Бесіда з Євгеном Глазовим , консультантом по Dynamics AX , Microsoft

198-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». У подкасті піде мова про Dynamix AX, німецькою мовою та Австрії. У програмі: Про во'IT'і Освіта і журналістика Зростання від перекладача до консультанта Вивчення німецької мови Еміграція в Австрію Кар'єра консультанта Робота з документами Клієнти Робота в Донецьку Альпінізм Сертифікати для роботи Відрядження та відпочинок Водійські права в Австрії Книги у випуску: Die Kunst des stilvollen Verarmens. Wie man ohne Geld reich wird - Alexander Graf von Sch?nburg-Glauchau Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua .
Випуск записаний за підтримки IT-компанії AltexSoft .
Дякуємо за допомогу в запису подкасту сервісу QuickBlox.com . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм» від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової. Всі питання, що стосуються подкасту, адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 14/04/15 @ 10:29
Розділ Різне Читати далі...

Сувора реальність початківців тестувальників . Посібник: як пройти співбесіду

Привіт, друзі. Представляю вам заключну статтю для тестувальників без досвіду. У попередніх частинах ми говорили про те, що і як навчати, щоб освоїти галузь тестування , а також як правильно складати і розсилати резюме . Сьогодні ми обговоримо всі етапи проходження співбесіди. Я чув, що на курсах для початківців тестувальників пропонують послугу підготовки до співбесід за додаткову плату. Але, мені здається, ця інформація повинна входити в «базову комплектацію» тестувальника. Давайте розділимо весь процес проходження співбесіди на кілька етапів:
- До співбесіди;
- Співбесіда з HR-спеціалістом;
- Співбесіда з технічними фахівцями;
- Співбесіда із замовником;
- Після співбесіди. До співбесіди 1. Вивчіть інструменти, зазначені у вимогах вакансії Можливо, це і так зрозуміло, але я все ж нагадаю. Перед кожним співбесідою уважно ознайомтеся з інструментами, які використовуються на цьому проекті.

Опубліковано: 14/04/15 @ 07:34
Розділ Різне Читати далі...

16 квітня, Київ - Smart talks : .NET , C #

Що таке SMART TALKS
Це неформальні зустрічі професіоналів Dynamics, головною метою яких є створення сприятливого ґрунту для розвитку громади Dynamics в Україні, побудови ефективних комунікацій і атмосфери взаємодопомоги.
Щотижня ми обговорюємо нові теми і піднімаємо актуальні питання, які стосуються розробки, впровадження та розвитку систем Microsoft Dynamics. Тема зустрічі: .NET, C # 1. Використання Resharper 9.0:
а) що таке Resharper з навіщо він потрібен розробнику;
b) основні можливості (з прикладами);
c) розробка та редагування коду (з прикладами):
- розширені можливості і команди;
- автогенерація коду, шаблони (з прикладами);
d) інспекція коду:
- перевірка стилів;
- перевірка гайдлайн написання коду (з прикладами);
- детально з використання в поєднанні зі StyleCop;
- загальні стилі для команди, компанії;
e) навігація по коду (з прикладами):
- додаткові інформаційні панелі;
f) рефакторинг (з прикладами).

Опубліковано: 13/04/15 @ 08:08
Розділ Різне Читати далі...

21 - 22 травня, Київ - Тренінг " Certified Agile Professional "

Девіз тренінгу: Agile - набагато більше, ніж просто Scrum! Міжнародний консорціум ICAgile спільно з Київським відділенням Міжнародного Інституту Бізнес АналізуIIBA Kiev Chapter запрошує вас пройти навчання по всьому спектру гнучких процесів (Agile і Lean), з отриманням міжнародного сертифікату CertifiedICAgile Professional. Цей дводенний сертифікаційний курс призначений для того, щоб:
- Ознайомити з «правильної» концепцією Agile підходу , розвіяти міфи і дати відчути, що Agile - це спосіб мислення (mindset) і загальний підхід до організації процесів розробки, а не тільки набір конкретних практик.
- Систематизувати знання щодо основних принципів гнучкої розробки , використовуваним термінам, практикам і підходам. На прикладах кейсів великих Російських і світових компаній.

Опубліковано: 13/04/15 @ 07:39
Розділ Різне Читати далі...

28 - 29 квітня, Київ - Курс Certified ScrumMaster від ScrumAlliance російською мовою, c Наталією ТРЕНІН

Запрошуємо на міжнародну програму навчання Certified ScrumMaster за програмою ScrumAlliance. Ні для кого не секрет, що сертифікат
скрам-альянсу є самим перевіреним підтвердженням професійних знань скрам-майстрів для західних клієнтів і вітчизняних роботодавців. Тому, володіння ним може стати карт-бланш у період економічного спаду при працевлаштуванні та пошуку нових клієнтів компанії. Тренінги SCRUMguides особливі поєднанням:
1) престижної міжнародної сертифікації
2) ефективного формату освоєння матеріалу
3) масою фана в процесі навчання 2-х денний курс призначений, в першу чергу, для тих, хто вже грає роль скрам-майстра в своїй організації, що б допомогти упорядкувати і перевірити свої знання, а так само додати «ваги» його ролі в організації. Однак, програма сконструйована таким чином, що допускає навчання і допуск до сертифікації учасників без практичного досвіду роботи.

Опубліковано: 10/04/15 @ 02:29
Розділ Різне Читати далі...

Зарплатний Олімп українських програмістів

Сегодня відношення середньої зарплати по Україні до зарплати розробника - 3633 /43007 грн. По Києву 6099/48122 грн. Тобто маємо різницю в 8-12 разів. Це означає, що там, де представнику іншої професії потрібно працювати цілий рік, девелопер може дозволити собі попрацювати всього один місяць, а іншу частину року, наприклад, бути у відпустці. Тобто читати книги, готувати смузі, вести щоденник, і навіть кодіть в своє задоволення (якщо дозволить дружина). Але прірву в зарплатах не завжди була такою глибокою. Коли курс долара був 1 до 5, програміст отримував пускай в три рази більше, але ця різниця не така вже впадала в очі. Девелопер, який заробляє 1600 $, отримував, по суті, 8000 грн, що було не так вже й багато. Тобто професія розробника вважалася прибутковою, ситого, але не настільки, щоб кидатися в очі. Розрив ставав все більш і більш явним тоді, коли почала падати гривня: 5 ? 8 ? 10 ? 12 ? 16 ? 18 ? 20 ? 25.

Опубліковано: 10/04/15 @ 09:54
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавіх Вакансій № 181

Дніпропетровська компанія Apriorit запрошує на роботу молодшого iOS розробника з досвідом спілкування з замовниками. Hotline.ua шукає Web-дизайнера зі знанням СУЧАСНИХ трендів. Зарплата від 25 000 грн. Львівській Компанії Blackthorn Vision потрібен Blogger з хорошим знанням української и англійської мови. KPMG Ukraine запрошує на роботу молодшого .NET розробника , можливо студента. Ontargit запрошує на стажування в Одессе . NET/Dynamics AX розробніків . Початок стажування 20 квітня, длительность - 6 місяців. Компанії PepsiCo Ukraine потрібен начальник відділу розробки . Портал velokiev.com шукає керівника інтернет-проекту . Наявність велосипеда и знання велотемі збільшує шанси. Зарплата 9000 грн. Компанія НМПО , яка займається виробництвом деталей для протезів шукає інженера-програміста для станків ЧПУ. Міністерство екології та природніх РЕСУРСІВ України запрошує на роботу PR-менеджера/прес-секретаря з вільним володінням англійською мовою.

Опубліковано: 09/04/15 @ 06:32
Розділ Різне Читати далі...

22 квітня, Дніпропетровськ - Четверта зустріч РНР User Group Дніпропетровськ

Четверта зустріч РНР User Group Дніпропетровськ пройде 22 квітня. Тріо доповідачів розповість багато цікавого про PHP і HighLoad. Спікер: Олексій Иванкин, CTO і co-founder 908.vc .
Тема: «Highload + PHP».
Розглянемо:
- Що таке Highload, терміни, інструменти.
- Де гальмує PHP , родові травми мови, як з ними жити.
- Швидкість роботи vs швидкість розробки.
- Архітектура, що варто робити і коли. Приходьте на зустріч, обмінюйтеся досвідом, діліться ідеями та розвивайтеся! Спікер: Олексій Ристенко, PHP Senior Developer (DataArt Люблін).
Про спікера: Закінчив факультет прикладної математики ХНУРЕ, працює в IT з 2007 р, займається C/C ++ і PHP. Більше восьми років займається розробкою бізнес-додатків, систем «розумних будинків», API і серверних компонентів мережевих емуляторів та ін. В DataArt з 2010 р працює над веб-проектами на PHP і JS.
Тема: «Highload і мікросервіси».
Розглянемо:
- Користі мікросервісов в умовах високого навантаження.

Опубліковано: 08/04/15 @ 02:18
Розділ Різне Читати далі...

Нейромаркетинг в дейсвтія . Як продавати, впливаючи на підсвідомість

neyromarketing-v-deystvii-min Нещодавно з друзями обговорювали тему сублімінальних впливу на смаки, настрої і навіть самопочуття людей. Одна з найвідоміших технологій такого впливу - так званий "25 кадр", про який я вперше почула від тата ще в далеких 80-х. Кажуть, з тих пір наука зайшла ще далі, і тепер творці подібних технологій можуть маніпулювати свідомістю цілих націй і народів у своїх цілях. Є й інша точка зору - все це нібито вигадки антиглобалістів, щоб залякати людей зомбуванням. Книга Девіда Льюїса "Нейромаркетинг в дії. Як проникнути в мозок покупця " проливає світло на це спірне питання. Автор - "батько" нейромаркетінга, засновник лабораторії з дослідження мозку Mindlab International. Дослідження Льюїса стосуються в основному ролі підсвідомості в рекламі. Він вважає, що підсвідомо інструктувати людини можливо тільки в тому випадку, якщо цьому сприяють певні внутрішні обставини. Наприклад, можна вселити покупцеві, який напій він повинен "любити".

Опубліковано: 08/04/15 @ 10:54
Розділ Різне Читати далі...

Ювілейний випуск подкасту , нам 4 роки, в гостях Олександр Медової , CEO AltexSoft

Дорогі наші слухачі, ви, звичайно ж здогадалися, що минулий випуск був першоквітневих жартівливим. Сьогодні справжній ювілейний випуск, в який ми запросили давнього доброго друга подкасту Олександра Медового. У програмі: Про AltexSoft Зростання за 4 роки Цінності Робота з клієнтами Відмінності всередині ринку України Культура компанії Менеджмент компанії Особисте життя за 3,5 року Зміна ролі із зростанням компанії Спеціалізація по доменах Офіси в різних містах Харківський IT кластер Культурний обмін між офісами Книги у випуску: Біблія Доставляючи щастя. Від нуля до мільярда. Історія створення видатної компанії з перших рук - Тоні Шей Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua .
Випуск записаний за підтримки IT-компанії AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм» від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової. Всі питання, що стосуються подкасту, адресуйте нам на shami13@gmail.

Опубліковано: 07/04/15 @ 10:04
Розділ Різне Читати далі...

Сувора реальність початківців тестувальників . Посібник : пишемо і розсилаємо резюме

Привіт, друзі. Представляю вам свою другу статтю для тестувальників без досвіду роботи. В попередній частині ми обговорили, що і як потрібно вчити для того, щоб освоїти професію. Як було сказано, зараз треба бути набагато спритнішим і кмітливий, ніж 2-3 роки тому. Сьогодні поговоримо про те, як правильно скласти і розсилати резюме. У своїй практиці я прийшов до висновку, що якщо над проектом працює команда людей, то необхідно, щоб у всіх було спільне розуміння одних і тих же сутностей, інакше не минути непорозумінь і приводів для конфліктів. Тому почнемо з того, що визначимо, що взагалі означає поняття «резюме». Згідно Вікіпедії, резюме - вид документа, в якому подається коротка інформація про освіту, трудову діяльність, професійні успіхи та досягнення особистості, яка його складає. Одне з властивостей - коротке. Що ж це означає? За останні кілька років я бачив резюме різного об'єму - від однієї до п'яти сторінок.

Опубліковано: 06/04/15 @ 11:37
Розділ Різне Читати далі...

ТОП50 роботодавців Джина : рекрутер vs менеджер

Хто краще за всіх закриває вакансії? Ми проаналізували активність роботодавців на Джин , щоб спробувати зрозуміти хто ж швидше і ефективніше закриває вакансії. В якості метрики використовується кількість контактів, які "витрачає" роботодавець на один найм (в відміну від сайтів з вакансіями типу jobs.dou.ua на Джин ми відстежуємо фактичні найми, а не просто відгуки на вакансію). Такий рейтинг враховує відразу кілька факторів - наскільки точно рекрутер вибирає кандидатів для контакту, наскільки приваблива вакансія, наскільки ефективно побудований процес співбесіди і виходу на роботу. Нижче повний список, але от головне: найефективніший работотадель - це директор/власник компанії або ПМ. Сюрприз, сюрприз. А ось фріланс-рекрутерів в топі буквально кілька людей - чи то вони не користуються Джином активно, чи то їм дістаються найскладніші вакансії. 1 Слава Буштрук CEO Alterplay 17.86 2 Elena Makedonskaya Recruitment Consultant at Ciklum 18.

Опубліковано: 06/04/15 @ 06:46
Розділ Різне Читати далі...

ТОП-50 роботодавців Джина : рекрутер vs менеджер

Хто краще за всіх закриває вакансії? Ми проаналізували активність роботодавців на Джин , щоб спробувати зрозуміти хто ж швидше і ефективніше закриває вакансії. В якості метрики використовується кількість контактів, які "витрачає" роботодавець на один найм (в відміну від сайтів з вакансіями типу jobs.dou.ua на Джин ми відстежуємо фактичні найми, а не просто відгуки на вакансію). Такий рейтинг враховує відразу кілька факторів - наскільки точно рекрутер вибирає кандидатів для контакту, наскільки приваблива вакансія, наскільки ефективно побудований процес співбесіди і виходу на роботу. Нижче повний список, але от головне: найефективніший работотадель - це директор/власник компанії або ПМ. Сюрприз, сюрприз. А ось фріланс-рекрутерів в топі буквально кілька людей - чи то вони не користуються Джином активно, чи то їм дістаються найскладніші вакансії. 1 Слава Буштрук CEO Alterplay 17.86 2 Elena Makedonskaya Recruitment Consultant at Ciklum 18.

Опубліковано: 06/04/15 @ 06:46
Розділ Різне Читати далі...

7 квітня, Київ - Курс « Automation for beginners : Selenium + Java »

Даній курс є в Першу Черга практикумом з автоматизації веб ЗАСТОСУВАННЯ для тест Інженерів без попередня досвіду як в автоматизації так и в програмуванні Взагалі. Ціллю курсу є Отримання необхідніх навічок для перекваліфікації в Junior QA Automation Engineer и побудова з нуля автоматизації тестування вебу. проти, курс такоже буде цікавім людям и без досвіду в тестуванні, Які хотят розпочато кар'єру в ІТ. Курс не дасть розуміння всех аспектів процеса тестування, но познайоміть з доволі Важлива его ськладової - автоматізацією, и даже может стать дерло Впевнений кроком до опанування роли Software Developer In Test (Java). В якості ІНСТРУМЕНТІВ віступають найбільш пошірені на прайси: Java + Selenium (Webdriver) Основна програма: - QA Automation. Призначеня и умови! Застосування.
- Java core. робота з Java IDE (Intellij Idea). Testng/Junit.
- Принципи написання Selenium (Webdriver) тестів. XPath/CSS локатори.

Опубліковано: 03/04/15 @ 01:27
Розділ Різне Читати далі...

iOS дайджест # 4 : Розумний дім

iOS девайсів готовятся дива центром екосистеми для техніки різніх віробніків. Технологія HomeKit может вивести розумний дім на новий рівень. А розробник - принести нову хвилю замовлень та робочих Місць. Нові возможности Отже, що таке HomeKit? Як скоро реліз ПЕРШИХ девайсів? Єдиний протокол для різніх віробніків техніки. Підтримка голосових команд через інтеграцію з Siri. І Мільйони Користувачів iOS. Вісь передумови конкурентоспроможності HomeKit. Если ві Ніколи не працювала з remote hardware, вам буде складно ПОВНЕ мірою усвідоміті Значення HomeKit для индустрии. David McGraw, что перейшов на HomeKit после роботи з remote hardware через low-level API, написавши Такі слова:
« Коженая, хто розробляв iOS app for a piece of hardware, может розповісті вам БАГАТО Жахлива історій про device discovery » . & Lt; ...

Опубліковано: 03/04/15 @ 06:57
Розділ Різне Читати далі...

Роман Хміль буде призначений головою департаменту автотранспорту Міністерства інфраструктури України

Директором департаменту автомобільного транспорту та стратегічного планування автомобільних доріг Міністерства інфраструктури України (МІУ) стане Роман Хміль. Про це заявив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський сьогодні на брифінгу, передає кореспондент РБК-Україна. Пивоварський, зокрема, зазначив, що вже наступного тижня Хміль буде призначений директором департаменту автомобільного транспорту та стратегічного планування автомобільних доріг. Роман Хміль - засновник соціальної ініціативи з благоустрою доріг «Моя дорога ». Джерело .

Опубліковано: 02/04/15 @ 06:08
Розділ Різне Читати далі...

8 квітня , Київ - День відкритих дверей в Softengi Training Center

Softengi Training Center проводить день відкритих дверей.
Давайте рости разом! Вхід вільний. Цього разу ми розповімо не тільки про мистецтво тестування, а й про багатьох інших можливостях нашого тренінг центру. Softengi Training Center піклується про те, щоб IT-сфера поповнювалася якісними кадрами і тому, ми розширюємо список курсів. Тепер існує можливість навчання за такими напрямками:
- Школа тестувальників «live»;
- Школа тестувальників в режимі «online»;
- Підготовка до сертифікації «ISTQB»;
- Курс Basic JavaScript; - Курс Advanced JavaScript;
- English for IT. На дні відкритих дверей Ви зможете: ознайомитися з програмами курсів за всіма напрямками; поспілкуватися з нашими випускниками, які працюють в Softengi; пройти вступне інтерв'ю та укласти договір; побувати на презентації курсу по Java Script та отримати відповіді на питання, що цікавлять.
Зовсім скоро запускаються нові групи в школі тестувальників.

Опубліковано: 02/04/15 @ 10:33
Розділ Різне Читати далі...

Черговий ювілейний випуск подкасту , тема несподівана для нас самих : про Java БАДи

Ніщо не віщувало сюрпризів. Ми тільки стартували запис з наміром коротко поговорити про наші успіхи, підсумки, як в нашу студію постукав наш давній товариш. Мабуть від несподіванки запис була зупинена. Перезаписати випуск не було можливості, тому пропонуємо і вам послухати те, що ми дізналися про Java БАДи (біологічно активні добавки). У програмі: Враження за минулий рік Java таблетки Вітаміни на ГОА Військові розробки США Як швидко вивчити Java Спеціалізація таблеток Побічні ефекти Стек технологій Ціна QA таблетки та інші крім Java Реферальні системи Продажі в Харкові Кілька мов за раз Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua .
Випуск записаний за підтримки IT-компанії AltexSoft .
Дякуємо за допомогу в запису подкасту сервісу QuickBlox.com . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм» від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової.

Опубліковано: 01/04/15 @ 10:07
Розділ Різне Читати далі...

25 квітня, Київ - Курси DevOps , Python, iOS , iOS Level Up

Web Academy запрошує на курси за наступними напрямками:
- Курс «iOS з нуля» - старт 25.04.2015 - Сб і Нд з 12: 00-15: 00
- Курс «Python з нуля» - старт 07.04.2015 - Вт і Чт з 19: 00-22: 00
- Курс «iOS Level Up» - старт 20.04.2015 - Пн і Ср з 19: 00-22: 00
- Курс «DevOps для сисадмінів» - старт 04.05.2015 - Пн і Ср з 19: 00-22: 00 Запит на програму курсу відправляйте на info@web-academy.com.

Опубліковано: 31/03/15 @ 12:29
Розділ Різне Читати далі...

2 квітня, Київ - Курс "Основи бізнес аналізу"

Запрошуємо на курс «Основи бізнес аналізу». Перше заняття ми проводимо безкоштовно. На ньому Ви зможете ближче познайомитися з викладачем, тренінговим центром, технологіями викладу матеріалу, задати всі запитання! З метою, щоб учасники з різних сторін змогли подивитися на сферу бізнес аналізу, на останнє заняття ми запрошуємо продакт менеджера з компанії «Google». Заняття проходить у форматі вільного живого спілкування (online), кожен студент має можливість задати різні питання і дізнатися, як все відбувається в провідних IT компаніях світового рівня і що потрібно для того, щоб в один прекрасний день стати співробітником такої компанії.

Опубліковано: 28/03/15 @ 04:57
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173