ITea Talks : Оксана Смирнова - адепт QA в Норвегії

ITea Talks - це неспішну розмову двох айтішників за чашкою чаю , де обговорюється все , що залишилося недомовленим на мітингах . Це новий погляд на професію розробника , її психологія , якщо хочете . Автор і ведучий - Alex Grechanowski , product/marketing manager . Частина 1. Шлях QA- фахівця в Україні У 2002 році ти закінчила Харківський національний університет імені Каразіна за спеціальністю «прикладна математика » . Багато наших з тобою колеги теж вийшли звідти. Наскільки я розумію , це була сильна школа , яка і дала тобі можливість відносно легко влитися в IT ?
Я думаю , що « сила» мехмату полягає в тому , що після нього не страшно займатися чим завгодно . І не тому , що на мехматі вчать всьому на світі , - просто немає страху , що не впорається з поставленими завданнями . Університет вчить працювати , шукати необхідну інформацію , узагальнювати і знаходити взаємозв'язки . ІТ в цьому сенсі - дуже логічне продовження і застосування отриманих навичок.

Опубліковано: 14/08/14 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 149

Єгор Чумаков шукає досвідченого віддаленого JavaScript - розробника зі знанням Angular.js для роботи над eLearning стартапом з великим фінансуванням . Оплата - $ 15-25 на годину. Юрію Бутусову , головному редактору Цензор.нет потрібні програмісти , щоб зробити сайт , присвячений нашим воїнам . Ozolio Live Webcam Hosting шукає в Одесі Java - програміста зі знанням RMI/JMX технологій. Зарплата $ 2500-3000 . Стартап Robo , працюючий над створенням революційного який навчає робота , шукає iOS і Android розробників . Relocation to Shenzhen , China for the next 2-3 months , afterwards ( if we like each other :) relocation to London or Vienna . Краківська компанія Semihalf шукає C розробника . Strong will to relocate and work in Poland буде плюсом . Зарплата $ 1500-2000 .

Опубліковано: 14/08/14 @ 06:21
Розділ Різне Читати далі...

DOU Ревізор в Terrasoft : «Дім, де багато хмар , світла і простору»

DOU Ревізор побував у київському офісі компанії Terrasoft , лідера на ринку CRM - систем , виробника програмної платформи bpm'online . Продукти bpm'online створені для управління продажами , маркетингом і сервісом , входять в TOP - 15 CRM - систем світу . Група компаній Terrasoft заснована в 2002 році. На сьогоднішньої день в київському офісі компанії працюють 515 співробітників ( 432 технічних спеціаліста) . В окрузі та поблизу Офіс компанії розташувався в 7 хвилинах ходьби від ст . м . Деміївська в шестиповерховому скляній будівлі за адресою Червонозоряний проспект , 115а . Воно було спроектовано і побудовано спеціально для Terrasoft , куди компанія і переїхала в квітні минулого року. Вхід в офіс здійснюється через датчики , що розпізнають біометричні дані співробітників . Чесно кажучи , прийшовши на зйомку , ми за звичкою думали , що потрапили в бізнес - центр , що вміщає кілька різних компаній.

Опубліковано: 13/08/14 @ 06:25
Розділ Різне Читати далі...

29 серпня, Дніпропетровськ - Конкурс " Just Dance IT "

Дніпропетровський офіс DataArt організує танцювальний конкурс « Just Dance IT » і запрошує участововать колег з інших компаній ! « Just Dance IT » - перший у своєму роді проект , мета якого - дізнатися, яка з IT -компаній найкраща в танцювальному сенсі цього слова . 29 серпня в 18:00 пройде справжній танцювальний бій серед IT - денсеров .
- Перший етап - реєстрація , яка завершується 25 серпня.
- Другий етап - жеребкування , формування груп .
- Третій етап - конкурсні танцювальні виступи в самому центрі міста . Вид конкурсу : танцювальні баттли в групах , по виходу з групи - серія плей - офф- танців для визначення команди - переможця та призерів. Формат конкурсу : танцювальна гра Just Dance 2014 ( мультиплеер ) на базі консолі Xbox 360.

Опубліковано: 12/08/14 @ 11:42
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Павлом Дещинський , VP Delivery & Operations в N- iX

166 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм » . В подкасті піде мова про Укртелекомі , Львові та менеджменті . В програмі: Про во'IT'і Досвід першої роботи Укртелеком Перехід в N- iX Робота консультантом Менеджмент Конференції Scrum Великий бос Сербський телеком Книги у випуску : Потік . Психологія оптимального переживання Сім навичок високоефективних людей - Стівен Кові Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання, що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 12/08/14 @ 10:35
Розділ Різне Читати далі...

15 серпня, Київ - Курс " Java for beginners "

Запрошуємо на курс « Java for beginners » . Перше заняття ми проводимо безкоштовно . На ньому Ви зможете ближче познайомитися з викладачем , тренінговим центром , технологіями викладу матеріалу , задати всі запитання ! Весь курс складається з 16 занять по 2,5 години (з 19:00 до 21:30 ) , 3 рази на тиждень ( понеділок , середа , п'ятниця ) Даний курс націлений на те , щоб дати хороший базис для подальшого вивчення програмування на Java. Розрахований на новачків. Протягом навчання будуть розглядатися основні поняття ООП , прийоми , оператори та керуючі конструктори мови Java , який , на даний момент , є найбільш швидкозростаючим і популярною мовою програмування . Особлива увага приділятиметься фундаментальним поняттям програмування , а також практичним завданням , які будуть виконуватися як вдома , так і безпосередньо на заняттях .

Опубліковано: 12/08/14 @ 07:56
Розділ Різне Читати далі...

Шлях студента , або як отримати свою першу роботу - 2014

via Shutterstock . "Щоб влаштуватися на роботу , потрібен досвід , а щоб отримати досвід , потрібно працювати" - прописна істина , замкнуте коло . З цією проблемою стикаються як молоді фахівці ( студенти , випускники ) , так і ті , хто вирішив змінити професію з іншої області на IT. "Звідки взяти досвід , якщо без нього нікуди не беруть? " - Ми відповідаємо на це питання і пропонуємо вам оновлений огляд IT -компаній , готових прийняти до себе новачків і виростити з них гідних конкурентоспроможних професіоналів. Компанія Місто Напрями Тип A La Carte Київ PHP , HTML/CSS , Javascript і супутні технології. Стажування A - MTOSS Харків .Net dev , iOS і Android dev , QA Стажування ApriorIt Дніпропетровськ C ++ , QA Курси , практика Aquasoft Дніпропетровськ , Хмельницький C ++ , C # , Java , .NET , web services , frontend та інші (повний список на сайті компанії ), тестування ПО Стажування , практика Binary Studio Онлайн JS , .

Опубліковано: 12/08/14 @ 06:28
Розділ Різне Читати далі...

13 - 14 вересня, Київ - #LinguaHack

Якщо ти любиш Java всім серцем - приходь , відірвемося разом! Доба безперервного кодинга в центрі Києва не залишать байдужими навіть самих сонних ; ) #LinguaHack 30 -годинний марафон для суворих розробників . Будемо хака в світі NLP , OCR і перекладів на різні мови . Команда організаторів #Smartling з радістю поділяться смачними проблемами для вирішення , якщо ви прийшли без своїх . Мова будь на ваш розсуд , до тих пір поки це Java; ) Тема хакатона : « Мова і все , що з ним пов'язано » Таймінг : суботу
11:00 Привітання організаторів , знайомство з учасниками в креативному просторі « Часопис » .
11:30 - 12:00 Старт Хакатона .

Опубліковано: 11/08/14 @ 03:58
Розділ Різне Читати далі...

13 - 14 вересня, Київ - LinguaHack

Якщо ти любиш Java всім серцем - приходь , відірвемося разом! Доба безперервного кодинга в центрі Києва не залишать байдужими навіть самих сонних ; ) LinguaHack - 30 -годинний марафон для суворих розробників . Будемо хака в світі NLP , OCR і перекладів на різні мови . Команда організаторів з радістю поділиться смачними проблемами для вирішення , якщо ви прийшли без своїх . Мова будь на ваш розсуд , доти поки це Java ; ) Тема хакатона : « Мова і все , що з ним пов'язано »
Офіційний хештег хакатона : #LinguaHack Таймінг : суботу
11:00 Привітання організаторів , знайомство з учасниками в креативному просторі « Часопис » .
11:30 - 12:00 Старт Хакатона .

Опубліковано: 11/08/14 @ 03:58
Розділ Різне Читати далі...

TEAM International відкрив офіс у Львові

У серпні американська компанія TEAM International відкрила нову локацію. Це третій центр розробки компанії - TEAM працює в українському Харкові і колумбійському Медельїні . Компанія орендувала 2 поверху в бізнес-центрі Лемберг , на вул . Богдана Хмельницького , 176. У даний момент в офісі працює команда з 5 співробітників , до кінця року кількість людей збільшиться до 20-30 , а протягом першого року ТЕАМ Львів виросте до 40-50 чоловік. Кілька співробітників переїхали з Харківського офісу , проте компанія планує активно запрошувати на роботу місцевих фахівців . Новий філіал працюватиме над Business Intelligence проектами ( MS SQL stack ) , Java , .NET. « Львів залучив нас насиченою IT життям , культурній та географічній близькістю до Європи , і, звичайно красою самого міста , » - пояснив вибір міста Метт Мур , СЕО компанії. TEAM International працює в Україні вже 12 років , і налічує 300 співробітників в офісах в Україні , США і Колумбії .

Опубліковано: 11/08/14 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

19 серпня, Харків - Kharkiv JS & UI Meetup

GlobalLogic запрошує харківське співтовариство JS & amp ; UI розробників на серію відкритих JavaScript Dev Meetups , перша з яких відбудеться 19 серпня - Kharkiv JS & amp ; UI Meetup # 1 . В програмі заходу - цікаві доповіді , неформальне спілкування та приємні сюрпризи . Ми плануємо зробити подібні зустрічі регулярними , тому не пропустіть можливість говорити всім , що ви стояли біля витоків цих івентів : ) У програмі заходу зовсім нові доповіді : 1 ) Igor Nesterenko ( Software Engineer , GlobalLogic ) ,
« JavaScript Package Management Overview » . 2 ) Anna Khabibulina ( co - founder of DA - 14 Web Development Team ) ,
« Web Components : Web Now and Tomorrow » . 3 ) Oleg Yaroshevych ( Consultant Software Engineer , GlobalLogic ) ,
« Ember Data Framework » . ( Подробиці ви отримаєте на свій e - mail після реєстрації перед заходом ) . Крім виступів спікерів вас чекають networking - party з фуршетом і приємні сюрпризи для активних слухачів .

Опубліковано: 11/08/14 @ 08:07
Розділ Різне Читати далі...

14 рекомендацій з особистого досвіду для розробників

via Shutterstock . Всім привіт .
Я як розробник з невеликим стажем хочу поділитися рекомендаціями , які можуть виявитися корисними деяким з вас . Чим досвідченіший розробник , тим більша кількість перерахованих нижче рад здасться йому очевидними і банальними . Для новачків деякі пункти можуть здатися що йдуть врозріз зі здоровим глуздом. У цьому немає нічого страшного - досвід лікує : ) Рекомендації 1 . Пишіть тільки той код , який вам дійсно необхідний в даний момент ( принцип YAGNI ) Невикористовуваний код з'являється через наступних « відмазок » : « В майбутньому нам точно знадобиться дана функціональність. Чому б не реалізувати її прямо зараз? " « Дана абстракція виглядає незавершеною без цієї функціональності , яка зараз не використовується. Але ж в майбутньому вона обов'язково буде використовуватися ! " Код «про запас » поганий з наступних причин : Істотна його частина ніколи так і не буде використана.

Опубліковано: 11/08/14 @ 06:35
Розділ Різне Читати далі...

14 вересня, Дніпропетровськ - Перший музичний фестиваль « IT Band » у Дніпропетровську

Вперше в Дніпропетровську ми почуємо музикантів тз різних IT -компаній на одній сцені.
Перший музичний фестиваль « IT Band » пройде в ресторані « Poplavok » 14 вересня. Щоб стати учасником , необхідно:
- працювати в IT ;
- бути учасником музичного гурту/дуету/виконавцем/сольним музикантом ;
- якщо це необхідно , організувати групу всередині компанії;
- репетирувати . Обов'язкова умова: від кожної компанії - не більше 3 - х музичних одиниць ( муз.едініца - група/дует/соло ) . Організаційний внесок - 600 грн . за муз.едініцу . Ініціаторами ідеї , а також організаторами першого музичного фестивалю « IT Band » спільно виступають компанія Yalantis і дніпропетровський офіс компанії DataArt .

Опубліковано: 09/08/14 @ 08:56
Розділ Різне Читати далі...

Java дайджест # 4

Посилання , на які краще таки натиснути (на думку автора) , відзначені знаком ( !) Щось на зразок новин Java EE 8 Status від Arun Gupta . У липні оновилося , в тій чи іншій мірі , наскільки специфікацій. Серед яких стартував JSF 2.3 . На тлі цього розвиваються RichFaces , але , на думку ThoughtWorks , це все не важливо . (! ) Welcome to Valhalla ! Але це ніби як плани на 10 -ку. Пару JEP - ов , які здалися мені просто цікавими : JEP 198 : Light - Weight JSON API і JEP 191 : Foreign Function Interface . Ще один , але вже більш прикладний JEP 199 : Smart Java Compilation , Phase Two і трохи докладніше про sjavac . Log4j 2.0 released . Вийшов Play 2.3, який заощадив The Guardian ? серверів . Реліз Vert.x 2.1.2 . А для Vert.x 3.0 потрібні добровольці . Трохи дивного : An alternative approach of writing JUnit tests ( the Jasmine way ) . Spring Framework 4.1 - Spring MVC Improvements .

Опубліковано: 08/08/14 @ 06:33
Розділ Різне Читати далі...

23 серпня, Львів - Міжнародна виставка розвітку IT - кар'єри career4it

Сareer4it - Міжнародна виставка Вакансій для IT -професіоналів з ??досвідом роботи .
Запрошуємо всех IT спеціалістів завітаті на виставку сareer4it .
У шкірного буде можлівість познайомитися з провіднімі IT - компаніямі України та Європи , Прийняти доля у конференции виставки та знайте роботу своєї мрії .
Реєструйся вже сьогодні! Сareer4it - платформа для Спілкування IT - компаний та ПРОФЕСІЙНИХ розробніків з досвідом роботи ( Team Lead , Project manager , Architect , Engineer, Developer , Programmer та ін . ) . Це можлівість поспілкуватіся з провіднімі міжнароднімі та Національними IT - компаніямі , дізнатіся про найцікавіші новинки в области IT , а такоже знайте цікавий проект для своєї роботи . career4it 2013 у цифрах у Києві : 1,710 відвідувачів ; 35 компаний - учасников ; 16 доповідей та презентацій (з них 5 від іноземних спікерів ) .

Опубліковано: 07/08/14 @ 04:51
Розділ Різне Читати далі...

Донецький MLSDev переніс офіс у Вінницю

В Вінницю переїхала практично вся команда MLSDev , 30 чоловік. В майбутньому частина співробітників компанії мають намір повернутися в Донецьк ; інша частина планує залишатися у Вінниці. Також кілька людей по сімейним чи іншим причинам все ще залишаються в Донецьку і продовжують працювати віддалено. « Ні для кого не секрет , що ситуація в Донецьку давно вийшла з під контролю , - розповідає Сандра Кравчук , Сhief accountant MLSDev . - Ми давно працювали над запасним планом на випадок погіршення ситуації в регіоні. Розглядали кілька варіантів розвитку подій , дізнавалися думку співробітників з приводу переїзду і подальші плани. Якщо спочатку більшість співробітників думали залишитися в Донецьку , то з плином часу вибору просто не залишилося » . Перші співробітники вирушили до Вінниці ще на початку липня , коли остаточно стало ясно , що мирного врегулювання ситуації в регіоні чекати не варто. За словами Сандри , компанія давно планувала відкрити другий офіс саме у Вінниці .

Опубліковано: 07/08/14 @ 11:32
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 148

Компанія Playtika , в гостях у якої недавно побував DOU Ревізор запрошує на роботу у Вінниці DevOps інженера . Tickets.ua , агентство з продажу авіа , залізничних та автобусних квитків , сертифіковане в міжнародній асоціації IATA , шукає QA - інженера у Львові. ЛУН.ua шукає для проекту ЛУН.Новостройкі PHP - розробника , випускника/студента технічних факультетів КНУ або КПІ. Компанії Atola Technology потрібен Junior C # Developer . Досвід роботи не обов'язковий , але особистий досвід розробки будь-яких своїх додатків необхідний. Serena Software шукає молодшого C ++ розробника . Знання MFC буде плюсом . Компанія Xobotech шукає Scrum Master'а , якому належить впровадити повноцінний процес на основі Scrum Guide для 7-8 команд по 5-7 чол . Невеликий львівської компанії Sombra потрібен part - time ( 4 години на день ) Senior Java Developer/Technical director . Зарплата $ 1000-1500.

Опубліковано: 07/08/14 @ 05:49
Розділ Різне Читати далі...

ITea Talks : Ілля Карпенков - про тонкощі розробки в Канаді

ITea Talks - це неспішну розмову двох айтішників за чашкою чаю , де обговорюються все, що залишилося недомовленим на мітингах . Це нових погляд на професію розробника , її психологія , якщо хочете . Автор і ведучий - Alex Grechanowski , product/marketing manager . Частина 1. Переїзд AG : Ілля , привіт . Десять років тому ми з тобою почали свій шлях в IT в одній харківській продуктової компанії. Сьогодні ти - TechLead і Architect в геймерской компанії FlyCow Games у Ванкувері , Канада . Чи є відчуття що ти втілив свої мрії в реальність ?
IK : Привіт , Алекс . Мрії виростають разом з нами. Пам'ятаю , як після закінчення ПТУ проходив практику зварником і мріяв займатися художньою зваркою . Реальність була прозаїчніше: працював в основному із залізобетонними конструкціями і трубами . Перед вступом до інституту уявляв, як в майбутньому влаштуюся працювати програмістом і буду отримувати аж 500 доларів на місяць. Кар'єра в IT здавалася чарівної , хвилюючою ...

Опубліковано: 06/08/14 @ 10:02
Розділ Різне Читати далі...

Що означає прийнятий «військовий податок » для айтішника ?

via Shutterstock . [ Про автора: Дмитро Овчаренко - керуючий партнер SBT Systems Ukraine ] Враховуючи кількість питань, ми вирішили дати короткий overview за що набрало чинності тільки в це неділю новому податку , який має просто немислиме за мірками ще 2013 назва - «військовий збір » . Насправді все просто. В неділю 3 серпня набув чинності документ під повсякденним назвою « Про внесення змін до Податкового кодексу України і деякі інші законодавчі акти України » . Подібні документи приймаються досить регулярно - кожні пару місяців. Проте, в цей раз в числі інших змін до підрозділу 10 Податкового кодексу додається до сплати спеціальний « військовий збір » . Хто платить? В п.1.2 вказується , що « об'єктом оподаткування збором є доходи у формі заробітної плати » - тобто цей податок повинні платити штатні співробітники IT компаній. Відповідно, фрілансери та підприємці , згідно з цим законом , платити не зобов'язані . Скільки ? В п.1.3 .

Опубліковано: 06/08/14 @ 06:36
Розділ Різне Читати далі...

11 фільмів для нічної зміни

Спонсор поста - Gold- affiliate - партнерка по
продажу ювелірних виробів на ру-трафіку . Є одна хороша новина для тих , хто працює нічним сторожем за 25 тисяч рублів на місяць. Цей пост для вас . Я подумав , що такого ще ніхто не робив і вирішив відібрати 11 зовсім не еротичних фільмів , які найкраще дивитися , коли на годиннику вже більше 00:00 , але ще менше 5:00 . А тим , хто лягає спати - спокійного сну . Спокійна ніч . Складно охарактеризувати точніше - що саме пов'язує цю добірку . Десь це меланхолійний настрій , десь ні зайвих слів , а десь найкрасивіші кадри були зняті тоді , коли вже не ніч , але ще не ранок .

Воскрешаючи мерців/1999 Зомбі тут не при чому. Просто Френку не дуже пощастило в житті. Так, він працює ночами , але не так як я . Тобто , він дійсно працює. Рятує людей або , точніше сказати , пробує рятувати людей. Іноді виходить , але легше не стає . Не найприємніша джоб , яка з часом Френку все більше нагадує блоуджоб .

Опубліковано: 05/08/14 @ 06:41
Розділ Різне Читати далі...