Дайджест цікавих вакансій № 51

Компанія CQG починає набір студентів, майбутніх розробників ПЗ, на програму навчання . Навчання безкоштовне та триває 3 місяці. Заняття проходять у робочі дні з 17:00 до 19:00 в офісі компанії на Подолі. Заявки на участь приймаються до 30 вересня. Американський фотобанк depositphotos.com запрошує на роботу Java програміста з хорошими знаннями Spring та досвідом розробки багатопотокових Java додатків. Зарплата $ 3500. Кращий український SaaS стартап шукає С #. NET розробника . У YouScan ви одними з перших на ринку навчитеся працювати з хмарою Windows Azure і big data з соціальних медіа! Кидайте сумовитий аутсорс і приходьте працювати в по-справжньому цікавий проект, яким не соромно похвалитися перед знайомими. Arman Darini як і рік тому шукає в компанію Official Human старшого Flash розробника багатомільйонні ігор на Фейсбуці. Зарплата $ 2200-3200 + profit sharing. Це унікальна можливість стати частиною мега успіху. Команда пошукової системи по нерухомості www.lun.

Опубліковано: 20/09/12 @ 08:40
Розділ Різне Читати далі...

ТОП -25 найбільших українських компаній - розробників . Серпень- 2012

. top25-table {border: 1px solid # 333;}. top25-table thead th {padding-top: 5px; padding-bottom: 5px; background: # eeece0! important; border: 1px solid # 333! important ; text-align: center! important; vertical-align: middle! important; line-height: 1.3! important; font-size: 13px! important;}. top25-table tbody th {padding-top: 10px; text-align : left! important; vertical-align: middle! important; line-height: 1.3! important; font-size: 13px! important; border: none! important;}. top25-table tbody td {text-align: center! important ; color: # 333; font-size: 13px! important; vertical-align: middle! important;}. top25-table tbody tr: nth-child (2n +1) {background: # eeece0! important;}. top25- table. pos {color: green;}. top25-table. neg {color: red;}. top25-table. l {text-align: left! important;} Цей рейтинг в якійсь мірі можна назвати підсумковим - перший список ТОП-25 ми опублікували рівно рік тому, хоча справжні підсумки минулого року ми підіб'ємо вже після зимових свят.

Опубліковано: 19/09/12 @ 10:53
Розділ Різне Читати далі...

Можливості вконтакте , або Чи можна завжди бути на зв'язку ?

Можливості вконтакте, або Чи можна завжди бути на зв'язку? Соціальна мережа вконтакте досить швидко після своєї появи стала найпопулярнішою соціальною мережею у молоді. І відбувається це багато в чому завдяки тому, що ця мережа надає величезну кількість можливостей займатися цікавими справами, не відриваючись від спілкування зі своїми друзями. Опитування, проведене серед користувачів вконтакте, показав, що абсолютна більшість користувачів воліють вконтакте іншим соціальним мережам через можливість дивитися онлайн фільми та серіали у відмінній якості, завантажувати улюблену музику і грати в цікаві ігри. А існування плагінів для користувачів вконтакте робить роботу з цією соціальною мережею ще більш зручною. Наприклад, користувач, зареєстрований у соціальній мережі, може вибрати плагін вконтакте для firefox , один з багатьох існуючих, і без проблем завантажувати музику або фільми, знаходити аудіозаписи улюблених виконавців або відеоролики і відправити друзям посилання на вподобаний сайт.

Опубліковано: 19/09/12 @ 04:19
Розділ Різне Читати далі...

22 вересня, Одеса - TDD Coderetreat

Добрий день, Ви вже чули щось про coderetreat? Із задоволенням анонсуємо відкриття реєстрації на довгоочікувана подія для. Net фахівців-виключно практичну зустріч TDD Coderetreat в компанії Lohika Systems . TDD Coderetreat пройде 22 вересня в Одесі. Захід вестимуть Сергій Калинець , Олександр Білецький і Дмитро Міндра . Взяти участь зможуть усі бажаючі, які мають хоча б базовими навиками програмування на C #. Цілий день ми проведемо програмуючи в своє задоволення, самостійно або об'єднані в пари. На TDD Coderetreat у всіх учасників буде можливість познайомитися і попрацювати з фрейморкамі для модульного тестування xUnit і nUnit. До 11:00 чекаємо всіх учасників на ранкову каву. 11:30 -12:30 Введення. TDD і модульне тестування. Потім у нас запланований 15 хв кава-брейк 12:45 - 13:45 Практика
В 13:45 учасники зможуть перерватися на піца-перерва (30хв)
14:15 - 15:15 практика
15:15 - 15:30 кава-брейк
15:30 - 16:30 практика.

Опубліковано: 18/09/12 @ 05:11
Розділ Різне Читати далі...

6 жовтня, Одеса - RACE IT при ініціативі Lohika Systems

Всім велолюбителів присвячується ! У чудесну осінню пору компанія Lohika Systems вирішила об'єднати друзів із знайомих з різних IT - компаній для проведення велогонки . 6 жовтня в Одесі за ініціативи нашої компанії пройде велогонка RACE IT 2012 . Вас чекає приємне спортивна подія , видовищна гонка . Детальна інформація про подію - в Положенні змагань . Всі учасники зможуть покуштувати напої і печеньки на ПітСтоп :) Чекаємо Вас у парку ім . Ленінського Комсомолу за адресою : вул . Мельницька, 32б до 10:00 на реєстрацію . Змагання розпочнуться о 11:00 . Вступний внесок учасника змагань складає 30грн , Ви зможете передати його на попередній зустрічі учасників ( дату та час оголосимо після реєстрації ) . Прохання пройти обов'язкову реєстрацію . Запрошуємо всіх пересісти з офісних крісел на велосипеди і стати учасником RACE IT 2012.

Опубліковано: 18/09/12 @ 04:42
Розділ Різне Читати далі...

29 вересня, Дніпропетровськ - . NET Суботник у Дніпропетровську

Довгоочікуваний . NET Суботник у Дніпропетровську пройде 29 вересня. В черговий раз компанія Сіклум збирає всіх шанувальників та майстрів популярної технології на гарячу дискусію . Доповідачі з Дніпропетровська та Києва запропонують теми , які зацікавлять фахівців самого різного рівня і не дадуть нудьгувати досвідченим розробникам . Після кожної доповіді , як завжди , дискусія та обговорення теми . Список доповідей : 1. Windows 8: Build Application with JavaScript - Євген Жарков
2. RailwayJS : node on rails - Дмитро Овчаренко
3. Release management with NuGet/Chocolatey/JIRA - Ярослав Сергєєв
4. Entity Framework 5 new features - Олександр Короткий 5. MongoDb in . NET - Ярослав Їли . Участь безкоштовно за умови обов'язкової реєстрації : http://bit.ly/TIBWOQ Хеш- тег заходу в твіттері # CiklumNET Суботник пройде за традицією в офісі компанії Сіклум в Дніпропетровську . Кожен зареєстрований учасник отримає не пізніше 28.

Опубліковано: 18/09/12 @ 04:18
Розділ Різне Читати далі...

72-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Бесіда з Оленою Тимофєєвої , Senior iOS developer

У подкасті піде мова про долю дівчини програміста і особливості розробки під мобільні платформи . У програмі : Про во'IT'і . Знайомство з мобільними платформами . Про пісочницю iOS . Горизонтальна і вертикальна кар'єра . Життя мобільних проектів . Продуктова розробка . Книги у випуску : Objective - C Recipes : A Problem - Solution Approach - Matthew Campell . iOS 5 Recipes : A Problem - Solution Approach - Shawn Grimes , Colin Francis .
Пряме посилання на файл Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет : . Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 18/09/12 @ 01:00
Розділ Різне Читати далі...

* woman.ru

Спонсор солодкого посту - - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Ви, вже напевно, заходили на Woman.ru. Складно не наткнутися на нього у видачі. Так, з вигляду, це жовтуватий і обліплений менюшками портал з закосом під глянець, але місцями він зроблений дуже розумно. І саме розумне, що вони придумали - це форум без реєстрації , який розташований в папці/forum/(не піддомен) всередині стандартного дизайну. Ви скажете «ну що такого?», А я думаю, що зважитися на таке було в чомусь геніально. Чому?
перше , активність за рахунок відсутності реєстрації вони підвищили в рази. Може бути, у раз 5-10. Там обговорюють, в основному, речі а-ля: «мені змінюють, що робити»
«Моєму онукові 3 роки, але ... мій це онук»
«Боже, він на мені не жениться, як змусити» Реєструватися через пошту або ВК акк для обговорення таких речей для більшості проблема, та й ліниво.

Опубліковано: 17/09/12 @ 11:12
Розділ Різне Читати далі...

Головні ознаки продає інтернет-магазину

Головні ознаки продає інтернет-магазину Інтернет-магазин, що забезпечує великий обсяг продажів, повинен володіти добре продуманою структурою. Причому структуру ресурсу слід остаточно затвердити ще на такій ранній стадії, як розробка інтернет -магазину . Всі успішні інтернет-магазини мають ряд загальних ознак, до яких слід прагнути при створенні власного сайту. Інтернет-магазин не стане продающим без зручного і простого каталогу товарів. Навігацію по каталогу слід організувати таким чином, щоб пошук цікавить клієнта товару був максимально простий. Для цього можна використовувати різні види меню: деревоподібне, що випадає, каталог у вигляді посилань. Головне, щоб меню допомагало покупцеві відшукати товар, а не заплутувало його. Описи товарів в ефективному інтернет-магазині відрізняються максимальною повнотою і достовірністю. Вони обов'язково супроводжуються якісними фотографіями, вигідно підкреслюють характеристики і властивості товару.

Опубліковано: 17/09/12 @ 06:42
Розділ Різне Читати далі...

Магазин побутової техніки

Магазин побутової техніки Оскільки наш магазин є офіційним постачальником побутової техніки від головних світових виробників, тут ви знайдете тільки високоякісний товар при досить низьких цінах. Якщо ви бажаєте придбати кращу техніку для кухні, не виходячи зі свого будинку, то кращим варіантом є адже рясніє безліччю магазинів з різними ціновими категоріями, і обхід їх у пошуках необхідного предмета може зайняти величезну кількість часу і вимотати будь-якого покупця. На сайті інтернет магазину можна задати параметри пошуку і шукати щось максимально відповідне вимогам. Консультанти онлайн ввічливо допоможуть при яких-небудь утрудненнях з вибором. Доставка товару відбувається швидко і якісно як по Москві, так і по регіонах Росії. Електричні та газові плити, в широкому асортименті представлені в нашому магазині, є найважливішим елементів в кухонному обладнанні.

Опубліковано: 17/09/12 @ 06:41
Розділ Різне Читати далі...

Vite.me , або дружелюбне додаток

Vite.me, або дружелюбне додаток Новітнє свежевипущенной додаток Vite.me - це нове слово в середовищі додатків для файлообміну. Це багатоплатформовий рішення робить простим доступ до файлів з ноутбуків, електронних книг, iPhone, інших телефонів, планшетів. Крім того, передавати можна файли, які зберігаються на інших ресурсах, у будь-який час, так що цей додаток універсально. Звичайно, кращі мультфільми дивитися онлайн з його допомогою не можна, але можна поділитися ними з ким завгодно, а для перегляду існують і інші можливості. Vite.me - це не просте додаток, воно дозволяє значно спростити процес знайомства. На вечірці, якомусь заході або в транспорті можна легко і просто обмінятися контактами, натиснувши кнопку, причому не має значення, наскільки близько ви один до одного знаходитеся - на відстані Vite.me діє точно так само. Діє це таким чином.

Опубліковано: 17/09/12 @ 06:40
Розділ Різне Читати далі...

А скажіть хлопці , що у вас є ?

А скажіть хлопці, що у вас є? Положення на ринку товарів таке, що просто життєво необхідно знати поточний стан справ. Ситуація постійно змінюється, змінюються ціни, необхідно знати, як це відіб'ється на становищі фірми? І той, хто буде володіти інформацією про дійсний стан справ на ринку, отримає конкурентну перевагу. Тут важливі будь-які відомості, не тільки поточні ціни. Скільки у конкурентів товару, які знижки він може запропонувати покупцеві, в які терміни зможе виконати свої зобов'язання з поставки товарів? Моніторинг цін конкурентів, або якщо називати речі своїми іменами конкурентна розвідка , справа не проста. У сферу інтересів може бути залучена велика номенклатура товарів, і для того, щоб відстежувати всі зміни, потрібно не просто виділити для цієї роботи кваліфікованого фахівця, а може бути створювати спеціалізований підрозділ. Причому тут доведеться проводити не просто цінове порівняння товарів, але здійснювати і технічний аналіз виробів.

Опубліковано: 17/09/12 @ 06:37
Розділ Різне Читати далі...

Нові " розумні " 3D телевізори Samsung

Нові "розумні" 3D телевізори Samsung Телевізори Samsung Smart TV являють собою телевізори нового покоління, це просто знахідка для справжніх кіноманів! Глядач отримує чудове тривимірне зображення, занурюється в повноту об'ємного звучання. Широкий, надзвичайно тонкий плазмовий екран і вбудована система «Смарт Хаб» роблять перегляд ТБ ще більше затягують і ефект занурення - ще реальніше. Крім того такий телевізор - це не просто засіб для перегляду кіно і телепередач, це ще апарат з безліччю корисних додаткових функцій, дозволяє переглядати інші цифрові пристрої і їх вміст. - Нові плазмові телевізори Samsung Smart TV мають безліч переваг перед більш старими моделями. Система «Смарт Наб» дозволяє з чималим зручністю переглядати веб-сторінки прямо з телевізора, який має інтерактивні додатки і вбудований оглядач. А інтернет-магазин Samsung Apps своєму розпорядженні іншими спеціальними додатками, які можуть чудово доповнити і збагатити і спочатку приємну функціональність телевізора.

Опубліковано: 17/09/12 @ 06:36
Розділ Різне Читати далі...

Чому вам потрібно встановити у себе в будинку супутникову антену ?

Чому вам потрібно встановити у себе в будинку супутникову антену? Вже заведено, що по ефірному або кабельному телебаченню ви можете проглядати тільки ті канали, які віддає перевагу більшість. Але ніколи не варто забувати і про те, що кожній людині притаманні свої погляди та інтереси. І тільки лише з цієї причини супутникове ТБ - це саме той варіант, який дозволить вам переглядати саме ті канали, які цікавлять саме вас. Супутникову антену можливо встановити практично в будь-якому випадку - чи біля вікна, або на даху. Деякі встановлюють її на кілька супутників відразу. Так що якщо вам необхідна більш детальна інформація - сміливо тисніть на посилання . супутниковий ресивер. Що це таке? Це основна частина комплекту, призначеного для перегляду супутникового Т V. Від того, якому супутникового ресівера Ви віддасте перевагу, безпосередньо залежать можливості вашої супутникової антени.

Опубліковано: 17/09/12 @ 06:35
Розділ Різне Читати далі...

Дзвінки по телевізору - як це можливо ?

Дзвінки по телевізору - як це можливо? Інтернет сьогодні став практично частиною життя кожного з нас. І мало хто з сучасних жителів цивілізованих країн може уявити собі життя без інтернету. А розробники різних додатків прагнуть ще більше зміцнити цей зв'язок, зробити так, щоб користування інтернетом стало більш простим і не змушувало задуматися про те, як саме можна застосувати ту чи іншу програму. Ось, наприклад, улюблений усіма нами Skype. Про те, що з його допомогою можна зателефонувати друзям і знайомим, які знаходяться в інших містах і країнах, з комп'ютера, знає кожен. А уявіть собі, що тепер можна організувати відеозв'язок за допомогою Skype, не включаючи комп'ютер, а просто розташувавшись перед телевізором. Правда, для цього потрібно особливий телевізор, купити який можна в інтернет магазині http:// avking.ru/958_3_toshiba - з вбудованим додатком Skype. Крім того, вам знадобиться спеціальна веб-камера, яка встановлюється на телевізор.

Опубліковано: 17/09/12 @ 06:34
Розділ Різне Читати далі...

РК-телевізори з підсвічуванням LED від Samsung

РК-телевізори з підсвічуванням LED від Samsung Якщо для підсвічування в простих РК-телевізорах використовується лампа з холодним катодом чи флуоресцентна (люмінесцентна) лампа (Cold Fluorescent Cathode Lamps, CCFL), то РК-телевізори LED від Samsung http://vtmax.ru/39_5_samsung для підсвічування матриці використовують світловипромінюючі діоди. Як стверджують виробники застосування LED в ЖК-телевізорах на екрані телевізора значно підвищує якість картинки. Подібне перевага підсвічування LED відбувається за рахунок своєрідної конструкції: коли лампа з холодним катодом одна підсвічує весь, то неможливо добитися необхідного локального затемнення ділянки екрану, а світлодіодів багато і при затемненні однієї ділянки екрана схеми управління приглушують світіння ряду світлодіодів там, де в цьому є необхідність . Пікселі не можуть 100% закрити світловий потік, і при рівномірній підсвічуванні не вдасться добитися високої контрастності, яка є основною характеристикою.

Опубліковано: 17/09/12 @ 06:33
Розділ Різне Читати далі...

Лідери мобільних браузерів

Лідери мобільних браузерів Коли мова заходить про конкретні мобільних браузерах, можна з упевненістю виділити лідера, що охопила левову частку ринку мобільного Інтернету. Такими є мобільні версії популярного браузера Opera. Всього їх існує два - Opera Mini і Opera Mobile. OperaMobile, втім є доступною лише для смартфонів, і тільки для смартфонів на базі Symbian і Android. Opera Mini - це "долонна" версія відомого і одного з найбільших виробників Інтернет-оболонок у всьому світі. Завдяки швидкозростаючим темпам популярності цього браузера для персональних комп'ютерів вдалося створити і повноцінну версію для мобільних пристроїв, яка була адаптована під операційні системи Symbian S60, а також Windows Mobile. Самі звичайні мобільні телефони, що підтримують виключно ті програми, які були написані на Java, досить довгий час залишалися просто не при справах. Виробники браузера Opera вирішили зайнятися пошуком компромісного рішення.

Опубліковано: 17/09/12 @ 06:32
Розділ Різне Читати далі...

Веб - браузери . опера міні

Веб-браузери Браузери - це програми, за допомогою яких проглядаються Web-сторінки. Так як в основі Web-сторінок лежить HTML-мову, браузер "навчений" розрізняти його, зчитувати і відображати сторінку належним чином. Він знаходить звані HTML-коди, розрізняє їх і виконує дії, відповідні їм (наприклад, зустрічаючи певний тег, браузер починає виводити текст напівжирним шрифтом, зустрічаючи інший - перекреслений, третій же дозволяє створити гіперпосилання та форматувати текст різноманітними образами). Повний набір даних тегів різноманітний і специфічний, і він підтримується всіма www-консорціумом, в який також входять всі компанії, які розробляють програмне забезпечення для Інтернету. Іншими словами, мова, на якій "написаний" Інтеренет, підтримується будь-яким браузером, тому переживати про те, що що-небудь якийсь браузер відображати не стане, не варто.

Опубліковано: 15/09/12 @ 06:45
Розділ Різне Читати далі...

Чому вам потрібно скачати програму Mediaget ?

Чому вам потрібно скачати програму Mediaget? Назва Mediaget знайоме кожному просунутому користувачеві Мережі. Це недивно, адже мова йде про надзвичайно практичною програмою, яка здатна значно полегшити веб-серфінг. Mediaget являє собою удобнейший торрент-клієнт, призначений для пошуку і завантаження мультимедійних файлів. Завдяки підтримці цілого ряду торрент-трекерів дана програма гарантує швидкий пошук і якісну завантаження необхідного файлу. Mediaget дає користувачам доступ до закритої системі «файлообмінників» та можливість безкоштовно завантажити абсолютно будь-який файл. Однією з головних переваг цього незамінного помічника інтернет-серфера вважається те, що він дозволяє завантажувати файли без попередньої реєстрації. Природно, при цьому не встає питання і про рейтинг користувача. При використанні Mediaget вам не знадобиться вручну відбирати шукані результати - наявна в торрент-клієнті функція пошуку сама сортує знайдені файли за розміром.

Опубліковано: 15/09/12 @ 06:39
Розділ Різне Читати далі...

На Facebook з'явилася нова рекламна платформа

На Facebook з'явилася нова рекламна платформа Керівництво найбільшої соціальної мережі - Facebook намагається зробити все можливе для того, щоб відновити довіру до мережі інвесторів, яке помітно похитнулося після невдалих торгів на біржі. Зараз на Facebook з'явилася нова рекламна платформа, що дозволяє запускати рекламні оголошення і банери в режимі реального часу з повною конкретизацією цільової аудиторії. При цьому предмет реклами може бути абсолютно будь-яким - і рекламний ролик нового фільм, і дешевий кабель канал , і нові колекції одягу. Головне, щоб рекламований товар не суперечив «Закону про рекламу». Рекламна платформа діяла на Facebook протягом декількох місяців в тестовому режимі, і тепер нею може скористатися будь-який маркетолог і рекламодавець. Тестові випробування рекламної платформи показали відмінні результати.

Опубліковано: 15/09/12 @ 06:37
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176