Заблокували рахунок у EPS

Простіше кажучи, EPS мені сказав« от'ебісь ». OK. Сьогодні начитався всякого на Masxter-X, та й гарний товариш погано відгукувався про ePayService, але все ж таки вирішив ризикнути перевести в готівку чек через них, тому що все ж таки особисто у мене був в цілому позитивний досвід роботи з цією конторою. Сунувся, забув пароль. Скористався нагадувач, намагаюся увійти, і ось що бачу:    При цьому посилання веде на FAQ , де про блокування ні слова. Я вважаю свинством саму її, а потім подвійним свинством спосіб повідомлення про це. Прямо як А1 надійшли, виявилися такими ж красенями.  Ніяких дій для відновлення облікового запису робити не буду і взагалі я туди більше ні ногою. Я більше не рекомендую EPS нікому , так і знайте. Працював з ними без проблем, але це було давно.

Опубліковано: 01/03/11 @ 11:11
Розділ Різне Читати далі...

. Htaccess: Поради та основні помилки.

htaccess htaccess З усіх елементів веб дизайну та кодування, htaccess - один з найбільш страшних. Як би там не було, це - неймовірно сильний інструмент, у якого є потенціал, але він також може повністю зламати Ваш сайт, якщо Ви допустите помилку. Нижче дюжина підказок, які допоможуть Вам використовувати htaccess у своїх корисливих благих цілях. Вони не такі страшні, як багато хто припускає, і якщо Ви витратите на вивчення хоча б кілька хвилин, я впевнений, що Ви швидко схопіть, як вони працюють і чому. Після підказок поговоримо про 8 найбільш поширених помилках. Що ж, почнемо? 12 Основних прийомів. htaccess: 1. Створіть власну сторінку помилок. . htaccess на Apache сервері Linux полегшує створювати Ваші власні сторінки помилок. Просто створіть свої власні сторінки помилок і додайте цей код в свій . Htaccess файл: ErrorDocument 401/401.php ErrorDocument 403/403.php ErrorDocument 404/404.php ErrorDocument 500/500.php (Ви повинні замінити "/ 500.

Опубліковано: 28/02/11 @ 04:02
Розділ Різне Читати далі...

Щасливий фермер. Злом щасливого фермера

щасливий фермер Одразу кажу, що отримати голд на шару не можна!) Не існує способу отримання Голда на шару, а якщо і є то ніхто його вам (і мені в тому числі) не скаже. Я хочу вам запропонувати досить простий і дуже ефективний спосіб швидкої прокачування. Мінус тільки один, він не приносить грошей, тільки досвід! Отже, адже всім зрозуміло що все тримається на обмані?) Для початку зареєструйте штучок так 10 акаунтів вконтакте . Фейків, загалом. Наповніть їх як попало) Наприклад візьміть 10 анкеток яких-небудь емогерл і тупо скопіювати! Повірте плагіат на тлі майже 40 мільйонів акаунтів ніхто не помітить) Перелінкуйте їх всіх . Загалом подобавляйте кожного один-одному в друзі. І не забудьте додати їх собі в друзі. Ось так от за 2 хвилинки ви отримати +10 друзів)) ГГ) Заради безпеки можна використовувати проксі. Для фейків! Скажімо, накопати 10 кульових проксі не складно (не обов'язково анонімних між інш).

Опубліковано: 28/02/11 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Ненавиджу IE! Ненавиджу Joomla! Ненавиджу Virtuemart!

tesla09 Мабуть почну з хорошого) Сьогодні день народження Нікола Тесла і у гугла на честь цього нове лого) Красиве)) Не знаю чому, але я хоч і не люблю гугл (хоча користуюся рідером, поштою, пошуком) за жагу до монополії, але їх картинки оч подобаються ))) А вам? Я власне вже тиждень працюю в конторі Novikov.ua і роботи навалом. Самою різною, в основному складної)) Я б собі тихо писав прогу для реєстрації і управління доменами якщо б на мене не повісили черговий проект, де мені власне довелося зіткнуться з проблемами верстки ... У чому погань! Варто магазин на основі зв'язки Joomla + Virtuemart. Блін, ну хто ваще таке ставить. Воно навантажує сервер, не зручно в навігації і не володіє часом достатнім функціоналом. Моє ІМХО рідкісне гавно. Що ж краще? VamShop ! Ніякої реклами, як на мене це найкраще, що є на даний момент. Але як то кажуть дарованому коневі в зуби не дивляться і потрібно працювати з тим, що дають ... Суть проблеми: іноді товар "йде" вниз. Таке спостерігалося тільки в ІЕ ...

Опубліковано: 27/02/11 @ 01:31
Розділ Різне Читати далі...

Ніколи не пізно

Scatman John (Скетмен) Нещодавно один мій друг розповів мені прекрасну повчальну історію, а сьогодні кілька годин тому я почув прямо на вулиці голосно грає пісеньку і вирішив переказати історію вам.    Пам'ятаю цього прикольного вусатого дядька з дитинства, мені було 11-12 років, коли я побачив по телевізору його кліп. Певно, що його бачив і чув майже кожен з моїх читачів. Скетмен. Джон Скетмен.  Джон заїкався з дитинства. Він пройшов через низку всяких сумнівних занять, в тому числі був наркоманом (як інший мій друг , тільки гірше). Але Джон знайшов у собі сили піднятися. Вірніше, їх знайшла його дружина. Успіх прийшов до Скетмену у віці 52 років! Шкода, що прожив він після цього недовго, але зате щасливо. Подробиці ви можете дізнатися з Вікіпедії .  А про які історії пізнього успіху знаєте ви?  P.S. А ще мене знову повернули до теми дезінформації . Коли я ввів у простоплеере пошуковий запит Scatman, першою в списку виявилася пречудово пісенька Cotton Eyed Joe .

Опубліковано: 25/02/11 @ 12:41
Розділ Різне Читати далі...

Ох вже ці лапки!

З «ялинками» не все так просто, як іноді здається. Код для автозаміни лапок я змінюю вже третій чи четвертий раз:) От вчора людині підказав як треба , але ж неправильно підказав! Приношу свої вибачення і публікую начебто вже зовсім правильний варіант, хоч і не дуже красивий.  Як було в останній раз?  $ text = preg_replace ("/ " ([^ "] +) "/u "," "$ 1" ", $ text);  Проблема такого рішення в тому, що вона замінить на «ялинки» навіть лапки для значень атрибутів у HTML-коді. Якщо HTML в $ text не планується, то нормально, хоча тут дурні зайві слеш.  Правильний варіант  $ text = preg_replace ('/([^=])"([^"]+[^=])"/ u ', "$ 1" $ 2 "",'-'.$ text);
$ Text = mb_substr ($ text, 1);  До вхідної змінної $ text додається незначущий символ «-», щоб вираз спрацювало навіть для лапок, що стоять на самому початку рядка. А після цей символ забирається через mb_substr.

Опубліковано: 25/02/11 @ 01:58
Розділ Різне Читати далі...

Бліц-опитування: прогнози ринку розробки ПЗ на 2011 рік

Лілія Погоріла (HR Manager) і Сергій Малий (Bizdev), Itera Consulting Світовий попит на послуги software-аутсорсингу зростає. Це пов'язано як зі зростаючими потребами компаній в інформатизації, більше не покриваються локальними фахівцями, так і з вимогами ринку до ефективності бізнесу. У 2011 році ми очікуємо зсув попиту з аутстаффінгу та аутсорсингу завдань до аутсорсингу проектів та програм. Також ми розраховуємо на підвищення попиту на високотехнологічні сервіси, розраховані на залучення більш кваліфікованих фахівців. Попит на послуги українських аутсорсерів буде підвищуватися, замовники будуть довіряти їм більш складні і, відповідно, цікаві проекти. Все так само будуть затребувані фахівці з. Net, Java, а також QA професіонали. Плануємо розвивати також SharePoint компетенцію в нашій компанії і ведемо переговори про нові цікаві проекти, пов'язані з мобільними технологіями і Web розробкою. Поки складно сказати, як практично будуть впроваджені податкові зміни.

Опубліковано: 24/02/11 @ 01:13
Розділ Різне Читати далі...

DOU Roadmap

roadmap Хочу трохи розповісти, що відбувається з Developers і які у нас плани. Але спочатку невеликий ліричний відступ. Навіщо існує ДОП? Навіщо особисто я ним займаюся ось уже 5 років? Проект приносить гроші, це умова необхідна, але недостатня. Хочеться вже чогось більшого. «Зробити галузь краще» звучить добре, мені подобається. З цього, власне, все і починалося. Ідея анонімної бази зарплат та вікі для обговорення компаній прийшли саме так, з« світлих ідеалів ». У травні 2010 я писав про кризу у моєму ставленні до проекту. Це був у якійсь мірі переломний проект і зараз можна підвести якісь підсумки. Підписали договір з Rabota.ua про« аутсорсингу »наповнення розділу Вакансії. Домовилися з дизайн-студією Ведж про спільну роботу над технічною частиною ДОП, результатом чого став перезапуск сайту на новому движку . Провели крутий рейтинг-компаній 2010 і прикольний рейтинг мов програмування . Я вважаю, що ми на правильному шляху, хоча звичайно не все йде так, як хочеться.

Опубліковано: 23/02/11 @ 10:21
Розділ Різне Читати далі...

Як зробити сайт зручним. Юзабіліті за методом Стіва Круга

Как зробити сайт удобним. Юзабіліті за методом Стіва Круга Нещодавно Бібліотека Aweb поповнилася новою книгою - «Як зробити сайт зручним. Юзабіліті за методом Стіва Круга», враженнями від прочитання якої я хочу поділитися. Перше що привернуло увагу в книзі - її англомовне назву «Rocket Surgery Made Easy: The Do-It-Yourself Guide to Finding and Fixing Usability Problems», що виділяється на тлі російськомовної адаптації. У книзі автор бестселера «Не змушуйте мене думати» (Don't Make Me Think: A Common Sense Approach to Web Usability) розповідає про метод поліпшення сайтів на підставі юзабіліті тестування. Ключове напрямком юзабіліті тестування - виявлення та усунення перешкод на сайті заважає виконанню завдань користувачів. Більшість розробників проектують інтерфейси і функціонал без залучення емпатії (здатності поставити себе на місце іншої людини), що призводить до створення сайту непрактичного для кінцевого користувача і не виполняющіего поставлені перед ним завдання. Дане твердження можна проілюструвати невеликим тестом.

Опубліковано: 23/02/11 @ 08:08
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест тижня, 28 січня

Доброго ранку, шановні читачі.
Чергова п'ятниця, і ви можете читати свіжий Дайджест тижня на DOU - четвертий у цьому році. Перед тим, як приступити до читання цікавих і більш-менш серйозних матеріалів, посилання на які ми зібрали за тиждень, рекомендую перейти на сторінку нового сервісу від творця відомої OneMillionDollarHomepage - Do Nothing For 2 Minutes , - щоб відволіктися від проблем і заспокоїти розхитані за робочі дні нерви.
Практика Wolfram Alfa відкрив API огляд платформи Android 3.0 і оновленого SDK .

Опубліковано: 20/02/11 @ 08:17
Розділ Різне Читати далі...

Як одночасно оновлювати свій сайт і заощаджувати час

Як одночасно оновлювати свій сайт і економити час Здрастуйте, дорогі друзі. Сьогодні я хочу розповісти про одну корисної фішці, яка напевно стане в нагоді власникам сайтів, які зацікавлені в постійному оновленні своїх сайтів унікальним контентом. Як зазвичай я люблю робити, перед основною частиною, буде що пояснює вступ - що, чому і як. Витоки, так би мовити. Колись давно, коли сайти були ще маленькими, а роботи пошукових систем пересувалися по Інтернету дуже повільно і як наслідок було достатньо мати в індексі 20-30-50 статичних сторінок з яких просувалося максимум одна головна по купі запитів (до речі сказати, переконаний, зараз таких ще багато). Ось тоді всім жилося добре і всі сиділи в топах видачі пошукачів. Але прогрес не стояв на місці і технології розвивалися, в підпорядкуванні пошукових систем з'явилися нові вірні слуги - так звані швидко-роботи. Що ходили і постійно дивилися, а чого нового з'явилося на сайті.

Опубліковано: 18/02/11 @ 05:59
Розділ Різне Читати далі...

Найдорожчі ключові слова в Рунеті за даними агрегатора RooKee

Спонсор солодкого місяця - CamelHost.net .
Навіть верблюд знає, що цей хостинг чоток. Потестую безкоштовно .
Нещодавно я почав домагатися до RooKee на предмет видачі списку запитів, на які найбільше витрачають грошей через цей агрегатор. Вийшло успішно, тому сьогодні вас чекає цікава статистика. До речі, аналогічні дані мені обіцяли видати і в Сеопульте, але згодом Євдокимов кудись так само успішно пропав. :-( Взагалі, список найдорожчих запитів потрібен не просто так, а заради цілком конкретної мети - підбір тематик під псевдо-СДЛ, котрі так люблять робити оптимізатори. Точніше, Манімейкер. Під цим терміном - «псевдо СДЛ» - я маю на увазі збірники копірайту, які багато в чому робляться заради прибутку з контекстної реклами. Список збирався не за критерієм «рекомендованого бюджету», а по тому - які запити лідери за витратами в конкретно RooKee. Тобто, можлива така ситуація, що є Вася Пупкін, затрачену в RooKee купу грошей на запит, який решті потрібен куди менше.

Опубліковано: 18/02/11 @ 01:30
Розділ Різне Читати далі...

Дослідження. Фільми, рейтинг яких на Кинопоиск і IMDB сильно відрізняється.

Спонсор солодкого місяця - CamelHost.net .
Навіть верблюд знає, що цей хостинг чоток. Потестую безкоштовно.
Я тут остаточно довбонув на рейтингах фільмів і в середині грудня провів типу дослідження. Ніби як унікальний у своєму роді. Суть в наступному. На Кинопоиск на той момент було 6693 фільму, що мають більше 300 голосів. Я знайшов програміста, який Спарс з КП всі оцінки самого КП + IMDB. Оскільки КП видає оцінку IMDB як би на додаток - додатково парсити IMDB не довелося. Потім зібрав отриманий результат в excel файлі і вивів показник під назвою «різниця». Ну, пам'ятаєте обговорювали ? Різниця в оцінках обох порталів, наскільки істотно оцінки різняться. І, відповідно, вивів два ТОПу. Але спочатку цифри: На КП 6693 фільму мають більш 300 голосів. Кіно з меншою кількістю голосів я не став включати в дослідження. З цих 6693 фільмів - 219 чомусь то не мають ніякого бали на IMDB. Вірніше, Кинопоиск просто не виводить цей самий бал.

Опубліковано: 16/02/11 @ 10:45
Розділ Різне Читати далі...

Огляд новинного агентства TextReporter

Обзор новинного агентства TextReporter Гарні новини для тих, хто любить створювати СДЛ, розвивати їх і заробляти - відкрилося агентство новин TextReporter.ru , яке є проектом відомої в рунеті біржі копірайтингу TextBroker.ru. Що нам пропонує TextReporter
Автоматизоване наповнення сайту унікальним контентом без вашої участі. Ви складаєте план з розміщення статей і працівники системи, дотримуючись його, додають на сайт новини.
Жорсткий контроль якості текстів. Всі тексти унікальні на 100%, у чому можна бути абсолютно впевненим, як заявляють розробники TextReporter.ru. До речі сказати, саме копірайтери зарекомендувала себе готують тексти для TextReporter, тому в якості не варто сумніватися.
Інтеграція з популярними CMS. На даний момент підтримується інтеграція з наступними CMS: Wordpress, Joomla, DataLifeEngine, Livestreet, Drupal. Є можливість адаптувати постер під свою CMS або власними силами, або відписав в техпідтримку з цим проханням. ...

Опубліковано: 15/02/11 @ 01:39
Розділ Різне Читати далі...

Соціальні закладки

Є така моторошно корисна штука - Соціальні закладки. Звичайно Соц.Закладкі не дадуть Вам ТОП або суттєві приріст ПРИ або ТІЦ, але вони дозволять швидше проіндексувати Ваш сайт. Кончно посилальна маса збільшуватися після прогону, та й відвідуваність росте але все ж головна заслуга соціалок в тому що можна нову стати побачити в індексі пошуковиків вже через кілька годин після прогону по соціальним закладкам. Другим за значимістю є приріст трафіку. Це легко побачити завдяки статистиці. Ось картинка з нулячему сайту (тобто трафік тільки постійні користувачі та соціалки). На момент зняття скріншота сайту 1 місяць: Як видно з графіка чіткий приріст видно по днях: 11 грудня, 15 грудня, 23 грудня ,25-27 грудня. Саме в ці дні пройшли прогони по соціалкам! Як на мене ефективність очевидна. На сьогоднішній день в рунеті популярні два сервісу BPoster.net та Gposter.ru . Порівнювати їх важко так як вони майже однакові: до 100 сервісів, 20 баксів ВІП, сервіси майже однакові ...

Опубліковано: 13/02/11 @ 03:30
Розділ Різне Читати далі...

Креативні шпалери c символікою Apple

d0b1d0b5d0b7d0b8d0bcd0b5d0bdd0b8-7 Що робити дизайнеру, якщо муза пішла, всі ідеї реалізовані, а незакінчений проект благає: "прикінчив мене, не знущайся!"? Необхідно пуститися у всі тяжкі в пошуках натхнення ... Нижче наведено роботи дизайнерів, у яких його навалом. Хто знає, може вони і стануть джерелом ваших нових блискучих думок, ідей, і допоможуть дати життя проектам, які будуть надихати і дивувати інших ... Нагадує запуск ракети ... Неправильно накритий кришкою люк - купа прихованого підтексту ... Надгробна плита від Apple ... Iphone ... як багато в цьому звуці ... Мало того, що телефон зламали, так ще і паркет зіпсували ... Apple ... Для гри в гольф цей м'ячик вже не годиться ...
деформацій повсякденності - криницю креативу. Удачи Вам в пошуках ідей і блискучих їх реалізацій!
Схожі статті Способи підвищення юзабіліті форм.

Опубліковано: 13/02/11 @ 01:31
Розділ Різне Читати далі...

Коли варто відмовитися від клієнта

Когда варто відмовитися від кліента Жодна SEO-компанія і жоден оптимізатор, який надає послуги клієнтського SEO, не любить втрачати клієнтів. Однак, бувають такі випадки, коли розумніше відмовити клієнту надавати послуги. Причин цьому може бути багато. Чи вірить клієнт в успіх в інтернеті? Багато клієнтів після того, як договір складений, починають думати, що SEO - панацея успіху компанії. Досить поширена ситуація: клієнт оплачує послуги і вважає, що його участі в оптимізації і просуванні сайту не повинно бути. Наприклад:
Ви задаєте клієнтові питання, на який не отримуєте відповіді, або отримуєте стандартну відмазку: «ви ж оптимізатор, вам краще знати».
Вам потрібно знати думку клієнта зараз, а він з'являється в онлайні раз на тиждень
Вам потрібна певна допомога (наприклад, налаштувати перенаправлення), а клієнт ігнорує ваші прохання.
...

Опубліковано: 13/02/11 @ 08:08
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест тижня, 21 січня

Mercurial vs Git Добрий день, шановні читачі. Вашій увазі пропонується чергова добірка цікавих посилань. Новини W3C представив фірмовий стиль HTML5 , а WHATWG оголосила, що HTML - новий HTML5 Ще одна спроба довести що P = NP . Повна історія доказів та жарти по темі Реліз платформи для створення інтерактивних інтернет-додатків Pivot 2.0 Inline java byte-code у groovy Larry Page стане новим CEO Google Робота Чи впливає відпускна політика на якість розробки ПЗ? RSI - як боротися з тунельним синдромом 10 способів стати хорошим програмістом Епічний Провал - хороша стаття про ставлення до "невдач" і взагалі філософії Долини Про інноваціях в аутсорсингу Конкурс від PM-а: «Як визначити, чи гарний сервіс ми надаємо Замовникові? » Розбір проблем з продуктивністю Twitter від John Resig Нове відео на techdays.in.ua Управління режимами енергозбереження комп'ютера Entity Framework 4.

Опубліковано: 13/02/11 @ 07:18
Розділ Різне Читати далі...

Економіка гешефту

Введення Дана стаття не має прямого відношення до ІТ, однак, явище, в ній описується, так чи інакше визначає політекономію країн колишнього СРСР (і, швидше за все, не тільки їх, але це вже за рамками цього тексту). Тому можна вважати, що ця стаття - четверта в циклі Тупика. Вона носить суто інформаційний характер, і не пропонує будь-яких рішень або виходів з ситуації. Текст написаний для того, щоб читачі розуміли, як влаштована політекономія пострадянського простору, чому внутрішня і (нерідко) зовнішня політика цих країн така, яка вона є, і чому ситуація буде залишатися такою, яка вона є, на достатньо довгий термін. Грубо кажучи, чому ми там, де ми є, і чому ми не будемо десь ще найближчим часом. За рамками статті навмисно залишені як мінімум проблеми демографії і міграції в країнах колишнього СРСР. Крім того, я навмисно дивлюся на ситуацію з економічної, перш за все, точки зору.

Опубліковано: 11/02/11 @ 12:35
Розділ Різне Читати далі...

8 причин, чому я виїхав з Америки

8 причин, чому я поїхав з Америки Дорогі друзі, сьогодні я розповім, чому я виїхав з Америки, проживши там 4 роки. Мені часто ставили і задають це питання, тому прийшов час відповісти на нього раз і назавжди, щоб у майбутньому було досить дати посилання на цей пост. Ви також можете почитати мої спогади - Як я три тижні був бездомним у Нью Йорку і Як я йшов від імміграційної облави в Америці . Писати цю статтю було непросто, тому що потрібно було зібрати воєдино всі причини, за якими я повернувся з Америки. А причин багато. Та й відповідальне це справа - потім завжди доведеться давати посилання на цю посаду, коли будуть питати, чому повернувся. Мене часто запитують - як можна було виїхати з Америки? З Флориди, де літо круглий рік, пальми і теплий зелений океан? І куди? У холодний Сибір? Думаю, спочатку потрібно розповісти коротко про причини, які спонукали мене поїхати до Америки. Перший раз я побував в Америці в 1998 році за студентською програмою.

Опубліковано: 11/02/11 @ 11:40
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170