14 вересня, Дніпропетровськ - Перший музичний фестиваль « IT Band » у Дніпропетровську

Вперше в Дніпропетровську ми почуємо музикантів тз різних IT -компаній на одній сцені.
Перший музичний фестиваль « IT Band » пройде в ресторані « Poplavok » 14 вересня. Щоб стати учасником , необхідно:
- працювати в IT ;
- бути учасником музичного гурту/дуету/виконавцем/сольним музикантом ;
- якщо це необхідно , організувати групу всередині компанії;
- репетирувати . Обов'язкова умова: від кожної компанії - не більше 3 - х музичних одиниць ( муз.едініца - група/дует/соло ) . Організаційний внесок - 600 грн . за муз.едініцу . Ініціаторами ідеї , а також організаторами першого музичного фестивалю « IT Band » спільно виступають компанія Yalantis і дніпропетровський офіс компанії DataArt .

Опубліковано: 09/08/14 @ 08:56
Розділ Різне Читати далі...

Java дайджест # 4

Посилання , на які краще таки натиснути (на думку автора) , відзначені знаком ( !) Щось на зразок новин Java EE 8 Status від Arun Gupta . У липні оновилося , в тій чи іншій мірі , наскільки специфікацій. Серед яких стартував JSF 2.3 . На тлі цього розвиваються RichFaces , але , на думку ThoughtWorks , це все не важливо . (! ) Welcome to Valhalla ! Але це ніби як плани на 10 -ку. Пару JEP - ов , які здалися мені просто цікавими : JEP 198 : Light - Weight JSON API і JEP 191 : Foreign Function Interface . Ще один , але вже більш прикладний JEP 199 : Smart Java Compilation , Phase Two і трохи докладніше про sjavac . Log4j 2.0 released . Вийшов Play 2.3, який заощадив The Guardian ? серверів . Реліз Vert.x 2.1.2 . А для Vert.x 3.0 потрібні добровольці . Трохи дивного : An alternative approach of writing JUnit tests ( the Jasmine way ) . Spring Framework 4.1 - Spring MVC Improvements .

Опубліковано: 08/08/14 @ 06:33
Розділ Різне Читати далі...

23 серпня, Львів - Міжнародна виставка розвітку IT - кар'єри career4it

Сareer4it - Міжнародна виставка Вакансій для IT -професіоналів з ??досвідом роботи .
Запрошуємо всех IT спеціалістів завітаті на виставку сareer4it .
У шкірного буде можлівість познайомитися з провіднімі IT - компаніямі України та Європи , Прийняти доля у конференции виставки та знайте роботу своєї мрії .
Реєструйся вже сьогодні! Сareer4it - платформа для Спілкування IT - компаний та ПРОФЕСІЙНИХ розробніків з досвідом роботи ( Team Lead , Project manager , Architect , Engineer, Developer , Programmer та ін . ) . Це можлівість поспілкуватіся з провіднімі міжнароднімі та Національними IT - компаніямі , дізнатіся про найцікавіші новинки в области IT , а такоже знайте цікавий проект для своєї роботи . career4it 2013 у цифрах у Києві : 1,710 відвідувачів ; 35 компаний - учасников ; 16 доповідей та презентацій (з них 5 від іноземних спікерів ) .

Опубліковано: 07/08/14 @ 04:51
Розділ Різне Читати далі...

Донецький MLSDev переніс офіс у Вінницю

В Вінницю переїхала практично вся команда MLSDev , 30 чоловік. В майбутньому частина співробітників компанії мають намір повернутися в Донецьк ; інша частина планує залишатися у Вінниці. Також кілька людей по сімейним чи іншим причинам все ще залишаються в Донецьку і продовжують працювати віддалено. « Ні для кого не секрет , що ситуація в Донецьку давно вийшла з під контролю , - розповідає Сандра Кравчук , Сhief accountant MLSDev . - Ми давно працювали над запасним планом на випадок погіршення ситуації в регіоні. Розглядали кілька варіантів розвитку подій , дізнавалися думку співробітників з приводу переїзду і подальші плани. Якщо спочатку більшість співробітників думали залишитися в Донецьку , то з плином часу вибору просто не залишилося » . Перші співробітники вирушили до Вінниці ще на початку липня , коли остаточно стало ясно , що мирного врегулювання ситуації в регіоні чекати не варто. За словами Сандри , компанія давно планувала відкрити другий офіс саме у Вінниці .

Опубліковано: 07/08/14 @ 11:32
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 148

Компанія Playtika , в гостях у якої недавно побував DOU Ревізор запрошує на роботу у Вінниці DevOps інженера . Tickets.ua , агентство з продажу авіа , залізничних та автобусних квитків , сертифіковане в міжнародній асоціації IATA , шукає QA - інженера у Львові. ЛУН.ua шукає для проекту ЛУН.Новостройкі PHP - розробника , випускника/студента технічних факультетів КНУ або КПІ. Компанії Atola Technology потрібен Junior C # Developer . Досвід роботи не обов'язковий , але особистий досвід розробки будь-яких своїх додатків необхідний. Serena Software шукає молодшого C ++ розробника . Знання MFC буде плюсом . Компанія Xobotech шукає Scrum Master'а , якому належить впровадити повноцінний процес на основі Scrum Guide для 7-8 команд по 5-7 чол . Невеликий львівської компанії Sombra потрібен part - time ( 4 години на день ) Senior Java Developer/Technical director . Зарплата $ 1000-1500.

Опубліковано: 07/08/14 @ 05:49
Розділ Різне Читати далі...

ITea Talks : Ілля Карпенков - про тонкощі розробки в Канаді

ITea Talks - це неспішну розмову двох айтішників за чашкою чаю , де обговорюються все, що залишилося недомовленим на мітингах . Це нових погляд на професію розробника , її психологія , якщо хочете . Автор і ведучий - Alex Grechanowski , product/marketing manager . Частина 1. Переїзд AG : Ілля , привіт . Десять років тому ми з тобою почали свій шлях в IT в одній харківській продуктової компанії. Сьогодні ти - TechLead і Architect в геймерской компанії FlyCow Games у Ванкувері , Канада . Чи є відчуття що ти втілив свої мрії в реальність ?
IK : Привіт , Алекс . Мрії виростають разом з нами. Пам'ятаю , як після закінчення ПТУ проходив практику зварником і мріяв займатися художньою зваркою . Реальність була прозаїчніше: працював в основному із залізобетонними конструкціями і трубами . Перед вступом до інституту уявляв, як в майбутньому влаштуюся працювати програмістом і буду отримувати аж 500 доларів на місяць. Кар'єра в IT здавалася чарівної , хвилюючою ...

Опубліковано: 06/08/14 @ 10:02
Розділ Різне Читати далі...

Що означає прийнятий «військовий податок » для айтішника ?

via Shutterstock . [ Про автора: Дмитро Овчаренко - керуючий партнер SBT Systems Ukraine ] Враховуючи кількість питань, ми вирішили дати короткий overview за що набрало чинності тільки в це неділю новому податку , який має просто немислиме за мірками ще 2013 назва - «військовий збір » . Насправді все просто. В неділю 3 серпня набув чинності документ під повсякденним назвою « Про внесення змін до Податкового кодексу України і деякі інші законодавчі акти України » . Подібні документи приймаються досить регулярно - кожні пару місяців. Проте, в цей раз в числі інших змін до підрозділу 10 Податкового кодексу додається до сплати спеціальний « військовий збір » . Хто платить? В п.1.2 вказується , що « об'єктом оподаткування збором є доходи у формі заробітної плати » - тобто цей податок повинні платити штатні співробітники IT компаній. Відповідно, фрілансери та підприємці , згідно з цим законом , платити не зобов'язані . Скільки ? В п.1.3 .

Опубліковано: 06/08/14 @ 06:36
Розділ Різне Читати далі...

11 фільмів для нічної зміни

Спонсор поста - Gold- affiliate - партнерка по
продажу ювелірних виробів на ру-трафіку . Є одна хороша новина для тих , хто працює нічним сторожем за 25 тисяч рублів на місяць. Цей пост для вас . Я подумав , що такого ще ніхто не робив і вирішив відібрати 11 зовсім не еротичних фільмів , які найкраще дивитися , коли на годиннику вже більше 00:00 , але ще менше 5:00 . А тим , хто лягає спати - спокійного сну . Спокійна ніч . Складно охарактеризувати точніше - що саме пов'язує цю добірку . Десь це меланхолійний настрій , десь ні зайвих слів , а десь найкрасивіші кадри були зняті тоді , коли вже не ніч , але ще не ранок .

Воскрешаючи мерців/1999 Зомбі тут не при чому. Просто Френку не дуже пощастило в житті. Так, він працює ночами , але не так як я . Тобто , він дійсно працює. Рятує людей або , точніше сказати , пробує рятувати людей. Іноді виходить , але легше не стає . Не найприємніша джоб , яка з часом Френку все більше нагадує блоуджоб .

Опубліковано: 05/08/14 @ 06:41
Розділ Різне Читати далі...

Живий подкаст «Перші кроки IT- стартапу » : Влад Павлов , RollApp

Ми вирішили зробити експериментальний відео випуск і поговорити про інвестиції в стартап перед семінаром Влада Павлова з RollApp . На цю ж тему докладніше по посиланню. Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Спасибі Microsoft Україна за організацію цього заходу. Випуск записаний за підтримки IT -компаній . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 05/08/14 @ 10:03
Розділ Різне Читати далі...

Живий подкаст «Перші кроки IT - стартапу » : Влад Павлов , RollApp

Ми вирішили зробити експериментальний відео випуск і поговорити про інвестиції в стартап перед семінаром Влада Павлова з RollApp . На цю ж тему докладніше по посиланню . Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Спасибі Microsoft Україна за організацію цього заходу. Випуск записаний за підтримки IT -компаній . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання, що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 05/08/14 @ 10:03
Розділ Різне Читати далі...

Як досягти успіху в конкуренції за першу роботу в IT

via Shutterstock . [ Про автора: Антон Єрмоленко - творець ініціативи " Спробуй себе в ІТ ", має різноманітний досвід роботи в ІТ , зараз віддалено працює на компанію IO Practiceware ] Спробувати себе в ІТ - простіше , ніж ви собі уявляєте . Дана стаття може бути корисна як початківцям айтішникам , так і тим , хто хоче перейти в ІТ з інших спеціальностей. Вступ Ми віримо в те , що бурхливе зростання ІТ можливий в Україні , але при цьому розуміємо реалії сьогодення. Ринок впевненими темпами зростає, і багатьох гравців поточне його стан влаштовує. Хіба що сеньйорів б побільше ;-) І до тих пір , поки хтось не придумає , як масово заробляти на навичках - тестувальників , програмістів , бізнес- аналітиках , при цьому розвиваючись не по дорозі Індії , - очікувати кардинальних змін за кількістю вакансій для новачків не варто. Базовий рада для молодих фахівців може бути тільки такою : озброюйтеся конкурентними перевагами - і вперед на барикади відкритих і не відкритих вакансій.

Опубліковано: 05/08/14 @ 07:10
Розділ Різне Читати далі...

ТОП - 25 найбільших IT -компаній України , липень- 2014 : зростання в умовах кризи

Представляємо вашій увазі оновлений список 25 найбільших IT- роботодавців . За період з січня по липень 2014 сумарна кількість фахівців з компаній ТОП - 25 збільшилася на 1363 співробітника (або ж на 5 %) і , таким чином , переступило рубіж 27000 чоловік. Приріст виявився вдвічі меншим , ніж за попередні півроку - тоді число співробітників збільшувалося на 12 %. . top25 - table { margin - bottom : 10px ! important ; border : 1px solid # 333 ; margin - top : 0 ! important ;} . top25 - table thead th , . top25 - table tfoot th { padding - top : 5px ; padding - bottom : 5px ; background : # f0f6fe ! important ; border - top : 1px solid # 333 ! important ; border - bottom : 1px solid #333!important;text-align:right!important;vertical-align:middle!important;line-height:1.3!important;font-size: 13px ! Important ;} . Top25 - table tbody th { padding - top : 10px ; text - align : right ! Important ; vertical - align : middle ! Important ; line - height : 1.

Опубліковано: 04/08/14 @ 06:37
Розділ Різне Читати далі...

28 вересня, Дніпропетровськ - ITEM 2014 : Актуальні тренди IT -індустрії

28 вересня пройде друга конференція ITEM , присвячена трендам розвитку IT- індустрії! Ми запрошуємо всіх , кому не байдужа сфера IT: розробників , тестувальників , менеджерів , адміністраторів , фрілансерів , стартаперів , власників IT -бізнесу. Цього року доповідачі конференції ITEM 2014 розкажуть про те , які технології нині на піку популярності у світі , які зміни осягають IT освіта України завдяки патріотичним активістам IT індустрії нашої країни. Крім того , відвідувачі нашого заходу цього року зможуть дізнатися про унікальну організації технологічного процесу всесвітньо відомих IT компаній , а також про те, які неординарні технічні рішення застосовують наші вітчизняні IT організації світового рівня.

Опубліковано: 03/08/14 @ 11:57
Розділ Різне Читати далі...

28 вересня, Дніпропетровськ - ITEM 2014 : Актуальні тренди IT - індустрії

28 вересня пройде друга конференція ITEM , присвячена трендам розвитку IT - індустрії ! Ми запрошуємо всіх , кому не байдужа сфера IT: розробників , тестувальників , менеджерів , адміністраторів , фрілансерів , стартаперів , власників IT -бізнесу. Цього року доповідачі конференції ITEM 2014 розкажуть про те , які технології нині на піку популярності в світі , які зміни осягають IT освіта України завдяки патріотичним активістам IT індустрії нашої країни. Крім того , відвідувачі нашого заходу цього року зможуть дізнатися про унікальну організації технологічного процесу всесвітньо відомих IT компаній , а також про те, які неординарні технічні рішення застосовують наші вітчизняні IT організації світового рівня.

Опубліковано: 03/08/14 @ 11:57
Розділ Різне Читати далі...

Frontend дайджест # 3

Почитати Історія монструозного переписування флеша на ДБС . Хлопці наблизилися до меж можливостей . Менш амбітне перероблення редактора коду на React . Чому ТіДжей Головайчук пішов з node.js . Можу сказати , що ми в Граммарлі приблизно так само дивимося на node.js. Використовуємо для локальної кухні начебто інструментів , але ні як не для навантаженого продакшена . Спроба сказати , що в ноді не все так погано . Стаття про антіпаттерни . Опис речей , які уповільнюють ДБС -код ( на движку V8 ) . Презентація про нові проривних штуках , які змінять веб . Агітація на користь промис . Грунтовна стаття від Опери про адаптивних картинках. А від Мозилли стаття про додавання підписів і субтитрів до відео . Симпатичні анімації форми . Про гітхабном CSS ( github.com/kneath/kss- вони використовують цікаву ТУЛЗ для документування стилів) . Про підводні камені драг- дропа в HTML5 . Адаптація БЕМ для невеликих проектів . Введення в реактивне програмування normalize.github.

Опубліковано: 01/08/14 @ 11:27
Розділ Різне Читати далі...

Як домогтися успіху в юридичному консалтингу IT -бізнесу

via Shutterstock . Всім привіт ! Мене звуть В'ячеслав , і я хотів би поділитися історією про успішне створення своєї консалтингової юридичної компанії LAWBOOT , яка відома вже багатьом представникам IT -бізнесу України . Я займаюся юриспруденцією 6 років. Передісторія Свою першу роботу в юридичній сфері я почав з посади « помічник адвоката» , і заробляв 600 гривень на місяць , будучи ще студентом. З перших місяців юридичної практики у мене з'явився інтерес до корпоративного права . Сам я з сім'ї підприємців , і мені було цікаво в ті роки стати корисним для сім'ї та допомагати розвивати наш фамільний бізнес. Після закінчення ВНЗ я перестав називати себе «помічником» і став для клієнтів повноцінним юристом. Багато хто вважав мене молодим і зарозумілим , не хотіли ризикувати , починаючи партнерські відносини. Але рекомендації поточних клієнтів та друзів дозволяли мені розширювати коло моїх клієнтів. Заробляв я від 3 до 5к гривень на місяць.

Опубліковано: 01/08/14 @ 06:45
Розділ Різне Читати далі...

7 серпня, Київ - IT- HR Club , зустріч № 9 «SOS : Мобілізація . Правові аспекти : компанія - співробітник . Інфо - підтримка . волонтерство »

Колеги , чи готові ми відповісти для себе на питання:
«А що я буду робити , якщо ...? " ... Якщо моїм колегам будуть приходити повістки до військкомату , якщо співробітник пішов добровольцем до армії , якщо хтось ховається від військової служби , а хтось вирішив емігрувати ? Подібні роздуми лякають , так як ми не готові до цих ситуацій . Команда IT- HR Club запрошує на дискусію , присвячену подіям в країні. Ми хочемо обговорити правові аспекти взаємодії між компанією і військовозобов'язаними співробітниками , поговорити про мобілізацію , поділитися досвідом волонтерства. Зареєструватися на зустріч З питань реєстрації ви можете звернутися безпосередньо до наших ейчарентузіастам :
Тетяні Попової : +38 ( 050 ) 638-10-18 , tatiana.popova.hr @ gmail.com
або Тані Бабій: +38 ( 050 ) 312-10-56 , tetiana.babiy @ gmail.

Опубліковано: 31/07/14 @ 07:06
Розділ Різне Читати далі...

7 серпня, Київ - IT - HR Club , зустріч №9 « SOS : Мобілізація . Правові аспекти : компанія - співробітник . Інфо - підтримка . волонтерство »

Колеги , чи готові ми відповісти для себе на запитання:
« А що я буду робити , якщо ...? " ... Якщо моїм колегам будуть приходити повістки до військкомату , якщо співробітник пішов добровольцем в армію , якщо хтось ховається від військової служби , а хтось вирішив емігрувати ? Подібні роздуми лякають , так як ми не готові до цих ситуацій . Команда IT - HR Club запрошує на дискусію , присвячену подіям в країні . Ми хочемо обговорити правові аспекти взаємодії між компанією і військовозобов'язаними співробітниками , поговорити про мобілізацію , поділитися досвідом волонтерства . Зареєструватися на зустріч З питань реєстрації ви можете звернутися безпосередньо до наших ейчарентузіастам :
Тетяні Попової : +38 ( 050 ) 638-10-18 , tatiana.popova.hr@gmail.com
або Тані Бабій: +38 ( 050 ) 312-10-56 , tetiana.babiy@gmail.

Опубліковано: 31/07/14 @ 07:06
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 147

Стартап Blogant, global marketplace that would connect advertisers and influencers , шукає Ruby on Rails розробника , який вірить в Agile . Олексій Орап запрошує на роботу в проекті Лідсканерgrowth hacker'а з хорошим англійським . BrainBasket шукає менторів ( гуру - девелоперів )для запуску IT Learning Hubs . Компанії ZEO Alliance потрібна Senior Art Designerзі знанням Photoshop , Illustrator , 3D Max/Maya/Cinema 4D . Зарплата від $ 3500. Харківському пейнтбольного клубу Форпост потрібна програміст мікроконтролерівдля розробки лазертаг обладнання . Холдингу емоцій ! Фест потрібен у Львові керівник ІТ- відділу. Фабриці « Женадін » потрібно програміст в'язальних машин. Зарплата 5000 грн. Морський торговельний порт Південний шукає в Одесі інженера -програміста. Зарплата 7500 грн , на тримісячний випробувальний термін - 4500 грн.

Опубліковано: 31/07/14 @ 07:24
Розділ Різне Читати далі...

27 вересня, Львів - Lviv Mobile Development Day

27 вересня 2014 року відбудеться Lviv Mobile Development Day 2014 . Подія Збери около 200 мобільніх розробніків з усієї України . Основна мета проведення - розвинутості ринок мобільної розробки на Західній Україні , сделать его більш Професійним та успішнім .

Опубліковано: 29/07/14 @ 03:06
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171