Дайджест цікавих вакансій № 71

PortaOne шукає Perl програміста для участі в розробці PortaSwitch - одного з наймасштабніших у світі проектів, де велика частина коду написана на Perl (майже мільйон рядків вихідного коду). Компанія ProgService , яка спеціалізується на розробці інструментів для інтернет реклами, шукає старшого Java розробника . Зарплата $ 3000-4000 +. OnApp шукає Ruby on Rails розробника у Львові. Beer Fridays. Мережа мовних шкіл і організатор канікул Sprachcaffe запрошує Web-програміста в новий офіс в Києві. Інтернаціональна команда. Компанія Softorino , яка створила програму, яка перетворює iPhone в флешку, шукає C # /. NET (WPF) розробника . Зарплата 16 000 грн. Компанія Hypnotic Response шукає старшого iOS розробника . Зарплата від $ 3000. Арт-мастер шукає аналітика-криптографа , знаючого базу вітчизняного законодавства у сфері захисту інформації.

Опубліковано: 07/02/13 @ 08:43
Розділ Різне Читати далі...

23 лютого, Дніпропетровськ - DneprPy # 1 - Great Python Web Framework Showdown

Наближається той хвилюючий мить, коли 23 лютого гостинний офіс Ciklum розкриє свої двері перед учасниками DneprPy # 1. Ми проведемо Great Python Web Framework Showdown, де на прикладі одного проекту учасники розкажуть про свій улюблений фреймворк: за команду Django гратимуть Андрій Ткаченко і Іван Колодяжний прапор Pyramid буде нести Микола Скрипник честь Flask буде захищати Для того, щоб всі присутні змогли об'єктивно порівняти фрейморкі, ми розбили процес створення повноцінного веб-додатки на кілька етапів: Налаштування оточення і підняття порожнього додатка. Перша сторінка c «Hello world!». Налаштування та робота з БД. і т. д. На кожному з етапів команди покажуть, як з цим завданням справляється їх фреймфорк. А ви зможете їх порівнювати і відразу ставити запитання. Робочі проекти доповідачів буду викладені на GitHub , щоб ви могли по тегам коммітов стежити за доповідями. Беріть ноути - згодяться.

Опубліковано: 06/02/13 @ 03:37
Розділ Різне Читати далі...

Бензогенератор - секрет комфорту на дачі

Бензогенератор - секрет комфорту на дачі Генератором називається автономне джерело електроенергії. У наші дні, коли абсолютна більшість благ цивілізації працює на електриці, а перебої з електроживленням в багатьох місцях не рідкісні, генератори стають все популярнішими. У побуті можна використовувати дизельні, газові та бензинові генератори . На російському ринку найбільшою кількістю моделей і брендів представлені дизельні та бензинові, причому другі є найбільш дешевими (хоча бензин, як відомо, дорожче дизельного палива). Для тривалого використання доцільно використовувати дизельний генератор, а бензиновий незамінний для заповнення коротких перебоїв в електропостачанні. Якщо ви хвилюєтеся з приводу рівня шуму - то конструктивні особливості бензогенератора дозволяють відчутно його знизити. Крім того, бензогенератори випускаються в портативних варіантах, що дозволяє використовувати їх, наприклад, в заміських поїздках і на дачі.

Опубліковано: 05/02/13 @ 09:09
Розділ Різне Читати далі...

91-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Бесіда з Сергієм Мартиновим , екс - керівником поштової служби Mail.ru

У програмі : Про во'IT'і Перші роботи Галузеві конференції в Москві Розвиток веб студії повного циклу Mail.ru Консультування Мови програмування Менеджмент Книги у випуску : Мова програмування С + + - Бьерн Страуструп Атлант розправив плечі - Айн Ренд Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Велике спасибі Mail.ru Group і особисто Любові Зайцевої за запрошення на Mail.ru Update . Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет :
Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 05/02/13 @ 03:34
Розділ Різне Читати далі...

Удар шершня - моя нова схема просування сайтів

Удар шершня-моя нова схема просування сайтов Дорогі друзі, я радий представити вам свою нову схему просування сайтів, яку я назвав "Удар шершня". Не дивуйтеся, всі свої схеми я називаю в стилі ударів кунг-фу (Укус Дракона , Поцілунок Павука, Кіготь тигра ), так як в молодості я хотів втекти в Шаолінь і стати майстром кунг-фу. Втекти я хотів не через те, що вдома мені було погано, а просто тому, що я хотів пригод. Зрештою, пригод я отримав море, можете почитати про них тут . З тих пір я регулярно треную всього один удар - вказівним пальцем правої руки. Він у мене якийсь кам'яний нечутливий до болю. Я його напружую, входжу в транс і можу, наприклад, пробити грудну клітку гопника більшість картонних коробок. Мрію зробити стійку на вказівному пальці, як один шаолінскій монах (відео про нього можна знайти в кінці цього поста ). Моя нова схема пройшла польові випробування і я її успішно застосовую для просування своїх і клієнтських сайтів.

Опубліковано: 05/02/13 @ 12:50
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент : 16000 $ в ПАММ рахунки . Частина 19 . Січень приніс 10658 $ .

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Це був симпатичний ПАММ-місяць, і там і сям рекорд: Доходи з реф. відрахувань виросли: 9349 $
Доходи з ПАММ рахунків виросли: 1309 $ Розподіл ПАММ доходу за рахунками: 501149 +608 $ (skalper)
18550 +496 (sven 2.0)
7165 +153 (Вероніка)
7187 +76 (Вероніка)
5995 -119 (Avas)
7031 +37 (sven)
6482 +57 (TP ) skalper в цьому місяці дуже порадував, а це означає одне - бігти від нього потрібно якомога швидше. А як можна швидше = до закінчення ТП 16-го числа. Скріншот реф. балансу на 1 лютого: Скріншот по ПАММ на 1 лютого: Скріншот по ПАММ 2.0 на 1 лютого: Будете вкладатися - вже не забувайте про мене .

Мені він подобається Знайшов виступ принца Максиміліана фон Габсбурга на з'їзді якихось дядечок під егідою FX-Trend. Не знаю хто такий цей чувак, але, чорт візьми, ось мені він вже подобається.

Опубліковано: 05/02/13 @ 11:21
Розділ Різне Читати далі...

ТОП25 , січень 2013: п'ятірка лідерів без змін

Представляємо оновлений ТОП25, рейтинг найбільших компаній-розробників за версією DOU.ua . Дані станом на кінець січня 2013, отримані шляхом опитування компаній-учасників. . Top25-table {border: 1px solid # 333; margin-top: 0! Important;}. Top25-table thead th,. Top25-table tfoot th {padding-top: 5px; padding-bottom: 5px; background: # eeece0! important; border: 1px solid # 333! important; text-align: center! important; vertical-align: middle! important; line-height: 1.3! important; font-size: 13px! important;}. top25-table tbody th {padding-top: 10px; text-align: left! important; vertical-align: middle! important; line-height: 1.3! important; font-size: 13px! important; border: none! important;}. top25 -table tbody td {text-align: center! important; color: # 333; font-size: 13px! important; vertical-align: middle! important;}. top25-table tbody tr: nth-child (2n +1) {background: # eeece0! important;}. top25-table. pos {color: green;}. top25-table. neg {color: red;}. top25-table.

Опубліковано: 05/02/13 @ 09:36
Розділ Різне Читати далі...

21 лютого, Київ - Ruby Meetup в Києві

Всем привет! :) Після тривалих свят ми знову плануємо організувати Ruby Meetup в Києві .
На цей раз зустріч проходитиме у форматі Lighting talk .

Опубліковано: 04/02/13 @ 10:15
Розділ Різне Читати далі...

21 лютого, Київ - IT - People PechaKucha vol.3

21 лютого в 19:00 пройде IT - People PechaKucha , де у неформальній обстановці можна буде послухати цікаві розповіді на різні теми так чи інакше пов'язані з людьми з ІТ . Що ж нас очікує ? У форматі PechaKucha 20 ? 20 виступлять : Аліменков Микола « Портрет професійного розробника » Губко Марія « Неможливе можливо .

Опубліковано: 03/02/13 @ 07:56
Розділ Різне Читати далі...

Зарплати розробників грудня 2012 : невелике, але зростання

Результати анонімного опитування користувачів DOU.ua , грудень 2012 - січня 2013 року. Було опрацьовано 4226 анкет, дані минулих опитувань: травня 2012 , грудня 2011 і Жовтень 2010 . Вихідні дані на github . Основні результати нижче, інтерактивна версія доступна на jobs.dou.ua/salaries / . Середні зарплати: Senior Java в топі Динаміка: Ruby, Python і Mobile найзатребуваніші Помітно підросли середні у ПМ-ів, Ruby/Rails розробників і Objective-C (mobile?). У C #/NET середні навіть просіли. Але ці цифри самі по собі нічого не значать, тому залежать від вибірки. Збільшилася частка Джуніор у вибірці - медіана впала. На середню міг вплинути зростанням кількості розробників у регіонах і введення в 2012 5% податку для ППшників, за яким працює практично весь аутсорсинг. Куди цікавіше подивитися на те, «наскільки виросла ваша зарплата за останні 12 місяців» (був і такий питання в анкеті). Розробників на мовах з фігурними скобочках більш-менш вистачає.

Опубліковано: 31/01/13 @ 10:41
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 70

CloneFish шукає Flash розробника (middle - TL). Зарплата $ 2500-4000 + бонус від проектів. Початок робочого дня з 8 до 11. Настільний теніс, тренажер, своя футбольна команда. Компанії Lohika вимагається в Одесі iOS RnD TL з хорошим розумінням багатопоточності. Футбол, баскетбол, волейбол, настільний теніс, йога. Terrasoft запрошує молодших C # /. NET програмістів в групу по навчанню розробці програмних продуктів лінійки BPMonline. Боулінг, пейнтбол, картинг. Centeon Software потрібно . NET програміст/тілід для розробки та unit-тестування. Зарплата 30000 грн. Компанії Право.ру потрібен QA Engineer Lead , що вміє працювати і проводити контроль якості в умовах невизначеності (актуально для стартапів). Вітається умеіне читати і знаходити помилки в етqм прeдложeніі. Зарплата 13000 грн.

Опубліковано: 31/01/13 @ 09:39
Розділ Різне Читати далі...

Яке питання , така відповідь . Як знайти спільну мову з Платоном Щукіна

У процесі спілкування з власниками сайтів в мене з'явилося цікаве спостереження - стиль і характер викладу думок можуть багато сказати не тільки про саму людину, але і про його ресурсі. Іноді вистачає пари-трійки пропозицій, щоб зрозуміти, про сайті якого рівня йде мова. Погодьтеся, є різниця між постановкою питання "Допоможіть зрозуміти, чому у нашого сайту проблеми з індексацією нових сторінок" і "Привіт! Яшко перестав хавати нові сторінки, дуже потрібно загнати їх в індекс". Ставлення до ресурсу в мене формується ще до того, як я його відкриваю, і це прямо впливає на моє бажання допомогти людині або проігнорувати. Думаю, дуже схожі почуття виникають і у співробітників техпідтримки Яндекса, які відповідають на листи власників сайтів. Платон приходить кожен день розбирати сотні ситуацій та відповідати на сотні найрізноманітніших питань вебмастеров, незадоволених індексацією або позиціями своїх ресурсів.

Опубліковано: 30/01/13 @ 09:27
Розділ Різне Читати далі...

AMA : Всі про розробку мобільних ігор

Всім привіт, Мене звати Роман Мартинюк і я керую компанією AppMania, яка займається мобільними іграми. Готовий відповісти на всі ваші запитання. Про нашу компанію Компанія з'явилася в кінці 2008 року. На початку 2009 ми були одними з перших серед незалежних і повноцінних студій по розробці додатків для iPhone в Україні. В залежності від проектів, в нашій команді було від 10 до 20 осіб, тобто великою компанією ми ніколи не були і до цього зараз не прагнемо. За час нашої роботи випустили більше 20-ти проектів, які доступні в Apple App Store (профіль ), Google Play, Amazon Appstore і т. д. З найцікавіших: Demolition Master , маємо під 4 млн скачування iOS версії. В даний момент активно допрацьовуємо Android версію. Продовження цієї гри - Demolition Master 3D , 1,5 млн скачувань. У минулому році отримали перший досвід випуску проекту спільно з видавцем. Це була гра Railroad Story - симулятор ж/д дороги . Видавець Alawar Entertainment.

Опубліковано: 29/01/13 @ 01:57
Розділ Різне Читати далі...

90-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Бесіда з Андрієм Хорсевим , co - founder'ом 908

У подкасті піде мова про проекти та продукти студії 908 її історію , а також про дизайн . У програмі : Проект « Продуктор » Про во'IT'і Історія створення 908 CBDO Силіконова долина пітчинг Інвестиції Fail conf Книги в випуке : Багатий тато, бідний тато - Роберт Кійосакі Над прірвою у житі - Джером Д. Селінджер Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет : .
Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 29/01/13 @ 11:44
Розділ Різне Читати далі...

2 лютого - Eastlabs оголошує спеціальний набір стартапів в сегменті Gaming

До розгляду приймаються заявки від команд підприємців , у яких є працюючий прототип або презентація гри , яку вони хотіли б розробити (розглядатимуться мобільні та соціальні ігри ) . Презентацію проекту можна відправити на gaming@eastlabs.co . Вона повинна включати опис вашої гри ( в тому числі картинки і відео , якщо є ) , ваш план щодо необхідних для розвитку ресурсів і коротке резюме кожного члена команди . Зустрічі з відібраними командами проводитимуться 4го лютого за участю досвідченого комітету , тому просимо надсилати заявки до 2 лютого включно . Ми продовжимо розглядати заявки (1 раунд відбору ) аж до 15 лютого. Умови фінансування команд будуть обговорюватися індивідуально, залежно від ступеня розробки . Відправляйте презентацію свого проекту на gaming@eastlabs.

Опубліковано: 29/01/13 @ 10:28
Розділ Різне Читати далі...

Сон розуму українських проектів

[Від редакції: Єгор Єгоров - керівник проектів і програміст з 20 + роками досвіду.] Нещодавно я задався питанням: що ж такого особливого в українському інтернеті, що він такий кошмарний? Що ні промо-акція - то ганьба; що ні проект - то дитячий садок; ця дурниця вирує з таким, знаєш, серйозним виразом обличчя. Абсолютно не понарошку створюються і запускаються продукти, один іншого гидотно, проекти-посміховиська. Клоуни на арені цього цирку щиро переконані в тому, що роблять щось корисне. Вони збираються на конференції, діляться якимось досвідом і продовжують плодити безглузді «стартапи» один за одним. У цій же самій Україні працює чимало колективів, задіяних в потужних проектах міжнародного масштабу. Сильних колективів, серйозних програмістів, справжніх менеджерів. Чому ж ці команди так тихо сидять, і не створюють локальних продуктів? Ось що я думаю. Все дуже просто: в Україні немає сенсу створювати щось нове . Набагато ефективніше скопіювати вже існуючий світовий сервіс.

Опубліковано: 28/01/13 @ 11:47
Розділ Різне Читати далі...

26450 $ від admitad

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Admitad . Конкурс. 26450 $. Краща вітрина. Під трафік. Пошук. Контекст. Поспішайте. До 6-го лютого. Реєстрація учасників (+ , + ). А якщо ближче до справи, то створити вітрину під органічний трафік з пошуку - складно. Плюс у всій цій затії - багато НЧ. Мінус - робити тупо вітрину без якої-небудь думки це, ну, може вийти не зовсім перспективно, бо у Яндекса адже є ... теж вітрина . Але не в тому сенсі, що своїми спец. розміщеннями багато трафіку відбере. Ні, спец. розміщення дурниця. Я за себе скажу, що за весь час бачив тільки дві дійсно успішних «вітрини» під CPA. Вірніше, одна вітрина з порівняннями за ціною, а друга сітка-вітрина. Кому треба - той знайде. Більшості не треба. І те й інше зроблено з думкою і, напевно, з нуля. Робити треба так, щоб сайт створював «додану вартість» в плані зручностей, а це вже далеко від конкурсу. Відчуваю, що все це в сторону контексту.

Опубліковано: 27/01/13 @ 05:35
Розділ Різне Читати далі...

True Launch Bar - супер панель швидкого запуску Windows для інтернетчиків

скріншот моєї панелі швидкого запуску, зробленої за допомогою True Launch Bar Дорогі друзі, я продовжую публікацію Відеоогляд тих сервісів і програм, які я використовую у своїй роботі по просуванню сайтів. Спочатку невеликий анонс. 9 лютого в Києві пройде семінар Юрія Тіткова і Віктора Карпенка "Просування бізнесу в Інтернеті на англомовних ринках ". Для читачів shakin.ru організатори надають знижку 10% (промо-код shakinru). Програма True Launch Bar (її оф. сайт http://www.truelaunchbar.com/ ) дозволяє удосконалити стандартну панель швидкого запуску Windows і зробити її зручною для роботи з різними файлами і програмами. Партнер відеоуроку (як потрапити ): Smart Copywriting - Інтернет-сервіс для копірайтерів. Відкрита система замовлення текстів. Величезний вибір авторів. Відео краще дивитися в повноекранному режимі в якості 720 HD. Не забувайте підписуватися на мій канал на Youtube, щоб не пропустити нові відео. Ця програма безкоштовна, якщо у вас на комп'ютері в якості системного використовується російська мова.

Опубліковано: 25/01/13 @ 03:23
Розділ Різне Читати далі...

Володимир Агафонкін : « Написання коду схоже на поезію »

Володя Агафонкін - людина багатьох талантів. Він добре відомий і в IT-тусовці, як творець вельми популярною JS-бібліотеки для роботи з інтерактивними картами Leaflet , так і за її межами - як музикант, фронтмен і автор пісень київської групи "Обійми Дощу" . Про творчість, розробці та мистецтві - в нашому сьогоднішньому інтерв'ю. - Розкажи, як все почалося, як ти став займатися розробкою.
- До того я захоплювався музикою - почалося з того, що мені захотілося зробити сайт для своєї рок-групи. І якось дуже вдало відразу пішов правильним шляхом - потрапив на сайти на зразок A List Apart , почав читати про веб- стандарти, бестаблічную верстку і т.д.

- У якому році це було?
- У 2003-2004, на перших курсах універу (ФПМ КПІ). У певному сенсі цей період був якраз переломним моментом у розвитку Web, тільки з'являлися прогресивні погляди на веб-розробку. Ну і, ймовірно, став собі прищеплювати з самого початку правильні звички.

Опубліковано: 25/01/13 @ 08:39
Розділ Різне Читати далі...

22 лютого, Одеса - Front - end Meet Up # 2 в Lohika , Одеса

Шановні колеги, запрошуємо Вас взяти участь у другій зустрічі для одеських front-end фахівців - Front-end Meet Up # 2, яка пройде 22 лютого. Приходьте до 18:15, щоб Ви встигли випити кави і трохи відпочити після насиченого робочого тижня. Доповіді почнуться о 18:30. Кількість місць обмежена, для участі важливо пройти безкоштовну реєстрацію і, по можливості , вступити в групу на Facebook , щоб залишатися в курсі останніх новин. Програма зустрічі:
Ксенія Редунова підготує доповідь на тему 'RaphaelJS magic' .
Артем Трітяк проведе мега-цікаву презентацію з сесією живого програмування - 'Green Orange (Live Coding session)'. Ксенія Редунова
Senior JavaScript developer з компанії Ciklum, 10 + років досвіду фронтенд-розробки, від UI до hardcore JavaScript. Працювала з JavaScript ще до того, як це стало мейнстрімом :) RaphaelJS magic
З векторною графікою можна робити чудеса, причому кросбраузерність, від IE6 + до mobile Safari! Для цього є магія RaphaelJS.

Опубліковано: 24/01/13 @ 10:36
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164