Післямова - про зарплати і сеньйора

Хочу відповісти на деякі з коментарів до моєї колонці про сеньйорів . Конкретно ось на цих двох повторюваних тези: 1. «Просимо стільки, скільки беремо. Це ринок ». 2. «Ви думаєте не буває сеньйорів в 23 роки? Це плювок в обличчя молоді! » Відповідаю. 1. Звичайно потрібно брати стільки, скільки дають. Це справді вільний ринок і це прекрасно. 2. Звичайно бувають сеньйори в 23 роки. Ви що, «Соціальну мережу» не дивилися? Колонка була не про це. Давайте спробуємо ще раз. Гроші - це універсальне мірило цінності. Якщо річ Х коштує 100 доларів, а річ Y - $ 500 завжди це означає, що Y має якусь цінність проти Х. Це може бути цінність «в очах споживача», але вона завжди є. Таким чином ціни на вільному ринку дають «сигнал» і визначають поведінку покупців і продавців. Невидима рука ринку , по Адаму Сміту. Фішка в тому, що ринок прагне до балансу попит/пропозиції, але не завжди в ньому знаходиться.

Опубліковано: 14/07/11 @ 07:02
Розділ Різне Читати далі...

Junior-Middle-Senior - якими папугами міряємо?

У мегатопіке від Максима , який на момент написання замітки мав 400 + комментов:), в ході обговорення я навів такі ось критерії для Junior-Middle-Senior за рівнем складності робіт і самостійності: Jun: сам робить просту роботу і під наглядом - середню
Mid: сам робить середню роботу і під наглядом - складну Sen: сам робить будь-яку роботу і ще може наглядати робота ділиться на:
проста - нецікава, зрозуміло як робити
середня - цікаво, зрозуміло, що можна зробити, але є неясності з потенційними несподіванками - такий собі «перчик» детектед складна - дуже цікаво, але незрозуміло як зробити Таку градацію я використовував при роботі в оутсорсе - вона проста, компактна і шляхом нескладного аналізу дозволяє отримати ті кілька десятків компетенцій, який будуть мірилами якісної оцінки співробітника на предмет співвідношення його з погонами і відповідної виделкою оплати.

Опубліковано: 13/07/11 @ 10:03
Розділ Різне Читати далі...

ДОУ Хакатон у Львові - звіт

Стартував ДОП Хакатон у Львові не зовсім за сценарієм, але це природно. Сверхпунктуальние учасники почали збиратися вже до третьої години дня. Їм вдалося спостерігати закулісні клопоти організаторів заходу. Але все пройшло у вже традиційному доухакатоновском неформально-доброзичливому дусі: всі розуміюче посміхалися один одному, вели цікаві розмови і навіть не сподівалися, що захід почнеться вчасно. Порадувало те, що очікування початку Хакатона нікому не було в тягар. Мабуть, секрет простий - розумним людям завжди знайдеться про що поговорити. Власне, так і сталося. Ще протягом години народ продовжував стікатися в зал, намагаючись не сильно заважати виступу доповідачів.

Опубліковано: 13/07/11 @ 07:42
Розділ Різне Читати далі...

Як виходять "сеньйори" в 23 роки?

- Програмісти, ви зажрались! © threefatcats Так напевно могли б сказати (майже) всі компанії-аутсорсери. І напевно (майже) всі вони так і думають. Але ніколи не скажуть вголос - адже їм доводиться цих програмістів щодня запрошувати на співбесіди і продовжувати вмовляти «розглянути можливість роботи на цікавому для вас проекті». Та й компаніям, насправді, ціна «ресурсу» не так щоб і важлива - був би клієнт, який оплачує рахунки. Звідки беруться на ринку «senior java developer, 23 роки»? Підозрюю, що значна частина цих 23-річних пацанів думають, що вони справді такі класні фахівці. У мене є для вас новина - підвищення зарплат двічі на рік або + $ 500 на новому місці роботи дуже часто не має конкретно до вас ніякого відношення. Така зараз ситуація на ринку. І в цьому мінімальна заслуга українських розробників. У компанії валом валять клієнти. Клієнтам потрібні «голови». На вчора. Менеджмент ставить завдання рекрутерам - «наймайте, бюджет не обмежений».

Опубліковано: 12/07/11 @ 09:18
Розділ Різне Читати далі...

KPI-OPEN 2011: як це було

Традиційно на початку липня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» пройшла щорічна VI Міжнародна студентська олімпіада з командного програмування. Змагання проходили, як і в попередні роки, в два тури, протягом яких 95 команд з 6 країн Центральної та Східної Європи боролися за звання кращої команди. У цьому році конкурс серед учасників проходив по накатаній схемі: компанії-спонсори олімпіади анонсують і пояснюють завдання, потім кожна команда (не більше 4-х чоловік, на чолі з тренером) намагається вирішити її онлайн за певний термін. За словами організатора KPI-OPEN 2011, Івана Плотникова, цього року олімпіада була «повністю Linux based», що допомогло в ефективності компілювання завдань і розробникам, і учасникам самої олімпіади. Особлива гордість Івана - випускники Київського політеху та їх участь в KPI-OPEN: олімпіада-2011, її організація і розробка завдань повністю лягла на плечі колишніх студентів КПІ.

Опубліковано: 12/07/11 @ 05:57
Розділ Різне Читати далі...

Карта кар'єри

Проводжу з командою post-evaluation бесіди, і часто доводиться відповідати на одне і те ж питання, в різних варіаціях виникає майже кожен раз: «Що мені робити, куди розвиватися? У якому напрямку? Які скіллзи варто придбати, щоб пройти на наступну сходинку кар'єрних сходів? » Щоб відповісти, склав карту переходів за посадами в IT - заодно і сам систематизував свої уявлення. Звичайно, карта довльно умовна. По-перше, що там - у правому нижньому куті (де CTO, CIO та інші страшні абревіатури) - знаю тільки з чуток, і можу помилятися. По-друге, градації різні у всіх компаній: одні користуються системою Junior - Middle - Senior, інші - колірний диференціацією поясів, треті - нумерованими бенду; сенс, втім, від цього не змінюється. Проте, якщо мені підкажуть зміни та доповнення до карти - буду дуже вдячний, і змінену версію обов'язково розшарено:) Саму картку ви знайдете нижче, а зараз хочу прорекламувати сервіс, який дозволив мені її намалювати.

Опубліковано: 10/07/11 @ 06:13
Розділ Різне Читати далі...

Успішні кейси просування в Яндексі. Частина 2. Хитрощі Вікімарта.

На мою Вікімарт показовий приклад багатьох нюансів внутрішньої оптимізації. Заходимо, припустимо, на Що бачимо в шапці? Бачимо купу всякої всячини: Тобто, наприклад, менюшка «Каталог + Бренди + Вибрати подарунок + Перший раз на Вікімарте? + Доставка та оплата + Для магазинів ». Цінно таке меню з точки зору SEO? Немає.
Ось хлібні крихти цінні: Вони з тематичних товарів прокачують, припустимо, ключевік «подушки», та й «Natures Подушка 'Нічна гармонія' 70 ? 50" там зовсім не текст, а замаскована під текст посилання на цей самий товар, в яких ми знаходимося. Цікавий момент, воно посилається не на: А на: http://home.wikimart.ru/textile/pillow/model/2579084/ Тобто на редирект. Хто-небудь допер в чому тут фішка? Особисто у мене поки два припущення. Чи це залишки якогось старого ЧПУ. Або Вікімарт врахував, що посилання на саму себе не працює і зробив так, що сторінка посилається не на саму себе, а на склеєну з собою сторінку. Мда, якщо це працює, то це щось нове.

Опубліковано: 09/07/11 @ 05:57
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест тижня, 8 липня

Добрий день, шановні читачі. Як і передбачалося , законопроект про внесення до Податкового кодексу змін , що стосуються спрощеної системи оподаткування, не буде прийнятий до того, як парламентарії підуть на канікули до вересня : депутатам не вистачило часу. Усім, хто зацікавився Положенням про Державний реєстр баз даних, що було затверджено два тижні тому , рекомендую прочитати статтю на Watcher.com.ua зі спробою з'ясувати подробиці і процедуру реєстрації, а також можливе покарання за невиконання приписів. Новини Платформа Heroku тепер підтримує Clojure представлена ??NodeJS 0.5.0 . Стів Фьюбер (Steve Fuber) представив проект суперкомп'ютера з більш ніж 1 млн процесорних ядер архітектури ARM.

Опубліковано: 08/07/11 @ 06:41
Розділ Різне Читати далі...

Чому варто працювати в продуктовій компанії

Якщо ви замислюєтеся над подібними питаннями, то нижче я постарався розкрити цю тему, з боку людини, яка 2,5 роки працював в продуктовій компанії і вже більше трьох років створює свій продукт. 1. Орієнтація на результат, а не на процес. Працюючи в аутсорсингу, ви в тій чи іншій мірі продаєте свої години роботи, і ваш менеджмент вирішує часом завдання протилежну з бізнес метою замовника. Менеджмент хоче продати якомога більше годин при цьому зберігши обличчя (орієнтується на процес), замовник хоче отримати якомога більш якісний продукт за оптимальні гроші (орієнтується на результат). У продуктовій компанії все орієнтовані на результат - випуск нової версії продукту, і це робить розробку більш правильною, а значить ви працюєте продуктивніше з точки зору здатності створювати кінцевий продукт, а значет ви розвиваєте свою ефективність і стало бути підвищуєте свою цінність як спеціаліста. 2. Близькість до замовника та розуміння бізнес-процесів.

Опубліковано: 06/07/11 @ 06:13
Розділ Різне Читати далі...

Юха Крістенсен, Cogniance: допомагаємо компаніям створювати інноваційні продукти

Кар'єра Juha Christensen розвивалася цікаво - від віце-президента компанії Microsoft до венчурного капіталіста і засновника « хмарної »компанії CloudMade і врешті-решт призвела до Києва. - Юха, яким чином ви опинилися в Україну? Це був 2005 рік. Плюс після кризи 2000 люди не вірили в стартапи, і воліли йти в більш стабільні компанії. Ми знали, що не хочемо засновувати компанію в Каліфорнії, тому що там ІТ бізнес розвивається дуже швидко, і кращих людей забирають великі компанії як Google, плюс розмір зарплат позамежний. Ми вибирали з країн Балтії, Індії, Китаю та України. - Тобто було попереднє дослідження ринку? - Так, і що цікаво, ми робили це дослідження спільно з урядом Данії, тому що вони виділили пару випускників MBA для цього проекту. України опинилася на чолі списку за всіма параметрами, які ми встановили для пошуку. Тут дуже грунтовне технічну освіту і велика кількість випускників щороку.

Опубліковано: 06/07/11 @ 07:41
Розділ Різне Читати далі...

Industry quarterly, July 2011: growth continued

Executive overview of the outsourcing and software development industry in Ukraine, April-June 2011. Big outsourcing companies are getting bigger Outsourcing companies continue to grow at a brisk pace. Our estimate is that TOP5 companies are adding between 250 and 400 employees in total each month, all locations. About 70% of these new employees are coming from smaller and less successful outsourcing companies. Salary survey findings: wages are up 10-15% year-on-year Salary survey we've done in May 2011 and October 2010 shows a 10-15% year-on-year increases in wages . The data are based on online anonymous surveys from the users of developers.org.ua . We published our key findings in several installments: QA , PM , DEV and regions . Tax code changes Starting January 2011, Ukraine's businesses work according to a completely new tax code. The legislation was hastily put together and has lots of glaring omissions that are being fixed.

Опубліковано: 05/07/11 @ 05:01
Розділ Різне Читати далі...

Зарплати програмістів: зростання на 10-15% до 2010

Загальна картинка Наша вибірка по розробникам склала 1542 анкет, отриманих у ході онлайн-анкетування на сайті в травні 2011. Середня зарплата (медіна) розробника для Києва становила $ 2000 ± 32. Львів - $ 1500, Харків $ 1400 і Дніпропетровськ - $ 1700. Зростання зарплат до 2010 склав 10-15% Найцікавіша частина - порівняння даних травневого опитування з результатами жовтня 2010 . Середня зарплата у програмістів виросла з $ 1555 до $ 1662, медіана - c $ 1500 до $ 1600. Це дані по всіх містах, ми отримали 1542 анкети програмістів в травні 2011 і 988 анкет в жовтні 2010. Таким чином маємо зростання зарплат в річному вираженні на 10-15%. Розрахунок такий: взяли зростання жовтень-травень 6% і помножили на два, припускаючи, що зростання травень-жовтень 2010 був приблизно таким же, як і жовтень-травень 2011. Розрахунок не супер точний, тому й даємо діапазон у кілька відсотків. (червона лінія - медіана зарплат) Судячи з графіками, Київ продемонстрував найбільше зростання зарплат.

Опубліковано: 04/07/11 @ 10:05
Розділ Різне Читати далі...

Головні події липня

липня обіцяє нам не тільки зливи, дощі та грози, а й чимало корисних і цікавих подій для розробників і наближених до них зацікавлених осіб. У поточному місяці надається можливість отримати потрібні знання та вміння на семінарах і тренінгах, попрацювати для душі на Хакатонах, відпочити з користю для тіла на березі моря на святкуванні Дня системного адміністратора. Нижче наведено десять найцікавіших заходів липня, які не можна залишити без жодного уваги. Повний список подій дивіться тут . Подвійний семінар «Бізнес-моделі ІТ-стартапів. Пошук інвестора та підготовка документів для зустрічі з ним » 7 липня, Київ 7 липня йдемо на семінар для набуття навичок стратегічного планування та розробки бізнес-планів, залучення та етикету переговорів з потенційними інвесторами. Даний захід виявиться особливо корисним для розробників, які планують власні проекти, а також для студентів та підприємців. Участь платне. Детальніше дізнатися тут .

Опубліковано: 03/07/11 @ 10:01
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент з WebEffector. Звіт № 2

WebEffector Привіт усім! C моменту написання першого звіту про посилальному зібранні WebEffector пройшов цілий місяць, а це означає, що потрібно публікувати свої результати. Відразу скажу, що в сьогоднішньому пості я не буду викладати скріншоти, так як, в общем-то, нема чого показувати. У всіх моїх проектів, які додані в WebEffector мета - просунутися в пошуковій системі Яндекс. Так от, в Google позиції ростуть, а Яндекс вже другий місяць стоїть на місці. Висновок звідси один - одним WebEffector'ом в Яндексі не піднімешся. Відповідно, потрібно підключати статті, або ж вічні посилання. Зараз у мене немає бажання робити цього. Зате я придумав дещо більш цікаве, про що я й розповім нижче. В рамках марафону «30000 за 60 днів» я створив російськомовний проект під український трафік. Просуваю я цей проект тільки під Google. Вже через два місяці я домігся непоганих результатів. Я подумав, що якщо підключити WebEffector до цього проекту, то можна буде добре підняти позиції, ну і відповідно, трафік.

Опубліковано: 03/07/11 @ 07:48
Розділ Різне Читати далі...

Эксперимент с WebEffector. Отчет №2

Експеримент з WebEffector. Звіт № 2 Привіт усім! C моменту написання першого звіту про посилальному зібранні WebEffector пройшов цілий місяць, а це означає, що потрібно публікувати свої результати. Відразу скажу, що в сьогоднішньому пості я не буду викладати скріншоти, так як, загалом-то, нема чого показувати. У всіх моїх проектів, які додані в WebEffector мета - просунутися в пошуковій системі Яндекс. Так ось, в Google позиції ростуть, а Яндекс вже другий місяць стоїть на місці. Висновок звідси один - одним WebEffector'ом в Яндексі не піднімешся. Відповідно, потрібно підключати статті, або ж вічні посилання. Зараз у мене немає бажання робити цього. Зате я придумав дещо більш цікаве, про що я і розповім нижче. В рамках марафону «30000 за 60 днів» я створив російськомовний проект під український трафік. Просуваю я цей проект тільки під Google. Вже через два місяці я домігся непоганих результатів. Я подумав, що якщо підключити WebEffector до цього проекту, то можна буде добре підняти позиції, ну і відповідно, трафік.

Опубліковано: 03/07/11 @ 07:48
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент з WebEffector . Звіт № 2

Експеримент з WebEffector. Звіт № 2 Привіт усім! C моменту написання першого звіту про посилальному зібранні WebEffector пройшов цілий місяць, а це означає, що потрібно публікувати свої результати. Відразу скажу, що в сьогоднішньому пості я не буду викладати скріншоти, так як, загалом-то, нема чого показувати. У всіх моїх проектів, які додані в WebEffector мета - просунутися в пошуковій системі Яндекс. Так ось, в Google позиції ростуть, а Яндекс вже другий місяць стоїть на місці. Висновок звідси один - одним WebEffector'ом в Яндексі не піднімешся. Відповідно, потрібно підключати статті, або ж вічні посилання. Зараз у мене немає бажання робити цього. Зате я придумав дещо більш цікаве, про що я і розповім нижче. В рамках марафону «30000 за 60 днів» я створив російськомовний проект під український трафік. Просуваю я цей проект тільки під Google. Вже через два місяці я домігся непоганих результатів. Я подумав, що якщо підключити WebEffector до цього проекту, то можна буде добре підняти позиції, ну і відповідно, трафік.

Опубліковано: 03/07/11 @ 07:48
Розділ Різне Читати далі...

Про імміграцію або пора заводити трактор

Як багатьом давно відомо, ситуація в країні у нас дуже нестабільна і краще поки що не стає (не виключаю, що стане, по-принаймні сподіваюся на це), а чекати цього заповітного години далеко не всім хочеться тому хочеться пожити як біла людина + дітям хотілося б добре майбутнє (хоч у мене їх ще поки і немає, але будуть). Саме тому, я десь півроку тому почав серйозно замислюватися про те, щоб виїхати з країни, тому що бізнес тут вести часто небезпечно і собі ж дорожче, до того ж особисто у мене великих прив'язок до місця проживання немає, головне щоб був ноутбук, стабільний інтернет і банкомати (ака ATM), де можна було б знімати готівку. До слова буде сказано, що імміграція для нашого брата айтішника не найскладніша річ - бо професія при наявності належного досвіду затребувана і думаю буде ще довго такий, т.к. живемо вже в інформаційному світі. Планую поїхати на протязі наступного року, постараюся тут розповідати про основні моменти і ньюансах.

Опубліковано: 02/07/11 @ 04:50
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест тижня, 1 липня

Добрий день, шановні читачі. Минулий тиждень практично не принесла гучних новин в українській ІТ-індустрії. Втім, варто згадати про те, що законопроект про внесення до Податкового кодексу змін , що стосуються спрощеної системи оподаткування, не був внесений до порядку денного наступної парламентської тижня; таким чином, "a href =" http://vlasnasprava.info/news/n-korolevskaya-v-luganske-lyudi-ne-prostyat-vlasti -fokusy-s-uproshhennoj-sistemoj-nalogooblozheniya/"rel =" nofollow ">його прийняття з великою ймовірністю переноситься на 1 січня наступного року. Ще одна цікава посилання - черговий заклик Михайла Бродського до підприємців, на цей раз він просуває ідею об'єднання в галузеві ради. Новини Історія с продовженням : як ФБР вкрало сервер Instagram; чутки про відставку Балмера викликали зростання акцій Microsoft; вийшла нова версія індексу мов програмування TIOBE , Lua вперше потрапила в першу десятку.

Опубліковано: 01/07/11 @ 07:04
Розділ Різне Читати далі...

Світло і радість аутсорсингу

 серденько і лапочка У нашій з вами так званої індустрії чомусь прийнято не любити аутсорсинг. Вважається, що аутсорсинг це фу і погано , а ось якась «продуктова розробка »це ня і добре. Не кажучи вже про стартапам. Стартапи - це наш маленький Грааль, нехай і трохи прибитий. Природно, картина світу як завжди не бінарна. Буває по-різному і дуже часто навіть зовсім по-іншому. Зараз я тут спробую розібрати найпоширеніші міфи в цій сфері. Залишайтеся на лінії. Картинка для привернення уваги. На картинці - розробник з аутсорс, розумничка, серденько і лапочка. Міф перший. Продуктова розробка - це просто ваще як круто. Тут відразу декілька пунктів. По-перше, у нас тут під продуктової компанією часто розуміють щось не дуже чітке. Типу, якщо компанія працює над одним проектом (або парою пов'язаних), то вона продуктова . Хоча і менеджмент, і все управління, і навіть постановка вимог знаходяться не в Україні.

Опубліковано: 01/07/11 @ 06:38
Розділ Різне Читати далі...

Hacker Space Kiev - далі буде

Хотів би написати невеликий апдейт до замітці Давайте побудуємо свій Hacker Space в Києві ( HSK ). Що нам зараз потрібно - так це критична маса користувачів і подій. Користувачів, які платитимуть membership fees і івенти , на які будуть приходити люди. Перший Хакатон , насправді , був спробою оцінити попит на такого роду івенти з боку розробників. Попит є:) За приміщенню і спонсорам теж є кілька перспективних варіантів, але завдання номер один - набрати базу користувачів, які проголосують гаманцем за створення HSK. Думаю передплату можна відкривати хоч завтра. Збирати наприклад $ 100 на перші три місяці, якщо до кінця року не запустився - повернемо гроші назад або ж влаштуємо мега - паті. Ну а поки - більше подій , хороших і різних.

Опубліковано: 30/06/11 @ 03:30
Розділ Різне Читати далі...