17 жовтня, Київ - Speakers ' Corner : " Програмування мікроконтролерів в домашніх умовах і про життя в Дубліні "

Завтра , 17 жовтня Ciklum Київ запрошує всіх бажаючих відвідати відкритий Speakers ' Corner на тему «Програмування мікроконтролерів в домашніх умовах і про життя в Дубліні » , підготовлений Володимиром Пузановим , який в даний час є співробітником Google (Дублін ) . Ще кілька років тому тільки ледачий iOS розробник не чув про Володимира @ farcaller і не дізнався багато корисного від по істині гуру iOS розробки. Зараз Вова є розробником прикладного ПЗ , системним адміністратором . Спеціалізується на Linux та інших близько - FOSS технологіях. Його основна діяльність пов'язана з дизайном інтерфейсів , низькорівневими драйверами і веб -технологіями. Вже завтра на зустрічі Володимир розповість про життя на зеленому острові , віскі , красивих ІТ- шних офісах і , найголовніше , про програмування мікроконтролерів в домашніх умовах , усіляких ARM -ах і Atmega -ах , і розумних будинках. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією : goo.

Опубліковано: 16/10/13 @ 11:28
Розділ Різне Читати далі...

2 листопада, Одеса - . Net Day

Не пропустіть найцікавіше технічне подія року, що минає для всіх українських . Net- розробників - ' . Net Day ' в Одесі. 2 листопада в одеському офісі компанії Lohika зберуться талановиті доповідачі та активні учасники з різних українських міст , щоб поговорити про технології Microsoft . Ви зможете прослухати презентації від фахівців з Одеси , Львова , Києва , Кременчука та Харкова , а під час тривалих кава- брейків і захоплюючого afterparty - задати свої питання , поділитися особистими напрацюваннями і спостереженнями , і навіть посперечатися. Це буде цілий день, присвячений платформі. Net ! Реєстрацію можна пройти безкоштовно , кількість місць обмежена. Програма : 1) ' Gamification ' by Dima Maleev
Mobility Solution Manager at SoftServe ( Lvov ) , Leader of Lviv . Net Community 2 ) ' Pipeline . TPL Dataflow . Usage examples 'by Alexey Kursov
. Net Developer at Lohika ( Odessa ) 3 ) ' RabbitMQ ' by Anton Minashkin
C # і ASP .

Опубліковано: 15/10/13 @ 05:45
Розділ Різне Читати далі...

16 жовтня - 4 листопада, Київ - MTV EXIT оголошує конкурс ідей IT- проектів Challenge Slavery

MTV EXIT закликає молодь взяти участь у конкурсі креативних технологічних ідей , які можуть допомогти в боротьбі з торгівлею людьми в Україні . Ідеї приймаються організаторами на сайті конкурсу Challenge Slavery починаючи з сьогоднішнього дня і по 4 листопада 2013 включно. Всі подані на конкурс ідеї будуть розміщені у відкритому доступі на сайті Challenge Slavery . Фіналісти конкурсу будуть визначені голосуванням відвідувачів сайту , а також експертним журі конкурсу , у складі якого також представники Facebook. Кожна ідея - фіналіст протягом 48 годин буде доопрацьовуватися її автором разом з командою девелоперів на Хакатона, який відбудеться 16-17 листопада в Києві . Автори 3 найкращих реалізованих на Хакатона ідей отримають цінні призи - Apple iMac , Macbook Air і iPad . Конкурс Challenge Slavery є частиною масштабної кампанії MTV Exit в Україні .

Опубліковано: 14/10/13 @ 04:23
Розділ Різне Читати далі...

Amazon Hired : перші враження

Amazon вже тричі приїжджав до України за нашими фахівцями , і як мінімум кілька десятків людей встигло виїхати до них , отримавши офери . Після весняного івенту цього року поїхав і я. Збираючись їхати сюди , я намагався знайти в інтернеті якусь виразну інформацію про те, який Амазон зсередини. Не знайшов , може погано шукав. Як би там не було, зараз неділю , живу я поки на роботі , вийти і без зайвих проблем повернутися назад в будівлю можливості немає , тому спробую відповісти на ті питання , які мене цікавили до приїзду в сюди . Сподіваюся комусь теж буде цікаво. Дуже багато написано про життя в США , тому просто напишу конкретно про Амазон , тому , в який потрапляють наші програмісти в пошуках великого программерскую майбутнього. Отже , в США я рівно 8 днів , я тут перший раз , як і перший раз на розвиненому заході ( закордонний паспорт отримав у 25 років , не складно здогадатися з яких причин ) .

Опубліковано: 14/10/13 @ 09:47
Розділ Різне Читати далі...

Як же здорово отримувати такі листи :)

ОГОЛОШЕННЯ : Топ бази AllSubmitter : самостійне , ефективне просування . Потрібно безкоштовно і самостійно просувати в інтернеті сайт або товари , послуги? І при цьому так, щоб не побоюватися бана і бачити результат? Поки нічого краще цього комплекту інструментів не придумано. Обов'язково подивися і використовуй ! Додайте в такому ж блоці своє оголошення Я про лист, який прийшов на мій email близько 2 - х тижнів тому. Лист просто шикарне. Воно складається з декількох пропозицій , тобто зовсім невелике за обсягом , але таке важливе , таке надихаюче для мене. Це як отримувати перші коментарі або вперше прозвучав звук падаючих монет в WebMoney. Цитую: « Здравствуйте Сергій . Я займаюся програмуванням , весь час займався самоосвітою , але останнім часом лінь наздогнала мене і я перестав навчатися , цей період затягнувся на 6 місяців. І ось блукаючи просторами інтернету натрапив на ваш сайт , зустрів пост про книгу : "REWORK : бізнес без забобонів " . Моє життя перекинулася назад.

Опубліковано: 14/10/13 @ 07:06
Розділ Різне Читати далі...

Велосипедостроєнія : старі нові ідеї , про які варто знати

Нижче - конспект мого виступу на OSDN - 2013, який може представляти інтерес для розробників ПЗ. Поштовхом до доповіді став виступ на конференції одного колеги , а точніше , моє обурення , викликане ним . Доповідач наводив міркування однієї зі сторін відомого дискурсу двацатілетней давності , як само собою зрозумілі істини. Звучало це дуже блідо , головним чином тому , що людина як би проплив повз Атлантиди і нічого не помітив. А там були маніфести , зламані списи , оригінальні і незвичайні ідеї і всякі дивні діви. Очевидність мейнстріму - це скоріше постапріорная ілюзія. Що б це проілюструвати , візьмемо щось просте - наприклад , базові конструкції мов програмування , і подивимося на альтернативні підходи , які з якихось причин так і не стали мейнстрімом , але увійшли до золотого фонду технік розробки.

Опубліковано: 11/10/13 @ 11:42
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: купівля GlobalLogic , українець - легенда IBM , наші фрілансери на oDesk

Добрий день , шановні читачі. Нагадуємо , що на DOU стартувала оновлена ??версія рейтингу компаній . Пропонуємо вам приділити хвилину , щоб відповісти на кілька питань про вашу компанію . Новини GlobalLogic придбаний американським фондом Apax Partners . Офіційний прес -реліз на сайті компанії. Думки експертів. Погляди Як розробляти великі продукти - Слава Ахмечет , RethinkDB . 5 ідей для пошуку розробників в свій стартап . Соціальні мережі вбивають веб ? Десятка мов програмування , які доводять розробників до шаленства . А ось і протилежна думка - для кожної мови завжди можна знайти кілька добрих слів ;) Інтерв'ю «Я не закликаю будувати диктатуру » - інтерв'ю з Євгеном Касперського на lenta.ru Любомир Романків - українець , який винайшов жорсткий диск. Аналітика Українські фрілансери заробили близько $ 8 млн за другий квартал 2013 року . Продукцію Apple в Китаї скоро нікому буде збирати . Гаджети Мікроплеер Split - навушники , які ніколи не заплутаються .

Опубліковано: 11/10/13 @ 07:04
Розділ Різне Читати далі...

22 жовтня, Київ - DevOps - Club в Grammarly # 1

Цього разу Grammarly запрошує в гості всіх , хто цікавиться темами DevOps .
22 жовтня відбудеться перша зустріч DevOps - Club. На ній поговоримо про системи управління конфігураціями. Виступлять : Олексій Васильєв , Railsware
Тема доповіді: « працюємо з AWS OpsWorks »
Олексій обьяснит , що це таке , як почати працювати , як робити настроювання . Тема буде дуже тісно стикатися з Chef Solo . Всеволод Поляков , Grammarly
Тема доповіді: « Ansible : Деплой , управління і доставка» .
Всеволод розповість про те , що можна зробити , як це зробити , основні принципи і чому так легко полюбити ansible . Реєстрація на зустріч. З будь-якими питаннями з приводу зустрічі можна звернутися за телефоном 0672598438 ( Ілона ) або за skype : Ilona_demchenko .

Опубліковано: 10/10/13 @ 09:43
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 106

Sergey Kirillovшукає собі в щедро профінансований проект одного- двох full - stack розробників ( всередині проекту Python , Werkzeug , Jinja2 , PostgreSQL , Solr , ExtJS ) , які вміють робити працюючі продукти а не писати код . Зарплата $ 2- 5K . Компанії Teradek потрібні Node.jsрозробникив Одесі. Зарплата $ 3000-3500 . Про поточну архітектурі проекту: goo.gl/iaP2Jv . Харківська компанія X1 Group шукає JavaScript- супергероя:
Компанії AgileEngine потрібно в Харкові Scientist/Data Analyst, має досвід роботи з терабайтними або петабайтного обсягами даних . Дніпропетровської компанії БІФІТ потрібно математик -програмістз хорошими теоретичними знаннями Java. Завдання в основному пов'язані з криптографією . Харківська компанія AppliKey Solutions запрошує студентів на посаду iPhone developer trainee. SysGears в Дніпропетровську відкриває програму стажування( 1 місяць) з можливістю подальшого працевлаштування на вакансію Java программист- стажер .

Опубліковано: 10/10/13 @ 08:33
Розділ Різне Читати далі...

Рейтинг компаній 2013

Трохи більше року тому ми анонсувалирейтинг компаній на jobs.dou.ua . Сьогодні представляємо нову версію рейтингу і запрошуємо взяти в ньому участь . Рейтинг безкоштовний і відкритий для всіх компаній. Ми пропонуємо відповісти на сім тверджень про компанію: Робота в компанії сприяє моєму професійному зростанню . Компанія забезпечує комфортні умови праці . У моєму проекті грамотний менеджмент . Компанія забезпечує хороший компенсаційний пакет. Моя робота отримує визнання з боку компанії . У компанії налагоджена комунікація між керівництвом та працівниками. У компанії доброзичлива атмосфера. Варіанти відповідей : Повністю згоден Згоден В принципі згоден Немає певної думки Не зовсім згоден Не згоден Зовсім не згоден Чотири останні варіанти відповіді можна супроводити коментарем «Що не влаштовує ? Чи можна це виправити ? ». Текст цього коментаря (без зазначення автора) може бути видно адміністраторам компанії.

Опубліковано: 09/10/13 @ 08:38
Розділ Різне Читати далі...

Поточний ПАММ портфель : 27838 $ . Прибуток за 4 місяці і 1 тиждень : +28315 $ .

Спонсор солодкого посту - webartex.ru
- Щомісячний дохід від 7000 руб з одного сайту У мене тут раз 20 в коментарях і поштах запитали , куди пропав мій щомісячний ПАММ звіт . Один дивний чол навіть озвучив думку , що там збитки. Він не врахував , що збитки це взагалі не про мене . Ну ОК , зараз все буде. Нагадаю , тут попередній звіт . І сьогодні я порахував , скільки набігло за 4 місяці + 1 тиждень жовтня. Дохід з реф. відрахувань : 25500 $ (ага , так от рівно )
Дохід з ПАММ рахунків: 2815 $ У сумі 28315 $ , це я відобразив у заголовку . Скріншот по ПАММ на 8 жовтня: Скріншот по ПАММ 2.0 на 8 жовтня: З ПАММ рахунків нічого не знімав. Розподіл доходу за рахунками : 6482 + 44 $ (TP )
5995 +326 $ ( Avas )
7031+124 $ ( sven )
7187+183 $ ( Вероніка )
7165+354 $ ( Вероніка )
18550+1784 $ ( sven 2.0) Трохи підвів тільки TP. Скріншот реф. балансу на 8 жовтня: Цей скриншот швидше формальність , оскільки звідти то як - раз знімав , в сумі 20000 $ .

Опубліковано: 08/10/13 @ 06:03
Розділ Різне Читати далі...

IPO відміняється: фонд Apax купує американську компанію GlobalLogic

Американська компанія GlobalLogic (якій належить GlobalLogic Ukraine ) і ODSA Topco Limited , компанія , фінансована фондом Apax Partners , оголосили про укладення остаточної угоди : GlobalLogic буде придбаний ODSA . Операцію планують завершити до кінця 2013 року. Умови угоди не розголошуються , GlobalLogic дану подію не коментує. З чуток , оцінка компанії могла перевищити $ 1 млрд. Ймовірно , акціонери порахували такий вихід ефективніше IPO. До придбання Apax , фінансування GlobalLogic було здійснено за рахунок , серед іншого , WestBridge Capital , New Atlantic Ventures ( NAV ) , New Enterprise Associates ( NEA ) і Sequoia Capital . Apax Partners - одна з провідних у світі приватна інвестиційна група з 30- річним досвідом. У минулому фонд фінансував такі компанії , як Tech & Telecom , Paradigm Ltd , Epicor Software Corporation , IGATE Corporation .

Опубліковано: 08/10/13 @ 02:53
Розділ Різне Читати далі...

20 жовтня, Одеса - Scalapocalypse в Lohika наближається!

Продовжуючи підтримувати проведення активностей для технічних фахівців в Одесі , запрошуючи всіх охочих дізнатися більше про Scala в одеський офіс компанії Lohika на одинадцяту зустріч ' Java Tech Talks ' . 20 жовтня в одеському офісі Lohika наші спікери разом з вами будуть боротися з труднощами освоєння нових мов з функціональними підходами на зустрічі ' val you = new Developer [ Any ] with ScalaKnowledge ' . Доповідачі: Alex Albul - Scala Zombie Team Leader @ Lohika Alexey Migutsky - Senior Scala Zombie @ Lohika Scalapocalypse ! Ми з'їмо ваш мозок в кращих традиціях американських зомбі- хорроров , попутно довівши, що Scala - це не страшно. Вимоги :
- наївність
- острах при вигляді прекрасного
- вміння читати англійські буковки
- смачний мозок Опціонально :
- членоподільна мова
- три вищі освіти
- парасольку Все інше буде як і раніше- нові технічні теми презентацій , цікаві питання для обговорень і приємна обстановка для отримання нових знань.

Опубліковано: 08/10/13 @ 02:38
Розділ Різне Читати далі...

16 жовтня, Одеса - Lego Specifications Game в Ciklum Одеса

16 жовтня одеський офіс компанії Ciklum запрошує всіх бажаючих взяти участь у захоплюючій і пізнавальному заході Lego Specifications Game , яку проведе IT гуру Одеси - Дмитро Міндра . Про тренінгу Час від часу ми стикаємося з такою ситуацією : замовник надсилає нам специфікацію коротку , але таку заплутану , що зовсім неясно , що нам потрібно отримати в результаті. Або ще краще - починає наполягати на якомусь конкретному рішенні , яке нелогічно і ніяк не вписується в поточний продукт. Чому замовник так чинить ? На нашому воркшоп ми будемо вчитися , по-перше , розганяти туман заплутаних специфікацій , а по-друге , допомагати замовнику знайти втрачений фокус і відновити приціл , ну і , звичайно ж , для моделювання процесу розробки ми будемо використовувати Лего. Так само , ми будемо розглядати систему для аналізу вимог і можна взяти з собою ноутбук , він стане в нагоді . Про тренера За 10 років розробки програмного забезпечення , Дмитро побував у різних проектах і різних ролях .

Опубліковано: 08/10/13 @ 02:02
Розділ Різне Читати далі...

30 жовтня, Київ - IT Halloween fest

Настав час без зайвого формалізму поговорити про багато речей : теорії та практиці , патернах і рекрутингу , Agile і податкової , дефолт і сирах . Загалом, про все , що розбурхує уми реального IT співтовариства. 1 квітня нескоро , так що краще часу не знайдеш. Ніякого прибутку організаторам , реклами компаній або курсів , явною або прихованою. Всього навсього peer to peer networking конкретних людей зі світу IT , бажаючих висловитися і обговорити нагальні питання оффлайн. Тролі , холіворщікі , переконані адепти своєї точки зору - вітаються. Реєстрація Dress - code :
Соотвествующий назві. Хумана , осмілилися у цей день віддати перевагу стиль casual , з деякою неохотою , але пропускаються . Mascot :
Людина - павук ( хтось у червоному светрі ) . Саме він зібрав самотніх людей в мережі , заразив їх бажанням спілкуватися один з одним не тільки онлайн і розчинився після цього в нікуди.

Опубліковано: 08/10/13 @ 12:07
Розділ Різне Читати далі...

Кілька найбільш провальних слоганів відомих брендів

Створення бренду - це завдання будь-якої поважаючої себе компанії. Напевно , помилково вважати , що брендом є будь-яка торгова марка, що випускає той чи інший товар . Все-таки бренд - це щось більше : це , перш за все , імідж компанії і хороша репутація , сформована завдяки якісній , відповідальною і добросовісної діяльності . Однак цю саму репутацію легко підірвати , завдавши іміджу компанію величезний збиток. Виною тому може послужити безліч факторів , у тому числі і неправильна маркетингова стратегія . Реклама , здавалося б , покликана сприяти просуванню іміджу компанії , формуванню та зміцненню бренду, проте історія знає чимало випадків , коли рекламні слогани , навпаки , ставали об'єктом скандалів і критики з боку суспільства та рекламні кампанії знаменитих світових брендів в підсумку виявлялися просто - напросто провальними .

Опубліковано: 08/10/13 @ 05:46
Розділ Різне Читати далі...

Робота в стартапі : мотивація і компенсація

Стартапи - дуже тонка матерія , і роблять їх такими 2 чинники : ставка на інновації та обмеженість ресурсів . Відповідно, і для програмістів рішення проміняти зрілу стабільну компанію на роботу в стартапі пов'язане з певними ризиками : раптом проект не вигорить ? Але , з іншого боку , де великі ризики - там великі можливості. Що ж мотивує девелоперів ставати співробітниками стартапів ? Це і обговоримо в даній статті . Мотивація: pros & cons для програміста Отже , стартап - це молода компанія (можливо , навіть не оформлена як юр. особа) , яка створює унікальний новаторський продукт , аналогів якого не було раніше. Виходячи з цього , що шукають розробники , вибираючи таку компанію як свого роботодавця , і з якими труднощами зіткнуться ? pros cons Професійне зростання
Роботу програміста , який потрапив у тільки що зародився проект , незалежно від займаної посади можна охарактеризувати прислів'ям « і швець , і жнець , і на дуді грець ».

Опубліковано: 07/10/13 @ 07:40
Розділ Різне Читати далі...

1 жовтня - 24 листопада - UA Web Challenge V

Реєстрація 1 - 20 жовтня. У жовтні -листопаді пройде п'ятий ювілейний всеукраїнський чемпіонат з веб-розробки UA Web Challenge V . Сотні програмістів з усіх регіонів України беруть участь у чемпіонаті. Чому ?
- Це - хороший шанс перевірити себе ,
- порівняти свій рівень ,
- познайомитися з талановитими колегами по цеху ,
- знайти нову роботу ,
- знайти нові можливості , - отримати пачку корисних знайомств Номінації
- frontend developer
- backend developer
- тестувальник
- web - дизайнер
- найкраща команда Судді
Кращі експерти галузі . Їх часто можна побачити серед спікерів різних заходів ІТ- тематики . Під час фіналу , у другий день , судді проводять майстер -класи «слідами » перевірених робіт . .

Опубліковано: 04/10/13 @ 08:36
Розділ Різне Читати далі...

15 жовтня, Одеса - Haskell : знайомство з екосистемою

Одеська група користувачів Haskell за підтримки компанії DataArtзапрошує всіх бажаючих дізнатися більше про функціональний мова Haskell і його екосистему. Про що поговоримо У новачків у Haskell , крім самої мови , часто виникають складнощі з екосистемою . Як встановити Haskell , як знайти і встановити потрібні пакунки де шукати документацію , і т.д. Ми спробуємо відповісти на ці питання. Також обговоримо, які бувають проблеми при складанні Haskell -пакетів , і як з ними боротися. І навчимося користуватися пісочницями ( sandboxes ) , які з'явилися в останній версії Cabal . Доповідач - Роман Чепляка . Agenda 18:30 - збір учасників 19:00 - доповідь 20:00 - неформальне спілкування Реєстрація Для участі у зустрічі необхідно зареєструватися .

Опубліковано: 04/10/13 @ 08:30
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: frog згортає розробку в Україні , порція рад стартаперам , як тримати тонус мозку

Добрий день , шановні читачі. Новини Американська компанія frog скорочує українські офіси. Подробиці поки не розголошуються. Розроблено мова програмування для опису ДНК . Російське Мінкомзв'язку пропонує оголосити великі російські IT -компанії стратегічними , щоб їх не скупили іноземці ... Керівництво компаній , зрозуміло, не в захваті. В Україні був закритий доступ до Єдиних та Державних реєстрів інформаційної мережі Міністерства юстиції. Міністерство юстиції пояснює перебої в роботі технічними неполадками . Київська міська адміністрація випустила додаток для мобільних пристроїв , призначене для відправки різних пропозицій і зауважень. Погляди Як досягти маскімально ясності розуму . Постав запитання Research Scientist at Facebook . Як загартовується аутсорсинг . Кілька порад , перевірених практикою від українського проекту Yalantis . Інтерв'ю Інтерв'ю з Андрієм Кузнєцовим , людиною, яка зробила значний внесок у розвиток ядра Linux.

Опубліковано: 04/10/13 @ 06:55
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175