюють в Softengi;
- Познайомитися з викладачами;
- Пройти вступне інтерв'ю та укласти договір;
- Першими побувати на презентації нового курсу по Java Script;
- отримати відповіді на питання.

Опубліковано: 16/03/15 @ 03:01
Розділ Різне Читати далі...

Scala дайджест # 2

Компілятор Почнемо, мабуть, з Форком. Крім scala від typesafe, у нас є: - консервативний форк від typelevel ( і, власне, сам код ) - форк Пауля Філліпса scala компілятора і стандартної бібліотеки . Стаття з цього приводу в infoq . Також можна звернути увагу на scala virtualized , що є основою для технології побудови компіляторів scala-lms . Існує також реалізація у вигляді набору макросів . Якщо ви ще не знайомі з концепцією lightweight modular staging - ось п'ятихвилинне пояснення . - Dotty , розглядається як кодова база для наступної мажорній версії scala-компілятора. Корисні засоби: З дорослішанням екосистеми з'явився і набір статичних аналізаторів: - wartremover - статичний аналізатор, з набором перевірок, налаштованих на код в стилі typelevel і возможнос додавати свої правила. - scala-abide - аналогічний плагін компілятора від typesafe - supersafe - комерційний аналізатор від Білла Венерcа (автора scalatest) - scalastyle.org - перевірка стилю.

Опубліковано: 14/03/15 @ 08:27
Розділ Різне Читати далі...

21 березня, Київ - Курс « Розробка мобільних додатків під iOS »

Комп'ютерна Академія ШАГ запрошує студентів, початківців розробників і також усіх, хто хоче навчитися програмувати на річний курс розробка додатків під iOS. Навчіться розробляти мобільні додатки під iOS за один рік! Ми вчимо фахівців з нуля. У процесі навчання на курсі «Розробка мобільних додатків під iOS» Ви:
- дізнаєтеся про основні концепції розробки для мобільних пристроїв;
- вивчіть особливості розробки на мові програмування Objective-C для iOS на IDE Xcode;
- отримаєте практичні навички розробки мобільних додатків для iPhone, і iPad;
- навчитеся створювати власні мультимедійні мобільні додатки;
- познайомитеся з особливостями публікації додатків в Apple Store. Програма навчання: • Знайомство з платформою iOS і функціоналом iPhone і iPad
- Робота з файловою системою Mac OS
- Робота з програмами в Mac OS
- Налаштування операційної системи Mac OS і її інтерфейсу
- Налаштування пристроїв в Mac OS.

Опубліковано: 13/03/15 @ 11:32
Розділ Різне Читати далі...

21 березня, Дніпропетровськ - Курс « Розробка мобільних додатків під iOS »

Комп'ютерна Академія ШАГ запрошує студентів, початківців розробників і також усіх, хто хоче навчитися програмувати на річний курс розробка додатків під iOS. Навчіться розробляти мобільні додатки під iOS за один рік! Ми вчимо фахівців з нуля. У процесі навчання на курсі «Розробка мобільних додатків під iOS» Ви:
- дізнаєтеся про основні концепції розробки для мобільних пристроїв;
- вивчіть особливості розробки на мові програмування Objective-C для iOS на IDE Xcode;
- отримаєте практичні навички розробки мобільних додатків для iPhone, і iPad;
- навчитеся створювати власні мультимедійні мобільні додатки;
- познайомитеся з особливостями публікації додатків в Apple Store. Програма навчання: • Знайомство з платформою iOS і функціоналом iPhone і iPad
- Робота з файловою системою Mac OS
- Робота з програмами в Mac OS
- Налаштування операційної системи Mac OS і її інтерфейсу
- Налаштування пристроїв в Mac OS.

Опубліковано: 13/03/15 @ 11:32
Розділ Різне Читати далі...

17 березня, Харків - The IT Crowd Kharkiv - How to build your IT career roadmap

«The IT Crowd» це поєднання бізнесу, рекрутингу, але насамперед це просто класно проведений вечір! 17 березня - перший весняний івент #itcrowdkh відкриваємо мотивуючим сетом: як правильно побудувати кар'єру в IT + як піти з фултайм в свій стартап. Плюс дуже смачне пиво на День Святого Патрика від команди Spalah. Спікери:
- Керівник успішного стартапу TopTechPhoto.com Євген шпику розповість, як зважитися піти з full time в стартап - конкретні кроки, підкріплені досвідом.
- Організатор TEDxKharkov, інтернет-маркетолог з 5-ти річним стажем, фріланс-євангеліст Євген Білошицький розповість про те, як стати фрілансером і як максимально ефективно використовувати фріланс. Засновники креативного простору і коворкінгу Spalah і керівники IT-компанії S-Label Антон Назарко та Сергій Білобров розкажуть про:
- перший правильних кроків за IT кар'єрі,
- зв'язки ріпа й стартапу,
- тому , як відкрити IT-бізнес у кризу.

Опубліковано: 12/03/15 @ 03:18
Розділ Різне Читати далі...

Кар'єра в IT : посада Technical Writer

Представляємо десяту статтю серії «Кар'єра в IT». У цій частині циклу поговоримо про посаду технічного письменника - посередника між розробниками продукту і кінцевими користувачами. Попередні матеріали циклу були присвячені посадам Team Lead , Software Architect , Project Manager , CTO , QA engineer , QA Automation engineer , Бізнес-аналітик , Системний адміністратор і Data Scientist/Machine Learning Engineer . Технічний редактор - це фахівець, який складає технічну документацію (інструкції з експлуатації для користувачів, ТЗ для розробників і т.д.) на всілякі програми і автоматизовані системи. За даними ДОП, середньому українському технічному письменникові 28 років, у нього 3,5 роки досвіду роботи і зарплата $ 400-1400. Співвідношення жінок і чоловіків на цій посаді - приблизно 50/50. Завдання та обов'язки Основне завдання Technical Writer - грамотно створювати, ілюструвати і адаптувати документацію на зрозумілій для кінцевого користувача мовою.

Опубліковано: 12/03/15 @ 10:50
Розділ Різне Читати далі...

28 березня, Харків - Конференція Kharkiv Startup 2015

Kharkiv Startup 2015 - конференція IT-підприємців і тих, хто тільки прагне до запуску своєї справи, а так само венчурних інвесторів і інкубаторів України. Захід відбудеться в сучасному конференц-холі і буде присвячене передовим ідеям і напрацювань, а так само створення і розвитку партнерств і локальних об'єднань. На учасників чекають безліч цікавих спікерів, неформальне спілкування в колі однодумців і, звичайно, сюрпризи від організаторів. Цей подія є чудовою можливістю дізнатися про те, як влитися в стартап рух або перейти на якісно новий рівень. Цільова аудиторія конференції:
- стартапщікі, у яких вже є проекти з доходом
- IT-фахівці, які працюють у сфері аутсорсингу
- підприємці поза IT
- власники та директори IT компаній На Kharkiv Startup 2015 в якості ключових спікерів виступлять представники стартап-бізнесу, інвестори, а також успішні it-підприємців та it-фахівці.

Опубліковано: 12/03/15 @ 09:12
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавіх Вакансій № 177

Одеській Компанії Augmented Pixels потрібен старший C ++ розробник зі знаннями в області Computer Vision. Зарплата від $ 4000. Компанії EnvisionTEC , яка займається розробка продуктов для 3D друку, шукає Embedded C/C ++ розробника . Зеник Матчишин собирается перезапускаті Semasearch и запрошує до співпраці Ruby/Java/Python розробніків , у якіх ж бажання боротись з корупцією. Компанії Daxx потрібен Night working Android developer . Робочий день - з 15:00 до 23:00. Центр соціально-економічних ДОСЛІДЖЕНЬ СASE Україна запрошує студентов и недавніх випускників на Безкоштовне стажування за напрямком: аналітика/дослідження, журналістика, комунікації/зв'язки із громадськістю, інформаційні технології/дизайн, переклад. Львівська компанія Teamvoy запрошує на роботу молодшого Ruby on Rails програміста . Благодійному фонду МагнетікВан.орг потрібен Web-дизайнер в Тернополе. Клубний магазин тканин Модна Киця шукає SMM-менеджера в Днепропетровске. Зарплата 3000 грн +%.

Опубліковано: 12/03/15 @ 08:03
Розділ Різне Читати далі...

17 квітня - 30 травня, Мінськ - Конференції Analyst Days і SQA Days : виходимо зі сплячки і включаємо мозок

Який найкращий спосіб підтримувати інтелектуальну форму? Ви й самі можете підтвердити, що таких способів багато: читання та відеокурси, небанальні, а для когось просто неможливі завдання, вчинене нове для вас заняття або захоплення творчістю, якого ніхто не очікував від «технаря» ... Але є ще один безвідмовний спосіб - це спілкування з однодумцями, і, тут, звичайно ж, ніщо не зрівняється з зустрічами в реальному житті. Тривалі свята, весняний авітаміноз, - і ось обіцянки, дані собі на Новий рік, поступово перетворюються на рутину ... Але час здригнутися - адже наближається гаряча пора. Силами «Лабораторії тестування» цієї весни в Мінську пройдуть дві великі міжнародні конференції - Analyst Days і SQA Days, а також семінари-інтенсиви з управління проектами та тренінг від авторитетних QA-фахівців з-за кордону. Поки що не пізно купити квиток з великою знижкою, а ще - розповісти про майбутні конференціях друзям і колегам.

Опубліковано: 11/03/15 @ 10:23
Розділ Різне Читати далі...

Кому дзвонять HR'и

Зустрічаються мені іноді серед знайомих скромні IT-хоббіти, які вже однією ногою в програмуванні або тестуванні, мають худо -бедний досвід на pet-проектах, але на співбесіди їх не кличуть. І можна було б спихнути все на брак досвіду, непрофільний освіту або, зрештою, на той же криза. Так ось неув'язочка: у той час як полковнику ніхто не пише, його менш досвідчену подругу загрібають куди-небудь в Luxoft або EPAM. Випадковість? Може бути. Але ситуація повторюється - в IT беруть «незрозумілих» людей майже без досвіду, з посереднім рівнем англійської, а їх більш тямущі колеги стирчать будинку або просиджують штани на старій неперспективною роботі. Чому так відбувається? Я розпитую про цих везунчиків: що за перці, де вчилися, на які курси ходили, чого в житті хотіли? Виходить дивна картинка - це самі звичайні люди, які зірок з неба не хапають, але їх при цьому не тільки кличуть на співбесіди, але й беруть на роботу.

Опубліковано: 11/03/15 @ 11:24
Розділ Різне Читати далі...

17 березня, Дніпропетровськ - Перший у 2015 році форум для керівників ІТ бізнесу - IT Spring !

Шановні ТОПи Software бізнесу! До першого в цьому році ІТ Форуму - один тиждень! 17 березня в Дніпропетровську пройде перший в 2015 році форум для керівників ІТ бізнесу - IT Spring . Підтверджено участь керівників найбільших ІТ компаній України: Тарас Кицмей (SoftServe), Юрій Антонюк (EPAM Systems), Віталій Потрібний (Luxoft), Микола Роєнко (Miratech), Ігор Брагінський (NIX Solutions), а також директорів провідних компаній Дніпропетровська: Валерій Шаров (ISD), Дмитро Василиненко (Sitecore), Іван Пойда (Maxymiser).

Опубліковано: 10/03/15 @ 02:59
Розділ Різне Читати далі...

300 рублів

Світ заполонили говнотексти і відстійні автори.
Замовники більше не вірять авторам і бірж.
Автори більше не вірять замовникам.
Біржі тепер не вірять нікому.
Що робити? Куди бігти? З цього моменту навіть мости біля Кремля перестали бути тим місцем, де автор може довіритися замовнику, а замовник автору. А всі біржі відтепер віддушина для біженців з сусідніх країн, саме в текстах вони зганяють всю свою ненависть і агресію. Як убезпечити себе від біженців?
Як дійти до кінця моста, не обертаючись назад?
Куди податися чесній людині шляхетного походження? Я знаю місце. І я знаю час.
Час - тут і зараз.
Місце - . Це соціалізм нового часу. Свобода і рівність.
Кожному по 300 рублів на лапу. Тут немає тих, хто дає і хто отримує. Немає людей і тварин.
Тут кожна жива істота отримує по 300 рублів. Забери свої 300 рублів, похеру на обставини.
Напиши сюди - seocos@gmail.com
Скажи - «я хочу 300 рублів, дай мені їх».
Не забудь логін.

Опубліковано: 10/03/15 @ 01:11
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Павлом Овчинниковим , менеджером з маркетингу Synerdocs

194-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». У подкасті піде мова про Іжевську, PR та продуктах. У програмі: Про освіту Журналістика як покликання Демо сцена Перехід в маркетинг Як піарити регіональні IT компанії Хороший PR та маркетинг Вирощування кадрів Програмування Книги у випуску: Тут курять - Крістофера Баклі Generation P - Віктор Пелевін Вся королівська рать - Роберт Пенн Уоррен Жак Ле Гофф Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua .
Випуск записаний за підтримки IT-компанії AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм» від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової. Всі питання, що стосуються подкасту, адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 10/03/15 @ 11:12
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164