22 березня, Одеса - Odessa IT - People PechaKucha v1.0

«Ви хочете провести залишок життя , займаючись продажем газованої води, або хочете змінити світ ? » ( Стів Джобс ) Тонкі жарти на тему IT , сотні профессионализмов , неясні діалоги зовсім молодих хлопців ... Інформаційні технології вже давно стали невід'ємною частиною нашого повсякденного життя , і Вітальня не може оминути цю тему стороною. Поговоримо про IT разом? За традицією , кожен місяць ми проводимо захід під назвою ПечаКуча , суть якого зводиться до можливості будь-якого охочого поділитися інформацією. Виступаючий представляє доповідь - презентацію з 20 слайдів , кожен з слайдів змінюється через 20 секунд. Таким чином , тривалість доповіді обмежена 6 хвилинами 40 секундами . Наша перша весняна ПечаКуча , присвячена IT , відбудеться 22 березня о 19.00 , в суботу , і ми шукаємо спікерів - тих , кому є чим поділитися , а також запрошуємо слухачів - провести час з користю і задоволенням. Запропонувати тему доповіді або зареєструватися як слухач можна тут .

Опубліковано: 14/03/14 @ 02:58
Розділ Різне Читати далі...

Java дайджест # 1 . тестування

Дайджест сконцентрований навколо теми тестування Java коду . Питання, пов'язані з UI - тестуванням і основами QA, по можливості з огляду виключені. JUnit - де- факто стандарт , популярний фреймворк для юніт -тестування , перший популярний фреймворк з сімейства xUnit. Офіційна вікі - матеріали про підходи і ідіомах тестування. TestNG - інший популярний фреймворк для тестування. Думаю , він більше підходить для QA- автоматизаторів , ніж програмістів , які пишуть тести для коду. XUnit Test Patterns . Містить багато корисної інформації про підходи у тестуванні (наприклад , опису Mocks , Fakes , Stubs and Dummies ) . Mockito - дуже популярна бібліотека для роботи з МОКами . Мені вона подобається більше , ніж більш давня , але все ще популярна EasyMock . PowerMock ( ito ) містить розширення для EasyMock/Mockito , які вирішують такі проблеми , як , наприклад , мокірованіе статичних методів .

Опубліковано: 14/03/14 @ 08:23
Розділ Різне Читати далі...

« Думати - важка робота » , або 3 причини невдалих проектів

via Shutterstock . [ Від редакції : автор , який надіслав дану статтю , побажав залишитися анонімним ] У цій статті я розповім про три основні причини , що призводять до провалу проектів . Розглянемо « кейс з життя». Він містить гострі кути , удари про які я спостерігав неодноразово , і ідеально підходить на роль моделі для подальших міркувань . Кейс Програмістові Васі приходить в голову геніальна ідея - створити чергову соціальну мережу. Він вміє робити бек- енд , але не вміє фронт -енд. Вася йде до Петі , що знає HTML5 , і до Колі , знайомому з Photoshop. Разом вони на колінах пишуть симпатичне веб -додаток. Зірки і фаза місяця збігаються, і дітище програмістів купує якась американська контора « А». СТО з А усвідомлює важливість знань , і тому призначає своїх підлеглих Майкла і Стіва перейняти знання у Васі , Петі і Колі . Майкл і Стів поняття не мають , що таке 100 % знань , і вірять українській команді на слово.

Опубліковано: 13/03/14 @ 11:09
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 127

Проекту IQ Friendsпотрібен Superstar CTO з хорошим знанням Django/Python. Зарплата $ 2000-3500 . Програмно -апаратний стартап Branto збирається на Kickstarter і шукає C програмістав Дніпропетровську. Харківської компанії MediaSapiens для розробки нативной iPad -версії програми для e - learning потрібен Senior iOS Developer. Зарплата $ 2000-3000 . Tarkos Soft шукає чотирьох JavaScript- розробників. Зарплата 30 000 грн. Компанії Е- КОМ потрібна системний адміністратор Linux. Зарплата від від 16 000 до 40 000 грн. Компанія iDeus шукає в Харкові молодшого Frontend -розробника. Дуже гнучкий графік , ніякого старого IE. Piraeus банку потрібен Information Security Senior Specialist, який знає , що таке SIEM , DLP , UAM , IdM , IDSt , IPS , firewalls . Молодіжна онлайн- платформа Дія в Україні шукає Front - end розробникау Львові. Соціальний проект " Хата У Центрі " шукає Drupal -розробника. Львівський телеканал ZIK шукає SMM -менеджера.

Опубліковано: 13/03/14 @ 06:19
Розділ Різне Читати далі...

New It in New Ukraine

via Shutterstock . Дозволю собі поміркувати про можливість побудувати нові відносини між IT- галуззю і державою - на випадок , якщо організація такої взаємодії таки виявиться актуальніше партизанської війни. IT -спільнота для держави Зараз український інтернет « вирує » соціальними проектами . Вони наближено діляться на три класи:
- пропозиції з організації державних функцій;
- контроль за їх виконанням державою ;
- соціальні проекти , спрямовані на самоорганізацію . Пропозиції з організації державних функцій Держава виконує деякі процеси , що відносяться до IT- сфері. У першу чергу , це забезпечення прозорості бюджету , зворотного зв'язку , підтримка інституцій. Якщо судити по одним призначень , нинішній уряд все це розуміє і розроблятиме , і нема чого ломитися у відкриті двері. Якщо за іншими - є ризик того , що держава спробує в черговий раз показати імітацію.

Опубліковано: 12/03/14 @ 08:09
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Віталієм Ставропольським , керівником предінкубатора Bull Or Queen і ex - CEO Voomy IT park

146 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про менеджмент , аналітиці , « Київстарі » і стартапи . У програмі: Про во'IT'і Президентська стипендія Перша робота Аналітика в Київстар Директор з маркетингу Кодове ім'я « Аргентум » Структура « Київстар» Voomy IT Park Створення коворкінгу Книги у випуску : Уявіть собі ! - Томас Дж. Пітерс Чотири кроки до осяяння - Стівен Гарі Бланк Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com . Наш гість у його новому стартап проводить цікавий захід і попросив розмістити інформацію про цей івент , що ми з радістю і робимо :
14 березня 2014 в лофт за адресою : м. Харків , вул.

Опубліковано: 11/03/14 @ 11:19
Розділ Різне Читати далі...

21 березня, Одеса - Конференція Малої Академії комп'ютерних Наук в Одесі

В інституті комп'ютерних систем Одеського національного політехнічного університету (спільно з олбастним укправленіем освіти Одеської облдержадміністрації ) відбудеться щорічна весняна науково -практична конференція з комп'ютерних наук серед старшокласників шкіл , ліцеїв , коледжів. Напрямки роботи відповідають секціям Малої академії наук:
- Комп'ютерні системи та мережі
- Безпека ІНФОРМАЦІЙНИХ та телекомунікаційніх систем
- Інформаційні системи , бази даних та системи штучного інтелекту
- технології програмування ( прикладне та системне програмування )
- Мультимедійні системи , Навчальні та ігрові програми
- Інтернет -технології та WEB- дизайн У програмі плануються :
- рекомендації з підготовки конкурсних робіт з комп'ютерних наук
- доповіді учнів
- конкурси з алгоритмізації та програмування від комп'ютерних фірм
- заняття з ігровому програмування та математики.

Опубліковано: 11/03/14 @ 08:30
Розділ Різне Читати далі...

Після Майдану. Все тільки починається .

via Shutterstock . Ми програмісти , а значить , володіємо інженерним підходом до вирішення проблем. Давайте застосуємо підхід Five WHYs для аналізу подій Майдану. У двох словах , ідея Five WHYs - докопатися до першопричини проблеми. Для цього ми п'ять разів поспіль задаємо один і той же питання : «Чому? » Чому сталося те , що сталося ? Знайдемо корінь проблеми , і тільки після цього обговоримо можливі способи її вирішення. Мій аналіз і висновки можуть виявитися неправильними , але я хочу продемонструвати підхід . Альтернативні трактування буду радий побачити в коментарях. Отже, поїхали . Проблема У центрі Києва в мирний час була вбита сотня громадян України , ще тисяча отримала важкі поранення і каліцтва . Чому ? Кілька місяців громадяни протистояли владі , конфлікт регулярно ескаліровать . Чому ? Громадяни принципово не підтримували напрямок розвитку суспільства і не знайшли , як інакше вплинути на події.

Опубліковано: 11/03/14 @ 08:04
Розділ Різне Читати далі...

Кар'єра в IT: посаду QA engineer

via Shutterstock . Представляємо п'яту статтю серії «Кар'єра в IT ». У даному випуску ми розповімо про QA- інженерах . Професія цих фахівців молода і все ще перебуває на стадії формування (особливо в Україні ) . Попередні матеріали циклу були присвячені посадам Team Lead , software Architect, Project Managerі CTO . Quality Assurance engineer - це фахівець із забезпечення якості , діяльність якого спрямована на поліпшення процесу розробки ПЗ , запобігання дефектів і виявлення помилок у роботі продукту . За даними ДОУ , середньому українському QA- інженеру 26 років . Він має досвід роботи від півроку ( джуніор ) до 5 років ( сеньйор ) і отримує зарплату $ 600-2700 . Завдання та обов'язки Основне завдання QA - забезпечення якості . QA- інженер фокусує увагу на процесах розробки ПЗ , покращує їх , запобігає появі дефектів і проблем ( Makes sure you are doing the right things , the right way ) .

Опубліковано: 10/03/14 @ 08:47
Розділ Різне Читати далі...

27 березня, Київ - Роман Хміль. Цифрова революція або як зробити ІТ індустрію в Україні локомотивом нової економіки

Роман Хміль - СОО компанії Ciklum . У минулому засновник і керуючий директор компанії GlobalLogic Ukraine . Програма :
- Як побудувати привабливий інвестиційний клімат в Україні
- Як ІТ індустрія може підтримати громадянське суспільство
- Що потрібно зробити , щоб переконати західні ринки в безпеці і привабливості інвестицій Як побудувати привабливий інвестиційний клімат в Україні , який дозволить ІТ індустрії збільшити темпи зростання в 2-3 рази і вийти на 10 млрд дол експорту до 2020-го . Що потрібно зробити , щоб переконати західні ринки в безпеці і привабливості інвестицій в український ІТ сектор. Як ІТ індустрія може підтримати громадянське суспільство і брати участь у реформуванні країни. Реєстрація .

Опубліковано: 07/03/14 @ 01:17
Розділ Різне Читати далі...

11 березня, Київ - AI- Club в Grammarly : «Сучасні алгоритми автоматичного розпізнавання усного мовлення »

Для того , щоб компенсувати пропущену зустріч у лютому , в березні AI Club в Grammarly проведе дві зустрічі .
Перша з них відбудеться 11 березня , у вівторок , о 19:00 за адресою Терещенківська 13 , 8 поверх , офіс 110 . Перед гостями клубу виступить Іван Бондаренко , програміст -консультант C/C + + , інженер-дослідник в області автоматичного розпізнавання мови і машинного навчання. Тема його доповіді:
«Сучасні алгоритми автоматичного розпізнавання усного мовлення ».
Проблема розпізнавання мовлення тісно пов'язана з проблемою створення ергономічного людино- машинного інтерфейсу . Системи розпізнавання мови вже знаходять своє місце в мобільних комп'ютерних пристроях , автоматизованих call -центрах і т.п.

Опубліковано: 06/03/14 @ 10:05
Розділ Різне Читати далі...

СЕО Ciklum написав відкритого листа міністру економіки Павлу Шеремета

Ukraine after the crisis : Moving to a knowledge - based economy - an invitation to act now Dear Mr . Sheremeta , I would like to extend this invitation to you , as a representative of the government , to have a meeting with " IT Ukraine " association using this document as the agenda . We should immediately establish a working group to transform these ideas into concrete plans that can be put into action right away . As you stated on CNN Amanpour yesterday : " The issue of increasing labor productivity [ is ] how to go out of the resource - based economy into knowledge - based economy . " I am very happy to note that we completely on the same page here . We should start now to look at how we can strengthen Ukraine and show the way forward .

Опубліковано: 06/03/14 @ 05:26
Розділ Різне Читати далі...

СЕО Ciklum написав відкритого листа міністру економіки Павлу Шереметі

Ukraine after the crisis : Moving to a knowledge - based economy - an invitation to act now Dear Mr . Sheremeta , I would like to extend this invitation to you , as a representative of the government , to have a meeting with " IT Ukraine " association using this document as the agenda . We should immediately establish a working group to transform these ideas into concrete plans that can be put into action right away . As you stated on CNN Amanpour yesterday : " The issue of increasing labor productivity [ is ] how to go out of the resource - based economy into knowledge - based economy . " I am very happy to note that we completely on the same page here . We should start now to look at how we can strengthen Ukraine and show the way forward .

Опубліковано: 06/03/14 @ 05:26
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 126

Михайло Кашкіннабирає в команду Python , Android і iOS програмістів в Дніпропетровський офіс , робота над профінансованим стартапом з США з великою базою клієнтів, що не аутсорсинг. Компанії SimCorp потрібна С + + розробникмоделей оцінки фінансових інструментів. Запорізької компанії AMgrade потрібно старший PHP - розробник . Зарплата $ 2500-2800 . RIO.UA для одного з проектів холдингу - DOC.UAшукає Junior/Middle PHP -розробника . Зарплата до 16 000 грн. TripScan , пошукова система для побудови маршруту від дверей вашого будинку до кінцевої точки подорожі , шукає Front End розробника . Зарплата $ 1000-3000 . Дніпропетровської компанії Propeople потрібна Front End розробник. Обіцяють хороший колектив , настільний теніс , Xbox і веселі п'ятниці. Nomoc Паблішинг Україна запрошує на роботу молодшого iOS -розробника. Зарплата від 6000 до 10 000 грн. SocialTalents шукає Android розробникадля проекту CardKit .

Опубліковано: 06/03/14 @ 09:42
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Ігорем Чішкалой , незалежним консультантом з маркетингу

145 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». Мова піде про Білорусь , маркетингу , SEO і всякої іншої оптимізації . У програмі: Про во'IT'і Енікейшество SEO і SEM Вмираючі технології Соціальні мережі ABC Solutions Вітчизняні клієнти Microsoft Книги у випуску : Секрети поведінки людей - Павло Таранов Занадто одружений таксист - Р. Куні Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 04/03/14 @ 11:01
Розділ Різне Читати далі...

Харківська Stella Systems подала позов на $ 30 млн проти MedeAnalytics [ UPDATED ]

Як повідомляє Reuters, українська компанія Stella Systems, розробник ПЗ у сфері охорони здоров'я , подала позов до окружного суду США проти свого американського партнера MedeAnalytics . Звинувачення включають порушення контракту , переманювання співробітників і недотримання каліфорнійського закону про конкуренцію . За заявами Stella Systems , в результаті компанія втрачає доходи в розмірі $ 30 млн. Крім того , MedeAnalytics , потребуючи висококваліфікованих фахівцях , на сьогоднішній день найняла в свій штат вже майже 20 колишніх співробітників Stella Systems . Stella Systems і MedeAnalytics співпрацюють з 2004 року. Як стверджує Stella Systems , MedeAnalytics мала намір продовжити контракт і далі , однак за 3 дні до закінчення терміну договору (28 лютого 2014 року) змінила своє рішення . Відносини між компаніями погіршилися в 2012 році. У 2013 команда управління MedeAnalytics , контрольована інвесторами Bain Capital , спробувала захопити Stella Systems .

Опубліковано: 28/02/14 @ 12:46
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 125

Inavanteшукає Java -розробника ( релокацію в Чикаго) . Зарплата $ 65,270 before taxes . Харківська компанія Mirantis запрошує на роботу Python розробника - інтерназ хорошим знанням Computer Science . Студії deWeb потрібен молодший Front - end розробник. Дніпропетровська компанія Реактор шукає Web- аналітика, що вміє будувати математичні та поведінкові моделі . Зарплата 8000 грн. Укртелеком шукає аналітиказ глибокими навичками фінансового моделювання в департамент стратегії і М & А. Компанії Materialise потрібна Junior Functional Analyst. Знання UX буде плюсом. Харківська компанія Царський Подарунок , яка займається розробкою медичного обладнання , шукає С/C + + програміста. Sigma Ukraine шукає в Харкові PR -менеджераз досвідом роботи 5 + років. Українське національне інформаційне агентство УКРІНФОРМ , наступник УТА , БУПа , УкТА , РАТАУ , шукає головного спеціаліставідділу впровадження та оптимізації веб -ресурсів. Зарплата 4000 грн.

Опубліковано: 27/02/14 @ 08:37
Розділ Різне Читати далі...

Тизери в 2014 році: тремтіння і слайдер

Як ви знаєте , « дзеркало рунета » надумало вбити целюлітні тизери . Багато хто вже встигли зняти лякаючі картинки , замінивши їх відносно нейтральними ( але все одно , прямо скажемо, не дуже симпатичними ) . Особисто я ні чорта не розумію як « дзеркало рунета » зібралося відрізняти тремтячий жир від просто убогою гифки з Валерією . І десь глибоко в душі сподіваюся , що не тупо по наявності коду або вже тим більше аналізом того , куди йде трафік - це було б дивно. Але зараз мова не про це. Що робити , щоб дохід не просів ?
Є варіант - розміщувати нейтральні тизери і анімувати .
Виглядає це так : Два варіанти анімації - тремтіння і світіння (обидва видно вище) . Який приріст доходу це дає і як реалізувати ? Власник сайту з HD фільмами провів експеримент з тремтінням і результати такі , йоу . Сам сайт це черговий парсинг - збірка , де сторінки генерішь а- ля результати пошуку всередині сайту. Трафік явно з Гугла .

Опубліковано: 27/02/14 @ 04:01
Розділ Різне Читати далі...

IT -кар'єра в банку : за і проти

via Shutterstock . «Шукаю роботу , банки не пропонувати » , - кажуть програмісти. Звідки взялося таке упередження ? Стереотипи стереотипами , проте в анкеті рейтингу компаній ДОУ фахівці оцінюють банки не вище 80 /100. Щоб з'ясувати причини , ми попросили 18 поточних і колишніх IT- співробітників українських банків розповісти про їх роботу. Червоною ниткою через розповіді опитаних проходять 4 тези:
- Співробітники банку зобов'язані розбиратися в банківській діяльності .
- Бюрократія ускладнює спілкування між відділами .
- Банки - консервативні організації : надійність цінніше , ніж інновації .
- Програмісти розробляють новий функціонал або займаються підтримкою старого . У другому випадку вони стикаються з величезним розкидом версій і « зоопарком технологій». В оцінці інших особливостей роботи в банку IT- фахівці одноголосності не досягли.

Опубліковано: 26/02/14 @ 08:12
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Юрієм Лучанінова , PhoneGap Group Leader в MobiDev

143-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». Поговорили про іграх , швидкодії , міжплатформенних та мобільного розробці . У програмі: Про во'IT'і Менш нервова робота Android PhoneGap JavaScript Що потрібно вчити , щоб отримувати багато? Розвиток навичок Ціна PhoneGap Співбесіди і вимоги Швидкодія Книги у випуску : Чистий код : створення , аналіз і рефакторинг . Бібліотека програміста - Роберт Мартін Хранитель мечів. Книга 1 . Народження Мага - Микола Перумов Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 25/02/14 @ 11:51
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168