Чому я йду в політіку

Шановні колеги , друзі и просто незнайомі мені українці ! Мене звати Олексій Скрипник . Я є засновника та CEO та йду на вибори третім номером в партії « Самопоміч» Андрія Садового . Цею текст - Відповідь особливо для тих друзів и колег , Які часто - густо питають , Якої холери я Це роблю , тобто чому йду в політіку ? І Дійсно Якої ? Особливо ВРАХОВУЮЧИ , что в мене все є : класна робота , на якові шкірного ранку біжу з удовольствие , фантастичні друзі и колеги , клуб інтелектуалів , живі Батьки і кохана дружина , четверо Синів и один онук . Ну , І ще забув про плавання зранку та велосипед ввечері . Правда є одна маленька ложка дьогтю в Цій діжці меду - війна з Россией , якові мі почти програли . Я говорю не про Іловайськ та донецький аеропорт , де хлопці відстоюють Україну , а про економічну войну , яка є визначальності для усвідомлення того , чі вдасть нам віграті воєнну .

Опубліковано: 09/10/14 @ 02:11
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 157

Львівська компанія Intellias шукає старшого Scala - розробника . Велкам бонус - відвідування конференції Scala Days 2015 . Компанії Talkable потрібен старший Ruby on Rails розробник . Зарплата $ 3000-4000 . AndiPartners , партнерська програма по монетизації будь-яких Web ресурсів за допомогою легко створюваних інтернет - магазинів тематичної одягу , шукає в Харкові PHP - тімліда . Ексклюзивний соц. пакет під вибір , своя футбольна команда. ПриватБанк шукає в Дніпропетровську PHP - програміста для нового проекту - сайту порівняння цін ( зі своєю логістикою і західними магазинами ) . Зарплата $ 2000-2500 . Вадим Войтюк (vadim@voituk.com ) пропонує PHP - шникам . ECommerse , $ 2500 зп , 6 міс . житла оплачується . Лондонська компанія Spiffy шукає віддаленого Go - розробника . DataArt запрошує студентів та молодих IT - фахівців на безкоштовні курси для початківців в IT в Одесі. Відбір триватиме до 15 жовтня. Початок занять - 22 жовтня.

Опубліковано: 09/10/14 @ 06:39
Розділ Різне Читати далі...

16 жовтня, Львів - Lviv PM Club October

Подія буде цікава : проектний менеджер , ТІМ лідам , Які залучені в Розробка програмного забезпечення , інженерам , зацікавленіх в кар'єрному рості . Відкрий секрет успішного проекту !
Всі ми знаємо , что успішність проекту покладів від команді, яка над ним працює . Успішній PM знає , что команда Це его все.
Альо що робити коли вінікають конфлікті у команді , як їх правильно вірішіті и Завершити проект. Отже , про методи Вирішення конфліктів розкаже нам Аліна Марусик , практикуючий ПМ в Компанії SoftServe. За 10 років в IT Аліна встігла попрацюваті як в продуктовій Компанії , так и в аутсорсингу з командами від 2 до 70 людей. Для участі в заході нужно зареєструватісь . Участь в заході становіть 70 грн . , оплата здійснюється на місці . Чекаємо на Вас .

Опубліковано: 08/10/14 @ 10:29
Розділ Різне Читати далі...

Коли ReadWriteLock буває марний

Хочу поділитися досвідом використання ReadWriteLock - імплементації , що поставляється в JDK , нашим « розчаруванням » в ній і про те , як ми обійшли проблему обмеження scalability . Але почнемо ми здалеку . Існує два типи блокувань - spin lock і lock , обрашается до OS для перемикання між потоками . Spin lock , як , я думаю , ви вже здогадалися , що не переводить потік в стан очікування , а чекає в циклі доти , поки необхідний ресурс не осовбодітся . Існує думка , що spin lock - це минуле століття , і що треба користуватися Блокирущие lock'амі . Насправді це не так. Якщо навіть не брати до уваги , що блокуючий lock викликає переключення контекстів потоків , у ньому також проводиться interpocessing method call - дорога операція . Виклик методу OS може привести до високої latency під час захоплення монітора об'єкта . Таким чином , якщо у вас час виконання самого методу дуже маленьке , то spin lock підвищуватиме швидкість виконанню програми сильніше , ніж блокуючий lock .

Опубліковано: 08/10/14 @ 10:12
Розділ Різне Читати далі...

DOU Ревізор в Jooble : « Офіс без стін , що сприяє легкій атмосфері в колективі »

DOU Ревізор побував у київському офісі Jooble - продуктової компанії , заснованої в 2006 році і представленої в Україні сервісом jooble.ua . Сервіс агрегує пропозиції про вакансії з сайтів з працевлаштування , дощок оголошень , сайтів компаній та надає користувачу доступ до них через єдиний інтерфейс . У даний момент Jooble працює в 60 країнах , а його денна аудиторія становить близько 1 млн . користувачів. У київському офісі компанії зараз працює 58 фахівців , 20 з яких - програмісти . В окрузі та поблизу Офіс компанії розташувався на шістнадцятому поверсі бізнес-центру Carnegie Center за адресою Кловський узвіз 7а . Це новий бізнес - центр представницького класу , який знаходиться в п'яти хвилинах ходьби від станції метро Кловська . Сказати чесно , будівля вражає : представницькі і , що особливо приємно , ввічливі охоронці в випрасуваних чорних костюмах , просторий вестибюль , ліфти з доріжками і плазмовими моніторами ( правда з струмом якийсь настирливої ??реклами).

Опубліковано: 08/10/14 @ 06:41
Розділ Різне Читати далі...

15 жовтня, Київ - Жовтнева зустріч Kyiv SQL Server User Group . Пітер Майерс . SQL Server Data Mining

Запрошуємо вас на жовтневу зустріч Kyiv SQL Server User Group ! Реєстрація У нас в гостях Пітер Майерс з Австралії. Думаю цим вже багато сказано , але все - ж опис не завадить. Нижче представлена ??інформація про доповідь , про наш спікері і деталі проведення . Вхід безкоштовний . Для участі необхідно необхідно заповнити онлайн форму реєстрації . Taking Your Application Design to the Next Level with SQL Server Data Mining Put simply , data mining uses technology to find patterns in data . These patterns be useful to derive knowledge about data , and also to predict outcomes . Specifically in this presentation you will discover how learned knowledge and predictions can enhance application designs and the user experience . You will be introduced to data mining fundamentals , and to Microsoft SQL Server Data Mining ( applicable to SQL Server 2005 and later ) .

Опубліковано: 07/10/14 @ 12:24
Розділ Різне Читати далі...

Успішні кейси просування в Яндексі. Частина 11. Найбільша товарна сітка

Спонсор поста - Gold- affiliate - партнерка по
продажу ювелірних виробів на ру-трафіку . Привіт тим , хто мене ще не забув. Часто говорять про якийсь товарний трафік на CPA мережі , і майже завжди під цим мається на увазі або контекст , або ВК . Але , погодьтеся , ведення контексту найбільше нагадує тлін ??. Ти ніби створюєш рекламну кампанію , як би може навіть не йдеш в мінус , але що на виході - просто гроші і все? Хороша новина - в природі існують класні сайти з додатковою цінністю , які в тому ж Яндексі займають цілком собі позиції за товарними запитам . Є навіть сітка , їй вже кілька років. Така сітка для людей , тому я її покажу . Всього близько 150 сайтів , трафік на добу з урахуванням перетину аудиторії ~ 20к , основна маса за моїми прикидками з органічного пошуку , а ось топові : Якісь сайти розміщуються на піддомені poisk - podbor.ru , а якісь на окремому . Це залежить від обсягу ніша . При цьому , на окремому домені кшталт podberi - tv.

Опубліковано: 05/10/14 @ 04:46
Розділ Різне Читати далі...

Успішні кейси просування в Яндексі . Частина 11. Найбільша товарна сітка

Спонсор поста - Gold- affiliate - партнерка по
продажу ювелірних виробів на ру-трафіку . Привіт тим , хто мене ще не забув. Часто кажуть про якийсь товарний трафік на CPA мережі , і майже завжди під цим мається на увазі або контекст , або ВК . Але , погодьтеся , ведення контексту найбільше нагадує тлін ??. Ти ніби створюєш рекламну кампанію , як би може навіть не йдеш в мінус , але що на виході - просто гроші і все? Добра новина - у природі існують класні сайти з додатковою цінністю , які в тому ж Яндексі займають цілком собі позиції за товарними запитам . Є навіть сітка , їй вже кілька років. Така сітка для людей , тому я її покажу . Всього близько 150сайтів , трафік на добу з урахуванням перетину аудиторії ~ 20к , основна маса за моїми прикидками з органічного пошуку , а ось топові : Якісь сайти розміщуються на піддомені poisk-podbor.ru , а якісь на окремому . Це залежить від обсягу ніша . При цьому , на окремому домені кшталт podberi-tv.

Опубліковано: 05/10/14 @ 04:46
Розділ Різне Читати далі...

6 жовтня, Київ - Курс " Java for beginners "

Запрошуємо на курс « Java for beginners » . Перше заняття ми проводимо безкоштовно . На ньому Ви зможете ближче познайомитися з викладачем , тренінговим центром , технологіями викладу матеріалу , задати всі запитання ! Весь курс складається з 16 занять по 2,5 години (з 19:00 до 21:30 ) , 3 рази на тиждень ( понеділок , середа , п'ятниця ) Даний курс націлений на те , щоб дати хороший базис для подальшого вивчення програмування на Java. Розрахований на новачків. Протягом навчання будуть розглядатися основні поняття ООП , прийоми , оператори та керуючі конструктори мови Java , який , на даний момент , є найбільш швидкозростаючим і популярною мовою програмування . Особлива увага приділятиметься фундаментальним поняттям програмування , а також практичним завданням , які будуть виконуватися як вдома , так і безпосередньо на заняттях .

Опубліковано: 03/10/14 @ 09:21
Розділ Різне Читати далі...

8 жовтня, Київ - Курс " Java for beginners "

Запрошуємо на курс « Java for beginners » . Перше заняття ми проводимо безкоштовно . На ньому Ви зможете ближче познайомитися з викладачем , тренінговим центром , технологіями викладу матеріалу , задати всі запитання ! Весь курс складається з 16 занять по 2,5 години (з 19:00 до 21:30 ) , 3 рази на тиждень ( понеділок , середа , п'ятниця ) Даний курс націлений на те , щоб дати хороший базис для подальшого вивчення програмування на Java. Розрахований на новачків. Протягом навчання будуть розглядатися основні поняття ООП , прийоми , оператори та керуючі конструктори мови Java , який , на даний момент , є найбільш швидкозростаючим і популярною мовою програмування . Особлива увага приділятиметься фундаментальним поняттям програмування , а також практичним завданням , які будуть виконуватися як вдома , так і безпосередньо на заняттях .

Опубліковано: 03/10/14 @ 09:21
Розділ Різне Читати далі...

.NET Digest # 0

Всім привіт ! .NET Дайджест - це добірка статей про інструменти розробки , новини технології та інші цікавинки. Випуск # 0 відкриває тему , і деякі посилання вже не нові , але як і раніше актуальні. MSDN Magazine October 2014 - свіжий випуск журналу MSDN став публічно доступний онлайн . A First Look at Windows 10 - кілька днів тому була презентація Windows 10 , за посиланням можна знайти повну запис трансляції . Tools - що очікується в наступному оновленні VS . Making Web Development Wonderful Again with Web Essentials - про щастя для веб - розробника . You are not using Resource Monitor enough - про розширених можливостях монітора ресурсів . Use SignalR to Build Real - Time Connectivity into Your Software - SignalR . My 8 Favorite ReSharper Shortcuts - корисні комбінації клавіш Решарпера . Announcing new F12 dev tools features in August update - нове в інструментах розробника в ИЕ . Introducing Gulp , Grunt , Bower , and npm support for Visual Studio - власне , да.

Опубліковано: 03/10/14 @ 06:56
Розділ Різне Читати далі...

8 жовтня - 5 листопада, Одеса - Ciklum Odessa Speakers ' Corners : 5 Dimensions of developing BIG REAL - WORLD CLOUD products

Кажуть , що середовище- це маленька п'ятницю . А що може бути краще « маленької п'ятниці » в Одесі , в компанії професіоналів та однодумців , які діляться своїм багатим досвідом і знаннями ? Одеський офіс компанії Ciklum підготував незвичайний ряд заходів в форматі Speakers ' Corner по середах , який об'їденими загальним лейтмотивом «5 Dimensions of developing BIG REAL - WORLD CLOUD products » . 4 середовища жовтня і 1 середа листопада, 5 тим , 5 профі своєї справи розкриють теми по Dev , DevOps , Ops , QA , ALM ! Відвідування всіх заходів безкоштовна за попередньою реєстрацією . Нижче зазначений календар заходів , імена доповідачів і список тем , які будуть представлені публіці з посиланням на реєстрацію для кожного заходу . Dimension # 1 : Моніторинг хмарних додатків за допомогою Application Insights Опис : Моніторинг додатків є однією з найважливіших складових у DevOps .

Опубліковано: 02/10/14 @ 10:04
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 156

Компанія Tipstery шукає в Харкові старшого Java - розробника . Проект - соц. мережа з елементами букмекера . Зарплата до $ 5000 . NewGround шукає старшого Scala - розробника . Зарплата від $ 4500 . Стартап CityScale.com.ua запрошує на роботу віддаленого Python - розробника для жорсткого бутстраппінга . Themoholics шукає ввічливого і незворушного молодшого Magento - розробника . Миколаївська веб - студія Liwil запрошує на стажування початківців PHP - розробників без шкідливих звичок . Компанії Boeing вимагається в Києві IT Technician , готовий до частих відряджень . OSCE Special Monitoring Mission in Ukraine шукає ARCGiS - експерта з хорошим знанням англійської. Львівської компанії Echo потрібен помічник керівника , який повинен стати тінню свого начальника і прибрати свою особистість і свої інтереси. Зарплата 2500 грн . У відділ маркетингу КНЕУ вимагається графічний дизайнер . Petcube шукає графічного дизайнера :

Більше вакансій шукайте на jobs.dou.ua і .

Опубліковано: 02/10/14 @ 06:37
Розділ Різне Читати далі...

Індекс Джина вересня 2014

- сервіс анонімного пошуку роботи для програмістів . Два рази на рік ми публікуємо на ДОУ аналітику ринку праці по активності компаній та кандидатів на джин . Попередній випуск ( квітень). Кого шукають У цілому , ТОП пошукових запитів схожий на весняний , помітних змін майже немає. Попит за технологіями
Зарплати : мінус 10 % Зарплата «середнього » кандидата на джин , кому пропонували свої вакансії роботодавці , просіли за рік приблизно на 10-15 %. Це , правда , в доларах - свою роль , безумовно зіграв і обвал гривні . Мова , підкреслюю , не йде про падіння зарплат тих , хто вже працює. Мова про те , що для закриття нових вакансій компанії знаходять кандидатів « подешевше » . Може бути тому , що вибір став більше , може бути кандидати переглядають свої зарплатні очікування . Важливо відзначити , що активність на ринку не падає : рік тому адекватний профіль кандидата отримував в середньому три пропозиції , зараз - майже чотири.

Опубліковано: 01/10/14 @ 06:27
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Артемом Петровим , керівником мобільного напрямку бізнесу в компанії Provectus IT

174 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм » . В подкасті піде мова про мобільний розробці , дизайні та Одесі. В програмі: Освіта в Одесі UI , UX і BA Перший бізнес і дружба Креативний директор по найму Другий захід у підприємництво І другий перехід в роботу за наймом Що таке відповідальність Swift BaaS - QuickBlox і все таке Підбір команди Конференції та Митап Тестування на різних девайсах Носяться пристрою Книги у випуску : Від хорошого до великого - Джим Коллінз Атлант розправив плечі - Айн Ренд Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . 25 жовтня в Харкові відбудеться перша міжнародна конференція про практику застосування технологій машинного навчання , інтелектуального аналізу даних і робототехніки . Для слухачів подкасту знижка 5 % з промо - кодом « itcareer » . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової .

Опубліковано: 30/09/14 @ 10:43
Розділ Різне Читати далі...

Кар'єра в IT : посада Data Scientist / Machine Learning Engineer

via Shutterstock . Взимку - навесні цього року на DOU був хороший цикл статей про IT - посади , починаючи від QA Engineer і закінчуючи CTO . Я хотів би продовжити цей цикл статтею про поки рідкісні в Україні , але вже дуже популярні в розвинених країнах посади Data Scientist і Machine Learning Engineer . Зазначу , що дана стаття - плід моєї суб'єктивного ( а значить , недосконалого ) розуміння ситуації. І якщо хтось захоче поправити мене або доповнити , я буду дуже радий . Data Science і Machine Learning Згідно Вікі , " Data Science - це область дослідження , що вивчає проблеми аналізу , обробки представлення даних в цифровій формі " . Поки звучить не дуже круто . Але далі йде дещо цікавіше : " Об'єднує методи з обробки даних в умовах великих обсягів і високого рівня паралелізму , статистичні методи , методи інтелектуального аналізу даних і додатки штучного інтелекту для роботи з даними , а також методи проектування і розробки баз даних. " А далі - більше : " ...

Опубліковано: 30/09/14 @ 06:40
Розділ Різне Читати далі...

#ITeaTalks : Петро Бондаревський ( VOX ) про створення , можливо , кращого в світі музичного плеєра

Досьє: Петро Бондаревський , керуючий партнер Internet Investments Group , співзасновник Coppertino , Inc , яка займається розробкою VOX - популярного аудіоплеєра для MacOS. Стартап отримав інвестиції від AVentures Capital , TA Venture , а також від засновника Ciklum Торбен Майгаард . В 2006 Петро закінчив Києво - Могилянську Академію за спеціальністю « Соціологія » . Живе і працює в Сан - Франциско , США .
«Наступні 5 років будуть проривом для українського ІТ» Частина 1. VOX У червні 2014 на AIN.ua вийшло дослідження Євгена Сисоєва « Топ - 100 українських стартапів і продуктових компаній » , в якому він сказав : « у 2014 році ми віримо в прорив аудиоплеера VOX , який дуже успішно вийшов на Mac OS , і Coppertino готує запуск плеєра на мобільних пристроях iOS і Android » . Трапився Чи прорив в цьому році?
Ми плануємо великий реліз цього року . Його фундаментом стане феноменальна популярність VOX для OS X.

Опубліковано: 29/09/14 @ 10:13
Розділ Різне Читати далі...

6 жовтня, Київ - Одноденний семінар « Сегментація клієнтів по товарних перевагам » від експерта в області Machine Learning

Щоб сказати напевно , що маркетингова стратегія працює , її необхідно перевірити . R - це ефективний інструмент для оцінки життєздатності гіпотези . На семінарі ми дізнаємося як : дізнатися потреби клієнта виходячи з його поведінки замінити милиці електронних таблиць на сучасний інструмент для роботи із статистикою швидко прототіпіровать математичні моделі маркетингових процесів Ми сфокусуємося на сегментації клієнтів за товарними перевагам і навчимося будувати сегменти за допомогою математичних методів будувати достовірні сегменти правильно ставити завдання розробникам по зберіганню і вивантаженні даних придумаємо , що робити з відвідувачами сайту, про які ми нічого не знаємо Дивитися програму . Спікер - Роман Захаров , coowner Softcube ( рекомендаційні системи для ecommerce , працюють з такими клієнтами як SmartGuy , Аптека № 1 , Yakaboo) .

Опубліковано: 26/09/14 @ 05:12
Розділ Різне Читати далі...

6 жовтня , Київ - Одноденний семінар « Сегментація клієнтів по товарних перевагам » від експерта в області Machine Learning

Щоб сказати напевно , що маркетингова стратегія працює , її необхідно перевірити . R - це ефективний інструмент для оцінки життєздатності гіпотези . На семінарі ми дізнаємося як : дізнатися потреби клієнта виходячи з його поведінки замінити милиці електронних таблиць на сучасний інструмент для роботи із статистикою швидко прототіпіровать математичні моделі маркетингових процесів Ми сфокусуємося на сегментації клієнтів за товарними перевагам і навчимося будувати сегменти за допомогою математичних методів будувати достовірні сегменти правильно ставити завдання розробникам по зберіганню і вивантаженні даних придумаємо , що робити з відвідувачами сайту, про які ми нічого не знаємо Дивитися програму . Спікер - Роман Захаров , coowner Softcube ( рекомендаційні системи для ecommerce , працюють з такими клієнтами як SmartGuy , Аптека № 1 , Yakaboo) .

Опубліковано: 26/09/14 @ 05:12
Розділ Різне Читати далі...

IT Євротур 7 : Wargaming.net (Мінськ , Білорусь )

У сьомому випуску проекту «IT Євротур » ми побували в Мінську , Білорусь (і записали його заздалегідь , але це секрет ) . Ми відвідали офіс компанії Wargaming.net і поспілкувалися з керівником відділу ігрового балансу гри World of Tanks , Станіславом Каргіним . Чекаємо ваших відгуків і коментарів ! Місто Мінськ , Білорусь Площа 348 , 84 км2 Населення 1922 тис Місто існує з 1067 В світі столиця Білорусії , адміністративний центр Мінської області та Мінського району , до складу яких не входить , оскільки є самостійною адміністративно - територіальною одиницею з особливим ( столичним ) статусом , місто - герой . Розташування міста Місто розташоване недалеко від географічного центру країни і стоїть на річці Свислочи . Місцева валюта Білоруський рубль Курс 1 білоруський рубль (BYR ) дорівнює 0.000073 євро ( EUR) 1 євро ( EUR) дорівнює 13 618.

Опубліковано: 25/09/14 @ 10:05
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173