Схуднути не виходячи з дому тепер просто .

Схуднути не виходячи з дому тепер просто. Багато людей незадоволені своєю фігурою і мріють схуднути. Але у них немає часу займатися фітнесом в спортзалі, а чаї для схуднення не завжди допомагають. Але з недавніх пір в інтернеті з'явилися програми для схуднення і одна з них - Дієтолог Онлайн . Цей метод спеціально створений для зайнятих людей. Більше не треба буде їздити кудись далеко, а можна буде худнути там, де зручно. Програма називається «Легкий Крок» і в основі її лежать кращі міжнародні методики і побудована вона за загальноприйнятими міжнародними стандартами. Вона сприяє зниженню ваги і допомагає освоїти принципи правильно харчування. У розробці цієї програми брала участь Лікар-дієтолог Катерина Бєлова, грунтуючись на кращих міжнародних методах. В якості основи була взята американська «Піраміда харчування", що відмінно зарекомендувала себе не тільки в Америці, але і в Японії, Великобританії, Мексиці, Італії.

Опубліковано: 30/09/12 @ 10:43
Розділ Різне Читати далі...

Apple виплатить $ 86 тисяч Китайському видавничому дому за порушення Закону про захист авторських прав .

Apple виплатить $ 86 тисяч Китайському видавничому дому за порушення Закону про захист авторських прав. Питання про захист авторських прав в Інтернеті - це одне з питань, які викликають багато суперечок останнім часом. У суди різних країн надходять заяви від авторів, які вважають, що їхні права були порушені неправомірними діями власників самих різних інтернет порталів. Насправді, Інтернет сьогодні є найбільшим джерелом інформації, тут потрібно знайти відомості буквально про все - від інформації про ціни на товари та послуги до відомостей про те, які тренінги Москви можна відвідати в даний час. Але крім того, для багатьох Інтернет - це можливість подивитися улюблені фільми, скачати музику або прочитати цікаві книги. І далеко не завжди інтернет портали узгодять свій контент з авторами, порушуючи, таким чином, прийнятий у всьому світі Закон про захист авторських прав.

Опубліковано: 30/09/12 @ 10:41
Розділ Різне Читати далі...

Італійський керамограніт з російською душею .

Італійський керамограніт з російською душею. Інтернет магазини, що пропонують самі різні будівельні матеріали, здатні до глибини душі вразити різноманіттям представлених в них колекцій - і саме в цьому полягає перевага покупок за допомогою інтернету. Ви можете одночасно в одному місці побачити все розмаїття існуючих матеріалів, уважно розглянути їх, ознайомитися з їхніми характеристиками, і в результаті вибрати самі підходящі, не встаючи з місця. Погодьтеся, що для того щоб побачити всі ці колекції на будівельному ринку вам доведеться витратити чимало часу і немало сил, пройшовши не одну сотню метрів. Одним з видів будівельних матеріалів, що користуються великим попитом у власників нерухомості, останнім часом став керамограніт, а серед безлічі представлених на вітчизняному ринку виробників справжнім лідером встигла стати компанія italon .

Опубліковано: 30/09/12 @ 10:39
Розділ Різне Читати далі...

ДОУ хакатони - Львів . Вибух з минулого

Так сталося, що звіт про львівський ДОУ хакатони трішки затримався, за те з'явився в дуже потрібний момент: саме сьогодні ми завершуємо донецький хакатони . Так що вам буде зручніше порівнювати попередні проекти зі справжніми. Звіт про донецький ДОУ хакатони буде трохи пізніше ;) Львівський хакатони в цей раз спіткало безліч ... удач! У самий останній момент вирішувалися нерозв'язані питання, знаходилися і допомагали добрі люди, все траплялося вчасно, хоча нічого вчасно трапитися не повинно було. Все почалося з того, що мій поїзд спізнився на три з гаком години :) Відповідно, плани погуляти по красивому і вже майже рідного Львову перетворилися на нездійсненну мрію. Вдалося майже вчасно проникнути в офіс GlobalLogic, оглянути п'ятиповерхові хороми, переконатися в підготовленості приймаючої сторони і почати хакатони. Вчасно. Вперше за кілька ... та що вже там! Вперше вчасно почати ДОУ хакатони! Ветерани зрозуміють, про що я ;) Познайомилися. Стартували. Розбрелися. Кодима.

Опубліковано: 30/09/12 @ 08:12
Розділ Різне Читати далі...

Вибір інтернет - провайдера

Вибір інтернет-провайдера З кожним роком через величезної конкуренції між інтернет-провайдерами ціни за доступ у світову мережу знижуються. Це рідкісний випадок прогресії, коли якість зв'язку зростає, а вартість падає. Внаслідок широкого вибору компанії, що надають доступ в інтернет, найчастіше нелегко вибрати відповідну. У цьому випадку допомогу можуть надати такі сайти, як - достатньо просто вказати адресу і фахівці підкажуть найбільш відповідного провайдера. Одним з найпопулярніших спосіб підключення для дому є безлімітне швидкісне підключення. При цьому слід враховувати кілька факторів, що впливають на комфортну роботу в мережі. Одним з найважливіших таких чинників є грамотна робота служби технічної підтримки - добре, коли не доводиться по кілька днів чекати відповіді, і техпідтримка доступна цілодобово. Якщо Ви вирішили користуватися послугами невеликого провайдера, приготуйтеся до того, що при зростанні кількості клієнтів, якість зв'язку може значно погіршитися.

Опубліковано: 28/09/12 @ 07:51
Розділ Різне Читати далі...

Чому 70% людей роблять покупки в Інтернеті ?

Чому 70% людей роблять покупки в Інтернеті? Ніхто не стане заперечувати про величезному значенні Інтернету в житті сучасної людини. Інтернет вважається одним з життєво важливих стимулів розвитку різних галузей людської діяльності. Починаючи від вузьких спеціалізованих підприємств важкої промисловості і завершуючи такою річчю як диски на авто . Грамотно підібрані якісні диски на авто - це гарант вашої безпеки в умовах дорожнього руху і тривалого терміну експлуатації трансмісії, тому потрібно ретельно підійти до вибору автомобільних дисків. Найкраще попередньо вивчити інформацію про диски на авто на сайті http://mvo.ru/catalog/diski/filter/. Колісні диски - це не тільки невід'ємна частина автомобіля, але і уособлення характеру водія. Для багатьох диски на авто - це один зі способів самовираження. Але крім краси і самовираження, диски на авто мають своє конкретне призначення. Спочатку диски на авто - це свого роду «особа» автомашини.

Опубліковано: 28/09/12 @ 01:32
Розділ Різне Читати далі...

Як досягти успіху і визнання в мережі Інтернет ?

Як досягти успіху і визнання в мережі Інтернет? Інтернет має величезне значення для розвитку бізнесу, надаючи додаткову рекламу компаніям і залучаючи до продукції нових потенційних покупців. Організація та зростання власного бізнесу - справа непроста, супроводжуване постійними ризиками. Для того щоб зробити такий важливий крок, необхідно все спершу ретельно обміркувати, і визначитися з тим, що зможе Ваша продукція і безпосередньо сама компанія зайняти відповідну нішу в тій чи іншій галузі. Потрібно відповісти для себе на питання - чим Ви будете займатися, як найкраще піднести товар чи послугу, які назви дати своєї продукції, щоб вона зацікавила реальних споживачів. Ви можете довгими ночами прокручувати в голові всілякі варіанти відповідей на ці питання. Однак Ваша некомпетентність може підвести не тільки Вас, але і весь бізнес в цілому. Найкраще всі ці назрілі питання доручити фахівцям http://kendiz.ru/.

Опубліковано: 28/09/12 @ 01:31
Розділ Різне Читати далі...

Співбесіда - інструмент саморозвитку

© Michael Alvarez-Pereyre/Gvahim Співбесіда як засіб навчання Співбесіда штовхає нас до рефлексії. Невдачі на співбесіді прояснюють. Після інтерв'ю часто доводиться відкривати книги, шукати відповіді, повторювати теорію. Якщо відповідь на запитання невідомий, то можна запитати у екзаменатора. Питання на співбесідах часто повторюються. Таким чином, часто проходячи інтерв'ю, можна напрацювати навик. Співбесіда як спосіб практикувати англійську Закордонні інтерв'ю вимагають спілкування з носієм мови. Співбесіди допомагають практикувати англійську. На місцевому ринку праці, можливо, пощастить поговорити англійською з HR або технічним фахівцем. Співбесіда як інструмент саморозвитку Хороша практика записувати Skype дзвінки під час інтерв'ю для роботи над собою. Співбесіди дозволяють подолати страх інтерв'ювання. Геть нудні іспити! Інтерв'ю це драйв. Співбесіда як спосіб досліджувати ринок Інтерв'ю допомагає вивчити ринок.

Опубліковано: 28/09/12 @ 11:59
Розділ Різне Читати далі...

Хто створює ексклюзивні сайти в Росії

Хто створює ексклюзивні сайти в Росії Якщо почитати на різноманітних сайтах коментарі і критику різних фірм, що займаються розробкою Інтернет-рішень і веб-сайтів, то можна виявити, що в Росії є одна компанія, що має абсолютно позитивні відгуки - Мегагруп . Мегагруп - це не одна фірма, а ціла група компаній (що можна судити з назви), які займаються розробками і дизайном веб-сайтів ще з 1997 року. Всього в команді Мегагруп налічується понад 350 співробітників, розміщених у різних регіонах Росії і навіть за її межами. Серед інших компаній саме Мегагруп має відпрацьований технологічний процес для створення сайтів. Кожен етап створення ексклюзивного сайту, - від заповнення заявки і до самої реєстрації сайту в різних пошукових системах і каталогах, розбитий на безліч технологічних етапів, за кожен з яких відповідає окрема група фахівців, які мають великі знання і досвід в даній конкретній області веб-технологій, за яку відповідають.

Опубліковано: 27/09/12 @ 08:43
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 52

Microsoft проводить у Києві (15-17 жовтня) , Москві та Санкт Петербурзі серію інтерв'ю на SDE/SDET позиції. Див також обговорення на форумі . Компанія Clonefish потрібно Unity3D C # програміст (Web/iOS/Android) і художник-ілюстратор онлайн ігри. Зарплата $ 3000 кожному. Львівській компанії Symphony Solutions потрібен Mathematical Developer . Часті поїздки в Бельгію. Компанія Helios Technologies шукає старшого Ruby on Rails розробника з хорошим знанням MySQL. Зарплата $ 2500-4000. Компанія Scorto , розробник продуктів для аналізу ризиків та автоматизації прийняття рішень в банківському секторі, запрошує до співпраці в Харкові старшого. NET розробника . Компанії IBM Україна потрібно Project Manager для банківських проектів. Стартап motify.me , переможець Garage48 Kiev 2012 , шукає PHP розробника/CTO . Competitive salary + stock option. Стартап з Кремнієвої долини шукає досвідченого PHP/Yii розробника/тімліда в Дніпропетровську. Зарплата 25 000 грн.

Опубліковано: 27/09/12 @ 09:50
Розділ Різне Читати далі...

Можливості Інтернету : прийом платежів без комісії .

Можливості Інтернету: прийом платежів без комісії. Інтернет розвивається настільки стрімко, що незабаром безліч операцій, які нам доводиться проробляти в спеціальних установах, таких як, наприклад, банки, можливо буде здійснювати, зробивши всього кілька кліків. Це дозволить значно заощадити час і спростити саму процедуру оплати будь-яких рахунків. Спочатку все може здатися більш складним, ніж є насправді. Однак в дійсності, зручний користувальницький інтерфейс допоможе в здійсненні необхідних процедур. Для початку потрібно розібратися, яким чином проводиться оплата і звідки в підсумку знімуть гроші? Варіантів тут небагато - потрібно створити електронний гаманець або оплачувати рахунки за допомогою банківської карти. можливий на сайті того банку, який видав вам карту. Крім того, на деяких сайтах існує можливість заповнити необхідні поля для оплати один раз, після чого вони збережуться у вашому особистому кабінеті і повторне введення не буде потрібно.

Опубліковано: 27/09/12 @ 08:28
Розділ Різне Читати далі...

Універсальність мережі Інтернет

Універсальність мережі Інтернет Інтернет - це унікальний винахід, тепер без нього важко і уявити наше життя, настільки щільно він проник у всі її сфери. За допомогою мережі можна знайти відповідь на будь-яке питання, і для цього не потрібно перелопачувати неймовірні гори літератури, хоча на сайтах може і доведеться покопатися, так як не всі можуть , хоча і розташовують цінною інформацією. У наші дні зовсім не обов'язково купувати важку куховарську книгу. Пошукавши по всесвітній павутині по певному запиту, ви знайдете стільки рецептів, і таких різноманітних, що при певній вправності можете перетворитися в вправного кухаря. До того ж, рецепти часто обговорюються користувачами, що спрощує вибір і підгонку рецепту під себе. Корисний інтернет і при самоосвіті в якій завгодно області знань. Можна завантажити довідкову літературу, підручники, різні цікаві видання та книги, які зовсім непросто буває знайти за межами мережі.

Опубліковано: 26/09/12 @ 08:11
Розділ Різне Читати далі...

27 жовтня, Київ - JavaDay 2012

Участь у конференції безкоштовна, але потрібна попередня реєстрація. Кількість безкоштовних місць обмежена. Програма 9:00 - 9:45 Реєстрація учасників 9:45 - 10:00 Відкриття конференції 10:00 - 10:45 Moving Java Forward: What's in the Java Platform Roadmap? Simon Ritter, Oracle, UK 10:50 - 11:35 Розробка сумісного API - геній без злости, Михайло Єршов, Oracle, Санкт-Петербург 11:40 - 12:25 Plumbing memory leaks in Java. Nikita Salnikov-Tarnovski, Plumbr 12:30 - 13:15 JavaFX 2.0: Rich Internet Applications with the Java Platform. Simon Ritter, Oracle, UK 13:15 - 14:00 Ланч 14:00 - 14:40 Поток1: A whirlwind tour of functional programming in Clojure. Jacek Laskowski, Poland Поток2: Прийоми розробки високонавантаженого сервера на Java. Андрій Паньгін, Однокласники, Росія 14:50 - 15:20 Поток1: Project Lambda: Simplifying Concurrent Programming in Java SE 8. Simon Ritter, Oracle, UK Поток2: Ігри на роботі: Coding dojo своїми руками.

Опубліковано: 25/09/12 @ 08:58
Розділ Різне Читати далі...

Холодильники

Холодильники Якщо старий ваш холодильник виходить з ладу або просто набрид, то його потрібно замінити на новий. На які ж властивості, параметри і деталі потрібно звертати увагу при покупці. Подумайте, чи хочете ви однокамерний холодильник , двокамерний, якого дизайну та величини прилад краще впишеться у вашу кухню. Двокамерні моделі об'ємом а 300-320 літрів добре підійдуть для сім'ї з декількох чоловік. У таких моделях найчастіше присутня і об'ємна морозильна камера. Однокамерний холодильник об'ємом літрів в 240 теж добре підійде для такої сім'ї. Найчастіше однокамерні моделі вибираються як додаткові. Великі холодильники класу Side-by-Side вимагають значної площі на кухні. У них морозильна і холодильна камери розділені вертикально, а не горизонтально, як у звичайних. Сучасні холодильники зазвичай автоматично проводять розморожування або перешкоджаючи крижаному нальоту, або видаляючи його.

Опубліковано: 25/09/12 @ 07:45
Розділ Різне Читати далі...

Ремонт комп'ютерної техніки

Ремонт комп'ютерної техніки Користувач дуже часто не може самостійно розібратися, з якої причини сталася поломка комп'ютера, а тим більше - відремонтувати його без сторонньої допомоги. Часто трапляється, що при спробі усунення несправності людина тільки посилює проблему. Тому при виникненні неполадок найкраще відразу ж звернутися до фахівців, якими проводиться кваліфікована комп'ютерна допомога. Відрадне розташовує подібним сервісом, де складність поломки - не перешкода в її виправлення. Найчастіше бувають загублені небудь важливі дані, або зіпсовані носії інформації. Це відбувається або через несправність в самому пристрої, або з вини користувача, випадково видалили файли, які потім виявилися дуже потрібні. Комп'ютерне обладнання допомагає спростити та покращити процес роботи, і при його поломці найчастіше страждає навчання, скорочується спілкування через те, що комп'ютерні технології міцно переплітаються з багатьма сферами діяльності.

Опубліковано: 25/09/12 @ 07:44
Розділ Різне Читати далі...

Ремонт комп'ютерів та ноутбуків на Бунінської алеї

Ремонт комп'ютерів та ноутбуків на Бунінської алеї Наш сервісний центр здійснює якісний ремонт комп'ютерів. Бунінська алея - це станція, де розташовується центр. Нашою кваліфікованою допомогою скористалося за багато років нашого існування більшість мешканців району, вони позитивно відгукуються про нашу роботу, а це говорить про те, що наша компанія серйозно виконує своє завдання. Поломка комп'ютера неодмінно є гнітючим обставиною, яка веде за собою деякі труднощі, особливо якщо комп'ютер необхідний для робочої або навчальної діяльності. Якщо раптово виникла поломка комп'ютерної техніки, якісь деталі потребують заміни або ремонту, то звернення до наших майстрів - найкращий вихід. Вони в короткий термін визначать причини неполадок і усунуть будь-які перешкоди в роботі комп'ютера, незважаючи на ступінь складності необхідного ремонту. Наші фахівці також при вашому бажанні виробляють апгрейд деталей, щоб поліпшити і прискорити функціонування комп'ютера.

Опубліковано: 25/09/12 @ 07:42
Розділ Різне Читати далі...

Позбавлення від комп'ютерних вірусів

Позбавлення від комп'ютерних вірусів Всім відомо, що комп'ютерні віруси удосконалюються в міру того, як розробляються охоронні заходи, виникають віруси нових видів і з новими особливостями. Останнім часом дуже поширені версії, які заважають нормальній роботі комп'ютера і постійно показують на екрані попередження, в тексті якого користувача змушують до відправки смс або які-небудь особисті дані, після чого всі неприємності, мовляв, припиняться. Користувач звичайно скоріше хоче прибрати банер , що заважає йому, і відновити нормальне функціонування комп'ютера. Платити, посилати смс, розголошувати особисті дані користувачі не бажають - і правильно роблять! Шантаж цей нічим у підсумку не обертається крім головного болю користувачів, змучених настирливими вимогами і бажаючими позбутися від вірусу якомога швидше.

Опубліковано: 25/09/12 @ 07:41
Розділ Різне Читати далі...

5 жовтня, Одеса - . Net Day @ Lohika Systems : Windows 8 і Windows Phone 8

Ми плануємо провести оглядову зустріч, яка буде цікава широкому колу фахівців. Захід. Net Day @ Lohika Systems пройде за участі спеціального гостя - Сергія Байдачний. Байдачний Сергій Сергійович, працює в області розробки програмного забезпечення з 2000 року, є сертифікованим тренером Microsoft і автором кількох книг. Любить рибалку, тому готовий у суботу піти на кефаль або хоча б бичка. Блог Сергія доступний за адресою http://baydachnyy.com . Спеціаліст з розробки програмного забезпечення Майкрософт Україна. Особливі навички для участі не потрібні, потрібно лише бажання дізнатися щось нове про Windows 8 і Windows Phone 8. Теми доповідей: 1. Сергій Байдачний - 'Windows Phone 8: огляд нових можливостей'. 2. Сергій Байдачний - 'Особливості побудови Windows 8 інтерфейсів'. Запрошуємо Вас до 18:15 поспілкуватися за чашкою чаю/кави перед початком доповідей. 18:30 - 19:30 'Windows Phone 8: огляд нових можливостей'.

Опубліковано: 25/09/12 @ 02:46
Розділ Різне Читати далі...

Java Tech Talks від Lohika Systems - форум для одеських Java - професіоналів

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Кілька місяців тому компанія Lohika Systems запустила унікальний освітній проект в Одесі - Java Tech Talks - форум для Java-професіоналів. Це відкритий майданчик, де фахівці в області Java можуть обмінюватися досвідом і знаннями з колегами, вивчати новітні технології, фреймворки та інструменти, а також поглиблювати знання в давно використовуваних областях. Форум орієнтований на досвідчених фахівців, так як розкриває в більшості досить складні технічні питання. При цьому використовуються різні формати зустрічей - від оглядових презентацій до детальних цілоденних тренінгів із застосуванням ігрових елементів. Таких заходів давно не вистачало Java спільноті, особливо в Одесі, де менша концентрація конференцій та інших освітніх подій. Організатори планують залучати велику кількість фахівців, щоб зробити програму насиченою та цікавою для Java-розробників з різною компетенцією та сферою інтересів.

Опубліковано: 25/09/12 @ 02:23
Розділ Різне Читати далі...

Сімдесят третій випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Росс Джеймс , засновник Maven Effect

У подкасті піде про різницю у веденні бізнесу в Австралії та Україні . У програмі : Про во'IT'і Причина для відкриття бізнесу в Україні Складнощі життя і роботи в Україні Пригоди австралійців в Україні Продукт Maven Effect Книги у випуску : Zero Limits - Joe Vitale One Flew Over the Cuckoo's Nest - Ken Kesey
Пряме посилання на файл Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет : . Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 25/09/12 @ 01:30
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175