Екрани планшетів Asus Padfone

Екрани планшетів Asus Padfone Існують трансформуються пристрої, які дозволяють не користуватися сенсорним екраном, наприклад, планшет Asus Padfone , що представляє собою гібрид телефону, планшета і нетбука. Смартфон вставляється в док-станцію і перетворюється на планшет, до планшета з інтегрованим смартфоном підключається клавіатура. На його зміну в кінці 2012 року прийшов планшет Asus Padfone 2. Нова модель стала легше і тонше свого попередника. Через те, що всі дані зберігаються в пам'яті телефону, планшетна док-станція, по суті, є марним екраном з батареєю. При підключенні телефону до станції не потрібно займатися синхронізацією даних. Перемикатися з режиму "смартфон" в режим "планшет" можна без закриття додатків. Найважливіше в планшет не виробник і вартість, а сенсорний екран. Від його якості і розмірів залежать ефективність роботи і зручність у використанні. Смартфон Asus Padfone 2 оснащений дисплеєм на базі матриці Super IPS.

Опубліковано: 17/06/13 @ 09:58
Розділ Різне Читати далі...

Навіщо потрібні рейтинги в соцмережах ?

Навіщо потрібні рейтинги в соцмережах? Соціальні мережі є найбільш відвідуваною територією інтернету. По всьому світу, кожен день мільйони користувачів, як мінімум, один раз відвідують подібні сайти. Рекламодавці та автори нових проектів вбачають у соціальних мережах потужний інструмент залучення уваги користувачів. У соціальних мережах існує поняття «рейтингу». Розробники сервісів стверджують, що це параметр, що впливає тільки на черговість у списку результатів пошуку. Наприклад, аккаунт з рейтингом "100" буде на верхній позиції, а новачок з рейтингом "0" опиниться в самому низу списку. На рейтинг впливають наповненість профілю, кількість переглядів і коментарів, частота оновлення інформації та новин, симпатії відвідувачів і інші фактори. Існують сервіси, наприклад, , які займаються підвищенням рейтингу профілів у соціальних мережах. Насправді, користувачів, які прагнуть потрапити в топові списки тільки заради задоволення бути першими, не так багато.

Опубліковано: 17/06/13 @ 12:35
Розділ Різне Читати далі...

Шлях студента , або як отримати свою першу роботу

Щоб влаштуватися на роботу, потрібен досвід, а щоб отримати досвід, потрібно працювати - прописна істина, замкнуте коло. З цією проблемою стикаються як студенти та молоді випускники, які отримали знання в університеті, але не вміють їх застосовувати на практиці, так і вже фахівці, які бажають поміняти сферу своєї діяльності. «Звідки взяти досвід, якщо без нього нікуди не беруть?» - Ця стаття відповідає на це питання і пропонує детальний огляд IT-компаній, готових взяти до себе новачків і виростити з них гідних конкурентоспроможних професіоналів. Компанія Місто Напрями Тип ApriorIt Дніпропетровськ, Запоріжжя C + +, QA Курси, практика Aquasoft Дніпропетровськ C + +, C #, Java,. NET, web services, QA Стажування, робота Арт-мастер Київ Development, QA, System adm., Захист інформації еtc Практика Cogniance, Inc Київ QA Інтернатура DataArt Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Херсон . NET, Java, PHP, C + +, QA Практика DevelopEx Київ, Дніпропетровськ, Донецьк .

Опубліковано: 17/06/13 @ 07:50
Розділ Різне Читати далі...

Як створюється фірмовий стиль?

Як створюється фірмовий стиль? Як відомо, споживачі ходять в магазини за продуктами, але купують таки бренди. Мета виробників - виділити компанію серед сотень і навіть тисяч собі подібних, створити помітний, впізнаваний образ в очах споживачів, символ, назавжди збережений у пам'яті. Фірмовий стиль складається з безлічі складових, які в підсумку представляють обличчя компанію: назва, логотип, фірмові кольори, шрифт, упаковка, уніформа працівників та ін Створення фірмового стилю - це найважливіший інструмент успішного просування компанії та зміцнення її позицій на ринку. Про те, як компанія набуває своє обличчя, ми розповімо в цій статті. Все починається з нейминга - розробки найменування або по-простому придумування імені. Тут потрібно ближче познайомитися з цільовою аудиторією, дізнатися її кількість, очікування, уподобання, сленг і іншу корисну інформацію. Перебрати в розумі назви конкуруючих компаній і вирішити, чому вони назвали компанію саме так і не інакше.

Опубліковано: 15/06/13 @ 08:40
Розділ Різне Читати далі...

СМС для свята

СМС для свята Основне призначення сайту смс-привітань - розсилка вітальних текстів абонентам мобільних мереж. Такі сайти не перевантажені зображеннями і зайвою матеріалом, по них дуже легко орієнтуватися. Все, що потрібно зробити: вибрати розділ, привід, відповідний текст і відправити його на номер одержувача. Оплата здійснюється з рахунку мобільного телефону або однієї з доступних в Росії, платіжних систем. Ось так все просто. Як приклад можна навести сайт: http://sms-guru.ru/ . Трохи більше 12 років тому, коли ні мобільний зв'язок, ні тим більше інтернет, ще не були загальнодоступними, дуже популярним засобом спілкування було смс. Фактично, власник мобільного телефону носив у кишені поштову скриньку, через яку міг відправляти і отримувати повідомлення від інших абонентів стільникових мереж. Есемески залишалися актуальними всього, порядку, одного десятиліття, так як стрімкий розвиток комунікаційних технологій зробило можливим масове використання мобільного зв'язку та інтернету.

Опубліковано: 15/06/13 @ 08:39
Розділ Різне Читати далі...

Двадцятка креативних робочих місць

Минулий пост про не надто відомих сервісах Google помітно сподобався всім нам , що я вирішив продовжити «розвантаження » стрічки легкими , розслабляючими постами . Звичайно ж будуть пости і більш серйозного характеру , наприклад , буквально через пару днів анонсую чергове оновлення Smart Linker , а після планую розповісти про можливість легальної боротьби з блокувальником реклами AdBlock Plus (думаю багатьом працюючим з РСЯ і Profit -Partnerзокрема буде цікаво). Ну а поки давайте не напружуватися і подивимося на двадцять зручних , креативних робочих місць , де їх власникам вдалося створити дійсно хорошу атмосферу і мудро використовувати квадратні метри. ( а ще , в кінці поста Вас чекає невеликий конкурс ! ) .

Опубліковано: 14/06/13 @ 11:24
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 89

Продуктова компанія Swivl , яка розробляє відеороботов , шукає старшого iOS розробника. Стартап Pics.io шукає в Харкові fullstack web-розробника (JS/HTML5/Backend). Якщо ви любите фотографувати, то це буде чудово. Великий плюс - знання фундаментальних алгоритмів і математики. Зарплата $ 2000-2500. Львівська компанія Drucode , з засновником якої нещодавно вийшов подкаст , запрошує на роботу Front-end інженера . Зарплата $ 1000-1500. Польська компанія Polontech збирається відкрити офіс у Львові і шукає PHP-програміста . Pay.ua шукає PHP-програміста, заробітна плата 1500, 2000, 2500 або 3000 USD в залежності від навичок та особистих якостей кандидата. Дніпропетровської компанії Murka потрібно аналітик-балансувальник ігор з хорошим знанням Excel. Ашан шукає аналітика баз даних/SQL-програміста зі знанням IBM DB2 та MySQL. Торгово-промислова палата Італії в Україні шукає у Львові шукає програміста , який розбирається в PHP CMS-ах і оргтехніки і готовий вивчати італійську мову.

Опубліковано: 13/06/13 @ 10:34
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Артуром Богдановим , засновником студії Drucode

109- й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Мова піде про іграх , бізнесі , Drupal та Львові. У програмі: Ігри Мотор Січ Перший аутсорс Формування себе і команди Сільське IT Переїзд до Львова Win - win Хакатон Тиньков Книги у випуску : Майстер і Маргарита - М. А. Булгаков Rework : Бізнес без забобонів - Джейсон Фрайд і Девід Хайнемайер Хенссон Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 11/06/13 @ 10:37
Розділ Різне Читати далі...

Нова небезпека з Інтернету

Нова небезпека з Інтернету Співробітники пошукової системи Google упевнені в необхідності оповістити як можна більше число користувачів мережі про новини Інтернету. що має відношення до безпеки роботи а ньому. Справа в тому, що за останній час різко збільшився рівень ризику, що пов'язано з активізацією діяльності шахраїв, що поширюють антивірусні програми, які є фальшивими. До речі, якщо ви займаєтеся просуванням сайтів у мережі, то вам буде корисна стаття http://blog-craft.ru/noindex-nofollow / . Також на сайті blog-craft.ru ви знайдете багато інших дуже корисних статей. Вчені пропонують поглянути на статистичні дані, отримані за 13 місяців, протягом яких виробився аналіз 240 млн. електронних ресурсів. Судячи з останніх новин Інтернету, метою зловмисників є матеріальна вигода, одержувана через продажу користувачам програм, що мають схожість з ліцензійними. Причому кількість злочинців за досліджуваний відрізок часу збільшилась у 5 разів.

Опубліковано: 10/06/13 @ 05:13
Розділ Різне Читати далі...

Кабельні системи обігріву підлог

Кабельні системи обігріву підлог Систему обігріву приміщень, закладену в товщі підлоги будинку називають "теплою підлогою". Системи можуть бути електричними і водяними, але електричні набули більшого поширення, оскільки вони екологічно чистіше, а їх установка менш трудомістка. З електричних систем обігріву підлог, кабельні користуються найбільшим попитом, завдяки компактним розмірам кабелю і широким можливостям при розподілі тепла в приміщенні. Систему випускають у вигляді кабелю на котушці. Для полегшення монтажу, ще до завершення будівельних робіт на поверхні підлоги розкладається обігрівальний кабель, який схожий на звичайний електричний, але влаштований таким чином, що проходить по ньому струм, нагріває його до 65 ° С. Важливо, щоб кабель був не просто вмонтований в цементно-піщану стяжку, а ретельно ізольований спеціальними теплоізоляційними матеріалами, начебто пінопласту. Якщо потрібно встановити систему у відбудованому приміщенні, доведеться заново залити підлоги.

Опубліковано: 10/06/13 @ 04:57
Розділ Різне Читати далі...

Навіщо інтернет- магазину потрібен офіс?

Як бути, якщо ваш онлайн-бізнес, який ви ніколи не збиралися піднімати до висот "Амазону" або "Озону" раптом виріс з розмірів вашої квартири? Якщо ви і ваші домашні постійно спотикаєтеся про упаковки і коробки, а будинок став нагадувати склад, якщо в будинку часто з'являються незнайомі люди і пропадають речі, якщо ви не розумієте де перебуваєте - вдома чи на роботі, все зрозуміло: вам пора переїжджати у власний офіс . Зрозуміло, що офіси в Москві задоволення не з дешевих, але не варто знімати з першого разу величезні площі. Для початку вистачить невеликого офісу розміром в 12-15 кв. м. Можна далеко не ходити і зняти невелике приміщення під офіс в сподобався торговому центрі - там завжди здаються торгові приміщення. Одне тільки розуміння того, що ви володієте "інтернет-бізнесом з офісом у Москві" додасть вам масу сил та енергії. Найміть ще кількох співробітників і ви перетворися на стабільне комерційне підприємство.

Опубліковано: 10/06/13 @ 04:56
Розділ Різне Читати далі...

Працюємо в Інтернеті за всіма правилами

Працюємо в Інтернеті за всіма правилами Дуже багато ведуть бізнес в Інтернеті, відкриваючи Інтернет-магазини, відкриваючи сайти і форуми, майданчики для спілкування і багато іншого. Але кожен такий бізнес, хоч він і в мережі Інтернет, має схожі риси зі стандартними бізнесами, цілком відчутними і реальними. Це, звичайно ж, стосується всіх правових питань, а також ведення бухгалтерії, виплати податків і тому подібного. Всім прекрасно зрозуміло, що все це ведення у разі бізнесу в мережі набагато простіше і зручніше віддати на аутсорсинг, так простіше і вигідніше. Але скільки ж приблизно становить ціна супроводу 1с , знають дуже деякі. А при проектуванні, при написанні бізнес-плану, про такі от аутсорсингові завдання дуже багато хто забуває, і згодом весь бюджет доводиться перекроювати, переробляти, шукати додаткові доходи або урізати витрати, тільки щоб податкова раптово не з'явилася з перевіркою і не заблокувала компанії рахунок.

Опубліковано: 10/06/13 @ 04:55
Розділ Різне Читати далі...

Keyword Researcher - програма для підбору ключових слів

Keyword Researcher скідка Дорогі друзі, я продовжую робити відеоогляди тих сервісів і програм, які постійно використовую у своїй роботі з просування сайтів. Сьогодні я розповім про корисною програмою Keyword Researcher. Її офіційний сайт - keywordresearcher.org . На мій погляд, вона є кращим інструментом для збору низькочастотних запитів для просування сайтів в англомовному інтернеті. Я її успішно використовую. На даний момент програма не підтримує російську мову (хоча в ній можна вибрати google.ru і мова). Отже, ось сам відеоогляд: Відео краще дивитися в повноекранному режимі в якості 720 HD. Також не забувайте підписуватися на мій канал на Youtube, щоб не пропустити нові відео . Автором Keyword Researcher є Ентоні, який розробив іншу корисну програму Keyword Organizer, відеоогляд якій я робив в цьому пості http://shakin.ru/seo/keyword-organizer.html . Програма Keyword Researcher платна, коштує $ 49.97. Я написав Ентоні, і він люб'язно погодився вдруге надати знижку для читачів shakin.

Опубліковано: 10/06/13 @ 02:23
Розділ Різне Читати далі...

У серпні SoftServe відкріє київський офіс

SoftServe , найбільша українська ІТ-компанія, розробник програмного забезпечення та постачальник послуг з розробки, контролю якості та ПІДТРИМКИ ІНФОРМАЦІЙНИХ систем і Бізнес-РІШЕНЬ, яка від 2010 та 2011 року Визнана Найкращим роботодавцем України згідно ДОСЛІДЖЕНЬ Aon Hewitt та 2012 - ДОП , оголошує про Відкриття у серпні нового розробніцького центру в Киеве. «Географічне Розширення Нашої компании - це процес, Який вказує на значні Позитивні Зміни бізнес-розвітку SoftServe, Високі стратегічні цілі, Які ми ставімие перед собою та значні перспективи», - каже новий CEO компании Алан Харлан. заразили у SoftServe працює Вже прежде 2500 успішніх професіоналів во Львове, Івано-Франківську, Днепропетровске, Севастополе, Ровно, Черновцах та бізнес-представництво США, России та Великої Британии. Вже цієї осені київське представництво компании функціонуватіме на повну Потужність.

Опубліковано: 10/06/13 @ 09:58
Розділ Різне Читати далі...

10 Червня, Київ - Хочеш подивитися Keynote WWDC в компанії професіоналів ? Київ , Харків , Вінниця

10 червня 2013 відбудеться відкриття традиційної конференція Apple - Worldwide Developers Conference 2013 . Всі квитки на неї були розпродані за рекордні 2 хвилини . І не даремно - на початку кожного літа Apple радує нас примітними обновками , будь то нові комп'ютери або програмне забезпечення. Хочеш дізнатися , що нас чекає 10 Червня, і обговорити це з іншими професіоналами в комфортній обстановці нетворкінгу , і завести нові знайомства в сфері мобільного розробки ? Приєднуйся до перегляду WWDC в колі iOS Community свого міста в гостях у Mobile Practice Leaders компанії Сіклум : Київ , Ciklum SkyPoint , Амосова , 12 - 20 поверх
Посилання на реєстрацію : goo .gl/N0fXQ Харків , Сіклум їдальня , Отака Яроша 18Д - 3 поверх
Посилання на реєстрацію : goo .gl/dX5cu Вінниця , Сіклум зал , Соборна 24 - 3 поверх
Посилання на реєстрацію : goo .

Опубліковано: 10/06/13 @ 06:21
Розділ Різне Читати далі...

Острови Яндекса - новинка веб -серфінгу

Острови Яндекса - новинка веб-серфінгу Відданих і не дуже користувачів Яндекса скоро чекає сюрприз! Творці першої російської пошукової системи збираються запускати нову пошукову видачу: «Острова Яндекса» . Вона покликана полегшити веб-серферам і не тільки подорожі за результатами запитів. Платформа буде запущена вже у вересні, але першими зможуть її «обкатати» користувачі Туреччини - розробники вирішили, що їм буде простіше прийняти нововведення, так як вони ще не встигли звикнути до традиційного Яндексу. Який сенс запровадження «Островів»? Раніше, ввівши пошуковий запит, користувач отримував список на різні ресурси, і для отримання більш точної інформації йому потрібно було перейти за посиланням на вказаний сайт і вже там шукати відповідь на своє питання. «Острови» змінюють систему: тепер в якості відповіді на запит користувач отримає список інтерактивних блоків, в яких представлена ??основна інформація.

Опубліковано: 07/06/13 @ 10:35
Розділ Різне Читати далі...

24 - 26 серпня , Івано - Франківськ - IT Open Air

IT Open Air - перший унікальний воркшоп в Україні 24-26 серпня 2013 року в Карпатах вперше пройде IT Open Air - триденний захід, яке покликане об'єднати інтернет-рекламістів, програмістів, стартап-команди, юзабілістов, розробників та інших фахівців IT-ринку. Ключова мета - зібрати разом представників різних ІТ-спеціальностей, щоб навчитися новим методикам та ефективній роботі один з одним. Формат заходу - воркшоп на 500 осіб, де учасники будуть працювати в командах над реальними проектами. Вони зможуть познайомитися, обмінятися досвідом, отримати нові знання. Завдання IT Open Air - підвищення особистих і командних професійних навичок. Все це на тлі мальовничої природи Карпат. Запрошені експерти будуть курирувати роботу команд протягом трьох днів. Список експертів буде найближчим часом опубліковано на сторінці Facebook: www.facebook.com/itopenair Організатори IT Open Air: Startup Crash Test, UX Camp, Vejo Hack і конференція «Інтернет-маркетинг в Україні».

Опубліковано: 07/06/13 @ 03:43
Розділ Різне Читати далі...

24 - 26 серпня - IT Open Air

IT Open Air - перший унікальний воркшоп в Україні 24-26 серпня 2013 року в Карпатах вперше пройде IT Open Air - триденний захід, яке покликане об'єднати інтернет-рекламістів, програмістів, стартап-команди, юзабілістов, розробників та інших фахівців IT-ринку. Ключова мета - зібрати разом представників різних ІТ-спеціальностей, щоб навчитися новим методикам та ефективній роботі один з одним. Формат заходу - воркшоп на 500 осіб, де учасники будуть працювати в командах над реальними проектами. Вони зможуть познайомитися, обмінятися досвідом, отримати нові знання. Завдання IT Open Air - підвищення особистих і командних професійних навичок. Все це на тлі мальовничої природи Карпат. Запрошені експерти будуть курирувати роботу команд протягом трьох днів. Список експертів буде найближчим часом опубліковано на сторінці Facebook: www.facebook.com/itopenair Організатори IT Open Air: Startup Crash Test, UX Camp, Vejo Hack і конференція «Інтернет-маркетинг в Україні».

Опубліковано: 07/06/13 @ 03:43
Розділ Різне Читати далі...

Бізнес в мережі

Бізнес в мережі Багатьох відвідувала думка заробити в інтернеті. Деякі бачили в цьому виді заробітку не найкращий, але вихід із ситуації, коли з якихось причин стало неможливим продовжувати роботу на колишньому місці. Комусь було просто необхідно кудись подіти вільний час. Були й такі, хто побачив в інтернеті інструмент, здатний приносити прибуток при вмілому застосуванні своїх інтелектуальних можливостей. Люди з останньої категорії спіткали суть того, що в мережі водяться чималі гроші, і було б вкрай нерозумним це заперечувати. Хто прагне, той завжди знайде застосування своїм знанням, або якщо знадобиться, озброїться новими. Наприклад, стане відвідувати . Різного роду діяльностей у віртуальному світі існує набагато більше, ніж здається, і реклама не виняток. Як і в реальному житті, в інтернеті бувають місця продажів (сайти), товари, ціни і споживачі (користувачі). Отже, можна застосовувати рекламні технології для залучення до сайту відповідної аудиторії і заробляти на цьому гроші.

Опубліковано: 07/06/13 @ 01:11
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 88

Олександр Скакунов шукає класних PHP-розробників в компанію SunnyRentals . Зарплата 2500-3500 $. Можливість переїзду до Данії. LinguaLeo шукає JS розробників , які хочуть переїхати до Москви. Холдинг 1 +1 Media шукає Java програміста для роботи над системою продажу телевізійної реклами. Весь серверний код написаний на groovy. Зарплата $ 3500-4000. Системі управління рекламою Rontar потрібен ASP.NET програміст , бажаючий не тільки писати код, а й розуміти бізнес-область, в якій працює додаток. Зарплата від $ 3000. У компанію Svitla Systems потрібно Scala Developer для розробки хмарного сервісу. Компанія Anadea шукає в Донецьку Ruby розробника . Зарплата $ 850-2500. Колеги, з якими є про що поговорити - від аплікативного функторів у функціональному програмуванні до технологічної сингулярності або кварто-квінти кола. Студія Vostok Games , розробник MMOFPS Survarium, для якої гри - це не просто засіб розваги, а й спосіб підняти актуальні питання нашого часу, шукає C + + розробника .

Опубліковано: 06/06/13 @ 10:05
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161