Agile , який спочатку радує, а потім викликає депресію

На дворі був лихий 2007-й рік Приблизно в цей же час деякі IT -компанії України почали переймати західний досвід і впроваджувати на своїх проектах нову методологію розробки софта - Agile ( aka «методика гнучкого увертня -програміста »). Вся наша команда гордо збиралася кожен день о 11 ранку на SCRUM - мітингу, де кожен розповідав про поточний стан справ і про те, що він планує за сьогодні зробити . Ці збори зазвичай займали не більш 10-15 хвилин, але до них також потрібно було хоч трохи підготуватися. Тим більше що замовники - швейцарці, а значить, спілкування англійською . Тобто ще мінімум 5-10 хвилин йшло на те , щоб прикинути, про що говорити . Але найчастіше напередодні виникав якийсь аврал , і вранці нічим було похвалитися . А значить, для підготовки до SCRUM - мітингу потрібно було ще більше часу , щоб пояснити причини свого не такого бравого просування в роботі . У підсумку вся ця епопея з номінально короткими зборами займала від півгодини реального часу. Але нам подобалося.

Опубліковано: 26/11/14 @ 12:08
Розділ Різне Читати далі...

SysIQ об'єднується з Astound Commerce під єдиним брендом Astound

У листопаді компанія SysIQ оголосила про об'єднання з компанією Astound Commerce і наступному виході на ринок під єдиним брендом Astound . «Ми об'єднуємося для посилення позицій на ринку e - commerce , виходу на нові ринки, розширення портфоліо і операційної оптимізації» , - розповідає Олена Кобилянська, віце- президент Astound Commerce за міжнародними операціями у Східній Європі. Дарина Горницкая , генеральний директор Astound Commerce , презентує новий брендинг компанії Astound на IT Forumе від UA Web Challenge 23 листопада Нагадаємо, що SysIQ , а тепер Astound , має офіси розробки в Києві, Чернігові , Ужгороді та Вінниці. Головний офіс компанії розташований в Сан- Франциско. За даними за серпень 2014 року в українських офісах компанії працювало 360 співробітників. SysIQ займав 23 - її місце у рейтингу ТОП-25 найбільших ІТ роботодавців України. Варто також відзначити, що на початку листопада 2014 компанія Astound Commerce відкрила офіс в Кошице , Словаччина .

Опубліковано: 26/11/14 @ 08:29
Розділ Різне Читати далі...

2 - 18 грудня - Курс вебінарів - " Business Analysis Essentials "

До нас частенько приходять З ПИТАНЬ на тему бізнес АНАЛІЗУ и цікавляться про ті, в чому самє Полягає робота бізнес аналітика та як ним стати. Тож ми вірішілі помочь усім зацікавленім и создали серію вебінарів , Які розкажуть и пояснювати, чим и як займається бізнес аналітик . І , звичайна , дадуть вам базу для розвитку бізнес аналітичних навічок у Собі , оскількі навички роботи з Вимогами потрібні НЕ Тільки аналітікам , но ї розробник , тестувальник чи проектного менеджера . Курс складатіметься з шести вебінарів и покріє Головні аспекти відповідальності аналітика и власне процес роботи з Вимогами . Що Важлива - проходитиме у Зручний для всіх післяробочій годину . А больше деталей ві знайдете у кожному опісі .

Опубліковано: 25/11/14 @ 11:04
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Олександром Панченком , Senior Researcher з Digital Society Laboratory

182 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про комп'ютерної лінгвістики , освіті та життя в Європі. Ми зараз активно працюємо над поліпшенням текстової версії , тому ваші коментарі дуже потрібні саме про якість текстової версії. У програмі: Актуальна робота Про во'IT'і Освіта в Росії і Європі Бауманка Домашні завдання Європейський професор Базова освіта Повернення на батьківщину Конференції Життя вчених в Росії і Європі Наука і гроші Кар'єра Researcher'а Книги у випуску : Speech and Language Processing - Daniel Jurafsky Shantaram - Gregory David Roberts Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компаній AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання, що стосуються подкасту, адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 25/11/14 @ 11:03
Розділ Різне Читати далі...

6 грудня , Київ - Workshop «Управління вимогами»

- У вас немає цілісної картини продукту ?
- Прийшов новий проект, а ви не знаєте з чого почату ?
- Чи не зрозуміло як організуваті збір та аналіз вимог на проекті ?
- Постійні розмови про ті як винен віглядаті продукт, но немає Спільного бачення ?
- Ті , что розробляє команда, в результаті Нікому НЕ потрібно?
Як ми вас Розуміємо : ) Більше того, ми Готові помочь вам розібратись в ціх нелегких харчування на нашому воркшопі ! Реєструйтесь вже зараз ;) Як це буде? 7- годинний воркшоп , під годині которого ві :
- отрімаєте основи управління Вимогами в Agile
- дізнаєтесь про техніки створення та управління Product Backlog -му
- навч делать декомпозіцію вимог від уровня Vision и до конкретної User Story
- навч вібіраті найбільш затребуваній кінцевімі Користувачами функціонал
- подивитесь на процес розробки програмного забезпечення з позіції бізнес аналітика
- спробуєте на практіці ЦІ інструменти и наб'єте Власні гулі : ) Стоимость ?
- Early b

Опубліковано: 25/11/14 @ 10:50
Розділ Різне Читати далі...

Дрібниці офісного побуту, через які співробітники йдуть або залишаються

Джерело картинки: screencrush.com соцпакет ситий не будеш Мої знайомі китайські програмісти любили говорити : «диявол - в дрібницях ». Ця приказка якнайкраще описує ситуацію: залучити співробітника в компанію складно, але втримати його ще важче. І справа не тільки в звичних слуху соцпакетах , гнучкому графіку , оплачувані відпустки , медичних страховках , курсах англійської та інших бенефітів , які надає та чи інша компанія . До хорошого звикаєш швидко - і до всього цього добра фахівці в IT вже встигли звикнути , наче так було завжди. Тепер якщо в якій-небудь поважаючої себе компанії немає закуси до чаю , якихось казенних продуктів в холодильнику або настільного футболу , це навіть викликає подив. До хорошого звикаєш швидко Коли я вчора за кухлем какао розговорився з front - end розробником з Itera Consulting на тему офісного побуту, на моє запитання , чи є у них там настільний теніс , він запитав: «Що? А ... настільний теніс ? Так, є , звичайно ».

Опубліковано: 25/11/14 @ 07:23
Розділ Різне Читати далі...

2 грудня, Київ - Курс " iOS з нуля"

Час:Вт і Чт з 19 : 00-22: 00 (вечірня група)
Тривалість:36 годин ( вихідні на свята)
Рівень:з нуля до реалізації власного додатка і повного розуміння коду Увага! MacBook при необхідності надаємо ! Можлива оплата частинами . - Докладна інформація про курс
- Фото з ??наших курсів
- Ми на Facebook Прикладиреалізованих і опублікованих в AppStore додатків після нашого курсу з нуля:
- PolyBlocks
- Grow Monitor
- 1 Glass Відгуки випускників Web Academy про курс « iOS з нуля» Також смачні чай , печеньки iOS тусовки і суспільство однодумців гарантуємо ! Залишилось 2 місця !!!Після НГ підняття цін! Встигни в останню групу в цьому році за вигідною ціною.

Опубліковано: 24/11/14 @ 11:26
Розділ Різне Читати далі...

1 грудня , Київ - 25 курсів для .NET і Web Frontend розробників

У понеділок 1 грудня 2014 в Навчальному центрі CyberBionic Systematics починаються курси для .NET і web розробників . Ви можете почати навчання в одній з цих груп або відвідати безкоштовне пробне заняття . Напрямок .NET і Backend/ASP.NET
- C # Starter ( введення в програмування з нуля) (2 тижні , 9 занять)
- C # базовий (4 тижні , 18 занять)
- C # Professional (4 тижні , 17 занять)
- Алгоритми та структури даних ( 2 тижні , 9 занять)
- SQL для початківців (2 тижні , 9 занять)
- ADO . NET ( 2 тижні, 8 занять)
- Entity Framework 5.0 ( 1 тиждень , 4 заняття)
- Шаблони проектування ( 2 тижні, 10 занять )
- WCF ( Windows Communication Foundation ) (1 тиждень , 5 занять)
- WPF базовий ( Windows Presentation Foundation ) ( 2 тижні, 10 занять )
- WPF поглиблений ( 2 тижні, 10 занять )
- ASP.NET базовий ( 2 тижні, 10 занять ) - ASP.NET Поглиблений (2 тижні , 9 занять)
- ASP.

Опубліковано: 24/11/14 @ 10:34
Розділ Різне Читати далі...

Новий парламент ліквідує Комітет з питань IT

Підготовча депутатська група запропонує новообраному Парламенту скоротити кількість комітетів Верховної Ради до двадцяти п'яти . Перелік комітетів був прийнятий за основу 20 листопада, - повідомляє прес- служба Верховної Ради. При цьому, як зазначив глава Підготовчої депутатської групи Володимир Гройсман ( «Блок Петра Порошенка» ), відповідно з даною пропозицією кількість комітетів не може бути збільшена. При цьому він підкреслив, що назви комітетів будуть пов'язані з їх компетенцією, а функціональні завдання будуть чітко визначені. Зменшення кількості комітетів планується за рахунок об'єднання ряду комітетів. Так, Комітет з питань інформатизації та інформаційних технологій буде об'єднаний з Комітет з питань транспорту і зв'язку .

Опубліковано: 24/11/14 @ 08:06
Розділ Різне Читати далі...

6 грудня Одеса - SCRUM тренінг в Одесі

Ми оголошуємо набір на одноденний тренінг , присвячений основам SCRUM . Тренінг пройде в Одесі.
В ході тренінгу ви :
Дізнаєтеся основи та філософію гнучких методів розробки Agile
Навчіться планувати SCRUM проекти
Дізнаєтеся , які ролі є в SCRUM , а так же хто за що відповідає: ScrumMaster , Product Owner , SCRUM команда
Отримайте розуміння того , як працюють SCRUM - інструменти
зможете застосувати отримані знання та навички SCRUM у себе в проекті! Загальна інформація :
- Тривалість: 8:00
- Документ про закінчення: Електронний сертифікат Кому це може бути цікаво :
- Проектні менеджери
- Тім - лідери
- SCRUM -майстри
- Розробники , тестировщики , дизайнери
- Бізнес аналітики Мета заходу:
Вивчити основи SCRUM процесу , через його практичне застосування , включаючи планування , оцінку і запуск планованого або існуючого проекту по SCRUM методології . Тренінг буде корисний новачкам SCRUM .

Опубліковано: 21/11/14 @ 12:35
Розділ Різне Читати далі...

6 грудня , Одеса - SCRUM тренінг в Одесі

Ми оголошуємо набір на одноденний тренінг, присвячений основам SCRUM . Тренінг пройде в Одесі.
У ході тренінгу ви :
Дізнаєтеся основи і філософію гнучких методів розробки Agile
Навчіться планувати SCRUM проекти
Дізнаєтеся , які ролі є в SCRUM , а так само хто за що відповідає: ScrumMaster , Product Owner , SCRUM команда
Отримайте розуміння того , як працюють SCRUM -інструменти
зможете застосувати отримані знання та навички SCRUM у себе в проекті! Загальна інформація :
- Тривалість: 8:00
- Документ про закінчення: Електронний сертифікат Кому це може бути цікаво :
- Проектні менеджери
- Тім - лідери
- SCRUM -майстри
- Розробники, тестувальники , дизайнери
- Бізнес аналітики Мета заходу:
Вивчити основи SCRUM процесу, через його практичне застосування , включаючи планування , оцінку і запуск планованого або існуючого проекту по SCRUM методології . Тренінг буде корисний новачкам SCRUM .

Опубліковано: 21/11/14 @ 12:35
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавіх Вакансій № 163

, найкращий hardware - стартап Європи в 2014 году , запрошує на роботу старшого Android- розробника . Компанія Opower , яка допомагатє людям заощаджуваті Енергію , шукає в Одессе Ruby Lead Engineer 'у. Зарплата від $ 5000. Харківська компанія Brightgrove попросила Написати текст вакансії , и теперь їй потрібен не тільки лише PHP developer . Компанія CS відкріває в Харькове стажерську програму «Oracle Students » для студентов 4-6 курсів . Концерн Хлібпром - провідний виробник хлібобулочних виробів , ТМ Bandinelli , ТМ Наминайко , ТМ Хлібна Хата шукає у Львові 1С програміста . Державній Телерадіокомпанії « Культура » потрібен талановитий web - дизайнер для розробки заставок програм та оформлення сайту . Народний проект шукає інтернет- маркетолога для Просування краудфандінгового ресурсу на західну аудіторію та авіамоделіста з досвідом конструювання керованих FPV моделей на базі автопілота .

Опубліковано: 20/11/14 @ 06:58
Розділ Різне Читати далі...

Невидимі лики ( Android , memory management )

Дано: Android аплікейшн з аудиторією 10 млн осіб. Crashlytics для трекінгу крешей . Топ 1 % крешей виглядають так: або так: чи ще десятком різних уявлень , але всі вони - OutOfMemory креши . Була проведена робота з аналізу існуючих memory leaks в додатку , і всі вони були усунені. Щастя наступило , але було недовгим . Крешей стало менше , але вони не пішли. Кардіограма студії: Дамп Хіпа в Memory Analyzer tool ( www.eclipse.org/mat/ ) Монітор спокійний: adb shell dumpsys activity activities com.app_name | grep " Running activities " -A 30 | head -30 каже : « Узбагойся » : Task # 4 - запущена всього одна активують . Але креши щось не пішли ... Змушує замислитися . Добре, що є розумні люди в різних Гугля , які пишуть розумні статті на зразок цієї . Подивимося , що говорить :
adb shell dumpsys meminfo com.app_name Після хвилини роботи додатку при одній відкритій активують в стеці : Wow ! 560 views та 8 activities ... Wow , чорт забирай ...

Опубліковано: 19/11/14 @ 07:30
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Мар'яною Романишин , комп'ютерним лінгвістом Grammarly

В подкасті піде мова про лінгвістиці . Ми зараз активно працюємо над поліпшенням текстової версії , тому ваші коментарі дуже потрібні саме про якість текстової версії . В програмі : Гендерний дисбаланс Про во'IT'і Диплом прикладного лінгвіста Репетиторство Перша робота в IT Різниця між лінгвістикою Комп'ютерна лінгвістика української мови Ринок праці лінгвістів Як стати комп'ютерним лінгвістом Шовінізм в IT Робота в Grammarly Книги у випуску : Speech and Language Processing - Daniel Jurafsky Natural Language Processing with Python - Steven Bird Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT - компаній AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 18/11/14 @ 11:51
Розділ Різне Читати далі...

7 лютого, Київ - Майстер - клас " Розробка поштового клієнта на MarionetteJS від ать до ять"

Спікер : Денис Кузін Marionette.js є однією з бібліотек , яка , використовуючи всю гнучкість Backbone.js , створює начерк архітектури та реалізує основу для написання великих і розширюваних Javascript додатки . В ході майстер - класу ми випробуємо всі тонкощі розробки на MarionetteJS поштового клієнта , розглянемо основні компоненти і будемо їх розширювати у власних цілях . План майстер - класу
1 . Основи BackboneJS
2 . Основи MarionetteJS
3 . Подієва модель
4 . Чому немає сенсу в тестуванні
5 . Робота з моделями і колекціями
6 . Реалізація Біндінга в'юшок
7 . Розуміння порядку ініціалізації
8 . Збірка проекту
9 . Бекенд на .

Опубліковано: 18/11/14 @ 11:15
Розділ Різне Читати далі...

10 грудня , Київ - Law & Finance Debugging 2014

Щорічний семінар по ключовим змінам в правових нормах ведення ІТ бізнесу! Кращі ІТ - юристи та фінансисти розкажуть про те , як уникнути " CRITICAL ERROR " в софтверном бізнесі . Зміни в операціях з валютою , розкриття кінцевого власника , податкове законодавство , мобілізація , # НБУ # СПД # ПЕРЕВІРКИ та інші регуляторні проблеми. Делегируйте юриста або бухгалтера від Вашої компанії ( а краще двох - 25 % знижка ) і будьте впевнені що ваш бізнес сумісний з діючою версією законодавства! У вартість входять:
- Обід та кава- брейки
- Набір матеріалів
- Сертифікат учасника
- Індивідуальні консультації від спікерів Для учасників Асоціації " ІТ України " знижка 40 %
Знижка на другого учасника від компанії - 25 % ( знижки не сумуються ) Програма семінару "Law & amp ; Finance Debugging " 9.30-10.00Реєстрація та вітальна кава 10.00-11.

Опубліковано: 18/11/14 @ 10:44
Розділ Різне Читати далі...

25 листопада, Київ - Курс " Java ООП "

Курс призначений для тих , хто прослухав наш курс « Java Start » або має базові знання мови Java і хоче підвищити свій рівень кваліфікації . Програма включає заняття з ООП , багатопотокова програмуванню , роботі з файлової системою , бібліотеці колекцій і розробці клієнт - серверних додатків . Після закінчення курсу ви будете впевнено орієнтуватися в Java SE і зможете проектувати з писати складні прикладні програми . Під час навчання ми розберемо і вирішимо безліч цікавих практичних завдань . Курс складається з 12 занять , які проводяться по вівторках і
четвергах з 19:00 до 21:00. Програма: ? Основи ООП. Пакети , класи , модифікатори доступу.
? Інкапсуляція , успадкування .
? Поліморфізм . Практичне застосування .
? Робота з винятками .
? Інтерфейси , подієво - орієнтоване програмування .
? Потоки введення- виведення . Робота з файлової системою .
? Многопоточность . Синхронізація потоків .
? Особливості java.lang.Object . Серіалізация .

Опубліковано: 18/11/14 @ 10:07
Розділ Різне Читати далі...

29 листопада, Київ - Kiev .Net MEETUP

Запрошуємо .NET розробників провести суботній ранок за чашкою ароматної кави/чаю і в компанії C #. Наша зустріч пройде в два етапи. Перша частина буде присвячена історії розвитку многопоточного програмування . Друга - перспективам розвитку мови C #. Плюшки і печеньки - обов'язкові гості програми . Приходьте , буде цікаво та смачно! Наші спікери : 1 . «Історія многопоточного програмування »- Олексій Анжіяк ( .NET Developer в компанії Svitla Systems , сертифікований тренер) . Що буде розглянуто:
- Що таке потік ?
- Синхронізація потоків .
- Шаблон асинхронної обробки .
- Синхронізації доступу до захищених ресурсів .
- TPL і що таке async і await . 2 . « Майбутнє С # »- Маргарита Остапчук (технічний євангеліст компанії Microsoft Ukraine ) Що буде розглянуто:
- Компірятор , як сервіс .
- Правила і засоби для розробки гарного коду .
- Проект Microsoft « ??Roslyn ».
- Пошук і рішення проблем в коді . Участь безкоштовно , реєстрація обов'язкове .

Опубліковано: 18/11/14 @ 08:41
Розділ Різне Читати далі...

Як реанімувати старий безнадійний проект. Частина 2 : Тимбилдинг

via Shutterstock . Перед прочитанням цієї статті рекомендуємо ознайомитися з попереднім матеріалом : «Як реанімувати старий безнадійний проект. Частина 1 : Рефакторинг vs переписування з нуля ». Муки вибору : формат команди та проекту Крім першої проблеми - « рефакторинг vs переписування з нуля » , вас чекає не менш захоплююче завдання - побудова команди та проектів . Ви можете:
1 . Створити дві конкуруючі команди . Одна з них супроводжує старий проект , друга - пише новий .
2.Создать два проекти ( новий і старий ) в рамках однієї команди . У першому випадку стара команда залишається супроводжувати вмираючий проект , поки нова команда з нуля переписує систему. Варто застерегти від спокуси випускати переписану систему тільки після повного повторення функціональності старої системи . Найчастіше таке рішення призводить до дуже тривалих протистоянню між старим і новим проектом , час розробки нового проекту затягується через невиправдано високих очікувань по функціональності.

Опубліковано: 18/11/14 @ 08:39
Розділ Різне Читати далі...

Результати опитування про роботу за кордоном

В опитуванні взяло участь 3109 IT - спеціалістів, з них 2354 осіб думають про релокації за кордон , 422 в даний момент працюють в іншій країні , 76 мають досвід закордонної роботи , але вже повернулися в Україну . 257 осіб переїжджати куди -небудь не планують. Найпопулярнішим державою для переїзду виявилося США - в якості бажаної країни його назвали 58,7 % опитаних . На другому і третьому місцях - Німеччина (42,3 %) і Канада ( 33,8 %). Країни для релокації Ті , хто тільки плануєпереїзд , найбільш бажаними країнами для життя називають США , Німеччину і Канаду : Всі названі варіанти : Для тих , хто вже працювавза кордоном або працює там зараз, розподіл по країнах виглядає наступним чином :

( у відсотках вказана частка кількості опитаних IT - фахівців , які мають досвід роботи в даній країні ) Терміни проживання за кордоном Як бачимо , переважна більшість українських IT - фахівців цікавить довгостроковий переїзд або ж релокацію назавжди.

Опубліковано: 17/11/14 @ 10:28
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176