7 загальнодоступних способів виділити сніппет інтернет -магазину

Кількість компаній, які бажають продавати свої товари через інтернет, росте з кожним роком приблизно на чверть. Відповідно, семимильними кроками зростає і рівень конкуренції серед інтернет-магазинів , що бажають отримувати клієнтів з пошуку. Власники магазинів виділяють завидні рекламні бюджети на розкручування свого дітища, сподіваючись на швидку окупність, а більшість оптимізаторів лізуть зі шкіри геть, аби засунути клієнтський магазин в топ і зітхнути з полегшенням, що не доведеться повертати гроші за невдале просування. Цікаво, що після попадання сайту в топ в більшості випадків намагання обох сторін закінчуються - оптимізатори виконали офіційні зобов'язання, а клієнт почав отримувати певний трафік з пошуку, побачив надію на окупність і заспокоївся. Але ефект від перебування сайту в топі можна підвищити в кілька разів за допомогою оптимізації фрагментів .

Опубліковано: 01/06/12 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

7 загальнодоступних способів виділити сниппет інтернет-магазину

Кількість компаній, які бажають продавати свої товари через інтернет, зростає з кожним роком приблизно на чверть. Відповідно, семимильними кроками зростає і рівень конкуренції серед інтернет-магазинів , бажаючих отримувати клієнтів з пошуку. Власники магазинів виділяють завидні рекламні бюджети на розкручування свого дітища, сподіваючись на швидку окупність, а більшість оптимізаторів лізуть зі шкури геть, тільки б засунути клієнтський магазин в топ і зітхнути з полегшенням, що не доведеться повертати гроші за невдалий просування. Цікаво, що після попадання сайту в топ в більшості випадків старання обох сторін закінчуються - оптимізатори виконали офіційні зобов'язання, а клієнт почав отримувати певний трафік з пошуку, побачив надію на окупність і заспокоївся. Але ефект від знаходження сайту в топі можна підвищити в кілька разів за допомогою оптимізації сніпетів .

Опубліковано: 01/06/12 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 35

В київський офіс компанії Яндекс.Україна потрібно розробник пошукових сервісів з хорошими знаннями HTML/CSS/JS. Проект OneTwoTrip.com запрошує JavaScript програмістів для цікавої роботи з використанням нових технологій. Зарплата $ 2300 - $ 4000 + Компанія Farata Systems шукає старшого Java тімліда для віддаленої роботи над довгостроковим проектом. Зарплата $ 4000 +. Стартапи StreetConnect потрібно C # /. NET Developer і Lead Web Developer . Компанія LevelUp , яка займається розробкою онлайн ігор, шукає старшого Android розробника . Зарплата від 3000 $. Компанії Smart Development Group потрібно С + + розробник драйверів . Зарплата 2200-2800 у. е. Розробник засобів інформаційної безпеки SearchInform шукає старшого C + + програміста . Вітається досвід в розробці пошукових систем, sniffer, алгоритмізації, криптографії. Зарплата 16000 грн. Львівське науково-виробниче підприємство «ТРОЯН », що займається розробкою контрольно-касового обладнання, шукає Delphi програміста . Портал realt.

Опубліковано: 31/05/12 @ 10:36
Розділ Різне Читати далі...

16 - 20 липня, Київ - IQLab Frontend Developer Boot Camp

16-20 липня в рамках проекту IQLаb в компанії SysIQ пройде черговий Frontend Developer Boot Camp . У програмі тренінгу : підвищення рівня знання HTML5 та CSS3 ; докладно розглядається блокова модель елемента , робота з плаваючими і вільно позиціонуються , огляд властивостей форм і таблиць , верстка email - темплейтів , оптимізація коду. П'ятиденна програма навчання розроблена фахівцями SysIQ для максимально ефективної прокачування скілів фронтенд -розробки. При цьому результати фінального тесту служать базою для успішного інтерв'ю учасника і прийому на роботу у фронтенд -відділ компанії. Участь у тренінгу безкоштовна, реєстрація передбачає коротке інтерв'ю і невелике тестове завдання (проводиться в офісі SysIQ , займає не більше двох годин) , за результатами яких кандидати отримають запрошення на тренінг. Реєстрація відкрита до 9 липня: iqlab.org.ua/boot - camp Детальна програма тренінгу та умови участі: iqlab.org.ua/boot - camp Офіс SysIQ на карті: sysiq.

Опубліковано: 29/05/12 @ 02:52
Розділ Різне Читати далі...

Грейди : оцифровка програмістів. Додаток 2, або Російська рулетка

(Попередні статті серії: Частина I , Частина II , Додаток 1: Перфотабліци Хея .) У 2006 р. в Росії стартував проект з розробки професійних стандартів для ІТ-галузі за участю міністерств інформаційних технологій і зв'язку, освіти та Асоціації Підприємств Комп'ютерних і Інформаційних Технологій (АП КИТ). Фінансування проводилось за рахунок ІТ-компаній спонсорів, у тому числі Intel, IBM, Microsoft, IBS, 1C, Яндекс, Лабораторія Касперського та інших. Мінімальний внесок спонсора становив від 400 тис. руб. Планувалося розробити принципи і базовий класифікатор, єдиний глосарій компетенцій, нові професійні стандарти в необхідному форматі, а також створити інтернет-ресурс з базою стандартів, пошуком і навігацією. Перша версія стандартів була опублікована в 2007 році, а в травні 2011 року стандарти з невеликими змінами були затверджені комісією при РСПП (Російському союзі промисловців і підприємців).

Опубліковано: 29/05/12 @ 11:51
Розділ Різне Читати далі...

Facebook запустив мобільний фотопріложеніе

Facebook запустив мобільний фотопріложеніе Facebook запустив мобільний фотопріложеніе 24 травня Facebook представив чергову новинку - власне фотопріложеніе під назвою Facebook Camera, призначене для мобільних пристроїв, що базуються на iOS. Презентацію фотопріложенія Facebook опублікував на своїй офіційній сторінці. Новий додаток Facebook Camera дає користувачам можливість обробляти фотографії, зроблені камерою мобільного пристрою, і ділитися результатами з іншими користувачами соціальної мережі Facebook. Між іншим, фотопріложеніе може підкинути хороші ідеї для вирішення такого завдання, як . Крім фільтрів для накладення на знімки Facebook Camera містить функцію, що дозволяє робити позначки на людях, які потрапили в кадр, і місцях, в яких були зроблені фотографії. Facebook Camera дозволяє публікувати як одну, так і кілька фотографій за один раз. Стрічка оновлень буде показувати всі знімки, опубліковані друзями користувача.

Опубліковано: 29/05/12 @ 12:41
Розділ Різне Читати далі...

Організаторський звіт про EPAM Open Day , присвяченому cloud computing

Четвертий Open Day oт EPAM Systems успішно відбувся 20 травня, у вже став традиційному місці зустрічі - IT-cafe. На цей раз темою дня став Cloud, який зібрав понад сотню охочих. Подібний інтерес став приємною, але все ж, несподіванкою. У залі були присутні не тільки Харків'яни, нас відвідали гості з Києва, Мінська та інших міст. У зв'язку з обмеженою кількістю місць відвідати захід вдалося не всім бажаючим (кількість зареєстрованих вдвічі перевищувала кількість посадкових місць). Компанія EPAM обіцяє врахувати цей досвід і в подальших заходах створити більшу кількість місць для відвідувачів. Послухати доповіді спікерів прийшли представники більшості IT-компаній Харкова. Відвідувачів чекала велика програма, сім доповідачів. Іван Песин (Львів) наочно показав як створити реальну LAMP інфраструктуру на Amazon AWS, а Елі Фельдман (Нью Йорк) розповів, навіщо EPAM вирішив будувати свій Private Cloud.

Опубліковано: 28/05/12 @ 02:38
Розділ Різне Читати далі...

У Росії Мадонна стала « платинової »

У Росії Мадонна стала« платинової » У Росії Мадонна стала «платинової» вийшов навесні цього року дванадцятий за ліком альбом Мадонни під назвою «MDNA» став «платиновим» на території нашої країни. Як цілий альбом, так і його окремі музичні композиції завантажили в Росії - і притому абсолютно легально - більше 40 000 разів. Одна з пісень цієї платівки - композиція Give me all your luvin '- стала головним хітом і побила рекорди всіх хіт-парадів. Сингл звучав по всім радіостанціям Російської Федерації. Не вірите? Подивіться плейлист радіо - і притому абсолютно будь-якого, наприклад trava.ru! На популярну пісню був також знятий розкішний кліп, який отримав позитивні відгуки як критиків, так і слухачів. Фанати ж були в повному захваті! Поєднання в кліпі футбольної тематики та черліденгу, а також фігури секс-символа 40-50-х років ХХ століття Мерилін Монро (у кліпі Мадонна та інші відзначилися в ньому зірки постають в образі великої американської співачки і кіноактриси) виявилося дуже доречним.

Опубліковано: 26/05/12 @ 12:19
Розділ Різне Читати далі...

2 червня, Донецьк - GDG / GTUG Donetsk

Перша офіційна зустріч донецького спільноти розробників , що використовують технології Google. В рамках програми доповідачами будуть розглянуті питання розробки додатків на HTML5 для ОС Android , аналітики мобільних додатків, бізнес складової розробки ігор для ОС Android , мова програмування Go і багато іншого. Також , всіх учасників чекає відео вітання від Google Ukraine . Розклад: 12:00 - 12:15 Реєстрація учасників
12:15 - 12:45 Привітання від Google Ukraine - Святослав Комаха
12:45 - 13:30 « GTUG моєї мрії ». Реформа GTUG/GDG - Володимир Іванов
13:30 - 14:00 Хенгаут - привітання від дружніх джітагов
14:00 - 14:15 Coffee Break
14:15 - 14:25 GDG Donetsk - наші плани
14:25 - 14:45 Практичний досвід використання мови GO - Тимур Поркуян
14:45 - 15:15 Маркетингове просування комп'ютерних ігор - Данило Ціпоруха
15:15 - 16:00 Розробка HTML5 додатків під ОС Android - Осипов Михайло 16:00 - ... AfterParty .

Опубліковано: 25/05/12 @ 06:43
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : рада з конкурентоспроможності , закони про розвиток, технічні співтовариства , C + + 11 FAQ, Github для Windows

Добрий день, шановні читачі. 18 травня для формування та реалізації державної політики в сфері IT, захисту інтересів IT-бізнесу і підвищення кваліфікації кадрів була створена всеукраїнська громадська організація «Рада з конкурентоспроможності індустрії інформаційно-комунікаційних технологій Україна», яку очолив Ігор Лисицький. До президії ради увійшли депутати Віктор Янукович, Євген Царьков, Віталій Хомутинник, Степан Давимука, голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко та інші. 24 травня ВРУ ухвалила в другому читанні і в цілому закони про розвиток індустрії програмної продукції. «Сьогодні на компаніях лежить велика відповідальність. Якщо цей експеримент буде успішним, таких же стимулів зможуть домогтися представники інших галузей. Я вважаю, для досягнення успіху IT-ринок має об'єднатися, і разом з владою розробити чітку і зрозумілу програму розвитку індустрії »- вважає Віктор Янукович (молодший).

Опубліковано: 25/05/12 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

Ігрові новини

Ігровие новості Ігрові новини Серед нескінченних новинок і розробок мережевих ігор, які змагаються між собою, кожен користувач, який цікавиться подібним видом дозвілля, обов'язково стає прихильником однієї чи двох з довгого списку. Але враховуючи, яким некомфортним може стати сам ігровий процес через постійні і досить утомливих зайвих дій, покупка адени на астеріосе може круто змінити ситуацію, подарувавши годинник задоволення, не затьмарені вищезгаданими проблемами. Саме з цією метою даний ресурс здійснює продаж ігрової валюти для Lineage 2, здатної захопити будь-якого своїми пригодами і азартними баталіями. Здійснити покупку ігрової валюти на астеріос можна за допомогою популярних платіжних систем: Webmoney, а також Яндекс.гроші або за допомогою будь-якого терміналу. До неприхованою радості гравців, покупка і доставка адени на даному сайті не займе більше 5-10 хвилин, що дуже важливо для ігрового процесу. Це допоможе не відчувати дискомфорт під час гри через відсутність ігрової валюти.

Опубліковано: 24/05/12 @ 02:35
Розділ Різне Читати далі...

Світова торгівля та її складові

Світова торгівля та її складові Світова торгівля та її складові У бізнес середовищі неможливо досягти певних висот, не придивляючись і не слідуючи за нововведеннями, технологічними досягненнями і методам ведення справ. Напевно багатьом доводилося бачити різницю між оснащенням західних магазинів і вітчизняних, особливо років 10-15 тому цей контраст був різкіше. Сьогодні ж багато етапів і моменти в російській торгівлі практично ідентичні маркетинговим і технічним зразкам, звичним на Заході. Це доводить повальне відкриття різних торгових мереж для розповсюдження певного товару чи продукції. У будь-якому гіпермаркеті принтер етикеток не просто необхідний, життєво важливий, адже без спеціальних пристроїв вести торгівлю ефективно буде вельми складно. Оснащений всіма комплектуючими, він реально прискорює процес, полегшуючи поставлену задачу. Залежно від класифікації таких пристроїв, їх продуктивність може коливатися від 5000 до величезних партій етикеток.

Опубліковано: 24/05/12 @ 02:33
Розділ Різне Читати далі...

Хочете проривних проектів в системі освіти? Підключайтеся !

Скоро виповниться два місяці з того моменту, як мене призначили керівником Харківського комп'ютерно-технологічного коледжу. Зараз, озираючись назад, бачу, що в ці два місяці спресувалося якесь божевільна кількість подій. Як не дивно, вже є речі, про які можна говорити як про досягнення, і я скажу про це трохи нижче. Але найголовніше, заради чого я все це зараз пишу: пошук підтримки, ідей, які ми могли б втілити разом. Але про все по порядку. Про те, навіщо нам (саме нам!) все це потрібно, тобто навіщо бізнесменам йти в систему освіти, я вже писав у своїй авторській колонці на «Економічній правді», а про поточні справи намагаюся постійно інформувати через свою сторінку в Фейсбуці. Коротко про перші враження. Переступаючи поріг коледжу, ніби потрапляєш в машину часу: тебе переносить в 60-і роки минулого століття. Тут це у всьому - від «дизайну» коридорів і аудиторій до того устаткування, яке значиться на балансі і на якому практикуються студенти.

Опубліковано: 24/05/12 @ 11:55
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 34

Компанія Trident Software шукає ведучого C + + програміста . Мета - великий проект по створенню машинного перекладача на всі мови світу з великими іноземними інвестиціями. Зарплата - зарплатою 5000 $ (40000 грн). Компанії Кібернетичні Системи , яка розробляє бізнес ПО для рекламного ринку, для розробки кроссплатформенной версії продукту потрібен C + + програміст. Зарплата 20000 грн. Компанії Теплоенергокомплект потрібен інженер-програміст , який буде займатися розробкою низькорівневого ПО для контролерів. Зарплата 10000 грн. Львівська компанія Edvantis Software шукає функціонального програміста , бажано зі знанням Haskell, JavaScript і Python. Компанія СофтІнформ , що розробляє ПО для медичного та фармацевтичного ринку і практикуюча «The Zen of Python» в повсякденному житті , шукає go розробника . Компанії Go Games , яка займається розробкою ігор для соцмереж і мобільних платформ, потрібно AS3/Flash програміст зі знанням JavaScript. Зарплата 2500 $. SelectSpecs.

Опубліковано: 24/05/12 @ 11:52
Розділ Різне Читати далі...

Відпочинок в Італії , яке місто краще вибрати ? Тури в Апулію .

Відпочинок в Італії, яке місто краще вибрати? Відпочинок в Італії, яке місто краще вибрати? Італія - ??велична країна. Згадуючи древній Рим, дивну Венецію хочеться приїхати туди і побачити все своїми очима. Недалеко від столиці, тобто на півдні країни регіон Апулія. Такий звабливий і таїть в собі безмежну безліч чудових секретів. Зауважимо, що даний регіон менш вивчений, ніж вся інша частина Італії. Примітним у цій місцевості є те, що вона приховує в собі багату історію, колоритну культуру, поєднуючи все старе із сучасним. Апулія ще не порушена туристами, як інші міста та курортні зони Італії. Тут, відповідно, все набагато дешевше, затишніше, практично немає приїжджого транспорту. Омивається Іонічним, Адріатичним морями. Площа складає 19,4 тис. км. Населення Апулії близько 4-х млн. жителів. Тут рівнини і малі пагорби, низький берег моря. Адміністративним центром є Барі. Типовий клімат Середземномор'я: влітку температура 27-33про, іноді 38о, а взимку 6-17О. Дощів практично не буває.

Опубліковано: 23/05/12 @ 09:12
Розділ Різне Читати далі...

AT.info Посидіти # 15 на тему ефективного навантажувального тестування

У п'ятницю, 20 квітня в офісі компанії EPAM Systems відбулися «Automated-Testing. Info Посидіти ». Тема, яка об'єднала учасників - «Ефективне навантажувальне тестування». Спасибі всім присутнім в цей п'ятничний вечір, адже перед багатьма стояв вибір - релакс після робочого тижня або ж участь в «посиденьках» :-) За словами учасників, чия чаша терезів долі схилилася до тестування навантаження - вибір був правильний. Багато отримали нові знання і зарядилися ентузіазмом і цілеспрямованістю наших доповідачів. За доброю традицією учасникам конференції було поставлено запитання про компанію EPAM і, учасник, що дав правильну відповідь, отримав приз - екзотичний фрукт. Першим виступив Олексій Зозуленко , що працює в компанії Golden Planet, тренер AT.info по навантажувальному тестування. Доповідь Олексія був присвячений проблемам пошуку ситуацій взаємних блокувань (deadlocks) . Незамінним помічником у пошуку таких проблем стає Apache JMeter .

Опубліковано: 23/05/12 @ 06:55
Розділ Різне Читати далі...

Chrome наздогнав і перегнав Explorer

Chrome наздогнав і перегнав Explorer Chrome наздогнав і перегнав Explorer Браузер Chrome перевершив по світовій популярності Explorer - веб-оглядач компанії Google частіше за інших використовувався протягом минулого тижня, з 14 по 20 травня. Крім Chrome і Explorer до п'ятірки популярних браузерів увійшли Mozilla Firefox, Safari, а також Opera. Статистичними підрахунками займався сервіс StatCounter. Ринкова частка інтернет-браузера компанії Google, за підрахунками StatCounter, у вказаний період склала 32,76%. Цього виявилася достатньо, щоб змістити з першого місця Internet Explorer, який з показником 31,94% в перший раз опинився на другій сходинці. Що ж, компанією Google в черговий раз продемонстрована відмінна робота менеджер по продажам гігантові індустрії явно не потрібно. Будучи світовим лідером, в окремих регіонах Chrome все ж програє іншим браузерам. Наприклад, в США і Канаді більшість користувачів вважають за краще Explorer.

Опубліковано: 22/05/12 @ 12:34
Розділ Різне Читати далі...

Михалков хоче зобов'язати сайти платити за музичний контент

Михалков хоче зобов'язати сайти платити за музичний контент Російське авторське товариство (РАТ) збирається претендувати на отримання частини доходів не тільки телекомпаній, кінотеатрів і радіостанцій, а й власників інтернет-ресурсів з музичним контентом, що відносяться до доменних зон. ru і. рф. Мова йде про сайти будь-якої спрямованості, будь то або соціальна мережа, що дозволяють користувачеві прослуховувати музику. За повідомленням видання «РБК daily», лист з такою ініціативою, підписану главою РАО Микитою Михалковим і композитором Андрієм Ешпай, направлено в Держдуму. Автори листа пропонують депутатам внести в російський Цивільний кодекс ряд поправок, що стосуються авторських прав, а також плату за поширення авторського контенту і його прослуховування. При цьому функціями управління авторськими правами Михалков і Ешпай пропонують наділити Російське авторське товариство.

Опубліковано: 22/05/12 @ 12:33
Розділ Різне Читати далі...

SQA Days в Києві : враження учасників

У квітні в Києві пройшла конференція SQA Days. Подія стала одним з наймасштабніших в Східній Європі: в конференції брали участь більше 500 чоловік. Доповідачі SQA Days поділилися своїми враженнями від заходу. Олесь Сегеда, QA-інженер, компанія Lohika - Які Основні тези Доповіді? Основна тема Доповіді - ції Тестування та Запобігання веб-вразливості, оскількі зараз 75% Всіх атак відбуваються самє через веб. Важливим моментом є ті, Що про безпека часто забувають. А щоб скористати більшістю вразливості великий багаж знань не обов'язково, в Мережі є Багато допоміжніх автоматизованих засобів та матеріалів за якімі легко навчітісь. Тому навіть Учні старших класів можут Зробити шкоду реальному аплікаціям заради забави або авторитету. Шкода, Що Не всі відразу розуміють, Що за Це потім доводиться відповідати. Кож охоплюється тема ЯКОСТІ, соціальної інженерії. Цікавий експеримент.

Опубліковано: 22/05/12 @ 06:58
Розділ Різне Читати далі...

SimCorp - « біла ворона » українського ІТ

Компанія SimCorp виділяється на тлі інших розробників як мінімум з двох причин. Перша з них - на відміну від звичних «ППшників» в компанії практикуються офіційне працевлаштування та «білі» зарплати. Друга - в технологічному стеку компанії на першому місці знаходиться досить екзотичний мова APL. Про ці та інші особливості SimCorp розповідають Тетяна Шкулепова, Group Manager, Василь Заулічний, Senior APL Developer, Олег Дудник, Senior C # Developer і Юлія Ступак, PR. - Традиційно, спочатку розкажіть, будь ласка, про історію компанії ... Тетяна Шкулепова: Компанія SimCorp почала свою діяльність в Україну сім років тому. 1 квітня 2005 тут з'явився перший проект компанії Infopulse. На ньому працювало чоловік п'ять. Уже в серпні нас стало 20, ймовірно цей момент і можна вважати відправною точкою компанії. У нас було дві рівновеликих команди розробників і тестерів, але вони були розподілені по двом окремим компаніям - Infopulse і ProFIX.

Опубліковано: 21/05/12 @ 03:39
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175