Ремонт комп'ютерів та ноутбуків на Бунінської алеї

Ремонт комп'ютерів та ноутбуків на Бунінської алеї Наш сервісний центр здійснює якісний ремонт комп'ютерів. Бунінська алея - це станція, де розташовується центр. Нашою кваліфікованою допомогою скористалося за багато років нашого існування більшість мешканців району, вони позитивно відгукуються про нашу роботу, а це говорить про те, що наша компанія серйозно виконує своє завдання. Поломка комп'ютера неодмінно є гнітючим обставиною, яка веде за собою деякі труднощі, особливо якщо комп'ютер необхідний для робочої або навчальної діяльності. Якщо раптово виникла поломка комп'ютерної техніки, якісь деталі потребують заміни або ремонту, то звернення до наших майстрів - найкращий вихід. Вони в короткий термін визначать причини неполадок і усунуть будь-які перешкоди в роботі комп'ютера, незважаючи на ступінь складності необхідного ремонту. Наші фахівці також при вашому бажанні виробляють апгрейд деталей, щоб поліпшити і прискорити функціонування комп'ютера.

Опубліковано: 25/09/12 @ 07:42
Розділ Різне Читати далі...

Позбавлення від комп'ютерних вірусів

Позбавлення від комп'ютерних вірусів Всім відомо, що комп'ютерні віруси удосконалюються в міру того, як розробляються охоронні заходи, виникають віруси нових видів і з новими особливостями. Останнім часом дуже поширені версії, які заважають нормальній роботі комп'ютера і постійно показують на екрані попередження, в тексті якого користувача змушують до відправки смс або які-небудь особисті дані, після чого всі неприємності, мовляв, припиняться. Користувач звичайно скоріше хоче прибрати банер , що заважає йому, і відновити нормальне функціонування комп'ютера. Платити, посилати смс, розголошувати особисті дані користувачі не бажають - і правильно роблять! Шантаж цей нічим у підсумку не обертається крім головного болю користувачів, змучених настирливими вимогами і бажаючими позбутися від вірусу якомога швидше.

Опубліковано: 25/09/12 @ 07:41
Розділ Різне Читати далі...

5 жовтня, Одеса - . Net Day @ Lohika Systems : Windows 8 і Windows Phone 8

Ми плануємо провести оглядову зустріч, яка буде цікава широкому колу фахівців. Захід. Net Day @ Lohika Systems пройде за участі спеціального гостя - Сергія Байдачний. Байдачний Сергій Сергійович, працює в області розробки програмного забезпечення з 2000 року, є сертифікованим тренером Microsoft і автором кількох книг. Любить рибалку, тому готовий у суботу піти на кефаль або хоча б бичка. Блог Сергія доступний за адресою http://baydachnyy.com . Спеціаліст з розробки програмного забезпечення Майкрософт Україна. Особливі навички для участі не потрібні, потрібно лише бажання дізнатися щось нове про Windows 8 і Windows Phone 8. Теми доповідей: 1. Сергій Байдачний - 'Windows Phone 8: огляд нових можливостей'. 2. Сергій Байдачний - 'Особливості побудови Windows 8 інтерфейсів'. Запрошуємо Вас до 18:15 поспілкуватися за чашкою чаю/кави перед початком доповідей. 18:30 - 19:30 'Windows Phone 8: огляд нових можливостей'.

Опубліковано: 25/09/12 @ 02:46
Розділ Різне Читати далі...

Java Tech Talks від Lohika Systems - форум для одеських Java - професіоналів

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Кілька місяців тому компанія Lohika Systems запустила унікальний освітній проект в Одесі - Java Tech Talks - форум для Java-професіоналів. Це відкритий майданчик, де фахівці в області Java можуть обмінюватися досвідом і знаннями з колегами, вивчати новітні технології, фреймворки та інструменти, а також поглиблювати знання в давно використовуваних областях. Форум орієнтований на досвідчених фахівців, так як розкриває в більшості досить складні технічні питання. При цьому використовуються різні формати зустрічей - від оглядових презентацій до детальних цілоденних тренінгів із застосуванням ігрових елементів. Таких заходів давно не вистачало Java спільноті, особливо в Одесі, де менша концентрація конференцій та інших освітніх подій. Організатори планують залучати велику кількість фахівців, щоб зробити програму насиченою та цікавою для Java-розробників з різною компетенцією та сферою інтересів.

Опубліковано: 25/09/12 @ 02:23
Розділ Різне Читати далі...

Сімдесят третій випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Росс Джеймс , засновник Maven Effect

У подкасті піде про різницю у веденні бізнесу в Австралії та Україні . У програмі : Про во'IT'і Причина для відкриття бізнесу в Україні Складнощі життя і роботи в Україні Пригоди австралійців в Україні Продукт Maven Effect Книги у випуску : Zero Limits - Joe Vitale One Flew Over the Cuckoo's Nest - Ken Kesey
Пряме посилання на файл Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет : . Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 25/09/12 @ 01:30
Розділ Різне Читати далі...

Організаторський звіт про турнір з настільного тенісу серед ІТ компаній

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} 23 вересня 2012 компанія Provectus IT провела черговий турнір з настільного тенісу серед ІТ компаній Одеси. Цього разу в змаганні з пінг-понгу взяли участь 11 ІТ команд: Luxoft, Provectus IT, Comodo, Exigen Services, Sigma Ukraine, Neologic, AB Soft, Lohika, Netpeak, Blam! Games і Lifestreet Media. Після попередньої тренування, шляхом жеребкування на першому етапі змагання учасників розбили на 2 підгрупи. Команди кожної з яких боролися за право гри у фіналі. До складу першої підгрупи увійшли команди компаній: Lohika, Provectus IT, Sigma Ukraine, AB Soft, Blam! Games і Neologic. У фінал вийшли: Lohika і Provectus IT. У складі другої підгрупи за право участі у фіналі змагалися: Luxoft, Comodo, Exigen Services, Lifestreet Media і Netpeak. У фінал вийшли: Luxoft і Comodo.

Опубліковано: 25/09/12 @ 12:47
Розділ Різне Читати далі...

IT Weekend Ukraine в Києві : як це було

15 вересня в київському President Hotel відбулася міжнародна конференція IT Weekend Ukraine, ініційована компанією SoftServe за підтримки IT Асоціації України. Конференція зібрала понад 450 фахівців ІТ-індустрії, а серед спікерів були такі загальновизнані авторитети, як президент компанії RBCS Рекс Блек (Rex Black), гуру agile Елістер Кокберн (Alistair Cockburn) і Андреа провалилася (Andrea Provaglio), консультант з безпеки ПЗ Hewlett- Packard Лукас фон Стокхозен (Lucas von Stockhausen) і багато інших. Доповіді відбувалися в чотири паралельні потоки, і охоплювали як технічні, так і "менеджерські" теми. Розпочалася конференція IT Weekend Ukraine з демонстрації відеопрезентації: Відкривав IT Weekend віце-президент Softserve Хуан Турруельяс (Juan Turruellas). На конференції можна було знайти технології програмування, що прийняли вигляд привабливих дівчат. Після майстеркласів та тренінгів відбулася урочиста церемонія нагородження нагородження переможців IT Awards - 2012.

Опубліковано: 24/09/12 @ 03:42
Розділ Різне Читати далі...

Новий проект ДОП - " Креш - тест " для розробників

Щоб стати хорошим розробником потрібно багато всього : логічне мислення , посидючість , любов до програмування , вміння слухати і вміння висловлювати свої думки і багато чого ще . Ми хочемо трохи допомогти починаючим фахівцям . А може бути і не тільки початківцям . :) Кожен понеділок на ДОУ наші експерти проводять креш - тест для розробників . Ваше резюме . Питання на співбесіді . Приклади коду та архітектури . Використання патернів . Оформлення документації та ТЗ . Тести . Agile і процеси . У відмінності від синтаксису мови програмування або булевої логіки тут , як правило , тут немає одного «правильного» відповіді - все досить суб'єктивно . Тим складніше розібратися початківцям . Надсилайте свої запитання через форму - dou.wufoo.com/forms/nnnnn . відповіді - кожен понеділок . PS : По суті , це продовження нашого проекту креш - тест резюме , тільки тепер це більше ніж резюме і буде виходити регулярно .

Опубліковано: 24/09/12 @ 05:56
Розділ Різне Читати далі...

Android і конкуренція

Android і конкуренція Існує думка, що рівно рік потому, приблизно у вересні 2013, компанія Google (розробник Андроїд) припинить розробку нових версій для цього популярного OS. На щастя чи на жаль, навряд чи це відбудеться через те, що, попри всю популярності Андроїд, у нього є конкуренти. А здорова конкуренція якраз і змушує розробників трудитися, навіть з огляду на те, що зараз навряд чи можна назвати щось краще Андроїд. Андроїд - найкраща OS, це факт. Багато хто вважає, що система не може просто так впасти, та до як за нею стоїть справжній гігант цього ринку - Google. Насправді ж великі фінанси, як і домінуюче становище на ринку, не дають гарантії, що в наш час революційних технологій Андроїд зможе втримати свої позиції. Прикладів можна навести чимало: коли Palm анонсувала новий webOS, компанію купила HP, яка в свою чергу пообіцяла, що продовжить роботу над розвитком цієї нової системи, але згорнула всю компанію.

Опубліковано: 23/09/12 @ 03:24
Розділ Різне Читати далі...

Створення прибуткового сайту

Створення прибуткового сайту Сьогодні створення сайтів - доволі прибутковий бізнес. За умови, звичайно ж, що сайт створюється дійсно корисний людям і з цікавим контентом, який буде користуватися популярністю у самих різних людей. Це буде означати, що на подібному сайті вигідно розмістити рекламу, а іншим сайтам - співпрацювати з ним. Але для створення такого сайту доведеться багато старатися. В першу чергу необхідно провести моніторинг ринку. Іншими словами - усвідомити, які людям цікаві теми. До прикладу, сьогодні викликає величезний інтерес все те, що стосується розвитку технологій - телефонів, комп'ютерів, гаджетів. Саме на цю тему і можна орієнтуватися, адже інтерес до неї збережеться до тих пір, поки існує Інтернет та комп'ютери. Та й сам людина влаштована таким чином, що завжди йому хочеться більшого, будь то зайва гігабайт пам'яті або більша на пару кілобайт швидкість Інтернету. Не варто забувати про дизайн сайту. Пам'ятайте: зустрічають по одягу, по розуму ж тільки проводжають.

Опубліковано: 23/09/12 @ 03:22
Розділ Різне Читати далі...

Секрети пошуку в Інтернеті

Секрети пошуку в Інтернеті Велика частина часу, який користувачі проводять в Інтернеті, витрачається на те, щоб знайти потрібну інформацію. Десятки способів існують для того, але самий універсальний з них - це використання однієї з численних пошукачів. Сервіси пошуку на багатьох сайтів, мабуть, є основоположними ланками Всесвітньої Мережі. Якби не було відомих практично всім користувачам систем Google, Yandex, Yahoo і багатьох інших пошукових систем, перебування будь-якого користувача в Мережі нагадувало б прогулянку сліпого по лісі. Важко переоцінити значимість пошукових систем для Інтернету - у більшості користувачів навіть в якості домашніх сторінок стоять пошукові системи, і, таким чином, їх подорожі по Мережі починаються з пошуковиків. Але ефективність Інтернет-розкопок у кожного користувача різна. Хтось знаходить інформацію практично миттєво, хтось може витратити кілька годин, а хтось - так і зовсім не знайти шуканого.

Опубліковано: 23/09/12 @ 03:21
Розділ Різне Читати далі...

Перші враження про iMac 27

Перші враження про iMac 27 Коли мова заходить про комп'ютер від Apple, iMac 27, відгуки в основному зводяться до гучно і протяжно "Вау!". За ті гроші, кажуть користувачі, які просить Apple за новий iMac 27, можна не тільки отримати відмінний новий домашній комп'ютер, але заощадити так, що можна відсвяткувати купівлю десь за кордоном. Комп'ютер виключно хороший і за характеристиками, і зовні, ремонт iMac при правильній експлуатації не потрібно більше трьох років, та й взагалі машина виявляється неймовірно продуктивною. Принцип роботи з iMac такий. iMac дістається з коробки, підключається силовий кабель, один його кінець підключається до комп'ютера, а інший - у розетку. На комп'ютері ззаду натискається кнопку "Включити". Залишається розкласти перед собою клавіатуру і мишку, включити їх і все готове до експлуатації придбання. Все неймовірно просто.

Опубліковано: 23/09/12 @ 03:18
Розділ Різне Читати далі...

Чи є Інтернет благом ?

Чи є Інтернет благом? Технічний прогрес постійно покращує умови життя, даруючи людям комфорт і впевненість. Такі речі як пошта, автомобілі, комп'ютери, телефони, телебачення і радіо вже давно увійшли в наше життя нарівні з іншими досягненнями науки. Але. Мабуть, самим головним відкриттям останніх десятиліть у науково-технічному поле, став, мабуть, Інтернет. Завдяки йому життя стало комфортніше, цікавіше і часто - різноманітніше. Але, як відомо, за все в житті треба платити. І в кожного блага є зворотна сторона. Завдяки всесвітній мережі Інтернет можна зв'язатися практично з будь-якою точкою на земній кулі абсолютно безкоштовно, не встаючи з крісла, можна поговорити з людиною, не піднімаючи трубку телефону і не покидаючи свого будинку, можна знайти будь-який фільм, чи гру, або музику. Використовуючи Інтернет-магазини, можна придбати вподобаний товар, не переймаючись поїздками.

Опубліковано: 23/09/12 @ 03:17
Розділ Різне Читати далі...

Чи допоможе фрілансерам лікувальний масаж ?

Чи допоможе фрілансерам лікувальний масаж? У засобах масової інформації час від часу з'являються статті про те, наскільки шкідливий для здоров'я Інтернет. Навіть у самому Інтернеті часто з'являються статті про небезпеку використання Всесвітньої Мережі. Чи так це? Даним питанням зацікавилися дослідники Forester Research у Сполучених Штатах Америки та Канаді. Там було проведено дослідження про вплив Інтернету на здоров'я людей. Природно, ніхто не може сказати про самопочуття якої людини, ніж цей же самий чоловік. На основі проведених опитувань та консультацій було виявлено, що скарги на стан здоров'я, який погіршився через Інтернету, в США і Канаді висловлювало всього лише 22% користувачів. Більша ж частина впевнено в тому, що наявність Інтернету позитивно впливає на життя, і на здоров'я не скаржилися. Аудиторією були люди, які користуються Всесвітньою Мережею вже більше шести років, вік же був самим різним. Всього опитали кілька десятків тисяч жителів Північної Америки.

Опубліковано: 23/09/12 @ 03:15
Розділ Різне Читати далі...

Посилення стільникового зв'язку в приміщенні

Посилення стільникового зв'язку в приміщенні Стільниковий зв'язок в різних місцях буває різної якості, і розробляється мобільний додаток, яке зібрані дані про зонах з проблемами зв'язку буде передавати стільниковим операторам для проведення перерозподілу потужностей мережі. Інший спосіб - це за допомогою спеціального підсилювача - GSM репітера. Для цього встановлюється зовнішня донорно антена для поліпшення зв'язку зі станцією оператора, сервісна внутрішня для розподілу посиленого каналу на телефон абонента і власне репітер. Грамотно підібраний комплект обладнання покращує якість сигналу і розподіляє його належним чином, запобігаючи несподівані переривання розмови, перешкоди або голосові спотворення. GSM репітер являє собою комбінацію з двох підсилювачів, один з яких забезпечує стійкий канал зв'язку з зовнішньої антени, а другий узгоджений з внутрішньою антеною і проводить її функції.

Опубліковано: 21/09/12 @ 08:38
Розділ Різне Читати далі...

заправляємо принтер

Заправляємо принтер В процесі експлуатації принтера чорнила в ньому стає все менше з кожною процедурою друку, так що рано чи пізно виникає необхідність поміняти картридж, але як зробити це правильно? Для заміни потрібні: картридж кольоровий canon або інший , пластикова коробка невеликих розмірів, серветка, скотч, цвях і шприци з чорнилом. Спочатку підготуємо чорнило. Для цього потрібно взяти коробку, поставити туди картридж вниз друкованої головкою і зняти наклейку з маркуванням, під якою буде одне або три вентиляційних отвори в залежності від того, чорний картридж або кольоровий. Якщо ви маєте намір заливати в картридж водорозчинні чорнила, то потрібно його використовувати по максимуму, так як якщо картридж заправлений пігментним чорнилом, це знизить можливість несумісності чорнила. Це потрібно зробити і з чорним картриджем, і з кольоровим. Далі потрібно збільшити діаметр отворів для вентиляції. Це робиться за допомогою гвоздика, який йде з чорнилом в комплекті.

Опубліковано: 21/09/12 @ 08:37
Розділ Різне Читати далі...

Зародження соціальних мереж

Зародження соціальних мереж Однією з найважливіших потреб людини є спілкування. Саме завдяки тязі до спілкування людське суспільство пішло по визначеному шляху розвитку ще в доісторичні часи, коли одній людині було не вижити, та й найчастіше й донині нудно людині перебувати на самоті і без спілкування. Не дивно, що частково спрямовані саме на цю сферу життя, так був винайдений телефон, а пізніше і інтернет. Вони служать для передачі інформації і для безпосереднього спілкування, тим більше з появою соціальних мереж. Зародження соцмереж сталося тоді ж, коли з'явилася сама мережа. У 1969 році вже існували професійні спільноти, а вже пізніше, в 1995 році, був зроблений серйозний крок у бік об'єднання в мережі людей, що не мають тільки лише професійного зв'язку, і ім'я йому - Classmates.

Опубліковано: 21/09/12 @ 08:36
Розділ Різне Читати далі...

Знайти за пару кліків

Знайти за пару кліків Як відомо, в Інтернеті можна знайти практично все і будь-який, навіть самий, здавалося б, дурний запит не залишиться без відповіді. За допомогою пошукової системи можна знайти який-небудь матеріал для подальшої роботи з ним або просто отримати відомості, про які ви раніше не знали. Саме тому велика кількість людей використовує Інтернет для того, щоб отримати відповідь на питання і не бути викритим у незнанні чогось. Особливо поширені анекдоти про блондинок, які через брак знань та обмеженого кругозору часто потрапляють у безглузді ситуації внаслідок чого і стають об'єктом глузувань. Так як бути типовою «блондинці», бажаючої, наприклад, придбати для себе ноутбук, але абсолютно в них не розбирається? Найпростіше - це вибрати ноутбук за зовнішнім виглядом. Але такий спосіб буде логічний, якщо ноутбук планується використовувати як «аксесуара». У всіх же інших випадках підходити до вибору ноутбука варто більш ретельно.

Опубліковано: 21/09/12 @ 10:57
Розділ Різне Читати далі...

Дистанційне навчання

Дистанційне навчання Буває так, що крім шкільної програми необхідно вивчати будь-які предмети більш поглиблено. Часто це відбувається через те, що дитині не підходить методика викладання, обрана вчителем, і йому ніяк не вдається засвоїти потрібні відомості. В окремих випадках причиною не засвоєння матеріалу шкільної програми є часті пропуски занять. Крім того, у дитини може просто виникнути бажання вивчати поглиблено вподобаний йому предмет. У будь-якому випадку, без додаткових занять не обійтися. Оскільки Інтернет на даний момент розвинений настільки, що знайти там що-небудь не складе особливих труднощів, то і викладача, який зможе додатково займатися з дитиною, знайти не складно. Це може бути будь-який сайт оголошень, знайдений за допомогою пошукової системи або сайт, призначений для дистанційного навчання. У разі дистанційного навчання не буде приходити до вас додому і відвідувати його теж не доведеться. Зв'язуватися з викладачем буде потрібно через Skype.

Опубліковано: 21/09/12 @ 10:56
Розділ Різне Читати далі...

А все потрібне вам привезуть

А все потрібне вам привезуть Жодне виробництво не може існувати саме по собі. Завжди потрібно отримати щось для виготовлення того-то, і це того-то потім віддати комусь. Ось і вся схема практично будь-якого виробництва. Звичайно, насправді все складніше, але не набагато. Якщо виробництво велике, або виготовляється складний виріб із застосуванням багатьох комплектуючих, завжди може виникнути ще одна можливість для надання додаткових послуг і бізнесу. Так і у виробництві пластикових вікон. Виготовлення якісних пластикових вікон вимагає численних якісних комплектуючих. І якщо доводиться забезпечувати своє виробництво, то чому б не надати допомогу й іншим. І якщо потрібні для виробництва доводчики gu , то чому б і не запропонувати і іншим хорошим людям добротний, якісний товар. І не тільки такий товар. У виробництві використовується безліч комплектуючих для виготовлення вікон, і цілком можливо, що десь немає саме таких. Ось і можна запропонувати щось зі своїх запасів.

Опубліковано: 21/09/12 @ 10:52
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165