Дайджест тижня, 21 січня

Mercurial vs Git Добрий день, шановні читачі. Вашій увазі пропонується чергова добірка цікавих посилань. Новини W3C представив фірмовий стиль HTML5 , а WHATWG оголосила, що HTML - новий HTML5 Ще одна спроба довести що P = NP . Повна історія доказів та жарти по темі Реліз платформи для створення інтерактивних інтернет-додатків Pivot 2.0 Inline java byte-code у groovy Larry Page стане новим CEO Google Робота Чи впливає відпускна політика на якість розробки ПЗ? RSI - як боротися з тунельним синдромом 10 способів стати хорошим програмістом Епічний Провал - хороша стаття про ставлення до "невдач" і взагалі філософії Долини Про інноваціях в аутсорсингу Конкурс від PM-а: «Як визначити, чи гарний сервіс ми надаємо Замовникові? » Розбір проблем з продуктивністю Twitter від John Resig Нове відео на techdays.in.ua Управління режимами енергозбереження комп'ютера Entity Framework 4.

Опубліковано: 13/02/11 @ 07:18
Розділ Різне Читати далі...

Економіка гешефту

Введення Дана стаття не має прямого відношення до ІТ, однак, явище, в ній описується, так чи інакше визначає політекономію країн колишнього СРСР (і, швидше за все, не тільки їх, але це вже за рамками цього тексту). Тому можна вважати, що ця стаття - четверта в циклі Тупика. Вона носить суто інформаційний характер, і не пропонує будь-яких рішень або виходів з ситуації. Текст написаний для того, щоб читачі розуміли, як влаштована політекономія пострадянського простору, чому внутрішня і (нерідко) зовнішня політика цих країн така, яка вона є, і чому ситуація буде залишатися такою, яка вона є, на достатньо довгий термін. Грубо кажучи, чому ми там, де ми є, і чому ми не будемо десь ще найближчим часом. За рамками статті навмисно залишені як мінімум проблеми демографії і міграції в країнах колишнього СРСР. Крім того, я навмисно дивлюся на ситуацію з економічної, перш за все, точки зору.

Опубліковано: 11/02/11 @ 12:35
Розділ Різне Читати далі...

8 причин, чому я виїхав з Америки

8 причин, чому я поїхав з Америки Дорогі друзі, сьогодні я розповім, чому я виїхав з Америки, проживши там 4 роки. Мені часто ставили і задають це питання, тому прийшов час відповісти на нього раз і назавжди, щоб у майбутньому було досить дати посилання на цей пост. Ви також можете почитати мої спогади - Як я три тижні був бездомним у Нью Йорку і Як я йшов від імміграційної облави в Америці . Писати цю статтю було непросто, тому що потрібно було зібрати воєдино всі причини, за якими я повернувся з Америки. А причин багато. Та й відповідальне це справа - потім завжди доведеться давати посилання на цю посаду, коли будуть питати, чому повернувся. Мене часто запитують - як можна було виїхати з Америки? З Флориди, де літо круглий рік, пальми і теплий зелений океан? І куди? У холодний Сибір? Думаю, спочатку потрібно розповісти коротко про причини, які спонукали мене поїхати до Америки. Перший раз я побував в Америці в 1998 році за студентською програмою.

Опубліковано: 11/02/11 @ 11:40
Розділ Різне Читати далі...

Purple Reign. Better than MJ.

old friends 4 sale Чим мене надихає Прінс, так це абсолютним різноманітністю. У порівнянні з Джексона, Гагамі і більшості іншими трендовими виконавцями - Прінс в цьому плані дуже сильно виділяється. Ось якби в нього була в репертуарі тільки еротичні поп хіти на кшталт Cream або пискляві вироби а-ля Kiss, то я б на нього ніколи не підсів. Прінс робив і інструментальні альбоми - за один і таких (NEWS) він отримав номінацію на Греммі. І оркестровий джаз, наповнений то позитивним, то похмурим настроєм. Майлз Девіс в свій час хотів попрацювати з Принцом, але, на жаль, не встиг. І пісні під одне фортепіано. І ще щось дуже дивне, яке одні називають його найкращим альбомом, а інші гіршим - Rainbow Children. Ця річ була записана після того, як він вступив в секту свідків Єгови. У цьому пості піде мова про маловідомих піснях Прінса, які, ну, навряд чи можна зарахувати до попа.

Опубліковано: 08/02/11 @ 08:22
Розділ Різне Читати далі...

3d програми в WEB

Google O3D API Google O3D API O3D є відкритим вихідним кодом web-API для створення багатих інтерактивних 3D додатків в браузері .
Цей API відкривають на ранньому етапі розвитку більш широкому колу розробників для створення відкритого web-стандартa 3D графіки .
Приєднуйтесь, будемо разом створювати новий web-стандарт.
Плагін O3D підтримується в Windows, Mac OS, Linux. Можете завантажити плагін . Приклади: O3D пляж 1000 літаючих чайників 1000 літаючих чайників Анімована сцена Анімована сцена 3d гра шашки 3D гра шашки Всі приклади 3d графіки та анімації . Не беруся стверджувати, але, можливо цей стандарт коли-небудь витіснить флеш з просторів інтернету і буде працювати на благо користувачів, розробників і відкриє нові полігони для фантазії дизайнерів.
Схожі статті Способи підвищення юзабіліті форм.

Опубліковано: 07/02/11 @ 07:38
Розділ Різне Читати далі...

Холівар - гарячі суперечки!

holywars Холівар - гарячі суперечки! Сьогоднішній ранок почалося з відкриття для себе одного цікавого ресурсу - holywars.ru . Приємний дизайн і зручність у використанні змусили зависнути всім відділом на півдня. Вирішив про нього відписатися. Що це за проект?: Холіварс.ру - це зручна платформа для проведення спорів на самі різні (серйозні і не дуже) теми: Кокаїн vs Онлайн ігри Одноклассники.ру vs Вконтакте.РУ pc vs mac добро vs зло ліво vs право і т.д. Тут 2 сторони намагаються переконати один одного, пишуть свої аргументи, контраргументи і контрконтраргументи, і контрконтрконтраргументи.
Але логотипі сервісу хоч і коштує значок beta, я не помітив жодних багів, все працює належним чином.

Опубліковано: 07/02/11 @ 04:10
Розділ Різне Читати далі...

SEMRush - незамінний помічник інтернет-маркетогога

SEMRush - інструмент для проведення комплексних досліджень необхідних для просування сайту в Інтернет. Сервіс допомагає фахівцям в галузі пошукової оптимізації і контекстної реклами вивчати і аналізувати SERP пошукової системи Google і надає вичерпну інформацію щодо доменів і ключових слів. SEMRush - новий сервіс, продовження ідей закладений в SeoDigger - який дозволяв дізнатися за якими ключовими словами знаходиться вказаний користувачем домен в пошуковій системі Google, в даний момент проект закритий. SEMRush інтегрований у SeoQuake , що дозволяє легко прямо з пошукової видачі подивитися всю інформацію по домену або реклами AdWords.

Опубліковано: 07/02/11 @ 02:28
Розділ Різне Читати далі...

$ 50 від американців за російську пошук за німецькою статті в польському журналі з французьким прононсом і англійським корінням.

Чергове спостереження на тему "Інтернет як насущний інструментарій" (див. пост "глибока прірву між онлайн фриками і "людиною звичайним ")


Мені замовили знайти статтю, опубліковану в 1936 році. Не питання - $ 50, і вона у вас в руках.

На все про все пішло 8 днів (і 15 хвилин мого особистого часу) - паперова копія, що в мене вже в руках, завтра зроблю PDF і вишлю замовнику.

Зараз писав листа клієнту про успішне завершення пошуку, і усвідомив таку річ:

- Замовлення надіслав американець .
- Американець - з китайським на назву.
- Автор статті - поляк .
- Стаття опублікована в журналі з назвою на французькому мовою (міжнародне видання Академії Наук Польщі - Bulletin Internationale de l'Academie Polonaise des Sciences ...)- Стаття опублікована на німецькому мовою ("Uber Umwandlungen von і т.д.")
- Копію статті мені прислали з Великобританії.
- І замовник отримає цю копію з Росії .

Опубліковано: 07/02/11 @ 12:45
Розділ Різне Читати далі...

Кліп "Оптимізатор"

Як Вам ? ----------------------------------------------- ---- складання: нульова звітність , нульовий баланс , нульові звіти ип - підготовка , здача

Опубліковано: 06/10/09 @ 05:41
Розділ Різне Читати далі...

Клип “Оптимизатор”

Як Вам? складання : нульова звітність , нульовий баланс, нульові звіти ип - підготовка, здача

Опубліковано: 06/10/09 @ 05:41
Розділ Різне Читати далі...

Кліп " Оптимізатор "

Як Вам? складання : нульова звітність , нульовий баланс, нульові звіти ип - підготовка, здача

Опубліковано: 06/10/09 @ 05:41
Розділ Різне Читати далі...

Liex для лентяев или биржа для тех, кто хочет …

 Хто не знає Liex? Liex знають всі! І ледарі теж Здається, що про біржу статей Ліекс чули всі, хто зараз читає ці слова або відсотків 95, як мінімум :-). Тим не менше, якщо ви не чули про неї або зареєстрували свій аккаунт там півроку тому, і геть забули про нього (як я), то, як і я, можете випадково, хоча після цих моїх слів вже й не випадково, прийти (повернутися) на «землю обітовану» для ледачих. О скільки нам відкриттів дивних
Готує просвіти дух
І досвід, син помилок важких,
І геній, парадоксів друг,
І випадок, бог винахідник.
(А. С. Пушкін) Все це про Liex ...

Опубліковано: 16/09/09 @ 07:24
Розділ Різне Читати далі...

Liex для ледарів або біржа для тих , хто хоче ...

 Хто не знає Liex? Liex знають всі! І ледарі теж Думається, що про біржу статей Ліекс чули всі, хто зараз читає ці слова або відсотків 95, як мінімум :-). Тим не менше, якщо ви не чули про неї або зареєстрували свій аккаунт там півроку тому, і геть забули про нього (як я), то, як і я, можете випадково, хоча після цих моїх слів вже й не випадково, прийти (повернутися) на «землю обітовану» для ледачих. Про скільки нам відкриттів дивних
Готує просвіти дух
І досвід, син помилок важких,
І геній, парадоксів друг,
І випадок, бог винахідник.
(А. С. Пушкін) Все це про Liex ...

Опубліковано: 16/09/09 @ 07:24
Розділ Різне Читати далі...

$ 50 від американців за російський пошук по німецькій статті в польському журналі з французьким прононсом та англійськими корінням.

Чергове спостереження на тему "Інтернет як насущний інструментарій" (див. пост " глибока прірву між онлайн фриками і " людиною звичайним ")


Мені замовили знайти статтю, опубліковану в 1936 році. Не питання - $ 50, і вона у вас в руках.
На все про все пішло 8 днів (і 15 хвилин мого особистого часу) - паперова копія у мене вже в руках , завтра зроблю PDF і вишлю замовнику.

Зараз писав листа клієнту про успішне завершення пошуку, і усвідомив таку річ:

- Замовлення надіслав американець .
- американець - з китайським ім'ям.
- Автор статті - поляк .
- Стаття опублікована в журналі з назвою на французькою мовою ( міжнародне видання Академії наук Польщі - Bulletin Internationale de l'Academie Polonaise des Sciences ...)- Стаття опублікована на німецькому мовою (" Uber Umwandlungen von і т.д." )
- Копію статті мені прислали з Великобританії.
- І замовник отримає цю копію з Росії .

Опубліковано: 06/08/08 @ 05:38
Розділ Різне Читати далі...

$ 50 від американців за російську пошук по німецькій статті в польському журналі з французьким прононсом та англійськими корінням.

Чергове спостереження на тему "Інтернет як насущний інструментарій" (див. пост " глибока прірву між онлайн фриками і " людиною звичайним ")


Мені замовили знайти статтю, опубліковану в 1936 році. Не питання - $ 50, і вона у вас в руках.
На все про все пішло 8 днів (і 15 хвилин мого особистого часу) - паперова копія у мене вже в руках , завтра зроблю PDF і вишлю замовнику.

Зараз писав листа клієнту про успішне завершення пошуку, і усвідомив таку річ:

- Замовлення надіслав американець .
- американець - з китайським ім'ям.
- Автор статті - поляк .
- Стаття опублікована в журналі з назвою на французькою мовою ( міжнародне видання Академії наук Польщі - Bulletin Internationale de l'Academie Polonaise des Sciences ...)- Стаття опублікована на німецькому мовою (" Uber Umwandlungen von і т.д." )
- Копію статті мені прислали з Великобританії.
- І замовник отримає цю копію з Росії .

Опубліковано: 06/08/08 @ 05:38
Розділ Різне Читати далі...

$50 от американцев за русский поиск по немецкой статье в польском журнале с французским прононсом и английскими корнями.

Чергове спостереження на тему "Інтернет як насущний інструментарій" (див. пост " глибока прірву між онлайн фриками і " людиною звичайним ")


Мені замовили знайти статтю, опубліковану в 1936 році. Не питання - $ 50, і вона у вас в руках.
На все про все пішло 8 днів (і 15 хвилин мого особистого часу) - паперова копія у мене вже в руках , завтра зроблю PDF і вишлю замовнику.

Зараз писав листа клієнту про успішне завершення пошуку, і усвідомив таку річ:

- Замовлення надіслав американець .
- американець - з китайським ім'ям.
- Автор статті - поляк .
- Стаття опублікована в журналі з назвою на французькому мовою ( міжнародне видання Академії наук Польщі - Bulletin Internationale de l'Academie Polonaise des Sciences ...)- Стаття опублікована на німецькому мовою (" Uber Umwandlungen von і т.д." )
- Копію статті мені прислали з Великобританії.
- І замовник отримає цю копію з Росії .

Опубліковано: 06/08/08 @ 05:38
Розділ Різне Читати далі...

$ 50 від американців за російську пошук по німецькій статті в польському журналі з французьким прононсом та англійськими корінням .

Чергове спостереження на тему " Інтернет як насущний інструментарій " ( див. пост " глибока прірву між онлайн фриками і " людиною звичайним " )


Мені замовили знайти статтю, опубліковану в 1936 році. Не питання - $ 50 , і вона у вас в руках .
На все про все пішло 8 днів ( і 15 хвилин мого особистого часу ) - паперова копія у мене вже в руках , завтра зроблю PDF і вишлю замовнику .

Зараз писав листа клієнтові про успішне завершення пошуку , і усвідомив таку річ :

- Замовлення надіслав американець .
- американець - з китайським ім'ям .
- Автор статті - поляк .
- Стаття опублікована в журналі з назвою на французькому мовою ( міжнародне видання Академії Наук Польщі - Bulletin Internationale de l'Academie Polonaise des Sciences ... )
- Стаття опублікована на німецькому мовою ( " Uber Umwandlungen von і т.д. " )
- Копію статті мені прислали з Великобританії .
- І замовник отримає цю копію з Росії .

Опубліковано: 06/08/08 @ 05:38
Розділ Різне Читати далі...

$ 50 від американців за російську пошук по німецькій статті в польському журналі з французьким прононсом і англійським корінням .

Чергове спостереження на тему " Інтернет як насущний інструментарій " (див. пост " глибока прірву між онлайн фриками і " людиною звичайним " )


Мені замовили знайти статтю, опубліковану в 1936 році. Не питання - $ 50, і вона у вас в руках.
На все про все пішло 8 днів (і 15 хвилинмого особистого часу ) - паперова копія у мене вже в руках, завтра зроблю PDF і вишлю замовнику .

Зараз писав листа клієнту про успішне завершення пошуку, і усвідомив таку річ:

- Замовлення прислав американець.
- американець - з китайськимім'ям.
- Автор статті - поляк.
- Стаття опублікована в журналі з назвою на французькомумовою ( міжнародне видання Академії Наук Польщі- Bulletin Internationale de l'Academie Polonaise des Sciences ...)
- Стаття опублікована на німецькомумовою ( " Uber Umwandlungen von і т.д. " )
- Копію статті мені прислали з Великобританії .
- І замовник отримає цю копію з Росії.

Опубліковано: 06/08/08 @ 05:38
Розділ Різне Читати далі...

$50 від американців за російську пошук по німецькій статті в польському журналі з французьким прононсом і англійським корінням.

Чергове спостереження на тему "Інтернет як насущний інструментарій" (див. пост "глибока прірва між онлайн фриками і "людиною звичайним ")


Мені замовили знайти статтю, опубліковану в 1936 році. Не питання - $50, і вона у вас в руках.

На все про все пішло 8 днів (і 15 хвилин мого особистого часу) - паперова копія у мене вже в руках, завтра зроблю PDF і вишлю замовнику.

Зараз писав лист клієнта про успішне завершення пошуку, і зрозумів таку річ:

- Замовлення надіслав американець .
- Американець - з китайським ім'ям.
- Автор статті - поляк .
- Стаття опублікована в журналі з назвою на французькою мовою (міжнародне видання Академії Наук Польщі - Bulletin Internationale de l'academie Polonaise des Sciences ...)
- Стаття опублікована німецькою мовою ("Uber Umwandlungen von і т. д.")
- Копію статті мені прислали з Великобританії.
- Та замовник отримає цю копію з Росії .

Опубліковано: 06/08/08 @ 05:38
Розділ Різне Читати далі...

Продається видача бредогенератора

Запущений недавно конкурс "екс-СРСР на експорт" (в Двома словами - що такого є у нас в екс-СРСР, чого немає в іншому світі, і що решті світу можна продати) триває.

Бредогенератор, як всі інші генератори, штука небезпечна - стоїть один раз запустити, і вже не зупиниш. Оскільки самому собі приз за участь в своєму власному конкурсі вручати я не можу (у мене ж є вже цей приз), то публікувати нові маячні ідеї по генерації профіту я поки не можу.

Але бредогенератор запущений. І ось що він мені сьогодні видав ...

Передісторія: у знайомої вчора відібрали телефон, нахабно підійшли і з кишені витягли.

Опубліковано: 11/02/08 @ 09:36
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161