17 травня, Запоріжжя - Офіційне відкриття Представництва " Livestream LLC " в Україну

17 травня 2012 компанія Livestream LLС офіційно відкриє своє представництво в Україні. Офіс компанії знаходиться в сучасному бізнес-центрі Eco-Tower, розташованого за адресою м. Запоріжжя, пр. Леніна, 160 і займає 275 кв. м. на 14-му поверсі. У новому дослідницькому центрі з розробки програмного забезпечення компанія Livestream планує продовжити розробку своїх інноваційних продуктів спрямованих на організації захоплення, кодування і трансляції відео в Інтернет, зокрема таких продуктів як Livesrtream Producer (раніше Livestream Procaster) і мобільних додатків Livestream під iOS і Android платформи. Співробітникам представництва компанії в Україні забезпечені найкращі умови роботи: офіційне оформлення, сучасні робочі станції, креативне простір для ідей, соціальні пакети, курси з вивчення іноземних мов, участь у семінарах, конференція, тренінгах та багато іншого. Livestream є лідером на ринку трансляції заходів в прямому ефірі за допомогою мережі Інтернет.

Опубліковано: 15/05/12 @ 01:38
Розділ Різне Читати далі...

55-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з General Manager DataArt Михайлом Завілейського

У випуску поговоримо про гнучкі структури менеджменту, саморозвиток і життя і ринки праці в різних містах. В програмі: Про во'IT'і . Коріння mail.ru . MBA школа в Росії. Як вибираються міста для відкриття нових офісів. Відрядження та сімейне життя . Книги у випуску : Майстер Девід - Управління фірмою , яка надає професійні послуги . Нив Генрі - Організація як система. Принципи побудови стійкого бізнесу Едвардса Демінга .
Пряме посилання на файл . Подкаст на iTunes . Випуск записаний при підтримці IT -компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет: . Також дякуємо за організацію записи , компанію Waverley Software .

Опубліковано: 15/05/12 @ 12:25
Розділ Різне Читати далі...

Рейтинг мов програмування, 1H2012

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Короткий звіт: Java вийшла на перше місце, в розробку приходить покоління, не знало С + +, на радарі з'явився Apex. Рейтинг складений за результатами опитування, який проходив з 7 квітня по 5 травня 2012 року, в ньому взяли участь 2758 осіб (2472 з Україною). 41% з них брали участь у попередніх опитуваннях, а 59% - заповнювали форму вперше. Власне, дані Відразу видно, що в порівнянні з минулим разом різко зменшилася кількість тих, хто починав програмувати з С + +. Примітно, що у нового покоління C + + в освіті замінила не Java, як у всьому світі, а Pascal і Basic. І що відбувається зараз: (Тут зібрані відповіді читачів, які змогли виділити одну мову програмування як основний.) Разом, ми бачимо, що найбільше наша аудиторія пише на Java - 26% (9 місяців тому це був С # - 21%, без змін), а замикає п'ятірку мов першого ешелону, як і раніше Python (6%). На кордоні маргінальності - 1С з частотою використання близько 1%.

Опубліковано: 15/05/12 @ 10:06
Розділ Різне Читати далі...

TOP 10: ColdPlay

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Продовжуючи концепцію, розпочату цим постом . І якщо Bowie - персонаж більшою мірою історичний, ніж слушабельним, то Колдплею за кількістю прослуховувань впору змагатися навіть із співачкою Максим і Тіматі. Або, я навіть не знаю, що там нині слухає стадо Дурова? Ну, так чи інакше, Кріс Мартін зі своєю меланхолійність таки зумів дотягнутися навіть до російських мас. Так, до речі, до нас і не заїхавши. Вони ніколи не ходили навкруги. Перший повноцінний альбом, тихий, якщо хочете, кухонно-інтимний - і несподівано величезні тиражі, визнання, порівняння з Radiohead, часом навіть похвальні. Другий альбом, більш глобальний - знову величезні тиражі і друга порція овацій. Третій альбом (X & Y) - закиди в бік комерціалізації, а в цілому всі ті ж овації, саме в той час група таки стала масовою навіть в Росії. Четвертий альбом (Viva La Vida) - на мій смак було творчим піком команди.

Опубліковано: 13/05/12 @ 08:31
Розділ Різне Читати далі...

Економічний спосіб збільшення відвідування сайту за допомогою обміну новинами

Економічний спосіб збільшення відвідування сайту за допомогою обміну новинами Економічний спосіб збільшення відвідування сайту за допомогою обміну новинами Не рахуючи найпростіші й очевидні реклами в Мережі - контекстної та медійної, поліпшити відвідуваність сайту можна за допомогою новин. Враховується не тільки робота інформаційних агентств і ЗМІ, а й про елементарні тематичних ресурсах, де аналогічний контент буде приносити великий обсяг трафіку. Наприклад, можна запустити на роздачу тему: «Дитячий крем , як спосіб захисту ». На сьогоднішній день новини є вагомою, навіть більшою часткою матеріалу, який публікується в мережі контенту (про це говорять різні дослідження аналітиків). В основному, контент новин - це текстова інформація, яка іноді підкріплюється мультимедіа. Така інформація має дуже великий тираж, вона копіюється на інші сайти, включаючи санкції правовласника, але це можна зробити і без неї. Однак, у порівнянні з рекламними оголошеннями і товарними описами, розрізненими повідомленнями на форумах і гостьових книгах, такий матеріал краще сприймається.

Опубліковано: 13/05/12 @ 02:31
Розділ Різне Читати далі...

Німеччина представила автоматичну рукавичку -підсилювач

Німеччина представила автоматичну рукавичку-підсилювач Німеччина представила автоматичну рукавичку-підсилювач Буквально недавно Ганноверська промислова ярмарок представила роботизовану рукавичку, яка здатна підсилювати захоплення вдвічі. Схема, яка управляє пристроєм, з великою точністю фіксує зусилля і рухи пальців людини і застосовує нелінійні алгоритми для максимально чіткої настройки реагування автоматики. Газонокосарка стала дуже поширеним об'єктом у використанні, завдяки деяким подібних схем. Автоматичну рукавичку-підсилювач під назвою ExoHand спроектувала компанія Festo в Німеччині. Апарат застосовує дії зовнішнього силового скелета, до нього підведені тяги від маленьких пневматичних циліндрів, які працюють за рахунок зовнішнього джерела енергії. Крім того, що збільшується потужність кисті і знижується втома працівника. Ця експериментальна рукавичка може виконувати й інші завдання. В даному проекті передбачено і віддалений режим маніпуляції.

Опубліковано: 13/05/12 @ 02:29
Розділ Різне Читати далі...

Потужні магнітні бурі загрожують Землі через активну області на сонці

Потужні магнітні бурі загрожують Землі через активну області на сонце Потужні магнітні бурі загрожують Землі через активну області на сонці Величезна активна область, яка сформувалася на Сонце всього пару тижнів тому, незабаром буде перебувати на оной лінії з Землею. Це може привести до сильних рентгенівським спалахів в цій галузі. А це, в свою чергу, призведе до сильних магнітних бур на Землі, ці дані були отримані від Інституту прикладної геофізики (ІПГ) Росгідромету. Можливо, погіршиться самопочуття, подбайте заздалегідь про свій комфорт. На цьому сайті http://www.matras4you.ru/news/79 Ви зможете придбати зручні для себе матраци, призначені для розкладачок і диванів. «Рівень розвитку активної області та її нинішнє розташування на сонячному диску - вона знаходиться поруч з центральним меридіаном, і в майбутньому при обертанні Сонця, буде протягом тижня в" геоефективним "квадраті Землі, - змусить нас чекати великих сонячних спалахів, їх частина стане причиною подразнення магнітного поля Землі і викличе освіта потоків протонів ", - так стверджують вчені.

Опубліковано: 13/05/12 @ 02:28
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: міфи про COBOL , культ як схема організації колективу, як працюється в Valve , ринок IT -праці у 2011 році

Добрий день, шановні читачі. На DOU - ювілейний, сотий випуск Дайджеста тижня. Але перед тим, як приймати поздоровлення, варто привітати всіх, хто зазначав, з минулими травневими святами. У зв'язку з тими ж святами новин в індустрії не дуже багато. Варто відзначити об'ємне дослідження ринку праці в ІТ-сфері в 2011 році , підготовлене Luxoft Personnel і it.rabota.ua . Також пропоную почитати звіт про захід CloudFoundry Open Tour , яке пройшло в Києві наприкінці квітня. Новини ФБР прагне отримати можливість відстежувати обмін повідомленнями в Facebook, Skype та інших месенджерах; Mozilla буде примусово оновлювати Firefox 3.6 до версії 12. Практика AjaxML - набір функцій для мінімізації зусиль при роботі з Ajax; Fontello - інструмент для комбінування елементів з піктографічним шрифтів; jswiki - індекс JS-бібліотек і ресурсів.

Опубліковано: 11/05/12 @ 07:30
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент : 5000 $ в ПАММ рахунки. Частина 10 . Квітень приніс 3945 $.

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Черговий звіт затримався, тому що я чекав від Fx-Trend інфи за конкурсом. Дочекався. Але перш звіт: Доходи з реф. відрахувань зросли: 3872 $ (в березні 3552 $)
Доходи з ПАММ сильно впали: 73 $ (у березні 456 $) У плані доходів з ПАММ це найгірший результат за весь час. Причина - просідання відразу у декількох трейдерів в одну і ту ж тиждень, але все одно в підсумку за місяць вийшов плюс. І на тому спасибі. Якщо бути точніше, то всі мої трейдери крім Avas (5995) за період 15 квітня - 22 квітня показали збитки. Вже не знаю що там було з ринком в цей період. Напевно велика бо-бо. 7165 +43 $ (Вероніка)
7187 +15 $ (Вероніка)
5995 +74 $ (Avas)
7031 -13 $ (sven)
6482 -46 $ (TP) Скріншот по реф балансу на 1 травня (у квітні всі гроші знімав): Скріншот по ПАММ на 1 травня (нічого не знімав): Будете вкладатися - вже не забувайте про мене .

Опубліковано: 10/05/12 @ 01:36
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 32

Харківському EPAM-у потрібен Agile Coach - колишній програміст або тестировщик. Компанії Ciklum потрібно Project manager/Scrum Master для проекту Rocket Internet , добре знає англійську, PHP і німецька. Компанії Skelia потрібно Scala Tech Lead/Architect , готового до відряджень в Люксембург. Стартап GetGoing , який розробляє радикальне перетворення процесу резервування подорожей в інтернеті, планує найближчим часом відкрити офіс у Києві і шукає Front-End розробника . Фотографія, живопис або інший вид творчої діяльності як хобі буде плюсом. Компанія Codeminders шукає старшого iOS розробника . Один день на тиждень можна працювати з дому. Consileon Business Consultancy шукає Drupal розробника . Зарплата 2000-2500 $. Розмовний англійський впливає на рівень компенсації. Мегаплан шукає Web-програміста в Криму . Зарплата 2000 грн для старту, можливе зростання. Київському технологічному ліцею потрібен вчитель інформатики і викладач з flash-анімації для 5-6 класів.

Опубліковано: 10/05/12 @ 10:30
Розділ Різне Читати далі...

18 травня, Мінськ - Міжнародна конференція розробників мобільних прілолежній MobileOptimized

18 травня в Мінську пройде MobileOptimized - міжнародна конференція, присвячена розробкам мобільних додатків. Захід триватиме 1 день і пройде в 3 потоки доповідей у ??Національній бібліотеці РБ. Хедлайнерами заходу є Bob Gower - www.bobcanhelp.com (США), Avinash Eratapalli - Global Product Manager Mobile solutions at Citi (США), Yevgeniy Galper - EPAM Mobile Competency Centre Director (США), Jad Boniface - Developer Program Manager HTC (США), Alexey Orlov - Unity (Данія), Ірина Харсеева - AR Door (Москва), Антон Уткін, Thalient Interfaces (Москва), Юрій Гурський - CEO Viaden (РБ). Серед інших доповідачів провідні технічні фахівці відомих компаній, атор успішних стартапів, досвідчені тренери та доповідачі. Генеральним партнером виступить компанія EPAM Systems.

Опубліковано: 08/05/12 @ 07:08
Розділ Різне Читати далі...

18 травня, Мінськ - Міжнародна конференція розробників мобільних додатків MobileOptimized

18 травня в Мінську пройде MobileOptimized - міжнародна конференція, присвячена розробкам мобільних додатків. Захід триватиме 1 день і пройде в 3 потоки доповідей у ??Національній бібліотеці РБ. Хедлайнерами заходу є Bob Gower - www.bobcanhelp.com (США), Avinash Eratapalli - Global Product Manager Mobile solutions at Citi (США), Yevgeniy Galper - EPAM Mobile Competency Centre Director (США), Jad Boniface - Developer Program Manager HTC (США), Alexey Orlov - Unity (Данія), Ірина Харсеева - AR Door (Москва), Антон Уткін, Thalient Interfaces (Москва), Юрій Гурський - CEO Viaden (РБ). Серед інших доповідачів провідні технічні фахівці відомих компаній, атор успішних стартапів, досвідчені тренери та доповідачі. Генеральним партнером виступить компанія EPAM Systems.

Опубліковано: 08/05/12 @ 07:08
Розділ Різне Читати далі...

21 травня, Одеса - Форум для одеських Java професіоналів - Java Tech Talks

Якщо Ви досвідчений джавіст і зголодніли по конференціях в Одесі, присвяченим складним технічним питанням в свою область спеціалізації, то Вам сюди. Компанія Lohika Systems запускає відкритий форум для спілкування і поповнення знань в світі Java - Java Tech Talks. Нове захід в одеській Java community має унікальну спрямованість як на вивчення новітніх технології, фреймворків та інструментів, так і на отримання глибинних знань, навчання трюкам в давно використовуються областях Java. Мета форуму - стати альтернативою для безлічі оглядових презентацій або подій, спрямованих на новачків, і стати платформою для одеського ком'юніті досвідчених джавістов. Олексій Онищенко (Lohika CM, Tech Support PM) Перша зустріч Java Форуму в Одесі пройде в один потік на неповний день. Надалі ми плануємо залучати до зустрічей Java Tech Talks більше доповідачів, що дозволить організовувати форумні спілкування додатково до прослуховування доповідей.

Опубліковано: 08/05/12 @ 06:34
Розділ Різне Читати далі...

54-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда із засновником компанії DB Best Дмитром Балин

У випуску піде мова про створення своїх продуктів і бізнесу на його основі , про співпрацю з Microsoft і досвід продажу своїх розробок. В програмі: Шахи і програмісти. Освіта . Перший досвід роботи. Підкорення Америки. Шлях до своєї справи і продукту. Книги у випуску : How to Win at the Sport of Business : If I Can Do It , You Can Do It - Mark Cuban . onstartups.com .
Пряме посилання на файл . Подкаст на iTunes . Випуск записаний при підтримці IT -компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет: .

Опубліковано: 08/05/12 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет - інвестування

Интернет-инвестирование Інтернет-інвестування В нинішній час можливостей для реалізації підприємницького таланту у кожної людини безліч. Якщо присутній значний капітал, в підпорядкуванні у нього може бути популярний курорт на лазурному березі або, на худий кінець, власна клініка гірудотерапії . А ті, хто таких значних коштів не мають, можуть присвятити себе придбання капіталу на просторах Інтернету. Варіантів «домашнього бізнесу» дуже багато: створити і розкрутити власний сайт, який крім іншого зможе «принести копієчку» від розміщення на ньому реклами, продажу посилань і партнерських програм. Потрібен тільки інвестувати в це певні (незначні за загальним мірками) кошти, час, ентузіазм і терпіння. При правильному співвідношенні успіх і прибуток не змусять себе чекати. Крім того, невелику суму «безцільних грошей» можна інвестувати в високоприбуткові інвестиційні програми HYIP.

Опубліковано: 07/05/12 @ 11:49
Розділ Різне Читати далі...

Секрети бізнесу Ebay

Секрети бізнесу Ebay Секрети бізнесу Ebay Міжнародний аукціон Ebay за нетривалий, як для такого роду ресурсу, період часу придбав невимовну популярність. Сюди заходять різного роду відвідувачі, як для просування свого бізнесу шляхом продажу продукції «зі своєї грядки» на аукціоні, так і ті, хто шукає для покупки цікавить річ за зниженою вартістю. Перший вид відвідувачів відноситься до постійних і представляє категорію «бізнесменів», які заробляють торгівлею без створення власного сайту. Другі просто «піші перехожі», які, хочуть под'економіть і відвідують сайт для покупки в онлайн торгах практично все, починаючи від побутової техніки, комп'ютерів і закінчуючи дорогоцінними прикрасами. Хоча останнє краще набувати на - і асортимент ширше і якість гарантовано. Щодня на аукціоні купується і продається товарів на загальну суму близько $ 86000000, кожен другий американець щодня задіяний в торгах. як же вони заробляють на торгах? Варіантів кілька: 1.

Опубліковано: 07/05/12 @ 11:45
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет - бізнес: тематичні сайти

Інтернет-бізнес: тематичні сайти Інтернет-бізнес: тематичні сайти У США підрахували статистику з 2006 року і виявили найбільш відвідувані американцями сайти. До них віднесли контентні і соціальні мережі. За даними «Медіа Революшн» відсоток їхньої популярності виріс за шість років на 42%, відповідно, практично вдвічі зросла і час перебування на них відвідувачів (з 3ч 45хв до 6ч 58 хв протягом місяця). У числовому еквіваленті показник дорівнює 155 млн. чоловік відвідувачів тематичних і 143 млн. осіб шанувальників комунікаційних сайтів. Якщо торкнутися український сегмент, то тут ситуація трохи інша. Популярність має нині виділений інтернет. Широкосмуговий доступ зарахував до своїх лав 1. 40 млн чоловік, зростання склало 62% або 1.7 млрд. грн. «Приватники» приносять близько 45% із загального числа доходів і становлять більше 85% від загального числа користувачів.

Опубліковано: 07/05/12 @ 11:42
Розділ Різне Читати далі...

Winніца For The Win !

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Вінниця поступово стає помітною точкою на карті світових студентських змагань з програмування - 21 квітня за підтримки SysIQ тут відбувся перший - обласний - етап Всеукраїнської студентської олімпіади, по світовій класифікації - ? студентського першості світу ACM ICPC-. Хоча обласні етапи пройшли і в інших містах країни, у Вінниці на старт вийшло найбільше число команд з п'яти університетів та інститутів, тобто всіх вінницьких вузів, в яких вивчають програмування: 42 команди, а це ні багато ні мало 160 осіб. Що ще приємніше для міста, цієї осені, як і в минулому році, ВНТУ (Вінницький національний технічний університет, уже традиційна майданчик контесту) прийматиме півфінал світової першості. Командам по три студента в кожній було запропоновано 15 завдань і 5:00 часу для їх вирішення. За правилами, на трьох хлопці ділять один комп'ютер - доводиться розподіляти обов'язки.

Опубліковано: 07/05/12 @ 07:53
Розділ Різне Читати далі...

26 - 27 травня, Дніпропетровськ - ДОУ хакатони - Дніпропетровськ !

luxoft Ми провели 7 ДОУ хакатони: 2 в Києві , Одесі , Львові , Харкові , Дніпропетровську , Донецьку і повертаємося до Дніпропетровська. Дніпропетровськ - прекрасне місто, який одного разу вже дав притулок у себе наш ДОУ хакатони. Хотілося б знову пройтися по місцях бойової слави, побачитися з тими, хто не зміг приїхати до Києва і як завжди весело і продуктивно провести добу разом! Правила заходи відомі всім і кожному, але про всяк випадок давайте повторимо: У вас є 24 години. Протягом цього часу вам необхідно написати працюючу до фіналу заходи програму або хак. Після цього ви повинні презентувати готовий проект всім присутнім самостійно або за командою. Мова і технологію ви вибираєте самі. Веб, десктоп або mobile. Найголовніше - щоб було цікаво! Таймінг: 13:30 - Збір команд.
14:00 - 14:30 Старт хакатони. Півгодини на анонс ідей своїх проектів і пошук команди для тих, хто поки «не визначився».

Опубліковано: 06/05/12 @ 12:59
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : ера мобайла , API та інтелектуальна власність, самореалізація і визнання в стартапи

Добрий день, шановні читачі. Новини Європейський суд постановив , що API, мови програмування і поведінку програм не можуть бути інтелектуальною власністю . Яндекс.Діск відкриває API . Компанія LinkedIn купує SlideShare за $ 119 млн . Хакери перетворили будівлю в тетріс з екраном 76 ? 24 метра . Кар'єра Valve's Handbook for New Employees (PDF). 5 ознак того, що програміста потрібно брати на роботу відразу після співбесіди. Як вибрати роботу . Гроші Як купити щастя . 50% знижка на всі електронні книги і відео від O'Reilly, тільки сьогодні (міжнародний день проти DRM ). Mobile Ера Web 2.0 закінчується, настає час мобайла . Використання C # для розробки Android-додатків . Використання Ruby для розробки iOS-додатків . Програмування Свіже інтерв'ю з Дугласом Крокфорд - senior JavaScript архітектором. Live Scratchpad - розширення Firefox для інтерактивного програмування на JavaScript. 5 способів зробити нескінченний скролл гладким . Колекція неприємних проблем і багів в PHP.

Опубліковано: 04/05/12 @ 10:02
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178