Дайджест цікавих вакансій № 131

Рекламна мережа Adtraceшукає досвідченого Front - end розробника . Графік роботи з 16:00 до 24:00 ( віддалено ) . Зарплата до $ 6000-8000 . Компанія Willowcode запрошує на роботу старшого Java- програмістадля розробки високонавантаженої enterprise системи . Зарплата $ 4000-4500 . SaM Solutions запрошує на роботу до Голландії Java- сеньйора. Зарплата 4200 EUR/month net . Компанія Sitorium шукає досвідченого Django -розробника, що вміє писати клієнтські програми на js . Зарплата до $ 3200. Одеська компанія Comodo Group шукає добродушного C + +/embedded програмістадля створення автоматизованої системи розумного будинку. GlobalLogic шукає старшого QNX розробникадля розробки платформи віртуалізації. Компанії Lowerbits потрібна File System Filter developerзі знанням Win32 API/DDK/IFS . Розглядається віддалена робота з відвідуванням офісу 1-2 рази на тиждень. EPAM Systems оголошує набір на практику за напрямом « Front - End Development».

Опубліковано: 10/04/14 @ 05:55
Розділ Різне Читати далі...

15 квітня, Київ - Відкриття Brain Basket Foundation

Ініціатори Brain Basket Foundation з радістю повідомляють про запуск фонду та його офіційної презентації , яка відбудеться 15 квітня в Києві , НСК Олімпійський з 18.00 до 20.30 Мета роботи фонду - зробити IT- індустрію рушійною силою для створення потужної/міцної економіки України .
Ініціаторами проекту виступили провідні IT компанії - Ciklum , SoftServe , AVentures , EPAM Ukraine , GlobalLogic , Luxoft Ukraine , за підтримки Павла Шеремети , Міністра економічного розвитку і торгівлі України . До 2020 року , об'єднавши зусилля , планується підготувати 100 000 IT фахівців , які отримають роботу в IT індустрії і залучать в Україну 10 млрд. дол експортних надходжень. Ми запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у заході - запуску , для того що б з перших вуст дізнатися про те , що буде включати в себе робота фонду і вплинути/запропонувати власні ініціативи , які допоможуть розвитку української IT індустрії.

Опубліковано: 09/04/14 @ 08:11
Розділ Різне Читати далі...

Кар'єра в IT : посада Бізнес-аналітик

via Shutterstock . Представляємо сьому статтю серії «Кар'єра в IT ». На цей раз мова піде про бізнес- аналітиці , який виконує роль сполучної ланки між замовником і розробниками . Попередні матеріали циклу були присвячені посадам Team Lead , software Architect, Project Manager, CTO , QA engineer і qA Automation engineer. Бізнес-аналітик - це фахівець , який досліджує проблему замовника , шукає рішення і оформлює його концепцію в формі вимог , на які в подальшому будуть орієнтуватися розробники при створенні продукту . За даними ДОУ , середньому українському бізнес- аналітику 28 років , він має зарплату $ 1300-2500 і досвід роботи 3 роки . Завдання та обов'язки Головне завдання бізнес- аналітика - виявити проблеми бізнесу замовника і знайти максимально ефективне рішення. Для цього він повинен володіти знаннями у предметній області. Бізнес-аналітик працює з вимогами на всіх етапах життєвого циклу розробки ПО і постійно виступає посередником між замовником і командою програмістів.

Опубліковано: 09/04/14 @ 09:22
Розділ Різне Читати далі...

Фонд BrainBasket обіцяє перетворити ІТ- індустрію в рушійну силу української економіки

Організація публічна , незалежна і некомерційна . Мета BrainBasket - розвивати освітню екосистему в Україні і реалізувати програму « 100 000 нових програмістів до 2020 року » , що принесе $ 10 млрд експортних надходжень. Для цього Фонд залучатиме гроші і ресурси від національних і міжнародних організацій , урядових установ , НДО , а також приватних добровольців і спонсорів. Посівні інвестиції в розмірі 100 000 доларів внесе компанія Ciklum . Решта Топ- 5 аутсорсингових IT- компаній отримають пропозицію зробити рівнозначні внески. « Україна має унікальний шанс використати IT- індустрію як локомотив економічного розвитку і стати так званим" криницею талантів " для Європи. Ми працюємо над тим , щоб у країні ріс середній клас. Велика частина експортних надходжень в IT- індустрію буде виплачена співробітникам у вигляді зарплат » , - сказано на brainbasketfoundation.com .

Опубліковано: 08/04/14 @ 01:27
Розділ Різне Читати далі...

150 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». Нам 3 роки і це не жарт

подкаст вже 3 роки і це наш день різдвяний випуск , говоримо про нас і про подкасті . У програмі: Що змінилося за рік у Ольги Давидової Що було нового в подкасті за рік Майбутнє подкасту Результати опитування про подкаст Статистика подкасту Спогади про першому разі Підтримка подкасту Що змінилося за рік у Михайла Марченко Кумівство в подкасті Радість за друзів подкасту Плани подкасту Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 08/04/14 @ 11:03
Розділ Різне Читати далі...

Як практично скористатися Blau Karte ?

Отже, минуло два роки з того моменту , як Німеччина відкрила програму Blau Karte і багато встигли нею скористатися. У мене часто запитують різні речі , пов'язані з цим , і я хочу просто написати їх тут, щоб не пояснювати в сотий раз . 1 . Як конкретно працює Blau Karte ? Конкретно вона працює так: якщо закордонний ( non -EU ) фахівець має вищу освіту (підтверджений диплом ) і може знайти роботу ( потрібно показати підписаний контракт) з певним мінімумом зарплати ( 36/45k на рік брутто залежно від професії ) - він може отримати т.зв. Blau Karte - дозвіл на проживання та роботу в Німеччині . З цього випливає два важливих моменти: - Це програма для шукачів , тобто , вашому роботодавцю не потрібно робити взагалі нічого для того , щоб найняти вас , ви можете вирішити питання з державою самостійно , не привертаючи роботодавця.

Опубліковано: 07/04/14 @ 02:45
Розділ Різне Читати далі...

Як практично скористатися Blaue Karte ?

Отже, минуло два роки з того моменту , як Німеччина відкрила програму Blaue Karte і багато встигли нею скористатися. У мене часто запитують різні речі , пов'язані з цим , і я хочу просто написати їх тут, щоб не пояснювати в сотий раз . 1 . Як конкретно працює Blaue Karte ? Конкретно вона працює так: якщо закордонний ( non -EU ) фахівець має вищу освіту (підтверджений диплом ) і може знайти роботу ( потрібно показати підписаний контракт) з певним мінімумом зарплати ( 36/45k на рік брутто залежно від професії ) - він може отримати т.зв. Blaue Karte - дозвіл на проживання та роботу в Німеччині . З цього випливає два важливих моменти: - Це програма для шукачів , тобто , вашому роботодавцю не потрібно робити взагалі нічого для того , щоб найняти вас , ви можете вирішити питання з державою самостійно , не привертаючи роботодавця.

Опубліковано: 07/04/14 @ 02:45
Розділ Різне Читати далі...

17 травня, Київ - Майстер-клас "Основи побудови Continuous Delivery " від Владислава Чернова

Слово « реліз » досі кидає вас в тремтіння і асоціюється з кінцем світу ? Багато компаній вже побудували свій процес розробки так , щоб максимально скоротити кількість ручних операцій і поставляти свої оновлені продукти кінцевим користувачам мало не кожен день. Нехай Continuous integration і Continuous delivery не буде для вас недосяжним ідеалом або захмарною мрією. Запрошуємо вас на майстер- клас «Основи побудови Continuous Delivery » від Владислава Чернова , Configuration manager в Badoo - найбільшої і найбільш швидкозростаючою соціальної мережі. Ви дізнаєтеся про основні підходи , закладених в Continuous Delivery , про переваги та недоліки , які отримують замовники і власники продуктів. Найбільше уваги буде приділено практичній частині : система контролю версій , основні команди ; хукі та автоматизація в системі контролю версій ; баг трекер , основні флоу , автоматизація роботи і багато-багато інших моментів.

Опубліковано: 07/04/14 @ 10:58
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : перспективи українського ІТ , hiring hacks , кого не беруть в стартапи

Добрий день , шановні читачі. Новини Жителі Коцюбинського судяться з Bionic Hill . Творець JavaScript Брендан Айк 24 березня став новим CEO Mozillaі вже 3 квітня покинув цей пост і взагалі Mozillaчерез те , що підтримував заборону одностатевих шлюбів. Proof that Brendan Eich never really cared about equality .  Collaborative editor CodeBunk додав підтримку 6 -ти нових мов програмування.  Facebook представив Hack , варіант PHP зі статичної типізацією , купив Oculus VRза $ 2B , заплатив за Цукербергу $ 1 зарплатиза 2013 рік. Бібліотека WinJS і . NET- компілятор Roslyn стали open source . Нові версії TypeScript 1.0 Git 2.0 Python 3.4.0 Unreal Engine 4 Java 8 MariaDB 10.0 Перспективи Роман Хміль : цифрова революція чи як зробити ІТ індустрію в Україні локомотивом нової економіки (відео ) . Сергій Галенкін : Що потрібно розробникам ігор від міста і держави ? Алан Гарлан : Про майбутнє України на світовому цифровому ринку.

Опубліковано: 04/04/14 @ 07:51
Розділ Різне Читати далі...

По чому душа?

Інформаційний світ міцно увійшов в повсякденність мільярдів землян. Найчастіше він набуває дивні і навіть незрозумілі властивості , а іноді вражає своєю буденністю. Однак з поширенням соціальних мереж і варіантів обміну інформацією - від пошти до миттєвих повідомлень , виникло питання конфіденційності та особистого простору . Наскільки важливо дотримуватися конфіденційності інформації щодо кожного конкретного користувача , а так само які форми в інформаційному просторі вона може прийняти. Неодноразово я чув висловлювання , що кожна інформація має свою ціну. Наприклад , студент Шон Буклес ( Shawn Buckles ) з Нідерландів довгий час всіляко оберігав своє особисте життя в мережі від сторонніх. Однак поступово прийшов до переконання , що такий підхід в корені невірний і повну анонімність він забезпечити не може. Тому було прийнято рішення про аукціоні всієї особистої інформації - від паролів до архіву спілкування в соціальних мережах.

Опубліковано: 03/04/14 @ 05:46
Розділ Різне Читати далі...

За чим душа?

Інформаційний світ міцно увійшов в повсякденність мільярдів землян . Найчастіше він набуває дивні і навіть незрозумілі властивості , а іноді вражає своєю буденністю . Однак з поширенням соціальних мереж і варіантів обміну інформацією - від пошти до миттєвих повідомлень , виникло питання конфіденційності та особистого простору. Наскільки важливо дотримуватися конфіденційності інформації щодо кожного конкретного користувача , а так само які форми в інформаційному просторі вона може прийняти. Неодноразово я чув висловлювання , що кожна інформація має свою ціну. Наприклад , студент Шон Буклес ( Shawn Buckles ) з Нідерландів довгий час всіляко оберігав своє особисте життя в мережі від сторонніх. Однак поступово прийшов до переконання , що такий підхід в корені невірний і повну анонімність він забезпечити не може. Тому було прийнято рішення про аукціоні всієї особистої інформації - від паролів до архіву спілкування в соціальних мережах .

Опубліковано: 03/04/14 @ 05:46
Розділ Різне Читати далі...

Саботажники в наших рядах. Правила , які варто порушувати

via Shutterstock . Продовження статті « Саботажники в наших рядах. Обчислити і знешкодити » З дитинства нас вчили дотримуватися правил : «Думай спочатку про інших , будь скромним , ніколи не перебивай , поважай старших» . З одного боку , це закони поведінки в суспільстві. З іншого , якщо ви будете надмірно усередині їх дотримуватися , то ризикуєте витратити все життя на служіння іншим. При цьому часу на ваші потреби буде все менше. У такому випадку неминуче виникають роздратування і незадоволеність власним життям , і як наслідок - пасивна агресія. Нагадаю , що пасивна агресія - це суміш з пасивної поведінки , коли людина зовсім не цінує своїх потреб , і агресивного , при якому бажання і почуття оточуючих , навпаки , ніяк не враховуються. Цей зручний захисний механізм дозволяє отримати бажане і одночасно залишитися хорошим для інших. Детальніше про це - в моїй першій статті . Найчастіше від цього страждають саме ті хлопчики і дівчатка , які в школі вели себе приблизно .

Опубліковано: 03/04/14 @ 10:53
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 130

Компанія Ahrefsшукає OCaml/FP Backend розробника в Сінгапурі. Relocation package 3 + petabyte of live data . Зарплата від $ 6000. Компанії Daxx потрібно в Дніпропетровську Artificial Intelligence/High Load specialist, який вміє знаходити прості рішення складних завдань. Dukascopy шукає Flash -розробника. Зарплата 32 000 грн . Одеської компанії Augmented Pixels потрібен ефективний « продажник »власних BTB продуктів у сфері доповненої реальності на західних ринках. Зарплата від $ 1000 + % від контрактів . Центр навчання SkillUP шукає тестувальника - тренера з працевлаштуванняз великим досвідом проходження співбесід. Студія Анатолія Попеля оголошує безкоштовну двомісячне стажування для дизайнерів . Заявки приймаються до 1 липня. Яндекс почав 4 -й набір в київський філіал Школи аналізу даних. Вона безкоштовна , вечірня , триває два роки , і в ній немає зайвих предметів - все тільки по темі. Громадська організація Центр ЮЕЙ шукає керівника проектів.

Опубліковано: 03/04/14 @ 07:11
Розділ Різне Читати далі...

31 травня - 1 червня, Київ - Конференція веб розробників на Ruby і Ruby On Rails - RubyC - 2014

31 травня - 1 червня 2014 року в Києві пройде друга конференція RubyC , присвячена Ruby і Ruby on Rails Відвідати RubyC 2014 буде корисно тим , хто хоче :
- поспілкуватися з кращими рубістамі з усього світу ;
- побачити кращі варіанти практичного використання Ruby на прикладі реальних проектів ;
- почути все про останні тренди в Ruby і Ruby on Rails ;
- з користю провести два дні серед талановитих , розумних людей , набратися нових ідей і відчути натхнення для подальших досягнень . Цього року RubyC знову збирає зірковий склад доповідачів з Америки , Європи і країн СНД. Серед запрошених гуру : Стів Клабнік ( США ) , Бен Ловелл ( Великобританія ) , Хав'єр Рамірес ( Великобританія ) , Олександр де Олівера ( Бразилія ) , Девід Хеннер ( США ) , Джеремі Еванс ( США ), Костянтин Теннахард ( Німеччина ) , а також Богдан Гусєв ( Україна ) , Тимофій Цвєтков ( Росія ), Євген Пирогов ( Росія). Детальніше про спікерів і їх темах можна дізнатися на сайті rubyc.eu .

Опубліковано: 02/04/14 @ 02:52
Розділ Різне Читати далі...

100 000 робочих місць будуть створені в IT- сфері України до 2020 року

via Shutterstock . Український уряд спільно з представниками IT -компаній запускає новий проект , який зробить Україну рушійною силою в IT- сфері в Європі. План передбачає створення 100 000 нових робочих місць в IT- сфері до 2020 року , отримання доходів більше $ 10 млрд. від експорту IT -послуг у США і ЄС , а також інвестиції $ 1 млрд. в розширення і модернізацію освітньої системи . « Наша мета - перейти від ресурсної економіки до економіки знань» , - заявив Павло Шеремета , Міністр економіки України . Крім цього , проект націлений на створення хороших умов для роботи і життя IT- фахівців в Україні , мотивуючи їх залишатися на батьківщині. Також планується переглянути податкове законодавство для забезпечення конкурентоспроможності України на міжнародному ринку. IT -аутсорсинг залишиться основним фактором позитивних змін у найближчі 5-6 років , - сказано в прес -релізі. Також IT може привнести свій внесок у сферу розробки державних проектів , наприклад , електронного уряду.

Опубліковано: 02/04/14 @ 01:31
Розділ Різне Читати далі...

12 квітня, Харків - Ciklum . NET Saturday

Поспішаємо порадувати всіх любителів і профі. NET розробки інформацією про прийдешнє Ciklum . NET Saturday , який відбудеться 12 квітня Харківському офісі компанії Ciklum . Як і всі активні айтішники ранній ранок ми присвятимо участі у харківському марафоні :) , а після зберемося разом послухати цікаві презентації . Не можемо не відзначити , що крім прослуховування доповідей у всіх учасників буде можливість взяти участь в двогодинному воркшопі . Кожен за бажанням може взяти ноут і відразу кодіть (відсутність ноутбука не проблема , можна буде просто спостерігати ) . Порядок заходу буде наступний: Перші 2:00 наш гість з Києва Євген Жарков проведе майстер- клас «SPA : API from Scratch » . У даній live coding сесії буде розглянуто створення API для Single Page Application , порушені питання RESTful дизайну , безпеки , логування тестування. Євген є full stack розробником , активно використовує різні JS фреймворки для Single Page Application .

Опубліковано: 01/04/14 @ 11:27
Розділ Різне Читати далі...

Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » продано , останній випуск - співбесіда

Подкаст куплений одним з українських медіа холдингів , це останній випуск подкасту в звичному форматі з Ольгою Давидової та Михайлом Марченко . Дорогі слухачі , подкаст куплений одним з українських медіа холдингів . Офіційна заява холдингу в найближчі дні буде опубліковано з усіма подробицями. А поки дозвольте подякувати вам , що всі ці довгі і насичені роки ви були з нами. Ваша підтримка та увага дуже важливі для нас. Цей випуск ми записували , коли переговори знаходилися у фінальній стадії , тому цей подкаст - наш експеримент. У нас періодично просять консультацій по темі проведення співбесід в IT компаніях. Одне з таких співбесід ми записали і ділимося з вами. Назва компанії не розголошується. Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - більше не інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової .

Опубліковано: 01/04/14 @ 10:32
Розділ Різне Читати далі...

4 - 5 квітня, Київ - Національний хакатон на тему комунікації та безпеки в умів конфлікту

Рада національної безпеки та оборони України та громадська платформа SocialBoost у партнерстві з ПРООН упершись в Україні проводять Національний хакатон на тему комунікації та безпеки в умів конфлікту . Що : Як Забезпечити ВЛАСНА БЕЗПЕКУ в умів конфлікту ? Як з- поміж безлічі новин та даних Повідомлень , Якими насіченій інформаційний простір , зверни найбільш достовірні джерела та отрімуваті чітку и легкий од для сприйняттів інформацію ? Як максимально Ефективно організуватіся з друзями , колегами чи Сусідами в умів конфлікту ? ВІДПОВІДІ на ЦІ питання планується отріматі во время конкурсу- хакатону National Human Security Hackathon за участю Громадського актівістів , програмістів , дізайнерів , фахівців з різніх областей. Як : Мі сподіваємось , что для комунікації , самоорганізації та взаємодопомоги для громадян , ЗМІ та військовіх за результати конкурсу будуть розроблені Робочі цифрові решение , сайти , плагіні , Додатки або ФІЗИЧНІ Пристрої .

Опубліковано: 31/03/14 @ 10:49
Розділ Різне Читати далі...

Ruby / Rails дайджест # 1

І знову п'ятниця , з чим вас вітаю . Значить , можна розслабитися і почитати свіжий дайджест по Ruby/Rails . У коментарях до попереднього випуску було багато класних посилань , більшість увійшли в цю статтю. Величезне вам спасибі , давайте продовжувати в тому ж дусі. Разом ми зможемо збирати дійсно якісний матеріал. Окреме спасибі Павлу Митину за те , що поділився своїми напрацюваннями . Для початківців TryRuby - інтерактивна обучалка «для найменших ». RubyMonk - ще одна інтерактивна обучалка , рівнем вище . RailsGuides - гайди по Rails . Безсумнівно , must read для кожного. Є також і російський переклад - RusRails . CodeSchool - онлайн- школа , кілька напрямків , у тому числі і по Ruby/Rails . Більше підійде для початківців. Сам проходив частково цей курс , мені сподобалося. Є зручні практичні вправи. Web Application Architectures - курс з розробки веб- додатків за допомогою Ruby on Rails на Coursera .

Опубліковано: 28/03/14 @ 08:17
Розділ Різне Читати далі...

Тизери в 2014 році : парковка

В одному з минулих постів я вже згадав про новий фільтр Яндекса. Додам , що не кожен сайт має шанси потрапити під такий фільтр. По-перше , «дзеркало рунета » справедливо вирішило , що для адалта це норм: друге, очевидно , що для старих сайтів з хорошими ПФ фільтри не будуть виглядати як « позиції -50 » , в гіршому випадку дасть невеликий % мінуса як один з чинників ранжирування. Просто в силу того , що «дзеркало рунета » не дурень собі видачу псувати. Ой, не , я несу нісенітницю , зараз поговорив з людиною, яка займається одним з найбільших порталів про « фільми онлайн » zerx.ru : UPD : поправка , Трафорета не було , було тільки 2 блоки від http://lenta-novostei.com/ (але там підв'язані штук 5 , а може і більше тізерок ) Ще судом сайт забанений, але походу суд це не зовсім Роскомнадзор . Проте , є такий , може бути навіть самий кльовий статейнік рунета - називається kakprosto.ru . І у мене враження , що після оголошення нового фільтру - тизерів там тільки додалося.

Опубліковано: 27/03/14 @ 03:34
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170