Створення власного сайту

Створення власного сайту Створення сайтів - завдання не найважча, і сучасні розвинені технології дозволяють вивчити в досить короткий термін все необхідне для створення мало-мальськи придатного для функціонування або навіть цілком пристойного ресурсу. Але створити хороший якісний сайт буде вже складніше. І будь то , Москві або будь-якому іншому місці на Землі, якість базується на вмінні та знаннях, так що для реалізації проектів хорошого інтернет-ресурсу звертаються до знаючих веб-майстрам. Для початку потрібно визначити, чого конкретно буде присвячений ресурс - тобто, визначити його тематику, яка повинна становити інтерес для безлічі користувачів, бути актуальною і по можливості якомога більш затребуваною, якщо для вас важливі позиції і популярність сайту. Якщо сайт буде мати вузькоспеціалізовану спрямованість, це добре, адже в цьому випадку його будуть відвідувати люди, зацікавлені безпосередньо в даній тематиці.

Опубліковано: 19/10/12 @ 07:28
Розділ Різне Читати далі...

Як можна забезпечити постійний доступ до Інтернету ?

Як можна забезпечити постійний доступ до Інтернету? Вже протягом кількох років комп'ютер став невід'ємною частиною нашого життя, будучи провідником у світ Інтернету. Велика частина людей вже не уявляють своє життя без комп'ютера. Однак, комп'ютер - це, перш за все, машина, яка в будь-який час в силу певних причин може зламатися. допоможе Вам вийти зі скрутного становища. Комп'ютеру теж іноді потрібно ремонт та діагностика. Коли на екрані комп'ютера з'являється щось не звичайне, чоловік відразу розуміє, що без ремонту тут ніяк не обійтися. Хоча насправді цього комп'ютера, швидше за все, потрібен комп'ютерний сервіс або комп'ютерна допомога. У деяких випадках потрібно проста настройка ПК. Ремонт комп'ютерів проводиться, коли вже не можна нічого зробити. Під ремонтом комп'ютерів і ноутбуків розуміється заміна поламаної деталі на певному модулі «системника». В даному випадку знадобиться незвичайний паяльник, часто доводиться використовувати паяльну станцію.

Опубліковано: 19/10/12 @ 07:27
Розділ Різне Читати далі...

7 - 9 грудня, Київ - RailsGirls в Києві

Третій раз на Україні проводиться подібна подія. Після упешних воркшопів у Харкові та Дніпропетровську, RailsGirls подалися до столиці. Організатори (rubygarage.org ) вирішили підтримати Київське співтовариство дівчат-розробників і організували 3-х денний захід RailsGirls. RailsGirls - міжнародне некомерційне рух RoR воркшопів, що почалося в 2010 в Хельсінкі. За цей час заходу проходили в Сінгапурі, Шанхаї, Талліні, Берліні, Кракові, Амстердамі. Найближчим часом плануються в США, Бразилії, Хорватії та Україні! 3-х денний марафон включає в себе: 1-й день (07.12.12) - 18:00 - 21:00 - Installation party (встановлюємо необхідні компоненти на комп'ютери. Буде Help Corner, де проблеми установки будуть вирішуватися загальними зусиллями тренерів). Після, знайомство один з одним 2-й день (08.12.12) - 9:00 - ... кілька презентацій по азам HTML, CSS. Перші спроби рубай на tryruby.org . Розробка свого першого додаток (по туторіали). Знову невеликі презентації. Afterparty. День 3-й (09.12.

Опубліковано: 19/10/12 @ 09:40
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : новини українського законодавства , університет при Bionic Hill , вихідний код APL

Добрий день, шановні читачі. Новини Пільгове оподаткування для ІТ. Рада з конкурентоспроможності індустрії інформаційно-комунікаційних технологій України пропонує власні ініціативи щодо стимулювання галузі . - спільний проект Bionic Hill, Києво-Могилянської Академії та IT-компаній. Лабораторія Касперського створює підвищеної безпеки. Попередній анонс архітектури та можливостей від творців. Акція від Raspberry Pi - міні-платформи з 512Мб пам'яті за $ 35. Банк UBS може скоротити IT-департамент . Google і Facebook готові. Думки Як пишеться ПО для космічних апаратів . Symbian post mortem . Інтерв'ю . Нові версії NVidia представила нову версію CUDA. Google випустила першу стабільну версію SDK для Dart . Практика Eclipse plugin for Cucumber . FileAPI - набір JavaScript-інструментів для роботи з файлами. Віртуальний модульний синтезатор на HTML5. Теорія Вихідний код мови APL став відкритим . Майбутнє Erlang . Наочно про прототипи .

Опубліковано: 19/10/12 @ 07:59
Розділ Різне Читати далі...

Налаштування кольорів на дисплеї

Налаштування кольорів на дисплеї Комп'ютери з операційною системою Віндоус можуть оснащуватися моніторами різних видів. Щоб встановити оптимальний режим чорно-білого або кольорового режиму відображення інформації, необхідно скористатися функцією « екрану ». Вибрати піктограму «Колір», після цього на дисплеї відобразиться інтерактивне вікно. У його верхній частині розташовується перелік можливих варіантів налаштування кольору. Виберіть у ньому яке-небудь назву, і маленькому демонстраційному вікні в центрі екрану Ви побачите, як це буде виглядати. Якщо вам не подобаються шаблонні налаштування кольору, спробуйте самі налаштувати колірну палітру. У всіх комп'ютерах є вбудований годинник, які весь час йде. Вони йдуть, навіть коли комп'ютер вимкнений, в даному випадку харчуючись від акумулятора. При включеному комп'ютері ці години можуть заміняти наручний. Однак вони мають й іншу функцію - відображати системну дату і час.

Опубліковано: 18/10/12 @ 02:45
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 55

Samsung Ukraine R & D Center шукає розробника на посаду Research Engineer (Computer Vision and Artificial Intelligence). Mail.Ru шукає в студію DJ Games (Київ) С + + програміста для розробки серверної частини ігор. Розробка ведеться строго на С/С + + під Linux. Компанія НІК , один з найбільших виробників електротехнічного обладнання на ринку Східної Європи, шукає програміста мікроконтролерів (мова С #). Зарплата 16 000 грн. Компанія EasyLogic, яка займається розробкою і підтримкою виключно своїх проектів, шукає старшого PHP розробника/тімліда . Зарплата 25000 грн. Київський інтернет-стартап Cityfrog (рекомендаційна мережу, з якою великою і невідоме місто стає буквально, як на долоні ) шукає PHP розробника . Зарплата 12 000 грн. Компанії SimCorp Ukraine потрібно Base Filter Developer . Компанії SMSCoin потрібно Python/Django програміст в Кіровограді. Досвід танцю з бубном вітається. Завод ЗБК ім. С. Ковальської шукає програмістів зі знанням C # і MS SQL .

Опубліковано: 18/10/12 @ 06:58
Розділ Різне Читати далі...

Рада з конкурентоспроможності ІТ-індустрії представив план розвитку галузі

У вівторок, 16 жовтня, Рада з конкурентоспроможності ІТ-індустрії представив програму подальшого розвитку галузі , що передбачає в тому числі: Удосконалення системи держрегулювання для ІТ Створення максимально комфортних умов для освітніх установ і програм, в тому числі створення мережі дослідних інститутів Розвиток інфраструктури Стимулювання розвитку електронної комерції, і т. д.

Опубліковано: 17/10/12 @ 12:11
Розділ Різне Читати далі...

24 - 25 листопада , Київ - DOU Hackathon : final battle !

Настав час фінальної битви! Останній ДОУ хакатони року пройде в Києві 24-25 листопада в офісі East Labs. Збираємо найкрутіших хакерів, дизайнерів і фанатів програмування. Проджект менеджерам прохання не турбуватися - unless ви готові писати код, малювати дизайн, тестувати або носити гарячий чай програмістам! Формат залишається колишнім: 24 години безперервного Кодинг і фана. Платформу і тему учасники вибирають самостійно. Команду можна створити на місці або приїхати зі своєю. За добу потрібно написати працюючу програму, хак або додаток. Презентувати все це на ДЕМО у працюючому вигляді, презентації в Power Point не підходять ;) Ми готуємо для вас спеціальні призи та особливе місце проведення заходу. Відбір посилився: ми чекаємо в гості тих, хто вже бував на наших хакатони і тих, кого порекомендують колишні учасники. Захід закритий. Кількість місць обмежена (але це буде НАЙБІЛЬШИЙ хакатони ДОУ! 111) Таймінг: 13:30 - Збір команд. 14:00 - 14:30 Старт хакатони.

Опубліковано: 17/10/12 @ 11:46
Розділ Різне Читати далі...

Володимир Шаров , GlobalLogic Україна : « Для того щоб українська IT - індустрія стала конкурентоспроможною на міжнародному ринку , потрібно знижувати собівартість послуг »

Минуло вже майже півроку з того моменту, як Володимир Шаров зайняв посаду керівника українського підрозділу компанії GlobalLogic . Останні 10 років новий глава одного з найбільших вітчизняних аутсорсеров працював в Intel на посаді голови представництва в Україні. В інтерв'ю DOU Володимир Шаров розповів про перші результати своєї роботи в компанії, бачення шляхів розвитку IT-індустрії та відношенні до законодавчої активності, що стосується галузі розробки програмного забезпечення. - Які підсумки ваших перших декількох місяців в GlobalLogic? - Більшість моїх пріоритетів на даному етапі носили внутрішній характер, і головними завданнями були: познайомитися з командою, визначити пріоритети і точки росту, провести оптимізацію структури компанії і ключових бізнес-процесів. Крім того, зміна керівника - це серйозна подія і стрес для будь-якої компанії.

Опубліковано: 17/10/12 @ 08:14
Розділ Різне Читати далі...

Кому можна довірити свій ноутбук ?

Кому можна довірити свій ноутбук? У наші дні ноутбук визнано вважати повноцінним персональним комп'ютером, які відрізняється від звичайного ПК компактністю і мобільністю, що важливо при існуючому ритмі життя. Щорічно можливості ноутбуків удосконалюються, однак навіть самий високопродуктивний і сучасний ноутбук не застрахований від поломок. Не рекомендуємо здійснювати ремонт самостійно своїми силами, краще всього звернутися в службу сервісу по ремонту ноутбуків Таганська тут http://remont-komputerov-notebook.ru/station/tcentralnyj/stantcii_m/. Ремонт ноутбуків є процесом складнішим, ніж ремонт простого стаціонарного ПК. Це пояснюється тим, що в корпусі ноутбука досить компактно і щільно розміщуються комплектуючі деталі. Сучасні ноутбуки з кожним роком стають легше і тонше, у зв'язку з цим змінами ремонтопридатність ноутбуків значно знижується.

Опубліковано: 16/10/12 @ 05:49
Розділ Різне Читати далі...

Рекламні вкладення повинні бути обгрунтованими

Рекламні вкладення повинні бути обгрунтованими Інтернет-реклама має ряд різновидів, одним із напрямків якої є контекстна реклама. У цьому випадку оголошення рекламного характеру має вигляд банера або текстової інформації при певному пошуковому запиті користувачів Інтернету. Говорячи інакше, реклама компанії буде вписуватися у формат веб-сторінки, де вона буде розміщена, і буде задовольняти запити клієнтів. Якщо ви зберетеся дати контекстну рекламу , то ви отримаєте ряд переваг. Серед яких: - можливість просто, дешево і швидко зайняти перші рядки при запитах пошуковиків; - ваш сайт придбає цільову аудиторію - його будуть відвідувати тільки ті, хто реально зацікавляться вашими товарами й послугами, орієнтуюся на ключові слова і фрази; - ваш сайт не буде обтяжений вимогами (пошуковою оптимізацією, наявністю ключових фраз, слів і так далі); - розміщення короткого опису послуг, що надаються вашою компанією, контактних даних не зажадає від вас наявності сайтів.

Опубліковано: 16/10/12 @ 05:48
Розділ Різне Читати далі...

Рада прийняла другий закон про підтримку ІТ без податкових пільг

Сьогодні, 16 жовтня, Верховна Рада України прийняла в цілому закон "Про державну підтримку розвитку індустрії програмної продукції "з поправками президента. За проголосував 261 депутат, при необхідному мінімумі в 226 голосів. Депутати прийняли поправку президента про те, щоб виключити норму про пільговою ставкою єдиного соціального внеску (ЄСВ) для ІТ-компаній. Учасники індустрії позитивно сприйняли ухвалення цього закону. "Це Рамкової закон, він дуже важливий для індустрії. Він прописує як уряд буде співпрацювати з компаніями. Це дуже важливо, адже оподаткування - не єдина проблема компаній ", - розповів у коментарі ДОУ глава Ради з конкурентоспроможності індустрії інформаційно-комунікаційних технологій Ігор Лисицький. У теж час він відзначає, що парламент повернеться до розгляду податкових пільг, таких як зниження ЄСВ. "Відповідний проект з поправками вже готовий. А сьогоднішній закон - рамковий - в ньому і не повинно бути податкових пільг ", - зазначив Ігор Лисицький.

Опубліковано: 16/10/12 @ 03:37
Розділ Різне Читати далі...

80-й ( позачерговій ) випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Бесіда з David Multer , CTO Waverley

У подкасті піде мова про роботу і освіту в Кремнієвій Долині. Також ми торкнемося теми епохи створення бібліотек для роботи з TCP/IP, епоху CD рекордерів і просто програмування в США. У програмі: Про во'IT'і. Інженерна робота. Роль освіти в Кремнієвій Долині. Робота з TCP/IP. Створення домашнього CD-RW драйву. Робота з залізом. Мета приїзду в Україну. Ставлення до програмістам з України в США. Книги у випуску: Clean Code: A Handbook of Agile Software Craftsmanship - Robert C. Martin . The Lean Startup: How Today's Entrepreneurs Use Continuous Innovation to Create Radically Successful Businesses - Eric Ries .
Пряме посилання на файл Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT-компанії AltexSoft. Адреса компанії в мережі Інтернет: www.altexsoft.com . Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software . Спасибі Ірині Мішиной за допомогу в перекладі.

Опубліковано: 16/10/12 @ 02:47
Розділ Різне Читати далі...

Movebo : до / після

Спонсор солодкого посту - Gold - affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру - трафіку . Сказати по - правді , спочатку цей пост виглядав так . Але мені сказали , що краще б я його засунув собі в ... туди , звідки вийняв . Тому , зараз цей пост виглядає набагато простіше .
Отже, це Movebo.ru , дитинко . До і після : Мені сказали , що інші способи просування не застосовувалися .
Яка ПС - мовчать , щоб не спалити просуваються клієнтів . P.S. А ось що думають про Movebo ті , кого не купили .

Опубліковано: 16/10/12 @ 09:50
Розділ Різне Читати далі...

9 - 10 листопада - Req Labs - конференція про досвід аналітиків

Конференція REQ Labs - масштабне IT-захід, що об'єднує кращі практики аналізу та пріоритезації вимог, які застосовуються в роботі з замовниками світового рівня, у проектах з тисячами вимог в найскладніших предметних областях. REQ Labs - це конференція, присвячена дисципліні збору і аналізу вимог у проектах розробки і підтримки ПЗ. Запрошуємо бізнес-і системних аналітиків, менеджерів проектів, архітекторів, розробників і QA спеціалістів, а також інших ІТ-професіоналів взяти участь у заході в якості слухачів або доповідачів. Ми збираємося обговорити: - Радості і засмучення при роботі з вимогами.
- Глобальні бізнес мети і робота аналітика.
- Кращі практики та секрети ефективного аналізу і моделювання процесів і вимог
- Управляти або не управляти вимогами?
- Спілкування та робота аналітика.
- Аналітики різні потрібні, аналітики різні важливі.
- Аналітиків чим більше, тим краще.

Опубліковано: 15/10/12 @ 02:34
Розділ Різне Читати далі...

9 - 10 листопада, Київ - Req Labs - конференція про досвід аналітиків

Конференція REQ Labs - масштабне IT-захід, що об'єднує кращі практики аналізу та пріоритезації вимог, які застосовуються в роботі з замовниками світового рівня, у проектах з тисячами вимог в найскладніших предметних областях. REQ Labs - це конференція, присвячена дисципліні збору і аналізу вимог у проектах розробки і підтримки ПЗ. Запрошуємо бізнес-і системних аналітиків, менеджерів проектів, архітекторів, розробників і QA спеціалістів, а також інших ІТ-професіоналів взяти участь у заході в якості слухачів або доповідачів. Ми збираємося обговорити: - Радості і засмучення при роботі з вимогами.
- Глобальні бізнес мети і робота аналітика.
- Кращі практики та секрети ефективного аналізу і моделювання процесів і вимог
- Управляти або не управляти вимогами?
- Спілкування та робота аналітика.
- Аналітики різні потрібні, аналітики різні важливі.
- Аналітиків чим більше, тим краще.

Опубліковано: 15/10/12 @ 02:34
Розділ Різне Читати далі...

Профіт Шоу з Вікторією Тігіпко , TA Venture , IDCEE

- Всем привет, ви дивитеся «Profit Show Live», це перший випуск з глядачами, і сьогодні наш перший гість - це Вікторія Тігіпко, директор фонду TA Venture , а також організатор конференції з інтернет-бізнесу та інтернет-технологіям IDCEE. У мене, власне, два питання, які я б хотів обговорити, але вони великі. Перший - це фонд, другий - це конференція, плюс у мене є кілька запитань трохи в сторону, але це теж пов'язано зі стартапами, з підприємництвом, з венчурним ринком і ринком інтернет-бізнесу. Я думаю, ми почнемо з фонду. Я підозрюю, що в нашій країні, і навіть люди, які сидять сьогодні тут, мало хто розуміє, як взагалі працює венчурний фонд. Це така абстракція, в кращому випадку - це такі люди, які розкидаються грошима (незрозуміло, навіщо). Тому я пропоную почати з лікнепу, буквально 1-2 хвилини розповісти, як працює взагалі венчурний фонд. - Ще раз всім добрий вечір.

Опубліковано: 15/10/12 @ 11:51
Розділ Різне Читати далі...

Креш - тест : багатошарова система для великої фінансової організації

Костянтин пише: - Припустимо, ми розробляємо багатошарову систему для великої фінансової організації. Чи нормально мати персістенс моделі довжиною в сотні рядків коду з десятками властивостей? Зазвичай я відповів би - ні, не нормально, але тут самі специфікації містять описи таких величезних моделей (маса показників, коефіцієнтів, дат і всього іншого). Більш того, в'ю моделі теж, як на мене, перевантажені: безліч властивостей. Але це вимога замовника! Т. е., з глузду з'їхати, але кінцевий користувач, по ідеї, обожнює таблиці з сотень рядків і десятків стовпців! Ось звідси і моє питання: це нормально для будь-який предметної області або це специфіка конкретної предметної області, для якої розробляється ПЗ, або це взагалі ненормально і що тоді з цим робити? Привіт Костянтин. Запросто, але це буде тільки моя думка. Та й питання дуже абстрактний. У реальному діалозі, я б обмежився простим «Так, так буває» і послухав би далі :) Але, так як це листування, дивіться нижче.

Опубліковано: 15/10/12 @ 08:15
Розділ Різне Читати далі...

Публічний саппорт . Питання для Yuplay/1C/SoftClub

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Продовжуючи задуманий формат . У минулому пості, до речі, Free-lance.ru таки з'явився, що саме по собі вже непогано. Сьогодні у мене навіть не стільки питання, скільки відгук. Відгук на шоп цифрових ігор Yuplay.ru, хоча і питання теж, бо, якого біса. Сподіваюся, що цей пост займе гідне місце за запитом «yuplay». Отже, недавно я надумав поганяти з хлопчаками в PES 2013. І, як зберіг совість залишки совісті людина, я вирішив її купити, а не бігати по торрентів а-ля останній бидлоюзер. Ну й інша мотивація - підтримати цифрову дистрибуцію, а то наші видавці отже мруть як мухи . Коротше, хто, якщо не я? Раніше, бувало, я купував гри в Steam. Все було ОК-ОК. На цей раз PES 2013 в Steam не було. Зайшов у ще один знайомий шоп - Yuplay.ru. Знайшов там PES 2013, купив за 849 руб. Вже приготувався качати. А ... а посилання то немає. Код для активації дали, а качати немає де.

Опубліковано: 13/10/12 @ 12:49
Розділ Різне Читати далі...

15 грудня, Одеса - SmartApp - конкурс на розробку мобільних додатків серед студентів одеських ВНЗ

15 жовтня стартує конкурс на розробку мобільних додатків серед студентів одеських ВНЗ . Успішних додатків під мобільні пристрої - мільйони ! Хочеш стати автором одного з них ? Експерти компанії Сигма Україна в галузі мобільних технологій допоможуть тобі в цьому ! Завдання конкурсанта : 1. Використовуючи одну з мобільних технологій ( iOS , Android , WP7 , WP8 , Blackberry ) , придумати і розробити свій додаток . 2. Ідея додатка повинна бути актуальною і перспективною - продумайте , чи буде додаток зрозумілим і зручним для користувачів . 3. Опис розроблювального додатка має бути опубліковане в системі управління проектом , доступною після реєстрації . Оригінальні , функціональні та креативні рішення , надіслані на конкурс , ми допоможемо завершити і опублікувати для всесвітнього доступу ( App Store , Google Play і Windows Phone Store ) .

Опубліковано: 12/10/12 @ 01:33
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180