Dosimple - масовий аддурл і чекер позицій

Кожен власник сайтів знає наскільки важлива індексація пошуковими системами. Адже саме через кількість сторінок в індексі, залежить кількість унікальних відвідувачів і сума кровно зароблених в сапі або трастлінке. У сьогоднішньому пості, я б хотів представити вам новий сервіс - Dosimple . Dosimple - це універсальний сервіс для масового додавання посилань у пошукові системи, а також сервіс для перевірки позицій вашого сайту за певними запитам. У даний момент сервіс може додавати посилання тільки в Яндекс, проте розробники мають намір додати і інші пошукові системи. Вартість додавання 1 посилання в Аддурлку Яндекса коштує всього 10 копійок, за цю ціну система сама визначить капчу і замаскує ваші запити різними проксі. Що стосується перевірки позицій, то тут все ще приємніше - ціна за перевірку 1 пошукового запиту в одній ПС складе 5 копійок. Кому буде корисний даний сервіс? У першу чергу, людям які займаються створенням сателітів і ДОРОВ'Я.

Опубліковано: 28/04/11 @ 11:03
Розділ Різне Читати далі...

Маркетинг по селянськи

Маркетинг по селянськи У моїй рідній селі приблизно з десяток магазинів, два з них належать моїм батькам. Напередодні свят, якщо хто не в курсі, Новий рік і Різдво "на носі", батенько просить поради, щоб таке зробити, для залучення людей, відповідно грошей в наш магазин. Новорічні знижки? 1 +1 = 3? Взяв продуктів на 1000 рублів, отримай червоні трусіля в подарунок? Який маркетинговий хід можна застосувати в селі?
..... Джерело: | Коментарі - 2 |  Мітки: PR , PR акція , маркетинг
Схожі записи   «Однокласники» та mail.

Опубліковано: 27/04/11 @ 11:05
Розділ Різне Читати далі...

Хитрий натовпу (Гра-9)

Прімерно так це виглядати Ігра-9 Одного разу на Хабре розповідали про забавний експеримент вгадування 2/3 середнього . А мені зараз прийшла ідея, не провести чи таку гру, призовий фонд якої набирають самі гравці?  Потрібно всього лише зробити ставку на число від 1 до 9, і якщо на це число буде менше всього ставок - призовий фонд ділиться між тими, хто поставив на це число.  А ще краще ці 9 чисел візуалізувати:    Два невирішених питання   Коли зупинитися? Потрібен обмежувач або за сумою, або після закінчення терміну, або ... або як? Скажімо, $ 100 призового фонду, або добу. Не знаю як краще.   Що робити, якщо буде декілька чисел з однаковою мінімальною сумою ставок? Як варіант - можна продовжувати гру за обмеження до тих пір, поки не залишиться одне число з мінімальною кількістю ставок.   Хоча ні, є ще третє важливе питання: ви б зробили ставку? Пограємо? :) Я серйозно, відпишіться в коментарях, якщо готові взяти участь у такій грі. Якщо буде хоча б 30-40 чоловік, тоді вже варто зробити іграшку.

Опубліковано: 26/04/11 @ 04:10
Розділ Різне Читати далі...

Ще 25 корисних Linux команд

Переклад:
Автор: Isaiah Третя частина команд Linux, якими б варто було користуватися. Ось тут: Частина 1 та Частина 2 . Моніторинг прогресу виконання команди pv access.log | gzip>access.log.gz Pipe viewer утиліта для моніторингу прогресу даних що проходять через конвеєр. Вона може бути вставлена в будь-якій конвеєр між двома процесами для одержання візуального відображення того, як швидко дані проходять через нього, і як довго це відбувається, скільки даних залишилося для обробки і як скоро це завершиться. Джерело: http://www.catonmat.net/blog/unix-utilities-pipe-viewer/ (прим. hb: я публікував переклад тут ) Графічне дерево директорій ls-R | grep ": $" | sed-e 's /:$//'-e' s /[^-][^ /] * //--/ g '-e' s/^// '-e' s /-/|/' Виводить графічне дерево директорій починаючи з поточної Видалити всі файли в директорії які не відповідають заданим розширень rm! (*. foo | *. bar | *. baz) Видаляє всі файли в директорії, які НЕ потрапляють під шаблон *. foo, *. bar або *.

Опубліковано: 25/04/11 @ 06:38
Розділ Різне Читати далі...

Історія зміни тІЦ - як дізнатися

Історія зміни тИЦ-як узнать Дуже часто власники сайтів накручують ТІЦ своїх проектів і після першого вдалого апа біжать швидше продавати сайт за набагато більші гроші, ніж вони цього варті. Неуважний покупець набуває сайт, додає його в sape (скільки можна заробити на sape ) і починає заробляти гроші. Здавалося б, все відмінно. Але минає кілька апів ТІЦ і пузомерка, від якої дуже сильно залежать доходи в біржах посилань відвалюється. У результаті проект, окупити який планувалося через 5-6 місяців, окупати доведеться кілька років, якщо він до цього не випаде з індексу що, швидше за все, і станеться. Як правило, визначити накрутку ТІЦ домену можна з історії його зміни. Припустимо, у сайту був ТІЦ 0 ->ТІЦ10 ->ТІЦ50, або ТІЦ0 ->ТІЦ40 і людина, яка його продає каже, що ТІЦ природний. Дивимося вік сайту і дивимося що за сайт.

Опубліковано: 24/04/11 @ 06:41
Розділ Різне Читати далі...

25 команд Linux

Переклад: 25 Best Linux Commands
Автор: Isaiah Цією статтею починається перекладної цикл постів від Isaiah. Не знаю де цей хлопець назбирав весь цей купу команд, але більшість з них я не знав, і багато взяв на замітку. Думаю тим із вас, хто займається адмініструванням у Linux, буде що почерпнути для себе цікавого і допоможе зіграти свій корисний момент у роботі. Принаймні для себе, я часто заглядаю у свої старі записи і знаю напевно де можна заповнити прогалини у забутих рішеннях або підглянути раніше ще непріменяемие, але дозрілі на даний момент. sshfs name @ server:/path/to/folder/path/to/mount/point Монтування папки/файлової системи через SSH
Встановіть SSHFS звідси http://fuse.sourceforge.net/sshfs.html
Дозволяє монтувати папку в захищеному каналі вашої мережі. !!: gs/foo/bar Запустити попередню команду замінивши foo на bar скрізь, де зустрічається foo
Корисно застосовувати для запуску дуже довгою команди, де необхідно замінити аргументи.

Опубліковано: 24/04/11 @ 04:08
Розділ Різне Читати далі...

Стрес-розминка, або поради копірайтерам для організації роботи в режимі «аврал»

У кожної творчої особистості, скромно себе іменує копірайтером, є свої творчі злети і застої. Гірше, коли в розпал роботи (читайте - чергового робочого завалу) у вас поетична млість, і писати про осмосу, системи crm або ж каналізаційних насосах зовсім немає натхнення. Що ж, в кожній, навіть самій творчій роботі, є свої будні. Так, у акторів - репетиції, дикторів телебачення - мовні техніки, а у копірайтера - тренувальні тексти. Я назвала їх так умовно. Насправді, ніяких чернеток і пробних варіантів - текст зобов'язаний бути грамотним і стилістично оформленим. Клієнт повинен залишитися задоволеним (або ж переконайте, що саме цей текст підвищить рівень продажів !). Отже, ми визначили завдання: як екстремально швидко організувати себе на роботу . Тепер спробуємо знайти рішення. Я пропоную кілька дієвих порад з особистого копірайтерського досвіду. Більше того, і в інших сферах застосування цих рад приносили свої плоди. Абстрагуйтеся! Підіть «у себе». Самоуглубітесь.

Опубліковано: 24/04/11 @ 08:31
Розділ Різне Читати далі...

Урок по створенню новорічної ілюстрації

Сьогодні я б хотів розповісти вам про те, як я створював новорічну ілюстрацію для конкурсу від Сосновського і заодно показати вам, що зробити красиву картинку в Photoshop дуже легко. Але перед тим як ми почнемо, хотів би сказати пару слів про спонсорів даного конкурсу: Unisender.com - досить якісний сервіс email розсилки з допомогою якого ви завжди зможете тримати своїх читачів у курсі найсвіжіших новин. А з помощбю програми Twidium ви без проблем зможете використовувати фолловінг потрібних для вас цілях. До речі, робити ми будемо, ось таку новорічну картинку: Для цього нам знадобиться яскравий і гарний знімок, логотип Сергія, Photoshop, трохи терпіння і прямі руки)) Створюємо новий проект і вставляємо в нього знайдений нами фон. Або будемо працювати прямо на готовій фотографії. Додаємо на нього потрібний нам логотип, в нашому випадку це ялинка Сосновського. Застосовуємо до ялини обведення (Stroke) з настройками як показано на скріншоті.

Опубліковано: 22/04/11 @ 11:03
Розділ Різне Читати далі...

Апдейт «Mayday" - це алгоритмічне оновлення

102446_gd У той час як веб-майстра заробляють онлайн , алгоритми пошукових машин змінюються і стежать за нами як суворі наглядачі. За 2009 рік алгоритм органічного пошуку зазнав до 550 змін з боку Google. У силу сказаного, власникам сайтів не бажано звикати до окремих факторів ранжирування. Не можна пов'язувати розвиток свого сайту з певним сигналом алгоритму. Інакше ви будете в цілковитій залежності від частих змін Google. Потрібно розібратися, які цілі переслідує ця пошукова система по мірі того, як змінюється. Таким чином, можна зберегти свій пошуковий трафік на одному рівні, тобто уникати різких перепадів. Але, незважаючи на все це, часті зміни не залишаються непоміченими навіть з боку тих, хто сильно не зосереджується на алгоритмах. До цієї категорії належить і "Mayday" апдейт, настільки бурхливо обговорюється web-фахівцями.

Опубліковано: 21/04/11 @ 11:05
Розділ Різне Читати далі...

10 рад по підбору ключових слів

Ключові слова - це основа рекламної кампанії. З них усе починається, адже саме вони запускають рекламний процес. Якщо потенційні клієнти шукають ваш товар або послугу, їм буде простіше це зробити, якщо ви правильно підберете ключові слова. А вам правильно підібрати їх буде вигідно фінансово. Порада номер 1: Поставте себе на місце клієнта. Подумайте, які ключові слова він може використовувати при пошуку вашого товару чи послуги. Розгляньте окремо кожен свій продукт/послугу: які слова, з точки зору клієнта, найкраще описують їх? Відразу розбийте список на «категорії», «бренди» та «моделі». Починайте з простих фраз, які містять 2-3 слова - саме вони є найбільш ефективними. Далі додайте назви брендів, моделей. Не забудьте використовувати форму множини. Порада номер 2: Розділіть слова по групах. Зіставте ключові слова тексту свого оголошення.

Опубліковано: 20/04/11 @ 12:03
Розділ Різне Читати далі...

Ефективність рекламної кампанії в Україну

Еффектівность рекламної компаніі Хочу поділиться своїми зауваженнями, висновками та висновками за проведення рекламної кампанії. Рекламна кампанія тривала рівно місяць, і я хочу розглянути ті інструменти, які спрацювали. У цілому, рекламна кампанія визнана успішною і себе окупила. На популярних українських сайтах використовувалися банери однакового змісту з невеликим інтерактивом, після чого пропонувалося перейти на сайт. Вибрані майданчики: ex.ua tochka.net gismeteo yandex facebook afisha bigmir cosmo e-motion feelgood gala i.ua korrespondent mail.ru novy.tv tabloid rambler online.ua ukr.net vkontakte odnoklassniki На кожній з майданчиків використовувалися стандартні банери в самих "помітних" місцях. Усього показів: більше 37 мільйонів
Кліків по банера: більше 300 000
CTR: 0,82% Середній час між початком показу і кліком: 3 хвилини Найефективніша рекламна майданчик - odnoklassniki і bigmir , за статистикою на ці ресурси припадає 24% всіх переходів, найбільше показів і найбільший CTR.

Опубліковано: 19/04/11 @ 08:33
Розділ Різне Читати далі...

Подарунки на Новий рік

Подарунки на Новий рік Проведу невеликий експеримент і трохи відхилюся від звичної теми про SEO, про просування і т. д. Хочу розповісти про ідеї і думках про Новий рік, а вірніше про те, як вибирати та які дарувати подарунки на Новий рік. Для інтернет-магазинів подарунків це найкращий час, бо можна збільшити вартість на 20% на всі новорічні подарунки, написати на сайті про те, що діє новорічна знижка в розмірі 10% і запевняю вас, продажу новорічних подарунків будуть на висоті . Природно, без просування в даній тематиці ніяк не можна, зараз тільки початок грудня, але вже в системі контекстної реклами Google і Yandex можна зустріти тонну сайтів, які просувають свої послуги по запитах "Купити подарунки на Новий рік" або "купити новорічні подарунки ". Вартість кліка в таких оголошеннях зростає кожен день, так як конкуренція величезна.

Опубліковано: 17/04/11 @ 06:38
Розділ Різне Читати далі...

Безкоштовна програма Page Promoter Platinum 8.1 для Вас

Безкоштовна програма Page Promoter Platinum 8.1 для Вас Спонсор посту: Пошукова розкрутка сайтів від SeoProfy Відмінну новина приготувала компанії NetPromoter до свого 11-тиріччю. Програму Page Promoter Platinum 8.1, яка розроблена в компанії і коштує грошей, зараз є можливість скачати і встановити безкоштовно. За наявності облікового запису програма працює як комерційний варіант. Пам'ятаю ще часи, коли подібний софт стояв 500-600 доларів. Хоча зараз і багато різних сервісів, але мати подібну програму на своєму комп'ютері дійсно саме задоволення. Існують програми для аналізу зворотних посилань, пошукових запитів, аналіз оптимізації гарні і ними варто користуватися, тим більше що є можливість їх використовувати абсолютно безкоштовно. Подібний софт спрощує роботу оптимізатора при аналізі. Без багатьох програм зараз я просто не уявляю перебування в мережі інтернет і аналіз сайтів конкурентів та пошукових запитів. Трохи про саму програму з сайту компанії NetPromoter.

Опубліковано: 17/04/11 @ 01:34
Розділ Різне Читати далі...

Чи можна заробити в інтернеті.

Як заробити в інтернеті Методів отримати прибуток в мережі Інтернет дуже багато. Потрібно тільки ставити перед собою завдання і знайти те, що вам особливо імпонує. У своїй маленькій оглядовій статті я зупинюся на окремих формах заробітку. І спочатку, про що я хочу розповісти, це рерайт, копірайт і переклад текстів. Даний прийом підвищити дохід у Мережі, до того ж для новачка, який не має персонального порталу, по-моєму, найдоступніший і привабливий метод. Займаючись рерайтінг і копірайтом (це переписування і написання своїх текстів), можна досить пристойно отримувати дохід, від декількох одиниць доларів до кількох сот в неделю.Я сам це пробував і знаю про це не з чуток. Головне не лінуватися, а творити кожен день і не один текст, а хоча б у межах 6000-10000 знаків на день. Це більш ніж можливо, навіть якщо у вас немає вищої освіти або якихось спеціальних закінчених курсів копірайтера. Цим можливо займатися навіть учням старших класів, які більш-менш пишуть твори в школі і виконують нудні ДЗ.

Опубліковано: 15/04/11 @ 08:33
Розділ Різне Читати далі...

Ох вже ці апдейти ТІЦ

Снімок Ось вирішив зробити невеликий графік апдейтів ТІЦ! Подивіться, як вони йдуть. Вертикальна рядок - це проміжок часу, тобто скільки минуло часу після минулого апдейта. Так дивно, але шкала зовсім не пряма Але і в той Водночас апдейти не йдуть 2 рази на місяць! Середнє значення - кожні 25 днів. А ось і дані останніх 8 апдейтів з проміжками часу: 28.10.2010 (35 днів по тому)
22.09.2010 (27 днів по тому)
25.08.2010 (19 днів по тому)
06.08.2010 (35 днів по тому)
02.07.2010 (13 днів по тому)
18.06.2010 (17 днів по тому)
31.05.2010 (39 днів по тому)
21.04.2010 (13 днів по тому)
08.04.2010 (31 днів по тому) Вам потрібен інтернет-магазин ? Тут людина пропонує його за все те за 700 $, я ось поки думаю, з радістю купив би, та продавати нічого.

Опубліковано: 14/04/11 @ 03:07
Розділ Різне Читати далі...

Українська база каталогів

Українська база каталогів Тим, хто займається просуванням сайтів, буде корисна ця база каталогів. У всіх різні показники PR та ТІЦ. Практично всі перевірені і працездатні. Не вимагають зворотних посилань. База збиралася вручну і не за один день. Чому українська база? Тому що дістати російськомовну чи західну, не складає ніяких труднощів, тому що в основному я просуваю сайти в Україну. Отже, власне, сам список каталогів ... http://linki.net.ua/submit.php http://catalog.3straja.com.ua/katalog_add.php http://allcatalog.org.ua/dir/0-0-0-0-1 http://uaport.net/cat/register http://catalogfree.awardspace.com/cncat_add.php http://cat.ks.ua/add http://whitecatalog.at.ua/dir/0-0-0-0-1 http://dir.at.ua/dir/0-0-0-0-1 http://www.stock.net.ua/ http://catalog.site-submit.com.ua/home?sobi2Task=addNew http://web-business.at.ua/dir/0-0-0-0-1 http://uh.ru/ http://diz.at.ua/dir/0-0-0-0-1 http://www.link.salon.dn.ua/add.php http://avecatalog.ucoz.ua/dir/0-0-0-0-1 http://pro-sayt.at.ua/dir/0-0-0-0-1 http://www.era.com.

Опубліковано: 13/04/11 @ 09:00
Розділ Різне Читати далі...

Що таке кінець світу? Коли він точно буде ...

452712_esche-odin-konets-sveta Сьогодні щось я вирішив відволіктися на від seo тематики, вирішив пофілософствувати на тему кінця світу. Якщо зараз забути про комету, астероїди і інших інопланетних істот ... А уявити собі, що буде якщо ... Якщо скінчиться ІНТЕРНЕТ! Уявіть собі, що завтра раптом в усьому світі не буде инета. Він просто помре, всі сервери у Дата Центрах згорять, помруть, здохнуть. Просто інтернету НЕ буде. Особисто моя думка: Почнеться моторошний хаос! У першу чергу повіситься школярі, далі слід по них застрелиться всі банкіри, бізнесмени, так як у них просто зависне вся робота. Наступним етапом підуть в інший світ SEOшнікі, вебмастера, sapeри і т.д. А якщо серйозно, то інет - це не тільки соціальні мережі, це ще і економіка і високі технології, без инета буде важко Ну а потім вимруть навіть рідкісні тварини, так як, я впевнений, що інтернет допомагає стежити за їх розмноженням Ну а поки є інет, є високі технології, раджу купити за заниженою ціною з високим якістю.

Опубліковано: 12/04/11 @ 06:08
Розділ Різне Читати далі...

WebCamp 2011 - кращий варіант маївки для web-розробників

30 квітня - 1 травня в Одесі пройде друга спеціалізована конференція WebCamp 2011 , на якій обговорюватимуться питання управління web-проектами, юзабіліті та інтернет-маркетингу. Ця конференція не схожа на всі інші, так як проходить у форматі баркемпу , тобто організовується самими учасниками і більше нагадує спілкування в клубі за інтересами, ніж на офіційний захід (дивіться мій фотозвіт з WebCamp 2010 ). У перший день конференції можна послухати цікаві доповіді від NetPeak , Турум-Бурума та інших компаній і приватних фахівців, задати питання, поспілкуватися з цікавими людьми і вирішити ділові питання. Другий день конференції пройде у вигляді маївки біля моря на території місцевого скеледрому (можна буде під наглядом інструктора залізти на скелю):

Змагання скелелазів на WebCamp 2010

...

Опубліковано: 12/04/11 @ 12:55
Розділ Різне Читати далі...

Особливості платіжної системи Z-Payment

Особливості платіжної системи Z-Payment Утворилася платіжна система Z-Payment ще в 2003 році. Засновником, керуючим системою, стало ТОВ «Транзактор», який, у відповідності з усіма правилами, зареєстрував систему в Росії. Z-Payment є платіжною системою , яка інтегрує різноманітні типи оплати в один загальний алгоритм. Зараз Z-Payment для своїх клієнтів пропонує гнучку і надійну можливість здійснювати on-line платежі, що дозволяє просто проводити оплату послуг за допомогою Інтернету, які надає той чи інший сервіс, магазин. Завдяки даній платіжній системі можна здійснювати грошові перекази електронних валют. У деяких випадках вона використовується для оплати різних ігор, часто з її допомогою проводяться перекази на рахунок користувачів системи, отримується електронна валюта і багато іншого. Найчастіше нею користуються власники інтернет-магазинів, сервісів на платній основі. Загалом, система Z-Payment доступна для будь-якого інтернет-користувача.

Опубліковано: 12/04/11 @ 07:35
Розділ Різне Читати далі...

29 - 30 жовтня 2010 - Microsoft PDC in Ukraine, Харків

29 жовтня 2010 в Харкові пройде Українська конференція професійних розробників на платформі. NET (PDC 2010) З 1991 року PDC був епіцентром найбільших анонсів Microsoft платформи. Цього року захід не буде винятком. Професійні розробники та архітектори зберуться в Харкові в жовтні цього року, щоб почути з перших рук від експертів Microsoft про наступне покоління технологій Microsoft для розробки додатків майбутнього. PDC це не тільки якісні матеріали та цікаві доповіді - це також можливість для вас отримати практичний доступ до новітніх технологій і задати питання професійним експертам. Якщо ви розробник, архітектор або технологічний лідер, який бере участь у прийнятті рішень вибору стратегічної технології для вашої компанії, Ви не можете дозволити собі пропустити це колосальне захід.

Опубліковано: 10/04/11 @ 09:00
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164