Дайджест цікавих вакансій № 86

Медійно-соціальний проект MirTesen.ru шукає зубра PHP розробки . Зарплата $ 3000-4000. Гарний профіль в LinkedIn буде плюсом. Корпорація "Перша ріелторська група " шукає PHP-чародія . Зарплата $ 1000-1500. У компанію Pingbull потрібні Frontend і Backend розробники для скандинавських проектів. Appmania (див. також AMA: Всі про розробку мобільних ігор з її керівником) шукає Unity3D програміста . Компанії Інком для розробки засобів захисту інформації в телекомунікаційних мережах потрібно провідний програміст вбудованих додатків . Харківська компанія NIX Solutions оголошує про набір на річну тритижневу практику : Тернопільська компанія Сорока Білобока ™ , яка робить освітні та ігрові програми для дітей, шукає ActionScript 3 або PHP, C #, C + + програміста. Lviv IT StartUp Club шукає Event-менеджера . Зарплата 3000 грн. Заводу зварювального обладнання ім. Патона потрібно програміст для ведення сайту. Зарплата 5000 грн. ТОВ "НАФТОГАЗ ТЕК" шукає системного адміністратора .

Опубліковано: 23/05/13 @ 09:24
Розділ Різне Читати далі...

5 червня, Київ - AppClub { build , monetize } # 6 Kyiv

Теми зустрічі: прототипування та дизайн мобільних додатків, розробка ігор, мобільний маркетинг, презентації стартапів. {build, monetize} Стартап WithMyFriends: пошук попутників в літаках і поїздках Львів'янин Ярослав Максимович встиг попрацювати в ролі і підприємця, і інвестора, запустив понад десятка проектів, два з яких успішно продав. У недавньому конкурсі від The ??Next Web був названий «Кращим засновником». Ярослав розповість про свій поточний проект - мобільному додатку WithMyFriends для пошуку попутників в літаках і поїздах - рекламу саме цього проекту ви можете спостерігати в деяких потягах, подорожуючи по просторах України. {build} Від прототипу до продукту.

Опубліковано: 23/05/13 @ 07:52
Розділ Різне Читати далі...

Просуваємо сайт за допомогою професіоналів

Просуваємо сайт за допомогою професіоналів Сайти сьогодні є практично у всіх компаній, від невеликих фірм про найбільших корпорацій. Але для того, щоб такий сайт насправді працював і мав сенс, залучаючи нових клієнтів, потрібно регулярно працювати над його просуванням, інакше ніяких результатів попросту не добитися. Отже, якісне просування сайту включає в себе цілий ряд дій, які в своїй сукупності дають прекрасний результат. Наприклад, дуже важливо, щоб сайт постійно оновлювався, щоб на ньому були «правильні» тексти, в яких є ті фразу, які пишуть ваші потенційні клієнти в пошукових системах. Такі от правильно написані і правильно розміщені тексти можуть залучити на дуже багато людей, серед яких досить великий відсоток може виявитися корисними вам партнерами або клієнтами. До речі, ще відмінним методом буде на популярних порталах. Як? Дуже просто, достатньо зайти на сайт pubart.ru і вибрати цікавлять сайти для розміщення статей.

Опубліковано: 21/05/13 @ 03:45
Розділ Різне Читати далі...

Купівля картриджів - ваша особиста вигода

Купівля картриджів - ваша особиста вигода Інтернет бере участь як у проведенні дозвілля, так і активно використовується в процесах навчання і роботи. Кожен день стає все більше і більше людей, що користуються всілякими ресурсами мережі Інтернет та володіють різною комп'ютерною технікою. Практично кожен власник комп'ютера має підключений до нього принтер, таким чином, активно працюючих принтерів в світі майже стільки ж, скільки і самих комп'ютерів, і ще більше - картриджів до цих принтерів, оскільки картридж - це витратний матеріал. Проте нерідкі випадки звернень в компанії, що мають таку послугу, як - наприклад, сюди: http://kart-center.ru/. Часто буває так, що техніка в організації застаріла, відслуживши своє, і залишилося багато невикористаних картриджів - наприклад, закуплених колись про запас, які не підходять для знову замовлених моделей принтерів. У підсумку картриджі складаються на полицях або попросту викидаються.

Опубліковано: 21/05/13 @ 03:43
Розділ Різне Читати далі...

Шопінг « в улюбленому кріслі »

Шопінг «в улюбленому кріслі» Інтернет так міцно увійшов до життя сучасної людини, що сьогодні вже складно уявити собі покупку якийсь новинки без перегляду її оглядів в інтернет-просторі. Інтернет-шопінг давно перетворився для багатьох людей, які не люблять або не мають можливості ходити по магазинах годинами, в захоплюючий і зручний процес. Спочатку необхідно визначитися з тим, що саме ви хочете придбати. Потім - вибрати магазин, в якому ви можете купити потрібний вам продукт - наприклад, в інтернет-магазині Mobistyle . Одним з найпоширеніших товарів, активно продаються через інтернет-магазини, є мобільний телефон, а також супутні аксесуари - шнурки, чохли, карти пам'яті, зарядні пристрої, у тому числі - автомобільні, стилуси, захисні плівки, гарнітури і багато іншого. Все це можна розглянути на сайті магазину, там же можна ознайомитися з технічними характеристиками кожного товару, а, вибравши вподобану модель, підібрати колір і будь-які аксесуари до покупки.

Опубліковано: 21/05/13 @ 03:42
Розділ Різне Читати далі...

Чужий сайт - таємниця за сімома печатками ?

Чужий сайт - таємниця за сімома печатками? Бізнес нерідко висуває свої, жорсткі умови. Дуже часто нам потрібно дізнатися, як насправді йдуть справи у конкурента, щоб виробити правильні тактику і стратегію і опинитися на коні. Для цього дуже часто потрібен цілий набір фактів, в який входить і активність сайту компанії-конкурента. Тільки здається, що дізнатися, скільки чоловік на добу відвідує інший сайт, неможливо. Насправді, якщо поговорити з фахівцями, вони розкажуть вам, як дізнатися відвідуваність чужого сайту , не вдаючись при цьому до жодних незаконним заходам. Перший відповідь дуже проста: на кожному сайті стоїть лічильник, і іноді він навіть не засекречений паролем, тобто абсолютно будь-який користувач Інтернету може увійти туди і дізнатися, скільки чоловік, за якими запитами і з яких пошукових сторінок потрапляють на сайт, можна навіть дізнатися, з яких міст і країн ці люди, які сторінки дивляться частіше, які - рідше. Але все не завжди так просто.

Опубліковано: 21/05/13 @ 03:38
Розділ Різне Читати далі...

Чим загрожують " прогулянки " по Інтернету.

Чим загрожують "прогулянки" по Інтернету. Більшість з нас величезна кількість часу проводить в інтернеті. Це може бути робота, навчання, спілкування, розваги і т.д. Таким чином, чим більше людина перебуває у віртуальному просторі, тим більше різної особистої інформації він довіряє інтернету.Так Чи безпечні подібні прогулянки? Звичайно, ні. Однією з великої кількості небезпек, які можуть підстерігати користувача інтернету це розкрадання особистих даних, яке відбувається за допомогою троянських програм. Завдання троянів (як їх ще називають) це непомітно потрапити в систему користувача, спостерігати за його діяльністю або сканувати файли комп'ютера, тим самим отримуючи доступ до інформації особистого характеру (паролі і т.д.) На сьогоднішній день є безліч різноманітних програм для злому ігор і т.д. Наприклад, програма для злому вормікс . Для закачування подібних програм в деяких випадках доводиться трохи повозитися, а іноді достатньо просто завантажити і запустити.

Опубліковано: 21/05/13 @ 03:38
Розділ Різне Читати далі...

Статуси в Facebook

Статуси в Facebook Два роки тому соціальна мережа Facebook тільки починала свій розвиток, і тоді статус у цій мережі не значив дуже багато. Зараз же, у міру розвитку мережі, багато що означають статуси зі змістом . Facebook спочатку служив системою спілкування для студентів Гарвардського університету. Потім були введені статуси, тобто, ті відомості, які кожен користувач мережі Facebook хоче сказати про себе. Формат такого послання нескладний, воно виглядає як ф рази «Данні сьогодні робить те-то і те-то (відчуває себе так-то)». Наприклад, статуси могли бути такими: «Данні їсть піцу», «Данні дивиться кіно». Паралельно з мережею Facebook почала розвиватися інша паралельна мережа - Twitter. Але, на відміну від Facebook, користувачі Twitter не були зобов'язані писати про себе і своїх почуттях в третій особі, і у них було більше можливостей для самовираження.

Опубліковано: 21/05/13 @ 03:36
Розділ Різне Читати далі...

Хочеш стати лідером в інтернеті ? Читай !

Хочеш стати лідером в інтернеті? Читай! Сьогодні саме інтернет став глобальним найпотужнішим простором, в якому народжуються, розвиваються, живуть нові люди, нові ідеї, нові проекти. Можливо, що й ти, читач цієї статті, маєш плани на світову павутину знань і бізнесу, що розвивається? Тоді радимо продовжити ознайомлення з цим текстом. Отже, ти вирішив зайнятися просуванням ресурсів в інтернеті, але не знаєш, з чого почати? По-перше, тобі просто необхідні знання того, як дати адекватну оцінку витратам на просування по ключових і семантичному ядру. По-друге, до витрат на підйом сайту включається безліч параметрів, такі як тематика і кількість запитів. Поговоримо саме про останньому. Спочатку правильно скласти семантичне ядро ??запитів: скористайся загальнодоступними сервісами для оцінки і підбору ключів до ресурсу. Буде чудово, якщо ти зможеш знайти . З нею просування сайту стане приємним і не настільки складною справою, як здається на перший погляд.

Опубліковано: 21/05/13 @ 03:33
Розділ Різне Читати далі...

Що таке « контент » сайту , його роль і значення

Що таке «контент» сайту, його роль і значення Існує думка про те, що розкручування сайту - захід типово «посилальне». Спробуємо з'ясувати, яке значення в має наповнення їх текстом. Написання продають текстів високої якості, одночасно їх оптимізуючи, - це майстерність, яка заохочується непоганими позиціями в пошукових системах. Під контентом сайту (по-англійськи «content» - «зміст») розуміється текстова інформація, яка викладається на веб-сторінці. Часи, коли наші з вами співвітчизники вважалися однією з найбільш читаючих націй у світі, давно пішли в минуле. Але це зовсім не означає, що достатньо лише добре проілюструвати ваші сайти, на них все ж повинен бути розміщений якісний текст. Тоді просування сайтів вгору в рейтингу пошукових систем піде швидше, що забезпечить продажу ваших продуктів. Фахівці називають хороший текст «продають», і це природно, адже веб-сторінки зазвичай виконують функції не довідкові, а рекламні. А реклама - це те, що стимулює продажі.

Опубліковано: 20/05/13 @ 07:39
Розділ Різне Читати далі...

Чому Інтернет не замінить конвертів

Чому Інтернет не замінить конвертів Всім давно відомо, що Інтернет - це засіб обміну будь-якою інформацією, обміну досвідом і величезне сховище знань. Технічно, Інтернет - це мільярди комп'ютерів, зв'язаних між собою за допомогою кабелів в єдину Мережу. Мільярди користувачів на різних континентах з'єднані проводами в єдине ціле. Ще відносно недавно для безлічі функцій, які сьогодні з легкістю виконує Інтернет, ми використовували тільки - наприклад, для ведення службової та особистого листування, для оформлення документації, діловодства, для верстки друкованих видань, і багато іншого. У наші дні листи відправляються через Інтернет - це набагато швидше, в Інтернеті люди читають книги і пресу, і навіть до архівних матеріалів, що зберігаються сьогодні не у великих картонних скоросшивателях, а на жорстких дисках, відкритий доступ через Інтернет.

Опубліковано: 20/05/13 @ 07:38
Розділ Різне Читати далі...

Подарунок на день весілля.

Подарунок на день весілля. Весілля - це день, який повний романтики та найбільш незабутніх моментів в житті чоловіка і жінки. У цей день утворення нової сім'ї двоє люблячих один одного людей з'єднуються в єдине ціле. Тому питання, що подарувати на день весілля, щоб навіть через рік весілля подарунки приносили радість обом подружжю, завжди були і залишаються трепетними і хвилюючими моментом. В якості подарунка молодій сім'ї підійдуть речі, корисні для їх совестной життя в майбутньому. Вирішити цю непросту задачу допомогти у виборі оригінального і незабутнього подарунка на весілля допоможе наш інтернет-магазин. Одним з незвичайних і одночасно популярним подарунком у день весілля останнім часом є так званий «букет» з цукерок, який прикрасить стіл молодят і стане об'єктом обговорення гостей. Цей солодкий «букет» радуватиме довгий час і принесе лише тільки позитивні емоції. У день весілля чудовим подарунком стане і картина, при написанні якої використовуються кристали Swarovski.

Опубліковано: 20/05/13 @ 07:31
Розділ Різне Читати далі...

Чудовий подарунок - картина

Чудовий подарунок - картина Картина є оригінальним і в теж час універсальним подарунком у святковий день для близьких людей і друзям. Вона може бути виконана як по традиційній техніці, так і з застосуванням кристалів Сваровськи. Компанія "Океан Подарунків" виробляє такі картини, тому може запропонувати вам вибрати готову роботу або виконати картину на замовлення, враховуючи ваші побажання і вимоги. При виборі картини сваровски , які вже розміщені на сайті, є можливість доповнити її пам'ятним написом, також виконану кристалами Сваровськи. Технологія виготовлення картин починається з вибору поверхні, на яку будуть закріплені кристали. Це повинна бути рівна і тверда поверхня. Для цих цілей використовуються скло або дзеркало. Якщо при виготовленні картини використовується скло, то в доповненні до кристалів використовуються масляні фарби для додання їй додаткової насиченості кольором. При цьому фарбу необхідно наносити на внутрішню сторону скла, щоб не забруднити кристали.

Опубліковано: 20/05/13 @ 07:25
Розділ Різне Читати далі...

Здійснюємо покупки в Інтернеті.

здійснювати покупки в Інтернеті. Важко заперечити той факт, що всесвітня павутина з кожним роком все входить в наше повсякденне життя. Спочатку Інтернет використовувався переважно для швидкого обміну інформацією, спілкування та розваг. Але сучасного користувача вже давно не здивувати тим, що, не виходячи з будинку або офісу, і навіть перебуваючи у дорозі, можна в лічені хвилини оплатити комунальні послуги, замовити квитки в кіно або театр, купити АІС , і навіть знайти роботу. Погодьтеся, в умовах насиченого життєвого ритму і щільного графіка мешканців мегаполісу з його нескінченними пробками, питання економії часу стоїть досить гостро. Тому цілком логічно, що все більше користувачів віддають перевагу здійснювати покупки або замовляти послуги усього в кілька кліків. Любителі онлайн-шопінгу по всьому світу вже давно оцінили найширший асортимент і можливість значно заощадити, здійснюючи покупки за кордоном.

Опубліковано: 20/05/13 @ 04:44
Розділ Різне Читати далі...

Як залучити користувачів на новий сайт .

Як залучити користувачів на новий сайт. Сучасний керівник прекрасно обізнаний про те, що для створення позитивного іміджу на ринку, не обійтися без «віртуального представництва» - веб-сайту компанії в мережі Інтернет. Насправді, створити сайт - справа нехитра. Набагато складніше залучити користувачів. Звичайно, можна залучити фахівця з розкручування, але якщо бюджет обмежений, то доведеться займатися цим питанням самостійно. Для початку, зайдіть на будь-який популярний seo форум і почитайте розділи для новачків. Там ви знайдете чимало корисних порад «для чайників», а також зможете отримати дружню консультацію від професіоналів. Не бійтеся задавати питання, адже навіть просунуті гуру теж колись починали з нуля. Але не варто відразу налаштовуватися на швидкий результат і думати, що новий сайт з нульовим показником індексу цитування, буде миттєво відображатися в числі перших позицій популярних пошукових систем.

Опубліковано: 20/05/13 @ 04:42
Розділ Різне Читати далі...

30 травня , Київ - Ruby Meetup в Києві

Всім привіт!
Як і в попередній раз, ми знову вибрали Lighting talks замість звичайних доповідей. А обговоримо ми наступне: 1. "Як створити якісний продукт, а не просто програмний код - побудова робочого процесу з замовником та командою".
@ Володимир Воробйов повідає про:
- На що ще звертається увага крім написання якісного коду
- Як вирішуються завдання клієнтів
- Чому наші клієнти завжди повертаються до нас. 2. "Як перейти на нову версію і залишитися з користувачами і міцним здоров'ям"
@ Денис Ягофаров розповість нам, про те як:
- Перейшли з v1 на v2 у великого клієнта
- Зробили це непомітно для користувачів цього клієнта
- Мігрували дані між старою і новою системою
І безлічі грабель, на які наступили і від яких ухилилися :) 3. "Українське Ruby співтовариство - реалії та перспективи"
@ Артем Сичов розкриє наступні теми:
- посадив дерево, вирости джуніка
- hackerschool.com
- хто пише open source в Україні 4.

Опубліковано: 20/05/13 @ 11:20
Розділ Різне Читати далі...

Що цікаво здобувачам : Лінч сайтів найбільших українських компаній- аутсорсеров

Є тільки один шанс справити хороше перше враження. І хоч як крути, а в нашому все більш віртуальному світі в цьому нам допомагає в першу чергу те, що доступно онлайн - «як гугл покаже». Ця стаття являє собою експертну оцінку того, наскільки добре великі українські аутсорс-компанії (топ 6 на ДОП ) намагаються справити враження на своїх майбутніх співробітників через корпоративні веб-сайти. Отже, нижче розібрані: EPAM Systems Luxoft SoftServe GlobalLogic Ciklum InfoPulse Якщо зовсім сухо Для оцінки веб-сайтів були обрані 12 критеріїв (див. нижче). По кожному з них сайт отримав оцінку від 0 до 1 (де 0 - погано, 0.5 - средненько, 1 - добре). Далі на підставі онлайн-опитування про важливість надання інформації безпосередньо для шукачів оцінки були помножені на ваговий коефіцієнт. Для краси результати нормалізовані (у форматі N з 10, рейтинг вище 6 - це добре, 8 і вище - відмінно).

Опубліковано: 20/05/13 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

Джек Дорсі - історія одного успіху

Засновник Twitter - Джек Дорсі Якщо я правильно підрахував, то сьогодні, друзі мої, неофіційний день твіттера, відомий також, як . Свято можна сказати народний, тому як випадає на 140 день в році в знак обмеження в 140 символів на публікацію заміток в тому самому Twitter'е. У зв'язку з цією подією я вирішив сьогодні опублікувати пост про засновника Twitter - Джека Дорсі (Jack Dorsey). Здавалося б, він усього лише хотів знати, чим займаються його друзі. Саме з такого простого бажання і виник великий бізнес, один з найуспішніших проектів в усьому сучасному світі - Twitter. Його засновник, Джек Дорсі і донині говорить про те, що головною його метою було спілкування з друзями, а ніяк не мільярди шанувальників і шалені гонорари. Джек Дорсі: дитинство і юнацтво Джек народився в досить звичайною і нічим не примітною сім'ї в листопаді 1976 року в Сент-Луїсі (штат Міссурі, США).

Опубліковано: 20/05/13 @ 06:23
Розділ Різне Читати далі...

Скільки заробляють партнерські шопи футболок ?

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. * продовжу серію постів про те, скільки заробляють на партнерках в різних нішах - до цього у мене був порно-туб і дипломна прокладка . Багато хто не знає, але за допомогою VseMayki.ru можна створити свій цілком собі повноцінний шоп . Я маю на увазі, з кошиком. При цьому, по моєму, навіть намагатися пробиватися за запитами типу «футболки» або «прикольні футболки» сенсу особливого немає. Причина проста - краще бути вгорі топа з НК-СК запитам, ніж мучиться на яких-небудь там восьмих-дев'ятих позиціях по ВК. перше, так простіше, швидше і в чомусь навіть безпечніше. друге, є велика категорія покупців, які здійснюють імпульсні покупки і ці імпульсні покупки дістаються в основному тим, хто на першому місці. Більше того, в e-commerce різниця між першим і другим місцем у топі часом величезна, - strange, but true.

Опубліковано: 17/05/13 @ 05:26
Розділ Різне Читати далі...

Чи легко знайти в інтернеті інформацію про те , як змінити технічні умови виробництва?

Чи легко знайти в інтернеті інформацію про те, як змінити технічні умови виробництва? Як відомо, при пошуку потрібної інформації користувачі інтернету найчастіше звертаються до різних пошукових систем. Немає сенсу говорити про те, яка система краще - як правило, людина вводить свій запит не в тій системі, яку вважають найбільш «просунутої» фахівці, а в тій, яка особисто йому самому здається більш зручною. Зрозуміло, що абсолютна більшість власників комерційних сайтів зацікавлене у збільшенні кількості відвідувачів і звертає особливу увагу на просування свого сайту в пошуковій системі. А це не завжди приносить позитивні результати для тих, хто хоче знайти певну інформацію.

Опубліковано: 16/05/13 @ 02:27
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173