Дайджест цікавих вакансій № 100

Дніпропетровський апаратно -програмний стартап branto, в якому вже працюють шестеро железячніков і один програміст , шукає другого програміста. Володіння Python , C ( Linux drivers , GStreamer ) , OpenCV , Audio/video codecs , SIP , Google Speech API буде плюсом. Рекрутингова платформа Jobool.com шукає старшого Java програміста, готового до роботи у вечірній час (можна дистанційно , мінімально - готовність відповідати на SMS та e - mail до 1:00 ночі) . Зарплата 30000 грн. Хмарний сервіс ведення обліку в ремонтній майстерні remonline.ru шукає Frontend джедая. Знайомство з KendoUI буде плюсом. Віктор Рад , ФАУНДЕР Cloudozer LLP шукає на Джина Java і С + + розробників на алгоритмічний трейдинг і C/C + + програмістів на розробку маркетингової аналітики зі злісним Матанов . Олексій Колупаєв , повідомляє , що одна його добра знайома шукає страшним пошуком Ruby- девелоперівв Берліні. Переїзд , плюшки .

Опубліковано: 29/08/13 @ 09:47
Розділ Різне Читати далі...

Як дістатися до вершин ?

Як дістатися до вершин ? У фільмі Уолл -стріт , герой Майкла Дугласа , Гордон Гекко заявляє: « Єдине у що варто вкладати гроші - це інформація». З розвитком інтернет- технологій та електронної комерції ця фраза стає все більш актуальною. Електронна комерція здійснюється , як правило , через персональні або корпоративні сайти. І перед власниками сайтів рано чи пізно з'являється проблема вибору в способі його просування або SEO -оптимізації . Звичайно , самостійне безкоштовне просування в Гугліабо інший пошукової системи - досить приваблива можливість . Але такий спосіб оптимізації чреватий високими тимчасовими витратами . Можна віддати розкрутку сайту в профільне агентство , але тоді істотно зростають матеріальні витрати , і ресурси зі скромними бюджетами не завжди можуть дозволити собі таку розкіш. У таких випадках , залишається тільки два варіанти : займатися самостійним просуванням ресурсу або тупцювати в задніх рядах видачі пошукових машин.

Опубліковано: 29/08/13 @ 07:51
Розділ Різне Читати далі...

Как добраться до вершин?

Как добраться до вершин? В фильме Уолл-стрит, герой Майкла Дугласа, Гордон Гекко заявляет: «Единственное во что стоит вкладывать деньги – это информация». С развитием интернет-технологий и электронной коммерции эта фраза становится все более актуальной. Электронная коммерция осуществляется, как правило, через персональные или корпоративные сайты. И перед владельцами сайтов рано или поздно появляется проблема выбора в способе его продвижения или SEO-оптимизации. Конечно, самостоятельное бесплатное продвижение в Гугле или другой поисковой системе – довольно заманчивая возможность. Но такой способ оптимизации чреват высокими временными затратами. Можно отдать раскрутку сайта в профильное агентство, но тогда существенно возрастают материальные затраты, и ресурсы со скромными бюджетами не всегда могут позволить себе такую роскошь. В таких случаях, остается только два варианта: заниматься самостоятельным продвижением ресурса или топтаться в задних рядах выдачи поисковых машин.

Опубліковано: 29/08/13 @ 07:51
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Олексієм Пономаренко , UX -спеціалістом в Sigma Ukraine

120 -й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Мова піде про аспірантуру , дизайні та екології. У програмі: Про во'IT'і Technical Writer QA і дефібрилятори Входження в UX Для кого і як важливий UX Краса vs UX Освіта та UX Оцінка якості UX AEGEE Книги у випуску : Психбольница в руках пацієнтів - Алан Купер Не змушуйте мене думати ! - Стів Круг Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Невелике опитування про наших слухачів і подкаст . Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 27/08/13 @ 10:05
Розділ Різне Читати далі...

7 - 8 вересня , Київ - IT Jam 2013

7-8 вересня під Києвом буде проведено IT Jam 2013. Цього року організатори приємно здивують повністю зміненим форматом заходу. За сприяння професійних модераторів команди ВікіСітіНомікі станеться перший Форсайт лідерів українських IT cooбществ . Форсайт буде направлений на моделювання майбутнього і вироблення оптимальних стратегій розвитку українського IT. На 2 дні IT Jam 2013 стане креативним простором, в якому учасники зможуть дізнатися і попрацювати з інноваційними інструментами досягнення своїх цілей. Форсайт призначено лідерів по натурі, так як тільки вони можуть створювати принципово нове, задавати кордону бажаного майбутнього і об'єднувати енергію багатьох для вигоди кожного. На IT Jam 2013 зберуться активні учасники українського IT, які вносять свою лепту у розвиток індустрії, роблячи доповіді на всілякі теми, виступаючи експертами на різних заходах і організовуючи конференції та зустрічі IT спільнот.

Опубліковано: 23/08/13 @ 12:32
Розділ Різне Читати далі...

Бути в тренді ефективного просування просто - SMM.ua

SMM для вас – не просто котики і друзі в затишному ВКонтактике? Ви знаєте трохи більше, ніж анекдот про урок алгебри та smm-фахівця? Ви хочете бути в тренді ефективного просування? Тоді ця конференція для вас!
Ця конференція для представників бізнесу, які вже ведуть активності в соціальних мережах або тільки хочуть розробляти стратегію присутності там. Конференція буде корисна для фахівців, які працюють на стороні клієнта і на стороні агентства, для вас основні тренди, нові фішки і цілий оберемок кейсів, на прикладі яких можна багато чому навчитися.
Про програму
Серед основних тем, які будуть підняті на конференції: SMM та стратегія присутності в інтернеті, SMM і бізнес-процеси, як залучати трафік з нових медіа, формування лояльного спільноти і уроки побудови мережі адвокатів бренду, репутації і контент-маркетинги та багато іншого.

Опубліковано: 23/08/13 @ 07:43
Розділ Різне Читати далі...

Быть в тренде эффективного продвижения просто - SMM.ua

SMM для вас – не просто котики и друзья в уютном ВКонтактике? Вы знаете чуть больше, чем анекдот про урок алгебры и smm-специалиста? Вы хотите быть в тренде эффективного продвижения? Тогда эта конференция для вас!
Эта конференция для представителей бизнеса, которые уже ведут активности в социальных сетях или только хотят разрабатывать стратегию присутствия там. Это конференция будет полезна для специалистов, которые работают на стороне клиента и на стороне агентства, для вас основные тренды, новые фишки и целый ворох кейсов, на примере которых можно многому научиться.
О программе
Среди основных тем, которые будут подняты на конференции: SMM и стратегия присутствия в интернете, SMM и бизнес-процессы, как привлекать трафик из новых медиа, формирование лояльного сообщества и уроки построения сети адвокатов бренда, репутационный и контент-маркетинги и многое другое.

Опубліковано: 23/08/13 @ 07:43
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 99

Стартап Petcube , який робить роботів для тварин і є одним з головних ньюсмейкерів за останній час , шукає PHP-архітектора і Embedded Linux розробника . Зарплати до $ 3000 + опціони. Компанії Grammarly , яка цього року № 344 в списку Inc. 5000 , потрібно Data Engineer . 42 Coffee Cups шукає віддаленого Python/TurboGears розробника зі знанням MongoDB. Компанія Amadeus , яка працює в тревел-індустрії шукає PHP розробників не тільки на ДОП, а й на Джину . ПриватБанк шукає програмістів, які розуміють Java і хочуть вивчити Erlang . Серед завдань підтримка складного високонавантаженого телекомунікаційного продукту та розробка Erlang-драйвера для Sybase. Заробітна плата $ 1000-2000. Акселератор стартапів EastLabs шукає в команду стажиста-дослідника , який буде займатися пошуком конкурентів і статистичної інформації за технологічними стартапам. Севастопольська студія Ramotion пріграшает стажистів, майбутніх iOS розробників .

Опубліковано: 22/08/13 @ 07:18
Розділ Різне Читати далі...

В Одесі Front -End розробники зібралися на третій MeetUp в Lohika

15 серпня одеські front-end розробники зібралися в офісі компанії Lohika на міні-конференції Front-End Meet Up # 3 . Цього разу поділитися досвідом з колегами в південну столицю приїхали доповідачі з Києва, Львова та Лондона. Як звичайно, всі чекали цікавих презентацій, нових ідей та приємного спілкування. З першою доповіддю на тему «Compy: rethinking the webapp development»виступив Ельдар Джафаров (Principal Architect, Universal Mind). Незважаючи на те що презентація почалася досить рано, велика частина аудиторії змогла почути про новий підхід до розробки, цікавих ідеях та їх реалізації. 'Світ крутиться, технології розвиваються, виникають нові можливості та тренди. І це безцінне, що можна на Митап отримати вичавку трендів, поділитися своїм досвідом і пізнати чужий.

Опубліковано: 21/08/13 @ 07:20
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Павлом Липинським , CEO Pragmatists

118- й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Поговорили про Польщу , Agile , TDD і факапах . У програмі: Про во'IT'і Перші заробітки Зміна мов програмування Великі корпорації Agile Давайте зробимо все правильно TDD Тренінги Про пиво Книги у випуску : Екстремальне програмування - Кент Бек Чистий код . Створення , аналіз і рефакторинг - Роберт Мартін Ідеальний програміст. Як стати професіоналом розробки ПЗ - Роберт Мартін Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 20/08/13 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

7 вересня, Одеса - Конференція ' . Net Day '

7 вересня в одеському офісі компанії Lohika зберуться досвідчені фахівці і початківці розробники-всі-всі, кому цікаві Microsoft технології. Реєструйтеся та приходьте, і колег кличте з собою!
Участь безкоштовна.
Ви вже можете приєднатися до зустрічі на Facebook . Програма суботньої конференції: 10:30 - 11:00-реєстрація учасників, знайомство за ранковою кавою 11:00 - 12:15 - Алік Духно,. Net Team Lead, Lohika 'Cross Language Cooperation' Ми, програмісти, в більшості своїй - затяті фанати розробки ПЗ. Також ми просто хороші люди зі своїми смаками, уподобаннями і принципами. У нашій роботі уподобання виражаються платформами, мовами і соответсвующими фреймфоркамі.
На даний момент існує величезна кількість платформ для розробки та мов програмування, їх кількість збільшується, тим самим розбиваючи нас на ще більшу кількість розрізнених таборів.

Опубліковано: 20/08/13 @ 09:01
Розділ Різне Читати далі...

Новий проект від творців GoGetLinks і Miralinks

Новий проект від творців GoGetLinks і Miralinks - GoGetTop Кілька днів тому на мою пошту прийшло повідомлення про новий проект GoGetTop , який обіцяє бути «бомбою »у сфері просування сайтів вічними посиланнями. Взагалі, це не рідкісне явище, коли на пошту падають повідомлення про якомусь новому проекті і, зазвичай, почитавши, я видаляю ці листи - рідко вони мене зацікавлюють. Але цей проект від творців GoGetLinks і Miralinks , а значить не може бути марним :). Якщо до Вас такого повідомлення не надходило, пропоную вивчити заявлені можливості сервісу разом. GoGetTop - це абсолютно новий автоматизований сервіс для оптимізаторів. Це не просто біржа вічних посилань, а найбільш зручний інструмент для їх розміщення на самих популярних майданчиках, що надає унікальну можливість скоротити витрати на просування сайтів за рахунок придбання вічних посилань в розстрочку .

Опубліковано: 20/08/13 @ 05:26
Розділ Різне Читати далі...

7 вересня, Донецьк - Levi9 Meetup Donetsk

Настав той день , коли Донбас Арена на один день стане місцем тільки для айтішників , розмов про айті і близько айті . 7 вересня 2013 в Донецьку пройде , який збере IT людей різного рівня , бекграунду , технологій і платформ. Основна мета зустрічі - зібрати ком'юніті програмістів , дати можливість всім зустрітися , познайомитися , дізнатися щось нове для себе і внести свій внесок у соціальний розвиток айті сообщества Донецька. У програмі Митап будуть теми , які зацікавлять абсолютно всіх - від початківця свій шлях в IT студента до досвідченого архітектора.

Опубліковано: 15/08/13 @ 12:40
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 98

Alliera AG шукає старшого Java розробника , який добре розбирається в аналізі тексту. Зарплата $ 3000-3500. Synrc Research Center шукає Erlang розробника , який знає хоча б одну мову програмування на високому рівні або кілька на середньому або багато на низькому. Зарплата від $ 3000. Харківська компанія Scorto , що створює унікальні продукти для прийняття рішень та управління ризиками та використовує для цього серйозний апарат Machine Learning, шукає бізнес-аналітика . LogicWorks, представництво американської компанії StaffDirector , шукає JavaScript + Python розробника . Зарплата $ 4000-5000. Wix шукає в Дніпропетровську Front-End розробника для проекту Wix App Market . Олексій Колупаєв і Ciklum шукають в Харкові PHP, Front-End розробників і Automation QA для Meinfernbus. Роман Хміль повідомляє : «Нам потрібен оччень крутий архітектор, працював з Open Source stack технологіями/рішеннями. ЗП від $ 10K в міс.

Опубліковано: 15/08/13 @ 08:05
Розділ Різне Читати далі...

Скотт Еліот Фалман і його усміхнене винахід

Скотт Еліот Фалман і його усміхнене винахід Цій людині належить найкумедніше винахід, без якого сьогодні не обходиться, мабуть, жоден день жодного користувача Інтернету. За свої шістдесят п'ять років Скотт Еліот Фалман чим тільки не займався - і удосконаленням штучних нейронних мереж, і роботою над базою даних «Скон», і питаннями комп'ютерної обробки зображень, і розробкою системи NETL. Зараз подібними досягненнями нікого не здивуєш - у багатьох технічних навчальних закладах є факультети програмування, існують спеціальні курси, які пропонують за кілька місяців освоїти одну з мов і почати куховарити власні програми. Але на зорі наукової діяльності Скотта нічого цього не було - тодішні персональні комп'ютери були громіздкими і, скажемо відверто, марними Махиня, коштували десятки тисяч доларів. ЕОМ ж, з якими працював Фалман, і зовсім могли займати кілька кімнат і з'єднувалися сотнями проводів. Напевно, одному Скотту було відомо, що відбувалося всередині величезних гудящіх апаратів.

Опубліковано: 14/08/13 @ 06:18
Розділ Різне Читати далі...

Організаторський звіт про першого українського Хакафоне

Похакафонілі! В Одесі 8-10 серпня відбувся перший український Хакафон . Розробники коділі в гаражі, спали на даху, медитували в гамаках.
За підсумками марафону було створено 8 додатків. Якісь в повністю робочому вигляді, які тільки визначилися з концептом. Тим не менш, презентації пройшли, а переможці поїдуть до Пітера на Mobilefest і до Москви на Mobile Developer Day 2013. Кілька забавних фактів хакафона: 1. Наймолодшому учаснику 30-годинного хакатона всього 14 років
2. Сама цікава ідея щодо необхідних доповнень до створеного додатком - літаючі мініатюрні дрони для фотографування посадок
3. Для контенту одного з додатків Хакафона його творці підготували 400000 фотографій Одеси
4. Одна з команд заявлялася на одну платформу, але так захопилася, що зробила свій додаток відразу під всі мобільні платформи
5.

Опубліковано: 14/08/13 @ 01:15
Розділ Різне Читати далі...

18 вересня - 16 жовтня, Київ - Курс з професійної верстці

Курс : 5 занять
Тренер: Юрій Артюх
Реєстрація Брати участь у курсі буде не більше 15 осіб , які разом зроблять верстку соціального сайту «треба придумати ». Цей сайт буде включати в себе максимальну кількість складних елементів , щоб ви змогли на практиці зіткнутися з великою кількістю проблем і їх вирішити. Команда тестувальників з qamadness.com буде постійно стежити за якістю вашої роботи , так що филонить не вийде :) На кожному з цих занять ви отримаєте ряд практичних навичок і рад , кожен з яких відразу буде застосовуватися на практиці. Ви будете працювати однією командою під керівництвом Юрія .

Опубліковано: 13/08/13 @ 10:43
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 97

Со-засновнику Jelastic Руслану Синицький потрібні Director of Application & Support Services . Команда стартапу в області бізнес-аналітики metricinsights.com шукає досвідчених PHP програмістів . Високий рівень зп, цікавий перспективний проект + вигідні опціони. TRDATA , єдина українська компанія, яка перемогла в конкурсах європейського Seedcamp та американському 500 Startups шукає PHP/Фронт-енд розробника . Зарплата $ 1000-2000. Хороший колектив (гумор + тролінг + відсутність корпоративної строгості). SaM Solutions шукає в Дніпропетровську PHP (Zend) розробника . Знання німецької - великий плюс. Зарплата $ 1700-2500. У Gazeta.ua потрібен молодший PHP-програміст для підтримки сайту на Zend Framework + MySQL і створення нового проекту на Phalcon + Mongo DB. NetEvent LLC - український R & D офіс американської компанії TicketNetwork, шукає старшого. NET розробника . Зарплата від $ 3500. Ймовірність бути переманили іншою компанією або отримання кращого «соц.

Опубліковано: 08/08/13 @ 09:35
Розділ Різне Читати далі...

28 - 29 вересня, Донецьк - DOU Hackathon Donetsk

Саме час мобілізуватися після спекотного літа і зібратися в затишному офісі, щоб присвятити 24 години Кодинг і просто класно провести час на ДОП Хакатон в Донецьку! Дістаємо гітару, висипаємося і починаємо думати над ідеєю проекту =) Формат колишній: 24 години написання коду і багато фана. За цей час необхідно написати працююче до фіналу заходи додаток. Після цього потрібно презентувати готовий проект всім присутнім самостійно або за командою. Абсолютна свобода у виборі напрямку і теми проекту. Можна приходити відразу командою або шукати команду на місці. Кількість місць обмежена, тому прохання поквапитися з реєстрацією. Ближче до події буде вислано e-mail - підтвердження реєстрації. Захід проходитиме з 13:30 28.09 до 16:00 29.09 Тайминг: 13:30 - Збір команд.
14:00 - 14:30 Старт Хакатона. Півгодини на анонс ідей своїх проектів і пошук команди для тих, хто поки «не визначився».
14.30 - 13.30 (вськ) написання проекту, гри в настільний теніс, РS і настільний футбол.

Опубліковано: 07/08/13 @ 01:55
Розділ Різне Читати далі...

Організаторський звіт про Першому турнірі з боулінгу серед ІТ -спеціалістів Одеси

30 липня відбулося важлива подія в житті одеських ІТ-компаній - компанією Lohika був організований Перший боулінг-турнір серед ІТ-спеціалістів Одеси. У змаганнях взяли участь 6 одеських команд.

Опубліковано: 07/08/13 @ 08:19
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171