Быть в тренде эффективного продвижения просто - SMM.ua

SMM для вас – не просто котики и друзья в уютном ВКонтактике? Вы знаете чуть больше, чем анекдот про урок алгебры и smm-специалиста? Вы хотите быть в тренде эффективного продвижения? Тогда эта конференция для вас!
Эта конференция для представителей бизнеса, которые уже ведут активности в социальных сетях или только хотят разрабатывать стратегию присутствия там. Это конференция будет полезна для специалистов, которые работают на стороне клиента и на стороне агентства, для вас основные тренды, новые фишки и целый ворох кейсов, на примере которых можно многому научиться.
О программе
Среди основных тем, которые будут подняты на конференции: SMM и стратегия присутствия в интернете, SMM и бизнес-процессы, как привлекать трафик из новых медиа, формирование лояльного сообщества и уроки построения сети адвокатов бренда, репутационный и контент-маркетинги и многое другое.

Опубліковано: 23/08/13 @ 07:43
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 99

Стартап Petcube , який робить роботів для тварин і є одним з головних ньюсмейкерів за останній час , шукає PHP-архітектора і Embedded Linux розробника . Зарплати до $ 3000 + опціони. Компанії Grammarly , яка цього року № 344 в списку Inc. 5000 , потрібно Data Engineer . 42 Coffee Cups шукає віддаленого Python/TurboGears розробника зі знанням MongoDB. Компанія Amadeus , яка працює в тревел-індустрії шукає PHP розробників не тільки на ДОП, а й на Джину . ПриватБанк шукає програмістів, які розуміють Java і хочуть вивчити Erlang . Серед завдань підтримка складного високонавантаженого телекомунікаційного продукту та розробка Erlang-драйвера для Sybase. Заробітна плата $ 1000-2000. Акселератор стартапів EastLabs шукає в команду стажиста-дослідника , який буде займатися пошуком конкурентів і статистичної інформації за технологічними стартапам. Севастопольська студія Ramotion пріграшает стажистів, майбутніх iOS розробників .

Опубліковано: 22/08/13 @ 07:18
Розділ Різне Читати далі...

В Одесі Front -End розробники зібралися на третій MeetUp в Lohika

15 серпня одеські front-end розробники зібралися в офісі компанії Lohika на міні-конференції Front-End Meet Up # 3 . Цього разу поділитися досвідом з колегами в південну столицю приїхали доповідачі з Києва, Львова та Лондона. Як звичайно, всі чекали цікавих презентацій, нових ідей та приємного спілкування. З першою доповіддю на тему «Compy: rethinking the webapp development»виступив Ельдар Джафаров (Principal Architect, Universal Mind). Незважаючи на те що презентація почалася досить рано, велика частина аудиторії змогла почути про новий підхід до розробки, цікавих ідеях та їх реалізації. 'Світ крутиться, технології розвиваються, виникають нові можливості та тренди. І це безцінне, що можна на Митап отримати вичавку трендів, поділитися своїм досвідом і пізнати чужий.

Опубліковано: 21/08/13 @ 07:20
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Павлом Липинським , CEO Pragmatists

118- й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Поговорили про Польщу , Agile , TDD і факапах . У програмі: Про во'IT'і Перші заробітки Зміна мов програмування Великі корпорації Agile Давайте зробимо все правильно TDD Тренінги Про пиво Книги у випуску : Екстремальне програмування - Кент Бек Чистий код . Створення , аналіз і рефакторинг - Роберт Мартін Ідеальний програміст. Як стати професіоналом розробки ПЗ - Роберт Мартін Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 20/08/13 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

7 вересня, Одеса - Конференція ' . Net Day '

7 вересня в одеському офісі компанії Lohika зберуться досвідчені фахівці і початківці розробники-всі-всі, кому цікаві Microsoft технології. Реєструйтеся та приходьте, і колег кличте з собою!
Участь безкоштовна.
Ви вже можете приєднатися до зустрічі на Facebook . Програма суботньої конференції: 10:30 - 11:00-реєстрація учасників, знайомство за ранковою кавою 11:00 - 12:15 - Алік Духно,. Net Team Lead, Lohika 'Cross Language Cooperation' Ми, програмісти, в більшості своїй - затяті фанати розробки ПЗ. Також ми просто хороші люди зі своїми смаками, уподобаннями і принципами. У нашій роботі уподобання виражаються платформами, мовами і соответсвующими фреймфоркамі.
На даний момент існує величезна кількість платформ для розробки та мов програмування, їх кількість збільшується, тим самим розбиваючи нас на ще більшу кількість розрізнених таборів.

Опубліковано: 20/08/13 @ 09:01
Розділ Різне Читати далі...

Новий проект від творців GoGetLinks і Miralinks

Новий проект від творців GoGetLinks і Miralinks - GoGetTop Кілька днів тому на мою пошту прийшло повідомлення про новий проект GoGetTop , який обіцяє бути «бомбою »у сфері просування сайтів вічними посиланнями. Взагалі, це не рідкісне явище, коли на пошту падають повідомлення про якомусь новому проекті і, зазвичай, почитавши, я видаляю ці листи - рідко вони мене зацікавлюють. Але цей проект від творців GoGetLinks і Miralinks , а значить не може бути марним :). Якщо до Вас такого повідомлення не надходило, пропоную вивчити заявлені можливості сервісу разом. GoGetTop - це абсолютно новий автоматизований сервіс для оптимізаторів. Це не просто біржа вічних посилань, а найбільш зручний інструмент для їх розміщення на самих популярних майданчиках, що надає унікальну можливість скоротити витрати на просування сайтів за рахунок придбання вічних посилань в розстрочку .

Опубліковано: 20/08/13 @ 05:26
Розділ Різне Читати далі...

7 вересня, Донецьк - Levi9 Meetup Donetsk

Настав той день , коли Донбас Арена на один день стане місцем тільки для айтішників , розмов про айті і близько айті . 7 вересня 2013 в Донецьку пройде , який збере IT людей різного рівня , бекграунду , технологій і платформ. Основна мета зустрічі - зібрати ком'юніті програмістів , дати можливість всім зустрітися , познайомитися , дізнатися щось нове для себе і внести свій внесок у соціальний розвиток айті сообщества Донецька. У програмі Митап будуть теми , які зацікавлять абсолютно всіх - від початківця свій шлях в IT студента до досвідченого архітектора.

Опубліковано: 15/08/13 @ 12:40
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 98

Alliera AG шукає старшого Java розробника , який добре розбирається в аналізі тексту. Зарплата $ 3000-3500. Synrc Research Center шукає Erlang розробника , який знає хоча б одну мову програмування на високому рівні або кілька на середньому або багато на низькому. Зарплата від $ 3000. Харківська компанія Scorto , що створює унікальні продукти для прийняття рішень та управління ризиками та використовує для цього серйозний апарат Machine Learning, шукає бізнес-аналітика . LogicWorks, представництво американської компанії StaffDirector , шукає JavaScript + Python розробника . Зарплата $ 4000-5000. Wix шукає в Дніпропетровську Front-End розробника для проекту Wix App Market . Олексій Колупаєв і Ciklum шукають в Харкові PHP, Front-End розробників і Automation QA для Meinfernbus. Роман Хміль повідомляє : «Нам потрібен оччень крутий архітектор, працював з Open Source stack технологіями/рішеннями. ЗП від $ 10K в міс.

Опубліковано: 15/08/13 @ 08:05
Розділ Різне Читати далі...

Скотт Еліот Фалман і його усміхнене винахід

Скотт Еліот Фалман і його усміхнене винахід Цій людині належить найкумедніше винахід, без якого сьогодні не обходиться, мабуть, жоден день жодного користувача Інтернету. За свої шістдесят п'ять років Скотт Еліот Фалман чим тільки не займався - і удосконаленням штучних нейронних мереж, і роботою над базою даних «Скон», і питаннями комп'ютерної обробки зображень, і розробкою системи NETL. Зараз подібними досягненнями нікого не здивуєш - у багатьох технічних навчальних закладах є факультети програмування, існують спеціальні курси, які пропонують за кілька місяців освоїти одну з мов і почати куховарити власні програми. Але на зорі наукової діяльності Скотта нічого цього не було - тодішні персональні комп'ютери були громіздкими і, скажемо відверто, марними Махиня, коштували десятки тисяч доларів. ЕОМ ж, з якими працював Фалман, і зовсім могли займати кілька кімнат і з'єднувалися сотнями проводів. Напевно, одному Скотту було відомо, що відбувалося всередині величезних гудящіх апаратів.

Опубліковано: 14/08/13 @ 06:18
Розділ Різне Читати далі...

Організаторський звіт про першого українського Хакафоне

Похакафонілі! В Одесі 8-10 серпня відбувся перший український Хакафон . Розробники коділі в гаражі, спали на даху, медитували в гамаках.
За підсумками марафону було створено 8 додатків. Якісь в повністю робочому вигляді, які тільки визначилися з концептом. Тим не менш, презентації пройшли, а переможці поїдуть до Пітера на Mobilefest і до Москви на Mobile Developer Day 2013. Кілька забавних фактів хакафона: 1. Наймолодшому учаснику 30-годинного хакатона всього 14 років
2. Сама цікава ідея щодо необхідних доповнень до створеного додатком - літаючі мініатюрні дрони для фотографування посадок
3. Для контенту одного з додатків Хакафона його творці підготували 400000 фотографій Одеси
4. Одна з команд заявлялася на одну платформу, але так захопилася, що зробила свій додаток відразу під всі мобільні платформи
5.

Опубліковано: 14/08/13 @ 01:15
Розділ Різне Читати далі...

18 вересня - 16 жовтня, Київ - Курс з професійної верстці

Курс : 5 занять
Тренер: Юрій Артюх
Реєстрація Брати участь у курсі буде не більше 15 осіб , які разом зроблять верстку соціального сайту «треба придумати ». Цей сайт буде включати в себе максимальну кількість складних елементів , щоб ви змогли на практиці зіткнутися з великою кількістю проблем і їх вирішити. Команда тестувальників з qamadness.com буде постійно стежити за якістю вашої роботи , так що филонить не вийде :) На кожному з цих занять ви отримаєте ряд практичних навичок і рад , кожен з яких відразу буде застосовуватися на практиці. Ви будете працювати однією командою під керівництвом Юрія .

Опубліковано: 13/08/13 @ 10:43
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 97

Со-засновнику Jelastic Руслану Синицький потрібні Director of Application & Support Services . Команда стартапу в області бізнес-аналітики metricinsights.com шукає досвідчених PHP програмістів . Високий рівень зп, цікавий перспективний проект + вигідні опціони. TRDATA , єдина українська компанія, яка перемогла в конкурсах європейського Seedcamp та американському 500 Startups шукає PHP/Фронт-енд розробника . Зарплата $ 1000-2000. Хороший колектив (гумор + тролінг + відсутність корпоративної строгості). SaM Solutions шукає в Дніпропетровську PHP (Zend) розробника . Знання німецької - великий плюс. Зарплата $ 1700-2500. У Gazeta.ua потрібен молодший PHP-програміст для підтримки сайту на Zend Framework + MySQL і створення нового проекту на Phalcon + Mongo DB. NetEvent LLC - український R & D офіс американської компанії TicketNetwork, шукає старшого. NET розробника . Зарплата від $ 3500. Ймовірність бути переманили іншою компанією або отримання кращого «соц.

Опубліковано: 08/08/13 @ 09:35
Розділ Різне Читати далі...

28 - 29 вересня, Донецьк - DOU Hackathon Donetsk

Саме час мобілізуватися після спекотного літа і зібратися в затишному офісі, щоб присвятити 24 години Кодинг і просто класно провести час на ДОП Хакатон в Донецьку! Дістаємо гітару, висипаємося і починаємо думати над ідеєю проекту =) Формат колишній: 24 години написання коду і багато фана. За цей час необхідно написати працююче до фіналу заходи додаток. Після цього потрібно презентувати готовий проект всім присутнім самостійно або за командою. Абсолютна свобода у виборі напрямку і теми проекту. Можна приходити відразу командою або шукати команду на місці. Кількість місць обмежена, тому прохання поквапитися з реєстрацією. Ближче до події буде вислано e-mail - підтвердження реєстрації. Захід проходитиме з 13:30 28.09 до 16:00 29.09 Тайминг: 13:30 - Збір команд.
14:00 - 14:30 Старт Хакатона. Півгодини на анонс ідей своїх проектів і пошук команди для тих, хто поки «не визначився».
14.30 - 13.30 (вськ) написання проекту, гри в настільний теніс, РS і настільний футбол.

Опубліковано: 07/08/13 @ 01:55
Розділ Різне Читати далі...

Організаторський звіт про Першому турнірі з боулінгу серед ІТ -спеціалістів Одеси

30 липня відбулося важлива подія в житті одеських ІТ-компаній - компанією Lohika був організований Перший боулінг-турнір серед ІТ-спеціалістів Одеси. У змаганнях взяли участь 6 одеських команд.

Опубліковано: 07/08/13 @ 08:19
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Ельдар Муртазін , провідним аналітиком Mobile Research Group

117- й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Мова піде про журналістику , повазі , аналітиці та тарілочках. У програмі: Про во'IT'і Огляди телефонів Журналістика Освіта Про джерела iXBT Mobile - review Вплив журналістики на бізнес Mobile Research Group Книги у випуску : Полковнику ніхто не пише - Габріель Гарсіа Маркес Сто років самотності - Габріель Гарсіа Маркес Ф. М. Достоєвський . Зібрання творів Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes До 13 хвилини , звук поліпшити не вийшло. Вибачте за якість запису в польових умовах. Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 06/08/13 @ 11:48
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: правильна корпоративна культура , Petcube їде до Китаю , майбутнє програмування

Добрий день, шановні читачі. Новини Команда українського стартапу Petcube , який розробив гаджет для дистанційної гри з домашніми вихованцями, переїжджає в« світову столицю електроніки »- Шеньжень . Інтерв'ю Інтерв'ю з Дмитром Жемерова про нову IDE Android Studio. Розробники YouPorn і Pornhub про використанні Redis . Погляди Чому аутсорсинг в Індії приречений . У чергу за додатками ? Блог Harry Brignull's 90 Percent of Everything - про те, як пристрої Apple стежать за вами, «Темних» патернах і Медсестрички, які говорять «Привіт!» ... Заговорить Чи Siri по-російськи? Seven signs of dysfunctional engineering teams . Як Google допоміг обчислити викрадачів автомобілів . Як навчитися програмувати - 180 сайтів за 180 днів . Що робити, якщо попав в загниваючий проект . Empirical Analysis of Programming Language Adoption . «Під впливом алкоголю замкнуті люди з тарганами в голові колються» - нотатки про корпоративну культуру в компанії Zappos.

Опубліковано: 02/08/13 @ 07:52
Розділ Різне Читати далі...

8 серпня, Харків - Kharkov AI Club # 6

6-а зустріч харківського клубу ШІ відбудеться в четвер 8 серпня в 7:00 вечора в харківському офісі компанії Ciklum. У плані зустрічі дві доповіді: 1) Кредитний скоринг і штучний інтелект Доповідь буде присвячений використанню предиктивної аналітики в банківському секторі. На прикладі спеціалізованого комерційного ПЗ буде продемонстровано побудова скорингової моделі. Розглянуто випадки з комерційної практики: різні методи побудови моделей для різних бізнес-задач в країнах з відмінними економічними реаліями. Доповідач: Дмитро Вороненко, директор компанії Scorto Solutions 2) Багатошаровий перцептрон. Пильний погляд Доповідь присвячена дослідженню можливостей багатошарового перцептрона та аналізу впливу мережевої топології і налаштувань на обчислювальні здібності. Будуть розглянуто генетичний алгоритм стосовно до створення і навчання штучних нейронних мереж. Короткий аналіз рішення задачі «Титаніка» на прикладі використання мови R і пакету RSNNS.

Опубліковано: 30/07/13 @ 06:36
Розділ Різне Читати далі...

8 серпня Харків - Kharkov AI Club # 6

6-а зустріч харківського клубу ШІ відбудеться в четвер 8 серпня в 7:00 вечора в харківському офісі компанії Ciklum. В плані зустрічі дві доповіді: 1) Кредитний скоринг і штучний інтелект Доповідь буде присвячений використанню предиктивної аналітики в банківському секторі. На прикладі спеціалізованого комерційного ПЗ буде продемонстровано побудова скорингової моделі. Розглянуто випадки з комерційної практики: різні методи побудови моделей для різних бізнес-задач в країнах з відмінними економічними реаліями. Доповідач: Дмитро Вороненко, директор компанії Scorto Solutions 2) Багатошаровий перцептрон. Пильний погляд Доповідь присвячена дослідженню можливостей багатошарового перцептрона та аналізу впливу мережевої топології і налаштувань на обчислювальні здібності. Будуть розглянуто генетичний алгоритм стосовно до створення і навчання штучних нейронних мереж. Короткий аналіз рішення задачі «Титаніка» на прикладі використання мови R і пакету RSNNS.

Опубліковано: 30/07/13 @ 06:36
Розділ Різне Читати далі...

8 серпня, Київ - Зустріч JUG : JVM - based languages ??: Scala , Clojure , Groovy

Шановні панове - розробники !
Запрошуємо Вас на чергову зустріч JUG KPI спільно з EPAM Systems , яка проходитиме в рамках IT Week. Реєстрація Наша зустріч Java User Group у цей раз пройде без Java ;) А буде присвячена трьом найбільш популярних на сьогодні JVM - based languages ??: Scala , Groovy і Clojure .

Опубліковано: 30/07/13 @ 06:27
Розділ Різне Читати далі...

Чи потрібно відповідати на хороші відгуки ? Історія про диво- сумці GeniusPack


Минулого тижня я готувала відповіді для чергового випуску Лабораторії вебу , який буде присвячений репутації в мережі. У процесі роздумів я задумалася над тим, чи варто компаніям якось реагувати на хороші відгуки в мережі. Ясна річ, що на погані відгуки відповідати потрібно обов'язково, інакше бренд стане жертвою поганої репутації . А як бути у випадках, коли компанію не лають, а хвалять? Чи достатньо буде просто сказати "спасибі" за хороший відгук чи потрібно зробити щось більше? Відомий американський маркетолог Скотт Стратт вважає, що до хорошим відгуками потрібно ставитися так само уважно, як і до поганих. У статті "Brand Endearment: Return The High Five " (" Прихильність до бренду: дай п'ять ") він розповідає історію з життя про те, як постраждала репутація компанії через хорошого відгуку, який вона проігнорувала. Далі - переклад історії, мова від автора. Прихильність до бренду: дай п'ять Моє життя проходить у дорозі, в готелях і аеропортах.

Опубліковано: 29/07/13 @ 07:55
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173