Кар'єра в IT: посаду CTO

via Shutterstock . Перед вами четверта стаття з циклу «Кар'єра в IT » , присвячена опису посади технічного директора , або CTO . Попередні матеріали розповідали про позиції Team Lead , software Architectі Project Manager. CTO ( Chief technology officer )- один з керівників компанії , що відповідає за розробку нових сервісів або продуктів , а також за оптимізацію продуктивності виробництва : управління процесами розробки в проектних командах , навчання і підвищення кваліфікації співробітників , впровадження і підтримка різних процесів всередині компанії. За даними ДОУ , середньому українському технічному директору 30 років , він має 7,5 років досвіду роботи і отримує $ 3500. Завдання та обов'язки Як і всі топ- менеджери , CTO відповідає за компанію в цілому , а не за якийсь її продукт або сервіс .

Опубліковано: 15/01/14 @ 08:27
Розділ Різне Читати далі...

25 січня, Харків - Kharkiv AI Club # 8 : Нейронні мережі і розпізнавання осіб

Восьма зустріч харківського клубу ІІ , яка відбудеться в суботу 25 січня о 11 годині дня в харківському офісі компанії Ciklum . У плані зустрічі дві доповіді і жорстка ( якщо такі будуть ) . На цій зустрічі буде дві доповіді : 1 ) Нейронні мережі : сучасний підхід Доповідь розповідає про те , що трапилося з нейросетями з часів персептрона , актуальні підходи до їх побудови та навчанню і межі їх застосовності . Доповідач: Бодянський Євген Володимирович , доктор технічних наук , професор кафедри штучного інтелекту ХНУРЕ. 2 ) Розпізнавання осіб з використанням OpenCV У доповіді буде розглянуто основні завдання які виникають при розпізнаванні осіб у відео потоці , межі застосування, умови працездатності методів рішення. Відкриті джерела даних для навчання і тестування , а також невеликі приклади з використанням OpenCV . Доповідач: Бабій Андрій , програміст , працює в сфері геоінформаційних систем та дистанційного зондування .

Опубліковано: 13/01/14 @ 08:28
Розділ Різне Читати далі...

Саботажники в наших рядах. Обчислити і знешкодити

via Shutterstock . Легко досягати цілей , коли знаєш і бачиш , на що витрачаються всі зусилля. Будь то виробнича або особиста мета . З невидимими перешкодами справлятися складніше. Вони непомітні , але можуть віднімати безліч сил і часу. Один із прихованих пожирачів розумової енергії - пасивно - агресивне (ПА ) поведінка . Причому пасивний агресор отруює життя не лише собі , а й оточуючим , з якими взаємодіє. Пасивна агресія - суміш з пасивної поведінки , коли людина зовсім не цінує свої потреби , і агресивного , при якому навпаки - бажання і почуття інших ніяк не враховуються. Це захисний механізм у людей , яким не комфортно відкрито виражати свої потреби і негативні емоції. Він дуже зручний , оскільки дозволяє отримати бажане і одночасно залишитися хорошим для інших. Якби пасивний агресор міг поглянути на диспетчер задач , запущених в його голові , то з подивом виявив би там невідоме додаток, який від'їдає багато пам'яті і процесорного часу , але нічого не виробляє.

Опубліковано: 13/01/14 @ 07:52
Розділ Різне Читати далі...

20 - 24 січня, Київ - EPAM Hiring Week

Ти - визнаний фахівець у своєму напрямку ? Хочеш взяти участь у цікавому проекті і співпрацювати з провідними світовими компаніями? Мрієш отримати досвід роботи за кордоном ? Поспішай - EPAM шукає професіоналів ! Нам потрібні : Java Developers JavaScript Developers HTML/CSS Developers ( JS knowledge ) Ми пропонуємо : абсолютно нове cutting - edge напрямок у рамках проекту одного з найбільших інвестиційних банків гідну зарплату , відмінні умови праці та соцпакет можливість релокації на 1,5-2 роки в один із зарубіжних офісів компанії після півтора років роботи в компанії Бажані навички : досвід роботи від 2 -х років в одному з наступних напрямків : Java , JavaScript , HTML/CSS хороше знання англійської мови ( письмової та розмовної ) досвід роботи з Hibernate і Spring для Java- розробників хороші знання JS для HTML/CSS розробників Що необхідно зробити : Заповнити реєстраційну анкетуі мати можливість відвідати інтерв'ю в період з 20 по 25 січня в зручний час.

Опубліковано: 10/01/14 @ 05:33
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: фотомодель -програміст , правила дзен- кодинга , трохи про security

Добрый день, уважаемые читатели. Новости Google вступает в автомобильный альянс  — к концу 2014 ждите машин с Android/ Интервью Разрыв шаблона — интервью с фотомоделью-программистом . А здесь — её профиль на stackoverflow . Valve и ее денежная машина : интервью с Гейбом Ньюэллом
Аналитика Рейтинг популярности языков прошедшего года. Результаты 22 чемпионата по написанию запутанного кода на языке Си.
Scaling Mercurial at Facebook. Безопасность 23-Year-Old X11 Server Security Vulnerability Google — дыра в безопасности? Как работают хакеры Агенства Национальной безопасности И еще о АНБ — как шпионские технологии стимулируют развитие суперкомпьютеров . Как взломать SD-карту Мнения Десять правил дзен-программиста Как бы выглядел мир в 2014 по мнению Айзека Азимова . Бодишоп или прямой консалтинг  — о трудностях самоопределения.

Опубліковано: 10/01/14 @ 08:26
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: фотомодель-программист, правила дзен-кодинга, немного о security

Добрий день , шановні читачі. Новини Google вступає в автомобільний альянс- до кінця 2014 чекайте машин з Android. Інтерв'ю Розрив шаблону - інтерв'ю з фотомоделлю - програмістом . А тут - її профіль на stackoverflow . Valve і її грошова машина : інтерв'ю з Гейб Ньюелл
Аналітика Рейтинг популярності мов минулого року. Результати 22 чемпіонату з написання заплутаного коду на мові Сі.
Scaling Mercurial at Facebook . Безпека 23 - Year- Old X11 Server Security Vulnerability Google - діра в безпеці? Як працюють хакери Агенства Національної безпеки І ще про АНБ - як шпигунські технології стимулюють розвиток суперкомп'ютерів. Як зламати SD - карту Думки Десять правил дзен- програміста Як би виглядав світ в 2014 на думку Айзека Азімова. Бодішоп або прямої консалтинг - про труднощі самовизначення .

Опубліковано: 10/01/14 @ 08:26
Розділ Різне Читати далі...

16 січня, Харків - TechTalk by Dev - Pro.net # 7

TechTalk від ведучих. NET розробників в Kharkiv Palace . Про що поговоримо ? Доповідь № 1
Тема: Використання технології Microsoft Office Add - ins в . NET Framework
В даний час великим плюсом для програм обліку та аналізу даних є можливість експортувати або передавати свої звіти в загальноприйняті офісні програми , такі як пакет Microsoft Office і Acrobat Reader. . NET Framework надає зручну можливість інтеграції своїх додатків з низкою програм Microsoft Office. Ми розглянемо інтеграцію додатків з Microsoft Word , Excel і PowerPoint , а також невеликий аналіз продуктивності при передачі даних
Спікер : Ярослав Єфименко , Senior Software Engineer , SweetSoft Доповідь № 2
Тема: Розробка Web API на MONO з використанням фреймворку ServiceStack
У доповіді будуть обговорені особливості розробки Web API на MONO з використанням фреймворку для розробки WEB сервісів ServiceStack .

Опубліковано: 10/01/14 @ 07:25
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 119

Руслан Шевченко, Head of R & D в GoSave , шукає інтернів, яким цікаво буде займатися аналізом і оптимізацією поведінкових даних. Артем Тритяк шукає собі в команду в Одесі. Стек : CoffeeScript , Backbone , Chaplin , Require.js . Компанії Vega Capital Management потрібна Lead Back - end Engineerз хорошим знанням C + + . Зарплата $ 3000-5000 . « вже не стартап » Shop - in -Box , який планує через 3 роки отримати 10 % всіх трейд -маркетингових транзакцій в СНД , шукає крутого СЕО . PortaOne шукає технічних письменниківдля створення користувальницької документації до PortaSwitch . Регулярні корпоративні заходи , виїзні сесії за кордоном ( Єгипет , Чехія , Таїланд , і т.д.). Запорізька компанія bMuse запрошує на роботу початківців iOS програмістів. Період перекваліфікації/навчання - оплачується. Навчальний центр ІТ - фахівців ПриватБанку відкриваєновий набір на безкоштовні курси « розроблювач»(м. Дніпропетровськ). Початок занять - лютий. Реєстрація .

Опубліковано: 09/01/14 @ 09:15
Розділ Різне Читати далі...

21 січня, Київ - AI- Club в Grammarly : Практичні питання інтелектуальної робототехніки

Новий сезон в AI- клубі ми почнемо з розмови на всіма улюблену тему робототехніки . Перед гостями виступить Ольга Миколаївна Сухоручкіна , старший науковий співробітник Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій та систем НАН та МОН України . Тема її доповіді: «Практичні питання інтелектуальної робототехніки » . В її рамках будуть розглянуті основні завдання і проблеми практичної реалізації сучасних роботів з інтелектуальними можливостями і продемонстрований сеанс реального віддаленого спілкування з прототипом сервісного мобільного робота ERIC . Реєстрація Будь-які додаткові питання можна задати за телефоном 0672598438 ( Ілона ) або по skype : ilona_demchenko .

Опубліковано: 09/01/14 @ 07:26
Розділ Різне Читати далі...

У ЄС чекають дефіцит 900 тис. IT- фахівців

Про це пише The NY Times, посилаючись на звіти Європейської комісії. Справа в тому , що кількість IT- вакансій зростає набагато швидше , ніж кількість потенційних співробітників. Проблема ускладнюється тим , що , за словами роботодавців , якість освіти випускників профільних вузів не відповідає належному рівню , і щоб зайняти відкриту позицію в компанії , вони змушені проходити додаткове навчання . Те ж саме стосується і професіоналів з ??інших областей , які побажали поміняти кваліфікацію на користь IT. Так , за даними Європейської комісії , до 2015 року в ЄС ризикують залишитися незайнятими 900000 вакансій в IT сфері , в той час як кількість випускників - комп'ютерників з року в рік тримається в районі 100 000. На думку Регіни Моран , виконавчого директора компанії Fujitsu в Ірландії , коріння цієї проблеми для всіх країн Євросоюзу ростуть з банкрутств доткомів на початку 2000 -х, у зв'язку з чим технічні університети втратили свою привабливість для абітурієнтів.

Опубліковано: 08/01/14 @ 07:59
Розділ Різне Читати далі...

30 січня, Київ - Макс Іщенко про ринок IT

ІТ -індустрія України зросла за 10 років з кількох тисяч « ??квартирних » компаній до 50 тис. фахівців , з крутими офісами , виходами на IPO , своїми мемамі і ком'юніті . Я зроблю огляд розвитку ІТ -індустрії за 10 років - як вона виглядає зараз , як сюди потрапити і навіщо , - говорить Максим Що обговоримо : - Огляд українського ринку ІТ для фахівців
- Скільки заробляють програмісти
- Як знайти першу роботу в ІТ
- Які компанії «хороші» , які не надто
- Навчання Лектор: Макс Іщенко - Творець DOU.ua , найбільшого українського співтовариства програмістів (понад 50 тис. учасників); творець djinni.co - анонімного пошуку роботи для розробників . Працює в ІТ з 2000 року. Блог : Вартість : за тарифами закладу (перша година 36грн , з другого по 18грн .

Опубліковано: 07/01/14 @ 08:33
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 118

Компанії ProjectPivot у зв'язку з раптово збільшилися інвестиції потрібно Ruby on Rails Developer , Лев Толстой від програмування з тризначним IQ. Стартап Soho.net шукає старшого Frontend програмістадля розробки сторінок зі складною клієнтської логікою. Обіцяють зарплату від $ 4000. Jelastic шукає в Житомирі Java -розробника. Зарплата 16 000 грн. Донецької компанії R - IDEAS потрібен Junior Ruby on Rails розробник. Fluent English буде плюсом. Wargaming.net шукає Development Director'ав Харкові і в Києві Харківської компанії CodeTiburon для проекту GeoComplyпотрібно Senior QA Engineer . ISTQB буде плюсом. В молоду дружну команду Jooble потрібен божевільний математик, який захоплений магією чисел , для якого тисячі чисел наповнюються сенсом , і можливістю витягти закономірності . Маріупольська компанія Укртех -ІНФО шукає менеджера проектів з хорошою дикцією . Зарплата 2600 грн. Компанії Воля потрібна фахівець з налаштування Wi -Fiв телефонному режимі.

Опубліковано: 02/01/14 @ 08:35
Розділ Різне Читати далі...

Залікові відео від IT -компаній 2013

Грудень - місяць підбиття підсумків , і IT- світ - не виняток. Час обговорення кращих роботодавців - 2013 і скарг на нихвже пройшло , час заглянути у внутрішнє життя компаній на фото новорічних корпоративів ще не настало . Зате відео , зняті ними протягом року , доступні на YouTube завжди . Деякі з них дійсно оригінальні , деякі ... Втім , дивіться самі. Ciklum Kiev Harlem Shake
Summer White/Wet Party
DataArt суперсерйозно ролик з архіважливими питаннями
EPAM People
New Year Party по- українськи
GlobalLogic Миколаїв : High Technologies Office з Сегвея і роликами
Поезія в стилі JavaDay
Grammarly Whimsy Lab performing Results
Infopulse Робочі будні офісу у Вінниці
Intellias Serving All Needs
На Форумі ДОУ було обговорення цього ролика , і один з колишніх співробітників компанії розповів , «як все було насправді» .

Опубліковано: 30/12/13 @ 08:29
Розділ Різне Читати далі...

28 лютого - 1 березня, Київ - Selenium Camp 2014

Щорічна конференція з автоматизації тестування з Selenium/WebDriver знову запрошує учасників до Києва наприкінці зими . 28 лютого - 1 березня пройдуть основні дні конференції , в рамках яких заплановано понад 20 доповідей від творців інструментів і бібліотек , практиків тестування із застосуванням Selenium/WebDriver , досвідчених тестувальників і розробників . Цього року конференція Selenium Camp буде проводитися 4-ий раз . Торік конференція зібрала більше 300 осіб і вперше пройшла у дводенному форматі . Тепер цей формат узятий в якості стандарту. Насамперед, хочеться сказати про важливу зміну - сайт конференції тепер буде офіційно вестися англійською мовою. При цьому доповіді будуть як російською так і англійською ( інформація про мову вказується для кожної доповіді в програмі) . Це важливо насамперед для залучення іноземних доповідачів та доступності інформації для іноземних учасників . Програма вже публікується на сайті , в січні планується викласти фінальну версію.

Опубліковано: 27/12/13 @ 07:42
Розділ Різне Читати далі...

18 січня, Одеса - Happу New Front -End ! Про фронтенді по- новому!

У 2014 році компанія RootUA Media запускає новий освітній проект GeeksLab . У рамках проекту проводитимуться вузькоспеціалізовані майстер -класи , семінари , різні зустрічі і конференції . До складу проекту GeeksLab увійшли такі заходи: FOSS Sea , WebCamp , Odessa Innovation Week , Startup Weekend Odessa , Odessa StartUP Coffee і IT Tech Meeting (минулого FOSS Fest і FOSS Meeting ) . Перелік заходів проекту GeeksLab поповнить конференція : « Happу New Front -End ! Про фронтенді по- новому! » Вона пройде 18 січня в Одесі на базі Коворкінгового простору HUB Odessa . У рамках конференції будуть підняті теми сучасної верстки , розробки фронтенда на чистому JavaScript , а також використання різних CSS і JavaScrpt фреймворків для побудови фронтенда веб -проектів. JavaScript , HTML5 , CSS3 , SASS AngularJS , Backbone.JS , Ext JS , jQuery , Flat UI , Bootstrap та багато іншого - у практичному застосуванні. Свою участь у конференції вже підтвердили: Юрій Артюх ( akella.org.

Опубліковано: 27/12/13 @ 07:40
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 117

Компанія Provectus IT, у якої 1 - е місце в рейтингу компаній (категорія « 200 ... 800 фахівців» ) шукає в Одесі старшого iOS розробника . Тому, хто візьме оффер до 14 січня бонус - iPhone 5S . CallsFreeCalls , міжнародний стартап, що надає безкоштовні послуги міжнародного голосового і текстової зв'язку шукає Senior architect програміста( iOS/Android). Два інженерних дні на місяць , можливість отримати відсоток акцій в компанії. Одеська продуктова компанія Nektony шукає C + +/Android розробника. Зарплата $ 800-1500 . 40 годин на тиждень , з можливою понаднормової зайнятістю . Компанії Paymentwall потрібна Fraud & Risk Analyst, бажано зі знанням PHP/MySQL. Державному підприємству « Інформаційно-ресурсний центр » потрібен Oracle DBAдля адміністрування баз даних єдиних державних реєстрів . Зарплата $ 2000-2300 . Компанії Magento потрібна DevOps. Одна з обов'язків - « Demonstrate total ownership of a product from inception to end of life ».

Опубліковано: 26/12/13 @ 08:29
Розділ Різне Читати далі...

1 - 28 лютого - Переїжджаємо на казковий острів Балі в коворкінг для ІТ- фахівців

Як давно ви хотіли кинути все , упакувати валізу і виїхати в іншу країну? Як часто хотіли проміняти холодний , сльотавий , сірий зимовий місто на таємничі джунглі ? Але як все організувати ? Як залишити роботу на тривалий термін ? А якщо там буде нудно? Геть сумніви і страхи ! Ми вирішили всі питання і все організували за вас. Всього лише 20 годин відокремлюють вас від казкового раю на острові Балі. А робота? Беріть її з собою! Як показує досвід першого коворкінгу проекту Trip & Work , це не так складно , як здається. Одні з його учасників програмісти Андрій Березін та Олексій Поволоцький , які працюють на аутсорсингову компанію , вже домовилися з керівництвом про зміну робочого офісу в зимовому Києві на гамак під пекучим балійскім сонцем. Це можете зробити і ви! Крім чадного місця для життя , роботи і відпочинку , ми пропонуємо вам стати частиною відмінною команди професіоналів. Де: острів Балі , Індонезія
Коли : 01.02.2014 - 28.02.

Опубліковано: 25/12/13 @ 06:09
Розділ Різне Читати далі...

Як жити в хмарі без адмінів : хмарно з проясненнями

via Shutterstock . Історія мого знайомства з « хмарами» почалася приблизно три роки тому. Моя компанія займається розробкою « коробкового » ПЗ , і єдиним сервісом , який вимагав адміністрування , був наш власний сайт. Він розміщувався на виділеному сервері в одному з датацентрів . Сайт працював і не доставляв особливого клопоту рівно до тих пір , поки одного разу в сервері не " помер» RAID -контролер , поховавши разом з собою і файлову систему. Не таке вже й страшна подія , якби не низка вкрай неприємних збігів . По-перше , не виявилося працюючого резервного контролера. По-друге , сталося це 5 -го січня - в самий розпал новорічних канікул , коли все навколо знають слова «олів'є» і «шампанське» , але щиро дивуються , коли заводиш мову про « колокейшн » , « датацентр » , « сервер» і т.п. Залишити сайт неробочим на кілька днів я не міг , тому продовжував шукати варіанти швидкого відновлення.

Опубліковано: 18/12/13 @ 08:59
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Віталієм Гончаруком , CEO Augmented Pixels

136 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». Поговорили про бізнес і доповненої реальності. У програмі: Про во'IT'і Освіта Життя поза IT IT та бізнес Social Catcher Консалтинг Доповнена реальність Команда Augmented Pixels Книги у випуску : Біблія Танах Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 17/12/13 @ 11:59
Розділ Різне Читати далі...

Кар'єра в IT: посаду Project Manager

via Shutterstock . Представляємо вашій увазі третій матеріал із серії «Кар'єра в IT » , в кожному випуску якої ми розглядаємо одну з посад у сфері розробки ПЗ. Дана частина циклу присвячена позиції Project Manager (дві попередні статті розповідали про посади Team Lead і Software Architect ) . Project Manager - це фахівець , чиїм головним завданням є управління проектом в цілому : проектування і розстановка пріоритетів , планування виконання завдань , контроль , комунікації , а також оперативне вирішення проблем. PM - нетехнічних посаду , але більшість українських PM'ов в IT - це колишні розробники або тестувальники . Так , за пошуковим запитом « Project Manager » (у галузях « інформаційні технології» , «розробка ПО » та «Інтернет - технології» ) пошукова база LinkedIn знаходить 2905 осіб, з них 1467 ( 51 %) - колишні технічні фахівці : 1182 в минулому працювали « software engineer » або « developer » і 285 - « tester » або « QA ».

Опубліковано: 16/12/13 @ 08:38
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178