8 серпня, Київ - Зустріч JUG : JVM - based languages ??: Scala , Clojure , Groovy

Шановні панове - розробники !
Запрошуємо Вас на чергову зустріч JUG KPI спільно з EPAM Systems , яка проходитиме в рамках IT Week. Реєстрація Наша зустріч Java User Group у цей раз пройде без Java ;) А буде присвячена трьом найбільш популярних на сьогодні JVM - based languages ??: Scala , Groovy і Clojure .

Опубліковано: 30/07/13 @ 06:27
Розділ Різне Читати далі...

Чи потрібно відповідати на хороші відгуки ? Історія про диво- сумці GeniusPack


Минулого тижня я готувала відповіді для чергового випуску Лабораторії вебу , який буде присвячений репутації в мережі. У процесі роздумів я задумалася над тим, чи варто компаніям якось реагувати на хороші відгуки в мережі. Ясна річ, що на погані відгуки відповідати потрібно обов'язково, інакше бренд стане жертвою поганої репутації . А як бути у випадках, коли компанію не лають, а хвалять? Чи достатньо буде просто сказати "спасибі" за хороший відгук чи потрібно зробити щось більше? Відомий американський маркетолог Скотт Стратт вважає, що до хорошим відгуками потрібно ставитися так само уважно, як і до поганих. У статті "Brand Endearment: Return The High Five " (" Прихильність до бренду: дай п'ять ") він розповідає історію з життя про те, як постраждала репутація компанії через хорошого відгуку, який вона проігнорувала. Далі - переклад історії, мова від автора. Прихильність до бренду: дай п'ять Моє життя проходить у дорозі, в готелях і аеропортах.

Опубліковано: 29/07/13 @ 07:55
Розділ Різне Читати далі...

Чи потрібно відповідати на хороші відгуки ? Історія про чудо- сумці GeniusPack


Минулого тижня я готувала відповіді для чергового випуску Лабораторії веба , який буде присвячений репутації в мережі. У процесі роздумів я задумалася над тим, чи варто компаніям якось реагувати на хороші відгуки в мережі. Ясна річ, що на погані відгуки відповідати потрібно обов'язково, інакше бренд стане жертвою поганої репутації . А як бути у випадках , коли компанію не лають , а хвалять ? Чи достатньо буде просто сказати "спасибі " за хороший відгук або потрібно зробити щось більше ? Відомий американський маркетолог Скотт Стратт вважає , що до хорошим відгуками потрібно ставитися так само уважно , як і до поганих . У статті " Brand Endearment : Return The High Five " ( " Прихильність до бренду : дай п'ять " ) він розповідає історію з життя про те , як постраждала репутація компанії через хорошого відгуку , який вона проігнорувала. Далі - переклад історії , мова від автора. Прихильність до бренду : дай п'ять Моє життя проходить у дорозі , в готелях і аеропортах.

Опубліковано: 29/07/13 @ 07:55
Розділ Різне Читати далі...

Нужно ли отвечать на хорошие отзывы? История о чудо-сумке GeniusPack


На прошлой неделе я готовила ответы для очередного выпуска Лаборатории веба , который будет посвящен репутации в сети. В процессе размышлений я задумалась над тем, стоит ли компаниям как-то реагировать на хорошие отзывы в сети. Понятное дело, что на плохие отзывы отвечать нужно обязательно, иначе бренд станет жертвой плохой репутации . А как быть в случаях, когда компанию не ругают, а хвалят? Достаточно ли будет просто сказать “спасибо” за хороший отзыв или нужно сделать нечто большее? Известный американский маркетолог Скотт Страттен считает, что к хорошим отзывам нужно относиться так же внимательно, как и к плохим. В статье “Brand Endearment: Return The High Five” (“Привязанность к бренду: дай пять”) он рассказывает историю из жизни о том, как пострадала репутация компании из-за хорошего отзыва, который она проигнорировала. Дальше – перевод истории, речь от автора. Привязанность к бренду: дай пять Моя жизнь проходит в дороге, в отелях и аэропортах.

Опубліковано: 29/07/13 @ 07:55
Розділ Різне Читати далі...

Чого ми чекаємо від віртуальності ?

Насправді я задумував написати епічну статтю про стартапи, інвестиції, PaaS ... але літо, спека; і я вирішив почати з чогось легше. Та хоча б з віртуальності. Дійсно, здається, що віртуальність зараз буквально «на кінчиках пальців»: google glass, oculus rift, розшифровка сновидінь, навіть повідомлення про прямий зв'язок мозок-мозок (нехай і у щурів поки що) з'являються. Так склалося, що в останні кілька місяців прочитав близько двох десятків сучасних кіберпанк та літ-рпг книжок. Здалося цікавим проаналізувати, як їх автори бачать воздейстествіе віртуальності на наше життя. Звичайно, я розумію, що серйозним подібне дослідження вважати важко: по-перше, база для дослідження істотно зміщена в бік ігрового застосування - вимоги жанру таки, по-друге, аналізуючи думки користувачів про неіснуючу поки технології, можна, як казав Форд, почути лише про більш швидких конях. З іншого боку, навіть з мрії про коня швидше вітру можна зробити деякі висновки.

Опубліковано: 27/07/13 @ 08:22
Розділ Різне Читати далі...

Нова фішка в Smart Linker

Друзі , як я говорив в попередньому пості , робота над Smart Linker нарешті повернулася в своє звичне русло . Тепер очікувані і не дуже очікувані оновлення будуть виходити частіше. Сьогодні я хотів би представити вам одне з таких оновлень, яке при його належному використанні може значно підвищити позиції вашого сайту в пошукових системах за рахунок поліпшення так званих поведінкових факторів . Йдеться про візуальному оформленні тексту і посилань перелинковки . Набудувавши колір і стиль тексту з посиланнями , а також додавши картинки , можна значно збільшити кликабельность посилань в блоці перелинковки . Таким чином можна збільшити кількість сторінок, що переглядаються сайту відвідувачами і знизити показник відмов , тобто повернути поведінку відвідувачів сайту в позитивну для власника цього сайту сторону.

Опубліковано: 25/07/13 @ 12:42
Розділ Різне Читати далі...

15 серпня, Одеса - Front - End Meet Up # 3 , Odessa

15 серпня в 18:30 в одеському офісі Lohika пройде третя зустріч Front-End розробників Одеси. Прекрасна літня погода так і манить всіх на південь, зустрічайте колег зі Львова та Києва з двома доповідями на Front-End Meet Up # 3 . Для реєстрації прохання заповнити форму , вхід вільний. Роман Кирилич, Lviv
Senior Front-End Engineer, Lohika Bio:
Програмуваті почав у 90іх на GWBASIC для DOS 3.30 на ПК "Пошук 1.06", а потім в машинних кодах в hex-редакторі (за відсутності асемблера).
Закінчив біологічний факультет, спеціальність - вчитель биологии.
Будучи студентом займався створеня вебсайтів, зборка комп'ютерів, працював сісадміном.
Трівалій годину займався розробка одного з дістрібутівів Linux. У 2008 году почав працювати в аутсорсі.
Доводи писати на PHP, Perl, Bash, C, SQL, JavaScript, ActionScript, Lua, Ruby. Спеціалізуюся на розробці веб-проектів з нуля.

Опубліковано: 25/07/13 @ 10:43
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 95

Одеської компанії Aratog потрібно старший C # програміст під Unity3d . 40-годинний робочий тиждень, без переробок. Гарний сучасний офіс з видом на море. Молода компанія Eltrino шукає PHP/Magento розробника . Зарплата 8000 грн $ 1000-3000. Зручні крісла Herman Miller Aeron. Донецька компанія Metacom шукає провідного програміста , який знає С + + як друга рідна. Зарплата $ 2000-3000. Компанії DataArt потрібно Project Manager з досвідом в галузі онлайн-подорожей. Технічний бекграунд буде плюсом. Fame.ua , одна з лідируючих компаній у сфері інтернет-торгівлі модним одягом і аксесуарами в Україні, шукає технічного директора з успішним досвідом програмування під 1С. Компанії ELEKS потрібен у Львові технічний директор з розумінням cloud-технологій в продуктову команду. Крім ринкової зарплати пропонується участь в опціонної програмі продукту.

Опубліковано: 25/07/13 @ 08:25
Розділ Різне Читати далі...

20 серпня , Одеса - Основні принципи набору співробітників в Agile команди

Provectus IT спільно з Live Nation/Ticketmaster проведе захід, присвячений особливостям набору співробітників в Agile команди. Наш запрошений експерт - Женя Розинський, віце-президент технологічної групи Live Nation/Ticketmaster. Завдяки своєму солідному досвіду у сфері ІТ (20 + років), Женя допоміг домогтися успіху компаніям різного рівня. Цільова аудиторія:
рекрутинг менеджери, менеджери проектів, скрам майстра, тім ліди та інші співробітники, які беруть безпосередню участь у процесі інтерв'ювання кандидатів у Agile команди. Захід буде цікаво всім, хто залучений в процес найму технічних фахівців. Програма:- Склади команд
- Застосування agile підходу при agile «Хайринг»
- Пріоритети - особистісні якості або навички
- Питання, які слід задавати
- Як організувати процес інтерв'ю
- Практичні поради про те, як приймати рішення про наймання кандидата Вхід вільний, реєстрація є обов'язковим.

Опубліковано: 24/07/13 @ 09:24
Розділ Різне Читати далі...

11 серпня, Харків - Zfort BaskITball Summer Cup

Шановні колеги! Компанія Zfort Group з радістю запрошує вас взяти участь у другому щорічному всеукраїнському баскетбольному турнірі серед IT-компаній «Zfort BaskITball Summer Cup». Взяти участь може будь-яка українська IT-компанія. Захід відбудеться 11-го серпня 2013 р., початок о 10:00 на баскетбольному майданчику парку Горького, Харків. Цього року ми вирішили змінити формат заходу. Замість традиційного баскетболу 5 ? 5, ми будемо грати у вуличний баскетбол за правилами ФІБА 3 ? 3. Обслуговувати турнір будуть кращі судді Харкова. Переможців чекають кубки та медалі. Крім того, обіцяємо всім компаніям-учасницям дружню атмосферу, свіже повітря центрального парку міста, масу емоцій і запальну музику, тому запрошуйте своїх співробітників і друзів прийти підтримати це свято баскетболу. Вимоги до командам-учасницям Капітан команди повинен надіслати заявку на адресу koshykov@zfort.com до 01.08.2013 включно.

Опубліковано: 23/07/13 @ 01:33
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Оксаною Краснопільської , організатором конференції «HR -IT »

115- й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Мова піде про дівчат , полюванні , мотивації , відповідальності та Львові. У програмі: Про во'IT'і Бонуси і плюшки в IT мотивації та управління Менеджмент та відповідальність Аутсорс і аутстаф Кар'єра HR Організація тренінгів та конференцій Заміж в IT Рекрутинг і бонуси Книги у випуску : Сага про короля - Гаррі Гаррісон Ідеальний керівник : Чому їм не можна стати і що з цього випливає - Адізес Іцхак
Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 23/07/13 @ 11:41
Розділ Різне Читати далі...

Як Яндекс позбавляється від кластера

Один із сайтів, за яким я періодично стежу: popcornnews.ru Сайт дуже трастовий і максимально «для людей», якщо люди це 15-і літні гіпер-активні дівчинки. Але основний його контент - коротенькі новини та феноменально тупі коментарі. У мене навіть є теорія, що вони за ступенем ідіотизму обходять ті, що залишають у ВК. І воно не штучна активність. Popcornnews.ru займає топи за запитами, які вводять дівчинки (на кшталт «Крістен Стюарт», «Роберт Паттінсон»). У результаті таке ком'юніті і сформувалося. Це все одно краще, ніж його відсутність. Втім, постійна аудиторія вже доросла до свого максимуму і стабільно здувається . Зазвичай коментар складається з одного-п'яти слів, а новина з 200-600 символів. Головне, людям то подобається, а Яндексу немає. За весь час було написано таких мікро-новин більше 100 тисяч. Яндекс їх їсть і випльовує, при цьому залишаючи інші сторінки. Через це загальний індекс сайту 12к сторінок, а новин проіндексовано 290 штук.

Опубліковано: 19/07/13 @ 10:27
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: дефіцит ІТ- кадрів в Європі , завдання чемпіонату світу з програмування , мобільний GitHub

Добрий день, шановні читачі. Новини Адміністрація Кривого Рогу розглядається питання про створенні ІТ-технопарку . Співробітники київського офісу Samsung отруїлися їжею в бізнес-центрі . Естонія відкрила вихідний код своєї системи електронного голосування . Аналітика ЄС загрожує кадровий колапс у сфері IT . Інтерв'ю Венчурний інвестор Олександр Галицький: «Розумні завжди перемагають сильних» Погляди Як отримати хорошу роботу, НЕ маючи університетського диплома ... You can't trust code that you did not totally create yourself . Що тримає іноземців в Україні . Reactive Applications . Теорія Java 8 Revealed : Lambdas, Default Methods and Bulk Data Operations Практика Розбір завдань фіналу чемпіонату світу про програмування ACM ICPC 2013 Як перетворити браузер в Sublime Text Editor Як намалювати міньйону з мультика про Бридкого Грю з допомогою чистого CSS . Дірка у безпеці протоколу HTTPS . Implementation of go scopes and channels in Scala .

Опубліковано: 19/07/13 @ 07:27
Розділ Різне Читати далі...

Куди ж я подівся ?

Дочка закінчила школу із золотою медаллю Після майже 2-х тижнів повної відсутності в мережі вирішив я таки з'явитися і розповісти де ж я, куди пропав і що буде далі ... ну, хоча б приблизно). речі, якщо Ви читаєте мою стрічку в, instagram або facebook , то не таким вже втраченим я можу вважатися, адже там я писав і публікував фотографії мого проведення часу. Якщо коротко, то у мене достатньо великі зміни в житті: дочка випустилася зі школи, у зв'язку з чим виникло питання про подальше її навчанні у вищому навчальному закладі, а так як в планах був переїзд у більш теплі краї, то ми з дружиною вирішили об'єднати всі воєдино і переїхати відразу в бажане місце, де дочка могла б і вчинити. Це було коротко, а тепер трохи докладніше і в фотографіях). Дочка закінчила школу із золотою медаллю Саме так - з червоним дипломом та золотою медаллю. Це здорово, гордості моїй немає меж, але я взяв себе в руки і пояснив їй, що це лише перший крок, що далі буде складніше і не варто сприймати цю медаль, як «стеля».

Опубліковано: 18/07/13 @ 05:49
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 94

ModnaKasta , одна з провідних компаній в сфері інтернет комерції України, шукає Python-розробника . Зарплата $ 2500-3500. Див також відео виступу представника компанії на джин-дейтинг . Дніпропетровська компанія 908 , в якій кожна людина у нас може стати product owner'ом власної ідеї, JavaScript-програміста в команду Аudiko . Portmone.com шукає ведучого PHP/Zend-програміста . Корпоративні захоплення: футбол, рибалка, великий теніс. Одеському агентству інтернет-маркетингу Netpeak потрібен Jr PHP Developer для роботи над проектами Продвігатор і Камасутра . Зарплата $ 500-800. Компанії Matrix42 потрібно Technical Writer з відмінною англійською. Зарплата $ 1300-1800. Львівська компанія Intelliarts запрошує Software Engineering Trainee в свій інкубатор. Компанії цікаво почути про pet-проектах і опенсорс-діяльності кандидатів. FloorPlanOnline шукає у Вінниці PHP програміста . Зарплата $ 1000 +. PlaySoft шукає розробника Автотест для Flash-ігор . Зарплата $ 2000-2500.

Опубліковано: 18/07/13 @ 07:41
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Дмитром Малєєвим , Mobility solution manager'ом в SoftServe

114- й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Поговорили про юзер групах , Microsoft , півночі і мобільних додатках. У програмі: Про во'IT'і . NET Mobility solution manager Євангелизм Phonegap Публікації . NET User Group Доповіді та community Книги у випуску : Switch : How to Change Things When Change Is Hard - Chip Heath , Dan Heath The Design of Design : Essays from a Computer Scientist - Frederick P. Brooks Jr . Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 16/07/13 @ 10:46
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 93

Компанії Samsung потрібен Senior System Software developer з п'ятирічним досвідом embedded розробки. BrightShore шукає старшого Java розробника з досвідом 5 + років і обіцяє зарплату до $ 5000. Innovecs шукає тлумачного Python-тімліда , який очолить розробку проекту для видавничого бізнесу. Scrapinghub шукає віддаленого Python розробника (Web Crawling & Data Processing). Handmade-стартап Mash.ua шукає PHP-програміста , який готовий до Челлендж і неухильно насувається успіху. Youscan шукає досвідченого системного адміністратора на part-time віддалену роботу. Сертифікати Microsoft будуть плюсом. Для MEGOGO.NET потрібно педантичний дизайнер Smart TV програми , який знає, хто такі Брокманн, тафти і Купер. Київський офіс Студії Артемія Лебедєва шукає хорошого дизайнера сайтів . Тестове завдання: намалювати сайт вигаданої країни. Компанії Gameloft потрібно в Харкові Game monetization manager з хорошими знаннями англійської та Excel.

Опубліковано: 11/07/13 @ 09:38
Розділ Різне Читати далі...

Тварина для програмістів

Більшість з нас не мислять свого життя без домашніх тварин. Але оскільки програміст (тестувальник, BA, адмін) - людина особливий, який з ранку до ночі сидить за компом, відрощує пузо, п'є пиво зрідка відволікаючись на дзеркалку і велосипед, то цілком логічно припустити, що і взаємини з братами нашими меншими дещо відрізняються від таких у «пересічних громадян». У мене за свою программисткими і до-программисткими життя було купа животин. І я переконався, що краще коте немає нікого. 1) Був у мене штангельциркульризеншнауцер. Прекрасна, розумна собака. Тільки от гуляти з нею треба 3 рази на день. І вовни багато, а стригтися мій не любив. І взагалі як би на диван залізти не проти, особливо взимку. 2) Були у мене пацюки, ручні. У кількості дві штуки - дівчинка і хлопчик (не одночасно, тому приплоду не було). Тварина класне, навіть з урахуванням того, що його треба вигулювати після роботи, причому вигулювати по квартирі. А після роботи робити це впадлу.

Опубліковано: 10/07/13 @ 07:32
Розділ Різне Читати далі...

Робота по-корейськи : відгуки співробітників українського Samsung

Samsung Ukraine R & D Center - це науково-дослідний підрозділ компанії «Samsung Electronics Україна». Займаючи 7 місце в рейтингу ТОП-25 найбільших ІТ компаній України на DOU, Samsung робить значний вплив на стан ринку і виступає роботодавцем для більш ніж 1000 українських фахівців у Києві та Харкові. Samsung анонсувала великі плани на 2013/14 рік, в яких передбачається не тільки зростання компанії, а і спільні проекти з українськими вузами та активну співпрацю зі студентами. Дана стаття - погляд на роботу в Samsung зсередини і спроба розібратися в неоднозначних оцінках компанії. «Опишіть ваші враження від роботи» - таке питання було поставлене кільком співробітникам з різних відділів, проектів, рівнів і напрямків розробки. По просьбам опитаних ми зберегли їх анонімність. Думка № 1, докладний: Працював в Samsung 1 рік і 4 місяці над мобільними додатками. Офіс хороший, як для open-space. Досить просторо, столи широкі, стільці теж зручні у всіх.

Опубліковано: 10/07/13 @ 11:09
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Володимиром Ельчевим , solution architect в SoftServe

113-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Мова піде про супутники , держ. структурах , Java , Hyundai та Львові. У програмі: Про во'IT'і Космос і держава SoftServe Scrum Кар'єра архітектора Російська мова Менторство Нагороди Книги у випуску : Boss : незрівнянний або даремний - Рей Іммельман Software Architecture in Practice - Len Bass , Paul Clements , Rick Kazman Текстова версія буде доступна на itcareer.com.ua через тиждень. Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 09/07/13 @ 12:12
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178