Дайджест цікавих вакансій № 24

Компанія Аеротехніка , провідний український виробник радіолокаційних комплексів і систем управління повітряним рухом, шукає C + + програміста . Компанія Ашлар-Веллум України , дочірнє підприємство Ashlar Incorporated, розробника програмного забезпечення для дво-і тривимірного креслення та моделювання запрошує на роботу C/C + + програмістів . Компанії Waves Audio потрібно junior DSP programmer з відмінною математичної базою. Компанії Luxoft потрібно математик-аналітик зі знанням Statistica, Matlab, IBM SPSS, SAS, SQL Server. Львівської компанії Ukraine Solutions Center (Cypress Semiconductior Corp. ) потрібен інженер-дослідник сенсорних систем , бажано кандидат технічних наук. Можуть взяти і студента останнього курсу. Райффайзен Банк Аваль шукає COBOL, C, VC + + програміста . Stanfy , компанія, яку високо оцінили співробітники і яка недавно випустила Open Source бібліотеку Enroscar запрошує на роботу Android програміста . Полтавська компанія Yanpix шукає iPhone і Android програмістів .

Опубліковано: 15/03/12 @ 10:34
Розділ Різне Читати далі...

Сайт з нуля

У кожному місті є безліч компаній, які запропонують вам за певний період часу створити сайт для вашої компанії. Ознайомтеся з усіма пропозиціями. Оцініть переваги, відмінності, унікальні торгові пропозиції і тільки потім зробіть свій вибір на користь тієї або іншої компанії.
Чим можуть відрізнятися послуги однакових, на перший погляд, фірм. По-перше, ціною. Уважно вивчіть, що входить в купується пакет. Створюючи сайт, вам необхідно знайти компанія, яка візьметься за виконання всього циклу робіт. Від створення проекту дизайну сайту, до його програмування і, може бути технічної підтримки на початковому етапі. В мережі ви знайдете багато оголошень, в яких пропонується з досить низькою ціною, проте, вони не включають радий робіт.

Опубліковано: 14/03/12 @ 10:13
Розділ Різне Читати далі...

Круть-верть

Кожен день в мережі інтернет з'являється величезна кількість сайтів. Як вижити в цьому океані? Як зробити так, щоб у відповідь на пошуковий запит в будь-якій пошуковій системі в основному ТОПі завжди був ваш сайт? Причому, яке б словосполучення не набирав користувач, ваш сайт, які присвячений цій тематиці завжди б був верхніх рядках в результатах запитів.
- справа тонка. але разом з тим дуже популярне. Адже, коли за справу беруться фахівці - результат на лице.
Хороші компанії забезпечать вам приріст унікальних відвідувачів близько однієї тисячі в день. Причому абсолютно легальними способами. Крім того, рейтинг вашого сайту гарантовано злетить вгору. Підвищаться всі показники. Головне - це довірити свій сайт професіоналам.
Треба на забувати, що в мережі багато пропозицій від неперевірених компаній і приватних осіб. Ви ніколи не дізнаєтеся які методи вони використали. Тому, при виборі виконавця на цю роботу шукайте перевірених осіб.

Опубліковано: 14/03/12 @ 10:12
Розділ Різне Читати далі...

Приємного апетиту по- грузинськи

Дивно, але в кого не запитай, мало хто відповість до якої кухні ставитися таке блюдо як суп харчо. Цей суп став настільки інтернаціональним, що його можна зустріти на російській кухні, в Україну, Ізраїлі та в інших країнах європейського та азіатського світу. Насправді ж - це представник грузинської кухні. Всі ми знаємо чахохбілі, хачапурі і хінкалі. Для всіх нас - це Грузія, а от з харчо якось складніше. Звичайно, те що сьогодні називають "харчо", особливо в закладах громадського харчування, це далеко від оригіналу. Для нас це передусім "червоний" томатний суп з рисом і без картоплі. Що ж насправді являє собою ця страва?
Отже, рецепт супу харчо :
Беремо яловичину на кості, в розрахунку 400 грам на 2 літри води і відварюємо протягом години. потім відокремлюємо м'ясо від кістки. У сковороді смажимо цибулю на рослинній олії на повільному огне.Добавляем до нього нарізане відварене м'ясо і обсмажує 15 хвилин на повільному вогні. Додаємо туди томати нарізані кубиками.

Опубліковано: 14/03/12 @ 10:09
Розділ Різне Читати далі...

Open Source бібліотека Enroscar - всім Android - розробникам

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Протягом трьох років роботи в сфері розробки мобільних додатків, часто стикаєшся з однотипними завданнями. Наприклад, робота з серверним API, який змінюється в залежності від типу завдання. Все, що було напрацьовано за кілька років командою Stanfy , увійшло в Open Source бібліотеку Enroscar, яка була вже доступна на Google code. Всі дані, які увійшли в цю бібліотеку, ми активно використовуємо у всіх наших Android проектах. Бібліотека «Enroscar» - це рішення, спрямоване на розробку клієнт-серверних додатків і спрощує роботу із зовнішніми API. На базі Enroscar були створені такі Android програми, як Кинопоиск, Djuice Music, Обозреватель. Робота з API Найголовніший і зручний інструмент - це Frame Work для роботи з API. Він включає в себе основне ядро, сервіс, який працює асинхронно, в окремому потоці і за допомогою набору необхідних Callback взаємодіє з активностями і фрагментами.

Опубліковано: 14/03/12 @ 02:23
Розділ Різне Читати далі...

Роман Павлюк, співвласник Eleks : « Україна пора витягувати з іміджу " Індія , тільки трохи ближче "»

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Роман Павлюк приєднався до компанії Eleks в 1995 році. Зараз Роман відповідає за розвиток бізнес-стратегії компанії. В інтерв'ю він розповів про перспективи українського аутсорс, проекти компанії, стартапи, і про те, в чому різниця між Львовом і Києвом. Для початку розкажіть трохи про себе, як почалася співпраця з Eleks? Моє перше знайомство з комп'ютером відбулося в 1987 році. Тоді тато спаяв 8-бітний комп, я два роки на ньому грався, нічого розумного не робив. Коли мені було 12 років, приїхав мій двоюрідний брат, побачивши комп'ютер, говорить «вау» і почав писати якусь програму на Бейсіку. Мене це шалено збентежило, висловлюючись коректно, як, в мене є комп'ютер і я нічого не вмію, а тут приходить людина і починає щось програмувати. Тому я взяв книжку по Бейсік і почав вчитися. Перша програма була - введіть, скільки років вашій собаці і побачите, скільки років їй би було, якби була людиною, тобто х * 7 років.

Опубліковано: 14/03/12 @ 11:08
Розділ Різне Читати далі...

Роман Павлюк, співвласнік Eleks : « Україну потрібно вітягаті з іміджу " Індія , Тільки Трохи Ближче "»

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;}
[Переклад на російську мову - в кінці матеріалу.] Роман Павлюк прієднався до КОМПАНІЇ Eleks у 1995 році. Зараз Роман відповідає за розвиток бізнес-стратегії КОМПАНІЇ. В інтерв'ю ВІН розповів про перспективи українського аутсорс, проекти КОМПАНІЇ, стартапи, и про ті, Яка різніця Між Львовом та Кієвом. Для качани розкажіть про себе, Як почалось Співпраця з Eleks? Моє перше Знайомство з комп'ютером відбулось у 1987 році - тоді тато спаявши 8-бітній комп'ютер. Я на ньому два роки бавівся, нічого Розумного НЕ робів. Коли мені Було 12 РОКІВ, пріїхав мій двоюрідній брат, побачим комп'ютер, сказавши "вау" і почав писати на ньому якусь програму на Бейсіку. Мене Це шалено збентежіло, коректно Кажучи, ТОМУ ЩО в мене є комп'ютер и я нічого НЕ вмію, а тут приходити Людина і почінає Щось програмуваті. Тому я взяв книжку з Бейсік и почав вчиться.

Опубліковано: 14/03/12 @ 11:08
Розділ Різне Читати далі...

ТОП -25 найбільших українських компаній- розробників. Лютий- 2012

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Українська індустрія розробки програмного забезпечення в особі її найбільших представників продовжує своє повільне, але впевнене розвиток. За останні три місяці кількість співробітників 25 найбільших компаній-розробників ПЗ в нашій країні збільшилося на 9.4%, до 17901 людини. Станом на лютий 2012 року в рейтинг ТОП-25 увійшли такі компанії: . Top25-table {border: 1px solid # 333;}. Top25-table thead th {padding-top: 5px; padding-bottom: 5px; background: # eeece0! Important; border: 1px solid # 333! Important; text- align: center! important; vertical-align: middle! important; line-height: 1.3! important; font-size: 13px! important;}. top25-table tbody th {padding-top: 10px; text-align: left! important; vertical-align: middle! important; line-height: 1.3! important; font-size: 13px! important; border: none! important;}.

Опубліковано: 13/03/12 @ 02:34
Розділ Різне Читати далі...

Організаторський звіт про конференцію IQ.Lab Frontend Fusion

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} На початку весни, 3 березня в SysIQ пройшла конференція Frontend Fusion 2012, заточена, в Відповідно до назви, під фронтенд-розробників, GUI-спеціалістів та веб-дизайнерів. Шість доповідей, присвячених гарячим темам на кшталт підходів до організації CSS-коду, оптимізації JavaScript, сприйнятті і психології поведінки в User Experience, модульних сітках у верстці веб-сайтів і дизайні інтерфейсів для людей обмеженими можливостями - програма першого Frontend Fusion зробила з першої суботи весни День фронтендщіка. «топильна» фронтенд-знань на вулиці Металістів - що може бути крутіше? Тільки якщо «плавка» відбувається в «Антарктиці», щільність населення якої виросла в цей день в десятки разів! Frontend Fusion - перша конференція, проведена компанією SysIQ на базі її освітньої платформи IQ.Lab.

Опубліковано: 13/03/12 @ 01:27
Розділ Різне Читати далі...

47-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з Директором Центру інновацій Microsoft Віктором Каукой

Голос з іншого боку барикад. Розмова з людиною, яка допомагає готувати айтішників зі студентів. В програмі: Про во'IT'і . Про армію. Технології дистанційної освіти. Співпраця з Microsoft. Навіщо вища освіта програмісту. Специфіка освіти студентів. Співпраця з IT компаніями в освіті студентів. Як студенти обирають технології , з якими їм доведеться працювати. Ярмарок вакансій. Книги у випуску : Повне зібрання творів Чарльза Діккенса. Стартап в мережі. Майстер - класи успішних підприємців - Коен Девід, Фелд Бред.
Посилання на файл Посилання на iTunes Випуск записаний при підтримці IT -компанії AltexSoft .

Опубліковано: 13/03/12 @ 12:41
Розділ Різне Читати далі...

11 - 13 травня, Київ - Garage48 in Kiev

Garage48 in Kiev ! In the best time of the year - spring - Garage48 will take place in a heart of Ukraine - beautiful city of Kiev . Be ready to dedicate your weekend to the advantageous trip of new ideas and their realisation on the 11th to 13d of May 2011 at Kiev Politechnical University ( Pobedy avenue , 37). Garage48 is as you could already understand 48- hours event , aimed to show that business is all about positive attitude , creative team members and a motivating deadline . Garage48 events start at 5pm on a Friday evening . All participants gather together in a big room and pitch about 30 to 40 ideas on stage . Each idea is put on the wall and everyone can choose their favourite idea and team . Usually about 12-15 ideas will be selected and teams start working . We provide mentors , food and drinks over the weekend , while teams are working on their projects . Sunday night 6pm is the deadline to step on the stage again and live - demo your project .

Опубліковано: 12/03/12 @ 02:03
Розділ Різне Читати далі...

15 березня, Дніпропетровськ - Hackers & Founders Dnepr

Для реєстрації вкажіть в Facebook що ви йдете на цей захід : Знову в Дніпропетровську і вперше в цьому році! Найбільш значуща зустріч для підприємців в IT сфері , власників бізнесу , творців нових продуктів і розробників. Ми сподіваємося, що для вас цей вечір стане відмінним приводом збільшити список своїх контактів , познайомитися ближче з братами по духу і просто отримати задоволення від спілкування з цікавими людьми! Важливо : спочатку ми все познайомимося . У кожного буде можливість 60- секундного пітча , під час якого у вас буде можливість представити себе і розповісти, навіщо ви прийшли на DOU H & F Dnepr . Наприклад , ви шукаєте ко- фаундера , інвестора , розробника або потрібна допомога з рішенням конкретної бізнес проблеми - ласкаво просимо ! ? ANY HR ACTIVITY PROHIBITED ? Орг питання можна задати в skype : andrey.horsev Організатори :
- www.hackersandfounders.com
- - 908.

Опубліковано: 12/03/12 @ 01:45
Розділ Різне Читати далі...

Віктор Неситий , Playtech : «Якість київських співробітників - просто божевільне »

Так уже склалося, що основну частину українського ринку розробки займають аутсорсингові компанії. Але не аутсорс єдиним живе галузь - як вдалого прикладу можна привести компанію Playtech, чий київський R & D-відділ базується на основі outstaff-команди Ciklum. Поговорити про переваги аутстаффінгу перед аутсорсингом і насущні проблеми ринку праці люб'язно погодилися представник компанії Віктор Неситий, country manager Playtech і хлопці-розробники, які прийшли в компанію через Ciklum - Максим Коротєєв, PM Playtech Mobile, Максим Хмельковська, Team lead Playtech Mobile і Анатолій Елсуков, Team lead Playtech Videobet - Почнемо з традиційного питання - розкажіть трохи про компанію ... Віктор Неситий: Playtech - міжнародна компанія, яка розробляє софт для ігрового бізнесу. Ми покриваємо всі ніші цього бізнесу. У компанії працює близько 2000 чоловік. Наші офіси знаходяться в Ізраїлі, Великобританії, Естонії, Болгарії та Києві, головний офіс - на острові Мен.

Опубліковано: 12/03/12 @ 12:48
Розділ Різне Читати далі...

30 березня - Ukrainian Web Challenge

1 березня стартував реєстрація на другий всеукраїнський чемпіонат з веб-розробки Ukrainian Web Challenge . Торік сотні айтішників з усієї країни взяли участь у змаганні Ukrainian Web Challenge-2011. Ukrainian Web Challenge - це не банальна університетська олімпіада з професорами з кафедри і не нудна конференція c парою незрозумілих доповідачів. Це змагання амбітних та цілеспрямованих розробників в "бойових умовах". Тут потрібно вирішувати актуальні бізнес-завдання. Номінації: frontend developer, backend developer, архітектор систем, тестер, web-дизайнер і одна командна номінація - "Краща команда". Основні дати Реєстрація учасників 1 - 30 березня Он-лайн реєстрація на сайті проекту uwc.org.ua Відбірковий етап 31 березня - 6 квітня він-лайн змагання між загерістрірованнимі учасниками Фінал 28 - 29 квітня Київ. 76 учасників. Нагородження. Зареєструватися для участі прямо зараз.

Опубліковано: 12/03/12 @ 12:37
Розділ Різне Читати далі...

Йдемо в мережу

У кожній організації рано чи пізно виникає необхідність залучення нових покупців, розширення охоплення клієнтської аудиторії. Цю потребу в більшості своїй задовольняє в мережі інтернет. Власне представництво в мережі дозволяє значно розсунути межі бізнесу. Так як ведення бізнесу через інтернет робить вас не прив'язаним до конкретного географічного місця розташування. Створити свій сайт вам допоможуть як спеціалізовані фірми, так і окремі фізичні особи, так звані web-майстри фрілансери. За великим рахунком різниці немає. Єдине тільки, що може схилити ваш вибір на користь юридичної особи - це гарантії виконання зобов'язань. Ви можете укласти з компанією договір, в якому можна прописати основні вимоги та терміни виконання робіт. А також відповідальність, яку несе виконавець у разі їх порушення.

Опубліковано: 12/03/12 @ 12:19
Розділ Різне Читати далі...

Знайомимося : копірайтер

У століття розвинених технологій та всеохоплюючої мобільності віртуальна мережа вже стає не просто способом додаткової підтримки бізнесу, але й місцем розташування цього самого бізнесу. Сайт - це візитна картка, мобільний офіс, точка продажу і рекламна площа в одному флаконі. А якщо обгрунтовано необхідність існування «віртуальних осіб» бізнесу, то з'являється і необхідність існування тих, хто за цими «особами» повинен стежити: ось тут мова якраз і йде про копірайтера. Саме ці люди відповідають за те, щоб сайти були популярними, а тексти на них - продають. При цьому інтернет для них стає, як правило, і основним роботодавцем, і робочим місцем, і майданчиком для спілкування із замовниками.

Опубліковано: 12/03/12 @ 11:01
Розділ Різне Читати далі...

Тури в Німеччину в Бонн

Незважаючи на те, що з 1999 року Бонн втратив статус столиці Німеччини, це аніскільки не заважає йому залишатися вкрай привабливим місцем для численних туристів, цінителів історії та культури. Сьогодні відпочинок в Німеччині, з Москви в яку можна відправитися в будь-який час року, дуже популярний, і це не дивно, адже в цій країні можна справді чудово провести відпустку чи канікули, незалежно від того, в який час року ви сюди приїдете. Цей чарівний місто на річці Рейн, населення якого складає 300 000 чоловік, цілих п'ять повоєнних десятиліть був столицею ФРН. Однак тепер головним містом країни став Берлін, Бонну ж доводиться задовольнятися званням «федерального міста». При цьому навряд чи культурна і громадське життя міста стала менш насиченою. Історія Бонна налічує майже тисячу років: все почалося з заснування тут Castra Bonnensia - аванпосту римських легіонерів. C XIII по XVIII століття Бонн знаходився на території Кельнськіх курфюрстів і архієпископів.

Опубліковано: 12/03/12 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Тури до Німеччини в Бонн

Незважаючи на те, що з 1999 року Бонн втратив статус столиці Німеччини, це аніскільки не заважає йому залишатися вкрай привабливим місцем для численних туристів, цінителів історії та культури. Сьогодні відпочинок в Німеччині, з Москви в яку можна відправитися в будь-який час року, дуже популярний, і це не дивно, адже в цій країні можна справді чудово провести відпустку чи канікули, незалежно від того, в який час року ви сюди приїдете. Цей чарівний місто на річці Рейн, населення якого складає 300 000 чоловік, цілих п'ять повоєнних десятиліть був столицею ФРН. Однак тепер головним містом країни став Берлін, Бонну ж доводиться задовольнятися званням «федерального міста». При цьому навряд чи культурна і громадське життя міста стала менш насиченою. Історія Бонна налічує майже тисячу років: все почалося з заснування тут Castra Bonnensia - аванпосту римських легіонерів. C XIII по XVIII століття Бонн знаходився на території Кельнськіх курфюрстів і архієпископів.

Опубліковано: 12/03/12 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Тури до Німеччини в Бонн

Незважаючи на те, що з 1999 року Бонн втратив статус столиці Німеччини, це аніскільки не заважає йому залишатися вкрай привабливим місцем для численних туристів, цінителів історії та культури. Сьогодні відпочинок в Німеччині, з Москви в яку можна відправитися в будь-який час року, дуже популярний, і це не дивно, адже в цій країні можна справді чудово провести відпустку чи канікули, незалежно від того, в який час року ви сюди приїдете. Цей чарівний місто на річці Рейн, населення якого складає 300 000 чоловік, цілих п'ять повоєнних десятиліть був столицею ФРН. Однак тепер головним містом країни став Берлін, Бонну ж доводиться задовольнятися званням «федерального міста». При цьому навряд чи культурна і громадське життя міста стала менш насиченою. Історія Бонна налічує майже тисячу років: все почалося з заснування тут Castra Bonnensia - аванпосту римських легіонерів. C XIII по XVIII століття Бонн знаходився на території Кельнськіх курфюрстів і архієпископів.

Опубліковано: 12/03/12 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

ДОУ хакатони в Донецьку: б'ємо рекорди разом!

article img {margin:0 auto;border:1px dashed #999;} От редакции: обычно мы не публикуем больше одного репортажа о том или ином мероприятии, но в этот раз решили сделать исключение, так как общих моментов с первым отчетом здесь практически нет, зато есть интересные подробности и наблюдения «изнутри». Читайте и получайте удовольствие. Каждый ДОУ Хакатон отличается от остальных, в нем есть своя изюминка, неповторимая и практически непередаваемая. Для меня все самое интересное началось задолго до начала самого хакатона. Собственно, часов за 20, с посадки на самый длительный мой рейс железной дорогой по маршруту Киев-Донецк, длинною в 16 с хвостиком часов. Собралась отличная компания, с которой мы и вышли на старт мероприятия, прошли его полностью, а потом еще и пошли на афтепати и импровизированную экскурсию по городу. В общем, скучать не приходилось. Я употребляю слово «мероприятие» потому, что «соревнование» в некотором смысле противоречит самому Духу Хакатона.

Опубліковано: 12/03/12 @ 10:22
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176