Інформація , що не виходить за межі кімнати

Інформація, що не виходить за межі кімнати Інформація, що не виходить за межі кімнати В даний час з повсюдним розвитком Інтернету стали з'являтися все нові й нові розробки, що стосуються реальному повсякденному житті. Це можуть бути як програми, так і сайти. Деякі з них дійсно заслуговують уваги і є популярними серед користувачів. Так, наприклад, широко анонсоване послуга «Класний журнал», вже використовується в багатьох школах. Сенс такої розробки полягає в тому, що на сайтах шкіл вивішується деяку подобу класного журналу в електронному вигляді, і кожен батько отримує код доступу до цієї інформації або навіть може налаштувати інтеграцію з SMS. Такий винахід, незважаючи на його поки ще сирий варіант, досить зручно і для батьків, і для вчителів - одним не доведеться за кожної двійки свого ненаглядного чада бігати в школу, іншим же не доведеться витрачати особистий час для проведення бесід з батьками. Однак крім корисних розробок існують і відверто безглузді й марні.

Опубліковано: 07/04/12 @ 07:02
Розділ Різне Читати далі...

Завантажуємо сайти зі швидкістю світла

Завантажуємо сайти зі швидкістю світла Завантажуємо сайти зі швидкістю світла При створенні сайту більшість розробників дбають не тільки про його внутрішньому наповненні, але і про його дизайні. Це, безумовно, є виправданим, оскільки користувачів спочатку приваблює саме дизайн, а зміст часто грає другорядну роль. Виняток становлять лише ті випадки, коли користувачеві необхідно терміново знайти якусь важливу інформацію. Уже після того, як пошуковий запит створений, і пошукова система пропонує тисячі варіантів, залишається вибрати найбільш підходящий. Тут про дизайн думати не доводиться, оскільки першочерговим завданням є знайти потрібну інформацію. Крім інформації такого користувача буде цікавити тільки лише один фактор - швидкість завантаження сайту . На жаль, не скрізь існує доступ до високошвидкісного Інтернету і у багатьох користувачів завантаження сторінки займає досить тривалий час у зв'язку з наявністю на сторінці безлічі стороннього контента, такого, як, наприклад, рекламні банери в медіа-форматі.

Опубліковано: 07/04/12 @ 07:01
Розділ Різне Читати далі...

28 - 29 квітня, Київ - ДОУ хакатони - Київ!

Час: з 14:00 28 квітня по 16:00 29 квітня + афтепаті для тих, хто вижив. Ми провели 6 ДОУ хакатони: Києві, Одесі, Львові, Харкові, Дніпропетровську та Донецьку і повертаємося до Києва, який так довго чекав нас. Правила цього заходу вже, здається, відомі всім і кожному, але «повторення - мати навчання» У вас є 24 години. Протягом цього часу вам необхідно написати працюючу до фіналу заходи програму або хак. Після цього ви повинні презентувати готовий проект всім присутнім самостійно або за командою. Мова і технологію ви вибираєте самі. Веб, десктоп або mobile. Найголовніше - щоб було цікаво! Таймінг: 13:30 - Збір команд.
14:00 - 14:30 Старт хакатони. Півгодини на анонс ідей своїх проектів і пошук команди для тих, хто поки «не визначився».

Опубліковано: 05/04/12 @ 04:08
Розділ Різне Читати далі...

Історія успіху проекту Марка Цукербрерга

Історія успіху проекту Марка Цукербрерга Історія успіху проекту Марка Цукербрерга Соціальна мережа Facebook є найпопулярнішою в світі. Проте так було не завжди. Спочатку, ця соціальна мережа була доступна тільки студентам Гарварду. Потім мережа поступово розширювалася і реєстрація в ній стала доступна і студентам інших університетів. Для того щоб проект і далі розвивався, були необхідні інвестиції. Перші інвестиції надійшли від одного із засновників PayPal, ставши основою для подальшого розвитку проекту. На ці гроші було вироблено безліч запланованих розробок, після чого розвиток соціальної мережі стало відбуватися ще стрімкіше. Але всім бажаючим проект став доступний тільки в 2005 році, через рік після її створення. Незважаючи на всілякі розробки, в цей період розвитку проекту, не йшло мови ні про яке заробіток. Уже деякий час по тому основним заробітком Цукерберга став дохід від контекстної реклами. Багато відомих компаній пропонували Марку викупити у нього Facebook, проте його кожного разу не влаштовувала сума.

Опубліковано: 05/04/12 @ 11:26
Розділ Різне Читати далі...

Знайти і не здаватися

Знайти і не здаватися Знайти і не здаватися Ні для кого не секрет, що в найбільших пошукових системах можна знайти все, що завгодно. Проте чи так йдуть справи з непоширеними запитами? Абсолютно не так. Часом необхідно перегорнути кілька сторінок в пошуковій системі, щоб знайти хоч щось близьке до теми, а й на останніх сторінках не завжди знаходиться потрібна інформація. Виникає два питання: як бути і що робити. Оскільки в Інтернеті можна знайти практично все, то є ймовірність, що хоча б пару рядків по темі, але знайти можливо. Потрібно лише правильно шукати. Так як же правильно шукати? Для початку потрібно сформулювати запит різними способами. Нерідко допомагає пошук за окремими словами, які не узгоджені в пропозицію. Пошукова система знайде всі документи зі зустрічаються словами, але результат такого пошуку може підійти тільки у разі пошуку за точною фразою. Другий спосіб пошуку, це віднесення необхідного об'єкта до найбільш розширеній групі.

Опубліковано: 05/04/12 @ 11:24
Розділ Різне Читати далі...

Заявимо про себе Вконтакте

заявив про себе Вконтакте Заявимо про себе Вконтакте Реклама переслідує нас по всьому Інтернету. Часто це просто докучливі банери, що заважають перегляду потрібної сторінки. Більшість користувачів Інтернету відразу ж закривають їх, практично не читаючи. Але, варто прочитати такий банер і можна переконатися, що ніякі серйозні компанії не рекламують себе подібним чином, а значить і закривати таку нав'язливу рекламу можна без жалю. Тоді яким же чином має подаватися реклама в Інтернеті? Вона обов'язково повинна бути помітною, але ненав'язливою. А також, повинна бути розташована доступно для цільової аудиторії, на яку вона спрямована. При нинішньому розвитку соціальних мереж, питання про рекламу зважився сам собою. У популярній мережі Вконтакте, реклама розташовується збоку і не заважає переглядати інформацію, але, безсумнівно, звертає на себе увагу.

Опубліковано: 05/04/12 @ 11:23
Розділ Різне Читати далі...

Прогноз погоди з доставкою додому

Прогноз погоди з доставкою додому Прогноз погоди з доставкою додому Все більше і більше розвивається бізнес з продажу різних товарів через Інтернет. У реальності, таких магазинів може навіть і не існувати, тому й самовивіз товарів з них неможливий. Багато підприємців, які вибрали цей спосіб продажу товарів, вважають його більш вигідним для себе, оскільки не потрібно оплачувати оренду приміщення і роботу персоналу. Але і для потенційних покупців, такий спосіб покупки часто є найкращим, оскільки дозволяє не витрачати час на походи по магазинах. Проте в покупках через Інтернет є й недоліки. Покупець ніколи не може бути впевнений, якщо має намір отримати оплату за фактом отримання товару. Покупець запросто може відмовитися від товару з якихось причин. З іншого боку, покупець також не може бути впевнений, що товар йому доставлять в нормальному стані, погоджуючись на передоплату.

Опубліковано: 05/04/12 @ 11:22
Розділ Різне Читати далі...

Хто шукає - той завжди знайде

Хто шукає - той завжди знайде Інтернет став настільки повсякденного і поширеною річчю, що шукати інформацію деінде часто нікому і в голову не приходить. Дійсно, навіщо витрачати час, якщо потрібну інформацію можна знайти за пару кліків. Однак важливим залишається питання формулювання текстового запиту. Пошукові системи влаштовані таким чином, що є можливість пошуку, як по точній фразі, так і за окремими словами. Для того щоб система шукала саме по фразі або речі, необхідно вибрати цей пункт в меню. Для більш детального пошуку потрібно чітко сформулювати те, що саме ви шукаєте і при необхідності переставити слова місцями. Математичне правило, що свідчить про те, що від перестановки доданків сума не змінюється, у випадку з пошуковими системами не працює, оскільки при перестановці слів результати можуть бути абсолютно різними. Найкраще проілюструвати це на прикладі.

Опубліковано: 05/04/12 @ 11:19
Розділ Різне Читати далі...

Реклама в соціальних мережах - чи завжди вона вигідна для компаній?

Реклама в соціальних мережах - чи завжди вона вигідна для компаній? Реклама в соціальних мережах - чи завжди вона вигідна для компаній? Реклама в соціальних мережах сьогодні привертає величезну увагу з боку самих різних компаній. Все більше підприємців укладають договори на просування своїх товарів саме в соціальних мережах. Тому є цілком зрозумілі пояснення - соціальні мережі мають величезною кількістю учасників, так що аудиторія людей, які знають про товари компанії, збільшується відразу в багато разів. Крім того, мережі, що продають подібні послуги, стверджують, що реклама в соціальних мережах - це спосіб утримувати увагу величезної аудиторії, можливість підвищувати репутацію компанії, а як наслідок цього, і продажу. Але бізнесменам, які вирішили скористатися даною послугою, варто знати і про «підводні камені» подібно кроку.

Опубліковано: 04/04/12 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

Програма запобігання самогубств від Facebook

Програма запобігання самогубств від Facebook Програма запобігання самогубств від Facebook Як повідомляє один з новинних ресурсів, Facebook, популярна соцмережа, вживає заходів щодо вдосконалення власної програми допомоги тим особам, які знаходяться в роздумах про самогубство. Так, представником даної соцмережі, Фредеріком Уоленсом, було повідомлено, що зараз ведеться активна взаємодія з фахівцями і з низкою інтернет-компаній, що зокрема пов'язано з розробкою методів боротьби з самогубствами. Інформація щодо компаній-співробітників не надійшло, однак відомо про те, що спільна діяльність у цьому напрямку стала вестися ще з січня місяця минулого року. Методики, які сформовані будуть в процесі такої взаємодії, будуть далі застосовуватися і сторонніми компаніями в мережі. Зокрема зазначено було, що серед консультують організацій присутні ЛГБТ-організації, а також організації ветеранські, тому як саме люди, пов'язані з ним, більшою мірою схильні до схильності до суїцидальних намірів.

Опубліковано: 04/04/12 @ 09:57
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент : 5000 $ в ПАММ рахунки. Частина 9 . Березень приніс 4008 $.

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Шоколадно-ванільний місяць. Ррр ...
Ммм ... у мене навіть злегка попа злиплася. Доходи з реф. відрахувань зросли: 3552 $ (в лютому 2268 $)
Доходи з ПАММ теж виросли: 456 $ (в лютому 377 $) За ПАММ - жодної мінусовій тижня ні у одного з трейдерів. А в останній тиждень Sven показав аж + 12.91%, що скоріше не до добра. Дохід розподілився так: 7165 - 131 $ (Вероніка)
7187 - 88 $ (Вероніка)
5995 - 106 $ (Avas)
7031 - 102 $ (sven)
6482 - 29 $ (TP) Скріншот по ПАММ на 31 березня: Скріншот по реф балансу на 31 березня: Будете вкладатися - вже не забувайте про мене .


Плавно до інших новинам Ми тут з братаном, значить, форекс портал купуємо. Ну, форекс портал це голосно сказано, перш за все - це форекс форум. При чому з реально непоганими показниками в плані кількості постійних відвідувачів.

Опубліковано: 04/04/12 @ 04:38
Розділ Різне Читати далі...

Продовжуємо соціалізуватися ;)

Кнопки соціальних мереж в rss стрічці від FeedBurner Сьогодні, переглядаючи, ще раз звернув увагу на, розміщені відразу під кожним анонсом в стрічці. Якось не дуже їх видно і швидше за все ефект від них не такий значний, який хотілося б. Як відомо, картинка увагу привертає більше , ніж просто текст (текстове посилання). Тому вирішив прикрутити до rss стрічці кнопки соціальних мереж . Тільки основні: google plus, twitter, facebook і вконтакте. Виглядає ніби непогано. Будемо сподіватися і ефект від них буде краще. Відстежити, звичайно, їх ефективність в даний момент не представляється можливим, але спробувати варто. Тим більше, що анонси RSS стрічки відправляються на email передплатників , та в рідерах різних ці кнопки також будуть присутні. Реалізувати подібне не складе особливих труднощів і займе у Вас буквально 5 хвилин. Особливо просто доведеться тим, у кого wordpress 2.9 і вище. Поїхали.

Опубліковано: 04/04/12 @ 01:57
Розділ Різне Читати далі...

6 квітня, Одеса - Тренінг "Автоматизація Web додатків на Selenium / WebDriver "

Що таке Selenium? Зараз не знайти фахівця в сучасному ІТ світі, який не чув про цей інструмент. Selenium - це інструмент для автоматизації тестування веб додатків різної складності. Починаючи від простих HTML форм, закінчуючи важкими RIA і Flex додатками. Перед зустріччю AT.Info Посидіти в Одесі ми проведемо тренінг по автоматизації Web додатків на Selenium/WebDriver. Уже не вперше компанія Lohika Systems допомагає нам у підготовці і координації заходів, тому тренінг пройде за адресою: м. Одеса, вул Дальницька 46, кабінет 501, Поверх 4, компанія Lohika Systems » Програма тренінгу Що таке Selenium і як він вийшов в світ? Архітектура роботи Selenium і WebDriver.

Опубліковано: 03/04/12 @ 04:09
Розділ Різне Читати далі...

Ювілейний , 50-й подкаст « Відверто про IT кар'єризм ». Спецвипуск

Нашому подкаста вже 1 рік і це наш ювілейний 50й випуск. Зустрічайте нового ведучого в цьому випуску . В програмі: Представлення нового ведучого. Як виникла ідея подкасту . Перший випуск. Ризик публічності. Пам'ятні моменти в історії подкасту . Приватне життя і подкастинг . запам'яталися випуски. Подальші плани. Наш новий ведучий і подкаст. Як почати свій подкаст. Складнощі в організації. Техніка для запису. Наші досягнення. Книги у випуску : Культурний код. Як ми живемо, що купуємо і чому - Рапай Клотер . Дюна . Френк Герберт .
Подкаст на iTunes Пряме посилання на файл Випуск записаний при підтримці IT компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет: AltexSoft - кращий вибір в кар'єрі програміста.

Опубліковано: 03/04/12 @ 01:11
Розділ Різне Читати далі...

Студенти в IT -компанії: виграють усі

Про користь навчання студентів в рамках практик та спеціалізованих центрів в IT компаніях написано вже немало. Наведемо шість основних причин, які, на наш погляд, показують необхідність такої діяльності. За основу взято досвід дніпропетровського офісу Exigen Services, де проводяться вже стали традиційними Школи тестування ПО і Agile практики для студентів технічних вузів. Причина перша. Підвищуємо рівень практичного IT-освіти студентів Не секрет, що великою проблемою сьогоднішнього вищої освіти є наявність значного розриву між профілем випускника вузу і вимог сучасної ІТ-індустрії до молодих фахівців. Біда в тому, що в більшості випадків освіта виявляється занадто академічним, і не дає студентам достатньої практики. Крім того, є такі речі як робота в команді, атмосфера реального, «живого» проекту, внутрішня культура компанії.

Опубліковано: 03/04/12 @ 11:29
Розділ Різне Читати далі...

Моделі Інтернет - стартапів

Моделі Інтернет-стартапів При створенні Інтернет-проекту перед розробниками і господарями існує, як завжди, один основне питання, як зробити так, щоб новий проект приносив виручку або, простіше кажучи, гроші. Всі моделі стартапів в Росії можна віднести до 5 основних видів проектів. Перший тип стартапу - це той, який використовує розміщення реклами на сайті для заробітку прибутку. Ринок реклами росте в Інтернеті від року до року, і до того ж це досить проста схема для отримання прибутку від сайту. Реклама на сайті може бути або банерної, або контекстної. Найбільш вигідним способом є розміщення банерної реклами. Однак для роботи даної моделі необхідно кілька умов: по-перше, велике число відвідувачів сайту (кілька десятків тисяч на день), по-друге, велику роль відіграє тематика сайту. Потрібно правильно оцінити аудиторію, в ідеалі, добре мати рекламу в спеціалізуються агентствах і досвідченого продажника для продажу реклами на сайті.

Опубліковано: 03/04/12 @ 09:21
Розділ Різне Читати далі...

Колишній керівник представництва Intel Володимир Шаров став головою GlobalLogic в Україну

На цьому тижні приступив до роботи новий керівник українських офісів одного з найбільших вітчизняних аутсорсеров . Володимир Шаров зайняв позицію, яка звільнилася після відходу з GlobalLogic Романа Хміля в початку цього року. Володимир Шаров (© « Комп'ютерний Огляд » ) Відомо також, що CEO компанії GlobalLogic Пітер Харрісон ( Peter Harrison ) прилетів до Києва, щоб представити українським колегам нового керівника. Володимир Шаров розпочав роботу в Intel в 2003 році, а двома роками пізніше очолив представництво компанії в Україні. У березні 2012 року Шаров заявив про те, що покидає компанію. З біографії Володимира Шарова можна зробити висновок, що він уже знайомий зі сферою розробки ПЗ: з 1997 р. по 2004 р. він займав позиції комерційного директора і віце -президента в компанії Softline .

Опубліковано: 03/04/12 @ 05:58
Розділ Різне Читати далі...

diff № 8268 № 9744 , або Що нового пропонується законодавцями за спеціальним режимом оподаткування для ІТ -компаній ?

Кілька тижнів тому, 22 березня 2012 Верховною Радою України прийнятий у першому читанні законопроект № 9744 "Про внесення змін до Податкового кодексу України про спеціальний режим оподаткування суб'єктів індустрії програмної продукції". За даний законопроект проголосувало 336 депутатів. © Fahd Murtaza Цей законопроект був внесений на розгляд українського парламенту групою депутатів 23 січня 2012р. Фактично законопроект № 9744 запропоновано замість законопроекту № 8268 від 04.08 .2011 р., відкликаного з Верховної Ради 13 січня. Мета проекту № 9744 від 22.03.2012 р. - Створити умови для розвитку індустрії програмної продукції в Україну. Екскурс в новітню історію Законопроект № 8268 у своїй першій редакції річної давності (від 18.03.2011 р.) пропонував на період до 1 січня 2016 зменшити ставку податку на прибуток до 8% для юридичних осіб, які здійснюють діяльність в ІТ-галузі.

Опубліковано: 02/04/12 @ 10:44
Розділ Різне Читати далі...

Часте вживання мила з триклозаном небезпечно для здоров'я

Часте вживання мила з триклозаном небезпечно для здоров'я Часте вживання мила з триклозаном небезпечно для здоров'я Дерматологи РАМН попереджають - часте вживання мила з триклозаном здатне завдати шкоди організму. Зовсім недавно на всіх телеекранах країни реклама про властивості «чудодійного» мила, здатного вбивати всі відомі мікроби на поверхні нашої шкіри, закликала використовувати це мило кожен раз, коли ви миєте руки. Дерматологи виступають із закликом не йти на поводу у цієї реклами і стверджують, що на поверхні шкіри існують не тільки шкідливі, але й корисні бактерії, що стримують зростання небезпечних для здоров'я мікроорганізмів - і їх теж вбиває триклозан. Лікарі радять вживати подібне мило не частіше двох разів на тиждень, і то тільки для того, щоб промити, наприклад, порізи. При цьому лікарі стурбовані з приводу того, що у нас в країні взагалі почала культивуватися звичка не звертатися до лікарів з найдрібнішого приводу, а займатися самолікуванням з використанням лікарських препаратів і рецептів народної медицини.

Опубліковано: 01/04/12 @ 07:52
Розділ Різне Читати далі...

GlobalLogic НЕ ліквідує українське представництво і НЕ пропонує його співробітникам переїзд в Індію [ UPDATED ]

[UPDATE] Зрозуміло, ця новина була першоквітневим жартом, яка, однак, викликала кілька неоднозначну реакцію; природно, українське представництво компанії GlobalLogic буде працювати, як і раніше, а всі цитати Пітера Харрісона були придумані автором новини. Нижче - повний текст першоквітневим жарти DOU: CEO компанії GlobalLogic Пітер Харрісон (Peter Harrison) розповів в телефонному інтерв'ю про плани щодо згортання українського представництва. Протягом найближчих трьох місяців всі проекти, над якими працюють співробітники з Києва, Львова, Миколаєва та Харкова, будуть переведені в індійські офіси GlobalLogic. Офіс GlobalLogic в Нью-Делі (© Glassdoor )
«Місяць тому всі українські співробітники GlobalLogic отримали пропозицію пеереехать в Індію і почати роботу в нашому офісі в Нью-Делі, - розповів Харрісон. - На даний момент приблизно третина з них погодилися.

Опубліковано: 01/04/12 @ 09:52
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173