Бесіда з Максимом Гринівим , незалежним розробником ігор

111- й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Мова піде мова про стартапи , студентах , іграх та Львові. У програмі: Contre Jour Про во'IT'і Участь у стартапи Перша гра - клон Свої ігри Zynga Ідеї для ігор Книги у випуску : Маленький принц - Антуан де Сент -Екзюпері Чайка Джонатан Лівінгстон - Річард Бах Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 25/06/13 @ 10:40
Розділ Різне Читати далі...

6 липня - Онлайн -конференція для . NET- розробників DEV Labs 2013

DEV Labs - конференція для розробників програмного забезпечення: програмістів , архітекторів , адміністраторів баз даних і всіх , хто створює , управляє і впроваджує інформаційні системи . Чергова онлайн конференція серії DEV Labs відбудеться в суботу - 6 липня 2013 року і буде присвячена. NET розробці . Мета заходу - поділитися досвідом вирішення нетривіальних завдань і почути думку колег по цеху. Основний акцент - практичні знання , отримані під час роботи над реальними проектами . Доповіді : - Безперервне тестування за допомогою Mighty Moose ;
- Діагностика найбільш часто зустрічаються проблем ;
- Тонкощі асинхронного програмування/Async Clinic ;
- REST - ful або REST - like ? У чому різниця , і чому це важливо ;
- DSL для ефективного юніт тестування. NET додатків. Подробиці і реєстрація :
www.soft-labs.

Опубліковано: 25/06/13 @ 08:17
Розділ Різне Читати далі...

Йдемо на шопінг в Інтернет

Йдемо на шопінг в Інтернет Інтернет дав нам багато унікальних можливостей, одна з яких - це можливість замовляти різні товари з-за кордону. Тільки в Інтернеті ми можемо знайти відмінні та якісні товари, будь то одяг або меблі для дому, за подібною ціною. До того ж це можуть бути світові, шановні та зарекомендували бренди, які ви зможете придбати за ціною в два або три рази меншою, ніж у магазинах. Причому це буде ціна навіть з урахуванням доставки. Наприклад, срібні кільця від Fashion Mirror набагато вигідніше і зручніше замовляти через Інтернет. Хоча б тому, що там завжди представлена ??повна колекція, практично завжди всі види кілець є в наявності, вам не потрібно буде чекати надходження потрібної вам моделі в магазин. Досить просто точно знати розмір кільця, і можна сміливо замовляти. В останні роки практично всі Інтернет-магазини значно полегшили умови оплати та доставки, що зробило процес шопінгу приємним, легким і позитивним.

Опубліковано: 24/06/13 @ 11:46
Розділ Різне Читати далі...

Купуємо будинок в Ніцці , перебуваючи в Підмосков'ї

Купуємо будинок в Ніцці, перебуваючи в Підмосков'ї Завдяки Інтернету ми можемо сьогодні те, що ще пару десятків років тому було просто неможливо уявити. Ми купуємо і продаємо через Інтернет, використовуємо його для постійного спілкування, для знайомств, в роботі він необхідний як повітря, а ще ми вибираємо нерухомість, дачні та садові ділянки, причому зараз кожен цілком може подивитися і дізнатися, скільки коштуватиме будиночок в Ніцці. Для цього досить набрати в пошуковику фразу «елітна нерухомість Франції c фото », і вам відразу вискочать десятки пропозицій, більш і менш вигідних. Повне і докладне опис, ціни, докладні фотографії, опис місцерозташування, пам'яток і цікавих закладів, розташованих поблизу. Одним словом, дуже повний опис, яке раніше вам міг дати тільки ріелтор при особистій зустрічі.

Опубліковано: 24/06/13 @ 11:45
Розділ Різне Читати далі...

4 липня, Київ - AppClub { build , monetize } # 7 Kyiv Summer Edition

Ми не планували робити захід в липні, але завдяки відгуками і листами учасників ми вирішили провести ще одну зустріч AppClub {build , monetize} під умовною назвою Summer Edition. Що нас чекає на цей раз: Кейси продуктової мобільного розробки.Інвестиційні для ринку України. Lessons learned Досвід продуктових розробок компанії Stanfy на прикладі додатків «UA Today», «Вино і Їжа», «Worki». Ідеї, підходи, помилки, статистика, результати. Спікер:
Любомир Остапів, фінансовий директор/product owner в Stanfy. Бакалавр економічних наук і МБА від Могилянки. Паралельно з роботою в Stanfy консультує підприємців та стартапи з питань управлінських фінансів і метрик. Інформація про Stanfy:
Stanfy is mobile UI/UX design and development team that loves doing great things for iOS and Android, help startups and companies create successful mobile applications that are attractive, innovative, and provide the best user experience .

Опубліковано: 24/06/13 @ 08:30
Розділ Різне Читати далі...

Перевірка тексту на помилки в on - line режимі

Перевірка тексту на помилки в on-line режимі Практично кожна людина в даний час при роботі має справу з комп'ютерною технікою. Більшість професій так чи інакше пов'язані з написанням різних текстів, при цьому неприпустимо вчинення граматичних помилок для уникнення втрати репутації грамотного фахівця. Особливо ця тема актуальна для людей, робота яких безпосередньо полягає у складанні текстів різної спрямованості. Наприклад, рерайтери і копірайтери потребують того, щоб в найкоротший час обробити готовий матеріал, зробивши його придатним для публікації. У цій справі дуже корисним виявиться використання сайтів на подобу http://tutext.ru/dlja-novichkov/stati/146-proverka-teksta-na-oshibki.html, одна з функцій якого - Перевірка тексту на помилки . Сторінка містить багато інформації, яка буде корисна до прочитання як для початківця рерайтера, так і для професіонала зі значним досвідом. Тут докладно розповідається про те, які послуги надають таку послугу, як перевірка тексту на помилки .

Опубліковано: 24/06/13 @ 12:12
Розділ Різне Читати далі...

Чи потрібен свій сайт санаторію ?

Чи потрібен свій сайт санаторію? Інтернет сьогодні цілком може бути включений у список зручностей, без яких сучасна людина не мислить свого життя. За допомогою інтернету не тільки знаходять потрібну інформацію, спілкуються, слухають музику або дивляться фільми, інтернет допомагає робити багато речей, не виходячи з дому - працювати, відвідувати магазини і навіть знаходити місця для відпочинку. Адже зовсім не обов'язково опитувати родичів і знайомих про те, що являє собою той чи інший курорт, той чи інший санаторій - треба просто знайти сайт цього санаторію в інтернеті і почитати інформацію і відгуки про нього.

Опубліковано: 22/06/13 @ 06:48
Розділ Різне Читати далі...

Вибір «правильного » браузера .

Вибір «правильного» браузера. Як свідчать цифри статистики, щодня кожен з нас проводить в мережі Інтернет близько півтори години. Треба сказати, що це дуже усереднена цифра - хтось заходить в інтернет лише для того, щоб перевірити свою пошту (і таких людей абсолютна меншість), а хтось відвідує інтернет для того, щоб спілкуватися, працювати, слухати музику, дивитися кіно (і ці люди становлять більшість користувачів інтернету). А якщо так, то дуже важливо зрозуміти, який браузер краще використовувати для того, щоб відвідування інтернету приносило тільки позитивні емоції, щоб не довелося відчувати роздратування від поганої роботи браузера. З усіма характеристиками найвідоміших інтернет браузерів можна познайомитися на сайті user-life.ru . Саме тут розміщений порівняльний огляд найвідоміших і популярних інтернет браузерів - Mozilla Firefox, Google Chrome і Internet Explorer.

Опубліковано: 22/06/13 @ 06:48
Розділ Різне Читати далі...

Ще трохи захисту сайту не завадить :)

Захищаємо адмінку сайту за допомогою. htaccess Обіцяв анонсувати через пару днів після посту про 20-і креативних робочих місцях оновлення для Smart Linker, але поки доведеться почекати, є деякі проблеми (. Не будемо зациклюватися на цьому, як стабілізуємо - буде пост. А сьогодні я хотів би поділитися з Вами історією про одне моєму сервері, на якому кілька сайтів відчували себе не дуже затишно, адже хтось посилено робив підбір паролів до адмінок сайтів з різних IP і це неймовірно сильно грузило сервер (80 - 100%, замість 5-15% звичайних). Благо, сайти мої розміщені на FastVPS , а це може означати лише одне - мене не залишать з цією бідою один на один, як бувало у інших хостинг-провайдерів. Зізнаюся, рішення проблеми виявилося досить простим, ймовірно тому воно не прийшло до мене відразу, мабуть я шукав рішення поскладніше). Отже, хлопці з підтримки, а саме Денис Ватолин і Кирило Ковальов, підказали мені закрити доступ до сторінок авторизації для всіх IP, крім довірених за допомогою. htaccess. Сказано - зроблено.

Опубліковано: 21/06/13 @ 03:24
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 90

Компанії Ciklum потрібен Delivery Unit Manager віком 30-40 років, який створить Microsoft Dynamics Unit, буде керувати проджект-менеджерами, створювати привабливі робочі місця для співробітників, максимізувати задоволеність замовників і прибутку бізнес-юніта. Харківська компанія Radiosoft, яка розробляє ПЗ систем обліку частотоприсвоєнь, радіочастотного планування і розрахунку ЕМС, шукає Delphi-програміста зі знанням Firebird. TeamDev шукає в Харкові старшого Java програміста для роботи над веб-додатком, що допомагає користувачеві підібрати найбільш вигідні умови для погашення кредитів. Великі обсяги даних. Дуже складна архітектура. Компанії bright box для роботи над власним продуктом dealermobility.ru потрібно в Дніпропетровську C #/.NET/MVC Developer . Pre-Intermediate English. Зарплата $ 2000-2500. Компанії SysIQ потрібен Junior Test Developer . Досвід роботи в географічно розподілених командах буде плюсом. У київську команду Яндекс.

Опубліковано: 20/06/13 @ 07:35
Розділ Різне Читати далі...

Як зберегти інформацію на вашому комп'ютері

Як зберегти інформацію на вашому комп'ютері Інтернет докорінно змінив життя практично кожного з нас. Він дав нові можливості, нові знання, нові свободи, але разом з тим привніс в наші життя ряд нових проблем, які часто потрібно вирішувати негайно, причому тільки за допомогою професіоналів. Стосується це, в першу чергу, боротьби з вірусами, яких в Інтернеті безліч. Якщо на вашому комп'ютері або ноутбуці немає хорошої антивірусної програми, ви ризикуєте заразити комп'ютер серйозними вірусами, які будуть заважати вам працювати, можуть знищувати навіть частина інформації, яка зберігається на комп'ютері. До речі, втрата інформації - ще одна досить серйозна проблема, з якою боротися можуть тільки професіонали. Ось тут - - докладно описано, як саме борються фахівці з проблемами, щоб відновити таку потрібну інформацію. Одна невелика подряпина на диску, невелике падіння жорсткого диска і все - ви вже без моря важливою і потрібною інформацією.

Опубліковано: 19/06/13 @ 09:34
Розділ Різне Читати далі...

Розвиток комп'ютерної мережі .

Розвиток комп'ютерної мережі. У далекому вже 1962 Ліклайдера Дж. була написана ціла серія статей, яка нагадувала деяким чином фантастичне оповідання, але це тільки з першого погляду насправді це була серйозна наукова робота про галактичної мережі. У цій роботі вчений розглянув можливість створення цілої мережі комп'ютерів, що не відокремлених, а діють в повній взаємозв'язку один з одним. Кожен їх комп'ютером мав повний доступ до інформації на інших в мережі. Розглядаючи зараз дану концепцію, можна сказати, що це був погляд у майбутнє, адже зараз мережа інтернет це вже не просто пов'язані між собою комп'ютери, це вже окрема субстанція, яка практично живе своїм віртуальним життям. Навіть дізнається з мережі користувач, дійсно, а навіщо дивитися в календар, якщо під рукою такий обсяг інформації та сервісів. Після виходу цієї серії статей, Ліклайдера довірили керувати таким проектом, який став першим кроком до розвитку глобальної мережі.

Опубліковано: 19/06/13 @ 09:32
Розділ Різне Читати далі...

Адаптація сайту для мобільного пристрою.

Адаптація сайту для мобільного пристрою. Мало того що мережа інтернет вже необхідна для кожного користувача комп'ютера, так сучасні технології створюють все нові можливості для роботи в інтернеті з мобільного телефону. Та тепер в інтернет з мобільного телефону теж може вийти велика кількість користувачів мобільних мереж, але процес тільки розвивається. Зараз вже і компанії працюють над адаптацією своїх сайтів для мобільних пристроїв, про що докладніше можна прочитати http:// rebill.me/forumdisplay.php? f = 60. Повернемося до реального життя. Що ж нового пропонують у сфері мобільного інтернету розробники власникам сайтів? Вони пропонують змусити сайт працювати на вас з подвоєною силою, тобто не тільки користувачі комп'ютерної техніки можуть ознайомитися з роботою компанії, продукцією, сервісами і т.п. Фактично кожен, у якого на мобільному телефоні є підключення до інтернету, може швидко дізнатися про те, що пропонує компанія споживачеві і скористатися його послугами.

Опубліковано: 19/06/13 @ 09:31
Розділ Різне Читати далі...

Споживчий кредит для фрілансера

Споживчий кредит для фрілансера Життя фрілансера може здаватися медом тільки до деяких пір, а саме до того моменту, коли виникає потреба у великій грошовій сумі, але накопичити ніяк не виходить. Офіційно працевлаштованому людині з довідкою про доходи, нехай навіть самих скромних, під силу вирішити цю життєву проблему, звернувшись у банк за кредитом. Фрілансера на цьому місці чекає проблема, тому що без офіційної довідки з місця роботи банк не захоче мати з ним справу. Для людини, кілька останніх років трудиться неофіційно, навіть купити Ipad в кредит може здатися нерозв'язною завданням, не кажучи вже про більш великих покупках. Насправді для фрілансерів існує не один, а кілька способів отримання споживчого кредиту. Застава і поручительство. Запорукою служить будь-який об'єкт, що володіє матеріальною цінністю. Це може бути автомобіль, нерухомість та інше. Головне, переконати банк у тому, що він не втратить свої кошти.

Опубліковано: 19/06/13 @ 03:12
Розділ Різне Читати далі...

Продаж кондиціонерів в інтернет магазині - як правильно вибрати магазин ?

Продаж кондиціонерів в інтернет магазині - як правильно вибрати магазин? Інтернет магазини - явище, досить поширене на заході. Їх кількість і різноманітність там настільки велике, що багато покупців воліють купувати всі товари саме в інтернет магазинах, що істотно економить і час, і гроші. У нашій країні звичка до інтернет покупкам ще не настільки велика, але в той же час в алгоритм дій багатьох покупців, які прагнуть придбати той чи інший товар, особливо коли мова йде про досить дорогих товарах, входить відвідування інтернет магазинів - хоча б заради того, щоб мати можливість зорієнтуватися за цінами. Наприклад, перед тим, як купити кондиціонер, користувачі інтернету відвідують сайти, на яких ведеться для того, щоб замовити або просто дізнатися порядок цін на цікаву модель. На сьогоднішній день і в нашій країні існує досить багато інтернет магазинів. При цьому кількість їх багато в чому залежить від того, що саме можна називати цим словосполученням.

Опубліковано: 19/06/13 @ 03:10
Розділ Різне Читати далі...

Кого хочуть роботодавці ? Частина 2 . історії успіху

У статті «Індекс Джина. Кого хочуть роботодавці? »користувачі просили навести конкретні приклади,« історії успіху ». Виправляємося. Але спочатку - невелика історія. Всі імена вигадані, будь-які збіги випадкові. Історія № 1, абстрактна Іван П., 23-річний розробник в лідері ринку. Він працює тут вже два роки. Хороша зарплата і соцпакет, хороший колектив. Начебто все добре, але хочеться чогось нового. Проект набрид, технології застаріли. Шукати нову роботу? Все не так погано, щоб оголошувати про це колегам або на LinkedIn. А раптом нічого супер-цікавого і не знайдеться? Тільки зіпсуєш собі перспективи на поточному місці. Тому Іван відправляє на пошуки пропозицій Джина . Результат - п'ять пропозицій, з них три - цікаві. Два співбесіди, два джоб оффера. Відпрацювавши покладені два тижні, Іван передає справи і виходить на нову роботу. Вимикає профіль на джин, щоб не писали даремно. Цікавий проект, + $ 500 до зарплати - Джинн свою роботу зробив.

Опубліковано: 19/06/13 @ 07:51
Розділ Різне Читати далі...

20 липня - Вебінар Юрія Артюха « Автоматизуємо верстку до швидкості світла »

Вам доводиться досить багато верстати в стислі терміни не шаблонний дизайн ? А вашим замовникам і менеджерам немає діла до семантики , а тим більше до валідності. Звичайно ж , їх цікавить тільки швидкість роботи. Як автоматизувати верстку ? На це питання готовий відповісти Юрій Артюх , один з найпопулярніших верстальників рунету. Як ми будемо вчитися :
Захід проходить у форматі вебінару . Напередодні ви отримаєте всі доступи та детальну інструкцію для участі у вебінарі . Протягом вебінару Ви зможете задавати питання спікеру . Для кого цей курс :
Верстальники , які хочуть працювати швидше і ефективніше , а також зберегти своє моральне здоров'я . План майстер -класу:
1 . Прискорення процесу верстки .
2 . Препроцесори .
3 . Утиліти.
4 . Grunt . Реєстрація та деталі .

Опубліковано: 18/06/13 @ 08:23
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Зеник Матчишин , Staff Engineer в Lohika

110 -й випуск подкасту " Відверто про IT кар'єризм " . Мова піде мова про замовників , проектах , Java і Львові. У програмі: Про во'IT'і Staff Engineer Політика і проекти Замовники внутрішні і зовнішні NDA www.rozrobka.com Java і Ruby Конференції та менторство Книги у випуску : Emotional Intelligence 2.0 - Travis Bradberry , Jean Greaves The Architecture of Open Source Applications - Robert Chansler , Russell Bryant , Roy Bryant , Rosangela Canino - Koening , Francesco Cesarini , Eric Allman , Keith Bostic , Titus Brown Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 18/06/13 @ 11:59
Розділ Різне Читати далі...

31 серпня, Одеса - Другий турнір з пляжного футболу для ІТ -компаній 'IT - кубок з пляжного футболу , Одеса 2013 '

Ви любите активний відпочинок, спорт і весело проводити час на березі моря? Приїжджайте влітку в Одесу! 31 серпня компанія Lohika запрошує всіх ІТ-фахівців на Другий турнір з пляжного футболу для ІТ-компаній 'IT-Кубок з пляжного футболу 2013' . На пляжі «Копакабана» (13 ст Великого Фонтану) буде багато драйву, сміху та незабутніх вражень. Ви любите грати у футбол? Поспішайте зареєструвати свою команду для участі! Торік турнір залишив самі теплі і приємні спогади у учасників і команд вболівальників. Для реєстрації команди заповніть заявку , ми зв'яжемося з вами найближчим часом. Вартість участі однієї команди (від 5 до 10 чол) складе 2000грн. Ми плануємо запросити професійного суддю і доктора на турнір. Всі ігри будуть записані на відео.
Під час перерв учасники та вболівальники зможуть взяти участь у конкурсах, пограти в пляжний волейбол, і звичайно, покупатися в морі і позагоряти.

Опубліковано: 18/06/13 @ 09:27
Розділ Різне Читати далі...

Чи потрібен свій сайт.

Чи потрібен свій сайт. Якщо раніше було просто популярним брендом мати свій сайт, причому яскравіше і краще ніж у конкурентів, то в даний час поняття «сайт заради сайту» втратило свою актуальність. Сайт в наш час це досить ефективний робочий інструмент, що дозволяє не тільки здійснювати збір інформації і рекламу компанії, але і в деяких випадках максимально автоматизувати або перевести в електронний формат максимальну частину роботи компанії. Причому з кожним роком конкуренція зростає не тільки на ринку реальному, а й у мережі інтернет. Для того щоб сайт був розроблений на гідному рівні краще довірити роботу професіоналам, які займаються створенням інтернет сайтів . При наявності правильно розробленого сайту зростає можливість довести інформацію до покупців більш достовірно і в повному обсязі. Запропонувати їхній увазі не тільки загальну інформацію, але і більш детально описати товар (послугу).

Опубліковано: 17/06/13 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155