Часте вживання мила з триклозаном небезпечно для здоров'я

Часте вживання мила з триклозаном небезпечно для здоров'я Часте вживання мила з триклозаном небезпечно для здоров'я Дерматологи РАМН попереджають - часте вживання мила з триклозаном здатне завдати шкоди організму. Зовсім недавно на всіх телеекранах країни реклама про властивості «чудодійного» мила, здатного вбивати всі відомі мікроби на поверхні нашої шкіри, закликала використовувати це мило кожен раз, коли ви миєте руки. Дерматологи виступають із закликом не йти на поводу у цієї реклами і стверджують, що на поверхні шкіри існують не тільки шкідливі, але й корисні бактерії, що стримують зростання небезпечних для здоров'я мікроорганізмів - і їх теж вбиває триклозан. Лікарі радять вживати подібне мило не частіше двох разів на тиждень, і то тільки для того, щоб промити, наприклад, порізи. При цьому лікарі стурбовані з приводу того, що у нас в країні взагалі почала культивуватися звичка не звертатися до лікарів з найдрібнішого приводу, а займатися самолікуванням з використанням лікарських препаратів і рецептів народної медицини.

Опубліковано: 01/04/12 @ 07:52
Розділ Різне Читати далі...

GlobalLogic НЕ ліквідує українське представництво і НЕ пропонує його співробітникам переїзд в Індію [ UPDATED ]

[UPDATE] Зрозуміло, ця новина була першоквітневим жартом, яка, однак, викликала кілька неоднозначну реакцію; природно, українське представництво компанії GlobalLogic буде працювати, як і раніше, а всі цитати Пітера Харрісона були придумані автором новини. Нижче - повний текст першоквітневим жарти DOU: CEO компанії GlobalLogic Пітер Харрісон (Peter Harrison) розповів в телефонному інтерв'ю про плани щодо згортання українського представництва. Протягом найближчих трьох місяців всі проекти, над якими працюють співробітники з Києва, Львова, Миколаєва та Харкова, будуть переведені в індійські офіси GlobalLogic. Офіс GlobalLogic в Нью-Делі (© Glassdoor )
«Місяць тому всі українські співробітники GlobalLogic отримали пропозицію пеереехать в Індію і почати роботу в нашому офісі в Нью-Делі, - розповів Харрісон. - На даний момент приблизно третина з них погодилися.

Опубліковано: 01/04/12 @ 09:52
Розділ Різне Читати далі...

Види заробітку в інтернеті

Види заробітку в інтернеті Види заробітку в інтернеті Інтернет завжди був видатковою частиною бюджету. Але це можна виправити. Заробляти в мережі цілком реально. Це не означає, що гроші беруться з повітря - навіть для мережевого заробітку необхідний час і зусилля. Але для того, щоб послуги провайдера окупалися, цілком можна присвятити себе цій благородній справі. Зрештою, займатися таким заробітком можна де завгодно, наприклад, зайти з ноутбуком в боулінг , і, поки відпочиваєте, заробити зайві кілька рублів. Того і дивися, похід окупиться. Але про все по порядку. Обзавівшись гаманцем на Webmoney, необхідно вирішити: чи хочете Ви заробляти на сайті або без нього. У першому випадку, якщо у Вас є свій сайт, необхідно просто скористатися біржами посилань (Ви продаєте місце на своєму сайті під чужу рекламу) або контекстною рекламою (Ви розміщуєте на сайті рекламу, і за кожен перехід по ній отримуєте певну суму грошей). Природно, цей спосіб зажадає хорошу розкрутку.

Опубліковано: 01/04/12 @ 06:03
Розділ Різне Читати далі...

Натисни на кнопку і отримаєш результат

Натисни на кнопку і отримаєш результат Натисни на кнопку і отримаєш результат З розвитком Інтернету отримала свій розвиток і робота безпосередньо в Глобальній павутині, не виходячи з дому. І якщо кілька років тому у багатьох людей такий спосіб заробітку викликав відверте недовіру, то зараз мало хто замислюється над деталями. Зараз для багатьох найважливіше гроші. Чомусь ця тенденція очікування швидкого заробітку охоплює більшість новачків, які відкривши потрібний сайт з пропозиціями роботи, сподіваються відшукати там ту заповітну кнопочку «Бабло», яка дозволить, не роблячи нічого домогтися багато чого. Але, більшість розуміють, що це далеко не так. І простий студент з незакінченим освітою не стане мільйонером відразу. Так як заробити студентам з нуля ? На жаль, не маючи нічого, не вийде навіть в Інтернеті. Для успішної роботи потрібно дві складові - знання в обраній галузі праці і бажання працювати. Причому одна складова не може існувати без іншого.

Опубліковано: 01/04/12 @ 05:59
Розділ Різне Читати далі...

Успішний продаж товарів через Інтернет

Успішний продаж товарів через Інтернет Успішний продаж товарів через Інтернет В даний час поширена продаж товарів або надання послуг через Інтернет. Дійсно, це набагато зручніше і для продавця і для покупця. Продавець може не тільки описати товар і всі його характеристики детально, але й проілюструвати кількома знімками. Плюс до цього, продавець може прямо на сайті відповідати на питання, що цікавлять покупця. Переваги ж з боку покупця очевидні. По-перше, замовлення через Інтернет це економія часу, якого завжди не вистачає. На сайтах багатьох фірм навіть передбачена доставка до дверей квартири з оплатою за фактом отримання. Другою перевагою є можливість подивитися товар, що цікавить, не виходячи з дому. Часто буває, що потрібного товару або послуги немає в наявності в торгових точках, що знаходять в безпосередній близькості до будинку, тому іноді доводиться їхати на інший кінець міста за потрібною річчю. Але для того, щоб товар продавався, і про сайт знали, необхідна його розкрутка.

Опубліковано: 01/04/12 @ 05:54
Розділ Різне Читати далі...

пластмасовий бізнес

Пластмассовий бізнес Пластмасовий бізнес Буквально на кожному підприємстві торгівлі використовують товари в упаковках, які потім йдуть в утиль. Дуже багато таких упаковок просто викидається в сміттєвий контейнер. Але багато хто не розуміє того, що на цьому, в силу відсутності прямих конкурентів, можна організувати шикарний бізнес. Даремно така перспективна бізнес ідея, як переробка пластмасового вторсировини багатьма не сприймається всерйоз. Щороку людство викидає сотні тонн сміття з пластмаси, який можна віддати заводам на переробку, створюючи безвідходне виробництво. Всього-то треба закупити прес форми для лиття пластмас і процес пішов. Це, безумовно, ідея майбутнього. Обсяг початкового капіталу не перевищує обсяг початкового капіталу на будь-який інший витратний вид бізнесу. Середній житель планети викидає в рік в районі 300 кг сміття. Більше 70% з усього цього доводиться на пластикові відходи, більшу частину яких складають пляшки від газованої води, мінеральної води, пива, соку, квасу та іншого.

Опубліковано: 01/04/12 @ 05:38
Розділ Різне Читати далі...

Продаж та інвестування нерухомості в Криму

Продаж та інвестування нерухомості в Криму Продаж та інвестування нерухомості в Криму Компанія Genesis при співпраці з ПАТ «ЧБРР» і спільному фінансовому спонсоруванні, є великим інвестором будівельних проектів. Оскільки компанія Genesis застосовує лише передові і сучасні технології, то вона тримає марку компанії, яка досягає найвищої якості побудованих об'єктів. У місті Алушта, наприклад, є такий об'єкт. У 2006 році був пущений в експлуатацію будинок, що складається з двадцяти двох апартаментів, кожен з яких має відмінну від інших планування та оздоблення. Якщо ви хочете отримати комфорт, якість, безпеку, які відповідають європейським стандартам, а також отримати все це на вигідних умовах співпраці, то Genesis як раз те, що вам потрібно. І не важливо, що буде об'єктом ваших прагнень, від продажу нерухомості в Ялті і до покупки квартири в Севастополі . Кримська нерухомість є однією з найбільш вигідних гілок інвестування нерухомості. Хоча б тому, що це все торкнеться ваше здоров'я і особисте життя безпосередньо.

Опубліковано: 01/04/12 @ 05:36
Розділ Різне Читати далі...

19 - 20 квітня, Київ - Інноваційний Форум

«Kyiv City Open Door» 19-20 квітня 2012 Київська міська державна адміністрація , інноваційний парк BIONIC Hill, Всеукраїнський конкурс «Інноваційний прорив », а також« Silicon Valley Innovation Center »(США) оголошують про проведення Інноваційного форуму« Kyiv City Open Door ». Місією форуму є підвищення економічної привабливості технологічних бізнесів шляхом впровадження інноваційних ідей українських розробників. Склад делегації: 15 керівників зі списку 35 провідних венчурних фондів Кремнієвої долини, з сукупним розміром керованих фондів не менше 25 мільярдів доларів. Серед них - Draper Fisher Jurvetson, Sequoia Capital, Mohr Davidow Ventures, Kleiner Perkins Caufield & Byers, North Bridge Venture Partners, Band of Angels, Intel Capital та інші.

Опубліковано: 30/03/12 @ 08:21
Розділ Різне Читати далі...

19 - 20 квітня, Київ - Інноваційний форум « Kyiv City Open Door »


19-20 квітня 2012 Київська міська державна адміністрація , інноваційний парк BIONIC Hill, Всеукраїнський конкурс «Інноваційний прорив », а також« Silicon Valley Innovation Center »(США) оголошують про проведення Інноваційного форуму« Kyiv City Open Door ». Місією форуму є підвищення економічної привабливості технологічних бізнесів шляхом впровадження інноваційних ідей українських розробників. Склад делегації: 15 керівників зі списку 35 провідних венчурних фондів Кремнієвої долини, з сукупним розміром керованих фондів не менше 25 мільярдів доларів. Серед них - Draper Fisher Jurvetson, Sequoia Capital, Mohr Davidow Ventures, Kleiner Perkins Caufield & Byers, North Bridge Venture Partners, Band of Angels, Intel Capital та інші.

Опубліковано: 30/03/12 @ 08:21
Розділ Різне Читати далі...

9 квітня, Київ - QA Club Kiev # 7: Як тестують в Skype

Прийшла довгоочікувана весна, піднімається настрій, і у нас для Вас, колеги тестувальники, є хороші новини! Ми готуємо 7-ю зустріч київського спільноти тестувальників QA Club Kiev , яка пройде 9 квітня 2012 Ні для кого не секрет, що Skype - один з найбільш популярних і доступних VoIP сервісів. Більше 31,5 млн. активних користувачів. Skype підтримує велику кількість пристроїв, в тому числі мобільні платформи, інтегрований в останні моделі телевізорів. Можливість здійснювати дзвінки, відеоконференції, обмінюватися повідомленнями - все, що ми щодня звикли використовувати для комунікації на роботі і вдома. І звичайно, щоб підтримувати роботу такої величезної кількості користувачів, питання якості стоїть на першому місці. На цей раз зустріч буде присвячена питанням тестування відео. Ми дізнаємося як тестують відео, як автоматизують, будують процеси і не тільки, тестувальники в компанії Skype.

Опубліковано: 30/03/12 @ 06:53
Розділ Різне Читати далі...

Електронні ЗМІ почнуть перевіряти на екстремізм

Електронні ЗМІ почнуть перевіряти на екстремізм Електронні ЗМІ почнуть перевіряти на екстремізм На засіданні міжвідомчої комісії Глава МВС РФ Рашид Нургалієв пообіцяв створити спеціальні центри по боротьбі з екстремізмом, які почнуть посилено перевіряти електронні ЗМІ, повідомив Інтерфакс. План зі створення даних центрів розробляють у федеральних округах в повпредства президента РФ. На даний момент вже існують і функціонують два центри по боротьбі з екстремізмом в Інтернеті, один знаходиться в Петербурзі (СпбГУ), інший в Москві, найближчим часом буде створено центр в Південному федеральному Університеті. За 2011 рік відомства винесли 130 попереджень розповсюджувачам і 25 попереджень редакціям. Крім того в подальшому будуть піддаватися перевірці не тільки електронні ЗМІ, також цензурі підлягають друкована, відео-та аудіо-продукція містить екстремістські натяки. Будемо сподіватися, що дана політика ніяк не торкнеться талановитих людей бажаючих випустити і розтиражувати свої творіння.

Опубліковано: 30/03/12 @ 04:41
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: IT -парки в Україну , нові Django і Go, архітектура YouTube , аналогові обчислювачі , допомоги по NUnit і Windows 8

Добрий день, шановні читачі. З прийняттям у першому читанні черговий версії законопроекту про податкові пільги для IT почалася чергова хвиля обговорень їх необхідності. Одна з думок «проти» викладено у цікавій колонці Володимира Позднякова з аналітичного агентства IDC в «Кореспонденті». Тим часом президент України Віктор Янукович шукає бажаючих взяти участь у створенні в нашій країні IT-парків; днями він обговорив цю тему з керівником Samsung Джісангом Чоем. Для тих, хто цікавиться ринком розробки ПО суміжної Росії, - свіжий випуск «Рунетологія» з Оленою Володимирській , керівником кадрового агентства Pruffi, зі статистикою зарплат і прогнозами на майбутнє. І ще про російському ринку: розгорівся невеликий скандал між компанією Witology і підрядником-розробником Auriga. Перша звинувачує останню у незадовільному якості продукту, оцінюючи свої збитки в 6 млн рублів; подробиці та приклади вихідного коду - на Roem.ru .

Опубліковано: 30/03/12 @ 08:09
Розділ Різне Читати далі...

Ремонт і списання в одному місці

Ремонт і списання в одному місці Ремонт і списання в одному місці В офісах, де співробітники годинами прикуті до різних моніторів, найпоширенішим видом «оргтехніки» вважається кавоварка. Щоб не витрачати час у черзі за порцією кави, все частіше використовують кавові машини самих різних виробників і потужностей. У Санкт-Петербурзі ремонтом кофемашин в СПб займаються професіонали, яким добре відомі нюанси і капризи Bosch, Delonghi, Jura, Krups, Siemens, Spidem та інших апаратів. Багато компаній і майстерні проводять ремонт і післягарантійне обслуговування (чистка, налагодження) стаціонарних кавоварок і кавових машин з наданням всієї необхідної документації. При тривалій експлуатації кавомашини можливі різного виду несправності, такі як зниження напору при видачі кави, підтікання після відключення механізму рідини, поломка через перепади напруги в мережі електронного управління чи бойлерів.

Опубліковано: 29/03/12 @ 07:27
Розділ Різне Читати далі...

Поради початківцям бізнесменам

Поради бізнесменам Поради бізнесменам Якщо ви ще не мали справи з бізнесом раніше, ми зможемо дати вам кілька порад про те, як краще розпочати свій бізнес. Для початку слід визначитися з ідеєю майбутньої справи та дослідити ринок в цікавій для вас області. Таким чином, ви зможете точніше побачити перспективи і можливості вашої справи. При відкритті вашого бізнесу не варто позичати гроші, брати кредити і позики, вкладайте в бізнес лише свій капітал. Пізніше, коли справа увінчається успіхом, ви можете звертатися за подібною допомогою до інших. Навіть у випадку ретельно вивченої ситуації можуть виникнути проблеми і ви можете не отримати бажаного результату від своєї справи, тому не варто вкладати відразу всі наявні кошти, краще залишити їх в резерві на випадок непередбачених витрат. Не забувайте також про те, що бізнес має на увазі отримання прибутку і зменшення ваших витрат, тому намагайтеся робити тільки вигідні і невеликі вклади, звичайно, зберігаючи якість продукції, що випускається.

Опубліковано: 29/03/12 @ 07:25
Розділ Різне Читати далі...

Заробіток в інтернеті за допомогою сайтів

Заробіток в інтернеті за допомогою сайтів Заробіток в інтернеті за допомогою сайтів Заробіток в інтернеті стає все більш поширеним з кожним роком і найголовніше, що таким способом роботи ви дійсно можете заробити не погані гроші. Звичайно, щоб отримувати пристойну плату за роботу, людині потрібно добре знати свою справу, не маючи певних навичок, навряд чи можна заробити великі гроші в інтернеті. Існує безліч варіантів інтернет заробітку. Одним з найбільш вигідних варіантів, мабуть, можна вважати створення власного сайту та його просування. Дуже багато, які знають свою справу, створюють сайт саме для продажу, а саме розкручують його, набирають певну кількість якісних відвідувачів, займають гарні позиції на пошукових системах, а потім продають даний сайт. При продажу слід вказати всю інформацію про даний проект і скласти приблизний план його розвитку, якщо ви дійсно добре постаралися, то можете отримати пристойну суму грошей і точно не пошкодуєте про виконану роботу.

Опубліковано: 29/03/12 @ 07:24
Розділ Різне Читати далі...

Основні правила обміну посиланнями

Основні правила обміну посиланнями Просуваючи свій сайт потрібно обов'язково приділити увагу такому аспекту, як обмін посиланнями. Обмін посиланнями з іншими сайтами це не просто рекламний крок і можливість залучення більшої кількості відвідувачів, даним способом можна збільшити тИЦ і PR. Як показує практика, на відвідування сайту обмін посиланнями майже не впливає. Високий PageRank - чисельний показник авторитарності сторінки по відношенню до інших сайтів використовуваною системою Google, так само як аналог Яндекса тИЦ (тематичний індекс цитування) надають «вага» сторінки і підіймають рейтинг в пошукових системах. Існує кілька видів обміну посиланнями • Одностороння посилання - ці посилання найбільш цінні, встановлюється на сайті з гарним ІЦ в односторонньому порядку. • Двосторонні посилання - пошукові системи не оцінюють їх високо, тому що тут простежується підтекст навмисних дій підвищують ІЦ.

Опубліковано: 29/03/12 @ 07:21
Розділ Різне Читати далі...

У природи повно поганої погоди

У природи повно поганої погоди Весь тиждень погодою в Європі керує антициклон. Маленький дощ у Португалії, поморосіло на півночі Скандинавії, в інших країнах температура повітря впевнено перейшла позначку +18 градусів і закріпила прихід весни на континент. В Україні все з точністю до навпаки: холодна з пронизливими вітрами погода донецьк накриває снігом. Зміни, що відбуваються в погоді, з початку 21 століття отримали статус глобальних. 23 березня, в Міжнародний метеорологічний День ВМО (всесвітня метеорологічна організація) опублікувала в Інтернеті доповідь про зміни клімату на Землі за останні 10 років з докладним аналізом погоди в 2011 і прогнозом на 2012 рік. Період 2001-2010 був названий найспекотнішим десятиріччям за всю історію континентів, в цілому за останнє десятиліття швидкості підвищення температури на планеті істотно зросла. Рекордним визнаний 2010 рік.

Опубліковано: 29/03/12 @ 06:59
Розділ Різне Читати далі...

Програма за передплатою

Програма за передплатою Весну в Інтернеті прийнято називати часом «низьких цін». Найбільш суттєві знижки на самі часто використовувані продукти, у тому числі - програмне забезпечення. Різні антивірусні програми можна придбати зручним новим способом - за передплатою і через швидкісний бездротовий інтернет , що надає, наприклад, компанією ВАТ «Телекомпанія Санкт-Петербурзьке кабельне телебачення». Програмне забезпечення по підписці схоже на придбання доступу. При щомісячній оплаті інтернет-доступу невеликою сумою при необхідності поповнюючи рахунок протягом місяця. Щоб не згадувати про щомісячні оплати, можливе внесення суми на рахунок оператора одноразово відразу за 6 місяців вперед. Щоб користуватися за передплатою обраним програмним забезпеченням, можна по каталогу вибрати необхідну програму і оформити підписку на неї. За один період при використанні підписки з рахунку списуються грошові кошти.

Опубліковано: 28/03/12 @ 03:40
Розділ Різне Читати далі...

способи інвестування

Способи інвестування Інвестування сьогодні досить поширене, багато хто намагається вкласти свої накопичення у валюту, нерухомість, акції з метою збереження своїх заощаджень, а також у багатьох випадках отримання прибутку. Який же варіант інвестування є найбільш вигідним сказати досить складно, адже все залежить від ситуації, яка супроводжує ваші вкладення. Всі способи вкладень ризиковані і прибуткові в різному ступені. Останнім часом підвищився інтерес інвестування в валюту, наприклад, в долари. Це дійсно непоганий спосіб зберегти ваші гроші і навіть заробити, якщо вміти орієнтуватися на валютному ринку, передчувати падання або зростання валюти. Таке вкладення вважається більш надійним при всіх коливаннях курсу, якщо зберігати накопичення і в доларах, і в євро. Також одним з класичних варіантів є інвестування в нерухомість. Люди вкладають гроші в нерухомість за кордоном, наприклад, нерухомість в Панамі , або ж набувають невеликий заміський будиночок або квартиру і здають її в оренду.

Опубліковано: 28/03/12 @ 03:30
Розділ Різне Читати далі...

Соціальні мережі в нашому житті

Соціальні мережі в нашому житті Соціальні мережі відіграють важливу роль для сучасної людини. Іноді люди навіть не помічають, як захопившись подіями, що відбуваються в мережі, проводять багато годин в інтернеті. І адже це не просто так. З нами відбуваються якісь події, і ми поспішаємо цим поділитися з іншими. Ви зробили цікаву фотографію - її неодмінно варто показати друзям. Спілкування з людьми, які зараз далеко від нас і події, що відбуваються в їх житті, захоплюють нас, і ми поспішаємо опинитися в соціальних мережах у вільну хвилину. Іноді складно підтримувати відносини з десятками друзів, з якими спілкуєшся зараз або знав колись, докладніше дізнатися про їхнє життя ви завжди можете, переглянувши стрічку новин своїх друзів. Соціальні мережі також допомагають нам при пошуку наших давніх знайомих, зв'язок з якими було втрачено багато років тому.

Опубліковано: 28/03/12 @ 03:28
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178