Дайджест : законопроект № 8268 повертається , нове ядро Linux 3.3, ювілей GCC , Java буде жити

Добрий день, шановні читачі. Вчора Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект № 9744, що передбачає введення ряду податкових пільг для IT-компаній і є доопрацьованій версією давно відомого проекту № 8268. Якщо проект пройде друге читання і буде підписаний президентом України, спеціальний податковий режим почне діяти з 1 січня 2013 року. Стурбований питаннями, пов'язаними з IT, і міністр соціальної політики Сергій Тігіпко: у своїй колонці в «Кореспонденті» віце-прем'єр-міністр розповів про намір дати можливість IT-компаніям впливати на держзамовлення в освіті та ввести можливість «спонсорування» компанією підготовки студентів в обмін на підписання контракту на певний термін. І ще порція роздумів про перегрітому ринку, якість кадрів та освітніх заходах від Миколи Аліменкова. Новини Представлено ядро ??Linux 3.3 - тепер банановий з кодом Android; D-Wave запускає в продаж квантовий комп'ютер; в день 25-річчя компілятора представлений GCC 4.7.0 .

Опубліковано: 23/03/12 @ 01:59
Розділ Різне Читати далі...

Парламент прийняв у першому читанні податковий спецрежим для ІТ

Верховна рада прийняла в першому читанні проект Закону № 9744 "Про внесення змін до Податкового кодексу України про спеціальний режим оподаткування індустрії програмного забезпечення ". За проголосувало 336 депутатів (для ухвалення рішення достатньо 226 голосів). Проект передбачає зниження ставок таких податків: єдиного соціального внеску до 5% (замість 34,7%), податку на прибуток до 16% (21%); крім того, IT-компанії звільняються від сплати ПДВ. Відповідно до законопроекту, спеціальний податковий режим набуде чинності з 1 січня 2013 року. Як пояснив віце-президент Асоціації ІТ України Ігор Лисицький, проект № 9744 - це допрацьована версія минулорічного проекту № 8268. "Це той же проект після перереєстрації. За процедурою ВР краще було перереєструвати, ніж вносити зміни в попередній проект, щоб прискорити проходження питання ", - сказав він. Очікується, що на друге читання проекти (№ 8267 і № 9744) внесуть в квітні.

Опубліковано: 23/03/12 @ 12:45
Розділ Різне Читати далі...

Правильне просування сайту - запорука успіху бізнесу

Правильне просування сайту - запорука успіху бізнесу Успішний розвиток будь-якого бізнесу складно уявити собі без підтримки з боку інтернету. Як правило, всі успішні компанії мають власні сайти, просуванням яких активно займаються. І будь-який починаючий бізнесмен, в першу чергу, намагається створити власний сайт. Природно, будь-який сайт вимагає найпильнішої уваги. Сайт треба просувати, інакше його просто немає сенсу заводити. Навіщо потрібний власний сайт, коли доводиться викидати величезні суми на рекламу в інших джерелах? Заняття просуванням сайту самостійно найчастіше не призводять до позитивних результатів. Також марною тратою грошей виявляється наймання оптимізаторів, які обіцяють зробити все дешево і швидко. Звичайно, будь-якому власникові сайту хочеться, щоб просування його зайняло мінімальну кількість часу.

Опубліковано: 23/03/12 @ 06:13
Розділ Різне Читати далі...

ВКонтакте підірвали імідж Samsung

ВКонтакте підірвали імідж Samsung Порушення принципів етики поставила в вину компанія Samsung соціальної мережі ВКонтакте. Компанія вважає, що керівництво ВКонтакте підірвало її імідж публікацією листа гендиректора Іллі Перекопського, в якому він звинуватив представництво Samsung у висновку сумнівних договорів. Тепер керівництво компанії має намір вжити заходів, в тому числі і юридичні, щодо захисту своїх прав. У 2011 році ВКонтакте направило запит з пропозицією предустановки клієнта соціальної мережі для популярної платформи Android на продукцію Samsung. Компанія порекомендувала їм розробити проекти, в тому числі і для платформи bada, але ВКонтакте це не влаштувало. Прекопскій в листі заявляє протилежне, він наполягає на тому, що саме Samsung спочатку проявив ініціативу і захотів співпрацювати, потім передумав і вирішив сам розробити ідею програми.

Опубліковано: 23/03/12 @ 06:05
Розділ Різне Читати далі...

AI -клуб Grammarly

Ми в Grammarly подумали, що було б непогано почати збирати в Києві співтовариство розробників, які займаються дослідницькими завданнями. Причому незалежно від мов і технологій, які вони використовують. Такі люди у нас точно є, є і компанії , що займаються цими темами, завжди були якісь наукові дослідження. Мені здається, якщо всі будуть знати один про одного, це допоможе появи нових цікавих проектів та ініціатив. Зрозуміло , що в цій сфері у всіх є ноу - хау, якими не хочеться ділитися (є вони, зокрема , і у Grammarly ), але є й багато чого, що можна рухати і розвивати спільними зусиллями. А ще є якісь божевільні ідеї , типу створення hackerspace'ов і т.п. .. Загалом, ми дозріли до того, щоб починати організовувати зустрічі такого співтовариства. Ось форма анонса першої зустрічі : Чи хороша це ідея і чого їй не вистачає, про що ми не подумали ? ..

Опубліковано: 22/03/12 @ 01:28
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 25

Яків Файн (компанія Farata Systems ) запрошує на віддалену роботу старшого Java Flex розробника . Компанія Грамант , яка спеціалізується на розробці онлайнових бізнес-систем, шукає віддаленого Java розробника . Великим плюсом буде знайомство c Groovy, Grails. Зарплата 2500 $. InvisibleCRM шукає старшого C + + розробника , який володіє продуктовим складом розуму. Зарплата від 2700 $. Компанія Codedgers , яка розробляє продукти для забезпечення інформаційної безпеки, шукає віддаленого С + + програміста . Зарплата 2500 $. Компанія QUBYX , яка розробляє програмне забезпечення для калібрування і тестування професійних моніторів, шукає С + + програмістів в р. Черкаси. Зарплата 600 EUR. Донецької компанії Джет Фан потрібен програміст , який бажає створювати хітові казуальні ігри. Genesis Technology Partners шукає ведучого PHP розробника . Потрібно буде менше кодувати, більше міряти, мотивувати, репорт і аналізувати. Зарплата 3500 $.

Опубліковано: 22/03/12 @ 10:56
Розділ Різне Читати далі...

Речі , які змінили світ

Давненько я не писав свої, звичайно далеко не професійні , але все ж рецензії -рекомендації на книги. З моменту останньої публікації поста про книгу Тоні Шия " доставляючи щастя " ( до речі , дуже рекомендую ) пройшло кілька місяців, а за цей час вже було прочитано кілька книг. Загалом , виправляюсь . Сьогодні я хотів би порекомендувати Вам дуже і дуже цікаву, корисну, шикарну книгу "Речі , які змінили світ ". Цікава і корисна тому, що це історія. Книгу просто п'єш. Залпом . У цій книзі опубліковані найбільш значущі промови відомих людей, які так чи інакше вплинули на подальший розвиток подій, тобто в якійсь мірі змінили світ.

Опубліковано: 22/03/12 @ 06:51
Розділ Різне Читати далі...

Як заробити у всесвітній мережі

Як заробити у всесвітній мережі Сучасна молодь починає приходити до того, що заробіток грошей в інтернет набагато ефективніше і значно вище, якби вони сиділи в офісі або працювали на фабриці. По-перше, ніхто ні від кого не залежить, графік роботи вільний, рано вранці вставати і їхати за тридев'ять земель не потрібно. Робота вдома, в частоті і затишку, ніякого поспіху і повчань з боку начальників. Так як же можна заробити в інтернет? На сьогоднішній день більш популярним є заробіток на фрілансі. Тут, надаючи послуги замовникам, фрілансери реалізують свої можливості і здібності. Такий вид заробітку не вимагає грошових вкладень і відмінно підходить як для професіоналів своєї справи, так і для студентів, людей з обмеженими можливостями і для молодих мам. Не менш відомим видом прибутку є створення сайтів. Мабуть, за рейтингом, такий вид заробітку зайняв би одне з перших місць. Явними помічниками в цій справі служить реклама, партнерські програми, посилання і багато чого іншого.

Опубліковано: 21/03/12 @ 08:45
Розділ Різне Читати далі...

24 березня, Дніпропетровськ - Ciklum C + + Saturday

C + +, Дніпропетровськ, Весна! Ciklum C + + Saturday запрошує учасників 24 березня. Початок сонячної весни не може не торкнутися IT індустрію - Дніпропетровські розробники і любителі технології C + + зберуться разом у суботу 24 Березня на Ciklum C + + Saturday. Як завжди в програмі цікаві докади, неформальні бесіди, нові знайомства та обмін досвідом! Весняні теми до обговорення: 1. Бібліотеки detours і gmock в розробці з застосуванням реверсивної інженерії - Артем Бондарцов. 2. Масштабованість при обробці повідомлень (Scalable message processing) - Геннадій Марьяніченко. 3. Застосування Google Protocol Buffers в проектах. Плюси і мінуси - Сергій Братусь. 4. Продуктивність при крос-платформенности? Технічна бесіда. - Спеціальний гість Стівен Жаром та Іван Білий. Захід безкоштовна за умови обов'язкової реєстрації. Щоб зарегістіріроваться, перейдіть за посиланням: tinyurl.

Опубліковано: 21/03/12 @ 03:39
Розділ Різне Читати далі...

Як розкрутити сайт ?

Як розкрутити сайт? Після створення сайту на порядок денний постає ще більш важливе питання - як зробити його цікавим і відвідуваним? Розкрутка сайту необхідна для того, щоб вони могли виконувати певну бізнес-навантаження і приносити господареві не тільки моральне задоволення власника, а й фінансовий прибуток. Існують цілі корпорації (співдружність просунутих маркетологів), які надають послуги з оптимізації сайтів, їх просування, підвищення конверсії контекстній рекламі. Корпорації пропонують свої послуги щодо збільшення числа клієнтів за допомогою інструментів інтернет-маркетингу. Методи досягнення можуть бути різними, але при правильному підході може бути розроблена комплексна стратегія розвитку ресурсу із збільшенням конверсії. За допомогою контекстної реклами і за допомогою оптимізації вибране агентство направляє на сайт відвідувачів, збільшуючи продажу товарів або послуг. Збільшення числа цільових відвідувачів служить першою ознакою правильної розкрутки сайту.

Опубліковано: 21/03/12 @ 10:53
Розділ Різне Читати далі...

Вибрати творця « продає » сайту

Вибрати творця «продає» сайту В Києві немає проблеми в пошуку студії веб-дизайну. В Україну більше тисячі фрілансерів, готових зробити «під ключ» сайт, розробити логотип, дизайн, придумати банер. Можуть навіть розробити інтернет магазин. Вибір підрядника для виконання творчої роботи може перетворитися на справжню проблему. Перше, на що звертають увагу - дизайн самої студії. Візуальний вибір - це абсолютно зрозуміло, але .. Відмінний дизайн ще не говорить про те, що як підрядник він зможе реалізувати вашу мрію. Часто буває, що сайт залишається просто черговий красивою картинкою в інтернеті, а не інструментом вашого заробляння грошей. Можна скористатися інформацією про клієнтської базі студії, щоб дізнатися, наскільки компетентні її співробітники. Можна доручити пошук підрядника дівчинці-секретарці.

Опубліковано: 21/03/12 @ 10:48
Розділ Різне Читати далі...

Кредитування під будівництво

Кредитування під будівництво Переваги заміського власного будинку, побудованого за задумом господаря з урахуванням його побажань, мають істотний вага перед «казенної» квартирою нехай навіть у центрі міста. У той же час, індивідуальне будівництво коштує дуже дорого, без кредиту не обійтись. Адже не на один рік - на століття будувати потрібно. Не кожен банк готовий взяти на себе ризик і надати значний грошовий кредит не під готовий об'єкт житла, а під споруду. Коли позичальник з якихось причин не виконує взяті за кредитом зобов'язання, то банк може не реалізувати недобудований об'єкт без втрат для себе. Коли банк йде на такий договір, то він збільшує кредитні ставки по виплатах для власної безпеки. Кредит для будівництва будинку більш ймовірний http://credit.ru/publication/show/id/10114 / у випадку, коли має місце поручительство третьої особи і (або) надана під заставу вже наявна ліквідна нерухомість.

Опубліковано: 21/03/12 @ 10:45
Розділ Різне Читати далі...

Мультики з Інтернету

Мультики з Інтернету Батьківщиною мультфільму можна назвати Францію. У 1892 році парижани стали свідками шоу з рухомих намальованих чоловічків, показаному за допомогою праксиноскоп. Чудо сучасної на той час інженерії пережило століття. Давно не стало перших глядачів, але любов до мультиплікації залишилася. Важко уявити, що вже через сто з невеликим років з'явилася можливість дивитися мультики онлайн . Адже перші простенькі зображення зовсім не схожі на складні повнометражні мультфільми 21 століття. Але це були перші кроки, і вони були успішно зроблено. Мультиплікація сподобалася глядачам. З гидкого каченяти анімаційне кіно перетворювалося на прекрасного лебедя. Це було схоже на диво, варто було з одного віконця почути: «Іра, мультики почалися!», І весь двір миттєво ставав порожнім. Магія мультиплікації діяла і на дорослих. Діти, їх батьки, бабусі і дідусі, - все обожнювали короткі мультяшки. Тільки показували мультфільми нечасто, та й було їх небагато.

Опубліковано: 21/03/12 @ 10:43
Розділ Різне Читати далі...

Заміна ділянки трубопроводу

Заміна ділянки трубопроводу Не секрет, що обладнання інженерних мереж зношується і потребує постійної заміни. Цим обумовлено застосування труб з полімерних матеріалів і фітингів (різновид обладнання для з'єднання труб, як на прямих, так і на зігнутих ділянках). Фітинги змінюють конфігурацію трубопровідної системи і використовуються при монтажі контрольно-вимірювальної апаратури. Для полімерних мереж характерні поліетиленові фітинги. Поліетилен - сучасний матеріал, який відповідає всім вимогам і вирішує технічні завдання без втрат пропускної здатності труб. Компресорні або зварні моделі фітингів, а також спіготи розрізняються способами монтажу. Для установки литих пе фітингів (спіготи) застосовується стикова зварка. Інтегрована в корпус спіраль при електрозварювання нагрівається від зварювального апарату і створює міцне з'єднання. Компресійні фітинги тримаються на еластичних прокладках і обтискних кільцях, що відповідають за герметичність.

Опубліковано: 21/03/12 @ 09:58
Розділ Різне Читати далі...

Партнерська програма магазину офісних меблів MERX

Партнерська програма магазину офісних меблів MERX В даний час цифра обороту продажів офісних меблів перевищує мільярд доларів на рік. Неухильно зростає і частка продажів офісних меблів через інтернет магазини. Причому продаються як супердорогі набори офісних меблів, так і дешеві офісні дивани . Магазин MERX меблі пропонує власникам сайтів і веб-майстрам партнерську програму. Таким чином, отримуючи 3-7% вартості замовлення вами приведеного клієнта, ви займете своє місце на даному динамічно розвивається. І покупцям вигідно бути запрошеним вами, бо кожен клієнт при цьому отримує знижку 2%, оформивши замовлення онлайн або назвавши номер партнера по телефону. У тому випадку, якщо користувач зайшов на сайт магазину по вашому посиланню, йому пропонується знижка, а вам його покупки будуть зараховані як партнерські. Можна створити повноцінний партнерський магазин, встановлюваний і настроюється досить швидко.

Опубліковано: 20/03/12 @ 09:09
Розділ Різне Читати далі...

Креш -тест резюме , випуск № 8 : висновки Олексія Колупаєва

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} У восьмому випуску креш-тесту резюме на DOU - розробники всіх мастей, тестувальники та UI-фахівець. Оцінює прислані CV Олексій Колупаєв - CTO стартапа MeinFernbus в Берліні і випускник харківського Політеху. Нагадуємо, що ви можете надіслати резюме на креш-тест за адресою crashtestcv@dou.ua. Загальні зауваження Можна сказати без перебільшення, що проект «краш-тест резюме» на ДОУ виявився дуже вдалим - розібрано багато резюме, добре видна різниця в сприйнятті різними людьми, причому як інтерв'юерами, так і іншими співчуваючими. Матеріалу для осмислення - більш ніж достатньо для ще не дуже досвідченого, але вдумливого людини, щоб зробити висновки. Досвідчені, по ідеї, вже все зрозуміли, але теж, дивись, що і поправлять. Не все, звичайно виправлять помилки, та й не всі прочитають навіть - але це ж, по суті, прекрасно - адже резюме і повинні бути різними, як їх автори.

Опубліковано: 20/03/12 @ 01:42
Розділ Різне Читати далі...

Bench Games'2012 : Україні в лідерах

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Думаю, не потрібно представляти вам такий сайт, як brainbench.com . Багато хто з нас хоч раз, та проходили там тести. Багато хто з нас навіть отримали відповідні сертифікати - як електронні, так і паперові. Сперечатися про їх корисності не будемо - інакше напишемо четвертий том «Війни і миру». Найцікавіше в тому, що давним-давно дана компанія проводила міжнародні змагання, потім, правда, - зі зміною власника, - ця практика пішла в небуття. І раптом у 2012 році мені прийшло запрошення взяти знову в них участь. Прийняв, чого ж не прийняти. Офіційні результати Офіційні результати можна подивитися на Bench Games Leader Board ' 2012 . Для порівняння можна подивитися попередні - 2006 року: Bench Games Leader Board'2006 . Навіть неозброєним оком видно різницю, Україні не вдарила в бруд обличчям. А тепер найцікавіше Пробігши поглядом по списку перших місць я запідозрив, що там приховано щось ще.

Опубліковано: 20/03/12 @ 08:06
Розділ Різне Читати далі...

Буває і таке ...

Як прибрати верхню панель адміністратора в wordpress? У мене минулого тижня трапився легкий конфуз. Благо знайшлися добрі люди і ткнули носом в цей недогляд. Після оновлення wordpress до останньої версії в користувальницької частини сайту з'явилася верхня панель адміністратора. Все б нічого, та як виявилося цю панель бачили всі відвідувачі сайту. Це конфуз. А "легкий" він тому, що в адмін-панель відвідувачі таки потрапити не могли і зробити що-небудь від адміністратора, тобто від мого імені, також не могли. "Винен" в усьому модуль кешування MaxCache , який успішно відправив сторінки в кеш разом з цією панеллю. Шутю, звичайно. Насправді провини модуля тут ніякої немає, він прекрасно виконує свою роботу і якщо у Вас wordpress , то я дуже і дуже рекомендую його придбати і встановити. Результати його роботи вражають, ознайомитися з ними можна за посиланням вище, або тут . Загалом від цієї панелі, щоб вона очі відвідувачам не муляла, я позбувся. Ось про це хочу розповісти сьогодні.

Опубліковано: 20/03/12 @ 03:21
Розділ Різне Читати далі...

Бізнес -план of Junior Software Developer

Перш за все варто розуміти що в IT «капусти» немає. Якщо ви пішли в IT тільки для того, щоб швидко і без зусиль «нарубати капусти» на віллу на Мальдівах, то вам варто змінити спеціальність прямо зараз. Швидко заробити грошей при певному везінні можна, закінчивши якийсь юридичний факультет або духовну семінарію. Вам для цього доведеться вивчити досить товсту Біблію і кілька апокрифів, але в IT вам таких «біблій» доведеться читати по п'ять-десять на рік. Що ж може дати IT? Часто досить цікаву, високооплачувану - на рівні інших спеціальностей в Україну, - роботу, з хорошими умовами праці - в чистому офісі з кондиціонером. Якщо це не те, що вас цікавить - починайте переглядати список юридичних факультетів.
Форми навчання Навики спеціальності можна здобути різними шляхами. Це отримання освіти в коледжі або комп'ютерної академії за денною, заочною або дистанційною формою навчання. Всі вони мають різні переваги і недоліки, які розглянуті нижче.

Опубліковано: 19/03/12 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: cloud paging як майбутнє віртуалізації, Java IDE для Android , секрети технічних співбесід, Vim й історія комп'ютерів

Добрий день, шановні читачі. Мабуть, найбільш гучною новиною української галузі розробки ПЗ на минулому тижні стали підтвердилися чутки про переході колишнього керівника представництва GlobalLogic в Україну Романа Хміля на позицію COO данського аутсорсера Ciklum. Крім того, в середу через пожежу в київському метро на кілька годин припинив свою роботу ДЦ «Датагруп» , що призвело до недоступності низки популярних українських сайтів, зокрема, інтернет-магазину «Розетка» і новинного ресурсу «Українська Правда». З новин ближнього зарубіжжя варто відзначити відкриття нового центру розробки Яндекса в Мінську . Крім того, російське рекрутингове агентство Pruffi випустило черговий аналітичний звіт про затребуваність і зарплатах різних IT-фахівців на ринку північного сусіда.

Опубліковано: 16/03/12 @ 07:13
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176