22 січня, Київ - Тенденції ринку IT. Як правильно вибрати свій шлях розвитку в IT сфері і забезпечити майбутнє

Наша планета , здається, стала обертатися швидше , підвищуючи динаміку змін в абсолютно всіх сферах, але на ринку IT прискорення настільки блискавично, що встигнути за ним під силу хіба що флеш із DC Universe . Семінар корисний як для людей , які вже давно і щільно займаються IT, так і для тих, хто тільки б хотів спробувати себе в цій галузі. Наші спікери будуть говорити про те, що актуально і гостро , ділитися секретами й техніками, які обов'язково принесуть свої плоди, а саме: Андрій Грудій- директор з проектів представництва американської аутсорсингової компанії GNS ( Global Network Solutions ) розповість про останні тенденції IT ринку України . Пояснить, чому збільшення кількості замовлень з країн, де сонце заходить пізніше, ніж у нас, дуже впливає на перспективи розвитку наших IT компаній. Підкаже , який напрямок найближчим часом стане популярним хештегом і підірве інтернет . Розповість , які технології на даний момент найбільш затребувані . Звичайно ж, поговорить і про гроші.

Опубліковано: 25/12/14 @ 07:07
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Олександром Долгарьова , CTO Media Sapiens

186 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про фрілансі , своїй справі та архітектурі. Вітаємо всіх з наступаючими святами , бажаємо успіху і щастя . Подкаст йде на зимові канікули до 13 -го січня. У програмі: Про во'IT'і Мат . статистика Досвід великих компаній Своя студія Архітектор СТО Девелопмент і управління Го і бізнес IT бутик Книги у випуску : Lean from the Trenches : Managing Large - Scale Projects with Kanban - Henrik Kniberg The Form of the Book : Essays on the Morality of Good Design - Jan Tschichold Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компаній AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання, що стосуються подкасту, адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 23/12/14 @ 11:40
Розділ Різне Читати далі...

27 грудня, Київ - Курс " Java Start "

27 грудня початок курсу Java Start . Курс « Java Start » призначений для тих, хто тільки починає навчання програмуванню.
Після закінчення курсу Ви будете знати синтаксис мови Java, навчитеся працювати з примітивними типами даних, рядками, масивами, циклами і навчитеся створювати прості програми . Поспішайте записатися на наші курси до Нового року за старою ціною - після НГ підвищення цін ! Програма (8 занять ): ? Введення в Java. J2SE , J2EE , Android .
? Установка JDK . Середовище розробки Eclipse/IntelliJ IDEA .
? Компіляція і запуск додатків.
? Примітивні типи даних.
? Робота з змінними і операторами.
? Додаток « Калькулятор ».
? Масиви . Індексна арифметика.
? Робота з рядками .
? Методи класів і параметри .
? Оператори умовного переходу і цикли .
? Робота з датою і часом .
? Побітові операції.
? Налагодження програм .
? Багато практики на заняттях .
? Багато цікавих домашніх завдань .

Опубліковано: 22/12/14 @ 12:58
Розділ Різне Читати далі...

Що далі, програміст?

Сліпці , які хочуть в IT
Скільки піднімається тим - як стати тестувальником , як стати Джунь, як пройти співбесіду на позицію сеньйора , як виїхати програмістом за бугор . Це все, звичайно, дуже круто , але я щось не пригадаю тим «як стати лікарем » або « як стати адвокатом» . Так склалося, що всі і так знають , як стати лікарем - представником однієї з найскладніших професій в світі, але от як бути з менш вимогливими професіями QA і розробника - людям неясно , ось вони і запитують ради в інтернеті . Якщо людина не знає, як стати лікарем або юристом , то що він взагалі може розуміти в цій професії? Я б відразу запідозрив щось неладне , підійди до мене на вулиці пацан з питанням :
- Дядя , а як їздити на машині з мигалками ?
- Синку, ти , напевно, хочеш стати поліцейським ?
- Не знаю , я хочу їздити на крутій машині вау- вау- вау .

Опубліковано: 22/12/14 @ 07:31
Розділ Різне Читати далі...

16 січня, Одеса - Перша зустріч групи користувачів Unity в Одесі

Відразу після свят, а саме 16 січня 2015 пройде зустріч групи користувачів Unity в Одесі за адресою вул. Леха Качинського 7, 6 поверх, офіс компанії Сіклум . Темами цієї зустрічі будуть можливості Unity 5, а також побудова штучного інтелекту. У програмі дві доповіді : Іван Долгушин ( Appturn ) - «Підходи до реалізації ІІ в іграх »
Короткий огляд і порівняльна характеристика популярних підходів до створення ігрових ІІ : кінцеві автомати , дерева прийняття рішень , нейронні мережі і т .буд . Вибір відповідного рішення, hardcode vs. softcode та інші особливості реалізації . Микола Трусов ( Unity Technologies ) - « Lightmapping and new standard shader in Unity 5.0 »
У Unity 5.0 було внесено досить багато змін в галузі графіки . У цій доповіді розглядаються зміни , пов'язані із заміною системи lightmapping Beast на Enlighten , її нові можливості та особливості використання.
Також буде розглянуто новий шейдер , використовуваний за замовчуванням для всіх об'єктів .

Опубліковано: 19/12/14 @ 10:02
Розділ Різне Читати далі...

QA дайджест # 2

Мене звуть Віктор , і я працюю менеджером проектів в компанії Softengi . Але 35 наших тестувальників постійно завалюють мене цікавими посиланнями зі світу тестування. Я їх читаю, і найцікавішими ділюся з Вами . Почитати Guide - How to Report a Bug Просто відмінна стаття про 10 жахливих рад у тестуванні : ) Ольга Кисельова - про класи еквівалентності для редагування повідомлення на прикладі ru.qahelp.net : Як оцінити час на тестування - поради від Олександра Зінов'єва , QA Lead в компанії Softengi . Тестировщики - будьте сміливіше ! Дуже цікаво про перевірку впливу зовнішніх подій на роботу мобільного додатку -
http://www.software-testing.by/blog/interruption-testing-of-mobile-application Напевно українських тестувальників було менше, ніж зазвичай , на SQA Days 16 у Москві. Тому дуже до речі - серія статей з враженнями про доповіді конференції :
- Частина 1 ,
- Частина 2 ,
- Частина 3 . Давайте , нарешті, визначимося .

Опубліковано: 19/12/14 @ 07:26
Розділ Різне Читати далі...

IT Євротур 17: Luxoft (Бухарест , Румунія)

Ось уже й готовий наш сімнадцятий випуск проекту «IT Євротур » , який виявився позачерговим. Ми відвідали офіс компанії Luxoft в Бухаресті ( а насправді 2 , не знали який офіс вибрати , тому зняли 2) . Цей випуск ми вирішили розбити на чотири відеочасті . Про побут Екскурсія по новому офісу Екскурсія по старому офісу Про сім'ю і роботу Анонс наступного випуску МістоБухарест , Румунія Площа238 тис. км2 Населення1883425 Місто існує з1459 В світі столиця Румунії, найважливіший економічний і культурний центр країни. Найнаселеніший місто в Південно-Східної Європи .

Опубліковано: 18/12/14 @ 11:10
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавіх Вакансій № 167

Компанії Rails Reactor потрібен Senior Ruby Engineer . Проект - аукціон рекламних показів в режімі реального годині, на стадії стартапу Заснований колішнімі інженерамі NASA. Зарплата $ 3000-4500 . Компанія Leantegra , яка розробляє платформу для бездротовіх сервісів масштабу підприємства , запрошує на роботу Angular/Node.js и Embedded - розробника . Logicking для розробки нового складного програмно -апаратного комплексу шукає програміста - електронщик . Футбольний клуб « Шахтар » шукає Java- програміста для розробки програмних модулів и компонентів для оф. сайту ФК Шахтар , сайту Футбольної академии ФК Шахтар , сайту онлайн- магазину ФК Шахтар , фан- сайту ФК Шахтар , оф. сайту Донбас Арені . Мережа ресторанів «Мафія », « Якіторія », « Potato house » запрошує на постійну роботу в Харькове програміста зі знанням проток SMPP для розробки внутрішнього продукту Компанії . Concert.ua , сервіс з продажу квитків на концерти в Україні , шукає PHP - програміста . Зарплата 20 000 грн.

Опубліковано: 18/12/14 @ 07:55
Розділ Різне Читати далі...

DOU Ревізор в Innovecs : « Функціональний офіс в стилі лофт »

DOU Ревізор побував в офісі Innovecs - американської компанії в області технологічного аутсорсингу зі штаб-квартирою в Україні . Компанія спеціалізується на проектуванні та розробці «під ключ» інноваційних коробкових програмних рішень для клієнтів по всьому світу . Буквально через місяць Innovecs відсвяткує свій третій День народження. Компанія пишається тим, що в січні 2012 року у них фактично ще не було офісу, був усього один клієнт , а команда складалася з 5 осіб - на сьогоднішній день Innovecs займає три поверхи в бізнес-центрі «Преміум» , працює з 18- ю клієнтами у 8 країнах світу , а команда вже налічує майже 200 фахівців . В окрузі та поблизу Раніше офіс Innovecs знаходився на вулиці Новокостянтинівській в БЦ « Ріальто » по сусідству з офісом Magento . Там компанія займала два блоки загальною площею близько 1000 м2, але коли виросла до 150 фахівців , завойовуючи нові горизонти , навесні цього року переїхала в БЦ «Преміум » за адресою бульвар Івана Лепсе 6 -З.

Опубліковано: 17/12/14 @ 12:43
Розділ Різне Читати далі...

Навички програмування , які допомагають у житті

У кожній професії є свої унікальні плюси. Якщо ви боксер , то завжди можете дати здачі. Якщо ви ветеринар, то здатні вилікувати застуду кіцу . Якщо ви працюєте в МВС, всі хочуть з вами дружити. Якщо ви юрист , вам не страшні конфлікти з ДАІ і суперечки з офіціантами на предмет тухлого шашлику. Якщо ж ви програміст ( aka комп'ютерник) , то ви можете абсолютно все - починаючи від перепрошивки праски і написання скриптик , і закінчуючи ремонтом ноутбука і посадкою літака в разі раптової смерті пілотів. Тільки устигайте носити з собою набір викруток і пару товстих мінлива . Розробник - в першу чергу інженер, тому не варто дивуватися , що від нас очікують вирішення проблем всієї Русі : « тижпрограмміст ». Гарна новина полягає в тому, що з професії програміста можна для себе вичавити не тільки цікаве проведення часу , тусовку тлумачних колег і американські гривні, але і деякі навички, які знадобляться в реальному житті : 1 .

Опубліковано: 17/12/14 @ 07:46
Розділ Різне Читати далі...

20 січня, Київ - Використання мови UML 2.0

Бажаєте підвищити кваліфікацію і стати затребуваним бізнес- аналітиком ? Але не знаєте які курси вибрати?
Вибирайте Академію навчання АПРІТ ! * Цілі:
- набути навичок використання нотацій UML 2.0;
- вивчити особливості об'єктно-орієнтованого підходу до аналізу і проектування інформаційних систем;
- зрозуміти призначення та основні принципи візуального моделювання ;
- вивчити правила побудови і синтаксис найбільш застосовних видів діаграм UML . Програма:
- Основи мови моделювання UML .
- Основні діаграми UML .
- Основні елементи і синтаксис діаграми варіантів використання UML .
- Основні елементи і синтаксис діаграми переходів станів UML .
- Основні елементи і синтаксис діаграми діяльності UML .
- Основні елементи і синтаксис діаграми класів UML .
- Аналіз цілісності за допомогою діаграми класів .
- Основні елементи і синтаксис діаграми комунікації UML .
- Основні елементи і синтаксис діаграми послідовності UML .

Опубліковано: 17/12/14 @ 04:34
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Олексієм Радченко, безробітним веб- розробником

184 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про освіту , веб- розробці та Python'е . У програмі: Чому ти слухаєш подкасти Про во'IT'і Жди меня Освіта у ВНЗ Перший досвід викладача IT робота Велосипеди та програмування Знайомство з Python Як стати крутим Розподілена робота Коучинг пітоністов Освоєння бюджетів Окрема аутсорс компанія Wargaming.net Свої курси Книги у випуску : Vorkosigan Saga - Lois McMaster Bujold Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компаній AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання, що стосуються подкасту, адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 16/12/14 @ 11:11
Розділ Різне Читати далі...

Як стати тестувальником

Тестувальник - це одна із затребуваних спеціальностей в ІТ -індустрії. Проте в наших вузах їй не вчать. Бажають оволодіти професією надходять на курси при IТ -компаніях , після закінчення яких кращих випускників приймають на роботу. Розповідаємо , хто може розраховувати на кар'єру в тестуванні ПО , які для цього потрібні задатки і до чого слід бути готовим . Робота для допитливих Головне якість, яка відрізняє тестувальника , - це допитливість. Потенційно хороші тестувальники - це ті , кому в дитинстві було цікаво розібрати приставку , залізти в пральну машину і подивитися , що всередині. Якщо вам цікаво, як влаштовані різні апарати, притаманна скрупульозність і ви не кидаєте роботу тільки через те , що втратили до неї інтерес , професія тестувальника вам підійде. Але не слід думати , що тестування - це виключно рутинна і механічна робота. Від тестувальників очікують певного творчості. У цій роботі знадобляться інтуїція і розвинену уяву . Ще одна необхідна якість - гнучкість.

Опубліковано: 16/12/14 @ 07:40
Розділ Різне Читати далі...

24 грудня, Київ - Ciklum Speaker's Corner : керуйте своєю енергією , а не часом !

Дізнайтеся як навчитися робити більше , якісніше , цікавіше за меншу кількість часу і при цьому збільшувати не тільки кількість зробленого, а й якість свого життя . Навчіться керувати не часом , а енергією! Чому ви навчитеся ? !
У повсякденному житті дослідити, як чотири різних типи енергії ( фізична, емоційна , ментальна і енергія душевного стану ) можуть впливати на нашу здатність керувати і підтримувати високу продуктивність і почуття задоволеності 24 години на добу .

Опубліковано: 15/12/14 @ 09:29
Розділ Різне Читати далі...

Made in China : поговоримо про аутсорсинг

Кілька років тому я закінчив універ, звільнився з роботи і поїхав до Піднебесної вивчати китайську мову . Гроші кінчалися , тому я почав шукати джерела додаткового заробітку. Мені вже вдалося знайти роботу викладачем англійської в місцевій школі , як раптом виявилося, що за кампусом універу є маленька Silicon Valley місцевого розливу . Її добудували зовсім недавно, і у них ще не вистачало викладачів . Мені з ходу запропонували навчати місцевих студентів Java, хоча на той момент у мене за плечима було всього пару років досвіду роботи і нуль років досвіду у викладанні . Я трохи насторожився . Надто вже це було схоже на звичні для китайців обіцянки « золотих гір » - коли на словах одне, а на ділі зовсім інше. Тут я змушений зробити ліричний відступ , щоб пояснити деякі особливості китайського менталітету. Коли народився китаєць , єврей заплакав На сході зовсім інше поняття слова.

Опубліковано: 15/12/14 @ 11:01
Розділ Різне Читати далі...

Кращі IT- роботодавці 2014 : EPAM , Plarium , AltexSoft і SMKvision

Настав час підбити підсумки рейтингу роботодавців за 2014 рік, який був складений на основі анонімного голосування співробітників. У ході опитування 7318 айтішників оцінили 564 компаній. Представляємо вам аналітику результатів за станом на 14 грудня 2014 року. Майже щодня додаються нові відповіді , і в рейтингу відбуваються невеликі коливання . Актуальні результати ви завжди можете подивитися в зведеній таблиці . Результати минулого року - тут . Як вважався рейтинг ..b - companies - ranks . mr , .b - companies - ranks .mr - h { min - width : 0! important ;} .b - companies - ranks .mr th , .b - companies - ranks .mr - h th{font-size:12px!important;padding-left:0!important;line-height:1.3;vertical-align:middle!important;overflow:hidden;text-overflow:ellipsis;}.b-companies-ranks .mr .cs , .b - companies - ranks mr - h .cs{text-indent:0!important;text-transform:none!important;letter-spacing:0!important;}.b-companies-ranks .mr td { color : # 000! important ;} . b - companies - ranks .

Опубліковано: 15/12/14 @ 07:43
Розділ Різне Читати далі...

19 грудня, Київ - Новорічні подарунки для розробників від ITVDN.com

Новорічний настрій потихеньку проникає в наші офіси і вдома. Ми всі вже живемо з передчутті і очікуванні свята, відпочинку , зустрічей і подарунків. Освітній портал ITVDN роздає подарунки для IT спеціалістів - сертифікати на відео курси . Щоб отримати їх , потрібно заповнити заявку . Отримавши подарунковий сертифікат , можна вибрати один з відео курсів
У напрямку C # і .NET :
- C # Starter ( 9 відео уроків )
- C # Essential ( 18 відео уроків)
- C # Professional ( 17 відео уроків )
- SQL Essential ( 9 відео уроків )
- Алгоритми та структури даних ( 8 відео уроків )
- ADO.NET (8 відео уроків ) - Entity Framework 5.0 ( 4 відео уроку )
- Шаблони проектування ( 29 відео уроків)
- WCF Essential ( 5 відео уроків )
- WPF Essential ( 10 відео уроків)
- WPF Advanced ( 10 відео уроків)
- Refactoring in .NET Apps ( 5 відео уроків )
- TDD (4 відео уроку )
- SharePoint 2013 Адміністрування ( 7 відео уроків ) За веб розробці ( frontend і ASP.

Опубліковано: 13/12/14 @ 11:06
Розділ Різне Читати далі...

Frontend дайджест # 5

Почитати Front - end Tooling Workflows - огляд фронт- енд інструментів для побудови процесу розробки. Маст- рид . svgpocketguide.com/book - книга по SVG стала безкоштовною. - реактивний MVC самописна альтернатива Flux і React . React : CSS in JS - ідея включати в реактив не тільки розмітку, але й стилі . Звільняємо мозок від упередженості і читаємо . csstyle.io - підхід до компонентної організації стилів використовуючи модифікатори Medium's CSS is actually pretty f *** ing good - історія про те як медіум чувак переробив верстку material-ui.com - матеріальний дизайн верстали і запрограмованих на React . - просунуте використання css - функції calc ( ) - автор заморочили створенням спиннер http://www.princeton.edu/~crmarsh/svg-performance/ - про те як в Khanacademy розробники прискорювали SVG - про BackstopJS для тестування за допомогою скріншотів - трюки для дебага . - про те як все швидко змінюється в нашій кухні . - Web Animation API про таке чули ? Читаємо .

Опубліковано: 13/12/14 @ 08:52
Розділ Різне Читати далі...

Побутові Лайфхак в офісі, або винахідливість - наше все

У середу , 17 грудня, DOU Ревізор покаже новий фотоогляд офісу IТ -компанії столиці, а поки ми вирішили поекспериментувати і зробили підбірку вашої творчості . Раніше на форумі я просила надсилати фото власних Лайфхак , що допомагають зробити ваше приватне робочий простір в офісі більш « пристосованим для життя ». Подивимося, що з цього вийшло ... Найчастіше в офісах IТ -компаній можна зустріти всякі махінації з підставкою для монітора. Витончуються в цьому випадку як тільки можуть. Самий перевірений і стандартний варіант - коробка замість підставки під монітор. Висота підставки регулюється висотою коробки.
« Підходящої коробки не було, довелося зайнятися святотатством » - зізналася Elena Morgun і відправила фото свого робочого місця:
Timofey Andriyaschenko знайшов інший вихід:
Лайфхак за $ 1000! Два мак - міні як підставки для моніторів. Це ж як треба жити , щоб такі Лайфхак були ...

Опубліковано: 12/12/14 @ 10:58
Розділ Різне Читати далі...

GameDev дайджест # 0

Усім привіт . Пропоную Вашій увазі пілотний випуск GameDev дайджесту на ДОУ . У цьому дайджесті будуть вказані посилання на нові версії інструментів для розробки ігор , цікаві статті , аналітика, заходи, всякі корисності та багато іншого. Новини Хорошим іграм зараз ніщо не заважає окупатися. Гра « This War of mine » окупила вартість розробки за 2 дні . Autodesk зробив свої інструменти розробки безкоштовними для студентів у всьому світі. Як зазвичай буває в подібних випадках з безкоштовним ПО для студентів, доступ надається тільки за умови використання програм Autodesk в освітніх цілях , але ніяк не для комерційного використання. Компанія Gameloft відкрила у Львові новий офіс . Що з цього вийшло Ви можете прочитати, тут . Нова українська інді- студія запустила компанію на Kickstarter , і просить на розробку $ 350k . Crytek « заморожує » проект Warface для консолі Xbox 360. Нові версії інструментів для розробки Unreal Engine 4.6 . libGDX 1.4.1 . Torque 3D 3.6.1 .

Опубліковано: 12/12/14 @ 07:29
Розділ Різне Читати далі...