23 - 24 листопада, Дніпропетровськ - Wix Hackathon

Візьміть участь у Hackathon Wix !
Ми починаємо Hackathon , щоб зібрати найкращих українських винахідників та інноваторів . На Hackathon запрошуються розробники мобільних і веб -додатків , підприємці , дизайнери і хакери ! Що ми пропонуємо:
Вихідні дні інтенсивного співробітництва , лекцій , вечірок і інших сюрпризів
Дизайн , розробка та запуск веб -додатків протягом 2 днів для 40 мільйонів користувачів
цікаві призи і просто гарний настрій Що принести :
Ваш ноутбук. Ми подбаємо про все інше Wix - це міжнародна успішна компанія , яка співпрацює з провідними підприємствами в галузі, включаючи Google і Facebook. У Дніпропетровському офісі Wix працює сильна команда розробників . Хочете приєднатися до команди Wix і взяти участь у цікавих розробках ? Для додаткової інформації та реєстрації:
Wix також проводить зустріч 19 листопада 2013 - приходьте , щоб дізнатися все про Wix APP Market .

Опубліковано: 04/11/13 @ 11:17
Розділ Різне Читати далі...

Аутсорсинг vs . продукт: результати опитування на DOU

Представляємо вашій увазі результати опитування «Компанії різних типів » . Його мета - порівняти сервісну і продуктову моделі і встановити , чим конкретно відрізняються один від одного умови роботи в аутсорсингу , аутстаффінгу , продуктової компанії і стартапі . Ми вже обговорювали особливості цих моделей з точки зору топ -менеджерів , а тепер подивимося на дане питання очима звичайних співробітників . У ході опитування були отримані 310 анкет від читачів . З них майже половина - співробітники аутсорсингових компаній , третина - з продуктових . Якщо класифікувати компанії за розміром , то отримуємо наступне:
Перейдемо безпосередньо до порівняння моделей. Для побудови діаграм використовувалися частки відповідей « так» чи « часто » , нормовані на кількість співробітників компанії кожного типу. Можливість перейти на інший проект , якщо відчуваєте застій на поточному :
Ця можливість яскравіше представлена ??в сервісних компаніях.

Опубліковано: 04/11/13 @ 09:06
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 109

CHI Softwareшукає в Харкові старшого C + + розробника . Проект пов'язаний з розробкою авіасимуляторів . При бажанні буде можливість політати з пілотом на тих літаках , під які будуть робитися тренажери. DesignContest.com для переписування проекту з нуля шукає PHP -програміста. Зарплата $ 2000-2700 . Харківської компанії Waverley Software для роботи над стартапами з Silicon Valley потрібно Full Stack Software Engineerзі знанням . NET . Досвід technical presale support буде плюсом. Команда GHash.IO , якої менше ніж за рік вдалося зайняти лідируючі позиціїсеред Bitcoin - майнінг пулів шукає JavaScript/Node.jsрозробника. шукає iOS або Mac розробника до себе в Wunderlist . Величезний проект і кращі плюшки . Переїзд в Берлін. 4FriendsGames запрошує на роботу молодшого LUA/C + + програміста . Зарплата від 4000 грн. Арт-мастер шукає адміністратора безпекидля роботи в службі захисту інформації АЦСК .

Опубліковано: 31/10/13 @ 08:54
Розділ Різне Читати далі...

Новий Profit -Partner - нові можливості

Нічого не буду писати , бо сам нічого не знаю. Але явно щось готує всім нам кращий ЦОП Profit -Partner і я не зміг про це не повідомити. Тема на сторінці говорить « Новий Профіт - нові можливості ».

Опубліковано: 30/10/13 @ 11:55
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Євгеном Соловйовим , керівником Севастопольської філії компанії Gera -IT

129- й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Мова піде про банки, Ruby , менеджменті та Севастополі . У програмі: Про во'IT'і Банківське IT 1C Ruby Тестування Gera -IT TDD Менеджмент Storyful Навчання Книги у випуску : Чотири кроки до осяяння - Стівен Бланк Психологічне айкідо - Михайло Литвак вальсуючи з ведмедями - Том Демарко Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 29/10/13 @ 01:01
Розділ Різне Читати далі...

Україна пора знати своїх героїв: 2013 Bench Games

C 14 по 25 жовтня більше 11 мільйонів учасників міжнародного співтовариства змагалися за першість у трьох командних номінаціях:
- країна з найбільшим кількість сертифікатів
- країна з найбільшою кількістю сертифікатів рівня Master
- штат США з найбільшим кількістю сертифікатів. Крім того , Brainbench обіцяє підписку вартістю 199 $ кожному, хто в рамках змагання пройде тест на максимальний бал ( до слова , у вільному доступі у них 600 + тестів) . Загальна вартість подарункових підписок - більше 100 тис. $ . У загальному заліку за майстерності Україна посіла друге місце , обганяючи Росію та Індію , а за кількістю отриманих сертифікатів - третя , поступаючись Індії і США . В індивідуальних заліках українці показали кращі результати по декількох мов програмування , фреймворками , баз даних , графіки та ... французької мови. У підсумку список наших переможців виглядає так:
Тест Бал Ім'я ADO.NET 2.0 4.46 Maxim Vasyshev Adobe Photoshop 5.5 4.

Опубліковано: 29/10/13 @ 11:40
Розділ Різне Читати далі...

20 назв компаній з незвичайною історією

Чим керуються засновники компаній , вибираючи ім'я для свого дітища ? Що означають ці дивні і незрозумілі на перший погляд слова ? Ми вирішили з'ясувати ці питання , і тепер готові розповісти вам .
Akvelon
У процесі пошуку назви засновник С. Дрейзін отримав пораду , який полягав у тому , що у консалтинговій компанії ім'я має починатися на А - щоб було на початку списків , а також мати літери К , або C , T , N - як , наприклад , Accenture , Avanad і т.д. Слово « Аквелон » запропонувала дружина одного з членів команди. Згідно з її дослідженнями, в давньоруській мові воно означало « Сильний вітер , що дме з Півночі ».
CHEESEBANANA
За словами засновників , назва народилася шляхом випадкового підбору слів онлайн- рендомайзером в процесі розпивання віскі в компанії однодумців у димовій завісі кальяну. Як віскі дозріває в дубових бочках , так і компанія намагається будувати свою діяльність на високому рівні , зміцнюючи її кваліфікованими рішеннями своїх співробітників.

Опубліковано: 28/10/13 @ 10:02
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: обшуки в "Арт -Мастер" , програміст - космополіт , автори проти видавців

Добрий день , шановні читачі. Новини В офісі розробника « Арт- Майстер» йде обшук , що проводиться відділом по боротьбі з кіберзлочинністю . Слідчі дії проводяться за постановою Печерського суду , у кримінальній справі, пов'язаній із зупинкою роботи держреєстрів на кілька днів у жовтні . Марк Цукерберг став найбільш високооплачуваним CEOв минулому році. Інтерв'ю Інтерв'ю з програмістом - кочівником Сергієм Кіщенко- чи потрібно прив'язувати себе до офісу або як програмувати при супермобільний способі життя. Петер Арва ( Peter Arvai ) , Prezi : « Креативність переважує досвід» Олександр Кардаков : Зрада в бізнесі неможливо. Погляди Strahinja « Val » Markovi? : Humans are stupid when it comes to thinking about performance - роздуми над YouCompleteMe . Два « полярних » поста на Хабре : «Скільки заробляє письменник » , про те , як автору обходитися без посередників - іздателей.

Опубліковано: 25/10/13 @ 08:37
Розділ Різне Читати далі...

Маски- шоу в офісі " Арт -Мастер " (Київ)

Сьогодні , 24 жовтня, правоохоронці з відділу боротьби з кіберзлочинністю з санкції Печерського райсуду Києва провели обшук в компанії « Арт- Майстер ». Співробітників закрили на четвертому поверсі. Залишати приміщення , а також спілкуватися по телефону їм не дозволялося . Крім того , заблокованими опинилися і клієнти компанії , так як в офісі «Арт -Мастер » розташований навчальний центр . Як повідомляє ProIT , на думку компанії ці «маски -шоу » пов'язані з вчорашній прес -конференцією , на якій «Арт- Майстер» зажадав у міністра юстиції України Олени Лукаш публічно спростувати неправдиві звинувачення на свою адресу з приводу завищення цін на обслуговування держреєстрів , ПЗ для яких створювала компанія , а також у прісотановке їх роботи на кілька днів на початку жовтня. В якості аргументів «Арт- Майстер» навів свої дані з оплати послуг компанії Мін'юстом , які опинилися в 3 рази менше суми , заявленої міністерством. Йдеться про цифру близько $ 400 мільйонів .

Опубліковано: 24/10/13 @ 04:00
Розділ Різне Читати далі...

Scalapocalypse в Lohika таки відбувся або як ми провели одинадцяту зустріч Java Tech Talks

Ми витримали невелику паузу в кілька місяців після першої наймасштабнішою Java- конференції в південному регіоні Java Breeze , підготувалися і допомогли нашим колегам організувати черговий захід . 20 жовтня одеському офісі Lohika пройшла одинадцята зустріч Odessa Professionals Java Forum - ' val you = new Developer [ Any ] with ScalaKnowledge ' , на якій всі бажаючі змогли дізнатися більше про новий і ваблячий мові програмування - Scala. Подія зібрала ні багато ні мало - більше 90 учасників. Всі з захватом слухали і обговорювали піднімаються спікерами теми до самого вечора, не перериваючись навіть під час кава- брейків . Вибухнув просто таки Scalapocalypse ! Ще раз дякуємо наших доповідачів Олександра Албул та Олексія Мігутского і з задоволенням ділимося з вами їх відгуками про ' val you = new Developer [ Any ] with ScalaKnowledge ' . Олександр Албул :
Мене завжди цікавили JVM мови . Деякі з них я активно використовував , зокрема Groovy .

Опубліковано: 24/10/13 @ 11:50
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 108

Cтартап Brantoпотрібен в Дніпропетровську 9- й дан UI/UX моб. дизайну на продукт рівня??. Зарплата від $ 2000. Компанія Augmented Pixels шукає в Одесі iOS game -розробника. Наявність «живих» акаунтів на GitHub , Sourceforge , StackOverflow буде плюсом. Зарплата від $ 3000. Олексій Федоров ( d?collet? ) WordPress -розробника. Робота в новому коворкінг Часопис . Зарплата 16 000 грн. Дніпропетровська студія Psyho шукає PHP -програмістадля розробки як власних проектів ( lineless.com , 42magnets.com, roomigator.com ) , так і сайтів і сервісів на замовлення . Компанії ELEKS потрібно у Львові Math Analystз хорошим знанням статистики . Оператор системи електронних грошей MoneXy шукає технічного письменника/аналітика. Київський вітамінний завод пропонує взяти участь у конкурсі на посаду програміста С #.

Опубліковано: 24/10/13 @ 08:03
Розділ Різне Читати далі...

Про що кодят програмісти : 5 креативних ідей

Одним з незаперечних факторів , що мотивують людей до роботи , є відчуття своєї причетності до створення чогось нового. Так і більшість девелоперів визнають , що незрівняне професійне задоволення приносить розробка такого проекту , в якому фахівець своєму розпорядженні простором для творчості , сам усвідомлює цінність результату і має можливість «помацати» кінцевий продукт. Про що ж цікаво писати українським програмістам ? У даному огляді представлена ??п'ятірка проектів , ідеї яких втілюють новаторський підхід до звичних речей . Ці стартапи були учасниками конференції IDCEE ( пройшла у Києві 10-11 жовтня). Отже: 1) Ecois.me
« Заощаджуй гроші , зберігаючи природу » Продукти стартапу - платформа і система датчиків , які дозволяють онлайн відстежувати найважливіші параметри квартири: температуру , споживання води та електроенергії .

Опубліковано: 23/10/13 @ 08:39
Розділ Різне Читати далі...

9 листопада, Донецьк - Донецький Лямбда- клуб - Листопадового зустріч

Дмитро Кірієнко , Олексій Осипенко - « JavaScript Звільнений » Світ заснований на змінюваному стані. Ми живемо в часі і думаємо в часі , і найрізноманітніші події прилітають звідки не візьмись , і теж в часі. Як організувати додаток , для якого ці події є введенням - тобто , будь-яке інтерактивне додаток? А якщо хочеться не мати змінюваного стану , мати чисті функції і працювати якомога декларативно ? На ці запитання відповідає функціонально - реактивне програмування ( functional reactive programming ) . Ми постараюся розповісти про такий підхід . Ми розробимо примітиви і інкрементальних побудуємо алгебру ( в гіршому випадку просто придумаємо інтерфейс бібліотеки ) для організації взаємодії додатку з безладом в реальному світі. Такий підхід дозволить тримати логіку програми в чистих функціях і декларативно пов'язувати зовнішні події з необхідним нам висновком.

Опубліковано: 22/10/13 @ 11:22
Розділ Різне Читати далі...

29 жовтня, Одеса - HR - besedka # 14 з Максом Іщенко

Запрошуємо всіх IT -HR і рекрутерів , а також менеджерів ІТ -компаній та всіх небайдужих до IT -індустрії на зустріч з Максом Іщенко ! Ми поговоримо про :
- поточної ситуації в галузі , про її тренди та перспективи Developers vs Recruiters - в чому корінь зла?
- про проекти DOU , Djinni , Джинн дейтинг і їх можливостях для комунікацій з розробниками ;
- про українських ІТ -компаніях , їх проблеми та успіхи ;
- про лідерів думок і експертах українського ІТ-ринку ;
- поставимо діагноз українській стартап екосистемі ;
- і звичайно , про українських розробниках : хто він , середньозважений український програміст у вакуумі , чим він живе , цікавиться і чого хоче.

Опубліковано: 22/10/13 @ 10:26
Розділ Різне Читати далі...

22 - 23 листопада , Харків - Outsource People Conference 2013 : бізнес на аутсорсингу

22-23 листопада 2013, в Харкові (конференц- комплекс Sun Сity Premium) відбудеться конференція аутсорсингу і неаршорінга Outsource people 2013 . На ці два дні тут зберуться представники найбільш швидкозростаючою сфери Східної Європи з Білорусії, Польщі , України , а також спікери з США , Великобританії і Європейського союзу. Конференція складається з двох незалежних днів . Перший день розрахований на співробітників аутсорсинг компаній зі сфери маркетинг і продажі , фрілансерів , директорів невеликих компаній. Провідні фахівці IT галузі розкриють свої карти і секрети успішних багатотисячних продажів , оригінальних маркетингових ходів і виблискуючі шляху сходження на Олімп фрілансу і старту своєї компанії. Другий день розрахований на більш зубастих учасників. На тих , хто вже досяг результатів на ниві IT аутсорсингу і планує подальше зростання .

Опубліковано: 21/10/13 @ 08:48
Розділ Різне Читати далі...

Релокацію по Україні : тенденції та пропозиції

колічество мігрантов via Shutterstock . В Україні сітка офісів IT -компаній побудована дуже нерівномірно : згідно з даними бази DOU , в Києві є представництва у 805 роботодавців , у Харкові їх удвічі менше - 406 , у Дніпропетровську 96 , у Львові 55 , у Запоріжжі та Сімферополі по 24 , а в Ужгороді - всього 5 . У цій статті поговоримо про тенденції релокації всередині України , а також про те , що пропонує ринок переїжджають фахівцям . Скільки людей переїжджають ? Своєю статистикою про релокації поділилися 26 українських компаній. Так як вибірка мала, говорити про точні цифри не будемо, однак з даних можна зробити висновок , що з кожним роком кількість мігрантів збільшується (дані 2011 прийняті за 100 %): Однак деякі роботодавці відзначають зворотні показники . «У нас зараз в порівнянні з попередніми роками кількість релокацій значно поменшало , - розповідає Наталя Зуб , Head of HR and Recruitment компанії Innovecs . - Програмісти вже не так охоче переїжджають з регіонів до столиці.

Опубліковано: 21/10/13 @ 08:24
Розділ Різне Читати далі...

30 жовтня - Webinar with Shai Almog

Початок: 4pm CET
Місце : online event
Тривалість - 2 години Luxoft Technology Series ( LTS ) - це заходи online формату для фахівців у галузі інформаційних технологій , які прагнуть до постійного професійного розвитку . За цінності інформації , представленої на вебінарах , вони аналогічні кращим IT конференціям світу , з тією лише різницею , що участь у них абсолютно безкоштовно. Кількість учасників у вебінарах не обмежена. Серія безкоштовних IT вебінарів розпочнеться 30 жовтня 2013 . Перший вебінар , який запланований на 30 жовтня , проводитиме Шай Альмог ( Shai Almog ) , генеральний директор і співзасновник компанії Codename One , яка дозволяє Java розробникам створювати мобільні додатки для будь-яких пристроїв. Шай Альмог докладно розповість учасникам про крос - платформної розробці мобільних додатків з упором на Java , а також про принцип роботи цих технологій.

Опубліковано: 20/10/13 @ 08:36
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: як не треба писати код , що таке стек , лікнеп з NoSQL і мобільних мереж

Добрий день , шановні читачі. Новини Facebook почав використовувати D в розробці. Погляди Порція шкідливих порад - як розробляти програми , які неможливо підтримувати . Аналітика Короткий довідник за українськими стартапам . Черговий зарплатний віджет - американські стартапи . Євген Сисоєв , AVentures Capital : Як на сьогодні виглядає українська IT - всесвіт. Гаджети У США почнуть продавати набори для перетворення тарганів у кіборгів . Теорія NoSQL . І ніяких «революцій » - « з чим їдять » нереляційні бази даних Що таке стек і де він застосовується Секрети мобільних мереж . Практика Презентація з ефективній роботі з пам'яттю в Java . зламувати маршрутизатор D- Link - бекдор в офіційній прошивці . Як правильно розділяти блоки при верстці HTML - сторінок . Нові версії Readable Lisp version 1.0.0 - « підсолоджений » Лісп .

Опубліковано: 18/10/13 @ 07:41
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 107

Львівська компанія Intelliasшукає старшого Java розробника . Welcome бонус - п'ятиденний поїздка в Монте -Карло. Компанія Латера , яка розробляє білінг «Гідра» , шукає старшого Ruby on Rails програміста. Зарплата $ 2800-3000 . Компанія Livatek шукає Java/Scala розробниказі знанням Play- фреймворку . Проект - e - learning платформа для музики . Компанії 3Shape Ukraine (зараз у неї 3 -е місце в рейтингу компаній« 81 ... 200 співробітників» ) потрібно Algorithms Developer. StudioVision шукає молодшого iOS -розробника. Володіння Java буде плюсом. Зарплата від $ 1000. Netpeak шукає прискіпливого математика - аналітикав Одесі. На результатах роботи цього співробітника буде побудована діяльність цілого відділу . Перевага буде віддаватися аспірантам . Компанія Dwalin Smith шукає Front - end розробника. Проект - складний движок онлайн- бронювань на ринку туризму . Зарплата $ 400-1200 . Харківська компанія Grid Dynamics запрошує на роботу Java- інтернівз intermediate -англійським .

Опубліковано: 17/10/13 @ 08:01
Розділ Різне Читати далі...

17 жовтня, Київ - Speakers ' Corner : " Програмування мікроконтролерів в домашніх умовах і про життя в Дубліні "

Завтра , 17 жовтня Ciklum Київ запрошує всіх бажаючих відвідати відкритий Speakers ' Corner на тему «Програмування мікроконтролерів в домашніх умовах і про життя в Дубліні » , підготовлений Володимиром Пузановим , який в даний час є співробітником Google (Дублін ) . Ще кілька років тому тільки ледачий iOS розробник не чув про Володимира @ farcaller і не дізнався багато корисного від по істині гуру iOS розробки. Зараз Вова є розробником прикладного ПЗ , системним адміністратором . Спеціалізується на Linux та інших близько - FOSS технологіях. Його основна діяльність пов'язана з дизайном інтерфейсів , низькорівневими драйверами і веб -технологіями. Вже завтра на зустрічі Володимир розповість про життя на зеленому острові , віскі , красивих ІТ- шних офісах і , найголовніше , про програмування мікроконтролерів в домашніх умовах , усіляких ARM -ах і Atmega -ах , і розумних будинках. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією : goo.

Опубліковано: 16/10/13 @ 11:28
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179