Рейтинг компаній на DOU : Кращі роботодавці 2012

. b-companies-ranks. mr,. b-companies-ranks. mr-h {min-width: 0! important;}. b-companies-ranks. mr th,. b-companies-ranks. mr -h th {font-size: 12px! important; padding-left: 0! important;}. b-companies-ranks. mr. cs,. b-companies-ranks mr-h. cs {text-indent: 10px! important;}. b-companies-ranks. mr td {color: # 000! important;}. b-head. brand {display: none! important;} Пора підводити підсумки рейтингу компаній, складеного на основі анкет співробітників. Повну таблицю можна знайти тут , а в цій статті ми розглянемо ТОП5 кожної з чотирьох «вагових» категорій на поточний момент. Нагадаємо - голосування стартувало в січні цього року . Для того, щоб мати можливість проголосувати, необхідно мати LinkedIn-акаунт з зазначеними компаніями в досвіді роботи. Голосування відображає список проголосували, але не показує оцінки, виставлені конкретною людиною. Отже, хто ж став кращим роботодавцем в поточному році? >800 Компанії Загальний бал Проф.

Опубліковано: 09/10/12 @ 07:30
Розділ Різне Читати далі...

Андрій Балушка , Школа тестирование : «Немає змісту вчитува Всіх підряд , просто щоб заробляті гроші»

У жовтні у Львові запускається школа тестирование програмного забезпечення . Про навчально програму, Розвиток школи, цінову політіку та співпрацю з компаніямі в інтерв'ю ДОУ розповів Бл школи Андрій Балушка. - Ідея Створити подібну школу з'явилась на зустрічах спільноті . В рамках спільноті, зазвічай, збирать Дуже Багато людей и смороду дере Почаїв Говорити про якісь розшірені курси, більш погліблені и вузькоспеціалізовані. Це говорили Як студенти, джуніорі, так и кваліфіковані тестери, які хочут освоїті іншу Галузь або вдосконаліті Свої знання. Тоді ми зрозумілі, Що люди прагнуть вчитува и готові вкладаті в це гроші. - Які курси вікладають в школі? - Зараз у школі представлені два конкретні курси: базовий курс для тих, хто хоче ввійті в тестирование, и курс-підготовка до сертіфікації ISTQB. Базовий курс тріватіме 7,5 тіжнів. Заняття Будуть проходити двічі на тиждень, у вечірній час. ISTQB-курс включає 6 зайняти по 2 години.

Опубліковано: 08/10/12 @ 11:30
Розділ Різне Читати далі...

12 листопада, Одеса - Java Tech Talks # 6

Вже сьогодні ми відкриваємо безкоштовну реєстрацію на 6-ту зустріч одеського форуму Java Tech Talks , яка пройде 12 листопада. Ця зустріч буде особливо цікава і незвичайна, тому місце доповідача буде на весь вечір віддано дуже досвідченому і міжнародно визнаному розробнику та архітектору Johannes Brodwall з Норвегії. Прохання звернути увагу, що обидві презентації будуть проведені на англійській мові. При цьому перша презентація буде корисна розробників для будь-якого рівня, а друга вимагає чималого досвіду розробки за плечима і спрямована на технічних лідерів проектів та підпроектів. Кілька слів про доповідача та доповідях Johannes Brodwall discovered Extreme Programming more than ten years ago and has been trying to put Agile practices into his programming work since. He works as Chief Scientist for Exilesoft, an Agile offshoring provider, where he pair programs and pair architects locally and remotely with developers and architects in Norway, Sweden and Sri Lanka.

Опубліковано: 07/10/12 @ 09:13
Розділ Різне Читати далі...

Призначення і форма проведення тренінгів

Назначеніе і форма проведення тренінгов Призначення і форма проведення тренінгів
В основі навчання на тренінгах лежать різні напрацювання і методи, комплексний підхід і спрямованість на результат. Залежно від підходу і стилю тренера передбачаються незліченні варіанти їх проведення. Традиційні тренери спрямовані на інформування, формування досвіду, а тренери-фасилітатор - на якнайшвидше досягнення результатів. Тренінги , проведені різними способами, дадуть учасникам різний досвід. Власна енергія тренерів-фасилітаторів та їх творчість допомагає їм чудово працювати з групами, включаючи в роботу кожного члена групи і заохочуючи його. Традиційні тренери ведуть тренінги більш спрямовано у бік конкретної моделі поведінки, вони можуть виступати в ролі завжди провідного експерта. Для досягнення найбільшої ефективності навчання дозована подача інформації повинна поєднуватися і переплітатися з активним залученням учасників.

Опубліковано: 06/10/12 @ 07:09
Розділ Різне Читати далі...

Лікувати будемо на відстані

Лікувати будемо на відстані Згідно з проведеними дослідженнями встановлено, що для отримання інформації про захворювання, в першу чергу зараз звертаються в інтернет. Він зайняв дуже значну частину в роботі клінік. Зараз можна записатися на прийом до лікаря через інтернет, дізнатися детально про своє захворювання, уточнити, де можна отримати додаткову консультацію та лікування. Лікарі зі свого боку також широко використовують інтернет у своїй роботі. Мало того, що проводять майстер-класи по операціях, демонструючи як треба їх виконувати, так і здійснюють віддалені консультації в режимі онлайн. Ось клінічний аналіз сечі через інтернет не можна зробити. Але це, напевно, поки. Одним з таких практичних проявів використання інтернету в медицині є телемедицина. Це прикладне напрям медичної науки, пов'язане з розробкою і застосуванням на практиці методів дистанційного надання медичної допомоги.

Опубліковано: 06/10/12 @ 07:03
Розділ Різне Читати далі...

значення реклами

Значення реклами Вільний ринок припускає наявність деяких правил, одним з яких є конкурентна боротьба між компаніями-виробниками або фірмами, які надають певні послуги. Така боротьба сприяє підвищенню якості пропонованої продукції, розвитку ринку, і допомагає в цьому, звичайно ж, реклама. Це давньогрецьке слово, яке можна перекласти як «заявляти про себе», або «кричати», стало в наші дні таким звичним нашому слуху, і жодна компанія не може обійтися в наданні послуг або товарів без реклами, будь то реклама на ТБ, ,банери на сайтах або плакати в містах. Реклама - один з найбільш важливих інструментів маркетингу. Щоб зрозуміти всю її важливість, потрібно добре уявити, яка кінцева мета, для якої ведеться будь-яка комерційна діяльність. І відповідь тут дуже проста - цією метою є отримання прибутку.

Опубліковано: 06/10/12 @ 07:01
Розділ Різне Читати далі...

13 жовтня, Донецьк - Сіклум . NET суботник приходить в Донецьк

. NET суботники обійшли за кілька місяців всю Україну, і зіркова команда доповідачів направляється в Донецьк! 13 жовтня обговорюємо фреймворки та еволюцію. NET разом зі спікерами з Києва, Харкова та Донецька у офісі Сіклум. Як завжди, очікується гаряча дискусія на теми доповідей. Приєднуйтесь до списку учасників! Доповіді: 1. «No Guts, NoSQL, No Glory» - Анатолій Колесник, Харків. Презентація заснована на практичному досвіді використання NoSQL при розробці продукту. Анатолій розгляне всі плюси і мінуси використання класичного SQL, NoSQL, ризики, пов'язані з вибором того чи іншого рішення, а також цікаві ситуації, з якими може зіткнутися команда при виборі NoSQL. 2. «Windows 8: Build Application with JavaScript» - Євген Жарков, Київ. Програмні продукти часто розробляються з використанням масивних технологій і мов програмування: C #, Java, C + +. Що ж каксается JavaScript - мова мався на увазі тільки для браузерною роботи, не більше.

Опубліковано: 05/10/12 @ 12:05
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 53

Ігор Кононученко (Grammarly ) в свою команду фронтенд-розробника , якого крім роботи в одній з кращих компаній чекає потогінний, системний і сфокусований процес навчання. Компанія WorldAPP , яка бажає стати «IBM нашого століття » шукає Java розробника . Зарплата 20000 грн. Одеська компанія Clickky , яка займається розробкою та розвитком власних передових проектів у сфері Інтернет-реклами, шукає тімліда Microsoft Ukraine шукає людину, яка вміє програмувати на. NET, працював в Visual Studio і може розповісти, що таке Application Lifecycle Management на посаду Developer Tools Product Marketing Manager . Компанії EcQuant потрібно старший Python програміст , який буде віддалено з київського офісу працювати з R & D командою з Нью-Йорка. Для кращих співробітників є потенційна можливістю релокацію в США. Діджитал компанії Prodigi шукає CTO для супервайзінга надаються технологічних послуг, планування ризиків та імплементації нових рішень/креативних ідей.

Опубліковано: 04/10/12 @ 12:00
Розділ Різне Читати далі...

ДОУ хакатони Донецьк або зліт Карлсонів ;-)

29-30 вересня в Донецьку пройшов ДОУ хакатони ! Про те, як і з ким ми провели цю знаменну ніч на даху, читайте в невеликому звіті від хостера - Binary Studio. хакатони - це дуже особливий івент. І скільки різних заходів ви б не відвідували, хакатони залишає найяскравіші враження. Для мене хакатони це: червоні-червоні очі ... ароматна кава І, звичайно, вездеспаніе Докладні фотозвіти дивися тут і тут . Ну а тепер ще й вербальний імпрешн, все по порядку. стартонув вчасно, і як завжди почали з представлення ідей. Під час презентації народ говорив в основному ребусами ... кожен намагався залишити інтригу на демо. Були також хлопці, які прийшли без команди і ідеї, але знаходили один одного і генера проекти разом. На мій погляд, саме це і є унікальна фішка хакатони. Розійшлися по кімнатах, кожен знайшов собі затишний куточок. Місця було достатньо, булочок теж, робота закипіла. Спочатку вайфай деякий час звикав до «прибульців», але потім працював безперебійно ніч і ранок.

Опубліковано: 04/10/12 @ 10:25
Розділ Різне Читати далі...

2 листопада, Одеса - Java Tech Talks # 5, Lohika Systems

2 листопада в 18:30 почнеться п'ята зустріч одеського форуму Java Tech Talks - захоплююче професійна подія для всіх, кому цікаво дізнатися щось нове в сфері Java-програмування . Двоє доповідачів з Києва, Микола Аліменков і Дмитро Думанський, виступлять з презентаціями на вечірній зустрічі ІТ-спільноти. Микола Аліменков Київ, Україна Практикуючий Java технічний лідер і Scrum Master. Експерт у розробці на Java, Agile інженерних практиках та управлінні проектами. Розробляє на Java більше 8 років, спеціалізується на розробці складних розподілених масштабованих систем. Активний учасник і доповідач багатьох міжнародних конференцій. Засновник і тренер тренінг-центру XP Injection . Організатор та ідеолог конференцій Selenium Camp , JEEConf , XP Days Ukraine і IT Brunch . Засновник діючого «Клубу анонімних розробників » (uadevclub). Микола виступить з доповіддю на тему: «За що я ненавиджу Hibernate?» Я використовую Hibernate дуже давно, починаючи ще з перших версій.

Опубліковано: 04/10/12 @ 08:43
Розділ Різне Читати далі...

Історія появи YouTube

Історія появи YouTube Історія YouTube - найпопулярнішого на сьогоднішній день сервісу для розміщення відео - почалася в 2005 році, стараннями його творців - Чаду Херлі, а також Стіва Чена і Джавед Каріма. Чад Херлі народився в 1977 році в США, штат Пенсільванія. Він був третьою дитиною в сім'ї і з дитинства захоплювався комп'ютерами, інтернетом і всім, що з цим пов'язано. У тому числі електронними ЗМІ. Ще в школі він вступив в асоціацію Teсhnology Student Association, а після її закінчення в 1995 році поступив в Університет образотворчого мистецтва. Такі, здавалося б, різнобічні інтереси об'єдналися в одному: його справжнім "коником" став веб-дизайн і розробка інтерфейсів для всіляких сервісів. Саме це захоплення й зіграло ключову роль у подальшій кар'єрі Херлі. Після закінчення університету Херлі був прийнятий на роботу в PayPal - тоді ще ця платіжна система тільки була запущена. Його "тестовим заняттям" на співбесіді стала розробка логотипу для сервісу.

Опубліковано: 02/10/12 @ 11:56
Розділ Різне Читати далі...

Аромат поштою

Аромат поштою Як відомо, в Інтернеті можна знайти не тільки інформацію, що цікавить, але й товар, що цікавить. А в більшості випадків до цікавого товару додається ще й інформація, що характеризує його. Досить тільки поставити запит в пошуковій системі і разом з інформацією про товар, швидше за все, з'явиться і пропозиція придбати його. Ні для кого не секрет, що на не дуже відомих сайтах покупок краще не робити, тому необхідно звернутися за допомогою до крупних інтернет-магазинах. Найчастіше інтернет-магазини займаються продажем абсолютно різних товарів, розділяючи їх з каталозі на сайті за категоріями. Такі сайти будуть особливо корисні для тих людей, які крім потрібних їм речей можуть накупити велика кількість непотрібних. Але також існують і такі сайти, які займаються продажем певного виду товарів. Як же тоді виглядає їхній каталог? Наприклад, сайт духів може мати каталог, розділений за загальними ознаками продукції.

Опубліковано: 02/10/12 @ 05:25
Розділ Різне Читати далі...

Що потрібно знати про контентному наповненні сайту

Що потрібно знати про контентному наповненні сайту Ні для кого не є секретом той факт, що від контенту сайту безпосередньо залежить успішність його просування і розкручування. Його кількість і якість визначає, чи багато буде залучено на даний ресурс відвідувачів, потенційних клієнтів, покупців і т.д. Ще важливо кількість сторінок. Якщо в реальному світі багатосторінковий журнал скоріше порахують занудним і не вартим уваги, то сайт - інша справа, адже якщо, наприклад, людині потрібен адвокат по сімейним питань , повна інформація та кваліфікована консультація в цій сфері, то людина спочатку вивчить сайт, буде звертати увагу на повноту статей, на обсяг наданої інформації. Навіть якщо сайт не буде розташовувати дуже вже доброю інформацією, відвідувач довше затримається на сайті з багатосторінкової структурою, перебуваючи в пошуку - а раптом щось цінне да попадеться. Інший раз сайт навіть не потрібно буває оптимізувати під пошукові спеціальним чином, і все відбувається ніби само собою.

Опубліковано: 02/10/12 @ 05:24
Розділ Різне Читати далі...

Заробити на Форекс - міф чи реальність ?

Заробити на Форекс - міф чи реальність? Реклама Форекс стає з кожним днем ??все більш впізнаваною. Чарівні програми, різні курси, ПАММ-рахунки, тренінги, пропоновані на , і багато іншого привертає увагу багатьох людей. В Інтернеті існує безліч відгуків про те, як можна одержувати додатковий дохід на торгівлю валютою. Однак при цьому є і розчарування в проекті. Більшість людей втратило віру в те, що на Форексі взагалі можна щось заробити. Для того щоб прийняти сторону шанувальників або опонентів Форекс потрібно більш детально розібратися в об'єкті спорів, а також з ситуаціями, на підставі яких виникають як позитивні, так і негативні відгуки. Найкраще розповість про роботу на Форекс сайт http://www.alpari.ru/. Для початку потрібно визначитися з поняттям Форекс. Багато противників Форекса навіть не мають уявлення, що воно означає. Форекс - це міжбанківський валютний ринок міжнародного значення.

Опубліковано: 02/10/12 @ 05:23
Розділ Різне Читати далі...

Тепер Вам більше не доведеться переживати за роботу Вашого Інтернет - ресурсу !

Тепер Вам більше не доведеться переживати за роботу Вашого Інтернет-ресурсу! Інтернет не належить до загальних джерелами, на яких щось можна розмістити. Будь-які файли і всі без винятку сайти, доступні в Інтернет розташовуються на фізичних серверах. У разі якщо ваш сервер раптово зламався, а на ремонт потрібно час, протягом якого Ваш сайт буде недоступним для користувачів мережі. Що робити, якщо Ви не можете допустити, щоб сайт простоював і не працював? Вихід є - взяти в оренду сервер, який забезпечить за невисокі ціни, надійність і стабільність Вашому Інтернет-ресурсу. необхідно звернутися в компанію http://firstdedic.ru, яка безпосередньо займається здачею в оренду виділених серверів. Для оренди сервера Вам просто потрібно зв'язатися з компанією по телефону або за допомогою Інтернету.

Опубліковано: 02/10/12 @ 05:21
Розділ Різне Читати далі...

Де створюються сайти

Де створюються сайти Всі ми звикли, заходячи в Інтернет, бачити перед собою той чи інший сайт з розміщеною на ньому інформацією. Сайти, як правило, знаходять за допомогою пошукових систем або пишуть адреси вручну. Але для чого ж створюються сайти, що містять в собі безліч розділів? Безумовно, первісною метою створення сайтів було донести інформацію до користувача. Потім з розвитком Інтернету з'явилася можливість інтегрувати сайти зі сторонніми ресурсами або створювати багатосторінкові каталоги для інтернет-магазинів. На даний момент, для того, щоб створити простенький сайт, розрахований на декілька сторінок, оновлюваних вручну, потрібно знати основи мови HTML. Якщо ж завдання полягає в тому, щоб створити сайт, який буде не тільки багатосторінковим, але і інтегрованим з іншими системами, а також буде мати унікальний дизайн, то краще звернутися за допомогою до професіоналів.

Опубліковано: 02/10/12 @ 05:20
Розділ Різне Читати далі...

74-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Бесіда з Наталією Охремчук , Java девелопером

У подкасті мова піде про Java , кар'єру і життєві пріоритети . У програмі : Про во'IT'і Вивчення Java Шовінізм в IT Інші платформи Йога IDE Чи не ви'IT'і Книги у випуску : Хата Йога прадіпіка з коментарями Йога - сутра Патанджалі . Коментарі
Пряме посилання на файл Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет : . Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 02/10/12 @ 10:40
Розділ Різне Читати далі...

Чому створення сайтів стало актуальним у наш час ?

Чому створення сайтів стало актуальним у наш час? У наш час люди все частіше задаються питанням про призначення сайтів? Відповідь на нього знаходиться на самій поверхні всесвітньої павутини Інтернет та сучасного бізнесу. Сайт необхідний для того, щоб власник сайту зміг донести інформацію про своє існування до користувачів Інтернету, а також допомагають йому реалізувати товари або послуги. У просторі Інтернету існує безліч розроблювачів, що пропонують послуги зі створення, розвитку та розкрутки сайтів. У тому випадку, якщо Ви не маєте уявлення про те, що таке сайт і яким чином його створити, то спочатку потрібно знайти відповідних розробників. До кого звернутися, якщо вперше знаходишся на шляху до створення і розвитку власного бізнесу в Інтернеті? Відповідь буден однозначний , сайт http://spartaweb.ru . Фахівці sparta web створюють сайти-візитки, бізнес - сайти та Інтернет - магазини.

Опубліковано: 01/10/12 @ 07:22
Розділ Різне Читати далі...

Креш - тест : бачення ефективного процесу розробки

Олександр запитує: - Моє бачення ефективного процесу розробки. Чи має право на життя? Що поліпшити-додати-забрати? Коли я бачу таку діаграму, я намагаюся сприймати її приблизно так: Effective SW Development - це ні що інше, як сукупність Specifications, Development, Time tracking ... Які, в свою чергу, поділяються на наступні компоненти ... Якщо подивитися в самі нижні рівні, можна побачити, що, мабуть, не варто розглядати діаграму як декомпозицію: Version Control: History of all changes Team work Makes work easy Тобто, зв'язок в діаграмі не дуже-то схожа на «складається з/є частиною», більше на «якось пов'язано з». Але тоді виходить, що відсутність лінії повинно говорити про відсутність зв'язку, що теж явно невірне припущення: як же можуть виявитися незв'язаних User interface or APIі Usability testing, або, скажімо, Test Driven Developmentі Meet the specifications. Тоді це більше схоже на хмару тегів. Або «нотатки на полях» про які треба б не забути сказати на презентації.

Опубліковано: 01/10/12 @ 06:58
Розділ Різне Читати далі...

1 - 26 жовтня - Стартувала реєстрація на UA Web Challenge ІІІ

1 жовтня стартувала реєстрація на третій всеукраїнський чемпіонат з веб-розробки Ukrainian Web Challenge . Сотні айтішників з усієї країни візьмуть участь у змаганні. Номінації: frontend developer, backend developer, архітектор систем, тестер, web-дизайнер, краща команда. Зареєструйся прямо зараз. Основні дати: 1 - 26 жовтня Он-лайн реєстрація на сайті проекту uwc.org.ua 27 жовтня - 4 листопада він-лайн змагання між загерістрірованнимі учасниками 12 - 14 листопада Оголошення результатів відбіркового туру 24 - 25 листопада Фінал Генеральний партнер чемпіонату: VostokVentures . Партнери чемпіонату: Ciklum , WebMoney , IT Launchpad , Lezgro , DataArt . Призи надають: Nokia , CyberBionic Systematics , ImageCms , .

Опубліковано: 30/09/12 @ 08:59
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178