Дайджест цікавих вакансій № 111

Харківська компанія MediaSapiensшукає Python -розробника . Прочитання Dive Into Python і The Python Standard Library by Example в оригіналі буде плюсом. Зарплата $ 2000-3000 . SDL Tridion Development Lab Ukraine шукає старшого Java -розробника, бажано досвідом розробки mission critical систем в продуктовій компанії. Зарплата $ 2500-3500 . Percona шукає віддалених PHP - розробників, які добре розбираються в оптимізації SQL -запитів. Житомирської компанії Virtuace потрібно Senior Performance QA, який знає , як забити мамонта одним скриптом і вміє розводити багаття з серверів важкими SQL запитами . Зарплата $ 1700-2500 . 4A Games шукає молодшого Game Logic програміста( C + +). Тестове завдання - написати клас BulletManager . Дніпропетровської компанії Devign Commerce потрібно Junior CMS PHP Developerз хорошими знаннями HTML/CSS/JS . Зарплата $ 500-1000 . Компанії SightPower в Харкові потрібен Strong Junior C + + Developer.

Опубліковано: 14/11/13 @ 08:48
Розділ Різне Читати далі...

Чому клієнти люблять Agile ?

via Shutterstock . [ Від редакції: дану статтю до редакції прислав автор , який побажав залишитися невідомим. ] Правда . Люблять . Більшість аутсорсинг - проектів розробляються в рамках процесів , які їх учасники називають « гнучкими » ( Agile ) . Як правило , ці процеси дійсно дуже гнучкі , і « натягуються» на найрізноманітніші побажання замовника. До того ж самі компанії, що займаються аутсорсингом , голосно рекламують себе як « Agile -орієнтовані » , свідомо підігруючи замовникам (що природно ) . Спробуємо розібратися в питанні - чому ж замовники так люблять Agile ? Залишимо технічні подробиці , і перемкнемося на щось важливіше - на явні і приховані очікування клієнта . Саме вони найчастіше визначають вибір способу роботи , а не раціональні міркування і точні розрахунки ( на жаль) . Отже: перше, Agile - це дешево. Не потрібно проектний менеджер (навіщо ? Ми ж Agile !) . Не потрібно витрачатися на проектування архітектури.

Опубліковано: 12/11/13 @ 09:31
Розділ Різне Читати далі...

23 листопада, Київ - Ciklum Kiev Java Saturday

Надзвичайно цікаве подія чекає всіх джавістов в рамках Ciklum Java Saturday , який відбудеться 23 листопада в київському офісі компанії Ciklum . У чому ж унікальність цього Суботник ? Крім того, що ви зможете послухати досвідчених Java фахівців України та Англії , у вас буде унікальна можливість взяти участь у незвичайній активності після презентацій від наших доповідачів . Відкриють захід спікери з Англії Крістофер Марш і Джон Барбер , які є співробітниками найбільшого і визнаного кращим діджітал агентства світу 2012 року AKQA . Від Крістофра Маршу ви зможете дізнатися , що ж можна зробити в області мобільних додатків , використовуючи свій Java досвід , які платформи і тулзи використовувати. Враховуючи , що ці знання можна застосувати в організації свого стартапу або просто розширити свій технічний кругозір , презентація буде цікава фахівцям всіх рівнів.

Опубліковано: 12/11/13 @ 08:49
Розділ Різне Читати далі...

23 ноября, Киев — Ciklum Kiev Java Saturday

Интереснейшее событие ждет всех джавистов в рамках Ciklum Java Saturday, который состоится 23 ноября в киевском офисе компании Ciklum. В чем же уникальность этого суботника? Помимо того, что вы сможете послушать опытных Java специалистов Украины и Англии, у вас будет уникальная возможность поучаствовать в необычной активности после презентаций от наших докладчиков. Откроют мероприятие спикеры из Англии Кристофер Марш и Джон Барбер, которые являются сотрудниками крупнейшего и признанного лучшим диджитал агентства мира 2012 года AKQA. От Кристофера Марша вы сможете узнать, что же можно сделать в области мобильных приложений, используя свой Java опыт, какие платформы и тулзы использовать. Учитывая, что эти знания можно применить в организации своего стартапа или просто расширить свой технический кругозор, презентация будет интересна специалистам всех уровней.

Опубліковано: 12/11/13 @ 08:49
Розділ Різне Читати далі...

Кар'єра в IT : посада Team Lead

via Shutterstock . Даний матеріал відкриває цикл , присвячений опису різних професій всередині сфери розробки ПЗ. У цей статті ми поговоримо про першу пост- сеньоровской сходинці IT - кар'єри - позиції team lead . тімліда - це IT- спеціаліст , який управляє своєю командою розробників , володіє технічною стороною , бере участь у роботі над архітектурою проекту , займається рев'ю коду , а також розробкою деяких особливо складних завдань на проекті. За статистикою ДОП , середній вік українських тімліда - 28 років , середній досвід роботи - 6,5 років , середня зарплата - $ 2800 . Обов'язки тімліда - це щось середнє між проектним менеджером і кваліфікованим девелопером . На проектах є дві lead ролі: менеджерська - PM , і технічна - System Architect . Тімліда почасти виконує обидві ролі , але акцент його обов'язків спрямований на менеджмент (акцент на технічну частину - це tech lead ) .

Опубліковано: 11/11/13 @ 08:26
Розділ Різне Читати далі...

7 Грудня, Одеса - Конференція OdessaPy

Колеги , приїжджайте 7 грудня до Одеси ! Ми з задоволенням запрошуємо вас на OdessaPy - першу Python конференцію в чудовому приморському місті. У програмі конференції : ' графового бази даних і Python ' від Максима Климишина
CTO в GVMachines Inc. ( Zakaz.ua )
Доповідь про сховищах для ієрархічних даних і робота з ними з Python - юзкейси , вибірка , типові рішення , фреймворки . Окремо - опис і деталі по базі даних ArangoDB . ' Deploying in Python way with SaltStack ' by Vasyl Dizhak
Django Stars , Project Leader , Django/Python lead developer
Modern practices of software deployment techniques , based on automatic instance ( s ) provision . SaltStack introduces new way of configuration management , where you could start your application in minutes from scratch . We will go throw real example project of deploying django application to multiply instances .

Опубліковано: 09/11/13 @ 10:55
Розділ Різне Читати далі...

7 декабря, Одесса — Конференция OdessaPy

Коллеги, приезжайте 7 декабря в Одессу! Мы с удовольствием приглашаем вас на OdessaPy  — первую Python конференцию в чудесном приморском городе. В программе конференции: ‘Графовые базы данных и Python’ от Максима Климишина
CTO в GVMachines Inc. (Zakaz.ua )
Доклад о хранилищах для иерархических данных и работа с ними из Python — юзкейсы, выборка, типичные решения, фреймворки. Отдельно — описание и детали по базе данных ArangoDB. ‘Deploying in Python way with SaltStack’ by Vasyl Dizhak
Django Stars, Project Leader, Django/Python lead developer
Modern practices of software deployment techniques, based on automatic instance(s) provision. SaltStack introduces new way of configuration management, where you could start your application in minutes from scratch. We will go throw real example project of deploying django application to multiply instances. ‘RESTfull сервіси на Python/Django/Flask’ вiд Володимира Гоцика
Python розробник, Team Lead @ GetGoing Inc.

Опубліковано: 09/11/13 @ 10:55
Розділ Різне Читати далі...

7 Грудня, Харків - SQLSaturday Kharkov

7 грудня у Харкові , в « Sun City Plaza » пройде чергова міжнародна конференція SqlSaturday 259. SqlSaturday - одноденна конференція, що проводиться під егідою PASS і присвячена Microsoft SQL Server і пов'язаним з ним технологіям ( Business Intelligence , Azure , NoSQL , Algorithms , etc . )
SqlSaturday вже більше 7 років проходить в різних містах усього світу . Кожне місто може проводити конференцію не більше одного разу на рік. Цього року на SqlSaturday 259 приїдуть більше 10 доповідачів з 6 країн світу . Серед них - такі відомі доповідачі , як Михайло Матеєв з Софії , Сергій Олонца з Москви , Tobiasz Koprowski з Польщі та інші. У минулому SqlSaturday в Україні проводився у Києві ( конференція зібрала 150 учасників при більш ніж 300 бажаючих потрапити на неї) і в Харкові ( 100 учасників при більш ніж 200 реєстрацій ) .

Опубліковано: 08/11/13 @ 01:43
Розділ Різне Читати далі...

30 серпня, Харків - Mobile Saturday

Друзі ! Поспішаємо повідомити радісну новину : у суботу , 30- го листопада 2013 клубі « Пінтагон » (Харків , вул. Данилевського , 26 ) відбудеться сногcшібательное подія осені , присвячене Mobile Development - « Mobile Saturday » , де зберуться талановиті слухачі та доповідачі , щоб поговорити про найпотаємніше і поділитися досвідом і знаннями ! Ми вирішили не змінювати нашим традиціям і , як уже повелося , проведемо захід у форматі « light talk » , в душевній і невимушеній атмосфері. Плануються : палкі дискусії , гарячі суперечки , конструктивна критика , милі бесіди , чай/кава і міцніше.

Опубліковано: 08/11/13 @ 01:33
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: історія стартапу Everpix , особливості хороших програмістів , Node.js в Groupon , одновірші

Добрий день , шановні читачі. Новини Україна отримала 27 -е місце в рейтингу English Proficiency Index . Індія на 21- му місці , Росія - на 31 -му. Нагадаю , що ми продовжуємо збір голосів для рейтингу компаній. Якщо ви ще не оцінили свою компанію - саме час це зробити . Ще в рейтингу з'явилася сортування ( приклад сортування за стовпцем «Зарплати і бонуси » ) . Google Apps припиняють підтримку Internet Explorer 9. Вийшов IE11 for Windows 7 . Вийшов Django 1.6 . Amazon запускає AWS SDK для браузерного JavaScript . Autodesk запустив shapeshifter.io- веб -додаток для роботи з 3D- об'єктами . А ще Mozilla , OTOY і Autodesk почали спільно розвивати кошти для забезпечення доступу з web - браузера до ресурсоємним графічним - додаткам і іграм . Готується до запуску bribe.io - ще один спосіб монетизації Open Source . Facebook відкрив код Presto- розподіленого SQL - движка для петабайтних сховищ. У Львові відкрився Хакерспейс .

Опубліковано: 08/11/13 @ 07:58
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 110

Компанії Sitecoreв Дніпропетровську потрібен Solution Engineer Trainee з базовими знаннями . NET . З першого робочого дня він стає повноправним співробітником компанії і йому призначається ментор , який організовує персональний курс навчання і допомогу в досягненні рівня, що дозволяє працювати самостійно. Право.ру запрошує в київський філіал старшого PHP/MySQL розробника. Розмовна англійська не дуже важливий . Зарплата $ 2000-3000 . Global - market стартап у сфері мобільних платежів Mitten Pay шукає досвідченого PHP/Python програміста, готового стати першим back - end розробників в команді. Зарплата $ 1000-2500 . стартапів Attendify потрібно Front - End Senior Engineer/Architect. Гарний вигляд з вікна . Данська компанія Composite A/S шукає Front - end розробника. Зарплата 15000 грн. No juniors please . Exigen Services шукає в Дніпропетровську Java/Grails розробника. Insurance domain experience буде плюсом. Донецької компанії ЕЛІС потрібен . NET Developer.

Опубліковано: 07/11/13 @ 08:58
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Денисом Пахалюк , CEO Ramotion

130- й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Поговорили про музику , дизайні , бізнесі , Apple і Севастополі . У програмі: Дизайн від Ramotion Про во'IT'і Дизайн Usability Turnplay і WWDC Етапи розвитку компанії Клієнти Свої продукти Community та виставки DJ Розвиток компанії Книги у випуску : Бізнес з нуля. Метод Lean Startup для швидкого тестування ідей і вибору бізнес -моделі - Рис Ерік Трансерфинг реальності - Вадим Зеланд Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 06/11/13 @ 01:04
Розділ Різне Читати далі...

Результати тесту біржі коментарів QComment.ru , або чому у Спрута величезний потенціал

Спонсор солодкого посту - Teasernet.com
- Створи порносайт і постав Тізернет Для чого взагалі потрібні покупні коментарі ? Як мінімум , щоб доповнити короткі статті на якому-небудь MFA . Ніби й над статтями таким чином можна менше працювати і яка-ніяка ілюзія життя виникає. У коді варто реалізувати коменти так , щоб вони були в тому ж div , з тим же шрифтом , загалом , максимально наблизити до основного тексту . Інше питання , чи реально зробити покупні коментарі схожими на живі ? Залежить від тематики , я замовив по 10 коментарів на кожну з тем у QComment і ось що вийшло .
«куди інвестувати гроші» ( mmgp.ru) 7 коментарів - вода або ідіотизм .
2 коментарі - зійде .
1 коментар - хороший. Приклад хорошого : На нього навіть хтось відповів . Приклад води:
«Хто вийшов заміж дівою і ... » ( woman . ru ) За такою темою воду зробити складно , хоча у однієї сучки це вийшло : Всі інші коментарі - ніби як би і нічого .

Опубліковано: 05/11/13 @ 05:46
Розділ Різне Читати далі...

Джинн : історії успіху - 2

via Shutterstock . Джинн допомагає програмістам шукати роботу анонімно , не привертаючи зайвої уваги на поточному місці роботи . Тільки за останні 30 днів 1339 програмістів отримали на Джину 3781 пропозиція від 367 роботодавців . Кілька історій користувачів , які не просто отримали пропозиції , але й успішно поміняли роботу: Team/Tech Lead , Software Architect , $ 4500, Київ Сподобалася , природно , анонімність і можливість вказувати хв . ЗП. Звичайно , в LinkedIn я отримую помітно більше пропозицій , але вони забирають надто багато часу , перш ніж стає зрозуміло , скільки грошей дають ; плюс рекрутери люблять Законекть , перш ніж пропонувати вакансії , чого я не люблю. Business Analyst , $ 2000, Харків Роботу я шукав не особливо активно , Джинн був для мене швидше вудкою в розрахунку на « пропозицію мрії». Що-небудь радикально цікаве або радикально грошове . У результаті вийшло і те , і інше - і робота цікава , і грошей більше.

Опубліковано: 05/11/13 @ 12:11
Розділ Різне Читати далі...

SoftServe відкриває в Харкові офіс на 800 осіб і планує вирости в 4 рази

Найбільша українська ІТ- компанія відчуває дефіцит фахівців , подолати який має намір через географічне розширення . Таким чином , SoftServe планує відкрити центри розробки в більшості великих міст України і вирости в 4 рази . Відкриття офісу в Харкові відбудеться на початку 2014 року. Компанія розраховує працевлаштувати в новому R & D- центрі 800 осіб. Харківські колеги будуть розробляти ПЗ на Java , . NET і C + + ( вакансіївідкриті ) . Перша команда фахівців вже розпочала свою роботу. СЕО компанії Алан Харлан пояснює вибір міста для нової локації SoftServe тим , що " Харків - це один з центрів ІТ -розробки. Тут багато навчальних закладів ІТ -напрямку , а також сформовано ІТ- співтовариство " . Вихід SoftServe до Харкова відбувається за допомогою харківської компанії Ainstainer . Працівники , яких стаффа ця компанія , згодом повинні будуть стати співробітниками SoftServe .

Опубліковано: 05/11/13 @ 09:12
Розділ Різне Читати далі...

Курс Data Analysis в Харкові

Хотілося б розповісти про запуск одного експерименту у Харкові. Як ви , можливо , знаєте , у нас в місті є співтовариство Kharkov AI Club , яке об'єднує людей , цікавляться різними аспектами штучного інтелекту , нейромереж , машинного навчання , аналізу даних і тексту , комп'ютерного зору , робототехніки і т.д. На даний момент ми провели 7 зустрічей з доповідями на різні теми , спробували свої сили на Kaggle , але ми все ще незадоволені результатами роботи клубу і вважаємо , що харків'яни здатні на більше. Треба сказати , що за складом клуб різнорідний, можна навіть сказати небагато полярен . З одного боку у нас є близько десятка- двох практиків ( викладачів/аспірантів та інших спеціалістів ) , які постійно обертаються в темі і добре розбираються у своїх областях. З іншого боку є набагато більше ентузіастів (по суті , звичайних програмістів ) , які працюють в різних IT компаніях на звичайних проектах , і яким доводиться займатися ШІ лише в якості хобі.

Опубліковано: 04/11/13 @ 01:27
Розділ Різне Читати далі...

23 - 24 листопада, Дніпропетровськ - Wix Hackathon

Візьміть участь у Hackathon Wix !
Ми починаємо Hackathon , щоб зібрати найкращих українських винахідників та інноваторів . На Hackathon запрошуються розробники мобільних і веб -додатків , підприємці , дизайнери і хакери ! Що ми пропонуємо:
Вихідні дні інтенсивного співробітництва , лекцій , вечірок і інших сюрпризів
Дизайн , розробка та запуск веб -додатків протягом 2 днів для 40 мільйонів користувачів
цікаві призи і просто гарний настрій Що принести :
Ваш ноутбук. Ми подбаємо про все інше Wix - це міжнародна успішна компанія , яка співпрацює з провідними підприємствами в галузі, включаючи Google і Facebook. У Дніпропетровському офісі Wix працює сильна команда розробників . Хочете приєднатися до команди Wix і взяти участь у цікавих розробках ? Для додаткової інформації та реєстрації:
Wix також проводить зустріч 19 листопада 2013 - приходьте , щоб дізнатися все про Wix APP Market .

Опубліковано: 04/11/13 @ 11:17
Розділ Різне Читати далі...

Аутсорсинг vs . продукт: результати опитування на DOU

Представляємо вашій увазі результати опитування «Компанії різних типів » . Його мета - порівняти сервісну і продуктову моделі і встановити , чим конкретно відрізняються один від одного умови роботи в аутсорсингу , аутстаффінгу , продуктової компанії і стартапі . Ми вже обговорювали особливості цих моделей з точки зору топ -менеджерів , а тепер подивимося на дане питання очима звичайних співробітників . У ході опитування були отримані 310 анкет від читачів . З них майже половина - співробітники аутсорсингових компаній , третина - з продуктових . Якщо класифікувати компанії за розміром , то отримуємо наступне:
Перейдемо безпосередньо до порівняння моделей. Для побудови діаграм використовувалися частки відповідей « так» чи « часто » , нормовані на кількість співробітників компанії кожного типу. Можливість перейти на інший проект , якщо відчуваєте застій на поточному :
Ця можливість яскравіше представлена ??в сервісних компаніях.

Опубліковано: 04/11/13 @ 09:06
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 109

CHI Softwareшукає в Харкові старшого C + + розробника . Проект пов'язаний з розробкою авіасимуляторів . При бажанні буде можливість політати з пілотом на тих літаках , під які будуть робитися тренажери. DesignContest.com для переписування проекту з нуля шукає PHP -програміста. Зарплата $ 2000-2700 . Харківської компанії Waverley Software для роботи над стартапами з Silicon Valley потрібно Full Stack Software Engineerзі знанням . NET . Досвід technical presale support буде плюсом. Команда GHash.IO , якої менше ніж за рік вдалося зайняти лідируючі позиціїсеред Bitcoin - майнінг пулів шукає JavaScript/Node.jsрозробника. шукає iOS або Mac розробника до себе в Wunderlist . Величезний проект і кращі плюшки . Переїзд в Берлін. 4FriendsGames запрошує на роботу молодшого LUA/C + + програміста . Зарплата від 4000 грн. Арт-мастер шукає адміністратора безпекидля роботи в службі захисту інформації АЦСК .

Опубліковано: 31/10/13 @ 08:54
Розділ Різне Читати далі...

Новий Profit -Partner - нові можливості

Нічого не буду писати , бо сам нічого не знаю. Але явно щось готує всім нам кращий ЦОП Profit -Partner і я не зміг про це не повідомити. Тема на сторінці говорить « Новий Профіт - нові можливості ».

Опубліковано: 30/10/13 @ 11:55
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178